Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-22, 11:08   #31
gryzelda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 188
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Nie latwo jest nie scinac, bo przy dluzszych wlosach waidomo koncowki lubia sie rozdwajac, a jesli tych nie obetniemy , bedziemy zwlekac z wizyta u fryzjera to stracimy wiecej niz bysmy poszly odrazu.
gryzelda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 11:37   #32
crash
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 685

Ja w豉郾ie r闚nie zapuszczam, po ostatnim mym asymetrycznym 軼i璚iu jako w maju, ale nie bie膨cego roku. Fryzur mia豉m ciut d逝窺z ni za uszy + ty kr鏒szy i takie jakby "schodki" na nim zrobione...
Podcina豉m ju rozdwojone i zniszczone ko鎍闚ki, musia豉m wyr闚na og鏊nie potem w這sy, a z kolei lekko wycieniowa豉m.
Sama w 篡ciu nie podj窸abym si obci璚ia w豉snych w這s闚, s豉ba wiara w siebie
I nie uwa瘸m te, 瞠by koniecznym by這 ca趾owicie broni si przed no篡czkaami Dla w這s闚 co jaki czas lekkie podci璚ie ich u do逝, tzn. ko鎍闚ek to i nawet lepiej
kumasz mog zagra o to 篡cie w ko軼i
bo nie mam nic do stracenia opr鏂z niepewno軼i...
crash jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 13:53   #33
~Viviana~
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Crash ko鎍闚ek tak, ale nie ca造ch w這s闚
eliZordon tak masz racj, najlepiej cieniuje si maszynk do golenia, ja u篡wam tak瞠 brzytwy dziadka.
Dziewczyny mamy motywacj pi瘯ne, d逝gie w這sy. Postarajmy si powstrzymac od obcinania w這s闚. Pomy郵my, 瞠 za par miesi璚y b璠 prawie jak w naszych marzeniach kiedy b璠zie Was i mnie korci zagl康ajmy na w徠ek i czytajmy swoje posty. Koniec z obcinaniem! Trzymam za Was kciuki
kt鏎ej kszta速 zamykam w d這niach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie w這s闚
~Viviana~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 14:46   #34
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476

Moim zdaniem bez sensu jest podcinanie ko鎍uwek co 2 m-ce o 2 cm skoro przeci皻nie w這sy rosn 1 cm na miesi帷. Podcinanie i tak nie spowoduje 瞠 w這sy b璠a szybciej ros造. Radze podcina w這sy tak co 3 - 4 miesiace nie cze軼iej.
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 14:49   #35
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476

Je瞠li zaczynacie zapuszcza w這sy najlepsza metoda - Skrzyp polny !!!
Pogrubia pasma i dodaje im obj皻o軼i, zawiera bowiem w swojej 這dydze krzemionk - jeden z budulc闚 w這sa. Przyspiesza jego wzrost. Mo瞠 sprawi 瞠 w ci庵u kilku miesi璚y w這sy urosn o kilkana軼ie centymetr闚.
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 15:31   #36
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez czaaajka Poka wiadomo嗆
Je瞠li zaczynacie zapuszcza w這sy najlepsza metoda - Skrzyp polny !!!
Pogrubia pasma i dodaje im obj皻o軼i, zawiera bowiem w swojej 這dydze krzemionk - jeden z budulc闚 w這sa. Przyspiesza jego wzrost. Mo瞠 sprawi 瞠 w ci庵u kilku miesi璚y w這sy urosn o kilkana軼ie centymetr闚.
Ile ja bym da豉, 瞠by moje w這sy zechcia造 tak rosn望!!!
Ale od oko這 3 m-cy jem Skrzypovit i opr鏂z zmniejszonego wypadania nie zauwa篡豉m innych efekt闚. No c騜, dobre i to

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 17:47   #37
_diabolique_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261
GG do _diabolique_

z moich oblicze wynika ze......rosn mi miesi璚znie 2.3333333 cm czy to nie wspania貫 ...ale maja takie napady..troch stoj bez ruchu a potem rosn

w這sy->teraz 'po這wa plec闚'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubi je嗆............
_diabolique_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 17:55   #38
Little Angel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 458

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Poka wiadomo嗆
z moich oblicze wynika ze......rosn mi miesi璚znie 2.3333333 cm czy to nie wspania貫 ...ale maja takie napady..troch stoj bez ruchu a potem rosn
Ostatnio kupilam nie te farbe do wlosow co zawsze i wylazly mi odrosty i wlasnie po nich widze,ze mi tez podobnieZa chwilke ide do kuchni farbnac wlosy i potem znow bede obserwowac

Mnie rzeczywiscie zmotywowalo patrzenie na zdjecia dziewczyn z dlugimi,pieknymi lokami-zawzielam sie,ze ja tez chce takie i rosna sobie te moje loki powolutku.
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 18:04   #39
dziuniaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 951

Staraj si zej嗆 z cieniowania.
Chc tera0z mie r闚nej d逝go軼i, a jak zapuszcz to co fajnego dopiero zrobi.
I wywal koniecznie te no篡czki!
Jak Ci w這sy odstaj to pr鏏uj je ujarzmia 瞠lami, gumami, woskami itd. albo delikatnie spinaj.

w這sy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 19:08   #40
FK
przyczajona tygrysica

Wiadomo軼i: 1 445
GG do FK

U mnie te jest dramat. I wcale nie polega on na tym, 瞠 w這sy rosn marnie, ale 瞠 jestem w gor帷ej wodzie k徙ana. Powiedzia豉bym, 瞠 to wr璚z wrz徠ek . Nie potrafi wytrzyma nie kombinuj帷 niczego z moimi w這sami. D逝gie, kr鏒kie, d逝gie, kr鏒kie - i tak w k馧ko (my郵, ze mo瞠 jako pod鈍iadomie "odbijam sobie" za dzieci雟two, w kt鏎ym mia豉m non stop w這sy do pasa ). Ale i tak najwi璚ej czasu mam na g這wie bli瞠j nie okre郵one CO, bo akurat zapuszczam z kr鏒kich. Potem jak ju mam za ramiona to bach! i 軼inam na kr鏒ko.

Najbardziej demobilizuj帷e jest to, 瞠 wi瘯szo嗆 os鏏, z kt鏎ymi si stykam chwal mnie w kr鏒kich w這sach, a ja od pewnego czasu mam ch耩 na takie do 這patek. Do tego dochodzi ich cz瘰te przet逝szczanie, a wiadomo, 瞠 z kr鏒kimi to nie problem - 5 minut, 瞠l, suszarka i gotowe... Ale ja tak bym chcia豉 mie takie do 這patek...

Niech mnie kto kopnie w zadek i zmotywuje do zapuszczania!
FK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 19:54   #41
dziuniaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 951
Exclamation Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez FK Poka wiadomo嗆
U mnie te jest dramat. I wcale nie polega on na tym, 瞠 w這sy rosn marnie, ale 瞠 jestem w gor帷ej wodzie k徙ana. Powiedzia豉bym, 瞠 to wr璚z wrz徠ek . Nie potrafi wytrzyma nie kombinuj帷 niczego z moimi w這sami. D逝gie, kr鏒kie, d逝gie, kr鏒kie - i tak w k馧ko (my郵, ze mo瞠 jako pod鈍iadomie "odbijam sobie" za dzieci雟two, w kt鏎ym mia豉m non stop w這sy do pasa ). Ale i tak najwi璚ej czasu mam na g這wie bli瞠j nie okre郵one CO, bo akurat zapuszczam z kr鏒kich. Potem jak ju mam za ramiona to bach! i 軼inam na kr鏒ko.

Najbardziej demobilizuj帷e jest to, 瞠 wi瘯szo嗆 os鏏, z kt鏎ymi si stykam chwal mnie w kr鏒kich w這sach, a ja od pewnego czasu mam ch耩 na takie do 這patek. Do tego dochodzi ich cz瘰te przet逝szczanie, a wiadomo, 瞠 z kr鏒kimi to nie problem - 5 minut, 瞠l, suszarka i gotowe... Ale ja tak bym chcia豉 mie takie do 這patek...

jazda i zapuszcza ju!

w這sy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 19:57   #42
FK
przyczajona tygrysica

GG do FK

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Poka wiadomo嗆
jazda i zapuszcza ju!

Tak jest, psze Pani
Stary 2007-08-22, 20:00   #43
MaRtUhA
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 424
GG do MaRtUhA

te mia豉m ten problem. w gimnazjum wspania豉 pani fryzjerka 'opitoli豉' mnie do linii uszu, a 瞠 mam do嗆 okr庵陰 buzi nietrudno sobie wyobrazi jak komicznie wygl康a豉m. za ka盥ym razem gdy pr鏏owa豉m je zapu軼i do jakiej normalnej d逝go軼i odrastaj帷e kosmyki denerwowa造 mnie i zn闚 軼ina豉m. w 1 klasie Lo zmobilizowa豉m si, zacz窸am je spina, wi您a,a za ka盥ym razem gdy chcia豉m je obci望 mia豉m przed oczyma siebie w tragicznej fryzurze z gimnazjum i uda這 si, zapu軼i豉m do 這patekcho by這 ci篹ko, zw豉szcza to, 瞠by by造 w miar r闚ne.
Stary 2007-08-22, 20:31   #44
donaticzka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Cytat:
Napisane przez FK Poka wiadomo嗆

:roll eyes: :roll eyes:
jak bym siebie s造sza豉m zawsze co widz w moich w這sach to kolor to d逝gos

chcia豉bym mie tak siln motywacj
donaticzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 20:46   #45
FK
przyczajona tygrysica

GG do FK

Cytat:
Napisane przez donaticzka Poka wiadomo嗆
:roll eyes: :roll eyes:
jak bym siebie s造sza豉m zawsze co widz w moich w這sach to kolor to d逝gos

chcia豉bym mie tak siln motywacj
Mam to szcz窷cie, 瞠 wcale mnie nie ci庵nie do farbowania, lubi sw鎩 kolor i chyba mi pasuje (?)

Musimy si wzi望 w gar嗆 i po prostu je zapu軼i

Pozdrawiam
Stary 2007-08-22, 21:07   #46
Morganah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

ja ju sobie znalaz豉m motywacj ... pa寮ziernikowy blitzkrieg w ko鎍u trzeba b璠zie mie czym macha
Morganah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 23:04   #47
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Ja probuj zmotywowa si do zapuszczenia bardzo d逝gich w這s闚. Moja historia przedstawia sie tak: tu przed komuni by豉m tak m康ra,瞠 w這sy za po這w plec闚 軼iacha豉m do ucha(poprosi豉m fryzjera), potem,gdy odros造 do 這patek zosta造 軼i皻e na ch這paka, uda這 mi si zapu軼ic je prawie do po這wy plec闚 w gimnazjum, ale zn闚 軼i窸am si na kr鏒ko.W gimnazjum zacz窸y mi si kr璚i i bardzo zg瘰tnia造, wi璚 zn闚 chcia豉m mie d逝gie, bo stwierdzi豉m,瞠 fajnie by wygl康a造.I w liceum zn闚 zapuszczanie.Zachcia這 mi si cieniowania, potem eksperymenty z emo, coraz wi瘯sze strz瘼ienia i w ko鎍u przecholowa豉m do tego stopnia,瞠 wygl康a豉m jak wyskubany kurczak. Przez wakacje troch odros造, moge je ju spina i wracaj do normy.Niestety powr鏒 z tego, co zafundowa豉m sobie na g這wie do normalnej fryzury przy braku prostowania pusz帷ych sie w這s闚 to by豉 tragedia. Na przestrog mam zdj璚ia z pocz徠ku lipca.Jak na razie nie zblizam sie do no篡czek.
Dobr metod na motywacj jest wypisanie sobie listy korzy軼i z d逝gich w這s闚/wad kr鏒kich.Ja wypisa豉m kilkadziesi徠 podpunkt闚 i to bardzo pomaga. A oto kilka fotek motywujacych
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (35,9 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2007_grammy_backstage4.jpg (60,3 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzurahawajska.jpg (36,0 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ghjk.JPG (21,6 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11618861730.jpg (26,7 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_10.jpg (47,0 KB, 60 za豉dowa)
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 23:35   #48
patkaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

dziewczyny jak myslicie, podciac sobie samej koncowki? albo poprosic kogos zaufanego? do fryzjerki nie chce bo mi obetnie 5 cm a nie 0,5cm :/

patkaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-22, 23:45   #49
stargazer
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 966
Wpisy w blogu: 4

Do陰czam do grupy wsparcia. I prosz o trzymanie kciuk闚, by mnie co nie podkusi這 i 瞠bym sobie sama nie ciachn窸a w這sw no篡czkami. Nie chodzi mi o d逝gie w這sy, bo wygladam w nich kiepsko, ale o przetrzymanie mo瞠 10 cm, by potem da這 si z tego zrobi inn fryzur (ju mam wizj pewnej konkretnej), bo na razie nie ma z czego ci望 (nie, nie jestem 造sa, ale mam kr鏒kie w這sy, ledwo za uszy i wycieniowane z ty逝). Niestety, trudno mi si czasem powstrzyma - dotykam w這s闚, czuj jaki wystaj帷y kosmyk albo mam wra瞠nie, ze fryzura jest asymetryczna, i 豉p za no篡czki.... :/ Nie wiem, czy to nie jaki na堯g. Spinanie w這s闚 w moim przypadku w gr nie wchodzi - chyba musze schowa no篡czki przed sam sob i zapomnie, gdzie s
stargazer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 09:01   #50
~Viviana~
Raczkowanie

Morganah dobra motywacja heh na koncertach przydaj si d逝gie w這sy.
Patkaaaa a musisz podcina ko鎍闚ki?
Stargazer witaj jak mi這, 瞠 grono si powi瘯sza razem nam si uda Tak masz racj lepiej schowaj no篡czki g喚boko, niech nie korc, bo jak s w widocznym miejscu to od razu nachodzi ochota na poprawienie fryzury.
Scarletmonroe te fryzury s pi瘯ne. Szczeg鏊nie ta mi si podoba
Ehh...ile ja bym da豉, zeby teraz mie takie w這sy...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (26,7 KB, 36 za豉dowa)

Stary 2007-08-23, 09:20   #51
patkaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144

~Vivana~ niestety tak ;/ zapuszczam je od kiwietnia/maja i nie podcinalam nic bo sie zaparlam w sobie, prostowalam wlosy od tego czasu tylko 5 razy, susze bardzo rzadko, a jednak! koncowki mi sie poalily i porozdwojaly a nie chce do fryzjerki bo mi poobcina 5 cm :[

patkaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 09:24   #52
~Viviana~
Raczkowanie

Popro mam albo kole瘸nk. Samej lepiej nie pr鏏uj bo co jeszcze podkusi i obetniesz za du穎. Z tym fryzjerem to niestety prawda chcesz podci望 cm a wychodzi 5 albo i wi璚ej.
Moja kole瘸nka kiedy posz豉 do fryzjera i chcia豉 aby podci掖 jej zniszczone ko鎍闚ki. W這sy mia豉 do 這kci a wr鏂i豉 do karku.

Stary 2007-08-23, 09:58   #53
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Poka wiadomo嗆
Morganah dobra motywacja heh na koncertach przydaj si d逝gie w這sy.
Patkaaaa a musisz podcina ko鎍闚ki?
Stargazer witaj jak mi這, 瞠 grono si powi瘯sza razem nam si uda Tak masz racj lepiej schowaj no篡czki g喚boko, niech nie korc, bo jak s w widocznym miejscu to od razu nachodzi ochota na poprawienie fryzury.
Scarletmonroe te fryzury s pi瘯ne. Szczeg鏊nie ta mi si podoba
Ehh...ile ja bym da豉, zeby teraz mie takie w這sy...
Par kolejnych fotek tej fryzurkiKiedy mia豉m ju prawie co w tym stylu, ale zachcia這 mi sie grzywki.A wraz z grzywk posz這 niezamierzenie i bez ostrze瞠nia 15cm d逝go軼i z reszty fryzury.Mam dodatkow motywacj, bo kiedy mam d逝窺ze w這sy, to rozprostowywuj si i zakr璚aj nie w loczki, ale w spiralki, co takiego jak na fotach. Poczekam sobie a urosn, dokr璚 lok闚k i mo瞠 osi庵n kiedy wymarzony celNajgorsze jest to,瞠 musz by za po這w plec闚,bo skr璚one s kr鏒sze ni proste. A przed wrze郾iem czeka mnie przymusowe obci璚ie ko鎍闚ek,na szcz窷cie nie wi璚ej ni0,5- 1cm i tylko ze spodniej warstwy w這s闚(zniszczone przez wielokrotne rozjasnianie)G鏎n mam bardzo zdrow i w swietnej kondycji, bo 軼i窸am rozja郾iane w這sy,ale w zwi您ku z tym kr鏂iutk Musz mie siln wol, bo obcinaniem moich w這sow zajmuje sie moja mama, wystarczy,瞠 poprosz-nie musze sie rusza z domu ani wydawa kasy.Do tego do陰czy nale篡 moje zap璠y fryzjerskie i w這sy s w niebezpiecze雟twie Trzymam kciuki za ca貫 grono"uciekaj帷ych od no篡czek"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg vanessa-hudgens-picture-1.jpg (50,5 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vanessa-anne-hudgens-300a100606.jpg (30,9 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 374_vanessa_hudgens.jpg (18,9 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vh.jpg (101,3 KB, 41 za豉dowa)
Stary 2007-08-23, 11:13   #54
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

rzeczywiscie motywuje do zapuszczania..a hh

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 13:29   #55
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

najgorsze jest to, 瞠 chc zapu軼i zdrowe w這sy ale jak tu obejsc sie bez suszarki i prostownicy w tym okresie przejsciowym?! eh no i koncowki sie niszcza i znowu podci璚ie.. eh ale zrobilam krok naprz鏚 - schodze z cieniowania ;D nie ma to jak dlugie wlosy
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 13:32   #56
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Poka wiadomo嗆
Upora造軼ie si z czym takim? D逝go zapuszcza造軼ie w這sy? Jak si zmobilizowa aby w ko鎍u je zapu軼i?
Ja zapuszcza豉m w這sy 3 lata Mia豉m kiedy taaaaaakie d逝uuugie Obci窸am si na kr鏂iute鎥o. Zapu軼i豉m do... ramion i... wycieniowa豉m ran, wycieniow掖am drugi i znowu mam najd逝窺ze w這sy do karku Nie wierz ju, 瞠 mog zapu軼i w這sy, zawsze znajd tak kr鏒k fryzur, kt鏎a sprawi, 瞠 si ochlastam
I pomy郵ec, 瞠 rok temu mog豉m sobie zrobic 2 kucyki ju!
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 14:21   #57
gossia172
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Kiedys mia豉m bardzo dlugie naturalne wlosy, prawie do pasa, ale zachcia這 mi sie rozjasniania, po roku moje wlosy strasznie sie puszy造 i postanowi豉m, ze powroce do koloru naturalnego, niestety pryzjerka na這zy豉 mi prawie czarna farbe (wyglada豉m jak kruk) i musia豉m znowu rozjasniac w這sy.... masakra, moje wlosy zosta造 spalone, obesnie powracam do naturalnego kolorku wlosow
gossia172 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 14:27   #58
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
Ja zapuszcza豉m w這sy 3 lata Mia豉m kiedy taaaaaakie d逝uuugie Obci窸am si na kr鏂iute鎥o. Zapu軼i豉m do... ramion i... wycieniowa豉m ran, wycieniow掖am drugi i znowu mam najd逝窺ze w這sy do karku Nie wierz ju, 瞠 mog zapu軼i w這sy, zawsze znajd tak kr鏒k fryzur, kt鏎a sprawi, 瞠 si ochlastam
I pomy郵ec, 瞠 rok temu mog豉m sobie zrobic 2 kucyki ju!
Nie patrz na zdj璚ia krotkich fryzur,ignoruj wszelkie doniesienia o modzie na kr鏒kie w這sy,omijaj salony fryzjerskie szerokim 逝kiem,a jak cie bedzie ci庵這 do zmian to skieruj si do kosmetycznego lub odzie穎wego.No i codziennie powtarzaj,瞠 zapuszczasz w這sy.Powinno pom鏂 I z daleka od :metamorfoz,nowych wygl康闚 na wiosn/lato/jesie/zime i innych artyku堯w tego typu.Mnie cz瘰to kusi造 takie fotki z gazet i potem lecia豉m do fryzjera z wytargan stron albo prosi豉m mam,aby mnie obci窸a.
Ale teraz wreszcie postanowi豉m si zmobilizowa,w豉軼iwie dzieki mojemu t, bo lubi d逝gie w這sy i wola豉bym nie widzie jego miny,gdybym przysz豉 zgolona na 造so lub z jezem na g這wie pod wp造wem jakiej dziwacznej modyWystarcza mi 2 takie drastyczne eksperymenty w 篡ciu, gdy ludzie patrzyli sie na mnie ze zdziwiona min...
Stary 2007-08-23, 14:31   #59
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Nie patrz na zdj璚ia krotkich fryzur,ignoruj wszelkie doniesienia o modzie na kr鏒kie w這sy,omijaj salony fryzjerskie szerokim 逝kiem,a jak cie bedzie ci庵這 do zmian to skieruj si do kosmetycznego lub odzie穎wego.No i codziennie powtarzaj,瞠 zapuszczasz w這sy.Powinno pom鏂
Hehe,
Mi ju przesz這. Tyle lat eksperymentowa豉m, zar闚no z kolorem, jak i r騜nymi wersjami, 瞠 pozna豉m moje w這sy. Najlepiej wygl康am w br您ie, naromiast uk豉daj si najlepiej jak sa niezbyt d逝gie, bo s cieniutkie, ale bardzo g瘰te, wi璚 wymagaj umiej皻nego cieniowania, aby nie sprawia造 wra瞠nia ci篹ko軼i.
Obecnie mam d逝窺z grzywk, a ty 豉dnie wycieniowany do szyi i bardzo t wersj lubi, bo mam szczup陰 szyj i drobn twarz, wi璚 przy kr鏒kich w這sach jest to podkre郵one, natomiast d逝gie w這sy przyt豉czaj buzi
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 17:03   #60
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

Ja to chyba bron Boze nie spojrze na no篡czki przez nast瘼ne iles miesiecy odk康 fryzjerka opitoli豉 mnie tak, ze wstyd mi wyjsc na ulic
Celestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.