Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-27, 14:24   #361
lalaith
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 832
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez dagna1 Poka wiadomo嗆
dziewczyny.. to mowicie,ze TRZEBA co jakis czas podcinac koncowki?! ja zapuszczam od 3 miesiecy i od 3 miesiecy nie bylam u fryzjera... i nie chce chodzic tam przynajmniej przez pol roku to nie wiem teraz.....
Nie TRZEBA, jak s w dobrym stanie to wystarczy raz na 4-6 miesi璚y podci望, a tak to wciera w nie od篡wki grub warstwa.
Ale je郵i masz poniszczone to lepiej podci望. Lepsze kr鏒sze zdrowe w這ski ni dlugie zaniedbane!
lalaith jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-10, 11:34   #362
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Nie wiem, co si dzieje, ale moje w這sy bardziej rosn z ty逝... jeszcze 2, g鏎a 3 cm i zetkn si z ramionami (a we wrze郾iu wszystkie by造 na linii ko軼i 簑chwy) podczas gdy te z przodu jakby nie zmieni造 swojej d逝go軼i... w dodatku dalej nie mog zrobi kitka, boj si pocieniowa (chocia bym chcia豉, bo moje w這sy 幢e si teraz uk豉daj) 瞠 zn闚 stan w punkcie wyj軼ia, i w豉軼iwie nie wiem co robi, ani upi望, ani nic... wrrrrrr. Byle do ramion.
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-10, 12:09   #363
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Nie wiem, co si dzieje, ale moje w這sy bardziej rosn z ty逝... jeszcze 2, g鏎a 3 cm i zetkn si z ramionami (a we wrze郾iu wszystkie by造 na linii ko軼i 簑chwy) podczas gdy te z przodu jakby nie zmieni造 swojej d逝go軼i... w dodatku dalej nie mog zrobi kitka, boj si pocieniowa (chocia bym chcia豉, bo moje w這sy 幢e si teraz uk豉daj) 瞠 zn闚 stan w punkcie wyj軼ia, i w豉軼iwie nie wiem co robi, ani upi望, ani nic... wrrrrrr. Byle do ramion.
Gdzie na wiza簑 czyta豉m w豉郾ie o tym, 瞠 w這sy na g這wie nie rosn r闚nomiernie. U siebie nigdy czego takiego nie zaobserwowa豉m (zapewne dlatego, 瞠 od wielu lat mam d逝gie, pocieniowane w這sy), ale skoro u Ciebie wida to ewidentnie, to znaczy, 瞠 to prawda...

Trzymam kciuki, 瞠by WSZYSTKIE zmobilizowa造 si do ro郾i璚ia

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-10, 13:12   #364
Agatin-K
Zadomowienie

No tak samo ja s造sza豉m, 瞠 kr鏒sze w這sy rosn szybciej, i to by si zgadza這 - po 軼i璚iu te ca趾iem przy karku mia造 mo瞠 z centymetr, teraz b璠zie to 3-4cm, za wszystkim w這som z ty逝 brakuje jeszcze 2-3cm by si璕n窸y do ostatniego kr璕u szyjnego, a te z przodu wci捫 s do ko軼i 簑chwy... no, ale przez zim jako porosn, porosn, a jak wiosn s這neczko za鈍ieci to mam nadziej, 瞠 przyspiesz i w nast瘼ne lato b璠 mia豉 takiej d逝go軼i, jak mia豉m przed 軼i璚iem, czyli za ramiona...
Stary 2007-11-12, 09:32   #365
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
No tak samo ja s造sza豉m, 瞠 kr鏒sze w這sy rosn szybciej, i to by si zgadza這 - po 軼i璚iu te ca趾iem przy karku mia造 mo瞠 z centymetr, teraz b璠zie to 3-4cm, za wszystkim w這som z ty逝 brakuje jeszcze 2-3cm by si璕n窸y do ostatniego kr璕u szyjnego

Moja fryzjerka natomiast twierdzi (nie wiem ile w tym prawdy), 瞠 to zale篡 od miejsca, gdzie te w這sy rosn - podobno w豉郾ie z ty逝 na karku rosna najszybciej, te po bokach znacznie wolniej itd

Co do karku to si zgadzam zdecydowanie, ale z reszt to nie wiem...
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-12, 14:50   #366
gamegirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 952

ja juz zapuszczam od hmm miesiaca! ale juz nigdy do fryca nie pojde jaka ja glupia bylam..

mialam juz wlosy proste dlugie grzyweczka tez odrastala pozniej odpwiddzilo mi sie i pocieniowalam potem znowu pocieniowalam i powiedzialam dosc zapuszczam... a teraz mam wlosy do ramion:[ bardzo zaluje ze je obcialam szczerze z krotkimi wiekszy klopot niz z dlugimi:/
gamegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-12, 18:37   #367
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gamegirl Poka wiadomo嗆
ja juz zapuszczam od hmm miesiaca! ale juz nigdy do fryca nie pojde jaka ja glupia bylam..

mialam juz wlosy proste dlugie grzyweczka tez odrastala pozniej odpwiddzilo mi sie i pocieniowalam potem znowu pocieniowalam i powiedzialam dosc zapuszczam... a teraz mam wlosy do ramion:[ bardzo zaluje ze je obcialam szczerze z krotkimi wiekszy klopot niz z dlugimi:/
Ale z tego, co widzia豉m, to nawet w kr鏒kich wygl康asz 鈍ietnie.

Mnie cz瘰to korci, 瞠by obci望 do ramion, ale zniech璚aj帷y jest w豉郾ie fakt, 瞠 z kr鏒szymi wi璚ej zachodu...
No i p鏦i co, dzielnie si trzymam i nic nie tn.

Stary 2007-11-12, 22:31   #368
gamegirl
BAN sta造

Laity moze na poczatku swietnie wygladaly teraz zostawie bez komentarza.. zniszczyly sie i to strasznie ciaglym prostowaniem daltego nie prostuje ale kazdy wlos w inna strone i smiesznie to wyglada:P

w krotkich wydaje mi sie ze jak pyza na twarzy wygladam a dluzsze jakby mnie wyszczuplaja przynajmiej tak sie czulam:P

oojj kochana nie TNIJ
Stary 2007-11-13, 16:43   #369
hania811
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 711

Cytat:
Napisane przez gamegirl Poka wiadomo嗆
w krotkich wydaje mi sie ze jak pyza na twarzy wygladam a dluzsze jakby mnie wyszczuplaja przynajmiej tak sie czulam:P
I w豉snie dlatego zapuszczam. W d逝zszych w這sach czuje si szczuplej o 5 kg.
Wyciagn窸am jakies stare zdj璚ia i za kazdym razem jak mam ochote is do fryzjera patrz na nie- p鏦i co dzia豉.
Jednak zanim osi庵ne po膨dana d逝gosc jeszcze z rok trzeba czekac ( a juz od kwietnia zapuszczam)
hania811 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-13, 16:46   #370
gamegirl
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez hania811 Poka wiadomo嗆
Wyciagn窸am jakies stare zdj璚ia i za kazdym razem jak mam ochote is do fryzjera patrz na nie- p鏦i co dzia豉.
Jednak zanim osi庵ne po膨dana d逝gosc jeszcze z rok trzeba czekac ( a juz od kwietnia zapuszczam)
dokladnie tak samo mam:P jak teraz parze na fo jak dlugie mialam o az plakac mi sie chce po co ja je scinalam:P

no ja o sobie z polora poczekam az bedzie dlugosc jaka chce czli kawalek za cycki;p
Stary 2007-11-13, 18:35   #371
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 142
Wpisy w blogu: 1

Te sko鎍zy豉m z cieniowaniami, podcinaniami. 畝逝j, 瞠 kilka miesi璚y temu skusi豉m si na fryzjera - od tego zacz窸a si moja "czarna seria" z w這sami. Wyr闚nam w這sy dopiero gdy prz鏚 (odrastaj帷a grzywka, najkr鏒sza obecnie cz窷 w這s闚) b璠zie mniej wi璚ej d逝go軼i za ucho. I wtedy niech tylko fryzjerka mi spr鏏uje zaproponowa jakie cieniowanie, czy "asymetryczn grzywk" to j zabij wzrokiem. Je郵i fryzjer, to tylko i wy陰cznie podr闚nywanie, aby w這sy dosz造 do jednej linii, bez eksperyment闚.
Doris1981 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-14, 08:33   #372
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
A ja mam odwrotnie Mam drobn twarz, kt鏎a przy d逝gich w這sach "ginie" i najlepiej wygl康am w takich roztrzepanych d逝go軼i 鈔ednio-kr鏒kiej, jak Magda Mo貫k mniej wi璚ej

Ale obecnie upar豉m si i b璠 zapuszcza豉, bo wymarzy豉m sobie boba... dk kt鏎ego brakuje mi jeszcze kilka dobrych centymetr闚, wi璚 podejrzewam, 瞠 ze 3-4 miesi帷e poczekam.

A p騧niej zobaczymy...
Stary 2007-11-14, 10:57   #373
hania811
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
A ja mam odwrotnie Mam drobn twarz, kt鏎a przy d逝gich w這sach "ginie" i najlepiej wygl康am w takich roztrzepanych d逝go軼i 鈔ednio-kr鏒kiej, jak Magda Mo貫k mniej wi璚ej
..
Szcz瘰ciara. Ja mam buzi jak ksi瞛yc w pe軟i. Mam ogromny kompleks twarzowy. Jak wa瞠 48 kg pyszczek szczupleje, ale moje cia趾o jest zdecydowanie nie apetyczne. Z drugiej stony jak waze nieco powyzej 50 kg (tak jak lubi) moja buzia wygl康a jakbym wazy豉 conajmniej 70 kg- nienawidze.
Jak TZ m闚i do mnie pyzolku to dastaje dzikiej furii.
Stary 2007-11-14, 11:29   #374
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Szcz瘰ciara. Ja mam buzi jak ksi瞛yc w pe軟i. Mam ogromny kompleks twarzowy. Jak wa瞠 48 kg pyszczek szczupleje, ale moje cia趾o jest zdecydowanie nie apetyczne. Z drugiej stony jak waze nieco powyzej 50 kg (tak jak lubi) moja buzia wygl康a jakbym wazy豉 conajmniej 70 kg- nienawidze.
Jak TZ m闚i do mnie pyzolku to dastaje dzikiej furii.

A sorry, 瞠 tak tutaj pytam, ale ile Ty masz w og鏊e wzrostu?

Mi si zawsze podoba造 osoby z okr庵造mi, pe軟ymi buziami, ja mam tak "surow" twarz, z ostr tr鎩k徠n brod i wygl康am na j璠z jak si nie u鄉iecham
Dlatego w這sy obcinam na takie pi鏎a, aby roztrzepane 豉godzi造 twarz
Stary 2007-11-14, 14:51   #375
hania811
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆

A sorry, 瞠 tak tutaj pytam, ale ile Ty masz w og鏊e wzrostu?

Mi si zawsze podoba造 osoby z okr庵造mi, pe軟ymi buziami, ja mam tak "surow" twarz, z ostr tr鎩k徠n brod i wygl康am na j璠z jak si nie u鄉iecham
Dlatego w這sy obcinam na takie pi鏎a, aby roztrzepane 豉godzi造 twarz
Ja jestem standardowa 165 cm.
Takie male c鏀 z duzym pyszczkiem.
Najlepiej wygladam w d逝gich wlosach scieniowanych wokol twarzy.
Stary 2007-11-16, 20:10   #376
Laity
Wtajemniczenie

I jak tam dziewczyny idzie Wam zapuszczanie?

U mnie dramat. W這sy nie by造 u fryzjera od 5 m-cy, wi璚 s w stanie tragicznym - nier闚no odro郾i皻e, powyci庵ane przez codzienne suszenie na szczotce itd. Wczoraj wpad豉m wi璚 na pomys - 軼inam! Na kr鏒ko (czyli jak dla mnie kilka cm za ramiona)! Um闚i豉m si nawet na jutro do salonu.
Jednak przed chwil nasz造 mnie w徠pliwo軼i i chyba ogranicz si do podci璚ia ko鎍闚ek i od鈍ie瞠nia cieniowania... Ju sama nie wiem W rezultacie pewnie nigdzie nie p鎩d, bo wygl康am r闚nie "pi瘯nie" jak te moje k豉ki

Stary 2007-11-16, 23:42   #377
antoinettee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
I jak tam dziewczyny idzie Wam zapuszczanie?

U mnie dramat. W這sy nie by造 u fryzjera od 5 m-cy, wi璚 s w stanie tragicznym - nier闚no odro郾i皻e, powyci庵ane przez codzienne suszenie na szczotce itd. Wczoraj wpad豉m wi璚 na pomys - 軼inam! Na kr鏒ko (czyli jak dla mnie kilka cm za ramiona)! Um闚i豉m si nawet na jutro do salonu.
Jednak przed chwil nasz造 mnie w徠pliwo軼i i chyba ogranicz si do podci璚ia ko鎍闚ek i od鈍ie瞠nia cieniowania... Ju sama nie wiem W rezultacie pewnie nigdzie nie p鎩d, bo wygl康am r闚nie "pi瘯nie" jak te moje k豉ki
Najlepiej obetnij 2-3 cm to i tak bardzo duzo. Je郵i je zetniesz to najprawdopodobniej bedziesz za這wac a po co ci to??
Stary 2007-11-17, 13:56   #378
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez antoinettee Poka wiadomo嗆
Najlepiej obetnij 2-3 cm to i tak bardzo duzo. Je郵i je zetniesz to najprawdopodobniej bedziesz za這wac a po co ci to??
W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera. Poprosi豉m o obci璚ie ko鎍闚ek (2-3cm ) i od鈍ie瞠nie poprzedniego cieniowania. Niby w這s闚 spad這 niewiele, a r騜nica jest. Dzi瘯i antoinettee za rad. Gdybym je 軼i窸a na kr鏒ko, najprawdopodobniej teraz bym tego 瘸這wa豉...

Stary 2007-11-17, 23:36   #379
antoinettee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera. Poprosi豉m o obci璚ie ko鎍闚ek (2-3cm ) i od鈍ie瞠nie poprzedniego cieniowania. Niby w這s闚 spad這 niewiele, a r騜nica jest. Dzi瘯i antoinettee za rad. Gdybym je 軼i窸a na kr鏒ko, najprawdopodobniej teraz bym tego 瘸這wa豉...
No problem Ciesz si, 瞠 pomog豉m
Stary 2007-11-21, 11:31   #380
pijaczysko-pijaczysko
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Dziewczyny!!
Jak macie problem z tym 瞠 gdy widzicie no篡czki to chwytacie je i "podcinacie lub cieniujecie" sobie w這sy to ja mam na to sposoby U mnie te by ten problem. 1 rada. Kupcie sobie 瞠l do w這s闚 (np. nivea styling bardzo fajny) i uk豉dajcie sobie fryzury do woli. Bardzo fajna z tym jest zabawa. 2 rada: popro軼ie swoj kole瘸nk, dobr znajom czy nawet mam czy nie pozwoli豉 by sobie podci望 ko鎍闚ek, grzywki czy pocieniowa w這sy. Ja na przyk豉d bardzo lubie 軼ina innym w這sy.
pijaczysko-pijaczysko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-27, 20:22   #381
Agatin-K
Zadomowienie

No, ju jestem nawet zadowolona ju pewnie od nowego roku b璠 mog豉 powiedzie, 瞠 moje w這sy dotykaj ramion, bo brakuje im do tego ok 2 cm. Mog je ju zwi您a w niedu瞠go kiteczka i koszmarnie du穎 w這s闚 mi po bokach nie wychodzi, a ju zw豉szcza gdy wyci庵n pasmo, 瞠by opada這 na twarz... w odrostach ju rozeznania nie mam, gdzie si ko鎍z, po prostu przy sk鏎ze w這sy maj po造sk szarawy a kawa貫k dalej rudawo-鄴速y ale r騜nica jest tak niewielka a granica tak p造nna, 瞠 nie potrafi nawet powiedzie, ile to cm... od nieszcz瘰nego wrze郾ia w這sy uros造 mi na oko ze cztery cm a mo瞠 i troszk wi璚ej, te z przodu te s d逝窺ze, widz to po zdj璚iach - ale b璠 musia豉 troszk d逝瞠j czeka a dotkn ramion, chocia d逝go嗆 maj tak sam jak te z ty逝 - po prostu s umiejscowione wy瞠j (na czole, skroniach, a nie na karku). Pewnie nikomu nie b璠zie si chcia這 tego czyta, ale musia豉m si pochwali
Stary 2007-11-27, 21:59   #382
Inesis
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 613

Agatin-K
Gratuluje wytrwa這軼i-i trzymam kciuki 瞠by dalej by這 ok.
ja nie scinalam 這sow od sierpnia, a podetne zniszczone ko鎍e w styczniu pierwszy raz taka d逝ga przerwa ale nie sa z貫
Stary 2008-01-04, 22:40   #383
Wandolina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174

A ja postanowi豉m, 瞠 zapuszczam w這sy dop鏦i nie posiwiej.Mam 20 lat, wi璚 my郵, 瞠 b璠 mia豉 d逝gie
Wandolina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-05, 19:11   #384
gamegirl
BAN sta造

kochane przywazcie mnie lancuchem gdy bede chciala isc do fryca

mam wlosy na boba z przodu mam do konca szyji a chce miec tak 2cm po cyckami wiecie moze ile bede musiala czekacc?:P rok starczy?:P
Stary 2008-01-05, 19:37   #385
suwa89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 244
Wpisy w blogu: 2

gamegirl to zale篡 tylko od twojego organizumu, niekt鏎ym w這sy pomalutku rosn a niekt鏎ym za bardzo szybko (chyba si do tej grupy ludzi zaliczam, w這sy w ci庵u 6 miesi璚y uros造 mi bardzo szybko ok. 12 cm mo瞠 troszk wi璚ej, i odziwo nie mog豉m w to uwierzy
dbam o figur (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
my郵 o synku
id do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-05, 19:48   #386
gamegirl
BAN sta造

ehh zebym ja miala fajny organizm bo na przyszle wakacje chce miec juz dlugie wlosy sciete w trojkata ahhh marza mi sie znowu dlugie wlosy:P
Stary 2008-01-06, 11:33   #387
Laity
Wtajemniczenie

Ja niestety nie mam fajnego organizmu i w這sy rosn 鄴逕im tempem

Teraz mam okres przej軼iowy - najgorsze co mo瞠 by:
- d逝go嗆: jak dla mnie to ani d逝gie, ani kr鏒kie (marz mi si takie minimum do zapi璚ia od stanika, wi璚 brakuje z 5cm)
- ci璚ie: od po這wy d逝go軼i wycieniowane - wygl康a to tragicznie!!! a nie mog 軼i望 bo s za kr鏒kie... Na dodatek w這sy wywijaj si na zewn徠rz, wi璚 optycznie wygl康aj na kr鏒sze

Korci mnie oczywi軼ie, 瞠by 軼i望 to cholerne cieniowanie, ale przy mojej g瘰to軼i w這s闚 niewycieniowane w這sy do ramion, czy nawet troch za, wygl康a造by wprost fantastycznie (za du穎 mam w這s闚 niestety...)
No i jakbym teraz znowu 軼i窸a si na kr鏒ko (do ramion), to bym ju nie zapu軼i豉 w這s闚 do tego zapi璚ia od stanika

I pomy郵e, 瞠 jeszcze rok temu mia豉m w這sy do linii biustu...

Ehhh, musia豉m si wy瘸li.

Stary 2008-01-06, 17:22   #388
Agatin-K
Zadomowienie

Laity, a mo瞠 tak podci望 ok 3cm, za 3 m-ce znowu, 瞠by d逝go嗆 by豉 taka sama, i stopniowo zej嗆 z cieniowania, a dalej zapuszcza normalnie?

A ja musz si pochwali: fotka z pocz徠k闚 pa寮ziernika, oraz z ko鎍a grudnia, jest r騜nica wkurzaj mnie tylko kr鏒sze w這sy z przodu, gdyby nie one, chodzi豉bym w kitku a do maja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1030876.JPG (23,2 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 101_0838.JPG (95,2 KB, 32 za豉dowa)
Stary 2008-01-09, 00:45   #389
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Wpadlam pochwalic sie i swoja kolezanke Otoz ma azjatyckie rysy twarzy, skosne oczy i az sie prosi o typowa azjatycka fryzure: dlugie wlosy i jakas kobieca grzywka. Tymczasem dziewcze lubilo sie opitolic na krotko, zrobic sobie jakies szalone artystyczne cieniowanie, co owszem bylo moze w jakims stopniu stylowe i odzwierciedlalo jej indywidualizm, ale... Udalo mi sie ja w koncu przekonac. Zapuszcza teraz wlosy i bardzo dobrze jej idzie. Wcinala nawet skrzyp przez jakis czas Zeby wytrzymac ze swoimi odrastajacymi wlosami zrobila sobie trwala. Dodalo jej to uroku i kobiecosci, ma naprawde ladne loczki. Caly czas wytrwale zapuszcza, a miala dokladnie ta sama manie obcinania i podcinania, o ktorej piszecie. Nawet kiedy decydowala sie na zapuszczenie chciala najpierw isc to wyrownac a to wycieniowac wlosy i zgubic ich po drodze pare centymetrow Zycze wam podobnego wsparcia i duzo samozaparcia!
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-09, 08:21   #390
nioniol
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Obieca豉m sobie przez p馧 roku nie obcina w這s闚 - nawet ko鎍闚ek. Po masakrze kt鏎 zrobi豉 mi pewna fryzjerka "no瞠m chi雟kim" ( z reszt na moje w豉sne 篡czenie - w chwili depresji...) moje w這sy zaczynaj odrasta... powoli.
Jeszcze dwa-trzy lata temu ros造 2 cm/miesi帷, a teraz mam wra瞠nie 瞠 0,5 cm/miesi帷. Tragedia!
Mam wra瞠nie 瞠 z wiekiem (rycz帷a trzydziestka) w這sy rosn wolniej... co Wy na to????????????

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.