Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-10, 14:11   #601
Mikimice
Raczkowanie

Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

!

Edytowane przez Mikimice
Czas edycji: 2009-03-08 o 13:42
Mikimice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:16   #602
ikak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mikimice Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania MinikiIski.
Również jestem bardzo ciekawa, ceny ale chodzi mi nie o samą bikini ale o całą dep. brazylijską.

Ikak, mogłabyś podać dokładniejsze namiary na ten salon?

Dzięki z góry
Hej, gabinet jest na ul.Sienkiewicza 11 (to jest ulica prostopadła do Jagiellońskiej i Wojewódzkiej). Tel. 032/251 94 85 mają stronę internetową http://www.nailcenter.pl/ Nie pamiętam cen, ale wosk to chyba w granicach 50-70 zł.
Mam nadzieję, że Wam pomogłam
ikak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:56   #603
Mikimice
Raczkowanie

Edytowane przez Mikimice
Czas edycji: 2009-03-08 o 13:43
Stary 2008-07-14, 21:29   #604
MonkaIska
Zadomowienie

Ja również dziękuję ikak
Jeszcze jedno pytanko, jak długie muszą być te włoski pod wosk?

Króliczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 10:31   #605
Mikimice
Raczkowanie

Nie powinny być krótsze niż chyba 5 mm, no i wiadomo że nie za długie, bo później mogą nie łapać się całe tylko zrywać w części.
Stary 2008-07-15, 12:02   #606
Mahtalie
Raczkowanie

Ja polecam wypróbować owocowy krem do depilacji firmy Tanita. U mnie sprawdza się doskonale i nie podrażnia. Warto go wypróbować, bo jest dość tani.
Mahtalie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 18:34   #607
zozol
Raczkowanie

dzis wlasnie kupiłam sobie krem do depilacji firmy Tanita (jakis taki ekspresowy)... ale sczezrze mowiac nie mialam w miejscu depilacji gladkiej skory... wygladalo to jak jednodniowy zarost ale moze bylo to dlatego ze zostawilam "dosc dlugie" wloski ( ok 5mm )
dlatego teraz pierw sie wygolilam cala [ maszynka jednorazowa i szczerze mowiac... nie wiem czy przypadkiem przy niej nie zostane...] ... i za kilka dni mam zamiar uzyc ponownie kremu ale na calym obszarze...

wyprobowalam rowniez krem firmy Bielenda( nie wiem czy dobrze nazwe podalam) ale działał on podobnie... tylko ze mial niemily zapach...

Dziewcyzny
jakiej dlugosci pozostawiacie wloski kiedy depilujecie je kremem?
bo moj blad moze polegal wlasnie na tym... ze zostawilam zbyt dlugasne?
zozol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 21:00   #608
Mikimice
Raczkowanie

!

Edytowane przez Mikimice
Czas edycji: 2009-03-08 o 13:45
Stary 2008-08-05, 20:59   #609
Ulotka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Dokładnie tak...to jedyna prawidłowa technika nakładania pasty cukrowej... uzywanie plastrów jak do wosku mija się z celem, gdyż pastę naklada się odwrotnie do kierunku wzrostu włosa niż wosk, musi być lekko ostudzona by nabrać odpowiednich wlaściwości umozliwiających depilacje - i jak w takim przypadku naklejać paski Słyszałam, że niektore dziewczyny kupują pastę na Allegro lub robią same i tak własnie się depilują jak woskiem...
Uzywanie pasty z paskami w niczym nie przeszkadza nakladac z gory na dol, z dolu do gory, z lewej do prawe czy z prawej do lewej Oraz po skosie.
Raz sprobowalam babrania sie z kulka i wiecej tego nie uczynie. Pasta zostala mi na skorze dloni

Edytowane przez Ulotka
Czas edycji: 2008-08-05 o 21:01 Powód: za wczesnie wyslalo
Ulotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 14:58   #610
karusss
Raczkowanie

ja zawsze robie to maszynka, zaciecia nigdy mi sie nie zdarzaja, wyskakuje tylko czasem kilka drobnych malutkich krosteczek, na szczescie szybko znikaja depilatorem nigdy bym sie nie odwazyla!
karusss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:51   #611
sheerx
Raczkowanie

yyy... niewyobrazam sobie aby ktos mialby depilowac mi intymne miejsca... uu ;/
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm

sheerx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 00:06   #612
olikbt21
BAN stały

Grrr ale jestem wściekła!

