aparat stały:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-21, 13:13   #1
wantxme
Wtajemniczenie

Talking

aparat stały:)

nosicie aparaty stałe?? napiszcie jak to jest...ile już je nosicie... czy je lubicie... czy nie... jak reagują na to np chłopacy... jak to jest podczas całowania... ? bardzo mnie to wszystko ciekawi proszę o pomoc
wantxme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:09   #2
rozmarynek
Zadomowienie

Dot.: aparat stały:)

szczerze mowiac nie mam pojecia ale jest duzy wątek o aparatach ortodontycznych:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75794&page=142 <--czesc pierwsza
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4979730 <---czesc druga
i jeszcze ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4993830

Pozdrawiam

Albert Einstein

rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:21   #3
malenstwo2627
Raczkowanie

Nosze aparat na górnej szczęce już od roku ...zakłądanie go trwało godzine i troszkę bolały zęby przez 2 dni i trudno było cokolwiek zjeść...(czasem nadal boli tak po wizycie) do tego musiałam wyrwać dwa zdrowe zęby aby był większy luz i aby ząbki się ładnie ułozyły( wyrywałąm 4 po lewej stronie i 5 po prawej) druty są pewną udrenka, poniewaz musisz umyć ząbki (ale tak porządnie) po każdym jedzeniu, nawet po małej przekąsce, inaczej będziesz mieć pełno "syfu"między zębami...najgorzej jak jesz jabłko:P to jest tragedia. w całowaniu nie przeszkadza u mnie jest normalnie faceci, bądz chłopcy normalnie reagują, w końcu już baaaaaaardzo duzo osób nosi aparacik słysze nawet miłe komentarze na temat mojego uśmiechu dużo osób tez bedzie się zachwycać jak dasz kolorowe gumki na aparat możesz być na poczatkuy nie przyzwyczajona do drucików i możesz miec otarcia... w sumie nie przepadam za aparatem i już nie mogę się doczekać aż mi go sciągna ( ida sciągać 3 września) ale warto się tak pomeczyć , bo efekt jest po prostu zabójczy mam równiutkie, piekne ząbki ....jeszcze tylko wybielenie by się przydało i perfekt;p;p;p aha...jeszcze co do ceny to musisz liczyć się tak do 1500 zł (to na aparat na górze, dolny jest chyba tańszy)...nio i jeszce wizyty sa dośc drogie , ja płacę 50 zł za jedną wizyte.
Ale warto.....
Stary 2007-08-22, 11:44   #4
fabulous_bunny
Przyczajenie

Ja juz jestem po zdjęciu aparatu ;D nosiłam aparat na dół tylko 1,5 roku, ponieważ miałam już ładnie ustawione ząbki, potrzebna była tylko nie wielka korekcja na górę nosiłam 2,5 roku, widać niesamowitą różnicę, chociaż do końca nie jestem zadowolona ale to już wina mojego jednego zęba (dwójki), jest dużo mniejsza od drugiej i może kiedyś ją sobie powiększe.. ból rzeczywiście czuć tylko kilka dni po założeniu i po wizytach kontrolnych i wtedy ciężko coś zjeść. mnie jeszcze krępowało jedzenie ze znajomymi gdzieś na mieście ponieważ resztki jedzenia zostawały między drutami ;P najlepsze w noszeniu było zmienianie kolorowych gumek jak reagują chłopcy? zazwyczaj smiali się ci z kilogramem zelu na wosach, solarka i za***ista komorka, a z takimi nie chcialam miec nic wspolnego;P za obydwa aparaty płaciłam ok. 2200zł, za wizytę od 50 do 80 zł, ale nie wiem od czego to zależało. Jeśli masz możliwość założenia sobie aparatu to nie zastanawiaj się tylko się decyduj, nie będziesz załowała!
fabulous_bunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:32   #5
MoNika xD
Przyczajenie

Ja też noszę aparat już ponad 2 lata, ale za niecałe 3 tygodnie go ściągam Zakładanie trwa jakieś 2 godzinki (przynajmniej u mnie tak było) i nic nie boli. Na początku przez tydzień praktycznie nic nie można gryźć, bo się nie da...:-P Ząbki bolą i to nieźle, ale czego się nie robi dla "Hollywoodzkiego" uśmiechu. No ale można odżywiać się jogurcikami i innymi papkami, w które radzę się wcześniej zaopatrzyć. Ja zanim miałam założony aparat musiałam wyrwać 4 stałe zęby ale mam nadzieję, że ciebie to nie dotyczy Po leczeniu które zazwyczaj trwa ok 1,5-2,5 lat musisz jeszcze nosić aparat (ale już nie stały), który zakładasz na noc, ale utrwalić nowe ustawienie ząbków. Nigdy nie spotkałam się z żadnymi docinkami, przezwiskami itp na temat mojego aparatu. Nie zauważyłam żeby faceci mnie jakoś inaczej traktowali lub żeby to komuś przeszkadzało. Jest to już dość popularne więc nikogo nie dziwi fakt noszenia aparatu. Jeszcze nie ściągnęłam aparatu, ale muszę powiedzieć, że efekty już teraz są super! Myślałam że te dwa lata będą trwały wieczność, ale na szczęście jakoś zleciało... Moim zdaniem jak najbardziej warto...
MoNika xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:50   #6
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
nosicie aparaty stałe?? napiszcie jak to jest...ile już je nosicie... czy je lubicie... czy nie... jak reagują na to np chłopacy... jak to jest podczas całowania... ? bardzo mnie to wszystko ciekawi proszę o pomoc
Jest już ogromny wątek o aparatach. I zbiorczy. Po co zakładać kolejny i zaśmiecać forum. Wyszukiwarka nie gryzie.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:51   #7
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
szczerze mowiac nie mam pojecia ale jest duzy wątek o aparatach ortodontycznych:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75794&page=142 <--czesc pierwsza
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4979730 <---czesc druga
i jeszcze ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4993830

Pozdrawiam

Tu masz linki.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:44   #8
Patiśka
Przyczajenie

GG do Patiśka

Ja juz sie przyzwyczailam do aparatu, znajomi tez. Za kilka dni zakladaja mi dolna czesc. Nosze teraz gumeczki rasta i jest pozytywnie
Denerwuje mnie tylko, ze jedzenie mi wchodzi za niego... Jakies ziarna albo zielsko. Ale poza tym wiekszych problemow nie mam.

Robert Baden-Powell
Patiśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:33   #9
Anna:]
Raczkowanie

GG do Anna:]
Wink Dot.: aparat stały:)

a jakie gumki proponujecie? niedlugo ide zmienic ale nie mam pojecia jaki kolor wybrac:p
Anna:] jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 03:02   #10
Patiśka
Przyczajenie

GG do Patiśka

ja mam sobie zamiar teraz zalozyc kolorowe najbardziej jaskrawe gumeczki jakie beda
ogolnie fajnie wygladaja:
blekinte albo blekitne i jasnofioletowe
pomaranczowe (taka zarowa) znajoma miala i super ale po dluzszym czasie (miala ciaaagle) irytujace
zielone i pomaranczowe
...

kombinacji moze byc tysiace

Robert Baden-Powell
Patiśka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości