Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-13, 10:01   #421
_Virgo_
Przyczajenie

Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Mnie tez kusi ta pasta z allegro-widziałam ją równeż w Superpharmie.Za pierwszym razem Ci wszytsko ładnie poszło?
Poszło super, mimo iż mam czarne, grube i mocne włosy Nie spodziewałam się więc oszałamiających efektów, ale się mile zaskoczyłam
_Virgo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 10:46   #422
Afrodisiac
Przyczajenie

GG do Afrodisiac

Cytat:
Napisane przez joan_joan Pokaż wiadomość
Jestem nowa na forum. Znalazłam was bo poszukuję kosmetyczki w Krakowie która wykonuje głęboką depilację (czy inaczej brazylijską).
Może wy taką znacie. proszęo namiary
Z góry dziękuję. Bo co dzwonię do jakiejś kosmetyczki to dowiaduję się że ona nie robi i nie wie gdzie robią ((
Joan w Krakowie zrobisz depilacje brazylijską pastą cukrową w Mimozie na ul.Gołebiej 1. Polecam szczególnie Panią Monikę lub Madzię
Stary 2006-12-13, 16:24   #423
kati81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Virgo_ Pokaż wiadomość
Poszło super, mimo iż mam czarne, grube i mocne włosy Nie spodziewałam się więc oszałamiających efektów, ale się mile zaskoczyłam
_Virgo_ a którą kupowałaś, bo jest kilka rodzai na Allegro

Ja również uważam, że cukrowanie to najlepsza metoda na bikini. Do tej pory robiłam pastę sama, ale raz wyjdzie, raz nie wyjdzie... No i ciekawa jestem czym taka kupna nie jest lepsza, dlatego chcę się przekonać
kati81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 20:30   #424
_Virgo_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
_Virgo_ a którą kupowałaś, bo jest kilka rodzai na Allegro
Kupiłam tą za 16 zł - 'Cleopatra'
_Virgo_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 21:27   #425
elladoc
Przyczajenie

jestem nowicjuszką na forum ale próbowałam już prawie wszystkiego-maszynka,żel czy krem sa do niczego(włoski szybko odrastają albo mam podrażnienie),na depilator mechaniczny brak mi odwagi...U kosmetyczki woskuję nogi i linię bikini-co to za pasta cukrowa?Jak się jej używa?Jaka jest nazwa i ile kosztuje?A może któraś zna dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu,który wykonuje depilację brazylijską i w dodatku pastą cukrową?
elladoc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 13:47   #426
zatopiona
Przyczajenie

wlasnie mam zamiar zabrac sie za depilacje tych miejsc intymnych, dokladnie wszystko baj baj boje sie troche,ale kiedys trzeba.
mam dosc duzo tego tam, boza mnie troche obficie obdazyla i boje sie ze nic nie wyjdzie...mam zamiar uzyc kremu Veet do depilacji lub tego Tanita...czy dobre one sa? jakie sa efekty i na jak dlugo?
zatopiona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 14:11   #427
zatopiona
Przyczajenie

troche wygolilam maszynka, niby jak dotykam nie jest szorstkie,ale takie czarne widac:/
i co mam zrobic?
Stary 2006-12-19, 16:25   #428
kasiunia0504
Rozeznanie

GG do kasiunia0504

maszynką nigdy dokładnie się nie ogoli przynajmniej jak tak nie umiem.
Na początku też się goliłam maszynką, ale wkurzało mnie to, że jak włosy odrastają to bardzo swędzi :/ Dlatego teraz golę depilatorem mechanicznym, okropnie boli, ale przynajmniej mam spokój pózniej przez pewien czas...
kasiunia0504 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:51   #429
zatopiona
Przyczajenie

tylko ze ja nie mam na razie funduszy na takie cacko
musze zadowolic sie czyms innym...
myslalam, zeby kupic ten jakis krem do depilacji lub/i maszynke do golenia dla kobiet. tylko ze potrzebuje rady kogos doswiadczonego. czy ten krem pomoze cos? jak myslicie?

*prosze poradzcie mi cos!

Edytowane przez zatopiona
Czas edycji: 2006-12-19 o 19:24
Stary 2006-12-19, 18:42   #430
xenia1980
Przyczajenie

GG do xenia1980

A czy któraś z Was kobietki może polecić mi salon kosmetyczny w Gdańsku lub w 3mieście gdzie depilują woskiem strefy intymne. Dziekuje za info
xenia1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 22:29   #431
kati81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zatopiona Pokaż wiadomość
tylko ze ja nie mam na razie funduszy na takie cacko
musze zadowolic sie czyms innym...
myslalam, zeby kupic ten jakis krem do depilacji lub/i maszynke do golenia dla kobiet. tylko ze potrzebuje rady kogos doswiadczonego. czy ten krem pomoze cos? jak myslicie?