Penseta mnie wkurza, więc postanowiiłam kupić plastry z woskiem do usunięcia kłaków z linii bikini. No i kurde mam teraz fioletowe podbiegnięcia, nie mówiąc o tym, jak mnie boli skóra (po pensecie nic nie boli)... Wszystko piecze, a na dodatek jestem cała usyfiona tym cholernym woskiem,

JEZU ALE JESTEM WŚCIEKŁA NA SIEBIE! NIGDY WIĘCEJ WOSKU SAMEMU...

Orghh
olikbt21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 12:17   #613
kasiencja
Pani Buka

Wpisy w blogu: 2

dajcie spokój, dla mnie depilacja nawet samego bikini to KOSZMAR. i naprawdę nie wiem, co z tym zrobić. maszynka odpada, niby chwilowo jest gładko, ale zwykle mam okropne podrażnienia. pęseta... mnie nie boli tak bardzo, efekt zaraz po jest zadowalający, ale... w jednym i w drugim przypadku masakra zaczyna się przy odrastaniu, a raczej wrastaniu włosów. nie pomagają codzienne pilingi, po kilku dniach robią się paskudne ślady, czarne kropeczki i mnóstwo wrastających włosów. przy ich usuwaniu zostaje ranka, co jeszcze bardziej pogarsza sprawę. próbowałam kremów do depilacji - niektóre są ok, nie podrażniają, ale też nie pozostawiają całkowicie gładkiej skóry. do kosmetyczki na razie nie pójdę, a sama nie będę próbowała wosku.

chciałabym, żeby mi przynajmniej odrosły te włosy i wtedy pomyśleć nad kosmetyczką czy coś, ale z tym też jest ciężko :/

czy to uciążliwe wrastanie to wina mojej skóry, niedokładnej depilacji czy...? jak sobie z tym radzicie?
kasiencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:37   #614
ImYourDestiny
Raczkowanie

hej ... mi z kolei przeszkadza golenie tylko wzgórka łonowego.....
Tylko i wyłącznie w tym miejscu wyskakuje mi milion krostek.... na pierwszy dzień jest w sumie gładka i nie ma nic..... ale drugi czy już trzeci dzień to koszmar, mało tego jak zacznę to drapać to krostek jest dużo więcej a cała skóra czerwona
męczy mnie już to... zapuszczam włoski na jakieś 5mm i pomyślałam teraz o plastrach do depilacji nóg nakleić na wzgórek łonowy i po prostu zerwać.... próbowała któraś?

_____
jeśli powtarzam pytanie to przepraszam ale przeczytałam bodajże do 5 strony gdzie mowa była tylko o kosmetyczkach a o tym nie ma mowy
ImYourDestiny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:39   #615
QsQs
Zadomowienie

ja gole maszynka jednorazowa a te najtrudniejsze miejsca dogalam takimi mini-golareczkami (nie da sie nimi skaleczyc). Na to nakladam sporo kremu nivea - to powoduje, ze problem krostek znika.
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:06   #616
laylaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
męczy mnie już to... zapuszczam włoski na jakieś 5mm i pomyślałam teraz o plastrach do depilacji nóg nakleić na wzgórek łonowy i po prostu zerwać.... próbowała któraś?
proponuje pociąć paski z woskiem na małe kawałki i depilować miejsce po miejscu mocno naciągając skórę, mnie to prawie wcale nie boli

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 08:40   #617
fascinata
Raczkowanie

depilacja brazylijska - Wrocław

Kurcze, wątków na ten temat jest sporo, ale nigdzie nie znalazłam tego co mnie interesuje (moze szukalam zbyt chaotycznie ) Czy ktoś może polecić we Wrocławiu dobrą kosmetyczkę do depilacji brazyliskiej? Interesuje mnie głownie depilacja pastą cukrową, ale "specjalistki od wosku" też mogą być
Stary 2008-09-05, 09:10   #618
Olusiaa_
Wtajemniczenie

Po goleniu maszynką spróbujcie ogolone miejsce posmarować dezodorantem w kulce. Smarowanie powtarzam jeszcze następnego dnia i żadnych krostek nie mam

Olusiaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:31   #619
Marina25
Raczkowanie

