Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-28, 13:28   #181
platynowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 441
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

przyjmiecie mnie do swojego grona?
ja te mam fio豉 na punkcie podcinania samej w domu w這sk闚 a potem efekt jest taki ze za逝j
najbardziej lubie obcina ,podcina,zmienia grzywk cho tak na prawd zawsze chcia豉m zapu軼i ale c騜...
od jakiego miesi帷a jej nie ruszam ale mnie kusi ojkusi zeby cho minimetr dwa podci望 ale si nie daj i podczytuj wasz wytrwa豉 walkjest mi o tyle trudniej ,瞠 w ci捫y zmienia mi si twarz i oczywi軼ie chc cudowac z w這sami ale wiem ,ze tylko bym pogorszy豉 spraw
teraz moja grzywka si璕a k帷ika oka a nawet troch dalej ale do d逝uuugiej jeszcze jej duzo brak
platynowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 14:07   #182
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Platynowa witam serdecznie z nami b璠zie ra幡iej

Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 14:46   #183
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Platynowa na pewno uda ci si zapu軼i w這ski
Ju juz mam pierwszy etap d捫enia do idealnej fryzurki za sob, przyciemni豉m sobie w這ski.Teraz pozostaje walka o d逝go嗆.
Wczoraj jak by豉m w Krakowie widzia豉m dziewczyn ze 郵icznymi,faluj帷ymi si w這skami prawie do pasa, by造 wystopniowane,wycieniowan e w genialny spos鏏, po prostu boska fryzura Czemu ja jeszcze nie mam czego takiego na g這wie
Na pocieszenie poch豉niam kolejn szklank mleka, bo pono pomaga w zapuszczaniu...

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 15:21   #184
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Taka ciekawostka... podobno jak spo篡wa si du穎 bia趾a (oboj皻nie, czy ro郵innego, czy zwierz璚ego) to w這sy i paznokcie rosn szybciej i s mocniejsze... wi璚 mleko na pewno pomo瞠
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 15:25   #185
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Taka ciekawostka... podobno jak spo篡wa si du穎 bia趾a (oboj皻nie, czy ro郵innego, czy zwierz璚ego) to w這sy i paznokcie rosn szybciej i s mocniejsze... wi璚 mleko na pewno pomo瞠
Dieta na porost w這s闚... trzeba by by這 co takiego skombinowaJak na razie to dorzucam sobie do dzisiejszego menu jogurcik

Stary 2007-08-28, 15:28   #186
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
OOooo!! Ja ostatnimi czasy na diecie jestem redukcyjnej i wi璚ej bia貫k, mniej w璕lowodan闚... wi璚 mo瞠 rzeczywi軼ie to ma wp造w?
P.S.
Mleko to praktycznie w璕lowowany, wi璚 je郵i co ma pom鏂 to twarogi (serek wiejski, twaro磬i homo), ryby, jajka, mi瘰o (szcz.pier z kurczaka,indyka), soja itd. Zdecydowanie nie mleko...
Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Dieta na porost w這s闚... trzeba by by這 co takiego skombinowaJak na razie to dorzucam sobie do dzisiejszego menu jogurcik
Jogurt to te nie bia趾o, a w璕lowodany, szczeg鏊nie owocowy...
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 15:37   #187
scarlettmonroe
Rozeznanie

Chodzi g堯wnie o produkty mleczne - przeczyta豉m gdzie,瞠 s dobre na porost w這s闚, szczeg鏊nie mleko.Ja tylko przytaczam wypowied kogos innego.Mi瘰o jako specjalnie nie pomaga, ja np. prawie wcale nie jem mi瘰a i w por闚naniu z tym, kiedy jad豉m go du穎 陰cznie z rybami,jajkami itp., nie ma 瘸dnej r騜nicy.

Stary 2007-08-28, 15:42   #188
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Chodzi g堯wnie o produkty mleczne - przeczyta豉m gdzie,瞠 s dobre na porost w這s闚, szczeg鏊nie mleko.Ja tylko przytaczam wypowied kogos innego.Mi瘰o jako specjalnie nie pomaga, ja np. prawie wcale nie jem mi瘰a i w por闚naniu z tym, kiedy jad豉m go du穎 陰cznie z rybami,jajkami itp., nie ma 瘸dnej r騜nicy.
Ale ja nie m闚i, 瞠 mi瘰o pomaga - po prostu ustosunkowa豉m si do wcze郾iejszej wypowiedzi - mleko, jogurty, kefiry, ma郵anki to nie s produkty bia趾owe.
Ja mi瘰a jem ma這, sporadycznie, a w這sy rosn mi szybko, wi璚 nie o tak zale積o嗆 tu chodzi, tylko o 軼is這嗆 - mleko to zdecydowanie produkt w璕lowodanowy, z czego wynika mog這by, 瞠 bia趾o (w豉郾ie mi瘰o, jajka i ryby) nie wp造wa na porost w這s闚. Tyle tylko.
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 16:18   #189
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Ja r闚nie s造sza豉m, 瞠 mleko pomaga moja mama pije mleko w豉snie na w這sy i ma pi瘯ne do 3/4 plec闚, kr璚one. Jak ja jej zazdroszcz

Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 16:20   #190
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 856
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Na porost w這s闚 wp造waj te witaminy z grupy B. Podobno dobrze te dzia豉 zielona herbata - chyba chodzi o katechiny.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 16:23   #191
alufa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 873

http://bi.gazeta.pl/im/1/2571/z2571071X.jpg

niech to b璠zie moj motywacj
alufa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 17:23   #192
scarlettmonroe
Rozeznanie

Kolejne fotki - motywacje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg halle_berry_lrg.jpg (24,2 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 33_661246895_jennifer_lopez_01_H114427_L.jpg (32,8 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4322_6200_Lopez-Jennifer-25-4x.jpg (46,1 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lindsay1.jpg (47,8 KB, 21 za豉dowa)

Stary 2007-08-28, 18:10   #193
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Ja np. jestem na takim etapie zapuszczania,瞠 w這sy wywijaj si ka盥y w inna stron(g鏎na warstwa),a w po陰czeniu z doln warstw mam co bardzo dziwnego na g這wie.Albo d逝go d逝go je uk豉dam albo spinam by wyj嗆 do ludzi.Ale nie poddaj si, troch pocierpi, bo wiem,瞠 jak ju b璠 d逝窺ze nie b璠zie takiego wielkiego problemu.
Scarlett, ja r闚nie mam co takiego na g這wie - wierzchnia warstwa wywija si na zewn徠rz, a ta najd逝窺za bezczelnie si podwija... Nawet d逝gie i mozolne uk豉danie na szczotk nie pomaga. Tak瞠 poczekam do ko鎍a wrze郾ia, wybior si na cz窷ciowe 軼i璚ie tego cudownego tr鎩k徠a i na d逝窺zy czas po瞠gnam si z no篡czkami. A jak w這sy troch urosn, wybior si na wyr闚nanie. Taki mam plan Mam nadziej, 瞠 w mi璠zyczasie nic g逝piego nie strzeli mi do g這wy...

奸iczne fotki. Jak ja bym chcia豉 mie takie w這sy jak Lopezka ma 3 zdj璚iu...

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2007-08-28 o 18:14 Pow鏚: dopisek
Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-28, 19:24   #194
scarlettmonroe
Rozeznanie

Ja ju kombinuj ,jak zrobi sobie fryzur,gdy zapuszcz w這ski.Na pewno nie poszalej i nie b璠 r闚nie wyr闚nywa w這s闚, bo straci豉bym bardzo du穎 na d逝go軼i.Mo瞠 w mi璠zyczasie co poeksperymentuj z wierzchni warstw, bo doprowadza mnie do sza逝.Ale b璠 to raczej drobne zmiany,zero wielkich rewolucji na g這wie.

Stary 2007-08-28, 19:54   #195
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
OOooo!! Ja ostatnimi czasy na diecie jestem redukcyjnej i wi璚ej bia貫k, mniej w璕lowodan闚... wi璚 mo瞠 rzeczywi軼ie to ma wp造w?
P.S.
Mleko to praktycznie w璕lowowany, wi璚 je郵i co ma pom鏂 to twarogi (serek wiejski, twaro磬i homo), ryby, jajka, mi瘰o (szcz.pier z kurczaka,indyka), soja itd. Zdecydowanie nie mleko...
Jogurt to te nie bia趾o, a w璕lowodany, szczeg鏊nie owocowy...
Mleko mo瞠 nie jest kopalni bia趾a (chocia nie ma go tak ma這 ) ale za to wapnia na pewno... wap te sprzyja ro郾i璚iu (og鏊nie ) ja og馧em uwa瘸m mleko za boski eliksir i, chocia jestem wegetariank, mi瘰a czy ryb nie tkn, to w這sy i paznokcie mam mocne, szybko rosn, mo磧iwe, 瞠 to zas逝ga bia貫k ro郵innych i tych zawartych w jajkach i nabiale dieta jest bardzo wa積a przy zapuszczaniu... ale oczywi軼ie czynniki zewn皻rzne (nawil瘸nie, od篡wianie) s nie mniej wa積e

Cytat:
Napisane przez Aggnie125
Na porost w這s闚 wp造waj te witaminy z grupy B
Aaa no to te si ciesz - bo kupi豉m sobie w aptece tabletki B-complete

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-08-29 o 10:22 Pow鏚: witaminy
Stary 2007-08-29, 00:01   #196
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

ja trzymam od 20 minut do 60.. w zaleznosci ile mam czasu.. owijam glowe folia (powinnas znalezc w kuchni :P ), zawijam turban i podgrzewam chwile suszarka. Pozniej wystarczy dobrze splukac woda. Aha i podobno po waxie mozna normlanie suszyc wlosy suszarka, ze niby sie n ie niszcza

Powodzenia!
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 00:12   #197
Ankafanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Hej!! Ciesz si 瞠 powsta ten temat. Ja tez mam swira na punkcie w這s闚,kiedy w 4 klasie podstawowki mialam wlosy do pasa.Pi瘯ne!!!
Ale 軼ie豉m Teraz jestem w przedmaturalnej i od 3 miesi璚y ich nie ruszam,mam wlosy troche d逝窺ze niz za ramiona,grzywke i s z przodu wycieniowane. I nie wiem,zadzwonilam dzisiaj do swojej fryzjerki zeby sie umowic na PODCIECIE KONCOWEK,NIE WIEM CO ZROBIC!! Podobno jak sie podcina to szybciej rosn,co mi radzicie,isc i 1cm podciac czy zostawic??Przyznam sie ze tez czesto sprawdzam koncowki i jak widze rozdwojonego wlosa to musze podciac,to uzaleznienie.... Jeszcze mam dwa pytania,moja mama mi mowi ze CUDUJE,bo kiedys mi to ONA onie dbala,nie robila mi zadnych maseczek,odzywek itp. Tylko myla co iles dni,zaplatala warkocz i podcinala co jakis czas i faktycznie mialam piekne wloski.....czy nie uwazacie ze to moze prawda? Moze za bardzo cudujemy z tymi odzywkami i maseczkami?? Moze to wlosom nie sluzy.... I trzecie pytanie:czy po Pantene Wam wypadaj wlosy??
Pozdrawiam!!!!!!
Ankafanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 00:14   #198
schizzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez eyelash93 Poka wiadomo嗆
Hej dzi瘯i... strasznie ci璕le mnie kusi do no篡czek, aby te ko鎍闚ki rozdwojonych pozby... :P Ale postaram sie wytrzyma, u mnie tak nie wida zniszczonych w這s闚. Teraz mam o niebo lepsze ! Kiedys strasznie je m璚zy豉m suszark prawie codzennie my豉m, bo inaczej jak mas這 wygl康a造.... czyta豉m jedank 瞠 nie wolno my ( chocia w gazetach pisz, "T逝szcz Ci si w這sy, myj codziennie! ") cz瘰to bo si do tego przyzwyczajaj... Narazie zainwestowa豉m w tego waxa :P Ile go trzymacie na g這wie ? Zanim sp逝czecie jesli ktos tu uzywa i czy uzywacie pozniej dtugi raz szamponu ? A mo瞠 kto poradzi豚by mi jak捷 domow maseczk ? heh :P Pozdro pomocy :d mam kopmleksy :P he
Tam wyzej odpowiedz na tego posta Troche mi sie pomieszalo sorry
schizzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 11:09   #199
scarlettmonroe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Poka wiadomo嗆
Hej!! Ciesz si 瞠 powsta ten temat. Ja tez mam swira na punkcie w這s闚,kiedy w 4 klasie podstawowki mialam wlosy do pasa.Pi瘯ne!!!
Ale 軼ie豉m Teraz jestem w przedmaturalnej i od 3 miesi璚y ich nie ruszam,mam wlosy troche d逝窺ze niz za ramiona,grzywke i s z przodu wycieniowane. I nie wiem,zadzwonilam dzisiaj do swojej fryzjerki zeby sie umowic na PODCIECIE KONCOWEK,NIE WIEM CO ZROBIC!! Podobno jak sie podcina to szybciej rosn,co mi radzicie,isc i 1cm podciac czy zostawic??Przyznam sie ze tez czesto sprawdzam koncowki i jak widze rozdwojonego wlosa to musze podciac,to uzaleznienie.... Jeszcze mam dwa pytania,moja mama mi mowi ze CUDUJE,bo kiedys mi to ONA onie dbala,nie robila mi zadnych maseczek,odzywek itp. Tylko myla co iles dni,zaplatala warkocz i podcinala co jakis czas i faktycznie mialam piekne wloski.....czy nie uwazacie ze to moze prawda? Moze za bardzo cudujemy z tymi odzywkami i maseczkami?? Moze to wlosom nie sluzy.... I trzecie pytanie:czy po Pantene Wam wypadaj wlosy??
Pozdrawiam!!!!!!
Od za du瞠j ilo軼i maseczek i od篡wek w這sy s obci捫one,przyklapni皻e,s zybciej si przet逝szczaj,mog wygl康a niezdrowo, jakby by造 w bardzo kiepskiej kondycji.Je郵i u篡wam od篡wek, to myj w這sy szamponem dla w這s闚 przet逝szczajacych si lub normalnych,nigdy od篡wczym,regeneruj帷ym,d la w這s闚 farbowanych.Poza tym staram si ogranicza u篡wanie od篡wek i wybieram takie, kt鏎e nie obci捫aj w這s闚.Gdybym nie mia豉 farbowanych w這s闚 zrezygnowa豉bym z nich prawie ca趾owicie.

Stary 2007-08-29, 13:09   #200
*~Carmen~*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192

[quote=Ankafanka;5129619] I trzecie pytanie:czy po Pantene Wam wypadaj wlosy??quote]

Jak my豉m szamponami Pantene strasznie mi wypada造 Na pocz徠ku by這 wszystko w porz康ku, ale z czasem w這sy zacz窸y by matowe i zacz窸y wypada Osobi軼ie polecam Gliss Kura z olejkami- wed逝g mnie cudowna seria
*~Carmen~* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 13:12   #201
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 856
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

A pami皻acie s造nne "Wash and Go" Vidal Sassoon? Ca豉 Polska rzuci豉 si na nie, bo to by pewien luksus i posmak wielkiego 鈍iata - a potem ca豉 Polska m闚i豉, 瞠 to dobry... depilator, nie szampon.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 13:14   #202
lacallie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Poka wiadomo嗆
Pozdrawiam!!!!!!

Hej!
Je瞠li Twoje ko鎍闚ki sa w bardzo z貫j kondycji, to przed rozpocz璚iem zapuszczania w這s闚 warto by by這 je troch wyr闚na.
Sprawa od篡wek w moim przypadku wygl康a tak, 瞠 od zawsze mia豉m "liche" w這sy:/, ale od jakiego czasu postanowi豉m to zmieni i w miar mo磧iwo軼i zapu軼i kude趾i Zacze豉m, wi璚, stosowa r騜ne od篡wki, mikstury i maski...mog stwierdzi, 瞠 moje w這sy s bardziej l郾i帷e i spr篹yste, ale za to szybciej si przet逝szczaj Wcze郾iej my豉m w這sy oboj皻nie jakim szmponem i czasem nak豉da豉m jak捷 od篡wk...w rezultacie mia豉m strasznie suche, matowe i po豉mane w這sy
P.S. Po Pantene nie wypadaj mi w這sy, a co wiecej to moja ulubiona marka je瞠li chodzi o ich piel璕nacj
lacallie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 13:30   #203
Agatin-K
Zadomowienie

Wy豉ma豉m si, by豉m u fryzjera... poprosi豉m o podci璚ie ogona z ty逝, naprawienie fryzury i lekkie pocieniowanie, i... nawet nie my郵a豉m, 瞠 b璠zie tak dobrze fryzjerka sama powiedzia豉, 瞠 czego si nie da naprawi (z帳ki) to nie naprawi, bo nie da si nie skracaj帷 i 瞠bym przysz豉 jak mi w這sy podrosn, i sama m闚i豉, 瞠bym zapuszcza豉, bo za g這w si z豉pa豉 gdy jej powiedzia豉m, jak d逝gie mia豉m wcze郾iej w這sy i co z nimi zrobi豉m ale oczywi軼ie na zawsze koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 samej. wci捫 czekam.
Stary 2007-08-29, 14:44   #204
blondi1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Ja tez sie melduje do zapuszczania wlosow Mam troszke latwiej bo wlosy za lopatki ale do szczescia brakuje mi 10-15 cm. Tylko ze mam wrazenie ze one stoja w miejscu i dalej juz nie urosna.. tak jakby to byla granica do jakiej moge zapuszczac wloski mam nie farbowane, nie rozjasniane, uzywam tylko suszarki.. bu

14.06 Moje w這ski - 45 cm - wci捫 za ma這
blondi1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 14:54   #205
Ankafanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Dzi瘯i za odpowied
A co do szybszego wzrostu w這s闚, to dobry jest masa g這wy raz na tydzie,zeby pobudzi cebulki,moze lykaj witaminki,i jedz duzo warzyw i owocow
Ankafanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 16:14   #206
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Wy豉ma豉m si, by豉m u fryzjera... poprosi豉m o podci璚ie ogona z ty逝, naprawienie fryzury i lekkie pocieniowanie, i... nawet nie my郵a豉m, 瞠 b璠zie tak dobrze fryzjerka sama powiedzia豉, 瞠 czego si nie da naprawi (z帳ki) to nie naprawi, bo nie da si nie skracaj帷 i 瞠bym przysz豉 jak mi w這sy podrosn, i sama m闚i豉, 瞠bym zapuszcza豉, bo za g這w si z豉pa豉 gdy jej powiedzia豉m, jak d逝gie mia豉m wcze郾iej w這sy i co z nimi zrobi豉m ale oczywi軼ie na zawsze koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 samej. wci捫 czekam.
Czyli nie b璠 jedyna do zlinczowania A tak na serio, te jestem za tym, aby najpierw doj嗆 do 豉du i sk豉du z w這sami, a dopiero p騧niej bra si za zapuszczanie. Ja wybieram si do fryzjera w po這wie wrze郾ia i... ju nie mog si tego doczeka, bo wreszcie b璠 wygl康a豉 jak cz這wiek

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 20:31   #207
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Laity
Czyli nie b璠 jedyna do zlinczowania A tak na serio, te jestem za tym, aby najpierw doj嗆 do 豉du i sk豉du z w這sami, a dopiero p騧niej bra si za zapuszczanie
Dok豉dnie. Przynajmniej nie trzeba obsesyjnie my郵e o w這sach, teraz same jako b璠 ros造 i uk豉da造 si, i nie b璠zie si samemu chwyta za no篡czki, 瞠by co "poprawi"... no - a ja teraz b璠 czeka, a mi w這sy do ramion urosn... (czyli do grudnia - stycznia) bo p騧niej to jako to b璠zie... a chcia豉bym d逝go嗆 za ramiona, a kto wie, mo瞠 zapuszcz do linii biustu... d逝窺zych nie chc
Stary 2007-08-29, 21:00   #208
emilka_xD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

A nie masz takiej osoby, kt鏎ej bardzo zalezy zebys miala dlugie w這sy chodz raz w zyciu?? Jak nie masz to sie nie martw wymysl, ze zapuszczasz specjalnie dla swojego wymarzonego ch這paak
emilka_xD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-29, 23:40   #209
antoinettee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407

Ojej, jak dobrze, 瞠 znalaz豉m ten w徠ek Co prawda ja sobie nigdy w這s闚 sama nie 軼i窸am, no mo瞠 czasami kole瘸nka podci窸a mi grzywk, ale strasznie mnie kusi podcinanie w這s闚 u fryzjera. W這ski mam troszk za ramiona ale i wycieniowane. Niekt鏎e w這ski te na czubku si璕aj mi do po這wy g這wy, no ale mo瞠 dzi瘯i swojemu zaparciu T皋wi i temu w徠kowi uda mi sie zapu軼i w這ski przynajmniej do po這wy plec闚 Chcia豉bym wygl康a bardzo kobieco, a z kr鏒kimi w這sami raczej tak nie wygl康am No a w這ski postanowi豉m zapuszcza jaki rok temu kiedy stwierdzi豉m, ze na studni闚k z moich pi鏎ek fryzjerka raczej nic fajnego nie wymy郵i.
No wi璚 dziewczynki mam nadzieje, 瞠 mnie tu przyjmiecie i w razie ataku desperacji strzelicie mnie pejczem 瞠bym nie zrobi豉 czego g逝piego ))
Stary 2007-08-30, 11:29   #210
Agatin-K
Zadomowienie

Ja zapuszczam dla trzech os鏏 przede wszystkim dla siebie i swojej satysfakcji, 瞠 wygl康am tak, jak chc, dla mamy - bo prosi i dla ch這paka jak mnie pozna to mia豉m jeszcze d逝gie, nie mia豉m przyg鏚 z niepotrzebnym 軼inaniem, farbowaniem i grzywkami ha no i w sumie jeszcze przez kole瘸nk, bo chc w ko鎍u jej dor闚na, ona ma 豉dne, d逝gie do po這wy plec闚 czarne w這sy z grzywk na bok, ja zawsze przy niej tak skromnie wygl康a豉m
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.