*prosze poradzcie mi cos!
Czy ja wiem czy depilator to takie cacko Bikini raz odważyłam się wydepilować, i to też wszędzie się nie dało (pomijając nawet ból baaardzo ciężki do zniesienia).
Krem do depilacji nie usunie Ci włosów spod skóry, efekt będzie taki jak przy maszynce, albo jeszcze gorszy - ja mam czarne i grube włosy, jak ostatnio usiłowałam je depilować kremem, to tylko zrobiły się gumowate, a przy samej skórze i tak zostały końcówki Poza tym bałabym się podrażnień jakbym miała wydepilować tak całą strefę intymną.
Efekt golenia maszynką dla kobiet niczym się nie różni od tego po goleniu maszynką dla mężczyzn, sama maszynka tylko może jest poręczniejsza i fajniej wygląda.

Ja osobiście do depilacji intymnej polecam pastę cukrową i tylko to stosuję, ale wybór należy do Ciebie
Stary 2006-12-20, 17:25   #432
zatopiona
Przyczajenie

Kati81 mam pytanko... a czy ta pasta cukrowa usuwa calkowicie te wloski, tzn. czy jest po niej gladka skora? nie chodzi mi o efekt na iles tam dni, mi wystarczy na 2 dni
jesli tak to prosze napisz cos o tej pascie, skad ja masz i wogole ile razy stosujesz...
Stary 2006-12-20, 18:12   #433
kati81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zatopiona Pokaż wiadomość
Kati81 mam pytanko... a czy ta pasta cukrowa usuwa calkowicie te wloski, tzn. czy jest po niej gladka skora? nie chodzi mi o efekt na iles tam dni, mi wystarczy na 2 dni
jesli tak to prosze napisz cos o tej pascie, skad ja masz i wogole ile razy stosujesz...
Tak usuwa całkowicie (wyrywa), tylko trzeba je zapuścić na długość ok. 0,5 cm, żeby złapała. Skóra jest gładziutka jak przysłowiowa pupcia niemowlaka i nie na 2 dni tylko na co najmniej tydzień, a nawet dłużej - zależy jak komu szybko wlosy odrastają. Ja jestem brunetką, której bardzo szybko odrastają, ale przez jakiś tydzień skóra jest gładka. Właściwie to nigdy dni nie liczyłam, ale zabieg powtarzam chyba jakoś co 2-3 tygodnie... chyba, bo na tyle rzadko, że nie jestem w stanie tego określić

A skąd mam, to masz napisane parę linijek wyżej
Stary 2006-12-25, 20:27   #434
natalie25
Raczkowanie

xenia1980: wydaje mi sie ze moja kosmetyczka wykonuje taka depilacje, a z pewnoscia ma odpowiedni wosk. ul piwna tel 3052723 --i konicznie pani agniszka!!
natalie25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:35   #435
virtualia/
Raczkowanie

GG do virtualia/

najlepiej w do mu woskiem na ciepło tylko uwazaj by sie nie poparzyc. Wystarczy kupic w aptece masc znieczulajaca ok 20 zl ( uzywa sie ich np do szczepien dzieci) nakladasz przykrywasz folia i trzymasz okolo 2 godzin a pozniej kompletnie nic nie czujesz. Wiem bo probowalam z polecenia kosmetyczki.
virtualia/ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:10   #436
Tweet
Raczkowanie

Ja ostatnio użyłam pasty cukrowej (kupionej na allegro) do strefy intymnej i nie powiem żeby mi to wyszlo Pewnie trzeba nabrać w tym wprawy, ale za pierwszym razem nie udało mi się to. Po pierwsze wyrwałam tylko ok 60 % włosków. Część urwała mi się w płowie, a tam gdzie wyrwałam z cebulkami na nastepny dzień pojawiły mi się takie malutkie ropne krostki które na szczęście po 2 dniach zniknęły Jednak niestety pojawiło sie kilka takich większych które nie chcą zniknąć Jeżeli chodzi o ból to był większy niż się spodziewałam,ale do wytrzymania, chociaż w pewnym momencie się poddałam ponieważ miałam mocno zaczerwienioną skórę. Może mi dziewczny doradzicie jak prawidłowo używać tej pasty żebym nie miała żadnych niemiłych niespodzianek (czy np. posmarowanie alantanem zapobiegnie krostkom i podrażnieniom?) i co zrobić żeby udało mi się pozbyć wszystkich włosków z całej strefy intymnej z pomocą pasty, jaka jest technika jej nakladania (niektórzy mówią ze zrywa się pod włos, inni że z włosem i teraz nie wiem jak jest prawidłowo) Prosze pomóżcie
Tweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 23:40   #437
efa23
Raczkowanie

