Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 20:40   #1
magdaenha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4

Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków


Chodzi mi o porównanie dwóch kursów.

1. www.all4nails.pl

-metoda żelowa
-metoda akrylowa
-kolorowy żel
-kolorowy akryl
-zdobienie NailArt

7 dni / 1950 zł / indywidualnie


2. www.masternail.pl

-wszystkie metody i techniki
-wzmacnianie naturalnych paznokci,
-żel kolor
-techniki zdobień NailArt,
-trendy zdobienia (zatapiane koronki, suszone kwiaty, cyrkonie, zdobnictwo wypukłe, zdobienie artystyczne, przestrzenne)
-ozdoby z kolorowego akrylu + zdobienie 3d
-nanoszenie ozdób
-paznokcie akrylowe french i fantazyjne na formie
-technika szybkich paznokci - 1h
-najnowsze trendy w kształtowaniu szpiców- Russian Style
-paznokcie żelowe na formie
-zdobienie żel i akryl-połączenia
-pedicure kosmetyczny-tradycyjny
-praca frezarką
-manicure
-pielęgnacja dłoni
-masaż

7 dni / 1950 zł / max 4 osoby
/Kurs MASTER "titanium" kurs branżowy/


Wydać 2 tysiące to nie problem. Dlatego jak już wydać to tu gdzie się więcej nauczę. Wydaje mi się, że lepsiejszy byłby ten drugi (co widać po 'ilości'). Aaaale dla pewności ;> który byście wybrały?
Ew. jak ktoś już miał któryś z tych kursów to pisać czy warto było.
magdaenha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 21:17   #2
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

jeżeli w Krakowie to tylko z SPN u Darianki
też wszystkiego się dowiesz tak jak jest opisane w tej drugiej firmie
tylko tam się rozpisali
a w all4nails opisali to w skrócie
jeżeli chcesz więcej info to porozmawiaj z Darianką a dowiesz się wszystkiego to super kobieta
no i właśnie będzie pracowała tylko z tobą więc na pewno dobrze cię wyszkoli
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 21:20   #3
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

jesli kurs to tylko indywidualny, tym bardziej ze cena ta sama. ja u darianny nie bylam, ale wiem ze dziewczyny sa zachwycone, wiec nie masz co sie zastanawiac
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 13:49   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Zastanów sie logicznie- lepiej nauczysz sie w grupie, gdzie każda z Was bedzie miała inne tempo przyswajania wiedzy, czy indywidualnie, gdzie cała uwaga instruktorki jest skierowana li i jedynie na Ciebie?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:02   #5
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

nie wiem czemu ale mam wrazenie ze pytanie jakie zadala autorka jest tendencyjne wymieniła wszystkie szczegoly szkolen w masternail, a szkolenia w all4nails opisala po lebkach wiec moze zeby rozjasnic sytuacje www.all4nails.pl - tu są opisane wszystkie szkolenia i co sie na nie sklada sam bylem na 2 kursach w all4nails i oba były przeprowadzone na najwyzszym poziomie. Jestem z tych kursow mega zadowolony i polecam kazdemu kto ma wątpliwosci.

Pozdrawiam
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 17:35   #6
magdaenha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale mam wrazenie ze pytanie jakie zadala autorka jest tendencyjne wymieniła wszystkie szczegoly szkolen w masternail, a szkolenia w all4nails opisala po lebkach wiec moze zeby rozjasnic sytuacje www.all4nails.pl - tu są opisane wszystkie szkolenia i co sie na nie sklada sam bylem na 2 kursach w all4nails i oba były przeprowadzone na najwyzszym poziomie. Jestem z tych kursow mega zadowolony i polecam kazdemu kto ma wątpliwosci.

