Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-06, 12:39   #271
hania811
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 711
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez antoinettee Poka wiadomo嗆
A ja dzi przyciemni豉m w這sy Chcia豉m waln望 ca貫 farb ale fryzjerka mi odradzi豉 i powiedzia豉, 瞠 bym sie zap豉ka豉, No wiem zrobi豉m pasemka br您owe na moich jasnych w這sach ( rozja郾iane) Blond, br您,blond, br您 o jestem zadowolona, szkoda, ze to sie tak szybko wyp逝kuje :P
Ja si chyba najlepiej czuj w blond-br您-blond. To jest taki kompromis. zdania sa podzielone w kt鏎ych mi leiej wi c mam po prostu brazowe pasemka na blondzie I tego sie trzymam. Zobaczymy jak dlugo. ja juz mia豉m wszystkie koloty na g這wie
hania811 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 13:55   #272
alufa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 873

Cytat:
Napisane przez Morganah Poka wiadomo嗆
nie wiem dlaczego ale zazwyczaj jak kto m闚i 瞠 ma nijakie to ma niczym z ok豉dki magazynu [dosz豉m do takiego wniosku przegl康aj帷 w徠ek 'pochwalmy si swoimi w這sami'] ... ja osobi軼ie nie pisa豉bym tak z g鏎y 瞠 do kitu , czasami po prostu jest si zbyt krytycznym wobec siebie
ok. za陰czam fotk :P jak by豉m m這da i g逝pia rozja郾i豉m sobie w這sy przez co teraz wygl康aj niefajnie bardzo straci造 na warto軼i

Cytat:
Napisane przez FK Poka wiadomo嗆
Ostatni raz naprawd d逝gie w這sy mia豉m w drugiej klasie podstaw闚ki.

Potem to tak do ramion, kr鏒kie, do ramion, kr鏒kie - w sumie donik康 :P
ja tak samo du穎 dziewczyn 軼i窸o w這sy po komunii ja mia豉m do pasa. potem jakie grzyby (same rozumiecie ) i p騧niej za 這patki, do 這patek...

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2013-11-10 o 13:32
alufa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 17:10   #273
blondi1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Teraz moje.. dlugie ale nie do pasa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (40,8 KB, 85 za豉dowa)

14.06 Moje w這ski - 45 cm - wci捫 za ma這
blondi1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 17:54   #274
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
to tak samo jak ja mam teraz nijakie... nijaka d逝go嗆, forma, kolor... nijako mi w niej... ale od tego jest ten w徠ek, 瞠by鄉y zapuszcza造, aby by造 jakie

dla mnie ostatnio niez陰 motywacj by造 kole瘸nki (wszystkie maj d逝gie, 豉dne w這sy) z nowej klasy i... wychowawczyni (uczy豉 mnie jeszcze w gimnazjum), podczas rozdawania legitymacji nagle wszystkie zobaczy造 moje zdj璚ie z maja i wszystkie ch鏎em "ty mia豉 d逝gie w這sy?!" wychowawczyni "no mia豉, mia豉, i to ca趾iem niedawno" one "czemu 軼i窸a? zapuszczaj, tak 豉dnie ci w nich by這!" wychowawczyni przytakn窸a, ja strzeli豉m buraka... no i oczywi軼ie zapuszczam dalej. Ach, 瞠by ju tak by造 chocia do ramion...
U mnie by這 podobnie - mia豉m zdj璚ia na kom鏎ce z czas闚, gdy w這ski by造 do po這wy plec闚 i kolezanki bardzo si zdziwi造- jedno wielkie wow... Mia豉m wieksz motywacj,by zapuszcza,cho wtedy nawet d逝go嗆 do ramion wydawa豉 mi sie kosmiczna i nie do osi庵ni璚ia(kr鏒kie w這sy,tylko cudem cz窷 za pomoc wsuwek da豉 sie zwi您a gumk). Teraz na szcz窷cie jeden z gorszych okres闚 zapuszczania mam za sob

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 18:38   #275
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Ja niestety pierwsze p馧 roku b璠 w豉郾ie w tym najgorszym okresie... p騧niej b璠zie tylko z g鏎ki, ale teraz si ci庵le m璚ze... no i w豉郾ie mam naft z olejkiem rycynowym na g這wie
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 19:19   #276
alufa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blondi1234 Poka wiadomo嗆
Teraz moje.. dlugie ale nie do pasa
no takie w這sy to mo積a zapuszcza ...
jak d逝go嗆 masz obecnie??
Stary 2007-09-06, 19:51   #277
blondi1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Zdjecie robilam kilka dni temu wiec dlugosc jak widac za lopatki.. centymetrem sie nie da dokladnie zmierzyc, ale mysle ze tez kolo 45 cm bo w miedzy czasie bylo jeszcze podcinanie koncowek

14.06 Moje w這ski - 45 cm - wci捫 za ma這
blondi1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 20:10   #278
FK
przyczajona tygrysica

Wiadomo軼i: 1 445
GG do FK

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
U mnie by這 podobnie - mia豉m zdj璚ia na kom鏎ce z czas闚, gdy w這ski by造 do po這wy plec闚 i kolezanki bardzo si zdziwi造- jedno wielkie wow... Mia豉m wieksz motywacj,by zapuszcza,cho wtedy nawet d逝go嗆 do ramion wydawa豉 mi sie kosmiczna i nie do osi庵ni璚ia(kr鏒kie w這sy,tylko cudem cz窷 za pomoc wsuwek da豉 sie zwi您a gumk). Teraz na szcz窷cie jeden z gorszych okres闚 zapuszczania mam za sob
No ja w豉郾ie dzisiaj dosz豉m do takiego wniosku, 瞠 chyba w 篡ciu nie dorosn mi do ramion... Zachcia這 mi si kr鏒kiej fryzury... Najgorsze jest to, 瞠 s pocieniowane i zdega穎wane, ka盥y jest innej d逝go軼i. A grzywka to ju jest tragedia! Odrasta chyba jako szybciej ni reszta i chyba wybior si do s御iadki j obci望, 瞠bym chocia z przodu cz這wieka przypomina豉. Z reszt nawet jak b璠 ju mia豉 (za jakie dziesi耩 lat) d逝gie to chyba chc mie grzywk, 瞠bym jak zwi捫 nie wygl康a豉 造so.
FK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-06, 23:04   #279
antoinettee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407

Cytat:
Napisane przez FK Poka wiadomo嗆
No ja w豉郾ie dzisiaj dosz豉m do takiego wniosku, 瞠 chyba w 篡ciu nie dorosn mi do ramion... Zachcia這 mi si kr鏒kiej fryzury... Najgorsze jest to, 瞠 s pocieniowane i zdega穎wane, ka盥y jest innej d逝go軼i. A grzywka to ju jest tragedia! Odrasta chyba jako szybciej ni reszta i chyba wybior si do s御iadki j obci望, 瞠bym chocia z przodu cz這wieka przypomina豉. Z reszt nawet jak b璠 ju mia豉 (za jakie dziesi耩 lat) d逝gie to chyba chc mie grzywk, 瞠bym jak zwi捫 nie wygl康a豉 造so.
A ja musz mie grzywk bo mam czo這 jak stadion M鎩 T sie 鄉ia ostatnio z niego ale tak nie dogry幢iwie )
Stary 2007-09-07, 17:34   #280
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Ja ju nie mog patrzec na moje w這sy jak ostaj w jedn ka盥 strone i ta okropna grzywka. Nie chce 軼ina bo znajde si w punkcie wyj軼ia a cierpliwo軼i nie mam do zapuszczania. Wi捫e w這sy w kucyk przez co si zniekszta販aj, kiedy one odros? Brakuje tylko 20 cm czyli oko這 p馧tora roku...

Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-07, 18:29   #281
Agatin-K
Zadomowienie

Takie 豉dne d逝gie w這siska macie... no dobra, to ja Wam wklej moje dla poprawy humoru

(jeszcze s przed fryzjerem, ale z d逝go軼i podobne, troszk d逝窺ze, bo to miesi帷 temu by這, i lepiej si uk豉daj)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1020881.JPG (26,4 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1020892.JPG (21,1 KB, 42 za豉dowa)
Stary 2007-09-07, 18:56   #282
Zuziku
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 369
GG do Zuziku

no a to jestem ja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PIC00093.JPG (24,5 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PIC00095.JPG (30,8 KB, 37 za豉dowa)
Stary 2007-09-07, 21:03   #283
Mysia_Pysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 523
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia

Ja te chyba zaczn zapuszcza w這sy.. Aktualnie mam w這sy mniej wi璚ej do ramion, a chcia豉bym mie tak do 這patek...albo nawet za 這patki

Tylko nie jestem pewna czy zapuszczanie jest dobrym pomys貫m z moimi w這sami.S one 鈔ednio g瘰te a w dodatku cienkie... Ale chcia豉bym mie d逝gie w這ski Chocia i tak bym ca造 czas z rozpuszczonymi chodzi豉... Nie wiem czemu ale jako nie pasuj mi zwi您ane w這sy.

Mo瞠 zaczn 造ka tabletki ze skrzypu, to b璠 mia豉 豉dniejsze w這sy i szybciej b璠 ros造...

Mysia_Pysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 11:41   #284
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Poka wiadomo嗆
Ja ju nie mog patrzec na moje w這sy jak ostaj w jedn ka盥 strone i ta okropna grzywka. Nie chce 軼ina bo znajde si w punkcie wyj軼ia a cierpliwo軼i nie mam do zapuszczania. Wi捫e w這sy w kucyk przez co si zniekszta販aj, kiedy one odros? Brakuje tylko 20 cm czyli oko這 p馧tora roku...
Trzeba niestety troch cierpliwo軼i Ja ju dostaj sza逝 bo na 2 dzie po umyciu g鏎na warstwa sterczy mi na wszystkie strony i si wywija. Po prostu masakra Nie mam si造 wi璚 ju chyba nie tkn w這skow szczotk i pozwole im sie normalnie kr璚i,boj si tylko,瞠 bardzo sie skr鏂 i zn闚 b璠zie tak jakbym mia豉 kr鏒kie w這sy.Na pocieszenie mam to,瞠 mog造by sie skr璚a jeszcze bardziej i nawet jakbym mia豉 wyprostowane do pasa, to normalnie by造by mi do ramion...

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 12:57   #285
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Thumbs down Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Ja ju te dostaj sza逝 z moimi w這sami! Po nocy wygl康aj po prostu fatalnie - ka盥y w這s w inn stron, cz窷 jest prosta, sp鏚 si kr璚i Mam do嗆!!!

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 14:37   #286
Tristan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228
GG do Tristan

Drogie dziewcz皻a, tak sobie poczytuj ten w徠ek teraz i mam par wskaz闚ek:d
Co do podcinania w這s闚 to si je tylko podcina, nie po to aby lepiej roz造 tylko aby by造 zdrowe ko鎍闚ki( bez rozszczep闚 ). Co do nafty kosmetycznej to zalecane jest raz na tydzie albo i nawet na dwa tygodnie u篡wa, bo w przeciwnym razie, gdy b璠zie cz窷ciej to wypadn( no je郵i kto na ca貫 w這sy nak豉da) lepiej z dala od sk鏎y.
Co do szampon闚 to te jestem za dzieci璚ymi, albo i zio這wymi, z rzepy jak ju wspomia造軼ie, ze skrzypu polnego itp. jak najbardziej. Dobrze jest te zmienia szampony, raz tym, raz tamtym...
Na porost w這s闚 niestety te nie znam 瘸dnego 鈔odka aby szybciej ros造. My郵 瞠 to genetyka, kto ma lepsze warunki a kto gorsze i trzeba to zaakceptowa...
Co do Od篡wek to najlepsza kt鏎 mia貫m to: Haarkur - berrywell( z wyci庵iem z kopyt ko雟kich- u篡wa si jako mask z kompresem, najlepszy efekt).
Porost w這s闚 te przyspieszaj troch witaminy, zdrowa dieta, cz瘰ty i regularny masarz g這wy, poniewa poprawia si ukrwienie sk鏎y. Albo jak kto woli szczotkowa te mo積a...
Co do przet逝szczaj帷ych si w這s闚 to polecam p逝kanki po umyciu w這s闚 szamponem( odpowiednim do typu w這sa ), ze skrzypu, brzozy, tataraku, pokrzywy, dobry te jest rozci璚zony ocet(daje mi瘯ko嗆 i po造sk), albo jak kto woli sok z cytryny.
To chyba by這by na tyle
Pozdawiam
Stary 2007-09-08, 14:47   #287
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Cytat:
Napisane przez Tristan Poka wiadomo嗆
Co do Od篡wek to najlepsza kt鏎 mia貫m to: Haarkur - berrywell( z wyci庵iem z kopyt ko雟kich- u篡wa si jako mask z kompresem, najlepszy efekt).
nigdy w 篡ciu! Nawet jakbym mia豉 mega zniszczone w這sy to bym tego nie u篡豉 jak w og鏊e mo積a co takiego produkowac, ludzie serca nie maj.

Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 19:11   #288
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez Tristan Poka wiadomo嗆
Moja fryzjerka mi o niej m闚i豉. Ale ze wzgl璠闚 etycznych - nie dla mnie

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-08, 22:20   #289
platynowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 441

ja te juz zaczynam sie lamac bo jak patrze na ta moja beznadziejna wykrecona grzywe to az mnie zlosci i najchetniej cos bym z nia zrobila.
jednak tym samym bym wrocila do punktu wyjscia i musiala zaczynac wszystko od nowa.
mam nadzieje ze wytrwam i ja zapuszcze ale 豉two NIE JEST.
platynowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-09, 12:23   #290
Marcia_Vaness
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

ja tez bym tej odzywki nie uzyla zeby nie wiem co dzialo mi sie z wlosami.

nie dawno uzylam nafty kosmetycznej, musialam z 5 razy myc glowe szamponem zeby mi sie zmyla i wlosow to mi tyle wyszlo co przez tydzien tak wiec dalam sobie spokoj. teraz jem duzo jogurtow naturalnych i biore skrzyp polny. chcialabym zeby mi podrosly jeszcze z 10 cm.
wlosy mam juz za lopatki, tak z kilka centymetrow tak zeby mi fajnie zwisaly na klatce piersiowej fajnie to wyglada
Marcia_Vaness jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-09, 15:45   #291
Tristan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228
GG do Tristan

Nom, ale s "gorsze" jeszcz rzeczy przez ludzi wymy郵one i to nie tylko o kosmetyki chodzi, ale og鏊nie... Z reszt nie mam zamiaru si z tym tematem rozpisywa,,, Jak co to mog poleci jeszcze od篡wk z miodu pszczelego, kt鏎y mo積a kupi tak瞠 w sklepach fryzjerskich, albo je郵i komu chce si po鈍ieci du穎 czasu, to super jest oliwa z winogron, nawil瞠nie gwarantowane jak i po造sk, tyle 瞠 trzeba przed i po umy w這sy z dwa razy
Ja te mam do ramion, zapuszczanie to trudna sprawa...
Stary 2007-09-15, 08:27   #292
alufa
Zakorzenienie

Cytat:

Takie 豉dne d逝gie w這siska macie... no dobra, to ja Wam wklej moje dla poprawy humoru
tamta moja fotka nie jest aktualna. chyba narobi豉m zamieszania
chcia豉m Wam pokaza jak wygl康am w miar d逝gich w這sach. moja aktualna d逝go嗆 to:

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2013-11-10 o 13:32
Stary 2007-09-15, 09:50   #293
elianka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 562

o jak mi這, w徠ek dla mnie mia豉m w這sy do po這wy plec闚- piekne mocne by造 sliczne.. niestety uzna豉m, 瞠 s "nudne" i cieniowa豉m, cudowa豉m... w ko鎍u pod wp造wem przezyc emocjonalnych- obci窸am na "Meg Rayan" tylko kt鏂ej..... 豉dnie mi by這, nawet by豉m zadowolona... ale teraz postanowi豉m odhodowa....najgorzej by這 na pocz徠ku- musia豉m chozi do fryzjera co miesi帷 p鏊tora, 瞠by odrasta造 po ludzku.. ale kiedy moja ukochana fryzjerka nada豉 im jaki taki kszta速- przesta豉m je podcinac s juz za ramiona- w rok. S w bardzo dobrym stanie- kiedy posz豉m do fryzjerki na farbe, to powiedzia豉, 瞠 mam tak 豉dne ko鎍闚ki, 庸 nie ma potrzeby ich podcinac. No to nie podcinam
Stary 2007-09-15, 10:12   #294
Agatin-K
Zadomowienie

A ile cm za ramiona masz po roku? bo jak sporo, to jest jeszcze dla mnie nadzieja, ja d捫 do takiej d逝go軼i, chocia jak narazie oczywi軼ie chc chocia do ramion...

A w og鏊e to zaraz po fryzjerze w這ski ca趾iem pod spodem, tu przy sk鏎ze karku itp, mia豉m tak kr鏒kie, 瞠 nie da這 si ich z豉pa w palce, a teraz mog z豉pa i troch po nich przeci庵n望, to znak, 瞠 uros造 z centymetr! i te po bokach te d逝窺ze si wydaj, jak mam mokre w這sy (bo jak mam suche to si zawijaj ) no ale niestety zaros這 te ju cieniowanie i nie mam posiepanych ko鎍闚ek tylko ca貫, za jaki czas b璠 musia豉 pocieniowa znowu

Jutro chc sobie poszamponetkowa w這sy szamponem na 24 mycia. Uzna豉m, 瞠 skoro mam beznadziejn d逝go嗆 i kszta速, to chc mie chocia 豉dny kolor (par post闚 wy瞠j wida, jaki mam obecnie ) i my郵, 瞠 to pomo瞠 mi 豉twiej przetrwa okres do zimy (czyli do ramion)...
Stary 2007-09-15, 12:34   #295
elianka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 562

Agatin- przed chwil Tz zmierzy mi miark s pocieniowane, w najkr鏒szym miejscu "k豉d si" na ramionach, w najd逝窺zym- 5 cm brakuje do 這patek, od ramion- jakie 15 cm. ale moje w這sy bardzo szybko rosn.
Stary 2007-09-15, 13:43   #296
olka375
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Ja zapuszczam w這sy od 1 klasy podstaw闚ki (obecnie jestem w 2 gim) ich d逝go嗆 to ok. 60 cm... No mam pocieniowane troszk.... Ale to mnie nie uzale積ia... Motywuj si tym, 瞠 kiedy b璠 mia豉 takie do pasa... Zreszt mi w這sy rosn do嗆 szybko... Podcinam tak co 3-4 m-ce o ok centymetr... NIe katuj ich suszark, prostownic ani innymi urz康zeniami... Tylko szampon (ew. od篡wka ale rzaaadko)... Hih... i rosn... Podobno olejek rycynowy jest dobry na porost w這s闚 tylko trzeba je dobrze sp逝kiwa bo si p騧niej przet逝szczaj... NO i w這sy mog zmieni kolor na ciemniejszy :P

砰cz sukces闚 w zapuszczaniu
Stary 2007-09-15, 13:49   #297
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

zapuszczasz w這sy 8 lat i dalej nie masz do pasa
matko boska.. ja zapuszczam ponad rok z dlugo軼i do ramion i jeszcze 1,5 roku i b璠 do pasa

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-15, 14:13   #298
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez elianka Poka wiadomo嗆
Agatin- przed chwil Tz zmierzy mi miark s pocieniowane, w najkr鏒szym miejscu "k豉d si" na ramionach, w najd逝窺zym- 5 cm brakuje do 這patek, od ramion- jakie 15 cm. ale moje w這sy bardzo szybko rosn.

Ufff... pocieszy豉 mnie nadzieja jest. Moje w這sy te rosn raczej szybciej ni wolniej, wi璚 my郵, 瞠 w ko鎍u doczekam si takich za ramiona...
Stary 2007-09-15, 14:43   #299
Morganah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Cytat:
Ufff... pocieszy豉 mnie nadzieja jest. Moje w這sy te rosn raczej szybciej ni wolniej, wi璚 my郵, 瞠 w ko鎍u doczekam si takich za ramiona...
p鏦i co te d捫 do d逝go軼i za ramiona
Morganah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 21:05   #300
kimberly23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej dziewczyny... pozwolicie, 瞠 opowiem wam moj histori zwi您an z zapuszczaniem w這s闚. Par lat temu mia豉m bardzo d逝gie w這sy- prawie do pasa. Zacz窸am farbowa je na bardzo jasny blond- praktycznie platynowy. Z pocz徠ku wygl康a造 郵icznie- b造szcz帷e, 郵iskie, ZDROWE!!!... po jakim czasie zacz窸y si 豉ma i musia豉m je 軼i帷- na zapa趾e... jakim cudem uda這 mi sie zapu軼ic je do ramion. Co mnie podkusi這 by wycieniowa SAME ko鎍闚ki- fryzura ju mi si cholernie nie uk豉da豉. Po wyj軼iu od fryzjerki mia豉m tak wystrz瘼ione w這sy,瞠 wygl康a豉m jak Kid Rock na rozdaniu nagr鏚 VMA teraz sie juz z tego 鄉iej, ale przep豉ka豉m par dni zanim si przyzwyczai豉m. Oczywi軼ie musia豉m jako "naprawic" t fryzure- je瞠li to mo積a wog鏊e fryzur nazwa. Teraz mam w這sy do po這wy szyi i jestem zrozpaczona- mi naprawde jest dobrze jedynie w d逝gich w這sach.. a b璠 musia豉 zapuszcza je przynajmniej przez rok... najbardziej denerwuj帷e s komentarze typu "O, co si sta這 z w這skami, takie 豉dne MIAx".. mia豉m .. Jejku jak ja wytrzymam
kimberly23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.