Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-01, 20:53   #331
doduŚ
Rozeznanie

Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Dziewczyny! dla wytrzymalych mam naprawde sposob, mianowicie wosk Joanna-super latwy w uzywaniu, wosk jak wosk-u mnie niemalze jak po wizycie u kosmetyczki, a spokojnie mozna zrobic bikini z 3-4-5 razy (w zaleznosci czy calosc, jesli ktos wytrzyma, czy sama linie bikini), a sam wosk kosztuje ok 10-11zl, trzeba poza tym zainwestowac w kubek goracej wody
ojjj.... dziekuje dziekuje młodaa .... wlasnie o to mi chodzilo interesuje mnie tylko wosk a teraz mam juz jakies zorientowanie w sprawie

jeszcze raz wielkie dzieki

POZDRAWIAM

"Największym więzieniem jest przeszłość"

"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 13:58   #332
ewunia57
Przyczajenie

Ja juz wypowiadalam sie na ten temat na podobnym watku. Ja osobiscie uzywam krem weet z maszynka bez ostrza. Dla mnie jest bardzo skuteczny bo dlugo mi to nie zajmuje a pozniej jest delikatna skora.
ewunia57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 15:14   #333
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez doduŚ
ojjj.... dziekuje dziekuje młodaa .... wlasnie o to mi chodzilo interesuje mnie tylko wosk a teraz mam juz jakies zorientowanie w sprawie

jeszcze raz wielkie dzieki

POZDRAWIAM
Nie ma sprawy dla mnie jest naprawde ok, dowiedzialam sie o nim na Wizazu, choc myslalam, ze wosku juz sama nie bede ruszala, po tym jak mialam nieudana probe z Veetem
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 00:13   #334
Longmac
Przyczajenie

Czy ktoś zna zakład zajmujący się depilacją tej strefy u mężczyzn? Może jest taki w Trójmieście? Zadaję to pytanie całkiem serio. Do tej pory używam kremu Veet. Jest skuteczny, ale na krótko. Zdecydowałbym się na zabieg laserem, choć wiem, że boli. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Longmac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 09:36   #335
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

dziewczyny, mam pytanie, kremem chyba można wydepilować okolice bikini, a nie całą strefę intymną? czy się mylę? ja do tej pory stosowałam pęsetkę do okolic, a resztę włosków tylko przycinałam nożyczkami. tylko po pęsecie robią mi się jednak krostki i włoski odrastające czasami wrastają, no a blizny nie goją się za szybko. dlatego trochę obawiam się iść na depilację do kosmetyczki, bo wrastające włoski na całej strefie jednak mnie odstraszają... poradźcie coś

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 10:27   #336
doduŚ
Rozeznanie

młodaa ja mam jeszcze pytanka,tzn... ja za swoja "strefe intymna" woskiem bede brala sie pierwszy raz,wiec czy przed zabiegiem i po zabiegu stosujesz jakies kremy??w koncu skora jest bardzo podrazniona,wiem ze co do krostek to dobre jest robienie pillingu,a tak wogole jak z odrastaniem wloskow po wosku??i po jakim czaasie znowu bierzesz sie za ich "likwidowanie"??
z gory dziekuje za odp

POZDRAWIAM

Stary 2006-05-08, 11:03   #337
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez doduŚ
młodaa ja mam jeszcze pytanka,tzn... ja za swoja "strefe intymna" woskiem bede brala sie pierwszy raz,wiec czy przed zabiegiem i po zabiegu stosujesz jakies kremy??w koncu skora jest bardzo podrazniona,wiem ze co do krostek to dobre jest robienie pillingu,a tak wogole jak z odrastaniem wloskow po wosku??i po jakim czaasie znowu bierzesz sie za ich "likwidowanie"??
z gory dziekuje za odp

POZDRAWIAM
Dodus, nie zadnych kremow! wtedy wosk nie bedzie sie przyczepial do skory i nici z calego zabiegu. Po tez niczego nie uzywam, po wosku (tym z Joanny) splukuje skore letnia woda i to wszystko jesli chodzi o zabiegi u kosmetyczki, to resztki wosku usuwa oliwka i tez juz nic pozniej.
Skora rzeczywiscie jest troszke pordazniona, ale to tez zalezy od tego czy wloski sa mocne, tylko pamietaj, zeby przez 2 dni po zabiegu nie opalac sie i wszystko bedzie w porzadku
Peeling mozesz zrobic 2 dni przed albo dzien, choc najlepiej raz w tyg zrob delikatny po depilacji (tylko najwczesniej 2-3 dni po, zeby skory nie podrazniac) i wtedy wloski nie powinny wrastac, choc to zalezy tez od sklonnosci do wrastania.
Po wosku wloski zaczynaja odrastac roznie ;] w zaleznosci czy zostaly urwane czy rzeczywiscie wyrwane, ja mam spokoj na 2, czasami 3 tyg choc czasami jakies pojedyncze, urwane, zaczna nieco szybciej odrastac, ale mniej iwecej tyle samo spokoju mialam po zabiegu u kosmetyczki, wiec domowy zdecydowanie bardziej sie oplaca
i to chyba tyle, jak cos pisz
Stary 2006-05-08, 11:07   #338
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lilly78
dziewczyny, mam pytanie, kremem chyba można wydepilować okolice bikini, a nie całą strefę intymną? czy się mylę? ja do tej pory stosowałam pęsetkę do okolic, a resztę włosków tylko przycinałam nożyczkami. tylko po pęsecie robią mi się jednak krostki i włoski odrastające czasami wrastają, no a blizny nie goją się za szybko. dlatego trochę obawiam się iść na depilację do kosmetyczki, bo wrastające włoski na całej strefie jednak mnie odstraszają... poradźcie coś
Przy najbardziej wrazliwych okolicach balabym sie stosowac krem, sama boje sie o podraznienia, ale na pewno mozna wydepilowac b duza czesc a dokladniej to chyba wiekszosc tez mialam problem z peseta, na poczatku bylo super, ale straasznie duzo wloskow wrastalo i polecam wosk (np. Joanna).
Stary 2006-05-09, 07:25   #339
the_kasias
Zadomowienie

kurcze pierwszy raz kupilam sobie plastry z woskiem no i chcialam wydepilowac sobie nogi. tlye ze to tak latwo nie jeeeest.... jaki macie patent zeby ladnie wydepilowac sobie nogi plastrami z woskiem?
bo moje nogi wygladaja jakby ktos je tepa maszynka golil :P heh, no a co z reszta wloskow? czym je wydepilowac? co prponujecie?
the_kasias jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 14:20   #340
doduŚ
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez młodaa
Dodus, nie zadnych kremow! wtedy wosk nie bedzie sie przyczepial do skory i nici z calego zabiegu. Po tez niczego nie uzywam, po wosku (tym z Joanny) splukuje skore letnia woda i to wszystko jesli chodzi o zabiegi u kosmetyczki, to resztki wosku usuwa oliwka i tez juz nic pozniej.
Skora rzeczywiscie jest troszke pordazniona, ale to tez zalezy od tego czy wloski sa mocne, tylko pamietaj, zeby przez 2 dni po zabiegu nie opalac sie i wszystko bedzie w porzadku
Peeling mozesz zrobic 2 dni przed albo dzien, choc najlepiej raz w tyg zrob delikatny po depilacji (tylko najwczesniej 2-3 dni po, zeby skory nie podrazniac) i wtedy wloski nie powinny wrastac, choc to zalezy tez od sklonnosci do wrastania.
Po wosku wloski zaczynaja odrastac roznie ;] w zaleznosci czy zostaly urwane czy rzeczywiscie wyrwane, ja mam spokoj na 2, czasami 3 tyg choc czasami jakies pojedyncze, urwane, zaczna nieco szybciej odrastac, ale mniej iwecej tyle samo spokoju mialam po zabiegu u kosmetyczki, wiec domowy zdecydowanie bardziej sie oplaca
i to chyba tyle, jak cos pisz

dzieki dzieki dzieki młodaa,jak cos bede pisac

POZDRAWIAM

Stary 2006-05-09, 16:13   #341
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez doduŚ
dzieki dzieki dzieki młodaa,jak cos bede pisac

POZDRAWIAM
to ja tez bede pisala

pozdrawiam
Stary 2006-05-09, 16:17   #342
debrusia
Przyczajenie

Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

jeżeli chodzi o nogi to napewno masaże specjalną rękawicą "szorstką"
debrusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:28   #343
debrusia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kkarolinaaa
a znacie jakis krem przeciw wrastaniu wlosow w skore? np po takiej depilacji.
na wrastanie włosków po depilacji najlepsze są codzienne masaże najlepiej przystosowaną do tego tzw. rękawicą
debrusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:09   #344
aniolek19
Raczkowanie

a ja po raz juz setny zadaje pytanie na forum(i to dosć proste)i nie uzyskuje odpowiedzi :/chodzi mi o brazylijskie bikini-czy to nazwa depilacji całkowitej czy z"paseczkiem"???nie wiem skad te niejasności,ale co kogoś nie zapytam..no każdy mówi inaczej..czy macie jakieś sprawdzone pochodzenie tej nazwy??
aniolek19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:38   #345
Kasiek85
Raczkowanie

Aniołku ja czytałam kiedys o tym sporo szukajac czegoś o paście cukrowej i brazylijskie bikini to depilacja całkowita ponieważ brazylijki nie znoszą żadnego owłosienia poza tym co jest na głowie
Kasiek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:37   #346
doduŚ
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kasiek85
Aniołku ja czytałam kiedys o tym sporo szukajac czegoś o paście cukrowej i brazylijskie bikini to depilacja całkowita ponieważ brazylijki nie znoszą żadnego owłosienia poza tym co jest na głowie

dokladnie dokladnie

Stary 2006-05-11, 19:37   #347
doduŚ
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kasiek85

dokladnie dokladnie

POZDRAWIAM

Stary 2006-05-12, 10:05   #348
>>Girl<<
Raczkowanie

GG do >>Girl<<

Podczas golenia strefy intymnej zawsze wyskakiwały mi te nieszczęsne krostki , jednak ostatnio wypróbowałam taki oto sposób po którym ani jedna nie wyskoczyła , dodam że gole się maszynką . No więc po pierwsze to goliłam się nie "pod włos" a "z włosem" , później zrobiłam peeling , następnie wsmarowałam krem taki dla dzieci Johnson's baby a gdy się wchłonął posmarowałam jeszcze maścią cynkową nie wiem jakie ma tam działanie ale w każdym bądź razie nie miałam Sodocremu ani żadnej innej . I żadnych podrażnień , zaczerwienień czy też krostek .
Pozdrawiam

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:01   #349
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez młodaa
to ja tez bede pisala

pozdrawiam
Młoda, a który dokładnie wosk Joanny polecasz? Ten na zimno z plastrami?

Bo ja niestety mam jeszcze ten problem, że nie mogę używać wosków na zimno, zaraz dostaje uczulenia, więc prawdę powiedziawszy to nawet nigdy nie próbowałam wydepilować strefy intymnej woskami na zimno.

Teraz, kiedy wycofali wosk Veeta na gorąco w słoiczku (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=1217), chodzę po sklepach i szukam czegoś odpowiedniego dla mnie i w odpowiedniej cenie.
Ostatnio znalazłam właśnie wosk na ciepło Joanny, ale rol-on (czego bardzo nie lubię) jak włoski są długie to wosk nawet dobrze spełnia swoje zadanie, ale jak tylko są krótsze to już nie bardzo... więc niestety muszę szukać dalej Jest jeden duży plus, do wosku jest dołączony krem po depilacji z dodatkiem awokado i czegoś tam jeszcze, jest naprawdę dobry nawet po goleniu - chyba można go kupić też oddzielnie. Polecam go z całego serca.
Powoli też szukam czegoś na allegro, ale ceny często są duże i jakoś trudno mi się zdecydować.
Może ktoś mi poleci jakiś dobry wosk na gorąco podobny do starego Veeta, byłabym bardzo wdzięczna

Tak jak dziewczyny już wcześniej pisały bikini brazylijskie to wszystkie włoski usunięte --> tu nawet w cenniku tak jest napisane: http://www.salontais.pl/cennik.html (muszę kiedyś się wybrać na taką depilacje całkowitą do gabinetu i sprawdzić jak to robią fachowcy ), a bikini z kępką z przodu to na playboya tak słyszałam.
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 22:26   #350
młodaa
Wtajemniczenie

Amistad, pisalam o wosku Joanny z aplikatorem roll-on, polecam go przede wszystkim do bikini, bo w pozostalych partiach nie sprawdza sie az tak dobrze Bardzo latwy w uzyciu, zmywa sie woda, tylko czasami dosc ciezko dostepny, a i cena b korzystna (ok 10-12zl)
Stary 2006-05-14, 16:26   #351
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez młodaa
Amistad, pisalam o wosku Joanny z aplikatorem roll-on, polecam go przede wszystkim do bikini, bo w pozostalych partiach nie sprawdza sie az tak dobrze Bardzo latwy w uzyciu, zmywa sie woda, tylko czasami dosc ciezko dostepny, a i cena b korzystna (ok 10-12zl)
Dziękuję bardzo za odp.
Jak nie znajdę czegoś innego w najbliższym czasie to spróbuję jeszcze raz wejść w bliższy kontakt z tym woskiem
Tu ciekawostka u mnie w sklepie ten wosk kosztuje 20zł,
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 17:09   #352
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s
Dziękuję bardzo za odp.
Jak nie znajdę czegoś innego w najbliższym czasie to spróbuję jeszcze raz wejść w bliższy kontakt z tym woskiem
Tu ciekawostka u mnie w sklepie ten wosk kosztuje 20zł,
Wosk ten kosztuje do 25zl, dziewczyny kiedys na forum porownywaly ceny, niezle roznice, albo zarobek
ja osobiscie polecam, bardzo wygodny, splukuje sie tylko woda, a do okolic bikini u mnie sprawdzil sie b dobrze
Stary 2006-05-14, 19:10   #353
aniolek19
Raczkowanie

Oj dziewczyny..tyle tylko,ze "okolice bikini"wydepilować woskiem to jeszcze ok,ale juz "brazylijskie bikini"zrobic woskiem..hmm..to chyba masochiszm ;-)Bo niby jak wargi sromowe i wzgórek łonowy...słyszałam,ze można przy tym wyrwać takze naskórek..a opowieści o zapaleniu przy tym mieszków włosowych lub innych skórnych dolegliwości są potwierdzone.Na allegro znalazłam taki sprzęcik,"j'epill'..nie wiem jak to dokładnie wyglada..ale taka nakładka ścierajaca i peelingujaca-moze to byłoby ok?/jak myslicie??
Brazylijska depilacja wg Joy'a i niektórych stron amerykanskich to ta głęboka,aczy z paseczkiem i to samo pisze przy ofercie trymera do bikini na allegro...wiec dalej niewiadomo;-)
aniolek19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 19:18   #354
młodaa
Wtajemniczenie

Dalej nie wiadomo, ale mniej wiecej przynajmniej tak, na pewno nie jest to naturalny stan
naskorek uszkadza sie przy kazdej ingerencji-tylko w mniejszym lub wiekszym stopniu
A co do tych wszelkiem nakladem scierajacych, osobiscie w to nie wierze, dla mnie wyrwane, to wyrwane i juz
Stary 2006-05-17, 17:04   #355
sara17
Raczkowanie

GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17

Ja w okolicach bikini preferuje golarke, przynajmniej wiem ze sobie nie zrobie krzywdy bo ostrożnie, ew. wzgórek kremem a reszte golarką. Na wosk bym sie chyba nie zdecydowała bo mnie nawet depilator elektryczny na nogach boli wiec nie wyobrażam sobie

sara17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 18:19   #356
Kasiek85
Raczkowanie

ja raz robiłam głęboką depilacje ale pastą i do przeżycia było jak dla mnie sama pasta jest super, ale niestety z wrastaniem u mnie problem już się praktycznie zaleczyłam, ale teraz Kasiek kombinuj co tu zrobić żeby sobie zaś nie zaszkodzić
Stary 2006-05-17, 21:54   #357
anamnezis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kasiek85
ja raz robiłam głęboką depilacje ale pastą i do przeżycia było
Ja też I dalej będę, tylko w zgięciach nóg z przodu muszę używać tego głupiego kremu
BTW kupiłam sobie dzisiaj krem Bielendy, bo miał pozytywne opinie na KWC no i stwierdziłam, że nie wywalę tyle kasy na Vetta skoro nie wiem czy ta metoda mi pasi.
I jestem zadowolona póki co. Włoski usunął wszystkie, podrażnienia nie ma, ale żebym miała skórę jak "pupcia niemowlaka" to nie powiem
W zasadzie drapię tak jak po maszynce i widać czarne kropki. Oby tylko nie wrastały, bo się załamię
anamnezis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 22:02   #358
młodaa
Wtajemniczenie

Anamnezis, ja tez po kremie nie mam skory idealnie gladkiej... dokaldnie tak jak po maszynce, z ta roznica, ze odrastanie nie jets tak uciazliwe, dlatego przerzucilam sie na wyrywanie, ale dla mnie Veet jest duzo lepszy niz wiele innych kremow
Stary 2006-05-17, 22:24   #359
anamnezis
Rozeznanie

młodaa ja normalnie w stresie teraz żyję jak one będą odrastać Więc mam nadzieje, że tak jak Tobie. A wyrywanie jest rzeczywiscie najlepsze
A porównywałaś Veet i Bielendę?
Bo ja lata temu używałam Veeta i pamiętam tylko, że cuchnął strasznie A Bielenda jakoś mniej.
anamnezis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 22:32   #360
Kasiek85
Raczkowanie

Anamnezis mnie po kremie nie wrastają, więc Tobie też nie powinny co do wyrywania, to jest super, ale czemu wrasta!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości