Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-23, 18:53   #61
patkaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 144
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

nagorsze jest jak pokazujesz fryzjerce konkretna fryzure a ona obcina Cie zupelnie inaczej. nerwy pszzczaja jak nie wiem ;/ poszlam kiedys obicac grzywke, obciela mnie przeswietnie! jak mi ta grzywka odrosla poszlam znow do niej i powiedzialam zeby mi taka sama zrobila. po skonczeniu myslalam ze walne na zawal, zupelnie inna byla niz wczesniejsza;/ dlatego narazie niespieszno mi do fryzjera. i chce zapuszczac wlosy

patkaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 21:13   #62
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez patkaaaa Poka wiadomo嗆
nagorsze jest jak pokazujesz fryzjerce konkretna fryzure a ona obcina Cie zupelnie inaczej. nerwy pszzczaja jak nie wiem ;/ poszlam kiedys obicac grzywke, obciela mnie przeswietnie! jak mi ta grzywka odrosla poszlam znow do niej i powiedzialam zeby mi taka sama zrobila. po skonczeniu myslalam ze walne na zawal, zupelnie inna byla niz wczesniejsza;/ dlatego narazie niespieszno mi do fryzjera. i chce zapuszczac wlosy
Tak to bywa niestety... Ja kiedy na w豉sne 篡czenie zafundowa豉m sobie cieniowanie w tr鎩k徠 i przy 闚czesnej d逝go軼i by豉 to katastrofa. Zarzeka豉m si, 瞠 ju nigdy wi璚ej takiej fryzurki. No i posz豉m ostatnio do mojej fryzjerki, powiedzia豉m: "To co zwykle - cieniowanie" i wysz豉m z .... tr鎩k徠em! Na pocz徠ku w這sy uk豉da造 si ca趾iem nie幢e, ale teraz... lepiej nie m闚i.

A propos, dzi mia豉m przez to wszystko chwil "za豉mania" i ju zastanawia豉m si, czy nie p鎩嗆 na 軼i璚ie i tym samym cz窷ciowe wyr闚nanie... Ale zakupi豉m sobie zagraniczny Wax, kt鏎y podobno sprzyja ro郾i璚iu w這s闚, wi璚 jeszcze z tym pomys貫m poczekam

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 21:31   #63
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476

Kobitki widze ze zapuszczanie dla Was jest wielkim problemem.
Ja tam odcie豉m 2 tygodnie temu w這sy na "ch這paka " i dobrze sie z tym czuje. Stwierdzi豉m 瞠 nie jestem w stanie zapuszcza w這s闚 bo zawsze jak mam d逝go嗆 takie do brody (zw豉szcza latem) po prostu si m璚ze. Nie moge ich zwi您a bo s za kr鏒kie. Dlatego stwierdzi豉m raz na zawsze 瞠 b璠e nosi豉 kr鏒k fryzure. Po pierwsze -wygodnie, po drugie - jedno opakowanie farby zu篡wam a po trzecie m篹owi se podobam w kr鏒kich hiehie Kobitki jak nie macie silnej woli - nie r鏏cie nic na si貫!
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-23, 23:18   #64
FK
przyczajona tygrysica

Wiadomo軼i: 1 445
GG do FK

Cytat:
Napisane przez czaaajka Poka wiadomo嗆
Kobitki widze ze zapuszczanie dla Was jest wielkim problemem.
Ja tam odcie豉m 2 tygodnie temu w這sy na "ch這paka " i dobrze sie z tym czuje. Stwierdzi豉m 瞠 nie jestem w stanie zapuszcza w這s闚 bo zawsze jak mam d逝go嗆 takie do brody (zw豉szcza latem) po prostu si m璚ze. Nie moge ich zwi您a bo s za kr鏒kie. Dlatego stwierdzi豉m raz na zawsze 瞠 b璠e nosi豉 kr鏒k fryzure. Po pierwsze -wygodnie, po drugie - jedno opakowanie farby zu篡wam a po trzecie m篹owi se podobam w kr鏒kich hiehie Kobitki jak nie macie silnej woli - nie r鏏cie nic na si貫!
Demobilizujesz!
A kysz, a kysz, a kysz.

A ca趾iem serio to masz racj, ze w kr鏒kich w這sach jest wygodniej. Latem ch這dniej, rano 5 minut i fryzura gotowa - mo積a by tak d逝go wymienia... Pisz tak, bo sama aktualnie mam kr鏒kie (chocia ju troch odro郾i皻e), a kiedy mia豉m d逝gie. ALE mimo, ze s造sz komplementy, nie czuj si w nich swobodnie... Mam grube i ci篹kie w這sy i trudno zdzia豉, by sprawia造 wra瞠nie lekkich... No a poza tym czuj si ma這 kobieca... I nie bij, bo ja ju tak mam - lubi zarzuci w這sem, schowa si za w這sami, lubi je dotyka, aaaaach.
FK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 08:26   #65
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez patkaaaa Poka wiadomo嗆
nagorsze jest jak pokazujesz fryzjerce konkretna fryzure a ona obcina Cie zupelnie inaczej
Jak ja si ciesz, 瞠 moja fryzjerka NIGDY mi tej krzywdy nie zrobi豉 Zawszse wychodz zachwycona, bo ona nie we幟ie do r瘯i no篡czek, p鏦i dok豉nie nie wyja郾i jej o co mi chodzi i co kilka ci耩 pyta o szczeg馧y
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 09:34   #66
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
Jak ja si ciesz, 瞠 moja fryzjerka NIGDY mi tej krzywdy nie zrobi豉 Zawszse wychodz zachwycona, bo ona nie we幟ie do r瘯i no篡czek, p鏦i dok豉nie nie wyja郾i jej o co mi chodzi i co kilka ci耩 pyta o szczeg馧y
to poprostu masz swietna fryzjerke. Takich to ze 鈍iec szuka

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 09:36   #67
invissible
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 555
Wpisy w blogu: 5
GG do invissible

Je郵i Was to pocieszy, to jestem kolejn maniaczk obcinania. ;]
NIgdy nie mia豉m w這s闚 d逝窺zych, ni do ramion. Obcinam je 鈔ednio co miesi帷 u fryzjerki. Zawsze p豉cz, 瞠 sa kr鏒kie, zapieram si, 瞠 zapuszczam, a potem id i obcinam, bo "ju mi si znudzi這". ;]

Ale szczerze..? Przekon豉m si, 瞠 kr鏒kie w這sy s fajniejsze. :P Poza tym, m鎩 T takie lubi,wi璚 ju z tym nie walcz. :P
invissible jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 09:44   #68
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez samaraelf Poka wiadomo嗆
to poprostu masz swietna fryzjerke. Takich to ze 鈍iec szuka
Od lat do niej chodz i zawsze jestem zadowolona. Po prostu cud dziewczyna!
W salonie, w kt鏎ym pracuje do niej kolejka jest ok. miesi帷a, a do innych dziewczyn mo積a w 2 tygodnie si dosta
Stary 2007-08-24, 09:46   #69
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez invissible Poka wiadomo嗆
Poza tym, m鎩 T takie lubi,wi璚 ju z tym nie walcz. :P
O jezu! Dzi瘯i Ci za to zdanie Ju my郵a豉m, 瞠 M鎩 M捫 jest jakim ewenementem
Woli jak mam kr鏒kie w這sy i szyje mi wida Wi璚 regularnie co miesi帷 id i co wymy郵am na kr鏒kko
Stary 2007-08-24, 10:39   #70
invissible
Zakorzenienie

GG do invissible

W豉郾ie sama te si 鄉iej, bo wi瘯szo嗆 facet闚 wola豉by d逝gie, najlepiej do pasa. A m鎩 T na takie m闚i "fuj" i twierdzi, 瞠 najfajniej jest jak mam kark na wierzchu. :P

Fetysz jakis? ;>
Stary 2007-08-24, 10:54   #71
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
W豉郾ie sama te si 鄉iej, bo wi瘯szo嗆 facet闚 wola豉by d逝gie, najlepiej do pasa. A m鎩 T na takie m闚i "fuj" i twierdzi, 瞠 najfajniej jest jak mam kark na wierzchu. :P

Fetysz jakis? ;>
Oczywi軼ie, 瞠 fetysz Nigdy nie zapomn jak na pierwszym, czy drugim czy trzecim spotkaniu, kiedy to mia豉m w這sy do ramion, rozpuszczone, powiedzia "Masz pi瘯n szyj, powinna j cz窷ciej ods豉nia"
Stary 2007-08-24, 11:11   #72
invissible
Zakorzenienie

GG do invissible

w moim przypadku raczej chodzi o kark. pami皻am tylko, 瞠 kiedy by豉m obci皻a tragicznie,zupe軟ie mi si nie podoba這, ale mia豉m ca造 kark na wierzchu. On teraz chodzi i jeczy mi w r瘯aw, zebym si tak obci窸a. :P

Dlatego te, autorce w徠ku radzi豉bym znalezienie amatora kr鏒kich w這s闚 i pokochanie swojego uzale積ienia,nie Hihi?
Stary 2007-08-24, 11:17   #73
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego te, autorce w徠ku radzi豉bym znalezienie amatora kr鏒kich w這s闚 i pokochanie swojego uzale積ienia,nie Hihi?
Oczywi軼ie, 瞠 tak
Ja uwielbiam obcina w這sy i eksperymentowa, co miesi帷 co nowego, wi璚 tylko kr鏒kie w這sy wchodza w gr
A M捫 moje kr鏒kie w這sy lubi, wi璚 szalej dusza
Stary 2007-08-24, 11:20   #74
Zuziku
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 369
GG do Zuziku

jak milo wiedziec ze nie jestem sama z tym idiotycznym nalogiem
ostatnio mialam dlugie wlosy 5 lat temu
potem scielam do linii szczeki, rosly sobie i ciachnelam sie na 1cm, po roku zapuszczania doszlam do wniosku ze i tak sa ble i scielam z powrotem na 1cm, od tego czasu niby zapuszczam, ale robilam 2 trwale i byly bardzo zniszczone wiec nie obeszlo sie bez paru podcinan
najbardziej jestem zla na siebie za to co zrobilam miesiac temu ;( moje wloski juz mialy super dlugosc (bylam w stanie je wszystkie spiac), nie byly jakos zniszczone i wygladaly naprawde super, a ja chwycilam nozyczki zeby 'troche podciac koncowki' i jak zwykle stracilam panowanie nad nozyczkami i dolne partie udalo mi sie tak skrocic i przerzedzic ze teraz sie nie spinaja
najgorsze ze z 1 strony wyszlo mi krzywo
Stary 2007-08-24, 11:21   #75
invissible
Zakorzenienie

GG do invissible

dok陰dnie.

jak to mi這 znale潭 na wiza簑 jeszcze jedn uzale積ion od obcinania,kt鏎a si z tego nie leczy. ;]
Stary 2007-08-24, 11:26   #76
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuziku Poka wiadomo嗆
najgorsze ze z 1 strony wyszlo mi krzywo
Wyr闚na, co za problem? Chocia z drugiej strony ja obecnie mam mocno arymetryczny prz鏚 i mi si podoba Z jednej strony grzywka do szcz瘯i, a z drugiej przy uchu kr鏒ko
Cytat:
dok陰dnie.
jak to mi這 znale潭 na wiza簑 jeszcze jedn uzale積ion od obcinania,kt鏎a si z tego nie leczy. ;]
Invissible, a za tydzie id do fryzjera znowu si ciachn望
Obecnie jestem na etapie - niech ju farba zrasta, bo chc kolorwa na ja郾iejszy br您, a jako, 瞠 mam na w這sach b.ciemny, to farbowanie by nie wysz這 tak, jak powinno :/
Ale ja w og鏊e jestem ostatnio "inna" - paznokcie te wol kr鏒kie, a naturalne I do tego pomalowane na mocne kolory
Stary 2007-08-24, 11:31   #77
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

problem!! bo zeby wyrownac do musialabym chyba sie sciac na chlopca znowu ;\ po prostu za duzo ciachnelam...
a CIAC JUZ NEI BEDE!! :P
Stary 2007-08-24, 11:33   #78
~Viviana~
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Heh wyr闚na? ca造 czas mo積a wyr闚nywac w這sy a potem je cieniowa. To takie b喚dne ko這
Owszem najtrudniej jest wyj嗆 z kr鏒ekiej fryzury. Jak raz ju sobie zrobisz to koniec ci庵貫 poprawianie a to 幢e si uk豉daj, a to wywijaj a to jeszcze co innego i tak to w陰郾ie wygl康a, ale jak ju zapu軼i si za ramiona jako p鎩dzie ( powinno) z g鏎ki.
Hihi 豉dnie wygl康aj kr鏒kie panokcie pomalowane na ciemne kolory ahh..
kt鏎ej kszta速 zamykam w d這niach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie w這s闚
~Viviana~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 11:38   #79
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

no wlasnie ;]
ja sobie postanowilam, ze nastepnym razem jak bede chciec zrobic krzywde wlosom,
to wyzyje sie na paznokciach
Stary 2007-08-24, 11:38   #80
invissible
Zakorzenienie

GG do invissible

Hihi, zgadzam si, te禦am faz na kr鏒kie,czerwone paznokcie.
A co do w這s闚 - by豉m na pocz徠ku sierpnia sci望,ale ju my郵 o poprawce. :P Jedyne, co jeszcze mnie trzyma na ty趾u, to fakt, 瞠 mam wesele w pa寮zierniku i chcia豉bym koka. :P
Stary 2007-08-24, 12:02   #81
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Ja po prostu nie lubi mie kr鏒kich w這s闚, bo jest za du穎 k這potu z ich uk豉daniem,prostowaniem,p uszeniem sie i skr璚aniem po deszczu.Wypr鏏owa豉m prawie wszelkie mo磧iwe d逝go軼i i kszta速y krotkich i p馧d逝gich fryzur i dosz豉m do wniosku,瞠 najwy窺zy czas je zapu軼i. Poza tym moim zdaniem wi瘯szo嗆 dziewczyn i kobiet lepiej wygl康a w p馧d逝gich i d逝gich w這sach,s bardziej kobiece i sexy,w這sy dodaj postaci czego magicznego,swoistego wdzi瘯u i uroku. Poza tym pod wp造wem r騜nych fryzjerskich trend闚 coraz trudniej spotka d逝gie fryzurki.Trzeba mie siln wol by nie d捫y do zmian,wizyta u fryzjera lub sam fakt innej fryzury poprawia humor itp itd. I prosze tutaj nie demobilizowa wiza瘸nekbo :"d逝gie w這sy to prawdziwy skarb"
To cytat kumpelki z wczorajszej rozmowy.Wiekszo嗆 moich kole瘸nek,ktore ju zapu軼i造 w這sy, nigdy z powrotem by ich nie 軼i窸o.
Najgorzej jest przetrwa okres przej軼iowy - wtedy ciagnie do no篡czek lub fryzjera,ale potem powinno p鎩嗆 juz g豉dko.
No i jednak wi瘯szo嗆 facet闚 lubi d逝gie w這sy u kobiet,kiedy 軼i窸am si na kr鏒ko koledzy negatywnie ocenili zmian i popukali si w czo這,co ja zrobi豉m.Mo瞠 to taki kod,瞠 kr鏒kie w這sy= facet,m瘰ko嗆
A z drugiej strony w這sy to tylko ma造 element i tak naprawde liczy si osobowo嗆 i kobieco嗆 emanuj帷a z ca貫j postaci,wi璚 nie ma sensu zapuszcza w這s闚 je郵i sa za s豉be lub niewygodne.
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 12:11   #82
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Hihi, zgadzam si, te禦am faz na kr鏒kie,czerwone paznokcie.
A co do w這s闚 - by豉m na pocz徠ku sierpnia sci望,ale ju my郵 o poprawce. :P Jedyne, co jeszcze mnie trzyma na ty趾u, to fakt, 瞠 mam wesele w pa寮zierniku i chcia豉bym koka. :P
Ja posz豉m do fryzjera tydzie przed w豉snym 郵ubem
Kole瘸nki w pracy nazwa造 mnie "kaskaderk", bo kt鏎a kobieta nie b璠zie ba豉 si, 瞠 jej co schrzani

A pazurki mam dzi kr鏒kie - amarantowe
Stary 2007-08-24, 12:22   #83
invissible
Zakorzenienie

GG do invissible

Podziwiam. ;]
Ja mam wielki plan - obcinam, obcinam, obcinam, a potem zapuszczam na studni闚k... A potem obcinam po maturze. :P
Stary 2007-08-24, 12:36   #84
201607060918
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 476

Widze 瞠 zamiast motywowa inne kobitki zacze造鄉y pisa o kr鏒kich w這sach, o obcinaniu hiehie moim zdanie nie warto robi co na si貫.
Je瞠li czujecie si dobrze w kr鏒kich pora isc do fryzjera. A patrzenie na to 瞠 " drugiej po堯wce " podobacie sie w takich a nie innych w這sach jest dla mnie g逝pota. Powinni軼ie mie taka fryzyzure w kt鏎ej czujecie sie najlepiej, swobodnie. Nasi faceci powinni nas kocha nie za wygl康 lecz to jakie jeste鄉y. U mnie jest ma造 problem bo czesto zmieniam fryzurki, kolor i m捫 nie mo瞠 sie przyzwyczai. Co chwile jaka zmiana. Ale zawsze b璠e jego blondyneczka bo w takim kolorze w這s闚 mnie pozna.
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 12:57   #85
lacallie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Ch皻nie si do Was przy陰cz kobitki
Kupi豉m ju Skrzypovit i Wax, a dzi p璠z po olejek rycynowy i zaczynam walk o d逝gie i zdrowe w這ski Mam nadziej, 瞠 razem nam si uda
P.S. M鎩 cel do wyhodowa w這sy do pasa
lacallie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 13:26   #86
FK
przyczajona tygrysica

Wiadomo軼i: 1 445
GG do FK

Cytat:
Napisane przez lacallie Poka wiadomo嗆
Kupi豉m ju Skrzypovit i Wax, a dzi p璠z po olejek rycynowy i zaczynam walk o d逝gie i zdrowe w這ski Mam nadziej, 瞠 razem nam si uda
A dok康 si璕aj Ci teraz w這sy?

Ja zamierzam tak do 這patek zapu軼i... Ale b璠zie ci篹ko, bo przez ca貫 lata moje najd逝窺ze w這sy si璕a造 do ramion, a teraz mam lekko odro郾i皻 kr鏂iutk fryzurk. Jestem strasznie niecierpliwa, wi璚 nie mam pewno軼i czy nawet tego uda mi si dokona...

Gdybym mia豉 do pasa to mog豉bym nic innego nie robi tylko my, czesa i suszy m鎩 g御zcz.

Dziewczyny, zastanawiam si nad kupnem tego zachwalanego WAXa, ale jako si waham. Czy to naprawd dzia豉? Czy to nie smierdzi - bo nie zdzier篡豉bym brzydkiego zapachu na w這sach? I czy da si to kupi w zwyk貫j aptece? (wiem, ze s w徠ki na ten temat, ale bije od nich takim optymizmem, 瞠 troch sceptycznie do tego podchodz...)
FK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 13:32   #87
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez lacallie Poka wiadomo嗆
Wreszcie ktos kto nie demobilizujeTak trzymaJa zapuszczam w這ski za po這w plec闚,prawie do pasa, obci皻e w tr鎩k徠.Jak na razie najd逝窺ze s do lini gdzie zaczynaj wystawa mi 這patki,a najkr鏒sze z ty逝 g這wy maja kilka cm - op豉kany efekt poci庵u do no篡czek(najpierw fryzjerka,potem moja mama a na ko鎍u moje masakryczne wyko鎍zenie w stylu emo a nawet bardziej awangardowo)
Na pewno si nam uda
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 13:35   #88
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

wax w aptece, nie smierdzi, ale bez rewelacji, mi nic nie dal

moim celem sa wloski o minimalnej dlugosci do ramion tzn tak zeby te najkrotsze byly do ramion wszystkie
Stary 2007-08-24, 13:39   #89
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe
No i jednak wi瘯szo嗆 facet闚 lubi d逝gie w這sy u kobiet,kiedy 軼i窸am si na kr鏒ko koledzy negatywnie ocenili zmian i popukali si w czo這,co ja zrobi豉m.Mo瞠 to taki kod,瞠 kr鏒kie w這sy= facet,m瘰ko嗆
安i皻a racja. Nawet ja, b璠帷 kobiet, na ka盥 zmian typu 軼i璚ie pi瘯nych w這s闚 na ca趾iem kr鏒kie reaguj o tak -> (dok豉dnie tak sam min mia m鎩 ch這pak i moi koledzy, jak mnie zobaczyli po 軼i璚iu w這s闚 to spojrzenie by這 bezcenne... )
My郵, 瞠 ka盥ej kobiecie, bez wyj徠ku naj豉dniej jest w 鈔ednich i do嗆 d逝gich (do ramion, za ramiona, a do po這wy plec闚) w這sach, za tylko nielicznym tak瞠 w kr鏒kich albo bardzo d逝gich. Ja zaliczam si do grupy p馧d逝gich, ale zauwa篡豉m, 瞠 im mam d逝窺ze w這sy, tym lepiej wygl康a moja twarz. I musz by pocieniowane, byle nie za mocno, bo mocno nie lubi.

I powiem szczerze, 瞠 ka盥ego dnia, zamiast przyzwyczaja si do nowej fryzury, to rw sobie w這sy z g這wy (w przeno軼i, nigdy dos這wnie ) p豉cz jak b鏏r i zadr璚zam wszystkich pytaniem, czy nie wiedz, co jest dobre na porost w這s闚 i codziennie staj przed lustrem i wypowiadam tajemn mantr, a mianowicie przysi璕am sobie na wszytskie skarby, 瞠 NIGDY ale to PRZENIGDY nie zetn w這s闚 kr鏂ej ni do ramion, oraz r闚nie NIGDY nie zrobi sobie 瘸dnego rodzaju grzywki. To dzia豉 nie mam ochoty na jakiekolwiek zmiany, poza tymi na lepsze, a kt鏎e wymagaj czasu
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-24, 13:40   #90
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czaaajka Poka wiadomo嗆
A patrzenie na to 瞠 " drugiej po堯wce " podobacie sie w takich a nie innych w這sach jest dla mnie g逝pota.
Mo瞠 uznasz mnie za g逝pi, ale... dla mnie wa積e jest, aby m鎩 wygl康 podoba si M篹owi, i mam tu na my郵i zar闚no w這sy, jak i makija czy ubranie.
Pomijaj帷 fakt, 瞠 jak napisa豉m - og鏊nie mamy gust podobny ja uwielbiam obcina w這sy, jemu si kr鏒kie podobaj, itd, to uwa瘸m, 瞠 warto uwzgl璠nia gust tej w豉郾ie drugiej po堯wki...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.