Pozdrawiam
masz złe wrażenie... nic nie opisałam po łebkach, tylko przekopiowałam wszystko ze strony..
wiec jak mozesz mi podac link.. zeby mi rozjasnic sytuacje:|?
odwiedz obie strony i zobacz gdzie pisze dokladniej :|


_________

claudia.c
dokładnie o to mi chodziło czy w all4nails jest również wszystko to co jest oferowane w MasterNail
magdaenha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:46   #7
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

ja skonczyłam kurs w all4nails (cały pakiet) i jestem zadowolona U Darianki jest przemiła atmosfera, szkolenie jest na wysokim poziomie. Ogolnie polecam
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 22:41   #8
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

magdaenha ależ proszę bardzo
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 09:29   #9
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

magdaehna nie denerwuj sie...na stronie www.all4nails.pl (do której link podałem w poprzedniej wypowiedzi) istnieje zakładka "centrum szkoleniowe" i po kliknięciu wyswietla sie dokladny opis wszystkich szkolen..nie da sie tych opisów skopiowac poniewaz strona jest zbudowana we flashu.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:56   #10
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Thumbs up Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Ja jestem po szkoleniu w Małopolskim Centrum Szkoleniowym Master Professional w Krakowie i powiem jedno-LEPIEJ TRAFIĆ NIE MOGŁAM!!!Szkoliłam się na pakiecie Tytanium i wiecie co?Fakt,ważne jest to co wypisują różne ośrodki szkoleniowe na swoich stronach,ale..z opowiadań swoich koleżanek po innych kursach wiem że nie zawsze jest tak miodzio jak obiecują czy wypisują ,a w Masterze..Tam jest poprostu PROFESJONALNIE.W Masternail nauczysz się wszystkiego co powinnaś wiedzieć,zdobędziesz nie tylko podstawy ale zgłębisz tajniki a to jest niezwykle ważne!!Po 7 dniach kursu czujesz się pewnie,masz niesamowitą wiedzę i poczucie pewności siebie.Pani Elena Lenda jest perfekcjonistką w każdym calu a jej podejście do kursantów na najwyższym poziomie.Nigdzie nie dostaniecie takiej dawki wiedzy,dobrego humoru i ciepła..Wiecie co,ja wybrałam ten ośrodek z dziesiątek innych,jechałam 763 km do Krakowa,do Masternail na ul.Lubicz 3..NIE ŻAŁUJĘ i każdemu z głębi serca POLECAM!!Dziewczyny,wycho dząc po egzaminie w Masternail z certfikatami w ręce macie poczucie że jesteście STYLISTKAMI a nie tipsiarami..nic dodać,nic ująćPozdrawiam i polecam - www.masternail.pl
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:01   #11
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

W sumie chętnie wybrałabym się do All4Nails na doszkolenie (tylko z czasem u mnie kiepisko) Czy ktoś z Was miał tam doszkolenie? Jak to w ogóle wygląda?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 08:22   #12
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale mam wrazenie ze pytanie jakie zadala autorka jest tendencyjne wymieniła wszystkie szczegoly szkolen w masternail, a szkolenia w all4nails opisala po lebkach
Pawełeczek od niedawna goszcze na tym forum . Pierwsze co się narzuciło to Twoj wykaz w wątku zbiorczym najlepszych szkoleń w Polsce.
Jezeli chodzi o Krakow zostaly wymienione wszystkie osrodki( lepsze i gorsze) jednak z ominieciem naszego Centrum Szkoleniowego.
Dzialamy na rynku polskim juz od 6 lat z nienaganna opinia i wypracowana renoma.
W naszym dorobku posiadamy grono profesjonalnych stylistek pracujących na terenie kraju oraz za granica. Wiele z nich prowadzi wlasne dzialalnosci i cieszy sie bardzo dobrą renoma.
Wszystkie absolwentki są doskonale przygotowane do zawodu lub rozpoczecia własnej dziełalnosci. Potwierdza to foto - galeria egzaminow. Jako jedyne Centrum takowa prowadzimy do ogólnego wgladu.
I w koncu...jestesmy znanym Centrum nie tylko w Krakowie , ale i w naszej branży.
Więc może bylo by wskazane( pisząc takie wykazy) udzielanie do konca rzetelnych informacji, ktore napewno maja być pomocne osobom zainteresowanym.

Powracajac do tematu załozonego przez autorke.
Jezeli chcesz zrobić porownanie pakietów - dobrze jest znac dokladnie program i przewidywane ćwiczenia podczas kursu. Sama ogólna tematyka nie wystarczy. To w niej kryją sie róznice.
To, że uslyszysz , metoda żelowa i akrylowa.... o niczym nie świadczy. Dobrze jest wiedziec - co w tym dokładnie będzie przerabiane.
Pakiet, o ktory zapytalas obejmuje caly zakres stylizacji, włącznie z pokazowymi elementami Nail. Art. I to poznajesz i wykonujesz - na tym kursie. Więc wszystko co na ten moment ogladasz - chocby w czasopismach.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:04   #13
selenkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

magdaenha Ja Tobie z czystym sumieniem i ze 100% gwarancja polece kurs w Master.
Instruktorka (Elenka) jest wspaniala kobieta ktora przekaze Ci cala wiedze jak ma i jaka musisz znac.
Konczac kurs w Master mozesz smialo i bez obaw zajac sie profesjonalna stylizacja paznokci.
Bedziesz wiedziala jak podejsc do klienta, jka z nim rozmawiac, odczytac jego "intencje".
Elenka uczy rowniez doboru kolorow, matreialu zeby pazurki nie wygladaly ciezko ale PIEKNIE.
I strona techniczna: bedziesz cwiczyc az do skutku, dopoki nie wyjdzie Ci idealnie pazurek.

A nad tym wszytskim caly czas czuwa Elenka i nie opusci Cie nawet na minutke.

naprawde polecam : jupi:
selenkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:16   #14
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Zastanów sie logicznie- lepiej nauczysz sie w grupie, gdzie każda z Was bedzie miała inne tempo przyswajania wiedzy, czy indywidualnie, gdzie cała uwaga instruktorki jest skierowana li i jedynie na Ciebie?
Dobrze tez napisac czy dana Instruktorka szkoli zawsze i wszędzie osobiście i jakie przygotowanie pedagogiczne do przeprowadzania szkolen posiada.

Co do logiki myślenia podważe ten tor myślenia, chocby na podstawie najlepszej sprawdzalnej metodyki nauczania.

1. Praca w grupie mobilizuje. Więc nie tak łatwo i szybko sie rozklejsz w razie trudności.
2. Praca w grupie podnosi chęc rywalizacji- przez co osiągamy wyższe wyniki.
3. Podczas zajec ćwiczysz wymienie na róznych kształtach naturalnych paznokci. Od pocżatku zaznajamiasz sie np. z problemowymi paznokciami (skocznie, obgryzione, zniszczone, nieforemne itp.) To bardzo ważny element nauki, ktory od razu jest wychwytywany i dokladnie omawiany.
4. Praca w grupie pozwala na ciągłe, pomocne konsultacje miedzy sobą . Często po tym nawiązuja sie trwale przyjaznie branzowe.
5. Praca w grupie podczas egzaminu. Czesc teoretyczna - porownujesz swoja wiedze.
6. Praca w grupie podczas egzaminu. Czesc praktyczna - porownujesz swoje osiągnięcia.

I tu się pieknie wszyscy uśmiechamy gdy Kazda upewnia sie co do zdobytej wiedzy i wykonania najpiekniejszych paznokci ( na tym samym poziomie) i to bez wzgledu na wcześniejsze własne zdolności.

Oczywiscie to wszystko będzie spełnione przy odpowiednio niedużej grupie i całym zaangazowaniu i doswiadczeniu osoby prowadzącej.
W zespole osiągamy zawsze wyższe wyniki.
To juz zostało naukowo udowodnione.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:58   #15
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Miałam grupowe szkolenie i nigdy tego błędu nie powtórze. Instruktorka poświęciła mi programowo 1/10czasu, z czego 50% przesiedziałam jako modelka Czyli praktycznie większość czasu kursantki nie robiły nic, jestem zawzięta i ciekawska więc starałam się jak najwięcej zrobić, ale i tak to nie to. Teraz wybieram się na indywidualne doszkolenie, bo uważam, że w grupie, można sobie najwyżej pożartować, wypić kawkę i zjeść ciasteczko.... Grupa w żaden sposób mnie nie zmobilizowała, jej bierność raczej wysysała ze mnie dobre chęci, na kursie raczej nie chodzi o rywalizację, mało tego, przez to, że instruktori były "wydzirane z rąk do rąk" osoba, która uczyła się na moich paznokciach, zdarła mi je prawie do krwi Konsultacje między sobą były raczej niewskazane, bo pozostałe kursantki popełniały jeszcze więcej błędów niż ja
Moje wrażenia z kursu grupowego są bardzo negatywne, ale wiadomo, że nie wszędzie tak jest.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:24   #16
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

No widzisz wygląda na to, ze wybralas nieodpowiedni kurs...wiec wczesniej dobrze jest zasięgac opinii, tych którzy w takowym uczestniczyli.

