Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-09, 13:53   #931
Flamka
Raczkowanie

Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

a czy po wyrywaniu włosów pęsetą wyrastają grubsze i mocniejsze czy słabsze? i po jakim czasie?

zapuszczam włosy od 06.2011
Flamka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:09   #932
Gryzeldaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Flamka Pokaż wiadomość
a czy po wyrywaniu włosów pęsetą wyrastają grubsze i mocniejsze czy słabsze? i po jakim czasie?
Mnie odrosly po jakims tygodniu, moze 1,5. Ale juz tego nie powtorze - mnie odrosly slabsze, tzn. nie mogly sie w ogole przebic przez skore i mialam mase wrosnietych wloskow. Dluugo sie doprowadzalam do "porzadku" pozniej. Aczkolwiek, przyznaje ze nie robilam peelingow, wiec moze to tez dlatego.
Gryzeldaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:10   #933
go2me
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Flamka Pokaż wiadomość
ja spróbowałam raz pęsety, efekt super, gładko było z 1.5 tygodnia, i włoski słabsze..tylko że ja cierpliwości nie mam i więcej w życiu nie powtórzę tego

go2me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 23:42   #934
milusiaam
Wtajemniczenie

Nie dobra pani P jakbym miała za kazdym razem chlopaka prosic czyli co trzy dni to chyba by oszalał xD

ja zastanawiam sie nad laserem...moje zyciowe marzenie miec tam gładziutko...ach
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:57   #935
paulina sz
Przyczajenie

Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Witam.

Kilka miesięcy temu zaczęłam depilacje miejsc intymnych niestety musiałam przestać włoski się wrastały pod skórę i robiły się ranki do tej pory nie wiem jak z tym sobie poradzić. Mozę któraś z was wie co w takiej sytuacji zrobić? ja jestem bez radna

Dziękuję
paulina sz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:39   #936
AnyHoney
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paulina sz Pokaż wiadomość
Witam.

Kilka miesięcy temu zaczęłam depilacje miejsc intymnych niestety musiałam przestać włoski się wrastały pod skórę i robiły się ranki do tej pory nie wiem jak z tym sobie poradzić. Mozę któraś z was wie co w takiej sytuacji zrobić? ja jestem bez radna

Dziękuję
Do dyspozycji wiele sposobów ja poczatkowo uzywalam na zmiane maszynki do golenia, wosku i pensety. efekt byl nijaki prawde mowiac. bo nawet jak golilam miejsca intymne to wygladalo to tak ze pod skora widac bylo juz czarne wloskii. Dodatkowo robily mi sie ranki wrastaly wloski. Ostatnio poczytalam troche na temat depilacji miejsc intymnych i kupilam sobie krem do depilacji i jestem 100% zadowolona, brak wloskow, 3 dzien mija i nie wyglada jakby wloski mialy rosnac. Mysle ze efekt po depilacji bedzie trwal 4/5 dni ale to i tak duzo w porownaniu z golarka. No i brak wrastajacych wloskow i krostek
Na laser jeszcze mnie nie stac
AnyHoney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:13   #937
Edyta38
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kkarolinaaa Pokaż wiadomość
a moze depilacje cukrowa tych miejsc przeprowadzic samemu w domu? -sposobem ktory dziewczyny opisywaly niedawno w innym watku.

no jest wiele sposobów i chyba każdemu podchodzi jakiś inny szukałam jakiejś fajnej strony żeby wszystko było w jednym miejscu i chyba zalazłam http://www.depilacjabrazylijska.medy...etyczna.com.pl
Edyta38 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 22:25   #938
sarita1307
Raczkowanie

do dziewczyn zamawiających pastę cukrową na allegro: możecie podać link do jakiegos sprawdzonego i godnego polecenia produktu??

sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:20   #939
sarita1307
Raczkowanie

UP , up

sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:57   #940
maddzia007
Wtajemniczenie

Ja zawsze strefe intymną depilują kremem, ewentualnie jeśli coś zostaje to nakładam piankę i jade maszynką nie mam jakoś wiele podrażnień, niestety zabieg trzeba powtarzać dosyć często

Studentka
Odwyk kosmetyczny
Jestem kierowcą

maddzia007 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:47   #941
LauraS.
Rozeznanie

a ja zdecydowalam się na depilację pastą cukrową u kosmetyczki.Efekt był znakomity.Byłam gładziutka,zero podrażnień.Jednak po 9 dniach stwierdziłam,że czuję jakieś włoski,więc chwyciłam za maszynkę jednorazową i przejechałam nią wszystko...teraz mam kroty,czarne kropki...masakra..nie wiem co mam teraz z tym zrobić.mam skórę jak oskubany indyk( jak ją wygładzić?
Stary 2011-01-13, 17:26   #942
biedroneczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
a ja zdecydowalam się na depilację pastą cukrową u kosmetyczki.Efekt był znakomity.Byłam gładziutka,zero podrażnień.Jednak po 9 dniach stwierdziłam,że czuję jakieś włoski,więc chwyciłam za maszynkę jednorazową i przejechałam nią wszystko...teraz mam kroty,czarne kropki...masakra..nie wiem co mam teraz z tym zrobić.mam skórę jak oskubany indyk( jak ją wygładzić?
Spróbuj posmarować jakąś maścią na podrażnienia.
A co dziewczyny myślicie o depilacji tych miejsc golarką elektryczną???
Tak sobie to wymyśliłam, że będzie bezpieczniej niż maszynką bo się nie zatnę. Myślę ,że będzie też dokładnie bo chodzi mi o taką golarkę, którą można stosować na mokro.
Mam nadzieję, że ktoś próbował i mi doradzi
biedroneczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 21:57   #943
laszka14
Wtajemniczenie

Ostatnio zakupiłam plastry Oriflame z myślą o depilacji pach, ud i bikini (łydki traktuje depilatorem)- jakież było moje zdziwienie gdy w pudełku, w instrukcji obsługi przeczytałam " nie nadaje się do stosowania pod pachami, w okolicach bikini itd.". Pomijając fakt, że producent nie raczył napisać tego na opakowaniu- to właściwie dlaczego się nie nadają? Mogą być za mocne/ za słabe? Mogą podrażnić (ale to chyba jak każda depilacja)? Czemu to rozróżnienie- nogi, ręce a pachy? Ktoś pomoże ?
Stary 2011-03-04, 18:14   #944
claudi888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez laszka14 Pokaż wiadomość
Ostatnio zakupiłam plastry Oriflame z myślą o depilacji pach, ud i bikini (łydki traktuje depilatorem)- jakież było moje zdziwienie gdy w pudełku, w instrukcji obsługi przeczytałam " nie nadaje się do stosowania pod pachami, w okolicach bikini itd.". Pomijając fakt, że producent nie raczył napisać tego na opakowaniu- to właściwie dlaczego się nie nadają? Mogą być za mocne/ za słabe? Mogą podrażnić (ale to chyba jak każda depilacja)? Czemu to rozróżnienie- nogi, ręce a pachy? Ktoś pomoże ?
ja uzywam balsamu po depilacji z oriflame i naprawde dziala!!
poza tym masz gwarancje satysfakcji i mozesz zwrocic towar bez podania przyczyny jesli nie zuzyjesz wiecej niz 1/3 produktu!!
claudi888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:48   #945
zofiahelena
Przyczajenie

czy któraś z Pań forumowiczek może polecić salon w Warszawie, w którym kosmetyczki nie zamykają oczu przy wykonywaniu zabiegu typu brasilian wax? będę ogromnie zobowiązana
zofiahelena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 00:11   #946
Shee'naz
Wtajemniczenie

Ja dzis mialam swoj pierwszy raz z pastą cukrową i od razu na głęboką wodę - bikini. Po wielu latach uzywania maszynki, latwo sie spodziewac, ze bol byl bardzo duży (nawet nie chce myslec co by bylo przy wosku, badz depilatorze ). Guzdralam sie z tym długo z powodu bolu i braku wprawy. Efekt fajny. Przy wargach niestety wymieklam, udalo mi sie zrobic kawałek z gory, ale bol byl niesamowity, mimo ze staralam sie je naciagnac odpowiednio. Solo taka robota jest baaardzo trudna. Jak komuś się udało to chylę czoła i proszę o zdradzenie sposobu
Wiec na te wargi i okolice miedzyposladkowe nie mam pomyslu, a nie chce juz wzmacniac tam wloskow goleniem maszynka No i miec spokoj na dluzej nic 1-2 dni. Moze jeszcze zrobie podejscie do pasty takze w tych okolicach, ale nie predko - bol mi sie niezle wryje w pamiec :P
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:54   #947
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

udzielałam się kiedyś dawno temu w tym wątku,w międzyczasie zmieniłam metodę depilacji i kosmetyczkę we wrocławiu ku mojej radości powstał salon, który oferuje depilację bez wcześniejszego umawiania się,tam Panie namówiły mnie na depilację bikini pastą cukrową-efekty rewelacyjne, jedyny minus to taki,że troszkę boli przy "naciąganiu" tej pasty w trakcie jej nakładania,ale i tak komfort zabiegu jest o wiele lepszy niż przy wosku,natomiast strefę między pośladami pozostawiłam dla wosku-ze względu na to,że woskiem wydepiluje się szybciej,a akurat "tam" żadnego bólu nie odczuwam

paulinka_22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 23:44   #948
florka_
Raczkowanie

Czy ktoś może polecić jakiś salon w Lublinie, gdzie zrobią taką depilację pastą cukrową?
florka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 19:01   #949
Brajke
Przyczajenie

Ja już nie wiem co robić. Zaczęło się od maszynki, ale nic dobrego to nie przyniosło. W międzyczasie jakiś krem do depilacji (jesteście po nim gładkie? Dodam, że chodzi mi o CAŁĄ STREFĘ INTYMNĄ). Potem wpadłam na pomysł wyskubania wszystkich włosków... i zaczęło się, wrastanie! Teraz mam wrażenie, że wrastają mi nawet po zwykej maszynce! Robie pilingi, nawilżam, ale to nie pomaga. Aktualnie używam maszynki, ale odrastające włoski podrażniają mi skórę i w efekcie zabieg przeprowadzam raz na tydzień -.-

dziewczyny poradźcie co robić, bo tracę nadzieję. Chciałam spróbować wosku, ale boję się o wrastające włoski ;/
Brajke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 20:08   #950
Olga72
Raczkowanie

A ile kosztuje tak nie więcej zabieg z pastą cukrową? Może i ja bym się wybrała do kosmetyczki, chociaż ja raz w tygodniu golę sobie miejsca intymne maszynką venus breeze i nie ma żadnych podrażnień i nigdy się jeszcze nią nie zaciełam
Olga72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:08   #951
Mantissa_
BAN stały

Oczywiście, że są takie salony. Mało tego - nie rozumiem wątpliwości "wizażanek" co do wrasatania włosów po depilacji.. Już kilkakrotnie odpisywałam, że odkąd zaczęłam używać pasty cukrowej to zapomniałam o wrastających włosach w ogóle!!!
Oczywiście to zależy także od umiejętności kosmetyczki bo są miejsca, gdzie Pani po prostu przykleja na pastę pasek do wosku i zrywa go odwrotnie niż powinna!
W Warszawie spróbowałam kilku miejsc i polecam gabinet na ul.Pięknej (pierwsza brama od str Placu Konstytucji) - nie pamiętam nazwy, a w Krakowie, do którego się przeprowadziłam: face and Body Institute na Piłsudskiego. W jednym i drugim miejscu pracują dziewczyny, przy których po prostu nie wstyd się rozebrać.
Mantissa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:53   #952
klarisss
Przyczajenie

GG do klarisss

hej hej,

ale dawno mnie tu nie było ;-)

co do depilacji całej strefy...polecam wosk wosk i jeszcze raz wosk. Fakt, boli jak cholera...ale warto. Minus jest taki, że żeby iść na kolejny zabieg--> trzeba się zapuścić....

Pasty cukrowej nie próbowałam...zanosiłam się z chęciami kilka razy ale nic z tego nie wyszło, jak moje cierpliwość była na wykończeniu to zapisałam się na depilację laserem "w tamtych okolicach" ;-) i jestem zadowalona, chociaż długa droga przede mną. I nie wierzcie, że laser jest mało bolesny, boli przeokropnie, nie wiem czy nie bardziej od wosku. ..
klarisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:23   #953
Halucynacya
Raczkowanie

Też myślę o depilacji brazylijskiej u kosmetyczki, ale na razie tchórzę... Póki co wypróbuję chyba plastry do depilacji, myślicie, że okażą się skuteczne? Nigdy nie próbowałam, używam po prostu golarki, ale jej minusem jest to, że trzeba używać jej codziennie, a w dotyku skóra nie jest idealnie gładka.
Halucynacya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:06   #954
Brajke
Przyczajenie

DZiewczyny w czym pasta cukrowa jest lepsza od wosku?
I da się plastrami wydepilować CAŁĄ strefe intymną?
Brajke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:14   #955
Halucynacya
Raczkowanie

Podobno się da... Trzeba tylko być dzielnym... Nie wiem czy nie poproszę kosmetyczkę, żeby była dzielna za mnie... Nie wyobrażam sobie, że pewnym ruchem zdzieram cały plaster....
Stary 2011-04-07, 01:55   #956
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Brajke Pokaż wiadomość
DZiewczyny w czym pasta cukrowa jest lepsza od wosku?
Przykleja sie tylko do włosków, a nie do naskórka jak wosk - dlatego mniej boli i mniej podrażnia.
Poza tym zrywa się ją z włosem, a nie pod włos - mniejsze ryzyko wrastania
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:33   #957
klarisss
Przyczajenie

GG do klarisss

Cytat:
Napisane przez Halucynacya Pokaż wiadomość
Też myślę o depilacji brazylijskiej u kosmetyczki, ale na razie tchórzę... Póki co wypróbuję chyba plastry do depilacji, myślicie, że okażą się skuteczne? Nigdy nie próbowałam, używam po prostu golarki, ale jej minusem jest to, że trzeba używać jej codziennie, a w dotyku skóra nie jest idealnie gładka.
Nie ma co tchórzyć, naprawde mniej będzie bolało u kosmetyczki niz w domu. Plastry, które kupisz sobie w sklepie nie są tak skuteczne, ja uzywałam chyba wszystkie veeta i coś na "t" --> dużo z tym roboty, te pocieranie itp.

Poszłam do kosmetyczki na depilacje woskiem nóg i głębokiego bikini, co prawda nie tyle bałam się bólu co się krępowałam...
Po 4 wizytach u kosmetyczki sama zakupiłam sobie maszynke do wosku, zestaw wosków w rolce, plastry --> kosztowało mnie to tyle co jedna wizyta u kosmetyczki..i jest to zupełnie inna depilacja niz veet'ami itp.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Woskiem się da, ale samemu ciężko ;-) trzeba napiąć skórę to wtedy boli mniej...
klarisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:47   #958
Vegetka
Zakorzenienie

a ja wczoraj wymęczyłam się pensetą pasta cukrowa ręce mi ładnie wydepilowała, ale bikini za cholerę nie chciała, próbowałam jeszcze woskiem na gorąco, ale wyrwało mi tylko parę włosów, może za słabo pociągnęłam zostały mi wargi do wydepilowania i nie wiem czy pojsc z tym do kosmetyczki czy jeszcze raz próbować z woskiem

jakie miejsca z tych intymnych bolą Was najbardziej podczas depilacji ?
Vegetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:01   #959
Halucynacya
Raczkowanie

Też próbowałam kilka dni temu, użyłam pasty cukrowej, bolało strasznie (ale mniej niż depilator) i niektóre włosy są za mocne więc nie dałam rady, golenie je wzmocniło- poszła w ruch penseta. Podobno z czasem włosy robią się coraz słabsze i łatwiej je depilować. Klarisss a gdzie można kupić taki zestaw do samodzielnej depilacji?
Stary 2011-04-13, 14:10   #960
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Przykleja sie tylko do włosków, a nie do naskórka jak wosk - dlatego mniej boli i mniej podrażnia.
Poza tym zrywa się ją z włosem, a nie pod włos - mniejsze ryzyko wrastania
czyli nakleja się pod włos, dobrze rozumuję? nakleja pod włos, a zrywa z włosem?
kiedyś miałam pastę cukrową, ale chyba źle ją zrywałam, odwrotnie ... teraz planuję zrobić do niej drugie podejście

!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości