Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-11, 08:15   #331
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Zapuszczam w這ski tak, czy inaczej, ale obecnie wygl康am kloszmanie - taka przej軼i闚ka 瞠 w這sy odrastaj i nie ma opcji - musz to przeczeka, bo 瞠by wygl康a dobrze musia豉bym obci望 w這sy.... ale upar豉m si, 瞠 b璠 czeka豉 i wytrzymam - zapuszcze do brody mniej wi璚ej, bo w takich chyba najlepiej si czu豉m

No i farbowanie - nigdy nie wr鏂 do mojego naturalnego koloru w這s闚
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-11, 09:54   #332
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

A ja podcielam te zniszczone ale dlugosc zsotala ta sama Wlasciwiwe mam juz dlugie wlosy teraz moga sobie spokojnie rosnac dalej
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-12, 00:17   #333
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

mi tez jak zapuscilam co niektorzy zaczeli truc, ze lepiej wygladalam w krotkich :/ troche to jest przykre tego sluchac jak sie czlowiek tyle nameczy przy zapuszczaniu ale ja sie ciesze, ze sa juz dlugie.. przynajmniej nie musze tyle siedziec przed lustrem i ich ukladac
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-12, 08:33   #334
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez schizzz Poka wiadomo嗆
mi tez jak zapuscilam co niektorzy zaczeli truc, ze lepiej wygladalam w krotkich :/ troche to jest przykre tego sluchac jak sie czlowiek tyle nameczy przy zapuszczaniu ale ja sie ciesze, ze sa juz dlugie.. przynajmniej nie musze tyle siedziec przed lustrem i ich ukladac
Co do uk豉dania to naj豉twiej uk豉daja mi si w這sy jak mam kr鏂iutkie - suszarka i r瘯a - nic wi璚ej nie ptorzeba
Ale ja chc d逝gie i koniec, ju zapowiedzia豉m M篹owi, 瞠 zapuszczam i nie ma si造, kt鏇 mnie od tego odwiedzie
Zobaczymy jak d逝go
Stary 2007-10-12, 08:52   #335
maaatrusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

jakiej d逝gosci macie juz w這ski?? ja zapuszczam juz ok 2 lat, ale oczywi軼ie nie raz je troszke skraca豉m i podcina豉m. teraz mam do polowy 這patek:P mialam troszke dluzsze ale konc闚ki podcie豉m
Stary 2007-10-12, 09:07   #336
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maaatrusia Poka wiadomo嗆
jakiej d逝gosci macie juz w這ski?? ja zapuszczam juz ok 2 lat, ale oczywi軼ie nie raz je troszke skraca豉m i podcina豉m. teraz mam do polowy 這patek:P mialam troszke dluzsze ale konc闚ki podcie豉m
Ja, jako, 瞠 dopieroniedawno podj窸am decyzj o zapuszczaniu to mam w這sy mniej wi璚ej d逝go軼i 5-7cm... Postrz瘼ione, wycieniowane, wyskalpowane no瞠m chi雟kim
Planuj zapu軼i do r闚nej d逝go軼i do brody - to b璠zie spory sukces i czeka mnie kilka miesi璚y m瘯i Ale na efekt warto czeka
Stary 2007-10-12, 14:14   #337
SweetChoco
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 350
GG do SweetChoco

a mnie ostatnio co nasz這, i chcia豉m 軼i望 w這sy, na szcz窷cie mobilizuj mnie znajomi, kt鏎zy ka膨 zapuszcza w這sy do studni闚ki masakra jaka z tym zapuszczaniem, kompletnie nie mam pomys逝 jak w這sy uk豉da...
SweetChoco jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-12, 15:05   #338
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

ja zapuszczam jakos prawie juz 2 lata i mam za lopatki ale ja mam pocieniowane te wlosy i grzywke.. mi w rownej dlugosci wlosach nie byloby za dobrze
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-12, 16:20   #339
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Jestem za豉mana farbowa豉m w這sy szamponem dok豉dnie 16 wrze郾ia, dzi mamy 12 pa寮ziernik, niemal r闚ny miesi帷 po. Szampon jeszcze si nie zmy dobrze, mam odrost... ale tego odrostu mam mo瞠 z 7mm na moje oko jak moje w這sy b璠 dalej takim tempem rosn望 to nie wiem co zrobi... mam nadziej, 瞠 to minie i w這sy b璠 mi rosn望 tak jak zawsze...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-13, 16:25   #340
zielonejab逝szko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

mam wlosy krecone. no i swietnie. Jak obetn to wszyscy widz ze krotsze, ale gorzej z odrastaniem. Odrosnie te pare cm i co z tego jak wlosy si skr璚 i nic nie wida. i dalej tak samo kr鏒kie
zielonejab逝szko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-14, 20:20   #341
SweetChoco
Zadomowienie

GG do SweetChoco

jest wog鏊e jaki spos鏏 na niemy郵enie o rosn帷ych w這sach, no篡czkach i fryzjerze ??
SweetChoco jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-15, 09:27   #342
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Poka wiadomo嗆
jest wog鏊e jaki spos鏏 na niemy郵enie o rosn帷ych w這sach, no篡czkach i fryzjerze ??
Chyba nie ma
Ale ja w weekend ogl康a豉m fajne zdj璚ia z czerwca tego roku, gdzie mia豉m znacznie d逝窺ze w這sy ni teraz, w efekcie czego zadzwoni豉m do fryzjera i odwo豉豉m strzy瞠nie, na ktore um闚i豉m si n1 23 pa寮ziernika - twarda b璠 i b璠 te zdj璚ia ogl康a豉
Stary 2007-10-15, 11:44   #343
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Ogl康anie swoich zdj耩 w d逝gich w這sach jest do逝j帷o-motywuj帷e, to fakt... wci捫 to robi... ale nie ma nic lepszego, ni pstrykni璚ie sobie paru fot w obecnej fryzurze troch 貫z si leje, ale wtedy stanowczo sobie poprzysi璕am, 瞠 pr璠zej sczezn ni zetn w這sy kr鏂ej ni do ramion
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-15, 12:24   #344
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Ogl康anie swoich zdj耩 w d逝gich w這sach jest do逝j帷o-motywuj帷e, to fakt... wci捫 to robi... ale nie ma nic lepszego, ni pstrykni璚ie sobie paru fot w obecnej fryzurze troch 貫z si leje, ale wtedy stanowczo sobie poprzysi璕am, 瞠 pr璠zej sczezn ni zetn w這sy kr鏂ej ni do ramion
No teraz jako koszmarnie 幢e nie wygl康am, wi璚 nie do逝ja mnie te zdj璚ia z d逝窺zymi w這sami, ale lepiej si wtedy czu豉m i taka dziewusia by豉m T瘰knie do tamtych w這s闚
Stary 2007-10-15, 14:01   #345
Inesis
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 613

pierwsza mysl o zapuszczaniu w這s闚 pojawi豉 sie 1,5 roku temu i sie zacze這 chcia豉m zej嗆 z balejazu blond do mniej wiecej mojego koloru czyli br捫 swojego naturlnego nie lubie wiec farbuje, chce zapuscic zdrowe w這sy wiec o nie dbam ale poczatki by造 mega ci篹kie chcia豉m co 2 mc podcinac ko鎍owki za ka盥ym razem konczy這 sie to sporym scieciem w dodatku mamtak scieniowane w這sy ze jeste ogromna r騜nica d逝go軼i ;( a ze chce je z ty逝 wyr闚na to jest katastrofa bo te najkr鏒sze mam do po這wy szyi a najd逝瞠 do po這wy 豉patek, boje sie i嗆 do fryzjera, a moje w這sy sie rozdwajaja ... moim celem jest w這sy za 這patki r闚nej d逝go軼i i ewentualnie pazuki z przodu.... jak mam za豉mke i chce juz 軼i望... to staram sie wykombinowa wtedy cos z kolorem.. trzymam za was i za siebie kciuki...
Stary 2007-10-16, 09:36   #346
doomka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do doomka

Cytat:
Napisane przez schizzz Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem jesli dobrze czujesz si w tych w這skach to je zostaw. A ludzie sa poprostu zazdro郾i . Tez to kiedys przerabia豉m. Dzi wszystkim podobaja si moje d逝gachy (cho wcale jeszcze nie takie d逝gie)
doomka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-16, 09:40   #347
doomka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do doomka

Cytat:
Napisane przez zielonejab逝szko Poka wiadomo嗆
mam wlosy krecone. no i swietnie. Jak obetn to wszyscy widz ze krotsze, ale gorzej z odrastaniem. Odrosnie te pare cm i co z tego jak wlosy si skr璚 i nic nie wida. i dalej tak samo kr鏒kie
ja co wiem o tym... tylko, 瞠 u mnie nie widac nawet obcinaniem. Ale pomy郵 sobie ile ludzi chcia這by mie takie fajne loczki .
doomka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-25, 16:15   #348
karolcia_83
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

My郵,瞠 bez podcinana w這s闚 (co jakie 8 tygodni) ci篹ko jest zapu軼i pi瘯ne i zdrowe w這sy. Cho熲y dlatego,瞠 wyszarpane ko鎍e 豉mi si i coraz dalej si urywaj 2 lata temu postanowi豉m,瞠 zapuszczam i za nic nie zetn nawet mm. I wiecie co, w maju musia豉m je sporo obci望, bo wygl康a造 tragicznie: 1000 d逝go軼i, rozdwojone,suche, wstr皻ne ko鎍e. Od noszenia ci庵貫go kucyka w po這wie g這wy by造 po豉mane,czego nawet nie widzia豉m. Dzi瘯i Bogu trafi豉m na ludzk fryzjerk,kt鏎a mi sporo wyt逝maczy豉 i obci窸a. Mam teraz w這ski za ramiona, zdrowe ko鎍e, kt鏎e podcinam co drugi miesi帷 i wydaje mi si,瞠 szybciej rosn ni przed obci璚iem (bo wtedy co uros這 to ko鎍e si 豉ma造 i mog豉bym je tak zapuszcza i zapuszcza).
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-25, 17:10   #349
SweetChoco
Zadomowienie

GG do SweetChoco

niedawno robi豉m odrosty i dosz豉m do wniosku, 瞠 dosy szybko mi rosn w這sy, do studni闚ki powinnam ju mie do po這wy 這patek ale jestem szcz窷liwa warto zapuszcza
Stary 2007-10-26, 08:42   #350
lalaith
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 832
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny ja mam bardzo d逝gie w這sy, ko鎍闚ki podcinam raz na p馧 roku i to w zupe軟o軼i wystarczy je郵i si o nie dba. Teraz mog sobie pozwoli na cz瘰tsze podcinanie bo ju nie zapuszczam, ale nie widz takiej potrzeby!! Podcinam wtedy gdzy zmieniam fryzur.
lalaith jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 09:01   #351
hihi
Zakorzenienie

A ja id dzisiaj wyr闚na firanki na karku, 瞠by przygotowa w這sy do zapuszczania Ju mam z貫 przeczucia co do tego obcinania
Prosze trzyma kciuki, coby nie oskalpowali mnie znowu
Stary 2007-10-26, 09:11   #352
surykata
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 589
GG do surykata

ja sobie zawsze tak obiecuje a potem marudze ze takie dlugie sa za ciezkie, ze bardziej wypadaja, ze mam koncowki zniszczone... a tak naprawde to mam po prostu ochote na jakas odmiane teraz mam wizje fryzurki z dlugich wlosow, a na razie mam za ramiona, ale moze wytrwam
surykata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 13:21   #353
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
A ja id dzisiaj wyr闚na firanki na karku, 瞠by przygotowa w這sy do zapuszczania Ju mam z貫 przeczucia co do tego obcinania
Prosze trzyma kciuki, coby nie oskalpowali mnie znowu
Mnie zawsze grzecznie pytaj, ile im "pozwole" zej嗆 z d逝go軼i
Stary 2007-10-26, 13:29   #354
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka wiadomo嗆
Mnie zawsze grzecznie pytaj, ile im "pozwole" zej嗆 z d逝go軼i
Tak tak, ale ja mam kr鏂iutkie w這sy i tu nie mo積a nawet o centymetrach m闚i
Mi si marz takie chocia do brody r闚ne w這sy teraz...

Ostatnio m闚i豉m "tylko nie ruszaj grzywki, bo ma zosta taka jaka jest" moment nieuwagi na to co robi fryzjerka i mysla豉m, 瞠 ja zabij!
M捫 przed 3 dni musia mnie uspokaja, 瞠 jako ch這piec tez wygl康am ca趾iem nie幢e
Stary 2007-10-26, 13:37   #355
paulinka3110
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 364

W徠ek w sam raz dla mnie...

Mia豉m w這sy przed ucho troszk...obecnie mam juz za i po wyprostowaniu si璕aj ramion ( no...mo瞠 z 2cm brakuje)...

Musz wytrzyma do 60 cm a potem zobacz...Ju zapowiedzia豉m w domu, 瞠 je郵i kiedykolwiek im oznajmi 瞠 chce w這sy podci望 to maj mnie przywr鏂i do porz康ku

Taka d逝go嗆 mi si marzy.....bo瞠 dopom騜...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nicole_scherzinger.jpg (10,2 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nicole-scherzinger-picture-6.jpg (49,4 KB, 18 za豉dowa)

Moja ksi捫kowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 13:41   #356
dagna1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 446

dziewczyny.. to mowicie,ze TRZEBA co jakis czas podcinac koncowki?! ja zapuszczam od 3 miesiecy i od 3 miesiecy nie bylam u fryzjera... i nie chce chodzic tam przynajmniej przez pol roku to nie wiem teraz.....
dagna1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 13:47   #357
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Poka wiadomo嗆
dziewczyny.. to mowicie,ze TRZEBA co jakis czas podcinac koncowki?! ja zapuszczam od 3 miesiecy i od 3 miesiecy nie bylam u fryzjera... i nie chce chodzic tam przynajmniej przez pol roku to nie wiem teraz.....
To zale篡 od stanu ko鎍闚ek i kondycji w這s闚...
Stary 2007-10-26, 14:26   #358
karolcia_83
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

Ja jak najbardziej jestem tylko za podcinaniem ko鎍闚ek.Cho熲y nawet 3mm,ale uwa瘸m,瞠 podcina nalezy
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-26, 18:09   #359
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Mnie ostatnio mocno powypada造 w這sy i mia豉m zniszczone ko鎍闚ki(farbowanie + 2 miesi帷e brania antybiotyk闚)- musia豉m 軼i望 7cm,瞠by fryzura jako tako wygl康a豉 I wychodzi na to,瞠 jeszcze nic sobie nie zapu軼i豉m... teraz ju wi璚ej nie tykam w這s闚 i czekam a urosn od ramion do po這wy plec闚(a ju mia豉m blisko 這patek)Ca貫 szcz窷cie,瞠 kuracje wzmacniaj帷e pomog造 i w這ski wracaj do normy

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-27, 14:21   #360
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆

Ostatnio m闚i豉m "tylko nie ruszaj grzywki, bo ma zosta taka jaka jest" moment nieuwagi na to co robi fryzjerka i mysla豉m, 瞠 ja zabij!
M捫 przed 3 dni musia mnie uspokaja, 瞠 jako ch這piec tez wygl康am ca趾iem nie幢e
Ja mialam takie wlosy "za ucho" jak zaczynalam studia, scielam po liceum i to byl blad! W krotkich wlosach czu豉m sie okropni, choc zdaniem fryzjerow takie za ucho to juz "poldlugie".
Teraz jestem na 4 roku studiow i ostatnio u fryzjera z wlosow do pasa dalam sobie podciac 10cm i zrobic krotsze pazurki przy twarzy, tak ze najkrotsza warstwa jest do ucha. Grzywke scinam raz na dwa tygodnie, tak ze nawet jak mi ja za bardzo zetna to sie tym nie przejmuje bo mysle sobie ze przynajmniej dluzej bede mia豉 spok鎩 z podcinaniem

砰cz powodzenia w zapuszczaniu i gratuluj kochaj帷ego m篹a, ja te mam Ci czego zazdro軼i. Bo od d逝gich w這s闚 o wiele wa積iejszy kochaj帷y cz這wiek u boku, ja bym si za takiego da豉 ogoli
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.