Elementy nauki w tym systemie muszą iśc w parze z umiejętnościami i doświadczeniem nauczyciela.
A jezeli taka metodyka przerasta jego możliwosci- to efekt jego nauczania będzie właśnie taki jaki napisałas. Nie kazdy potrafi sprostac takim formom, (choc sprawdzalnie najlepszym), bo nie jest to łatwą sztuką.
. I jesli nie potrafi tak przeprowadzic zajec, aby kazda minuta byla wykorzystana na maxa...to juz jego brak organizacji lub pełnego zaangazowania.
Po dobrym kursie (zapewniam) wracasz padnieta, ale z przepracowania i w zadnym wypadku nie czujesz sie zaniedbana. Wręcz przeciwnie...
Dobra szkola dba o wyksztalcenie absolwentow, bo to Oni sa jej żywa reklamą i na odwrót.
Po dobrej szkole nie ma mowy o jakimś doszkalaniu...no chyba, ze z bieżacych nowości, aby nie pozostać w tyle za innymi. A o znioszczonych paznokciach ani pomyślec...pierwsze czego uczysz sie na kursie : To jak ich nie zniszczyc.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:41   #17
selenkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Miałam grupowe szkolenie i nigdy tego błędu nie powtórze. Instruktorka poświęciła mi programowo 1/10czasu, z czego 50% przesiedziałam jako modelka Czyli praktycznie większość czasu kursantki nie robiły nic, .
a ile bylo osob w grupie

dla mnie to jest niewobrazalne zeby takie szkolenie bylo jak piszesz

strata czasu i pieniedzy
selenkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 11:40   #18
m-magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 23
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

o boze co sie tu dzieje


NAPISZE DUZYMI BY WSZYSCY WIDZIELI JAK KURS TO TYLKO MASTER I TYLKO TAM WŁASNIE GO UKONCZYŁAM I WIEM JEDNO TUTAJ PRACA W GRUPIE OPIERA SIE NA PEŁNEJ MOBILIZACJI A PANI ELENKA KAZDEJ ZNAS POSWIECA TYLE CZASU ILE TRZEBA I ZADNEJ MNIEJ CZY WIECEJ NA KURSIE JEST MIŁA ATOMOSFERA I DUZY NACISK NA PROFESJONALIZM !!!!!!!!!!!!!!!!A TO NAJWAZNIEJSZE MODELKI PO EGZAMINIE MAJA WYJSC Z PIEKNYMI PAZURKAMI ZADOWOLONE I TAK ZAWSZE JEST
A NASZE PRZYSZŁE KLIENTKI TAK SAMO MAJA POPATRZEC NA PAZURKI I BYC W 100% ZADOWOLONE I PO TYM KURSIE TAK WŁASNIE JEST PAZURKI SA ŚLICZNE WYSTARCZY POPATRZEC W GALERIE JAKIE PAZURKI SA PO EGZAMINIE GDZIE DZIEWCZYNY UCZA SIE 5-7 DNI !!!I UWAZAM ZE TAM PIENIAZKI NAPRAWDE NIEMA CO ZAŁOWAC JA WŁOZYŁAM TA SUMKE I WIEM ZE NIC NIESTRACE A WRECZ PRZECIWNIE ZYSKAM !!!!!


KAZDA METODA DOKŁADNIE OMÓWIONA ZAPISANA POKAZANA I CWICZONA DOTAD AZ KTOS NIEZAŁAPIE

PRACUJAC W GRUPIE NIECZUŁAM SIE ZANIEDBANA CZUŁAM AZ PRZESYT WIADOMOSCI

NAPRAWDE UWIERZCIE MI ZE WARTO
__________________
cieszmy się pieknymi chwilami
m-magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 11:53   #19
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

A ja zawsze i wszedzie polecam kursy w all4nails u Darii recze za nia wlasna prawa reka
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 16:27   #20
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Kończyłam kurs w Master, wcześniej miałam styczność z innymi kursami, nie ukończyłam ich. Po prostu po pierwszym dniu wiedziałam,że w momencie gdy wpłacę pieniązki- wyrzucę je w błoto. "siedzę" w tej branży już czwarty rok, wysłałam już do Mastera kilka osób, i z Krakowa i nie z Krakowa. Pracują teraz we własnych gabinetach lub podnajmują u kogoś. Na brak klientek i pieniążków nie narzekają...

Napiszę Wam jakie wg mnie są korzyści z kursu w Master.

1. praca w grupie nie oznacza kilkunastu osób,ale max. 4! mówiąc o grupie mamy przed oczami tłum, a tak nie jest! Dzięki temu widzimy co robi druga osoba (bo pracujemy w parach przeciez!)

2.słowa wypowiadane przez instruktora docierają do nas kilkakrotnie, przez co zapadają w pamięc. w myśl zasady: usłyszę raz- zrozumiem, usłyszę drugi raz - zapamiętam, usłyszę trzeci - zapamiętam ORAZ zastosuję.

3. mamy od razu stycznośćz różnymi paznokciami,. To jest tak, jakby przyszła do nas kolejna klientka. mamy okazję do analizy kształtu paznokci, dłoni, to ważne, ale o tym przekonasz się dopiero wtedy, gdy po drugiej stronie stolika usiądzie osoba, która płaci, oczekuje więc usługi najwyższej jakości. Tu już nie ma czasu na niewiedzę i dziwienie się paznokciom, zastanawianie się :żel czy akryl, tips czy forma?

4. porównujemy doświadczenia, dostrzegamy błędy innych, są one analizowane. w ten sposób uczymy się sytuacji, które pojawiają się przez kilka pierwszych "pazurków" robionych dla wprawy, na rodzinie etc.

5. jeśli chodzi o to,co dane szkolenie zawiera - każdy ma inne techniki, metody nauczania, programowo szkolenia są różne. Cel jest jeden: nauczyć nie szkodzić i robić piękne, niepowtarzalne i trwałe paznokcie. Mnie tego nauczono w Master.

6. Kolejny ważny element, ja wypowiem się w temacie kursu, który znam i wiem,że każda grupa tak ma: materiały szkoleniowe na kurs nie występują w jakiejś ograniczonej ilości. Niejednokrotnie coś się wyleje, wysypie, złamie, ktoś nie zamknie żelu przed piłowaniem. W Master na materiałach szkoleniowych się nie oszczędza.

7. Atmosfera -po prostu niepowatarzalna. Nauczą Cię pracować w takiej atmosferze, którą przeniesiesz do swojego gabinetu. Twoje Klientki bedą chciały chodzić do Ciebie na paznokcie ze względu na ich jakość, materiały oraz na to jaki klimat potrafisz stworzyć.

8. Po ukończeniu kursu jesteś dobrze przygotowana do pracy. Ja nie miałam możliwości ćwiczenia" na rodzince". Pierwszy dzień po egzaminie, powiesiłam dyplom w pracy i miałam umówione dwie klientki. To było rok temu we wrześniu, one nadal przychodzą co 3 tygodnie na uzupełnianie.

9. Ponadto, po kursie możesz być w stałym kontakcie z instruktorem. wiadomo,ze pojawia się mnóstwo watpliwości, coś się przypomni, coś przezywamy fizycznie i wspominamy,że było o tym na kursie. Zawsze mozesz liczyć na pomoc i opinię.

10. Uczymy się do perfekcji metody żelowej/ akrylowej. Certyfikatu nie otrzymuje osoba, co do której Pani Elena nie ma wątpliwości, ze usługi wykonywane będą wysokiej jakości. Sprawa jest prosta- firmuje to swoim nazwiskiem jako nauczyciel zawodu.

11. Zdobienia. Zapraszam do galerii- szerzej nie trzeba komentować.


A teraz podziel kwotę kursu przez korzyści, dodaj do tego 2-3 zadowolone klientki dziennie, własną satysfakcję i ciekawą pracę.
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 16:34   #21
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

ja polecam all4 nails...
napewno dobrze cie tam wyszkola...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:26   #22
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Ja właśnie kończę kolejne szkolenie w All4Nails.
Szczerze polecam! To mój kolejny kurs, który tam robię i jestem w pełni usatysfakcjonowana.
Teraz, kiedy mam już jakieś doświadczenie, naczytałam się i nasłuchaam o różnych kursach, mogę stwierdzić, że wszystko jest w jak najlepszym porząku, wiedza przekazywana w sposób fachowy ale bardzo miły, atmosfera wspaniała, no naprawdę do niczego nie mogę się przyczepić.

To, że materiału idzie jak wody to jest normalne na każdym kursie i nie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek instruktorka mogła próbować ograniczać zużycie.
Na Oboźnej pracuje się na bardzo dobrej marce - spn i wszystkiego do swobodnego użytku jest więcej niż byłabym w stanie użyć (zepsuć ). Poza tym Daria jest w stanie zauważyć najdrobniejsze niedociągnięcie z odległości, kiedy siedzi sobie obok, podczas gdy ja często muszę wkładać nos w dłoń, żeby to dostrzec, za co jestem Jej zresztą wdzięczna. Po paru dniach na kursie czuję się zmotywowana do dalszej pracy a przede wszystkim nauczona solidnych podstaw. Daria czuwa nad kursantkami, jest świetną nauczycielką a jednocześnie pracuje się przy Niej jak przy dobrej koleżance - od razu robi się lepiej, nawet jak początkowo coś uparcie nie chce mi wychodzić.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:30   #23
agnescleo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Witam wszystkich.Pozno wchodze na forum bo.........wlasnie zostalam przycisnieta do sciany i zmuszona wrecz do zrobienia mioich pierwszych paznokietkow.Jestem swiezutko po kursie Master Nail w Krakowie i jestem zachwycona perofesjonalizmem pani Eleny.Przekazywanie wiedzy jest sztuka i darem a ta kobitka ma w sobie wszystko.Przede wszystkim jest przesympatyczna,dokladna, profesjonalna,konkretna i nie czaruje z usmiechem na twarzy ze zrobilam piekny pierwszy paznokiec tylko w sposob delikatny wrecz finezyjny da ci do zrozumienia ile bledow popelnilas,przy czym nastepny i nastepny jest coraz lepszy.Sama konczylam kurs paznokci kilka lat temu,z tym ze nigdy nie zaczelam robic paznokci i teraz widze ze dobrze ze ich nigdy nie zaczelam bo to by byla wielka porazka.Teraz czuje sie pewnie i chociaz bylam najwiekszym tlukiem w grupie,dzisiaj moje pazurki wygladaly noooooooo prawie super..Polecam kurs Master bo jest co polecic.Jesli taki tluczek manualny jak ja potrafi zrobic ladnie pazurki to chyba swiadczy o tym ze Elenka jest warta polecenia.Czasami warto poszperac w necie,poczytac forum,pomyslec dobrze zanim sie cos wybierze.Ja poswiecilam okolo 4 dni zanim wybralam.Byl to strzal w 10.
agnescleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:42   #24
MacAddicted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Witam, ja tez szczerze polecam kurs w Masterku w Krakowie. ja przyszlam tam nie umeijac trzymac pilniku w rece i bedac przekonan ze porywam sie na cos czego nie przejde a jednak cierpliwosc, wiara i pasja pani Elenki tak mnie zarazily ze zaraz po skonczeniu kursiku jechalam z paznokciami od rana do wieczora, mnostwo klientek, ktore byly zadowolone a ja roslam pod chmury.
Wiem ze to zasluga szkolenia jakie zrobilam bo dalo mi swietne podstawy techniczne ( przez co nawet gdy pojawialy sie problemy z przedluzaniem , moglam sama przeanalizowac problem a nie szukac pomocy na forum) i mnostwo zapalu do pracy.
teraz pracuje w uk, klientki sa zadowolone z paznokci ktore robie i reklama sama robi sie poczta pantoflowa bo paznokcie nie wygladaja jak stad ( co jest atutem bo abgielskie paznokcie to plaskie lopatki)
tak wiec komu kolwiek kto chce byc stylistka paznokci a nie tipsiarka polecam kurs u Elenki..malo tego...
zobaczycue ze bedziecie potem wracac po nowosci i chodzic na nowe kursy...do to zaraza
hehhe, ja dorobilam sobie pare kursikow, lacznie z manicure i pedicure uitp i jestem baaardzo zadowolona.

Poza tym..ja zawsze bylam zwolenniczka firmowych produktow, ale pierwszy raz w zyciu przekonalam sie ze najdrozsze i najbardziej komercyjne wcale nie znaczy najlepsze......
MacAddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 23:07   #25
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
W sumie chętnie wybrałabym się do All4Nails na doszkolenie (tylko z czasem u mnie kiepisko) Czy ktoś z Was miał tam doszkolenie? Jak to w ogóle wygląda?
Jeżeli sie wachasz to napisze jedno: idz na doszkolenie w all4nails a nie bedziesz żałowała. Sam byłem tam na doszkoleniu z pracy żelem na tipsie i na szablonie. Dziewczyny wyłapują kazdy najmniejszy błąd, nie było chwili kiedy siedzialbym sam..zawsze Daria lub Wiola stały nademną i pilnowały żeby wszystko było cacy. Nauczylem sie wielu rzeczy...począwszy od poprawnego trzymania pilnika na poprawnym budowaniu paznokcia skonczywszy. Nie wspominam o bonusach typu "perfekcyjny french metodą pink&white" czy poprawnym zatapianiu problemowych ozdob. WARTO!

A odnosnie wielu wypowiedzi napisanych dzis w tym temacie. Doprawdy zastanawiające jest to ze wiekszosc dziewczyn zachwalających masternail ma w swoim dorobku 1-2 wypowiedzi na tym forum i dołączyły tutaj w tym miesiacu. Czyżby ktos prowadzil rozmowe sam ze sobą????? OJJ...a przypominam sobie jak kiedys czytalem elaborat o tym aby nie "dawać się zmanipulować" sugestywnej reklamie...i z tego co sobie przypominam to Pani Elena byla autorką...nieladnie!!
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 07:50   #26
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Pawełku, ot i prosta ma odpowiedź na Twoje pytanie: my mamy inne forum, gdzie wklejono nam linka i viola! nie wykluczone,że i w innych tematach się rozwiniemy, tego nie wiem.
Coż to za szatański pomysł,jakoby Pani Elena sama się rejestrowała kilkakrotnie i pisała hehehe
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:11   #27
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail Pokaż wiadomość
Pawełeczek od niedawna goszcze na tym forum . Pierwsze co się narzuciło to Twoj wykaz w wątku zbiorczym najlepszych szkoleń w Polsce.
Jezeli chodzi o Krakow zostaly wymienione wszystkie osrodki( lepsze i gorsze) jednak z ominieciem naszego Centrum Szkoleniowego.
w tej sprawie wystarczy napisać PW do mnie z danymi centrum bez problemu dodam je do spisu. Pawełeczek chyba szukał informacji w Internecie, mógł coś przeoczyć, nie przywiązywałabym do tego faktu tak dużej wagi.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:13   #28
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Teraz, kiedy mam już jakieś doświadczenie, naczytałam się i nasłuchaam o różnych kursach, mogę stwierdzić, że wszystko jest w jak najlepszym porząku (...)
To, że materiału idzie jak wody to jest normalne na każdym kursie i nie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek instruktorka mogła próbować ograniczać zużycie.
Owszem,że można się nasłuchać,ale to trochę może działać jak głuchy telefon. ja to testowałam na sobie
Jasne,ze to normalne,że materiału idzie dużo,jednak to mnie akurat zaskoczyło ogromnie pozytywnie,ponieważ na dwoch poprzednich kursach nie było tak sympatycznie. Stąd zwróciłam na to uwagę, bo przecież jest to istotna sprawa, nikt nie chce,żeby na nim oszczędzano i żałowano, prawda?

Dobrze tutaj ktoś powyżej zauważył,że trzeba poszukać w necie informacji,nie da się tak zdecydować na hop siup.

Ważne jest dla mnie jeszcze to,że doszkolenia są,ale na to,co było przerabiane na kursie już się nie idzie doszkolić. Na nowości lub całkiem coś innego to tak. Trochę tak głupio isć na doszkolenie np. z zatapiania ozdób w akrylu, skoro cała metoda akrylowa była przerabiana.
Ja miałam wszystko na kursie, jednakże kwiatki akrylowe zaczęłam robić dopiero po jakichś 3-4 miesiącach. to spora odległość, chociażby ze względu na technikę. Ale żadne doszkolenie nie było potrzebne, po prostu wzięłam materiały z kursu.

Co do marki materiałów - kwestia wyboru,wiadomo. Znam wiele marek, nie kupowałam po jednym produkcie,bo to się mija z celem, między innymi testowałam też spn, kupiony na targach 2006r w stolicy. Nie chodzi chyba o to,czy jedna firma reklamuje się w Nail Pro lub "Akademii Paznokcia", takie jest moje zdanie. Najważniejsze,żeby mieć zaufanie do produktu, którym się pracuje, znać go, mieć różne możliwości.
Ja mam Alessandro i Master jeśli chodzi o żele. Entity i Master jeśli chodzi o akryle. różnica miedzy usługami wcale nie jest przepastna,tak,żeby podkreślić że coś jest drogie lub tanie,więc lepsze - gorsze.
Mam kilka klientek uzależnionych od Alessandro, które spóbowały Master. i już nie chcą Alessandro. to nie my ,ale nasi klienci wystawiają najlepszą ocenę o produktach...

Dla mnie dużym plusem jest też to,że Master nie działa jako filia w danym mieście. To jest jedno centrum szkoleniowe. Jedna osoba. Zawsze ta sama.

Osobom,które się zastanawiają co wybrać po prostu proponuję wypisać sobie plusy i minusy obywdu kursów i zadać pytanie czego oczekują.
Bo z tego co widzę bezpośrednio, to dziewczyny naprawdę mają różne oczekiwania...
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:33   #29
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Pawełeczek.
Zauwazylam w Twoich wypowiedziach niewyjaśnione zachowanie w stosunku do uzytkownikow, ktorzy dopytują o szkolenia Master Professional (chocby przykladowe pytanie zalozycielki postu). Od razu zarzuciles nic nie winnej dziewczynie jakies swoje wyimaginowane podejrzenia.
Zastanawiajace jest jakim prawem! rzucasz co pochwile- kolejne takowe - niczym nie podparte oszczerstwa.
Zglosilam Twoje zachowanie do własciciela Potralu pani Agnieszki.

Sądze, ze przekroczyles chocby granice smaku.

Szkola Master dziala 6 lat i przez te lata wyszkolila rzesze super zadowolonych stylistek, ktore moga chocby tutaj przedstawiać swoja opinie (zwlaszcza jezeli ktos o nia pyta.)

Tak i to prawda, na taką opinie trzeba sobie cięzko zapracować. To nie zabawa w dziecinade jaka Ty tu probujesz urządzić.
I nie ma tu mowy o profesjonalnym poważnym zachowaniu.


Wszystkim dziewczynom dziękuje za miłe słowa i wypowiedzi.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:40   #30
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Porównanie All4Nails i MasterNail /kraków

Cytat:
Napisane przez elenanail
Oczywiscie napisalam do moderatora kilka dni temu.. Ale pozostalo bez odpowiedzi. Wiec powiadomilam o tym fakcie właścicielke Portalu.
I mozna wyczytac w wypowiedzi uzytkownika "Paweleczka" ze doskonale wie o naszym Centrum.Jak napiosal czyta nawet elaboraty, ktore owszem pisze dla naszej branzy.
Moderator nie przebywa na wizażu 24 h. Czasami trzeba chwilę poczekać.

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2007-10-10 o 23:14
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.