GG do efa23 Send a message via Skype™ to efa23
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna? - do Margo

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Pachy to ja golę od ponad roku samym depilatorem i nic mnie już nie boli. Bardzo bolało za pierwszym razem, potem mniej przek kolejnych kilkanaście a teraz już nic nie czuję. I co ciekawe: tak jak po depilatorze mam masę włosków wrośniętych na nogach, tak pod pachami nie mam nic

miałam to samo napisać ale mnie ubiegłaś

potwierdzam.

Ewa
efa23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 23:45   #438
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez virtualia/ Pokaż wiadomość
najlepiej w do mu woskiem na ciepło tylko uwazaj by sie nie poparzyc. Wystarczy kupic w aptece masc znieczulajaca ok 20 zl ( uzywa sie ich np do szczepien dzieci) nakladasz przykrywasz folia i trzymasz okolo 2 godzin a pozniej kompletnie nic nie czujesz. Wiem bo probowalam z polecenia kosmetyczki.

Czy ta masc nie jest przypadkiem na recepte?Jak dokladnie sie nazywa?
Lipglossjunkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 18:42   #439
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Podbijam!
Lipglossjunkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:10   #440
Poranna rosa
Raczkowanie

GG do Poranna rosa

Ja depiluje się zawsze depilatorem. Boli jak diabli, ale efekt cudowny. I podbijam pytanie o ta masc
Stary 2007-02-08, 07:35   #441
Akszeinga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czy ta masc nie jest przypadkiem na recepte?Jak dokladnie sie nazywa?

Jeśli tu mowa o maści Emla to przynajmniej w mojej aptece jest bez recepty.

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 12:46   #442
Milcząca
Raczkowanie

GG do Milcząca

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Teraz chodzę do Salonu Dermiki, i to jest profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko trwa 15 minut i prawie nie boli.
Poszukajcie w swoich miastach Salonów Dermiki, to firma w pełni profesjonalna
i obsługa także.
Mam pytanie wiele salonów ma w nazwie słowo "dermika" przez co bardzo trudno mi się połapać :/ nie chce ryzykować tylko pójść do miejsca którego moge być pewna....
Czy to np taki :

http://katalog.pf.pl/Lublin/Dermika-...0B130-m19.html
Milcząca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 14:19   #443
Nierika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Jeśli tu mowa o maści Emla to przynajmniej w mojej aptece jest bez recepty.
Emla jest na recepte. Jednak slyszalam, ze w wielu miejscach mozna ja dostac bez recepty. Nie wiem czemu.

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 22:32   #444
Milcząca
Raczkowanie

GG do Milcząca

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Teraz chodzę do Salonu Dermiki, i to jest profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko trwa 15 minut i prawie nie boli.
Poszukajcie w swoich miastach Salonów Dermiki, to firma w pełni profesjonalna i obsługa także.
Nie wiesz może czy taki salon jest w Lublinie ??
Albo poprosze jakaś wskazówke -> np jakie logo ma ta siec salonów (bo domyslam się ,ze to jest sieć) Prosze o tę wskazówkę , bo znalazłam kilka salonów ze słowem "dermika" w nazwie a nie chciałabym ryzykowac
Milcząca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:58   #445
olenka2303
Raczkowanie

GG do olenka2303

kupilam piane veet z aloesem nawet spoko sie spraawdzila pod pachami i na nogach ale w okolicach bikini jeszcze nie probowalam:/ troche sie boje ze jakes chemikalia sie tam dostana a tedy..no wlasnie co wtedy!!??
Stary 2007-06-03, 14:53   #446
Apsik
Rozeznanie

GG do Apsik

Najlepsza jest pasta cukrowa. Najtańsza i najmniej bolesna. Jestem brunetką, mam dość grube wloski i jak dla mnie to najmniej bolesny i najbardziej skuteczny sposob depilacji tej części ciala. Pastę robię taką bardzo ciemną, chyba od tego zależy jej "czepliwość" wlosków. Wyrywa już 2 milimetrowe, nie zapuszczam do 0,5 cm, jak ktoś tam wyżej napisal.
W ten sam sposób depiliję pachy, bo tam tez mam wrażliwą skóre a potrzebuję usunięcia calego wlosa lącznie z cebulką.

Przyznam sie, ze zabieralam sie do zrobienia (nauczenia sie) tej pasty kilka dobrych tygodni, ale codzienna depilacja maszynką byla w pewnym momencie malo korzystna dla skóry, wloski coraz szybciej odrastaly, nie bylo to mile. Teraz mam spokój na kilka tygodni.
Bardzo polecam
Apsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 15:03   #447
19katarina82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez virtualia/ Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę się zgodzić Kupiłam maść, posmarowałam, owinelam folia dokładnie i odczekałam koło 2h. Tylko naskórek był znieczulony a wyrywanie nadal bolało Oczywiście nie aż tak strasznie jak bez maści ale na tyle, żebym zrezygnowała z tego zabiegu
Może to ze mną jest coś nie tak, mam np cebulki głęboko umiejscowione ale Emla nie działa tak, jak się tego spodziewałam. Beznadzieja, bo miałam nadzieję, że w końcu coś mi pomoże- mam dużo włosków (na szczęscie na pachchwinach są cieńkie i jest ich malutko ale reszta... :/ ), ktore odrastają po goleniu już następnego dnia, musiałabym się golić codziennie ale one są twarde i ostre więc się zacinam i mam podrażnienia Pomocy!
Oraz blogerka z zamiłowania: http://www.kasiaosiecka.pl/
19katarina82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 22:02   #448
maxi82
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Afrodisiac Pokaż wiadomość
Ja osobiscie polecam tylko i wylacznie depilacje pasta cukrowa...jest o wiele delikatniejsza od wosku...i niech inni mowia co chca ze to fanaberia i nic nie daje ja wiem swoje ...bo prawda jest jedna....pasta cukrowa nie przykleja się do skóry!! Woski przywierają ściśle do skóry, przez co w trakcie odrywania usuwają również powierzchniową warstwę skóry. Dlatego depilacja woskiem jest po pierwsze bolesna, po drugie moze wywołać zaczerwienienie skóry po zabiegu. Dzięki delikatności tego zabiegu Depilacyjna Pasta Cukrowa może być kilkakrotnie naniesiona na tą samą partię skóry, dzieki czemu mozna usunac dokladnie wszystkie wloski...wosk moze zostac nalozony na okreslona partie skory tylko raz bo nalozony po raz drugi na to samo miejsce wydepiluje nam wlosy z wierzchnia warstwa naskorka Ponadto jest higieniczna...wyrzuca sie ja po uzyciu...a pseudo jednorazowe aplikatory z woskiem kto wie ile wczesniej ''bobrow'' nimi potraktowano .... Ja nie wyobrazam sobie innego sposobu depilacji POLECAM Po depilacji mozna zastosowac Folisan skuteczny środek stosowany przy problemach z wrastającymi włoskami, zapaleniu mieszków włosowych i zaczerwienieniu skóry po depilacji mozna kupic w aptece
zgadzam sie w 100%. Mogę jeszcze odać, że ja używałm i maszynki i depilatora i wosku i za kazdym razem miałam podraznioną czerwoną skórę i niejdnokrotnie robiły mi się krostki (dotyczy zarówno bikini jak i nóg). Teraz używam tylko pasty cukrowej i moge ja polecic z czystym sumieniem. Raz zamówiłam na allegro, ale teraz robię sama. Depilatora uzywam tylko do depilacji pach, bo tam sprawdza sie idealnie (u mnie przynajmniej). Jeżeli chodzi o ból miedzy woskiem, depilatorem i pastą to depilator jest najgorszy, potem wosk, a pasta jest naprwdę delikatna. Jak napisała Afrodisiac pasta nie przykleja sie do skóry, nie działa tak brutalnie jak depilator czy wosk. W każdym razie polecam pastę cukrową
maxi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 17:32   #449
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

a ja na spokojnie uzywam zwyklej maszynki i wszystko jest cacy, zadnych podraznien... mam tylko problem z usuwaniem wlosow ze wzgorka... :/ wrastaja itd!!
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:13   #450
Bluuszcz
Przyczajenie

Ja osobiście golę się maszynką, w CAŁOŚCI i nie mam zadnego problemu z tym, poprostu ważne jest zeby dobrze naciągnąć skórę, aby sie nie skaleczyć i tyle To naprawde nie jest takie trudne jak sie wydaje
Bluuszcz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości