Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-09, 09:42   #391
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez nioniol Poka wiadomo嗆
Obieca豉m sobie przez p馧 roku nie obcina w這s闚 - nawet ko鎍闚ek. Po masakrze kt鏎 zrobi豉 mi pewna fryzjerka "no瞠m chi雟kim" ( z reszt na moje w豉sne 篡czenie - w chwili depresji...) moje w這sy zaczynaj odrasta... powoli.
Jeszcze dwa-trzy lata temu ros造 2 cm/miesi帷, a teraz mam wra瞠nie 瞠 0,5 cm/miesi帷. Tragedia!
Mam wra瞠nie 瞠 z wiekiem (rycz帷a trzydziestka) w這sy rosn wolniej... co Wy na to????????????
Suplementy, zmiana szamponow, odzywek, wax. Jest watek jak przyspieszyc porost wlosow Polecam, powodzenia!
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-04, 20:45   #392
Smallwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 400

cholender....znowu si obcie豉m i znowu za du穎 ciach豉m
Stary 2008-02-04, 21:08   #393
antoinettee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407

Cytat:
Napisane przez Smallwitch Poka wiadomo嗆
cholender....znowu si obcie豉m i znowu za du穎 ciach豉m
A ile obcie豉? Ja te ostatnio podcielam koncowki ze 3 cm :P Nie martw si odrosn
Stary 2008-02-04, 21:34   #394
TEKIShA*
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 863

Ja te zapuszczam. Od lipca 2007.
I wiecie co, Dziewczyny?

Wcale nie unikam fryzjera. Chodz co 3,5 - 4 miesi帷e, m闚i, 瞠 chc podci望 ko鎍闚ki tylko, poniewa zapuszczam i moja kochana pani Ewa nie robi mi drastycznych zmian na g這wie.
W lipcu mia豉m w這sy z ty逝 ledwo si璕aj帷e wysoko軼i ramion, z przodu jeszcze kr鏒sze. Obecnie mam jakie 8-9 cm za ramiona, a z przodu jakie 4 cm za obojczyk w kierunku p瘼ka

Jeszcze kochana kobitka mi t逝maczy przy ka盥ej wizycie, 瞠bym przysz豉 jak b璠 mia豉 potrzeb (wiem, wiem, te chce zarobi, wi璚 mnie mobilizuje do cz瘰tych odwiedzin)...

Ba, kiedy mia豉m bardzo cieniowane i drastycznie wystopniowane w這sy i przy zapuszczaniu nie wyr闚na豉 mi na raz wszystkich stopni do tego najkr鏒szego - podcina豉 ka盥y, ale tylko troszk i wg zasady:
najd逝窺ze - co wizyt ok. 2 cm
鈔odkowe - co wizyt nie wi璚ej ni 1 cm
najkr鏒sze - co drug wizyt i ok. 1 cm.
I zero cieniowania dop鏦i nie zr闚naj mi si wszystkie warstwy. To篙o straszny koszmar dla mnie Mam cienkie w這sy, ale jest ich bardzo du穎 i lubi si zbija w jedno... Ale faktycznie, w這sy 豉dnie mi si wyr闚nuj i nie ma wielkiego 瘸lu przy podcinaniu.

Teraz jestem po 3 wizycie z wyr闚nywaniem stopniowania i us造sza豉m, 瞠 jeszcze max. 1 podci璚ie i b璠zie mo積a zacz望 delikatnie cieniowa. A jak w這ski b璠 bardzo 豉dne to mo瞠 ju przy najst瘼nej wizycie. ^^

Ale wiecie co Wam powiem?
Kiedy si upar豉m, 瞠 b璠 zapuszcza bez podcinania. Po roku musia豉m mie 軼i皻e w這sy o jakie 3/4 tego co mi uros這... W這ski by造 w strasznym stanie i tylko ci璚ie z mocn od篡wk im przywr鏂i這 篡cie...

Wi璚 podcinajcie, centymetr, dwa, trzy. Ale podcinajcie.
P騧niej w這sy si Wam odwdzi璚z i b璠 pi瘯ne i mocne.
TEKIShA* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-04, 22:19   #395
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Poka wiadomo嗆

Ale wiecie co Wam powiem?
Kiedy si upar豉m, 瞠 b璠 zapuszcza bez podcinania. Po roku musia豉m mie 軼i皻e w這sy o jakie 3/4 tego co mi uros這... W這ski by造 w strasznym stanie i tylko ci璚ie z mocn od篡wk im przywr鏂i這 篡cie...