Zastanawialam sie czy to prawda, ze jak sie czesto goli miejsca intymne to skora sie przyzwyczaja i nie jest juz taka podatna na podraznienia. Moze ktos o tym slyszal??
Stary 2008-09-05, 19:39   #620
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez karusss Pokaż wiadomość
ja zawsze robie to maszynka, zaciecia nigdy mi sie nie zdarzaja, wyskakuje tylko czasem kilka drobnych malutkich krosteczek, na szczescie szybko znikaja depilatorem nigdy bym sie nie odwazyla!
Ja również golę się tylko maszynką. Mam już wprawę Krostki czasami są, ale rzadko.
Depilatorem bym się tylko skrzywdziła

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 19:52   #621
Sein Ulin
Rozeznanie

A co jeśli tuż po depilacji z miejsc gdzie wyrastają włoski leci mi krew Jest tak kiedy wyrywam woskiem i kiedy golę maszynką.... za kremami nie przepadam
Sein Ulin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 09:34   #622
Yaza
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
A co jeśli tuż po depilacji z miejsc gdzie wyrastają włoski leci mi krew Jest tak kiedy wyrywam woskiem i kiedy golę maszynką.... za kremami nie przepadam
Ja tak mam po depilacji depilatorem - cały wzgórek łonowy we krwi. W każdym razie miałam dwa pierwsze razy, teraz już bez porównania lepiej. Trzeba przecierpieć swoje aż włoski będą słabsze i nie będą rosnąć na takiej głębokości a o rany dbać normalnie, jak o rany - nic uciskającego, żadngo kiszenia się w plastikach, przemywać Octeniseptem lub solą fizjologiczną (nie spirytusem czy wodą utlenioną - zaogniają stan), wtedy zaczerwienienie schodzi szybciej i ropne wypryski rzadziej się pojawiają.
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:29   #623
PaulaSun
Raczkowanie

Witam. czy ktoras z Was zna salon w łodzi, w ktorym moglabym wydepilowac cala okolice intymna? bo w wiekszosci salonow, w ktorych bylam tylko bikini. a wlosy gole maszynka juz od dawna i jest to o tyle uciazliwe, ze musze co drugio dzien, zeby nic nie bylo, wlosy odrastaja grube i juz powoli trace cierpliwosc... z gory dziekuje za informacje!
PaulaSun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:34   #624
Superchic(k)
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny ja do tej pory usuwałam włoski ze strefy intymnej kremem do depilacji lub maszynką. Jeśli chodzi o wariant pierwszy, to nie powiem, jest skuteczny, ale efekt nie utrzymuje się długo, w zasadzie już na trzeci dzień włoski odrastają. Maszynka natomiast jest świetna - włoski usuwa się szybko, bezboleśnie i dokładnie, ale niestety efekt utrzymuje się zaledwie kilkanaście godzin, a potem to jest horror - pieczenie, wrastające włoski, krostki...
Próbowałam też pęsety i rzeczywiście, przez jakiś czas miałam spokój, ale nie ominęło mnie jednak bolesne wrastanie włosków w skórę.

Umówiłam się już z kosmetyczką na depilację woskiem, termin na jutro, trochę się denerwuję, a przede wszystkim zastanawiam się, czy depilacja obejmuje jedynie wzgórek łonowy, czy też okolice warg sromowych. Przyznam, że wolałabym, aby zabieg obejmował usunięcie wszystkich włosków, również tych głębszych, bo w przeciwnym razie musiałabym i tak depilować je sama. Nie orientujecie się jak to jest? Pozdrawiam

Superchic(k) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 22:23   #625
to ja magda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja do tej pory usuwałam włoski ze strefy intymnej kremem do depilacji lub maszynką. Jeśli chodzi o wariant pierwszy, to nie powiem, jest skuteczny, ale efekt nie utrzymuje się długo, w zasadzie już na trzeci dzień włoski odrastają. Maszynka natomiast jest świetna - włoski usuwa się szybko, bezboleśnie i dokładnie, ale niestety efekt utrzymuje się zaledwie kilkanaście godzin, a potem to jest horror - pieczenie, wrastające włoski, krostki...
Próbowałam też pęsety i rzeczywiście, przez jakiś czas miałam spokój, ale nie ominęło mnie jednak bolesne wrastanie włosków w skórę.

