Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-17, 22:48   #361
młodaa
Wtajemniczenie

Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez anamnezis
młodaa ja normalnie w stresie teraz żyję jak one będą odrastać Więc mam nadzieje, że tak jak Tobie. A wyrywanie jest rzeczywiscie najlepsze
A porównywałaś Veet i Bielendę?
Bo ja lata temu używałam Veeta i pamiętam tylko, że cuchnął strasznie A Bielenda jakoś mniej.
nie, tych akurat nie porownywalam. Wyprobowalam Veet i byl ok, moze nie tyle zapach, choc i tu nie narzekalam, ale dzialanie. Jesli Ci odpowiada, tu czemu nie a stres rozumie... zwlaszcza jak cos zaczyna przy odrastaniu zachaczac o bielizne...
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 22:51   #362
anamnezis
Rozeznanie

Kasiek no mam wielką nadzieje. Bo jak nie, to już chyba mi zostanie zarosnąć kłakami
A i przeczytałam, że blizny moga nawet 3 lata zostać. Załamałam się
Ale jeszcze kiedyś spróbuję pasty na bikini. Nie poddam się
anamnezis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 22:58   #363
Kasiek85
Raczkowanie

Jak myślicie czy z czasem ta tendencja do wrastania może się zmniejszyć?? albo macie jakies sposoby poza pillingiem żeby skóra była ciensza i delikatniejsza
Kasiek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 11:37   #364
młodaa
Wtajemniczenie

Kasiek, ja mysle, ze to kwestia skory i tego, co robimy z wloskami.
Ja zauwazylam,z e wloski na nogach na tyle oslabilam, ze zaczely bardziej wrastac- kiedys byly mocniejsze i latwiej przebijaly sie przez skorke, a teraz cieniutkie... roznie bywa, ale peelingi naprawde pomagaja
A jakis inny sposob poza peelingiem-nawilzanie skory, czyli wszelkie balsamy, mleczka, oliwki
Stary 2006-05-19, 23:29   #365
domininia
Rozeznanie

A co według was dziewczyny mniej boli depilator czy wosk?bo ja po 15 minutach prob golenia depilatorem jestem w takim stanie ze juz nawet zwykle dotkniecie mnie boli:|
domininia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 00:02   #366
Kasiek85
Raczkowanie

Cytat:
A co według was dziewczyny mniej boli depilator czy wosk?bo ja po 15 minutach prob golenia depilatorem jestem w takim stanie ze juz nawet zwykle dotkniecie mnie boli:|
pasta cukrowa

dziewczyny w katalogu Avon wyczaiłam nowość..nie wiem na ile nową seria nazywa sie Skin So Soft .Jest to żel do depilacji i balsam osłabiający odrastające włoski..co o tym myslicie? używała tego któraś z was może? ja właśnie sobie to zamówiłam i przetestuje zobaczymy ile ta nowość jest warta
Stary 2006-05-20, 00:11   #367
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

to jeżeli mogłabym podłączyć się pod watek i spytać się:

ma plastry z woskiem Veet i do zmywania resztek wosku jest tam taka chusteczka i jest też napisane że nie można zmywac mydłem woda itp itd. więc jeżeli zostały mi plastry a chusteczki już nie ma to czym moge to zmyć jak użyję plastrów????????
Stary 2006-05-20, 00:15   #368
Kasiek85
Raczkowanie

jak dla mnie to pic nie możesz tym tym i tym, bo musisz tymi chusteczkami..chwyty marketingowe chodzi o to żeby używac ich produktu i tyle
Stary 2006-05-20, 01:12   #369
anamnezis
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez domininia
Z tych dwóch to chyba jednak wosk. Tyle, że wosk często wyrywa włoski bez cebulek. Ale mniej boli, bo jeden ruch i po sprawie. Ale faktycznie pasta cukrowa jest lepsza

Cytat:
Napisane przez demetria
ma plastry z woskiem Veet i do zmywania resztek wosku jest tam taka chusteczka i jest też napisane że nie można zmywac mydłem woda itp itd. więc jeżeli zostały mi plastry a chusteczki już nie ma to czym moge to zmyć jak użyję plastrów????????
Kup sobie zwykłą najtańszą oliwkę i po woskowaniu przecieraj się nią

A tak przy okazji. Krem działa Nie wrastają mi włoski
Fakt, że już niedługo będę musiała się chyba kremowac codziennie ale i tak się troszkę cieszę, że krem jednak zadziałał
Kasiek, młodaa dziekuję
anamnezis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 09:37   #370
boneca
Raczkowanie

GG do boneca

jak czytam o woskach, plastrach itd, zaczynam sie bac....

ja depiluje 100% sfery intymnej... kremem do golenia nóg veet. nie podrażnia, jest skuteczny i wydajny.

boneca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:14   #371
demetria
Rozeznanie

GG do demetria

Cytat:
Napisane przez anamnezis

Kup sobie zwykłą najtańszą oliwkę i po woskowaniu przecieraj się nią
mówisz oliwką?? ok dziękuje

Kasiek to chyba nie takie proste, bo w takim wypadku powinni sprzedawać też te chusteczki oddzielnie żeby je kupować jak tych w opakowaniu nie starcza, a nie sprzedają

poza tym wodą nie działa sprawdzałam
Stary 2006-05-20, 12:01   #372
domininia
Rozeznanie

Ja mam ten balsam osłabiajacy odrastajace włoski i szczerze mowiac nie zauwazylam roznicy
domininia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 12:15   #373
Girl151
Rozeznanie

ja kupiłam sobie krem do depilacji i on mi nie nie daje :/...wiec biore krem do nóg i nim depiluje(on przynajmniej mi pomaga) heh i maszynką
Girl151 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 12:27   #374
Kasiek85
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez demetria

Kasiek to chyba nie takie proste, bo w takim wypadku powinni sprzedawać też te chusteczki oddzielnie żeby je kupować jak tych w opakowaniu nie starcza, a nie sprzedają

poza tym wodą nie działa sprawdzałam
chodzi o kupno kolejnego wosku bo jeśli uważasz, że ten jest ok, to wiadomo, że nie kupisz nic innego

Cytat:
Napisane przez domininia
Ja mam ten balsam osłabiajacy odrastajace włoski i szczerze mowiac nie zauwazylam roznicy
Domininiu na każda co innego działa, bo juz widać po tym która jaką depilacje wybiera

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Kasiek, młodaa dziekuję
nie ma za co
Stary 2006-05-20, 15:52   #375
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez domininia
Ja wolę wosk, bo za jednym pociągnięciem można wyrwać dużo włosów, a depilatorem trzeba jechać powoli po skórze, przez co dłużej cierpimy.

Cytat:
Napisane przez Kasiek85
pasta cukrowa

dziewczyny w katalogu Avon wyczaiłam nowość..nie wiem na ile nową seria nazywa sie Skin So Soft .Jest to żel do depilacji i balsam osłabiający odrastające włoski..co o tym myslicie? używała tego któraś z was może? ja właśnie sobie to zamówiłam i przetestuje zobaczymy ile ta nowość jest warta
Ja używałam balsamu. Pic na wodę.

Cytat:
Napisane przez demetria
to jeżeli mogłabym podłączyć się pod watek i spytać się:

Spokojnie możesz zmyć ten wosk zwykłą oliwką.
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:18   #376
młodaa
Wtajemniczenie

Zdecydowanie popieram wosk, a nie depilator-probowalam raz i podziekowalam sama sobie a dobrym woskiem wyrwiemy z cebulkami, tu polecam wosk Joanna z aplikatorem roll-on
a co do balsamow, nawilzaja skore...i chyba nic poza tym ;]
Stary 2006-05-22, 11:37   #377
fibian
Zadomowienie

GG do fibian

Cytat:
Napisane przez młodaa
Zdecydowanie popieram wosk, a nie depilator-probowalam raz i podziekowalam sama sobie a dobrym woskiem wyrwiemy z cebulkami, tu polecam wosk Joanna z aplikatorem roll-on
a co do balsamow, nawilzaja skore...i chyba nic poza tym ;]
Młodaa jutro umieszczę na wątku zdjęcie tego podgrzewacza. Nie miałąm aparautu w weekend.

fibian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:56   #378
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fibian
Młodaa jutro umieszczę na wątku zdjęcie tego podgrzewacza. Nie miałąm aparautu w weekend.

o super dziekuje za pamiec
Stary 2006-05-24, 11:37   #379
fibian
Zadomowienie

GG do fibian
Lightbulb Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Wklejam zdjecia mojego patentu - czyli podgrzewacz do pokarmu jako podgrzewacz do wosku, do środka wkładam metalowy shaker-(środek podgrzewacza jest plastikowy i nie chcę żeby zachodziły jakieś reakcje z woskiem). W środku to niebieskie to wosk do depilacji bikini - nakładamy go drewnianą szpatułką (może być patyczek po lodzie) i zrywamy pod włos. Ważne,żeby dobrze ustawić temperaturę wosku, nie może być zbyt zimny bo się będzie kruszył ani zbyt gorący bo się można poparzyć.
Wosk kupuję od mojej kosmetyczki - 40 zł za 4 krążki (starcza na bardzo długo), ale można też kupić na allegro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 026.jpg (21,5 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 027.jpg (27,5 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima 2006 025.jpg (23,8 KB, 141 załadowań)
Stary 2006-05-24, 21:34   #380
młodaa
Wtajemniczenie

Super Fibian, dziekuje za zdjecia
i mam jeszcze pytanko, czy da sie wlozyc tam wosk, ale nie taki do nakladania szpatulka, tylko z aplikatorem-rolka? myslalam raczej o takim bo wykorzystalabym od razu do depilacji innych partii
Stary 2006-05-24, 21:46   #381
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)

GG do Olencjaaa

ja sie gole zwykla maszynka tylko ze pozniej wyskakuja mi krostki ale zauwazylam ze jak sie gole nowa nie uzywana to wtedy mniej wyskakuja zawsze potem smaruje sie kreme z avonu niby opozniajacym odrastanie wloskow jak narazie ten sposb mi odpowiada ale po wakacjach mam zamiar przejsc na wosk
mam prosbe dziewczyny czy mozecie mi podac nazwe kremu na kroski bo ja nie moge znalezsc
Olencjaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:06   #382
fibian
Zadomowienie

GG do fibian

Cytat:
Napisane przez młodaa
Super Fibian, dziekuje za zdjecia
i mam jeszcze pytanko, czy da sie wlozyc tam wosk, ale nie taki do nakladania szpatulka, tylko z aplikatorem-rolka? myslalam raczej o takim bo wykorzystalabym od razu do depilacji innych partii
Myślę ,że się da, jeśli rolka jest mała. Przecież w gabinetach kosmetycznych też używają podgrzewaczy do wosku do depilacji nóg.
Ja używam tylko do wosku do bikini, ale możesz też po prostu do środka wlać wosk do depilacji innych części ciała. Podgrzewacz działa tak samo.
Jak tam egzaminy??
Stary 2006-05-25, 20:04   #383
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fibian
Myślę ,że się da, jeśli rolka jest mała. Przecież w gabinetach kosmetycznych też używają podgrzewaczy do wosku do depilacji nóg.
Ja używam tylko do wosku do bikini, ale możesz też po prostu do środka wlać wosk do depilacji innych części ciała. Podgrzewacz działa tak samo.
Jak tam egzaminy??
Tak, uzywaja, tylko nie wiedzialam, czy na pewno sie nada, poszukam na Allegro za pare dni, moze sie pojawi a egzaminy calkiem dobrze, dziekuje, wszystko do przodu jutro ostatni i w koncu upragnione wakacje
Stary 2006-05-26, 18:44   #384
cabaleira
Przyczajenie

czesc dziewczyny.mialabym do was pytanie (a w szczegolnosci do poznanianek i tych co w poznaniu z depilacja walcza).szukam jakiegos sprawdzonego salonu gdzie wykonuja depilacje nie tylko okolic bikini.bylam ostatnio u mojej kosmetyczki ale mialam wrazenie ze juz te okolice sa dla niej krepujace...najlepiej zeby byl to punkt depilacji calej sfery intymnej ale nie wiem czy nie za wiele oczekuje
cabaleira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:49   #385
Iwona31
Rozeznanie

Ja to zrobiłam depilatorem. Bolało jak diabli, ale depilowałam na raty. Było warto. Teraz mam to miejsce delikatne jak u niemowlaczka. Na wrastające włoski mam taką radę: przy codziennym myciu używam gąbki antycellulitowej (ostrej) na masowanie pachwin i kremu nawilżającego. Nigdy nie mam problemu też z krostkami, bo po depilacji przemywam te miejsca płynem po goleniu męża .
Stary 2006-06-01, 23:10   #386
cerisecerise
BAN stały

no ja nogi depilatorem traktuję od dawna, do miejsc intymnych się przyczajam boję się bólu, ale codzienne golenie się maszynką doprowadza mnie do furii i poobijanej głowy (prysznic). a płyn po goleniu chłopaka? szczypie, ale czy działa?
cerisecerise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:12   #387
_Gosiaczek_
Rozeznanie

Słyszałyście może o maści Emla?
Używacie? Słyszałam, że jest na receptę.
Zastanawiam sie czy ona aby jakoś negatywnie na nasz organizm nie działa.
Kiedyś stosowałam pastę cukrową, świetny wynalazek. Na nogach jako tako ten ból znosze, ale w miejscach intymnych brrrr. Dlatego pomyślałam o tej maści.
Co o tym myślicie?
_Gosiaczek_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:41   #388
młodaa
Wtajemniczenie

Gosiaczek, poszukaj w archiwum, bylo o tej masci juz wiele razy, tez chcialam wyprobowac, ale jednak nie ma co az tak bawic sie w znieczulanie, w koncu to ingerencja w organizm, a poza tym strasznie duzo z nia zabawy...
Stary 2006-06-19, 09:44   #389
HELLOKITTY
Raczkowanie

GG do HELLOKITTY

Może jest na tym wątku ktoś kto orientuje się gdzie w Krakowie można zrobić taką depilację bezpiecznie (czysto, ładnie, profesjinalnie) w Salonie?
Stary 2006-06-24, 21:11   #390
boguska
Raczkowanie

A może ktoś by wiedział, gdzie w Trójmieście lub okolicach można profesjonalnie wykonać bikini całkowite?? Bardzo proszę o jakieś namiary, bo już szukam i szukam i znaleźć nie mogę:/
boguska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości