Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-10, 19:28   #421
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez och Poka wiadomo嗆
Mo瞠 si si wyrazi豉m, nie mia豉m d逝gich w這s闚 tylko dla faceta, mi si te d逝gie zawsze marzy造, a jego zdanie tylko mnie w tym utwierdza這.Oczywi軼ie, 瞠 moje w這sy nie s dla niego najwa積iejsze, tylko taki z niego tradycyjny facet (wiadomo-d逝gie w這sy to to co go kr璚i) Ja zawsze wychodzi豉m z za這瞠nia, 瞠 d逝gie-owszem, ale tylko g瘰te i zdrowe.W innym przypadku nie ma co na si喚 zapuszcza marnych pi鏎.Utwierdza mnie w tym widok innych dziewczyn np. na ulicy, kt鏎e mia造 piekne, d逝gie, g瘰te i l郾i帷e w這sy, a ja potem stan窸am przed lustrem i za豉mywa豉m si moimi pi鏎ami-coraz rzadszymi, matowymi, wypadaj帷ymi.I wtedy cz瘰to sz豉m do fryzjera.Jako tak jest, 瞠 w這sy im d逝窺ze tym bardziej wida ich "wady".Trzeba to najwyra幡iej przeczeka, maksymalnie o nie dba, a mi ju czasem starcza這 cierpliwo軼i.Teraz te mia豉m taki moment, ale go przeczekam, a fryzjerowi b璠e p馧 godziny wbija do g這wy, 瞠 ma mi nie obcina wi璚ej ni 1 cm
Zatem-wytrwajmy razem
Mi si marz w這sy takie jak mia豉 Zhang Ziyi w "wyznaniach Gejszy"-proste, g豉dkie, d逝gie, typowo azjatyckie.Ach...
Racja - zniszczone i dlugie mijaja sie z celem Az zajrzalam w google zobaczyc Twoja Zhang Ziyi - "Wyznania gejszy" jedynie czytalam. osobiscie nie przepadam za typem wlosow Azjatek, ale rozumiem podziw Ja moj wlosowy ideal ogladam codziennie - to moja siostra, ktora ma najpiekniejsze wlosy jakie w zyciu widzialam. Geste loki do pasa Niedlugo dorwe ja i wkleje jej wlosy w watku 'pochwalmy sie naszymi wlosami'...
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-10, 23:47   #422
Maybebaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Ooo, Ty zyjesz Zastanawialam sie ostatnio, gdzie Cie wcielo

Ja ostatnie podciecie przerabialam w styczniu i chetnie poszlabym do fryzjera, zeby nadal ksztalt moim wlosom, ale wizac roznice dlugosci jaka na nich jest obawiam sie, ze ucial by zdecydowanie za duzo i znow bylabym w punkcie wyjscia. Wytrzymam jeszcze troche
Nie by這 mnie, bo mia豉m sesj
Poza tym w這sy jako tak mniej problematyczne si zrobi造....mo瞠 przez ten nawa pracy
Jakkolwiek, trzeba trafi na dobrego fryzjera, ja chyba trafi豉m, bo mojemu sie bardzo loki podobaj i 軼ina tak 瞠 豉twiej zapu軼i(widz to po kole瘸nce).Og鏊nie moje nastawienie si zmieni這, zapuszczam ale nie za wszelk cen Teraz mam w這sy do ramion, ale g瘰te i zdrowe, odchodowane z farbowania i czego chcie wi璚ej....
Pozdrawiam
Maybebaby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-10, 23:52   #423
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Poka wiadomo嗆
Nie by這 mnie, bo mia豉m sesj
Poza tym w這sy jako tak mniej problematyczne si zrobi造....mo瞠 przez ten nawa pracy
Jakkolwiek, trzeba trafi na dobrego fryzjera, ja chyba trafi豉m, bo mojemu sie bardzo loki podobaj i 軼ina tak 瞠 豉twiej zapu軼i(widz to po kole瘸nce).Og鏊nie moje nastawienie si zmieni這, zapuszczam ale nie za wszelk cen Teraz mam w這sy do ramion, ale g瘰te i zdrowe, odchodowane z farbowania i czego chcie wi璚ej....
Pozdrawiam
Ja na szczescie mialam tylko 1 egzamin w sesji Nie ku, bo mam ochote biec ze swoimi wlosami do podciecia...dla ksztaltu fryzury, ktora jest nijaka...mi sie moje spalone klaki, ktore pokazywalam Ci w watku o lokach udalo calkiem ladnie zregenerowac matrixem biolage nawilzajacym - cala seria. wiem, ze probowalas sprayu, bo widzialam Twoja recenzje na KWC Ciesze sie, ze jestes zadowolona ze swoich wlosow. Czekam na fotke w pochwalmy sie naszymi wlosami... Pozdrawiam!
Stary 2008-02-11, 12:07   #424
wredny_krasnal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261
Cytat:
Napisane przez czaaajka Poka wiadomo嗆
Je瞠li zaczynacie zapuszcza w這sy najlepsza metoda - Skrzyp polny !!!
Pogrubia pasma i dodaje im obj皻o軼i, zawiera bowiem w swojej 這dydze krzemionk - jeden z budulc闚 w這sa. Przyspiesza jego wzrost. Mo瞠 sprawi 瞠 w ci庵u kilku miesi璚y w這sy urosn o kilkana軼ie centymetr闚.

ba! nawet do metra! ja w豉郾ie 造kn窸am skrzyp i tak szybko mi zacz窸y rosn望 瞠 ju na klawiatrur opadaj, a by造 do karku!!!

...

ju s na pod這dze!!

matko!! niech one przestan w ko鎍u rosn望, bo si z nimiw pokoju nie mieszcz!!

a jesli chodzi o to kiedy rosn najszybciej - do 25 r.., p騧niej ju troch wolniej. a najszybciej - je郵i o pory roku - rosn wiosn i latem

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-02-11 o 23:46 Pow鏚: post pod postem, prosze korzystac z opcji edytowania
wredny_krasnal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 16:29   #425
misior920127
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 883
Send a message via Skype™ to misior920127

dzisiaj by豉m u fryzjera... grzywk mam do po這wy czo豉 a z d逝go軼i zamiast 1 cm zrobi這 sie 5 tragedia... czekam a odrosn...a postanawiaa豉m 瞠 juz nie pojd obcinac...
misior920127 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 20:07   #426
lisey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 078
GG do lisey

a ja sie chyba 豉mi powolutku ,po cichutku 豉mi sie.
jad do Polski,a tam ulubiony fryzjer...nowe trendy we fryzurkach...
siem zap豉cz.
nie mam idealnych w這sk闚,s d逝gie bo a do po這wy pleck闚.Ale co z tego jak s cieniutkie i rzadkie.Nie takie jak u tych modelek i innych podobnych.
buuuu

Fasolinka
lisey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 23:00   #427
Maybebaby
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
Ja na szczescie mialam tylko 1 egzamin w sesji Nie ku, bo mam ochote biec ze swoimi wlosami do podciecia...dla ksztaltu fryzury, ktora jest nijaka...mi sie moje spalone klaki, ktore pokazywalam Ci w watku o lokach udalo calkiem ladnie zregenerowac matrixem biolage nawilzajacym - cala seria. wiem, ze probowalas sprayu, bo widzialam Twoja recenzje na KWC Ciesze sie, ze jestes zadowolona ze swoich wlosow. Czekam na fotke w pochwalmy sie naszymi wlosami... Pozdrawiam!

Rzeczywiscie matrix jest niez造. Zastanawiam sie czy go nie kupi na lato na ochron wierzchniej warstwy w這s闚. Co do 'pochwalmy sie swoimi w這sami' to ju nawet zacz窸am o tym my郵e
Og鏊nie nie daje swoich zdj耩 do internetu, ale...kto wie...

Kto tutaj wspomnia, 瞠 w這sy rosn najszybciej na wiosn i w lecie....a ja zauwa篡豉m, 瞠 teraz mi najszybciej uros造 wi璚 nie ma regu造....
Stary 2008-02-11, 23:45   #428
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Poka wiadomo嗆
Rzeczywiscie matrix jest niez造. Zastanawiam sie czy go nie kupi na lato na ochron wierzchniej warstwy w這s闚. Co do 'pochwalmy sie swoimi w這sami' to ju nawet zacz窸am o tym my郵e
Og鏊nie nie daje swoich zdj耩 do internetu, ale...kto wie...

Kto tutaj wspomnia, 瞠 w這sy rosn najszybciej na wiosn i w lecie....a ja zauwa篡豉m, 瞠 teraz mi najszybciej uros造 wi璚 nie ma regu造....
Same wlosy mozna(wrzucic w siec)

Mam do Ciebie pytanie Zachwalasz fryzjera od kreciolkow - niestety nie pamietam skad jestes lub moze o tym nie pisalas na forum...W kazdym razie Twoje wypowiedzi bardzo dobrze kojarze, bo zawsze mialas w zanadrzu cenna rade Jesli Twoj fryzjer przyjmuje w Krakowie - moglabys zdradzic kto to jest? Mam upatrzony salon i upatrzonego pana, ale rownie dobrze majac gwarancje od kogos pewnego moge isc w inne miejsce. Jak nie chcesz sie zwierzac z miasta publicznie to zapraszam na PW. Bede bardzo wdzieczna!

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-02-12 o 00:47
Stary 2008-02-25, 21:52   #429
marciulek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Witajcie!

Idac do liceum 軼i窸am w這ski na ch這pczyc. Okaza這 sie,瞠 fryzura kt鏎a bardzo podoba豉 mi sie u kogo, na mojej g這wie wyglada豉 OKROPNIE!!! zacz掖 si okres zapuszczania,ale co jaki czas zachciewa這 mi si samemu podcinac efekty tego by造 jeszcze gorsze!
Po kilku latach takich znaga ze zapuszczaniem i samodzielnym podcinaniem,wreszcie posz豉m po rozum do g這wy!
Wybra豉m sie do porzadnego fryzjera,kt鏎y bardzo dobrze dobra fryzurk do mojej twarzy Nie do嗆,ze 豉dnie wygl康a豉m,to na dodatek nie mia豉m problem闚 z jej uk豉daniem,a co za tym idzie,skoro wszystko by這 w porzadku,odechcia這 mi si samemu kombinowac i tak mi si 豉dnie uda這 zapu軼i w這ski. W sumie mam pocieniowane,ale najd逝zsze siegaj mi 這patek,nawet s troszke d逝窺ze.
Wklej zdj璚ia zaraz po tym dobrym 軼i璚iu i teraz moje obecne.

Pozdrawiam was wszystkie i 篡cz wytrwa這軼i w zapuszczaniu!!

1.listopad 2006
2,3 grudzie 2007

W chwili obecnej mam jeszcze d逝窺ze w這ski,natomiast inn grzywk-kr鏒sz,g瘰tsz,asymetryc zn
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (43,4 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (75,4 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (60,8 KB, 76 za豉dowa)

21.01.2010 Gabrysia- 3870g i 57cm SZCZ呇CIA!
marciulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-25, 23:45   #430
madzienka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Cytat:
Napisane przez marciulek Poka wiadomo嗆
Witajcie!

Idac do liceum 軼i窸am w這ski na ch這pczyc. Okaza這 sie,瞠 fryzura kt鏎a bardzo podoba豉 mi sie u kogo, na mojej g這wie wyglada豉 OKROPNIE!!! zacz掖 si okres zapuszczania,ale co jaki czas zachciewa這 mi si samemu podcinac efekty tego by造 jeszcze gorsze!
Po kilku latach takich znaga ze zapuszczaniem i samodzielnym podcinaniem,wreszcie posz豉m po rozum do g這wy!
Wybra豉m sie do porzadnego fryzjera,kt鏎y bardzo dobrze dobra fryzurk do mojej twarzy Nie do嗆,ze 豉dnie wygl康a豉m,to na dodatek nie mia豉m problem闚 z jej uk豉daniem,a co za tym idzie,skoro wszystko by這 w porzadku,odechcia這 mi si samemu kombinowac i tak mi si 豉dnie uda這 zapu軼i w這ski. W sumie mam pocieniowane,ale najd逝zsze siegaj mi 這patek,nawet s troszke d逝窺ze.
Wklej zdj璚ia zaraz po tym dobrym 軼i璚iu i teraz moje obecne.

Pozdrawiam was wszystkie i 篡cz wytrwa這軼i w zapuszczaniu!!

1.listopad 2006
2,3 grudzie 2007

W chwili obecnej mam jeszcze d逝窺ze w這ski,natomiast inn grzywk-kr鏒sz,g瘰tsz,asymetryc zn
bardzo 陰dnie
madzienka001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-26, 10:51   #431
marciulek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

A dzi瘯uj bardzo!!

21.01.2010 Gabrysia- 3870g i 57cm SZCZ呇CIA!
marciulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-26, 13:06   #432
marta10
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Hej dziewczyny! ja mam wloski za lopatki jednak mocno pocienowane. najdluzsze konce mam bardzo cienkie i zaczynaj robic sie suche. mam wielka ochote je zciac ale tak jak wy zapuszczam od ponad 2 lat. co robic? czy warto zapuszczac wloski w takim stanie? uzywam dobrych kosmetykow ostatni raz u fryzjera bylam w pazdzierniku
marta10 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-26, 14:47   #433
Avarice
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Ja teoretycznie te zapuszczem w這sy od jakiego czasu, ale zawsze po jakim czesie mi si nudz, a kombinowanie z grzywk nie daje efekt闚, wi璚 id do fryzjera i 軼inam. Mia豉m d逝gie g瘰te w這sy du穎 za 這patki, potem 軼i窸am do ramion i od tego czasu ci庵l 軼inam i cieniuj, a obiecywa豉m sobie, 瞠 b璠 r闚ne. Nic z tego nie wychodzi, wi璚 przy陰czam si do was i zapuszczam! Mo瞠 teraz mi si uda.

A a propos wypowiedzi Marty, co robicie 瞠by ko鎍闚ki wam si nie przesusza造? Wiem, 瞠 regularne podcinanie co chyba 2 miesi帷e, ale ja mam kr璚ono-falowane w這sy i s z natury wysuszaj帷e si. Co stosowa, 瞠by by造 豉dne?

Wiem, 瞠 pomiesza豉m, ale troszk s 酥iesz.

Pozdrawiam
Av
Avarice jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-26, 15:58   #434
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

marciulek, ale wida r騜nic w d逝go軼i! Twoje w這sy rosn chyba szybciej ni 1cm na miesi帷, tylko pozazdro軼i

A ja si od jakiego czasu wybieram do fryzjera na od鈍ie瞠nie cieniowania bo w這sy ju nie chcia造 si uk豉da. Dzi mia豉m dzwoni i si um闚i, patrz w lustro - - w這sy pi瘯nie u這穎ne (zaznaczam, 瞠 po spaniu jeszcze niedawno przypomina造 nie wiadomo co)... Chyba si wystraszy造 tego fryzjera

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-26, 23:13   #435
Maybebaby
Raczkowanie

W這sy sie w r騜ych dniach r騜nie uk豉daj, my郵 瞠 to zale篡 od cyklu....
Stary 2008-02-27, 15:15   #436
LifUnia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 063

To teraz ja sie do陰czam, u fryzjera by豉m ostatni raz hmm.. w CZERWCU 2007 Jak narazie jest dobrze, wytrwale zapuszczam I schodze z tego obrzydliwego br您u, teraz wyp逝kany zrobi sie rudy A mia豉m taki 豉dny blond .. No ale wytrwale z niego schodze i dojd do wakacji do mojego blondziku

To teraz zdj璚ia:

1 - wrzesie
2 - Z dzisiaj

Przez 7 miesi璚y uros造 14 cm
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05251.JPG (38,5 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06569.JPG (59,1 KB, 96 za豉dowa)
LifUnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-27, 18:16   #437
kovval
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Napisane przez LifUnia Poka wiadomo嗆
To teraz ja sie do陰czam, u fryzjera by豉m ostatni raz hmm.. w CZERWCU 2007 Jak narazie jest dobrze, wytrwale zapuszczam I schodze z tego obrzydliwego br您u, teraz wyp逝kany zrobi sie rudy A mia豉m taki 豉dny blond .. No ale wytrwale z niego schodze i dojd do wakacji do mojego blondziku

To teraz zdj璚ia:

1 - wrzesie
2 - Z dzisiaj

Przez 7 miesi璚y uros造 14 cm
Ale fajne masz Ja teraz mam troszke d逝窺ze ni ty we wrze郾iu tak do g鏎nej cz窷ci 這patek:/ ... niestety musia豉m 軼i望 bo ju by造 baaaaaaaardzo zniszczone ... a ostatni raz obcina豉m si w pa盥zierniku i uros造 mi 13 cm. tak mniej wi璚y teraz do wakacji bede bardziej o nie dba豉... a w wakacje si zobaczy
kovval jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-04, 13:41   #438
Laity
Wtajemniczenie

Wy豉ma豉m si Mia豉m ciachn望 do ramion, ale naszcz窷cie w por si opanowa豉m i poprosi豉m tylko o delikatne podci璚ie ko鎍闚ek i od鈍ie瞠nie cieniowania. Chyba nie uda mi si zej嗆 z tego cieniowania. Dosz豉m do wniosku, 瞠 mam za g瘰te w這sy, aby by造 podci皻e pod linijk - wycieniowane s l瞠jsze i lepiej si uk豉daj.
Tak czy siak chyba da豉m rad - na dzie dzisiejszy mam praktycznie wyr闚nane w這sy (schodzi豉m z nieszcz瘰nego tr鎩k徠a od lipca '07), si璕aj帷e prawie do zapi璚ia od stanika. Teraz pozwol im spokojnie sobie rosn望 i bez b鏊u b璠 je co jaki czas podcina.

Zatem moja misja zosta豉 zako鎍zona

A jak tam u Was, dziewczyny? Agatin-K, jak tam Twoja pieczarka?

Stary 2008-03-04, 17:27   #439
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Cytat:
Napisane przez Laity
Agatin-K, jak tam Twoja pieczarka?

Pieczarka si璕a ju ramion do lata uro郾ie jeszcze pare centymetr闚 i ju b璠 zadowolona, chocia chc zapu軼i w ko鎍u do 這patek a na to troch jeszcze poczekam... no i uroczy軼ie przysi璕am: NIGDY WI犴EJ SI TAK KR紘KO NIE ZETN!!!
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-05, 08:23   #440
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Ja nie by豉m u fruzjera od grudnia W這sy mog ju spi帷 w kitk (plus milion spinek), ale jestem twarda i zapuszczam Cho熲y do ramion
Stary 2008-03-05, 10:12   #441
mcstg
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Thumbs up Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

najlepiej wyr闚na w這sy a nie cieniowa bo nigdy sie nie u這膨, a po drugie usilnie szuka 豉twy spos鏏 na ich u這瞠nie, je瞠li same nie b璠ziecie w stanie nic wymy郵e id嬈ie do fryzjera i zamiast 軼ina powiedzcie 瞠by nauczy was je uk豉da. troche wytrwa這軼i i nim si obejrzycie w這sy beda o wiele d逝窺ze, a im d逝窺ze i MNIEJ WYCIENIOWANE w豉snor璚znie tym tepiej b璠 sie uk豉dac, nie zapominajcie o kosmetychach stylizacyjnych, najwygodniejsze s takie kt鏎e stosuje sie na mokre jeszcze po umyciu w這sy
mcstg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-05, 10:31   #442
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez mcstg Poka wiadomo嗆
a im d逝窺ze i MNIEJ WYCIENIOWANE w豉snor璚znie tym tepiej b璠 sie uk豉dac, nie zapominajcie o kosmetychach stylizacyjnych, najwygodniejsze s takie kt鏎e stosuje sie na mokre jeszcze po umyciu w這sy
Ja w豉郾ie mam taki samob鎩czy plan Sama sobie podci望 ko鎍闚ki, aby wyr闚na kud造
Stary 2008-03-23, 12:04   #443
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆

Pieczarka si璕a ju ramion do lata uro郾ie jeszcze pare centymetr闚 i ju b璠 zadowolona, chocia chc zapu軼i w ko鎍u do 這patek a na to troch jeszcze poczekam... no i uroczy軼ie przysi璕am: NIGDY WI犴EJ SI TAK KR紘KO NIE ZETN!!!
Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
Ja nie by豉m u fruzjera od grudnia W這sy mog ju spi帷 w kitk (plus milion spinek), ale jestem twarda i zapuszczam Cho熲y do ramion
Nie wiem, jak mog豉m zapomnie o tym w徠ku
Dziewczyny moje gratulacje!!!

A u mnie: jak wcze郾iej napisa豉m - w這sy s takie jakie chcia豉m zapu軼i, ale ostatnimi czasy do g這wy przyszed mi kolejny pomys, 瞠by zapu軼i je troszk d逝瞠j Jak dam rad, to b璠 normalnie miszcz Jak dorw sw鎩 komputerek to za陰cz fotk mojego celu No, moje mog by ciut kr鏒sze...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nicole-sexy10.jpg (103,3 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 791cb98b5cb4d00f.jpg (53,2 KB, 50 za豉dowa)

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2008-03-23 o 13:11
Stary 2008-03-28, 16:05   #444
SweetChoco
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do SweetChoco

a ja sie chcia豉m pochwali 瞠 uda這 mi si w豉郾ie wracam od fryzjera, podci窸am konc闚ki a moje w這ski s teraz do軼 d逝gie ! Ale to nie koniec ! zapuszczam dalej !

3mam za was wszystkie kciuki, ja zapuszcz豉m w這sy 20 miesi璚y ;/ nie by這 豉two, ale op豉ca這 sie
Stary 2008-03-28, 21:33   #445
siusan89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
GG do siusan89

wlosy powinno sie podcinac, dzieki temu one szybciej rosna, bo zniszczone wlosy sa nie ladne i porozdwajane, trzeba o nie dbac jak bedziecie zalowaly to one nie bede rosly ;p sama koncoweczki trzeba obcinac, jak reka dobra to zaczna blyskawicznie rosnac ;p
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-11, 12:38   #446
Agusia^^
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

nie wiem czy by豉 o tym mowa, ale slyszalam, ze to jak szybko rozna wlosy jest rowniez zwiazane z fazami ksiezyca moj chlopak tak robi i niby mowi, ze rzeczywiscie<zapuszcza> masowanie sk鏎y g這wy rowniez pobudza cebulki w這sowe do szybszego ro郾iecia, podczas mycia oczywiscie tylko zbyt intensywny masaz moze powodowac wiekszy 這jotok wiec ja proponuje plukac chlodniejsza woda<ostatnie p逝kanie> wiem z doswiadczenia pozdrawiam i zycze powodzenia!
Stary 2008-05-06, 13:21   #447
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476

Ja po tych wszystkich eksperymentach o kt鏎ych pisa豉m (chyba w tamtym roku) zaczynam zapuszczac w這sy. Juz mam dosy fryzurka " na ch這paka" jak wstane z 堯磬a mam nie豉d na g這wie. Od jakiego czasu uwielbiam d逝gie kolczyki i przy kr鏒kich w這sach nie豉dnie w nich wygladam wiec od dzi zapuszczam. Nie marza mi sie d逝gie w這sy do pasa, bo pewnie i tak nie b璠e w stanie dotrwa do takiej d逝go軼i ale chocia jaka fajna fryzurka do szyji mi si marzy. Kupi豉m sobie spray do w這s闚 z filtrem na lato by ich nie przesuszy (zw豉szcza 瞠 mam farbowane) oraz tabletki ze skrzypem, pokrzyw i dro盥zami by troche je wzmocni. Tak wiec zaczynam zapuszcza !!!!
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-06, 13:31   #448
dontknow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 302
GG do dontknow
ja mam w這sy do ramion. nie chc mi si ostatnio uk豉da, wi璚 je zaczesuj w kitk. u篡wam jedynie od篡wki i szamponu prostuj帷ego, 瞠by jako mi grzywka si uk豉da豉.. nie narzekam, czekam a b璠 mie w這sy do 這patek, wtedy co z nimi zrobi.. ;]

zawsze mo積a je zwi您a w kucyk, ale w徠pi, czy z tak kr鏒k fryzurk dasz rad.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 15:45 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
dontknow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-07, 11:15   #449
ilonchen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Ja si przy陰czam.
Od dwoch lat, od kiedy scie豉m sie na ch這paka zapuszczam.Zapuscilam prawie do ramion.A drugie tyle scie豉m.W這sy rosn mi bardzo szybko, tyko ze ja caly czas cos kombinuje.Chodze do fryzjera 2 raz w miesiacu.Raz r闚nam raz cieniuje.Ale koniec z tym.Troch sie obrazi豉m na fryzjer闚.Dwie panie w r霩nych zak豉dach za bardzo opitoli造 mi fryzurk.Wiec przez nastepne p馧 roku nie no篡czki nie dotkn moich w這s闚.M鎩 cel to w這sy do pasa.Trzymam kcuki za Was i za siebie.

ilonchen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-07, 11:21   #450
Sonal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

ja zapuszczam od 2 lat, chodze do fryzjera co 2/3 miesiac i 軼inam ok 2 cm/ko鎍owki/ . kiedy zaczyna豉m mialam suche, zniszczone prostownic, takie troche za uszy. sama nie wierzylam 瞠 da si to zrobi;p
ale da這 rad od篡wki, potem maski, p逝kanki, jedwab do w這s闚, lepsze farby i mam w這sy ju...hmmm jakby to uj望, pod piersi<jupi>

trzymam kciuki za wiza瘸nki kt鏎e marzenie o d逝gich wlosach zaczynaj wciela w 篡cie;*

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.