Wi璚 podcinajcie, centymetr, dwa, trzy. Ale podcinajcie.
P騧niej w這sy si Wam odwdzi璚z i b璠 pi瘯ne i mocne.
Podcina trzeba, ale wtedy kiedy zaczynaj si rozdwaja. U mnie to jest raz na 6 miesiecy mniej wi璚ej. W豉郾ie nied逝go czeka mnie skr鏂enie o 2-3 cm bo musz je wreszcie wyr闚na. No i zapuszczam dalej A do fryzjera nie chodz od kilku lat- wtedy to pani zamiast w這s闚 chcia豉 obci望 mi ucho-wiadomo przypadek, ale uraz zosta. Teraz w這sy podcinam sama, albo prosz o to brata. Przynajmniej wtedy 2cm to 2cm
Pozdrawiam
Ka鄂a
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-04, 22:23   #396
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka wiadomo嗆
Podcina trzeba, ale wtedy kiedy zaczynaj si rozdwaja. U mnie to jest raz na 6 miesiecy mniej wi璚ej. W豉郾ie nied逝go czeka mnie skr鏂enie o 2-3 cm bo musz je wreszcie wyr闚na. No i zapuszczam dalej A do fryzjera nie chodz od kilku lat- wtedy to pani zamiast w這s闚 chcia豉 obci望 mi ucho-wiadomo przypadek, ale uraz zosta. Teraz w這sy podcinam sama, albo prosz o to brata. Przynajmniej wtedy 2cm to 2cm
Pozdrawiam
Ka鄂a
Ja tez nie podcinam dopoki koncowki nie sa rozdwojone lub przesuszone A poniewaz na biezaco kontroluje stan moich wlosow zauwazylabym kazda najmniejsza zmiane i nie dopuscila do tego, ze nalezaloby uciac wiecej niz 3 centymetry. Poza tym traktuje koncowki obfita iloscia serum. Kazdy centymetr sie liczy
Stary 2008-02-04, 22:38   #397
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Ja tez nie podcinam dopoki koncowki nie sa rozdwojone lub przesuszone A poniewaz na biezaco kontroluje stan moich wlosow zauwazylabym kazda najmniejsza zmiane i nie dopuscila do tego, ze nalezaloby uciac wiecej niz 3 centymetry. Poza tym traktuje koncowki obfita iloscia serum. Kazdy centymetr sie liczy
Zgadzam si z Tob. Ja te pilnuj ko鎍闚 i smaruj. Moje nie s rozdwojone, ale te z potylicy szybciej rosn i og鏊nie w這sy s niezbyt r闚ne. St康 te 3cm. Poza tym ja ju wyhodowa豉m w這sy lekko za pas wi璚 a tak bardzo tych 3cm nie odczuj
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2008-02-05, 09:18   #398
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Zgadzam si z Tob. Ja te pilnuj ko鎍闚 i smaruj. Moje nie s rozdwojone, ale te z potylicy szybciej rosn i og鏊nie w這sy s niezbyt r闚ne. St康 te 3cm. Poza tym ja ju wyhodowa豉m w這sy lekko za pas wi璚 a tak bardzo tych 3cm nie odczuj
Ehh... ja mam w這sy nier闚ne jak nie wiem co ale po ostatniej wizycie u fryzjera, kiedy to podci璚ie by這 strzy瞠niem postanowi豉m, 瞠 przez kolejne dwa miesi帷e nie ide do fryzjera, nawet je郵i b璠 wygl康a jak yeti, bo nigdy nie zapuszcz w這s闚 do boba nawet

Narazie zapuszczam i odzywiam!
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-05, 14:24   #399
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

A ja trzymam si w postanowieniu bardzo wytrwale Jedyne co 軼i窸am to dos這wnie 3mm w這s闚 dla od鈍ie瞠nia istniej帷ego cieniowania. Ostatnio nawet si zdziwi豉m, 瞠 najd逝窺ze w這sy ju s takie d逝gie

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-05, 14:26   #400
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
A ja trzymam si w postanowieniu bardzo wytrwale Jedyne co 軼i窸am to dos這wnie 3mm w這s闚 dla od鈍ie瞠nia istniej帷ego cieniowania. Ostatnio nawet si zdziwi豉m, 瞠 najd逝窺ze w這sy ju s takie d逝gie
A ja mam na karku takie firanki, 瞠 szok, ale wiem, 瞠 jak p鎩de do fryzjera, to znowu mnie wycieniuje i pu軼i wodze fantazji...

Chyba sama sobie wyr闚nam
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-06, 11:59   #401
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
A ja mam na karku takie firanki, 瞠 szok, ale wiem, 瞠 jak p鎩de do fryzjera, to znowu mnie wycieniuje i pu軼i wodze fantazji...

Chyba sama sobie wyr闚nam
Ja ju nie wierz fryzjerom Wystarczy jeden raz - kiedy lata豉m do salonu co 3 miesi帷e, a teraz omijam go szerokim 逝kiem.

Grzywk te sobie ciachn窸am sama bo dosz豉m do wniosku, 瞠 nikt nie zrobi mi jej tak jak ja chc

Tak瞠 hihi - no篡czki w d這! Tylko nie tnij za du穎

Stary 2008-02-06, 12:14   #402
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
To niesamowita masz dlugosc, gratuluje!

Usmialam sie, bo wczoraj zauwazylam, ze wlosy mi wypadaja. Nie bylo ku temu zadnych powodow(stres, dieta, witaminy...wszystko kontroluje) i przepowiedzialam intensywna zmiane pogody. Dzisiaj na dzien dobry uslyszalam, ze mialam racje Co potwierdzilo sie, kiedy spojrzalam przez okno.
Stary 2008-02-06, 12:20   #403
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
To niesamowita masz dlugosc, gratuluje!

Usmialam sie, bo wczoraj zauwazylam, ze wlosy mi wypadaja. Nie bylo ku temu zadnych powodow(stres, dieta, witaminy...wszystko kontroluje) i przepowiedzialam intensywna zmiane pogody. Dzisiaj na dzien dobry uslyszalam, ze mialam racje Co potwierdzilo sie, kiedy spojrzalam przez okno.
Prewencja jak najbardziej na tak. Ja przed sesj zawsze zaczynam zawsze intensywn kuracj magnezem coby mi stres nie spot璕owa wypadania W og鏊e mam czasami wra瞠nie, 瞠 ca貫 篡cie kr璚i mi sie wok馧 w這s闚
A co do d逝go軼i- to troch czasu trwa這, ale uda這 mi si je troch zapu軼i- jeszcze planuj jakie 20cm ale na razie musz zr闚na.
BTW zamie軼i豉m zdj swoich kud堯w na w徠ku dot. mody na d逝gie w這sy i w pochwalmy si swoimi w這sami- jak masz ochot poogl康a to odsy豉m.
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2008-02-06, 12:47   #404
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Tak瞠 hihi - no篡czki w d這! Tylko nie tnij za du穎
Tylko firanki na karki i ani milimetra wi璚ej
Stary 2008-02-06, 12:59   #405
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Prewencja jak najbardziej na tak. Ja przed sesj zawsze zaczynam zawsze intensywn kuracj magnezem coby mi stres nie spot璕owa wypadania W og鏊e mam czasami wra瞠nie, 瞠 ca貫 篡cie kr璚i mi sie wok馧 w這s闚
A co do d逝go軼i- to troch czasu trwa這, ale uda這 mi si je troch zapu軼i- jeszcze planuj jakie 20cm ale na razie musz zr闚na.
BTW zamie軼i豉m zdj swoich kud堯w na w徠ku dot. mody na d逝gie w這sy i w pochwalmy si swoimi w這sami- jak masz ochot poogl康a to odsy豉m.
Odkad zniszczylam swoje tez mam wrazenie, ze moje zycie kreci sie wokol nich. Na szczescie odplacaja za ta troske Zdjecie Twoich wlosow juz ogladalam - jestem stala bywalczynia tych watkow, ale rzadko komentuje Po prostu nie skojarzylam avatara Piekne wlosy i ta dlugosc...Gratuluje!
Stary 2008-02-06, 16:07   #406
madzienka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Ja mam og鏊nie niezbyt przyjemne doswiadczenia z fryzjerami, a mianowicie ile mi w這s闚 podcinaja...
Zawsze kocha豉m i nosi陰m bardzo d逝gie w這sy( i nosze nadal), bo uwa瘸m 瞠 sa mega kobiece...
I nigdy nie rozumia豉m, dlaczego fryzjer/feryzjerka zamiast 3-4 cm, o kt鏎e prosze podcina mi 10-15???????
Nie raz mia豉m w這sy do pasa, konc闚eczki ca趾iem ok, poprostu wymaga造 moze 1-2 cm sciecia z powodu rozdwojenia i jakak by陰 moja z這軼 jak fryzjerka mi ciachne豉 dobre 15 cm...co to ma byc??????
Wole zakupi profesjonalne, ostre nozyce i poprosic siostre....mam pewnosc ze pozbede sie kilku cm w這s闚 , a nie kilkunastu
madzienka001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-09, 21:13   #407
lisey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 078
GG do lisey

Hej Dziewczyny.
Do陰czam do grona.Te kiedy w zamierzch造ch czasach,obcina豉m,podcina 豉m.Raz nawet w szale mia豉m ze 12 mm.Dziwnie by這.Bardzo kr鏒ko.A potem to piek這.
Tu ros這,tam za bardzo wystawa這.Masakra.
I tak przez 篡cie sz豉m,z no篡czkami i fryzjerem w tle.
Ale...
Mia豉m w這sy jak w avatarze,taka d逝go嗆,tak obi皻e itd.
I pewnego dnia Moje Kochanie zaprosi這 mnie na obiadek do knajpeczki.Super by這,my郵a豉m,瞠 to normalne wyj軼ie,obiadek itp.Ale Moje Romantyczne Kochanie poprosilo o moj r帷zk.(nie to jest histori) ale chcia豉m przybli篡c motywy.
Zatem 郵ub.I co??
Przecie musz jako wygl康a.Postanowi豉m,瞠 zapuszcz.S這wa dotrzyma豉m.
Nie 軼ie豉m ani milimetra.Przez rok w這ski uros造,a 瞠 by造 fajnie 軼ieniowane fryzurka 郵ubna wysz豉 ob喚dna.Chyl tu czo豉 mojej ukochanej fryzjerce.
By豉 prosta,pokr璚one wlosy i tyle.Upi璚ie tylko po to by welon gdzie wczepi.A czu豉m si cudownie.
Konkluzuj帷.Dziewczyny warto zapu軼i wloski,nawet tylko na jedn okoliczno嗆.Nawte nie na w豉sny slub.Co si nie zdarza przecie tak cz瘰to.Po prostu pomy郵cie o jakim wydarzeniu,kt堯re ma si zdarzy w d逝gim okresie czasu i na pewno Wam si uda.Ja jestem tego bardzo dobrym przykladem.hihihi
Dalej zapuszczam,cho powiem,瞠 si 豉ma zaczynam.Nigdy tak d逝go nie wytzryma豉m.Tak瞠 prosz o wsparcie.

Fasolinka

Edytowane przez lisey
Czas edycji: 2009-01-25 o 19:33
lisey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-09, 21:32   #408
Laity
Wtajemniczenie

lisey, pogratulowa wytrwa這軼i Fryzurka rzeczywi軼ie wysz豉 郵iczna.

Ja natomiast pukam si teraz w czo這, bo niedawno obci窸am sobie grzywk - w przyp造wie z這軼i na faceta, wi璚 wiadomo czym to si sko鎍zy這. Raz si ciesz, 瞠 to zrobi豉m, innego dnia doprowadza mnie do sza逝 i tak w k馧ko.
Tak wi璚, znowu co zapuszczam...

A najlepsze jest to, 瞠 chc帷 zrobi ch這pakowi na z這嗆, chc 軼i望 w這sy

Stary 2008-02-09, 22:41   #409
alufa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 886

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Poka wiadomo嗆
Ja mam og鏊nie niezbyt przyjemne doswiadczenia z fryzjerami, a mianowicie ile mi w這s闚 podcinaja...
Zawsze kocha豉m i nosi陰m bardzo d逝gie w這sy( i nosze nadal), bo uwa瘸m 瞠 sa mega kobiece...
I nigdy nie rozumia豉m, dlaczego fryzjer/feryzjerka zamiast 3-4 cm, o kt鏎e prosze podcina mi 10-15???????
Nie raz mia豉m w這sy do pasa, konc闚eczki ca趾iem ok, poprostu wymaga造 moze 1-2 cm sciecia z powodu rozdwojenia i jakak by陰 moja z這軼 jak fryzjerka mi ciachne豉 dobre 15 cm...co to ma byc??????
Wole zakupi profesjonalne, ostre nozyce i poprosic siostre....mam pewnosc ze pozbede sie kilku cm w這s闚 , a nie kilkunastu

one tak chyba z zazdro軼i...

dawno nie pisa豉m. moje w這ski uros造 niewiele ale widz r騜nic. odk康 mnie tutaj nie by這 podci窸am si tylko raz. teraz pora zapuszcza grzywk
alufa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-09, 22:55   #410
lisey
Zadomowienie

GG do lisey

Laity, rob wszystko tylko rob na zlosc facetowi.Blagam Cie.
Na kolana padne nawet,
zrobilam tak i wlosy scielam,poklocilismy sie,mialam dlugie czarne to scielam na lebku wlsoki i na rudo pomalowalam.To byla najgorsza decyzjaw moim zyciu.Prosze nie rob tego.Wytrwaj,nie poddawaj sie.
Dzieki,ja tez sie cieszylam ,ze fryzurka wyszla,bo sie balam.Rozumiesz stres slubny itp

Fasolinka
Stary 2008-02-09, 23:06   #411
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lisey Poka wiadomo嗆

Laity, rob wszystko tylko rob na zlosc facetowi.Blagam Cie.
Na kolana padne nawet,
zrobilam tak i wlosy scielam,poklocilismy sie,mialam dlugie czarne to scielam na lebku wlsoki i na rudo pomalowalam.To byla najgorsza decyzjaw moim zyciu.Prosze nie rob tego.Wytrwaj,nie poddawaj sie.
Dzieki,ja tez sie cieszylam ,ze fryzurka wyszla,bo sie balam.Rozumiesz stres slubny itp
Wiem, takie posuni璚ia (w przyp造wie emocji) s najgorsze. Mam teraz ci篹ki okres, jaki d馧 psychiczny, i ju sama nie wiem, co mam ze sob zrobi... Na razie pr鏏uj jako to wszystko prze篡 bez podejmowania pochopnych decyzji, ale nie wiem czy wytrzymam. Czuj si taka beznadziejna

Stary 2008-02-09, 23:53   #412
lisey
Zadomowienie

GG do lisey

tylko nie to
瘸dna z nas nie jest beznadziejna,
ka盥a z nas ma s豉bsze dni,polecam gor帷 czekolad i ciasteczka,dobr ksi捫ke lub film.A faceta wygna na koniec 鈍iata po kwiaty na przeprosiny A gdy to nie pomo瞠 to polecam popatrze na swoje zdj璚ia z dalekiej przesz這軼i.Powiem,瞠 to mi zawsze pomaga這.M闚i豉m sobie"ale by豉m beznadziejna,i te wlosy(b康 inna cze嗆 znienawidzonego w闚czas cia豉)Zobaczysz,瞠 wtedy optymizm powr鏂i
idzie wiosna,b璠ziemy mog造 szale w sweterkach,pokazywa to i owo.
uszy do g鏎y

Fasolinka
Stary 2008-02-10, 10:56   #413
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lisey Poka wiadomo嗆
tylko nie to
瘸dna z nas nie jest beznadziejna,
ka盥a z nas ma s豉bsze dni,polecam gor帷 czekolad i ciasteczka,dobr ksi捫ke lub film.A faceta wygna na koniec 鈍iata po kwiaty na przeprosiny A gdy to nie pomo瞠 to polecam popatrze na swoje zdj璚ia z dalekiej przesz這軼i.Powiem,瞠 to mi zawsze pomaga這.M闚i豉m sobie"ale by豉m beznadziejna,i te wlosy(b康 inna cze嗆 znienawidzonego w闚czas cia豉)Zobaczysz,瞠 wtedy optymizm powr鏂i
idzie wiosna,b璠ziemy mog造 szale w sweterkach,pokazywa to i owo.
uszy do g鏎y
Ju si nie mog doczeka wiosny. Dla mnie jesie (bura i deszczowa) i zima to dos這wnie okres wegetacji...
Dzi瘯i lisey za s這wa otuchy Musz si jako wzi望 w gar嗆, nie ma rady. Ko鎍zymy OT bo nas zaraz zgarn

Stary 2008-02-10, 13:34   #414
Maybebaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379

Ja par dni temu podci窸am u fryzjera....kt鏎y przyje盥za do domu
I stwierdzam 瞠 nie ma to jak podciecie u kompetentnej osoby. Wczesniej sama podcina豉m co 3 mc. Tak sobie za這篡豉m. I teraz s w o niebo lepszym stanie...1-2cm co 3 mc to jest to czego potrzebuj w這sy, a ju napewno kr璚one
Maybebaby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-10, 13:45   #415
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Poka wiadomo嗆
Ja par dni temu podci窸am u fryzjera....kt鏎y przyje盥za do domu
I stwierdzam 瞠 nie ma to jak podciecie u kompetentnej osoby. Wczesniej sama podcina豉m co 3 mc. Tak sobie za這篡豉m. I teraz s w o niebo lepszym stanie...1-2cm co 3 mc to jest to czego potrzebuj w這sy, a ju napewno kr璚one
Ooo, Ty zyjesz Zastanawialam sie ostatnio, gdzie Cie wcielo

Ja ostatnie podciecie przerabialam w styczniu i chetnie poszlabym do fryzjera, zeby nadal ksztalt moim wlosom, ale wizac roznice dlugosci jaka na nich jest obawiam sie, ze ucial by zdecydowanie za duzo i znow bylabym w punkcie wyjscia. Wytrzymam jeszcze troche
Stary 2008-02-10, 16:01   #416
och
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 764

Widz, 瞠 dylemat "obci望 czy nie obci望, oto jest pytanie" nie tylko mi sp璠za sen z powiek;P Ostatnio to naprawd m鎩 problem, na 鈔od jestem zapisana do bardzo dobrego fryzjera, do kt鏎ego kolejki s kilometrowe i trzeba si zapisywa miesi帷 przed...a ja si zastanawiam, czy tam w og鏊e mam p鎩嗆!;P
Od zaaaawsze marzy豉m, 瞠by mie w這sy co najmniej do pasa i nigdy jeszcze tej d逝go軼i nie udalo mi si osi庵na.Zawsze albo spodoba豉 mi si jakas fryzura, albo chcia豉m 軼i帷 zniszczone w這sy...Teraz mam odrastaj帷ego boba, kt鏎y nijak mi si nie uk豉da i chcia豉m co z tym zrobi.Ale wiadomo-fryzjerzy maj sklonno嗆 do nadmiernego skracania w這s闚 i tego si boj Waham si pomi璠zy kosmetycznym wycieniowaniem w這s闚 a fryzur bardziej radykalna, np. z grzywk.W gr te wchodzi zapuszczanie "pomimo wszystko", nawet, jakbym przez najbli窺ze p馧 roku mia豉 chodzi w kitce (bo inaczej wygl康a to nieciekawie).Natrafi豉m na ten w徠ek i teraz ju zg逝pia豉m, bo znowu stan窸o mi przed oczami marzenie d逝ugich, prostych w這s闚
och jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-10, 16:30   #417
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez och Poka wiadomo嗆
Widz, 瞠 dylemat "obci望 czy nie obci望, oto jest pytanie" nie tylko mi sp璠za sen z powiek;P Ostatnio to naprawd m鎩 problem, na 鈔od jestem zapisana do bardzo dobrego fryzjera, do kt鏎ego kolejki s kilometrowe i trzeba si zapisywa miesi帷 przed...a ja si zastanawiam, czy tam w og鏊e mam p鎩嗆!;P
Od zaaaawsze marzy豉m, 瞠by mie w這sy co najmniej do pasa i nigdy jeszcze tej d逝go軼i nie udalo mi si osi庵na.Zawsze albo spodoba豉 mi si jakas fryzura, albo chcia豉m 軼i帷 zniszczone w這sy...Teraz mam odrastaj帷ego boba, kt鏎y nijak mi si nie uk豉da i chcia豉m co z tym zrobi.Ale wiadomo-fryzjerzy maj sklonno嗆 do nadmiernego skracania w這s闚 i tego si boj Waham si pomi璠zy kosmetycznym wycieniowaniem w這s闚 a fryzur bardziej radykalna, np. z grzywk.W gr te wchodzi zapuszczanie "pomimo wszystko", nawet, jakbym przez najbli窺ze p馧 roku mia豉 chodzi w kitce (bo inaczej wygl康a to nieciekawie).Natrafi豉m na ten w徠ek i teraz ju zg逝pia豉m, bo znowu stan窸o mi przed oczami marzenie d逝ugich, prostych w這s闚
Skoro marzysz o dlugich prostych wlosach to je zapuszczaj - nie ma innej rady. Ja tez takie chcialam miec, pod wplywem zerwania z chlopakiem obcielam - pragnienie zmiany Potem obcinalam coraz krocej i krocej...I w koncu szlag mnie trafil i zaczelam je zapuszczac Nie ma co kombinowac, jak jestes gleboko przekonana, ze marza Ci sie dlugie wlosy. A wiesz ile trwa zapuszczanie grzywki? Przerabialam to pare razy i znow przerabiam, bo musialam swoja odrosnieta podciac przez zniszczenie rozjasnianiem. Teraz nie tykam wlosow tylko zapuszczam odzyskujac swoj wlasny kolor. I w koncu czuje, ze robie cos rozsadnego, choc chwilami trafia mnie szlag - latwiej isc do fryzjera i miec od razu "cudo" na glowie niz czekac cierpliwie az wlosy urosna - przy tym pilnowac, zeby byly odpowiednio zadbane. Natomiast upiec jest wiele i zawsze jest co zrobic z takimi odrastajacymi wlosami
Stary 2008-02-10, 17:45   #418
och
Rozeznanie

Rozs康nie m闚isz Tylko, 瞠 je瞠li mam zapuszcza, to przynajmniej chcia豉m, 瞠by przez ten okres przej軼iowy mi sie uk豉da造, dlatego poprosz fryzjera o minimalne ci璚ie, ale takie, 瞠by w這sy mi si uk豉da造-i potem koniec z obcinaniem.Chodzi o to, 瞠 moje w這sy teraz s obci皻e na prosto, a to najgorsze z mo磧iwych bo wtedy wywijaj mi si na zewn徠rz, czego nienawidz Chcia豉m pocieniowa ko鎍e, wtedy nawet jak mi is co wywinie to nie wygl康a tak strasznie.A grzywki nie zrobi-masz racj, sama wielokrotnie przez to przechodzi豉m, najpierw grzywa wygl康a fajnie, a jak si znudzi to dopiero jest problem Tak tylko chcia豉m co zmienic, ale jak to ma by zmiana, kt鏎ej potem bede 瘸這wa to wol nie.
Odno郾ie 軼iecia w堯s闚 a chlopka-czy Ty dla niego przypadkiem nie mia豉 d逝gich wlos闚, skoro potem 軼ie豉?Bo m鎩 facet uwielbia d逝gie i nigdy nie kaza mi obcina, wiadomo-m篹czy幡i wol kobiety w d逝gich.A tu pewnego dnia zrobi豉m mu psikus i obci窸am si na boba z w這s闚 za 這patki.Po prostu potrzebowa豉m ma貫go szoku, ale wtedy czu豉m si w kr鏒kich dobrze i m鎩 facet po dniu nie odzywania si do mnie te si pogodzi ze strat Teraz znowu chc mie d逝gie, moze te dlatego, 瞠by si jemu podoba造.
Sie rozpisa豉m
Stary 2008-02-10, 18:06   #419
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez och Poka wiadomo嗆
Rozs康nie m闚isz Tylko, 瞠 je瞠li mam zapuszcza, to przynajmniej chcia豉m, 瞠by przez ten okres przej軼iowy mi sie uk豉da造, dlatego poprosz fryzjera o minimalne ci璚ie, ale takie, 瞠by w這sy mi si uk豉da造-i potem koniec z obcinaniem.Chodzi o to, 瞠 moje w這sy teraz s obci皻e na prosto, a to najgorsze z mo磧iwych bo wtedy wywijaj mi si na zewn徠rz, czego nienawidz Chcia豉m pocieniowa ko鎍e, wtedy nawet jak mi is co wywinie to nie wygl康a tak strasznie.A grzywki nie zrobi-masz racj, sama wielokrotnie przez to przechodzi豉m, najpierw grzywa wygl康a fajnie, a jak si znudzi to dopiero jest problem Tak tylko chcia豉m co zmienic, ale jak to ma by zmiana, kt鏎ej potem bede 瘸這wa to wol nie.
Odno郾ie 軼iecia w堯s闚 a chlopka-czy Ty dla niego przypadkiem nie mia豉 d逝gich wlos闚, skoro potem 軼ie豉?Bo m鎩 facet uwielbia d逝gie i nigdy nie kaza mi obcina, wiadomo-m篹czy幡i wol kobiety w d逝gich.A tu pewnego dnia zrobi豉m mu psikus i obci窸am si na boba z w這s闚 za 這patki.Po prostu potrzebowa豉m ma貫go szoku, ale wtedy czu豉m si w kr鏒kich dobrze i m鎩 facet po dniu nie odzywania si do mnie te si pogodzi ze strat Teraz znowu chc mie d逝gie, moze te dlatego, 瞠by si jemu podoba造.
Sie rozpisa豉m
Ciesze sie, ze podjelas rozsadna decyzje. Tylko zeby to bylo delikatne cieniowanie
Nie, nie mialam dlugich wlosow dla niego. Sama zawsze chcialam miec dlugie i jakos tak zapuszczalam i zapuszczalam...Niestety wowczas prostowalam je, wiec po dluzszym czasie byly tez zniszczone... Nie przypominam sobie, zeby mial jakies zdanie na temat tych wlosow. To nie byl nikt szczegolny, na poziomie itd...Pierwsza wielka milosc i zarazem porazka..brrr! Zerwal ze mna i wtedy poszlam do fryzjera skracajac wlosy do dlugosci za ramiona..Po prostu, zeby sie 'odswiezyc'. Pamietam jeszcze, ze tego samego dnia kupilam sobie w ramach buntu pierwsza prawie czerwona pomadke do ust i spodnie fasonu, ktorego nienawidzil...Niestety szybko uswiadomil sobie co stracil i chodzil za mna na kolanach blagajac o come back...a ja idiotka sie zgodzilam
Natomiast moj obecny TZ lubil moja krotka fryzurke, z ktorej sie smial, ze jest funkowa - sterczace loki dookola glowy Wygladalam oookropnie Zarazem im sa dluzsze tym wiekszy zachwyt widze w jego oczach, a ostatnio rozmarzyl sie i fantazjowal juz na temat dlugosci do pasa, wiec...utwierdza mnie to w przekonaniu, ze wiem co dobre Powodzenia w zapuszczaniu!
Stary 2008-02-10, 18:42   #420
och
Rozeznanie

Mo瞠 si si wyrazi豉m, nie mia豉m d逝gich w這s闚 tylko dla faceta, mi si te d逝gie zawsze marzy造, a jego zdanie tylko mnie w tym utwierdza這.Oczywi軼ie, 瞠 moje w這sy nie s dla niego najwa積iejsze, tylko taki z niego tradycyjny facet (wiadomo-d逝gie w這sy to to co go kr璚i) Ja zawsze wychodzi豉m z za這瞠nia, 瞠 d逝gie-owszem, ale tylko g瘰te i zdrowe.W innym przypadku nie ma co na si喚 zapuszcza marnych pi鏎.Utwierdza mnie w tym widok innych dziewczyn np. na ulicy, kt鏎e mia造 piekne, d逝gie, g瘰te i l郾i帷e w這sy, a ja potem stan窸am przed lustrem i za豉mywa豉m si moimi pi鏎ami-coraz rzadszymi, matowymi, wypadaj帷ymi.I wtedy cz瘰to sz豉m do fryzjera.Jako tak jest, 瞠 w這sy im d逝窺ze tym bardziej wida ich "wady".Trzeba to najwyra幡iej przeczeka, maksymalnie o nie dba, a mi ju czasem starcza這 cierpliwo軼i.Teraz te mia豉m taki moment, ale go przeczekam, a fryzjerowi b璠e p馧 godziny wbija do g這wy, 瞠 ma mi nie obcina wi璚ej ni 1 cm
Zatem-wytrwajmy razem
Mi si marz w這sy takie jak mia豉 Zhang Ziyi w "wyznaniach Gejszy"-proste, g豉dkie, d逝gie, typowo azjatyckie.Ach...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.