Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-26, 22:17   #151
FK
przyczajona tygrysica

Wiadomo軼i: 1 445
GG do FK
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez Zuziku Poka wiadomo嗆
a niech ktoras sie sprobuje podciac, to wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
Nawet fryzjerce?
FK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 22:30   #152
Morganah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Cytat:
Napisane przez alufa Poka wiadomo嗆
to oszustwo!! ja podci窸am w這sy w n闚 a nie podczas pe軟i i to nie b璠zie fair!! z reszta moje w這sy stoj w miejscu i s nier闚nej d逝go軼i i 瞠by軼ie wiedzia造, 瞠 pokarze si Wam za p馧 roku z w這sami d逝窺zymi o ca貫 3 cm jak podejrzewam
no co Ty! ja nie wierz w te wszystkie zabobony i ty te nie powinna ... grunt to pozytywne my郵enie polecam tzw. 'zapuszczanie si陰 woli' u mnie zacz窸o si sprawdza a te miewa豉m momenty 瞠 wydawa這 mi si 瞠 nie rosn
Morganah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-26, 22:34   #153
Zuziku
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 369
GG do Zuziku

w wypadku wizyty u fryzjerki- fryzjerce lamiemy nozyczki a delikwentce reke/palec/zabieramy chomika czy cos tego typu, nie zebysmy sie mialy zastraszac czy cos :P
Stary 2007-08-26, 22:53   #154
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez Morganah Poka wiadomo嗆
no co Ty! ja nie wierz w te wszystkie zabobony i ty te nie powinna ... grunt to pozytywne my郵enie polecam tzw. 'zapuszczanie si陰 woli' u mnie zacz窸o si sprawdza a te miewa豉m momenty 瞠 wydawa這 mi si 瞠 nie rosn
Codziennie rano i wieczorem b璠 odmawia zakl璚ie: "w這sy rosn,rosn,s coraz d逝zsze...Si璕aj za 這patki, zbli瘸j si do po這wy plec闚,s ju do pasa..." A najlepiej to poprosz kogo by codziennie wprowadza mnie w hipnotyczny trans Obym tylko nie przesadzi豉 i nie wyl康owa豉 za chwil w Teleexpresie jako posiadaczka najd逝窺zych w這s闚 w krajuNajwa積iejsze jest by dobrej my郵i - musi si uda

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 10:25   #155
eyelash93
BAN sta造

Wiadomo軼i: 15

Hej ja Te lubi podcina w這sy... ale to polega na tym, 瞠 tylko rozdwojone ko鎍闚ki, chcia豉m si ich pozby by豉m w lutym u fryzjera i do嗆 kr鏎ko mnie obci窸a.. a do teraz zapuszcza豉m w這sy... no niby mi do嗆 du穎 uros造... ale przez ten ca造 czas podcina豉m rozdwojone ko鎍闚ki ! Ja to tez robi豉m, bo jakby tak si uzale積i豉m i lubia豉m to robi. Ale znowu ale wiem powtarzam sie w這sy okropnie wygl康a造 (chocia by造 dosy d逝gie) Mia豉m strasznie cienkie ko鎍闚ki, a wko鎍u nadesz豉 pora si troszk podci望... ale wci捫 ta fryzjerka kazala mi czekac i czekac... a do innej nie chcia豉m i嗆 wi璚 da豉m si wreszcie obci望 mamie ! I zamiast 2cm... obci窸am mi 7, 8... wszystkie te cienkie ko鎍鏦i No d逝go rozpacza豉m... ale jak my郵icie lepiej zapuszcza zdrowe w這sy odrazu czy zniszczone i stopniowo wyr闚nywa ?
eyelash93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 10:49   #156
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez eyelash93 Poka wiadomo嗆
ale jak my郵icie lepiej zapuszcza zdrowe w這sy odrazu czy zniszczone i stopniowo wyr闚nywa ?
Mo瞠 b璠 bezlitosna, ale uwa瘸m, 瞠 lepiej mie 10 cm kr鏒sze, ale zdrowe i l郾i帷e, mocne w這sy, ni d逝ga郾e, a suche, zniszczone, rozdwojone w這sy...
Zapuszczaj, od篡wiaj, nie prasuj i jak najmniej suszarki, a jednocze郾ie regularnie podcinaj to, co najbardziej zniszczone.
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 11:29   #157
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
Mo瞠 b璠 bezlitosna, ale uwa瘸m, 瞠 lepiej mie 10 cm kr鏒sze, ale zdrowe i l郾i帷e, mocne w這sy, ni d逝ga郾e, a suche, zniszczone, rozdwojone w這sy...
Zapuszczaj, od篡wiaj, nie prasuj i jak najmniej suszarki, a jednocze郾ie regularnie podcinaj to, co najbardziej zniszczone.
no tak ale z drugiej strony nie ka盥emu pasuj kr鏒kie w這sy a 10 cm to jakby nie patrze dosy sporo
Stary 2007-08-27, 11:34   #158
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
no tak ale z drugiej strony nie ka盥emu pasuj kr鏒kie w這sy a 10 cm to jakby nie patrze dosy sporo
O jejku! Nie chodzi這 mi o obcinanie w這s闚 o 10 cm od razu!
Po prostu znam osoby, kt鏎e zapuszczaj i za nic nie podetn ko鎍闚ek, mimo, 瞠 wygl康aj one jak s這miane wiechcie, suche, rozdwojone, matowe. Uwa瘸m, 瞠 lepiej od czasu do czasu podci望 zniszczone w這sy ni na si喚 "zapuszcza" i trzyma si d逝gich w這s闚.
To tylko moje zdanie, ale je郵i w這sy s matowe, sianowate, zniszczonem, suche i porozdwajane, to niewa積e jak b璠 d逝gie- - nie b璠 豉dne. Lepiej mie kr鏒sze = do ramion zamiast do pasa, a l郾i帷e, b造szcz帷e i mocne, ze zdrowym kolorem...
Stary 2007-08-27, 11:37   #159
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Hmmm no dla mnie (jak w podpisie) 10 cm jest kwesti normalnego wygl康u chocia wystarczy i 5, aby by這 zno郾ie.

Nie幢e by這by mie ju w這sy sporo za ramiona, 瞠 jak si te 10 cm obciacha, to i tak nie b璠 kr鏒sze ni do ramion...

eyeslash93 - je郵i masz i tak do嗆 d逝gie w這sy, zetnij. Je郵i nie, zetnij chocia 5 cm, za p馧 roku kolejne 5, intensywnie od篡wiaj, wyrzeknij si suszarki, prostownicy itp., ewentualnie raz na ruski rok na specjalne okazje
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 12:02   #160
Morganah
Raczkowanie

owszem owszem ... niemniej jednak temat m闚i sam za siebie [koniec!]

ja niestety zosta豉m zmuszona do obci璚ia 20 cm w這s闚 z powodu pofarbowania ich rok temu [teraz mam ju naturalne] no i c騜 mog powiedzie s teraz o niebo zdrowsze tylko ta d逝go嗆 zupe軟ie do mnie nie pasuje ale to dodatkowo mnie determinuje

p.s. ... nie wybra瘸m sobie jakbym mia豉 zapu軼i w這sy do dawnej d逝go軼i podcinaj帷 je teraz np. co 2 miesi帷e ... sta造 by mi w miejscu
Stary 2007-08-27, 12:19   #161
Agatin-K
Zadomowienie

No ja jak zapuszczam to po prostu nie 軼inam, nie ma u mnie czego takiego jak podcinanie, podetn jak b璠 ju d逝gie, 瞠by mia造 kszta速 i lepiej si uk豉da造... echh, chcia豉bym ju 豉dne mie...
Stary 2007-08-27, 12:20   #162
doomka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
GG do doomka

czy was tez tak denerwuja dziewczyny co zapuszczaj w這sy i wci捫 w warkocza je plota,albo koka. Kurcze nie po to si zapuszcza w這sy, 瞠by je chowa, tylko, 瞠by si nimi cieszy!
doomka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 12:28   #163
FK
przyczajona tygrysica

GG do FK

Cytat:
Napisane przez doomka Poka wiadomo嗆
czy was tez tak denerwuja dziewczyny co zapuszczaj w這sy i wci捫 w warkocza je plota,albo koka. Kurcze nie po to si zapuszcza w這sy, 瞠by je chowa, tylko, 瞠by si nimi cieszy!
znam dziewczyny, kt鏎e maj w這sy do po這wy plec闚, od篡wkuj, nie susz, dbaj o nie bardzo i... nigdy nie widzia豉m ich w rozpuszczonych w這sach... Rozumiem czasem spi望, zwi您a, ale nie non stop...

Musz si zebra w sobie i jednak kupi tego WAXa...
Stary 2007-08-27, 12:34   #164
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
p.s. ... nie wybra瘸m sobie jakbym mia豉 zapu軼i w這sy do dawnej d逝go軼i podcinaj帷 je teraz np. co 2 miesi帷e ... sta造 by mi w miejscu
Ja sobie wyobra瘸m, bo z totalnej ch這pczycy - ok. 2cm d逝go軼i w這s闚 zapu軼i豉m do d逝go軼i mniej wi璚ej 這patek obcinaj帷 mniej wi璚ej co miesi帷, dwa w這sy, 瞠by nie wygl康ac jak "id st康 i nie wracaj", bo rosn帷e w這sy s bezkszta速ne, a ja chc wygl康a dobrze zawsze - niezale積ie od tego czy zapuszczam w這sy czy nie. Czasami to by這 tylko wycieniowanie w這s闚 na karku, 瞠by sie nie puszy造, czasami wystrz瘼ienie grzywki, 瞠by fryzura mia豉 form i kszta速 zawsze.
Stary 2007-08-27, 13:10   #165
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Cool Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Mam pomys ... za p馧 roku pochwalmy si tu efektami 篡cia bez podcinania i obcinania [postawmy na kompleksow piel璕nacj !!! ] ... co Wy na to? [taki dodatkowy bodziec do zapuszczania ]
Cytat:
jo! good idea!
ale do tego czasu bedziemy sie tu wkur.wiac spamowaniem tego watku, zeby motywowac sie na biezaco ;*
Cytat:
a niech ktoras sie sprobuje podciac, to wspolnie ja znajdziemy i polamiemy jej te nozyczki!!
Dobry pomys Ja ci庵le ze sob walcz i je瞠li usiedz na ty趾u do ko鎍a wrze郾ia bez podcinania, to b璠zie ogromny sukces...

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 13:30   #166
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
Ja sobie wyobra瘸m, bo z totalnej ch這pczycy - ok. 2cm d逝go軼i w這s闚 zapu軼i豉m do d逝go軼i mniej wi璚ej 這patek obcinaj帷 mniej wi璚ej co miesi帷, dwa w這sy, 瞠by nie wygl康ac jak "id st康 i nie wracaj", bo rosn帷e w這sy s bezkszta速ne, a ja chc wygl康a dobrze zawsze - niezale積ie od tego czy zapuszczam w這sy czy nie. Czasami to by這 tylko wycieniowanie w這s闚 na karku, 瞠by sie nie puszy造, czasami wystrz瘼ienie grzywki, 瞠by fryzura mia豉 form i kszta速 zawsze.
niestety nie ka盥emu w這sy rosn szybko to sprawa genetyczna .. mojej mamie np. w這sy zatrzyma造 si na jednej d逝go軼i i dalej ju nie ros造 ...

ja przez ostatnie kilka lat nosi豉m w這sy za 這patki [raz za biust] kt鏎e zapu軼i豉m przy podcinaniu ko鎍闚ek raz na 7 m-cy nie cz窷ciej i w og鏊e si nie niszczy造 ... do farbowania teraz chc do nich szybko wr鏂i bo najlepiej si w nich czu豉m ... bardzo kr鏒kie w這sy u mnie np. odpadaj ze wzgl璠u na wzrost i kszta速 twarzy
Stary 2007-08-27, 13:34   #167
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
niestety nie ka盥emu w這sy rosn szybko to sprawa genetyczna
Przyznaj, mi w這sy rosn do嗆 szybko - niezale積ie od d逝go軼i jest to conajmniej 2cm miesi璚znie, a jak bior jakie silici czy inne, to do fryzjera co 3 tygodnie, bo wygl康am jak kocmo逝ch, bo jeszcze wi璚ej rosn, ale to rzeczywi軼ie mam od zawsze...
Stary 2007-08-27, 17:23   #168
eyelash93
BAN sta造

Wiadomo軼i: 15
Thumbs down Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Hej dzi瘯i... strasznie ci璕le mnie kusi do no篡czek, aby te ko鎍闚ki rozdwojonych pozby... :P Ale postaram sie wytrzyma, u mnie tak nie wida zniszczonych w這s闚. Teraz mam o niebo lepsze ! Kiedys strasznie je m璚zy豉m suszark prawie codzennie my豉m, bo inaczej jak mas這 wygl康a造.... czyta豉m jedank 瞠 nie wolno my ( chocia w gazetach pisz, "T逝szcz Ci si w這sy, myj codziennie! ") cz瘰to bo si do tego przyzwyczajaj... Narazie zainwestowa豉m w tego waxa :P Ile go trzymacie na g這wie ? Zanim sp逝czecie jesli ktos tu uzywa i czy uzywacie pozniej dtugi raz szamponu ? A mo瞠 kto poradzi豚by mi jak捷 domow maseczk ? heh :P Pozdro pomocy :d mam kopmleksy :P he
eyelash93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 17:44   #169
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Jakbym widzia豉 siebie. Lustro, no篡czki i troch fantazji w g這wie = dziwna wystrzepiona fryzura wszystko po to aby si uk豉da豉, potem to kwestia wyr闚nywania :P i tak w k馧ko. Do fryzjera nie p鎩d bo mam uraz, kiedy chcia豉m aby mnie 軼i窸a na kr鏒ko z asymetryczn grzywk to ta wyszarpa豉 mi po這w w這s闚, zrobi豉 grzywk bardzo kr鏒k wygl康a豉m jak koralgol. Wol sama w domu sobie przyci望 w這sy bo mam wizj fryzury a to, ze si nie uda to pal licho. Odrosn. Od 6 lat chce zapu軼i, mam nadziej, 瞠 mi si uda

Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 20:42   #170
lacallie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Poka wiadomo嗆
Jakbym widzia豉 siebie. Lustro, no篡czki i troch fantazji w g這wie = dziwna wystrzepiona fryzura wszystko po to aby si uk豉da豉, potem to kwestia wyr闚nywania :P i tak w k馧ko. Do fryzjera nie p鎩d bo mam uraz, kiedy chcia豉m aby mnie 軼i窸a na kr鏒ko z asymetryczn grzywk to ta wyszarpa豉 mi po這w w這s闚, zrobi豉 grzywk bardzo kr鏒k wygl康a豉m jak koralgol. Wol sama w domu sobie przyci望 w這sy bo mam wizj fryzury a to, ze si nie uda to pal licho. Odrosn. Od 6 lat chce zapu軼i, mam nadziej, 瞠 mi si uda

Ja te ju dawno temu straci豉m zaufanie do fryzjer闚, bo jeszcze nigdy nie obci皻o mnie tak, jak tego chcia豉m Obecnie, w razie potrzeby, w這sy podcina mi mama i jestem zawsze zadowolona
Sama teraz zapuszczam swoje k豉czki i p鏦i co nie幢e mi idzie Trzymam za Ciebie kciuki Margaret...na pewno uda Ci si zapu軼i w這ski...z tak grup wsparcia (patrz wy瞠j) to by豚y cud gdyby Ci si nie uda這 Pozdrawiam!
lacallie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 20:43   #171
Margaret90
Rozeznanie

Lacallie dzi瘯uj Tobie te wytrwa這軼i 篡cz Uda nam si uda

Stary 2007-08-27, 20:54   #172
FK
przyczajona tygrysica

GG do FK

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Poka wiadomo嗆
Lacallie dzi瘯uj Tobie te wytrwa這軼i 篡cz Uda nam si uda

Uwieeeeeelbiam ogl康a d逝gie pi瘯ne w這sy
Mam nadziej, ze za kilka lat b璠 mog豉 tak samo ogl康a swoje
Stary 2007-08-27, 21:01   #173
Morganah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Codziennie rano i wieczorem b璠 odmawia zakl璚ie: "w這sy rosn,rosn,s coraz d逝zsze...Si璕aj za 這patki, zbli瘸j si do po這wy plec闚,s ju do pasa..." A najlepiej to poprosz kogo by codziennie wprowadza mnie w hipnotyczny trans Obym tylko nie przesadzi豉 i nie wyl康owa豉 za chwil w Teleexpresie jako posiadaczka najd逝窺zych w這s闚 w krajuNajwa積iejsze jest by dobrej my郵i - musi si uda
hehe w豉郾ie o to chodzi 瞠by o tym tak nie my郵e a jednocze郾ie pod鈍iadomie chcie, troch to trudne do wyt逝maczenia
Stary 2007-08-27, 21:29   #174
Agatin-K
Zadomowienie

Co w tym jest... ja 軼i窸am moje w這sy... w imi zapuszczania... i w og鏊e, jak my郵 o d逝gich w這sach, to widz, jak 幢e 軼i皻e s moje, i mam ochot na "podr闚nywanie" to dzia豉 tak samo, jak my郵enie o odchudzaniu, patrzenie na wa貫czki t逝szczu itp., od razu id do lod闚ki w przyp造wie g這du
Stary 2007-08-27, 21:43   #175
donaticzka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Ja mam w這sy do ucha tak bardzo bym chcia豉 mie przynajmiej w這sy jak na moim avatarku
Trzymajcie za mnie, kciuki ,
ju od paru lat niemoge si zmobilizowa zawzinam si i w jednej sekundzie dzwonie do znajomej fryzjerki
zawsze wpada i ciacha te moje w這sy ,jak tylko chc.

Ale ostatnio jak by豉 oznajmi豉m jej 瞠 ju napewno nie obetn
teraz to nawet do niej nie zadzwon bo mi b璠zie wstyd 瞠 tak si zapiera豉m 瞠 to koniec,teraz ju zapuszczam,,,,
donaticzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-27, 21:59   #176
scarlettmonroe
Rozeznanie

Je郵i by podcina w這sy,ci庵le wyr闚nywa fryzur ,to w ci庵u 2 lat mo積a by by這 z kr鏒kich w這s闚 zapu軼i w這sy do ramion albo jeszcze kr鏒sze. Trzeba przebole okres zapuszczania, bo i tak je郵i juz b璠zie sie mia這 d逝gie w這sy, to trzeba b璠zie je obci望,瞠by mia造 jaki kszta速.Ko鎍闚kami sie nie przejmuj, bo po od篡wkach s w lepszym stanie, przed zapuszczaniem pozby豉m sie jednak ogromnej ilo軼i w這s闚 zniszczonych rozja郾ianiem.Poza tym mam tak strukture w這sa,瞠 na ca貫j d逝go軼i jest w porz康ku, a ko鎍闚ki prosto po wizycie u fryzjera zawsze wygladaj jakbym u niego nie by豉.疾by by造 idealne, pi瘯ne i zdrowo wygl康aj帷e musia豉bym 軼i望 sie na je篡ka a i tak id帷 dalej tym tokiem rozumowania - najlepiej by by這 gdybym 軼i窸a si na 造so.

Stary 2007-08-27, 22:10   #177
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

do陰czam si do akcji ja mam obsesj na punkcie swoich w這s闚, bez przerwy ogl康am ko鎍闚ki i jak stwierdz, 瞠 s porowate to ciacham a mia豉bym ju takie d逝gie... Ostatni raz podci窸am tydzie temu, wycieniowa豉m sobie w tr鎩k徠, nie jest mo瞠 perfekcyjny(chocia otoczenie nie mo瞠 si nadziwi jak sobie sama tak scie豉m w這sy) ale b璠zie sobie r鏀 i r鏀 postanowi豉m nie prostowa, jedynie grzywk, b璠 upina, cudowac byle korci這, aby podci望.
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 10:14   #178
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Cool Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
do陰czam si do akcji ja mam obsesj na punkcie swoich w這s闚, bez przerwy ogl康am ko鎍闚ki i jak stwierdz, 瞠 s porowate to ciacham a mia豉bym ju takie d逝gie... Ostatni raz podci窸am tydzie temu, wycieniowa豉m sobie w tr鎩k徠, nie jest mo瞠 perfekcyjny(chocia otoczenie nie mo瞠 si nadziwi jak sobie sama tak scie豉m w這sy) ale b璠zie sobie r鏀 i r鏀 postanowi豉m nie prostowa, jedynie grzywk, b璠 upina, cudowac byle korci這, aby podci望.
Witamy

wybacz, ale s這wo "tr鎩k徠" (w skojarzeniu z moimi w這sami) doprowadza mnie do sza逝

Co gorsze, chyba nie wytrzymam i p鎩d do fryzjera obci望 z 5 cm bo za Chiny ludowe te w這sy nie chc mi si przy takim cieniowaniu uk豉da Zostan rozgrzeszona...?

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 10:34   #179
Margaret90
Rozeznanie

Kurcze,a le mnie wczoraj nasz豉 ochota aby 軼i望 w這sy...wtenczas pomy郵a豉m sobie o tym w徠ku i o pi瘯nych, d逝gich kude趾ach jakie chce zapu軼i. Pomog這

Stary 2007-08-28, 11:11   #180
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Witamy

wybacz, ale s這wo "tr鎩k徠" (w skojarzeniu z moimi w這sami) doprowadza mnie do sza逝

Co gorsze, chyba nie wytrzymam i p鎩d do fryzjera obci望 z 5 cm bo za Chiny ludowe te w這sy nie chc mi si przy takim cieniowaniu uk豉da Zostan rozgrzeszona...?
Ja np. jestem na takim etapie zapuszczania,瞠 w這sy wywijaj si ka盥y w inna stron(g鏎na warstwa),a w po陰czeniu z doln warstw mam co bardzo dziwnego na g這wie.Albo d逝go d逝go je uk豉dam albo spinam by wyj嗆 do ludzi.Ale nie poddaj si, troch pocierpi, bo wiem,瞠 jak ju b璠 d逝窺ze nie b璠zie takiego wielkiego problemu.

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.