Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-26, 08:10   #121
Zuziku
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 369
GG do Zuziku
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

schizzz jestes kochana
jakies jedze tu zaczely pisac ze lepiej miec krotkie wloski no zalamka ;( a Ty przychodzisz i mowisz jakie masz sliczne wloski i ze Ci sie udalo
nam tez sie uda! ;*
Stary 2007-08-26, 11:52   #122
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez schizzz Poka wiadomo嗆
ja prze wiele lat nosilam krotkie wlosy. Przez wiele lat scinalam sie sama... maszynka do golenia, grzywke nozyczkami (uraz do fryzjerow)...pewnego razu stwierdzilam, ze zobacze co bedzie jak dam im tak troche podrosnac.. nie nastawialam sie od razu na zapuszczanie.. i jak mi tak rosly te wlosy to oswajalam sie z mysla, ze moze warto by bylo je zapuscic? > po 1,5 roku z zupelnie krotkich wlosow z grzyka, mam teraz wlosy za lopatki... sa pocieniowane, bo zawsze takie byly, co jakis czas je "docieniowuje" specjalnymi juz nozyczkami (odradzam maszynke, bo niszczy wlosy).. no i co jakies 2 tyg. podcinam grzywke. I wlosy mam fajne, nie sa wszystkie jednakowej dlugosci, bo przy moich cienkich wlosach nie wygladalyby za fajnie (mialam juz takie w mlodosci wczesnej :P ) Wlosy wycieniowane to dla mnie dobra opcja. Nie chodzilam ani razu do fryzjera na jakies wyrownywania czy inne takie, nie podcinalam nawet ani razu koncowek. Najlepiej nie marzyc od razu o wlosach do pasa, tylko cieszyc sie, ze z kazdym miesiacem sa dluzsze i daja nam coraz wiecej mozliwosci w ukladaniu ciekawych fryzurek. Okres przejsciowy tez moze byc zadowalajacy, ze tak to ujme przynajmniej w moim przypadku tak bylo

Sorry, ze taki chaotyczny ten post
Wielkie dzi瘯i za wsparcie Dobrze jest mie 鈍iadomo嗆,瞠 komu si uda這.No i mo瞠 wreszcie nie bed narzeka na okres przej軼iowy. Ja mam o tyle trudno,瞠 mam w這sy r騜nej d逝go軼i- cz窷 jest zupe軟ie kr鏒ka,cz窷 prawie p馧d逝ga, a jedna z warstw jest ju d逝ga.Trudno jest u這篡 z tego co sensownego bez u篡cia prostownicy Moim celem s w這sy ma這 przerzedzone, jak najbardziej naturalne,faluj帷e si, wi璚 musz na nie bardzo uwa瘸,瞠by by造 zdrowe i w dobrej kondycji - zero prostowania,ma這 suszarki i szczotki. Wczoraj por闚nywa豉m je do zdj耩 z lipca i jestem zadowolona, bo g鏎na warstwa odros豉 ju na tyle,瞠 mog nosi rozpuszczone w這ski Najgorzej by這,gdy jeszcze nie da這 sie ich spi望 a by造 ju d逝窺ze od oryginalnego ci璚ia i nie uk豉da造 si tak jak trzeba.
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 11:55   #123
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

scarlett ja wczoraj odkrylam z zachwytem ze moje wloski wygladaja juz prawie tak jak przed tym kiedy zrobilam im taka krzywde miesiac temu
wiec jest szansa ze przez najblizsze pol roku nie bede lizac ran, tylko isc wprzod z dlugoscia
a niebawem bedziemy miec takie wloski jak weronika w Twoim avatarku!
Stary 2007-08-26, 12:02   #124
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Zuziku Poka wiadomo嗆
scarlett ja wczoraj odkrylam z zachwytem ze moje wloski wygladaja juz prawie tak jak przed tym kiedy zrobilam im taka krzywde miesiac temu
wiec jest szansa ze przez najblizsze pol roku nie bede lizac ran, tylko isc wprzod z dlugoscia
a niebawem bedziemy miec takie wloski jak weronika w Twoim avatarku!
Moje marzenie- w這ski jak Weronika albo jak Vanessa HudgensJu czuj,瞠 jest mi do tego bli瞠j ni dalej
Stary 2007-08-26, 12:30   #125
doomka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do doomka

hehe przypomnia這 mi si, 瞠 m鎩 fryzjer odm闚i mi w czesie zapuszczania w這塭w obci璚ia. hehe powiedzia: przeciez zapuszczasz. przyjdz za pare miesi璚y na ko鎍闚eczki. Hehe to mi da這 niez貫go kopa i naprade czeka豉m! Kurde czemu mam ostatnio tak przesuszone ko鎍闚ki? Nie wiem jak je odratowa Dzi robi maseczke z jajka i olejku jakiego tam. Mam nadzieje, 瞠 to ich jeszcze bardziej nie spuszy!!
doomka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 14:31   #126
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez doomka Poka wiadomo嗆
hehe przypomnia這 mi si, 瞠 m鎩 fryzjer odm闚i mi w czesie zapuszczania w這塭w obci璚ia. hehe powiedzia: przeciez zapuszczasz. przyjdz za pare miesi璚y na ko鎍闚eczki. Hehe to mi da這 niez貫go kopa i naprade czeka豉m! Kurde czemu mam ostatnio tak przesuszone ko鎍闚ki? Nie wiem jak je odratowa Dzi robi maseczke z jajka i olejku jakiego tam. Mam nadzieje, 瞠 to ich jeszcze bardziej nie spuszy!!
Medal dla takiego fryzjera Ja te mam problem z ko鎍闚kami i regeneruj je od篡wkami,ktore L'oreal dodaje do swoich farb albo od篡wk 1 minutow 19 sk豉dnik闚 Gliss Kura. 疾by w這sy nie by造 obci捫one myj je szamponem dla w這s闚 przet逝szczaj帷ych si lub normalnych(moje najnowsze odkrycie-niebieski Clairol), bo po szamponach regenerujacych, od篡wczych i dla suchych w這s闚 mam jeden wielki syf na g這wie i w這ski wydaj sie by w jeszcze gorszym stanie.安ietny jest te maseczka Dove do w這s闚 farbowanych w saszetkach - od篡wia w這sy ale pozostawia je lekkie i puszyste.Reszta kosmetyk闚 drogeryjnych raczej im nie dor闚nuje.Co do maseczki z jajka-moja babcia robi豉 mi kiedy szampon z jajka albo co w tym stylu. By這 to bardzo pracoch這nne,w這sy do嗆 obci捫one ale do tej pory pami皻am ich niesamowity blask.Ci庵le si do tego szamponu przymierzam ale brak mi czasu.
Stary 2007-08-26, 14:51   #127
mala2806
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 984

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Poka wiadomo嗆
Zapuszczam w這sy od 5 lat i nadal mam je do karku Kiedy posz豉m do fryzjera poprosi豉m aby obci掖 mnie na ch這pczyc. Nie pomy郵a豉m o tym, ze moje w這sy ci篹ko jest u這篡...fryzura by豉 wygodna. W ko鎍u postanowi豉m zapuszcza i tutaj zacz掖 si problem. Odrastaj帷e kosmki wywija造 si we wszystkie strony, wygl康a豉m jak czeski metal. Prz鏚 kr鏒ki, ty d逝窺zy. Wybra豉m si znowu do fryzjera, 軼i掖 mnie jeszcze kr鏂ej jak ja ubolewa豉m no, ale nic...da豉m sobie spok鎩 niech rosn. D逝go nie wytrzyma豉m wzi窸am no篡czki i zacz窸am si sama podcina, denerwowa造 mnie te w這sy jak zacz窸y brzydko odrasta. Po roku mia豉m ju do po這wy karku, oczywi軼ie zafundowa豉m sobie cieniowanie. I tak w k馧ko macieja przez 5 lat. Od tamtego czasu nie mog ich zapu軼i chocia bardzo chc. Stosowa豉m wiele od篡wek, Waxa, w這sy ros造, ale palce mnie tak 鈍ierzbia造, 瞠 musia豉m wzi望 no篡czki w 豉py i je popodcina. Mama ma dosy walaj帷ych si w這s闚 po pod這dze w 豉zience. Upora造軼ie si z czym takim? D逝go zapuszcza造軼ie w這sy? Jak si zmobilizowa aby w ko鎍u je zapu軼i?
Zawsze, gdy chcesz obci望 sobie w這ski wez looknij na w這sy modelek, d逝gie, piekne.. od razu ci sie odechce
mala2806 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 14:52   #128
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Ja kilka lat temu obci窸am swoje d逝gie w這sy na kilka centymetr闚 za ramiona. Oczywi軼ie po jakim czasie stwierdzi豉m, 瞠 od nowa je zapuszczam. I uda這 si! Z kilkoma wizytami na mniejsze/wi瘯sze podci璚ie, wycieniowanie itp. zapu軼i豉m w這sy do linii pod biustem.

Ale niestety ch耩 zmiany, prostownica i cieniowanie sprawi造, 瞠 w marcu musia豉m zn闚 je obci望 na kilka cm za ramiona. I po jakim czasie zn闚 stwierdzi豉m, 瞠 je zapuszczam. Dzi, gdybym nie posz豉 2 m-ce temu na g逝pie cieniowanie, mia豉bym niemal瞠 r闚no podci皻e w這sy si璕aj帷e prawie do zapi璚ia od stanika... A mia豉m nie cieniowa...

Podsumowuj帷, damy rad!!!

Za陰czam zdj璚ia, kt鏎e mnie trzymaj z dala od fryzjera
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg s1.jpg (31,3 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (18,8 KB, 33 za豉dowa)

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 15:52   #129
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
schizzz jestes kochana
jakies jedze tu zaczely pisac ze lepiej miec krotkie wloski no zalamka ;( a Ty przychodzisz i mowisz jakie masz sliczne wloski i ze Ci sie udalo
nam tez sie uda! ;*

Jasne, ze sie uda! Co ma sie nie udac?
Wcale nie jest lepiej miec krotkie wlosy :/ mialam je tyle lat i co rano to byla meczarnia z ukladaniem, a nie daj boze mnie gdzies deszcz zlapal.. albo na basenie robilam wszystko zeby ich nie zmoczyc :/ Po latach noszenia krotich fryzur, stan moich wlosow byl straszny, zniszczone tapirowaniem i tonami lakieru, ktory mial utrzymac te moje konstrukcje na glowie Ale jak postanowilam dac im rosnac, to zaczelam stosowac odzywki wax, albo gliss cur (takie morelowe opakowanie) wlosy mi sie dzieki tej ostatniej blyszcza i nie sa przesuszone.. a musze o to dbac, bo farbuje wlosy, katuje suszarka i czasem prostownica.. Troche mi wypadaja ale sie nie poddaje. Polecam przy zapuszczaniu brac jeszcze silice (tabletki) mi po nich rosly tak jakos szybciej
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 16:04   #130
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Wielkie dzi瘯i za wsparcie Dobrze jest mie 鈍iadomo嗆,瞠 komu si uda這.No i mo瞠 wreszcie nie bed narzeka na okres przej軼iowy. Ja mam o tyle trudno,瞠 mam w這sy r騜nej d逝go軼i- cz窷 jest zupe軟ie kr鏒ka,cz窷 prawie p馧d逝ga, a jedna z warstw jest ju d逝ga.Trudno jest u這篡 z tego co sensownego bez u篡cia prostownicy Moim celem s w這sy ma這 przerzedzone, jak najbardziej naturalne,faluj帷e si, wi璚 musz na nie bardzo uwa瘸,瞠by by造 zdrowe i w dobrej kondycji - zero prostowania,ma這 suszarki i szczotki. Wczoraj por闚nywa豉m je do zdj耩 z lipca i jestem zadowolona, bo g鏎na warstwa odros豉 ju na tyle,瞠 mog nosi rozpuszczone w這ski Najgorzej by這,gdy jeszcze nie da這 sie ich spi望 a by造 ju d逝窺ze od oryginalnego ci璚ia i nie uk豉da造 si tak jak trzeba.
Ja tez mialam (i w sumie nadal mam) wlosy roznej dlugosci, zawsze mocno je cieniowalam i z gory byly najkrotsze.. Ale mimo wszystko duzo latwiej bylo mi je rano ukladac jak juz podrosly niz jak byly krociutkie. Znacznie mniej czasu mi to zajmowalo. Jak byl taki czas, ze mnie wkurzaly i myslalam, ze nic sensownego z nich nie zrobie, to krecilam, albo troche podtapirowalam, albo jakos upinalam..zawsze sie cos wymyslilo Dlugie pocieniowane tez sa fajne Mysle, ze takie proste, rowne wlosy najlepsze sa dla kobiet, ktore moga sie pochwalic zdrowa i gesta czupryna. Ja takiej nie mam :/ Ale jestem zadowolona, bo wytrwalam Najgorsze sa pierwsze 4 miesiace, pozniej juz leci z gorki No i tak jak pisalam wczesniej polecam vax, gliss cura w morelowym opakowaniu i tabletki silica.
Teraz jak juz mi urosly prowadze walke z wypadaniem (farba, suszarka). Mam nadzieje, ze mi sie uda

Powodzenia zycze w dalszym zapuszczaniu!
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 16:05   #131
SweetChoco
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 337
GG do SweetChoco

Ze mn to sytuacja jest ca趾owicie beznadziejna, mam w這sy si璕aj帷e nieco za ramiona a marz mi si takie za 這patki ale co z tego skoro wszyscy doko豉 m闚i, 瞠 豉dnie mi w kr鏒kich w這sach i tak sugeruj帷 si innymi zawsze wybiram si do fryzjera i 軼inam, i 軼inam i 軼inam. Ale koniec z tym, postanowi豉m! Koniec z kr鏒kimi w這sami... chc mie d逝gie i pi瘯ne. Mam nadziej 瞠 wytrwam ??
SweetChoco jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 17:23   #132
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez schizzz Poka wiadomo嗆
Jasne, ze sie uda! Co ma sie nie udac?
Wcale nie jest lepiej miec krotkie wlosy :/ mialam je tyle lat i co rano to byla meczarnia z ukladaniem, a nie daj boze mnie gdzies deszcz zlapal.. albo na basenie robilam wszystko zeby ich nie zmoczyc :/ Po latach noszenia krotich fryzur, stan moich wlosow byl straszny, zniszczone tapirowaniem i tonami lakieru, ktory mial utrzymac te moje konstrukcje na glowie Ale jak postanowilam dac im rosnac, to zaczelam stosowac odzywki wax, albo gliss cur (takie morelowe opakowanie) wlosy mi sie dzieki tej ostatniej blyszcza i nie sa przesuszone.. a musze o to dbac, bo farbuje wlosy, katuje suszarka i czasem prostownica.. Troche mi wypadaja ale sie nie poddaje. Polecam przy zapuszczaniu brac jeszcze silice (tabletki) mi po nich rosly tak jakos szybciej
Rzeczywi軼ie - z kr鏒kimi w這sami jest straszna m璚zarnia, ja np. nie musia豉m czeka a si zamocz albo wyj嗆 na deszcz,wystarczy豉 odrobina wilgoci i moje w這ski by造 poza kontrol i w takich momentach zastanawia豉m si,czy nie lepiej by這by by 造s albo pokazywa si wy陰cznie w czapce...Jak dla mnie- im d逝窺ze mam w這sy, tym bardziej s bezproblemowe.

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Poka wiadomo嗆
Ze mn to sytuacja jest ca趾owicie beznadziejna, mam w這sy si璕aj帷e nieco za ramiona a marz mi si takie za 這patki ale co z tego skoro wszyscy doko豉 m闚i, 瞠 豉dnie mi w kr鏒kich w這sach i tak sugeruj帷 si innymi zawsze wybiram si do fryzjera i 軼inam, i 軼inam i 軼inam. Ale koniec z tym, postanowi豉m! Koniec z kr鏒kimi w這sami... chc mie d逝gie i pi瘯ne. Mam nadziej 瞠 wytrwam ??
Ja nie sugeruj si wypowiedziami innych,no mo瞠 kilku os鏏.To takie elitarne gronoOstatnio np. pewna osoba powiedzia豉,瞠 powinnam zrobi sobie grzywk, ale nie polecia豉m odrazu do fryzjera, bo wiem,瞠 grzywka mi nie pasuje.Z kolei inna osoba namawia豉 mnie do 軼i璚ia w這s闚, by potem nagle stwierdzi,瞠 lepiej wygl康am w d逝gich.Tyle porad ile s造sza豉m, to juz w g這wie si nie mie軼i - 99% by這 do bani i mog這 mi co najwy瞠j zaszkodzi.Nie twierdz,瞠 to by造 specjalnie takie z貫 porady,ale cz瘰to za doradzanie bior si osoby,kt鏎e w takich sprawach nie powinny zabiera g這su, nie maj talentu w tej dziedzinie.
Stary 2007-08-26, 18:42   #133
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

coco za ramiona=krotkie, heh dobra jestes :|
mi sie takie marza! i za pol roku bede takie miec ;]
Stary 2007-08-26, 18:52   #134
SweetChoco
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 337
GG do SweetChoco

scarlettmonroe masz racj, nie mo積a tak sugerowa si opiniami innych ludzi, jednak ja mam jaki taki durnowaty charakter... ale ju z tym sko鎍zy豉m, cho熲y si wali這 i pali這, w這s闚 nie zetn, co najwy瞠j ko鎍闚ki podetn...
SweetChoco jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 19:02   #135
_diabolique_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261
GG do _diabolique_

zapu軼i豉m si w temacie..wybaczcie....mus ia豉m pojecha na par dni

u mnie z w這sami te ci篹ka sprawa szukam narazie zdj璚ia do motywacji, umyje w這sy i podcinam 5 cm ko鎍闚ek i dalej czekamy i czekamy

w這sy->teraz 'po這wa plec闚'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubi je嗆............
_diabolique_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 19:39   #136
scarlettmonroe
Rozeznanie

A ja odwlek豉m w czasie podcinanie konc闚ek, bo dzi瘯i silnym od篡wkom, jakie podsun窸a mi mama s w o wiele lepszym stanie. Dzisiaj czeka mnie tylko farbowanie Ju za nied逝go b璠zie fryz w stylu Vanessy Hudgens
Stary 2007-08-26, 19:56   #137
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

Cytat:
A ja odwlek豉m w czasie podcinanie konc闚ek, bo dzi瘯i silnym od篡wkom, jakie podsun窸a mi mama s w o wiele lepszym stanie. Dzisiaj czeka mnie tylko farbowanie Ju za nied逝go b璠zie fryz w stylu Vanessy Hudgens
jakie to masz cudowne od篡wki?
Celestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 20:02   #138
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Celestia Poka wiadomo嗆
jakie to masz cudowne od篡wki?
Po farbowaniu z L'oreala(ale nie ta drogeryjna czerwona) lub z Welli z ekstraktem z migda堯w(s w opakowaniu razem z farb).Ze zwyk造ch podobna jest 1-minutowa 19 sk豉dnik闚 Gliss Kura,ale to ju nie to samo.U篡wa豉m ich w du瞠j ilo軼i, po ka盥ym myciu.
Stary 2007-08-26, 20:22   #139
_diabolique_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261
GG do _diabolique_

ja nie odwlekam.....co mi odrosnie to przycinam bo musze ten ch***** czepek zapu軼i

w這sy->teraz 'po這wa plec闚'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubi je嗆............
_diabolique_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 20:40   #140
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

jaki czepek? jakas nazwa fryzury?
Stary 2007-08-26, 21:44   #141
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

hehe cieniowanie pewnie a ja teraz mam la dilemato, bo jak zapuszcz, to nie wiem, czy mam wybra si do frycka na pocieniowanie (w ko鎍u ono by這 powodem mojego zjawienia si w tym temacie ) czy da mamie obci望 r闚no (bo mam baaaaardzo krzywo... ). W sumie zobacz, ale mam tak zasad - im kr鏒sze w這sy, tym mocniej powinny by wycieniowane. D逝gie (sporo za ramiona) lepiej wygl康aj r闚no 軼i皻e. Ja chc takie troch za ramiona... zobaczy si, czy b璠 chcia豉 cieniowa, ale chyba tak
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 21:46   #142
Morganah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Mam pomys ... za p馧 roku pochwalmy si tu efektami 篡cia bez podcinania i obcinania [postawmy na kompleksow piel璕nacj !!! ] ... co Wy na to? [taki dodatkowy bodziec do zapuszczania ]

Edytowane przez Morganah
Czas edycji: 2007-08-26 o 21:46 Pow鏚: pomy趾a
Morganah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 21:48   #143
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

jo! good idea!
ale do tego czasu bedziemy sie tu wkur.wiac spamowaniem tego watku, zeby motywowac sie na biezaco ;*
Stary 2007-08-26, 21:53   #144
alufa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 886

Cytat:
Napisane przez Morganah Poka wiadomo嗆
Mam pomys ... za p馧 roku pochwalmy si tu efektami 篡cia bez podcinania i obcinania [postawmy na kompleksow piel璕nacj !!! ] ... co Wy na to? [taki dodatkowy bodziec do zapuszczania ]
to oszustwo!! ja podci窸am w這sy w n闚 a nie podczas pe軟i i to nie b璠zie fair!! z reszta moje w這sy stoj w miejscu i s nier闚nej d逝go軼i i 瞠by軼ie wiedzia造, 瞠 pokarze si Wam za p馧 roku z w這sami d逝窺zymi o ca貫 3 cm jak podejrzewam
alufa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 21:56   #145
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

a niech ktoras sie sprobuje podciac, to wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
Stary 2007-08-26, 21:58   #146
alufa
Zakorzenienie

Cytat:
a niech ktoras sie sprobuje podciac, to wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
dobrze, 瞠 nie r璚e
Stary 2007-08-26, 21:58   #147
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wrzucam dla motywacji kolejne fotki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg parish.jpeg (42,9 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vanessa.jpg (33,9 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vanessa3.jpg (45,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5333_1_lr.jpg (112,0 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg long hair 27578_5854592.JPG (39,7 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1280_376899361_jessicaalba_H150700_L.jpg (39,5 KB, 30 za豉dowa)

Stary 2007-08-26, 22:00   #148
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
a niech ktoras sie sprobuje podciac, to !wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
妃ier no篡czkom!

Stary 2007-08-26, 22:02   #149
alufa
Zakorzenienie

Cytat:
Wrzucam dla motywacji kolejne fotki
wszystko 豉dnie pi瘯nie, ale moje w這sy nie s z natury tak pi瘯ne jak w這sy np. Rosatti i to mnie lekko zniech璚a

ale i tak zapuszczam i NIE podcinam
Stary 2007-08-26, 22:16   #150
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez alufa Poka wiadomo嗆
wszystko 豉dnie pi瘯nie, ale moje w這sy nie s z natury tak pi瘯ne jak w這sy np. Rosatti i to mnie lekko zniech璚a

ale i tak zapuszczam i NIE podcinam
Tak trzyma A odpowiednia piel璕nacja potrafi zdzia豉 cuda.Do tego doda fajn stylizacj i ju b璠ziesz ol郾iewa wszystkich wok馧 Widzia豉m zdj璚ia Weroniki na codzie, nie na imprezie i ma normalne w這sy,瘸dne cuda wianki.Tak samo z wieloma gwiazdami show biznesu. Wystarczy si zmobilizowa i dba o w這ski I oczywi軼ie wyrzuci wszystkie no篡czki z domu

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.