Umówiłam się już z kosmetyczką na depilację woskiem, termin na jutro, trochę się denerwuję, a przede wszystkim zastanawiam się, czy depilacja obejmuje jedynie wzgórek łonowy, czy też okolice warg sromowych. Przyznam, że wolałabym, aby zabieg obejmował usunięcie wszystkich włosków, również tych głębszych, bo w przeciwnym razie musiałabym i tak depilować je sama. Nie orientujecie się jak to jest? Pozdrawiam
Kosmetyczka wydepiluje to co będziesz chciała. Wybierając się do kosmetyczki warto spytać jakim woskiem wykonuje sie w danym gabinecie depilację. Ze swojej strony polecam tzw. twardy wosk. "Chwyta" nawet krótkie włoski, zrywa sie go bez pasków, nie przykleja sie do skóry i jest znacznie mniej podraznień po.
Jeśli depilujecie sie same to pamiętajcie o mocnym naciąganiu skóry. To nie tylko zmniejsza bół, ale zapobiega tez powstawaniu siniaków i późniejszemu wrastaniu włosków. I moim zdaniem, lepiej robić to małymi fragmentami. Trwa to nieco dłużej, ale jest dokładniejsze i chyba jednak łatwiejsze.
Na podrażnienia najlepiej sprawdza sie u mnie veet przeciw wrastaniu włosków i zasypka alantan.
to ja magda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 01:44   #626
emsajka
Przyczajenie

Mieszkam w Rzeszowie i chciałabym spróbować depilacji brazylijskiej inaczej tak zwanej dogłębnej - jeśli dobrze zrozumiałam z wcześniejszych wypowiedzi , mam jednak mały problem , nie znam żadnej dobrej i jakiejś fajnej kosmetyczki-salonu (która nie patrzy krzywo na tego rodzaju zabiegi do której mogłabym pójść jeśli znacie kogoś takiego to byłabym bardzo wdzięczna )))))
emsajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 01:16   #627
DariaKom
Zakorzenienie

Ja golę się od daaawna...chyba od czasu kiedy poznałam mojego pierwszego tż. Golę różnie, czasem wszystko na łyso, czasem zostawiam pasek-zależy od humoru. Stosowałam parę metod. Najczęściej z braku czasu i cierpliwości jest to maszynka, bywało wyrywanie po jednym włosku (co zostawiało po sobie totalną masakrę i pełno kropek), był krótki kilkurazowy romans z woskiem...(zakończony wielkim plackiem jak po oparzeniu, podrażnioną skórą a i tak kończyło się tym że musiałam poprawiać maszynką)..były kremy (masakra...szczypanie, podrażnienia, niedokładne wygolenie)..także jak widać sytuacja nie jest zbyt fajna. Zostaje wierna jednorazowej maszynce, która co prawda jest częstym zabiegiem, ale teraz to już szybciutko mi to idzie, bywa, że zdarzy się jakieś zacięcie, ale to bardziej przez nieuwagę...Ehhh ciężkie jest życie kobiety w XXI wieku...
DariaKom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:38   #628
octawia90
Przyczajenie

wracam od dermatologa poleciła mi golenie jednorazówka potem posmarowac sie woda utleniona i ew. krem fucidin (do zakupienia w aptece) zamierzam wyprubowac zobaczymy
octawia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:11   #629
Ketty92
Przyczajenie

Witam mam takie pytanie .. zcy wy się depilujecie oprócz dla facetów w tych miejscach to tez dla własnej swobody ... bo ja mam tak np że gdy mam na sobie grubsze dżinsy i gdy usiądę noga na nogę to strasznie mnie te włoski gniotą i wg ?? jak to jest u was?? co radzicie??? ...... ja początkowo depilowałam się kremem ale i tak włoski odrastały po 1jednym dniu i po prostu do szału mnie doprowadzały... teraz chciałam zacząć woskiem ale mam obawy... nie wiem czego się spodziewać .. jak to jest ......??????
Ketty92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:31   #630
evelinek_r
Wtajemniczenie

Dzięwczyny, a ja mam taki problem- nie "chwytają" mi włoski, ani woskiem, ani depilatorem, tzn. łapią się niektóre, tak jeden na 4-5, nawet jak wcześniej zrobię peeling. Lakoś tak leżą, mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi. Macie jakiś sposób na takie uparciuchy? Bo maszynka i krem to sposoby raczej doraźne, z wiadomych przyczyn. Ja się bólu nie boję, tylko niech one wreszcie zaczną się słuchać:<
evelinek_r jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości