Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-16, 21:13   #301
alufa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 873
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

oj wytrzymasz
ka盥a z nas MUSI wytrzyma moje w這sy maj ju dostateczn d逝go嗆. p騧niej b璠zie dobra, bardzo dobra i mam nadziej celuj帷a
alufa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 21:24   #302
kimberly23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Alufa.. wiem, Musz wytrzyma...przecie sobie nie zrobie extensions jak gwiazdy hollywoodu .. ale na powa積e- nie mam innego wyjscia jak czeka razem b璠zie nam ra幡iej
kimberly23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 21:26   #303
donaticzka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

polecam dzywk szpik ko雟ki< super szybko efekty ,rosn jak na dro盥瘸ch tylko bez takich ze to niby konia po鈍i璚ili dla od篡wki
w pi徠ek sobie farbne豉m w這sy na bardzo jasny blond a po dw鏂h dniach widz ze 3milimety ju odrostu.
donaticzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 21:29   #304
pati_91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

Ja te si do陰czam:P od jakiego czasu postanowi豉m zapu軼i w這sy, a mam taki problem jak wiele innych wiza瘸nek...uwielbiam cieniowac, robi grzywki i wszystko co si da...tyle 瞠 mam ju do嗆 chc zapu軼i w這sy....a codzienne stawanie przed lustrem i j璚zenie, 瞠 w這sy mi nie rosn nic mi nie pomo瞠........
pati_91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-16, 21:48   #305
kimberly23
Przyczajenie

Donaticzka- pierwszy raz s造sz o tym szpiku ko雟kim- wypr鏏uj go... mi co prawda szybko w這sy rosn- problem polega na tym, 瞠 s cieniutkie- musz si troch nagimnastykowa by by造 puszyste czyt. tapir... a gdy wyjd na dw鏎 po 10 minutach fryzur mam oklapni皻. i jeszcze na dodatek mam taki mysi kolor.. ale nie chce ju farbowa..
Pati- nie jeste sama, nawet nie wiesz jak ja przeklinam fryzjerk i sam siebie, 瞠 po prostu nie zostawi豉m w這s闚 w spokoju... no ale teraz trzeba ju sko鎍zy z tym cieniowaniem itp. inaczej si nigdy nie bedziemy cieszy造 d逝gimi w這sami
Stary 2007-09-17, 08:43   #306
czekoladka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 859
GG do czekoladka21

ja tez mialam manie obcinania koncowek co miesiac(kuzynka fryzjerka),ale w zeszlym roku wyjechalam do Irlandii i pracuje jako kelnerka,musze nosic czapke d穎kejke,wiec wlosy caly czas w kuca, w rozpuszczonych to chodzilam tylko jak umy豉m, nie bylo tez czasu na podcinanie i tak po 5 mcach dopiero podcielam, ale strasznie mam zniszczone od tej czapki, kiedys jak zrobilam kuca to mialam idealnie g豉dkie w這sy, a teraz jakies po豉mance odstaja!! dodam ze wlosow nie susze suszarka i nie prostuje, czekam tylko az wyschna i daje pianke i same sie ukladaja. Moze ta pianka tez je wysusza? teraz kupilam szampon gliss kur ktory zapobiega rozdwajaniu sie koncowek
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-17, 13:56   #307
karoola0
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518
GG do karoola0

przy陰czam si do Was. tydzie temu w這sy mi si wpl徠a造 w co i musia豉m troc obci望, 瞠by wygl康a "jako" wyr闚na豉m na ca貫j d逝go軼i i straci豉m 20 cm w這s闚 teraz zaczynam zapuszcza, narazie kupi豉m tylko olejek rycynowy, a ten szpik ko雟ki to w tabletkach jest czy jak? i ile kosztuje?, do ko鎍a przekonana do niego nie jestem ale chyba nie mam wyj軼ia, moje w這sy s teraz okropne, mam kr璚one i 瞠by nie wygl康a jak Kopernik musz prostowa, co pogarsza tylko ich stan

donaticzka:
2 dni 3mm- to wychodzi 1,5mm na dzie czyli w nieca造 tydzie centymetr, miesi璚znie 4 cm, po p馧 roku 24 cm, po roku p馧 metra(bez podcinania).. by這 by pi瘯nie
karoola0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-17, 15:30   #308
kimberly23
Przyczajenie

No laseczki... wstawiam moj fotke, kiedy jeszcze wygl康a豉m przyzwoicie ale wcale nie by這 豉two zapu軼i takie w這sy... dwa lata przed zrobieniem tego zdj璚ia mia豉m fryzur pt. "Zaczarowany O堯wek"... inaczej kask ... to by這 bardzo dawno temu, i wtedy jakos mi a tak nie zale瘸lo na tym by super ekstra wygl康a- ale jak teraz ogl康am fotki z tego czasu to sikam ze 鄉iechu- wstyd je pokazywa... i w豉郾ie wtedy moja kochana Mama nam闚i豉 mnie bym zacz窸a zapuszcza w這sy... i po 2 latach z w這s闚 za ucho mia豉m takie w這sy jak na tej fotce- wi璚 da si zapu軼ic- i to nawet z najbardziej obciachowej fryzury..je瞠li wy my郵icie ze wasze fryzurki s z貫- to nie widzia造軼ie mojej wtedy...uda這 mi si wtedy zapu軼i wloski, poniewa nie da豉m si zwariowa- nie sta豉m przed lustrem co 5 minut.. i przez 2 lata nie podcie豉m ani cm... i tym si motywuje- pomy郵cie sobie, ze juz kiedys udalo wam sie zapu軼i wlosy- i 瞠 teraz zn闚 wam sie uda
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: gif 183388640_a0fd9ceb.gif (56,6 KB, 129 za豉dowa)
Stary 2007-09-17, 21:12   #309
donaticzka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

donaticzka:
2 dni 3mm- to wychodzi 1,5mm na dzie czyli w nieca造 tydzie centymetr, miesi璚znie 4 cm, po p馧 roku 24 cm, po roku p馧 metra(bez podcinania).. by這 by pi瘯nie[/QUOTE]

by這 by cudownie , zobacz jak b璠zie tydzie czy si sprawdza

mo瞠 ten s豉wny olejek te pomaga,
donaticzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-17, 22:29   #310
kasiek1122
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 084

mnie te si marz piekne, d逝gie w這ski, zapuszczam tak na powa積ie od 3 lat, ale wydaje mi si, 瞠 stoj w miejscu, tzn przez ostatnie p馧 roku co si ruszy這 zacz窸am, bardzo o nie dba, podcina regularnie, nie suszy, nie szarpa..ale ko鎍e ci庵le by造 pokruszone i znowu trzeba bylo podcina i tak w nieskonczono嗆 ( a moje w這ski rosn powoli)
ostatnio by豉m u fryzjera 3 miesiace temu na podcinaniu w這sk闚 i jak na razie nie wybieram si bo moje w這ski s zdrowe u篡wam wielu kosmetyk闚 gliss kura i naprawd bardzo mi pomagaj! w這ski si nie rozdwajaj, nie trzeba podcina, wi璚 lepiej si zapuszcza
zdjecie troszke poba寫ra豉m bo straszny ba豉gam mam w pokoju
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這ski kasi.jpg (91,0 KB, 83 za豉dowa)
Stary 2007-09-19, 00:56   #311
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Oj laski ladne wlosy macie nie narzekac mi tu! :P

Ktoras tu pisala, ze od nafty wypadaja wlosy.. to prawda? Wiecie dlaczego? Kurcze.. chyba bede musiala w takim razie z niej zrezygnowac :/
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 09:52   #312
kasiek1122
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 084

Cytat:
Napisane przez schizzz Poka wiadomo嗆
Oj laski ladne wlosy macie nie narzekac mi tu! :P

Ktoras tu pisala, ze od nafty wypadaja wlosy.. to prawda? Wiecie dlaczego? Kurcze.. chyba bede musiala w takim razie z niej zrezygnowac :/
ale jak to wypadaj:e ek:
chyba odwrotnie jak by豉m chora i zosta豉m prawie 造sa bo mi gar軼iami w這sy wypada造 to kaza豉 mi pani doktor wcierac nafte, i pomoglo!Po za tym w seboradinach jest nafta, a one niektorym pomagaja,np mi(kiedys uzywalam)
Stary 2007-09-19, 10:13   #313
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Ja dzisiaj id帷 do pracy zobaczy豉m dziewczyn z w這sami do... po這wy uda! Taaaaaaakieeee d逝ga郾e mia豉 te w這sy. I mimo, 瞠 kolor taki mysi, nieokre郵ony, to wra瞠nie robi造 powalaj帷e! A zat瘰kni豉m za grzyw, kt鏎 mo積a zarzuci...
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 11:11   #314
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Bardzo d逝gie(ale koniecznie zadbane) w這sy robi wra瞠nie...Wiele modelek,fotomodelek ma d逝gie w這sy,dodaj one postaci tego czego,jakiej tajemniczo軼i,oryginalno ci,mn鏀two kobieco軼i.

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 18:05   #315
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Poka wiadomo嗆
ale jak to wypadaj:e ek:
chyba odwrotnie jak by豉m chora i zosta豉m prawie 造sa bo mi gar軼iami w這sy wypada造 to kaza豉 mi pani doktor wcierac nafte, i pomoglo!Po za tym w seboradinach jest nafta, a one niektorym pomagaja,np mi(kiedys uzywalam)

No wlasnie mi tez leca.. uzywam nafty z olejkiem rycynowym, waxu, lykam skrzyp, wczesniej silice..smaruje glowe jeszcze jakims plynem od dermatologa i dalej leca.. jedyna zmiana jaka zauwazylam to tylko wyglad wlosow znacznie sie poprawil. A co do tej nafty, to pytalam, bo jakas dziewczyna tu pisala,ze od niej wypadaja.. i troche mnie to zmartwilo :/
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 19:28   #316
kimberly23
Przyczajenie

Ja zauwa篡豉m, 瞠 bardzo du篡 wp造w na kondycje w這s闚 ma odpowiednia dieta. Nasz stan zdrowia najlepiej w豉郾ie widac po w這sach. Je瞠li si zdrowo od篡wiamy, to w這sy r闚nie s zdrowe. Kiedy si odchudza豉m, moje w這sy NATYCHMIAST sta造 si matowe, 豉mliwe i suche.. Co nam po od篡wkach, kt鏎e obiecuj zdrowe w這sy, je瞠li b璠zie nam brakowa這 witamin? W這sy nale篡 od篡wia "od 鈔odka".

aha.. i je瞠li chodzi o seboradin- jest naprawde super.. u篡wa豉m seboradin niger- fakt, 鄉ierdzi jak cholera.. ale w這sy rewelacyjne.. a jeszcze w po豉czeniu z waxem- miodzio... wieczorem nak豉dam olejek rycynowy na w這sy- ale bardzo ma這- po zmyciu 豉dnie si b造szcz

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-09 o 18:27 Pow鏚: post pod postem, prosz korzysta z opcji edytowania!
Stary 2007-10-09, 17:07   #317
Morganah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

a co tu taki zast鎩 ... jak tam zapuszczanie? nie dajecie si pokusie podci璚ia?
Morganah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-09, 18:20   #318
antoinettee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407

Cytat:
Napisane przez Morganah Poka wiadomo嗆
Mi ju w這ski podrosly i w koncu zaczynaj mi si podoba wi璚 napewno nie zetne Ale jeszcze d逝ga droga przede mna
Stary 2007-10-09, 22:28   #319
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez antoinettee Poka wiadomo嗆
Mi ju w這ski podrosly i w koncu zaczynaj mi si podoba wi璚 napewno nie zetne Ale jeszcze d逝ga droga przede mna
no ja te zauwa篡豉m 瞠 w ko鎍u cosik ruszaj z miejsca i nie powiem 瞠by mi z tym 幢e by這 ale powspiera si nie zaszkodzi ... z mojego do鈍iadczenia wynika 瞠 najlepsza na zapuszczanie jest intensywna praca ... jak wracam do domu to nawet nie mam si造 pomy郵e o no篡czkach a co dopiero o ich u篡ciu hehe mam nadziej 瞠 w tym tempie na wiosn b璠 wygl康a豉 do ludzi
Stary 2007-10-10, 07:29   #320
antoinettee
Zadomowienie

Cytat:
no ja te zauwa篡豉m 瞠 w ko鎍u cosik ruszaj z miejsca i nie powiem 瞠by mi z tym 幢e by這 ale powspiera si nie zaszkodzi ... z mojego do鈍iadczenia wynika 瞠 najlepsza na zapuszczanie jest intensywna praca ... jak wracam do domu to nawet nie mam si造 pomy郵e o no篡czkach a co dopiero o ich u篡ciu hehe mam nadziej 瞠 w tym tempie na wiosn b璠 wygl康a豉 do ludzi
Damy rade No i masz racje motywacja jest potrzebna A najfajniej jak ktos ze znajomych ci powie ze masz super wlosy, jak dbasz o nie, albo ze jakie dlugie Ja mam jeszcze krotkie ale w porownaniu z moimi fryzurami to naprawde sukces
Stary 2007-10-10, 08:33   #321
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez antoinettee Poka wiadomo嗆
Damy rade No i masz racje motywacja jest potrzebna A najfajniej jak ktos ze znajomych ci powie ze masz super wlosy, jak dbasz o nie, albo ze jakie dlugie Ja mam jeszcze krotkie ale w porownaniu z moimi fryzurami to naprawde sukces
Ja chc zapu軼i chocia do takiego nied逝giego boba, a mi wszyscy m闚i, 瞠 w kr鏒kich najlepiej wygl康am i gdzie tu motywacja?
Stary 2007-10-10, 14:25   #322
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
Ja chc zapu軼i chocia do takiego nied逝giego boba, a mi wszyscy m闚i, 瞠 w kr鏒kich najlepiej wygl康am i gdzie tu motywacja?
Hihi a mia豉 kiedy d逝gie w sensie do pasa? mnie silnie motywuje fakt 瞠 ja nigdy nie mia豉m tak d逝gich w這s闚 w ko鎍u w 篡ciu trzeba wszystkiego spr鏏owa!
Stary 2007-10-10, 14:52   #323
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Hihi a mia豉 kiedy d逝gie w sensie do pasa? mnie silnie motywuje fakt 瞠 ja nigdy nie mia豉m tak d逝gich w這s闚 w ko鎍u w 篡ciu trzeba wszystkiego spr鏏owa!
Mia豉m, mia豉m takie d逝gie - w liceum i sukcesywnie zacz窸am je skraca, dosz豉m do ch這pczycy, zapu軼i豉m do 這patek i znowu obci窸am
Teraz bym w豉郾ie takie chocia do brody chcia豉... Ale wszyscy m闚i, 瞠 na kr鏂iutko najlepiej, wi璚 jak tu si zdecydowa na zapuszczanie, jak wszystkie g這sy sa na nie?
Stary 2007-10-10, 15:13   #324
maaatrusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Przy陰czam si i zapuszczam w這sy razem z wami, ale od czasu od czasu podci望 trzeba.
Chocia mam nieziemsk ochot p鎩嗆 do fryzjera> wytrzymam! Mam mocno wycieniowane w這sy, wiec gdybym posz豉 fryzjera zapewne zrobi豚y mi to samo, a mi to ju si dawno znudzi這.
Stary 2007-10-10, 15:20   #325
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
.. Ale wszyscy m闚i, 瞠 na kr鏂iutko najlepiej, wi璚 jak tu si zdecydowa na zapuszczanie, jak wszystkie g這sy sa na nie?
wiesz co ... nie sugerowa豉bym si tym co m闚i inni, je郵i wed逝g ciebie w d逝gich w這sach b璠ziesz si lepiej czu豉 to nie ma si nad czym zastanawia ka盥y ma swoje upodobania/gusta wi璚 co kto lubi ... ja jak patrz na swoje zdj璚ie na kt鏎ym mia豉m w這sy do cyck闚 to o bo瞠e jakbym zupe軟ie inn osob widzia豉 i jak patrz teraz w lustro (mam w這sy do brody/ mo瞠 lekko za) to uwa瘸m 瞠 jednak przed obci璚iem by這 lepiej (niestety musia豉m 軼i望 bo mnie skusi這 na czerwon farb do w這s闚 ) no i dodatkowo jest adrenalinka "czy uda mi si zapu軼i do d逝窺zej d逝go軼i jak wtedy" mam wra瞠nie 瞠 ka盥ym dniem jestem coraz to bardziej zdeterminowana
Stary 2007-10-10, 16:02   #326
hania811
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 711

Cytat:
Ja podcie豉m w niedziel...ale to dlatego 瞠 chcia豉m miec wszystkie r闚nej d逝gosci. W koncu takie sa. Nast瘼nym razem do fryzjera za 2 mieis帷e na farb- tego si trzymam
hania811 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-10, 16:14   #327
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hania811 Poka wiadomo嗆
Ja podcie豉m w niedziel...ale to dlatego 瞠 chcia豉m miec wszystkie r闚nej d逝gosci.
mnie w豉郾ie gubi豉 ch耩 posiadania 'r闚nej d逝go軼i' bo co podcina豉m to na drugi dzie si okazywa這 瞠 dalej co jest nie tak .. dlategote teraz nie robi nic a wyr闚nam sobie jak ju urosn bo inaczej nigdy nie zapuszcz heh
Stary 2007-10-10, 16:33   #328
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
mnie w豉郾ie gubi豉 ch耩 posiadania 'r闚nej d逝go軼i' bo co podcina豉m to na drugi dzie si okazywa這 瞠 dalej co jest nie tak .. dlategote teraz nie robi nic a wyr闚nam sobie jak ju urosn bo inaczej nigdy nie zapuszcz heh
Jak ja bym chcia豉 mie w這ski r闚nej d逝go軼i... Wieki potrwa nim zapuszcz d逝gie r闚ne w這syNa razie s tak wycieniowane i jest taka du瘸 r騜nica d逝go軼i mi璠zy warstwami,瞠 nie ma sensu tyka ich no篡czkami,chyba,瞠 chcia豉bym wr鏂i do kr鏒kich w這s闚(dopiero wtedy by造by idealnie r闚no przyci皻e a najd逝窺ze mam ju po rozprostowaniu blisko 這patek)

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-10, 19:33   #329
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Jak ja bym chcia豉 mie w這ski r闚nej d逝go軼i... Wieki potrwa nim zapuszcz d逝gie r闚ne w這syNa razie s tak wycieniowane i jest taka du瘸 r騜nica d逝go軼i mi璠zy warstwami,瞠 nie ma sensu tyka ich no篡czkami,chyba,瞠 chcia豉bym wr鏂i do kr鏒kich w這s闚(dopiero wtedy by造by idealnie r闚no przyci皻e a najd逝窺ze mam ju po rozprostowaniu blisko 這patek)
no i bardzo m康rze u mnie pojawi豉 si ma豉 przeszkoda, a mianowicie 逝pie (pewnie to po od篡wce ) dlatego dzi zaoopatrzy豉m si w szampon przeciw逝pie穎wy, kt鏎y ma najlepsze oceny na kwc ... mam nadziej 瞠 zadzia豉 i w這sy nie b璠 tak wypada
Stary 2007-10-10, 19:42   #330
antoinettee
Zadomowienie

Cytat:
Mi te wszyscy mowili, ze w krotkich najlepiej i motywacje mialam mal, tylko ze strony T bylo ok. Ale w krotkich wlosach nie czulam sie kobieco, niema to jak dlugie wlosy, ktorymi mozna potrzasnac, zarzucic a teraz jak mam dlu窺ze to jednak wszystkim sie odmienilo i jednak ladniej mi w d逝窺zych Wniosek z tego taki, 瞠 r鏏 jak uwa瘸sz Ty a nie jak uwa瘸ja inni Ja wreszcie zaczynam dobrze si czu we w豉snej sk鏎ze

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.