Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-30, 13:42   #211
Leeleeee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez hihi Poka wiadomo嗆
OOooo!! Ja ostatnimi czasy na diecie jestem redukcyjnej i wi璚ej bia貫k, mniej w璕lowodan闚... wi璚 mo瞠 rzeczywi軼ie to ma wp造w?
P.S.
Mleko to praktycznie w璕lowowany, wi璚 je郵i co ma pom鏂 to twarogi (serek wiejski, twaro磬i homo), ryby, jajka, mi瘰o (szcz.pier z kurczaka,indyka), soja itd. Zdecydowanie nie mleko...
Jogurt to te nie bia趾o, a w璕lowodany, szczeg鏊nie owocowy...
Mleko zawiera ok. 4,5% w璕lowodan闚 (laktozy) - wi璚 raczej trudno stwierdzi 瞠 to SAME w璕lowodany, a poza tym zawiera mn鏀two bia貫k i substancji mineralnych. Co wi璚ej - zasadniczo niewielka jest r騜nica mi璠zy sk豉dem mleka jagurt闚 i twarog闚 - bo one wszystkie s produkowane z mleka!! (To logiczne- ale jak wida nie dla Ciebie). Wi璚 po pierwsze - je郵i zamierzasz sie m康rzy, wypada這by, 瞠by twoja wiedza na ten temat osi庵n窸a cho poziom podstawowy. Po drugie - 篡cz powodzenia na diecie bia趾owej - poczytaj sobie jakie spustoszenie w organizmie powoduje jednostronne od篡wianie..
Leeleeee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 13:54   #212
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez Leeleeee Poka wiadomo嗆
Mleko zawiera ok. 4,5% w璕lowodan闚 (laktozy) - wi璚 raczej trudno stwierdzi 瞠 to SAME w璕lowodany, a poza tym zawiera mn鏀two bia貫k i substancji mineralnych. Co wi璚ej - zasadniczo niewielka jest r騜nica mi璠zy sk豉dem mleka jagurt闚 i twarog闚 - bo one wszystkie s produkowane z mleka!! (To logiczne- ale jak wida nie dla Ciebie). Wi璚 po pierwsze - je郵i zamierzasz sie m康rzy, wypada這by, 瞠by twoja wiedza na ten temat osi庵n窸a cho poziom podstawowy. Po drugie - 篡cz powodzenia na diecie bia趾owej - poczytaj sobie jakie spustoszenie w organizmie powoduje jednostronne od篡wianie..
Dla por闚nania ilo軼i bia趾a, t逝szczu i w璕lowodan闚 w twarogu, mleku i jogurcie (na 100gram ka盥ego z n/w) - patrzy豉bym tu na proporcje.

Mleko 2% t逝szczu (b)3 (t)2 (w)4
Ser twarogowy chudy (b)19,8 (t)0,5 (w)3,5
Jogurt owocowy 1,5% t逝szczu (b) 3,9 (t)1,5 (w)13,7

Tak wi璚, je郵i kto twieerdzi, 瞠 to bia趾o przyspiesza wzrost w這s闚 - raczej wybra豚y twar鏬.
Po drugie, wydaje mi si, i od篡wiam si zdrowo - zar闚no dieta South Beach, jak i np. Atkinsa maj w sobie duuuu穎 bia貫k i sa uznawane za diety zdrowe. Ale mo瞠 rzeczywi軼ie powinnam uda si do dietetyka i zapyta jak wielkie spustoszenie one w moim organizmie powoduje m鎩 spos鏏 ud篡wiania, bo w豉snie czytaj帷 dosz豉m do wniosku, 瞠 wr璚z przeciwnie...
P.S.
Sk康 ta napastliwo嗆, z這郵iwo嗆 i agresja?
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 14:47   #213
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Cool Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez Leeleeee Poka wiadomo嗆
Cytat:
Dla por闚nania ilo軼i bia趾a, t逝szczu i w璕lowodan闚 w twarogu, mleku i jogurcie (na 100gram ka盥ego z n/w) - patrzy豉bym tu na proporcje.

Mleko 2% t逝szczu (b)3 (t)2 (w)4
Ser twarogowy chudy (b)19,8 (t)0,5 (w)3,5
Jogurt owocowy 1,5% t逝szczu (b) 3,9 (t)1,5 (w)13,7

Tak wi璚, je郵i kto twieerdzi, 瞠 to bia趾o przyspiesza wzrost w這s闚 - raczej wybra豚y twar鏬.
Po drugie, wydaje mi si, i od篡wiam si zdrowo - zar闚no dieta South Beach, jak i np. Atkinsa maj w sobie duuuu穎 bia貫k i sa uznawane za diety zdrowe. Ale mo瞠 rzeczywi軼ie powinnam uda si do dietetyka i zapyta jak wielkie spustoszenie one w moim organizmie powoduje m鎩 spos鏏 ud篡wiania, bo w豉snie czytaj帷 dosz豉m do wniosku, 瞠 wr璚z przeciwnie...
P.S.
Sk康 ta napastliwo嗆, z這郵iwo嗆 i agresja?
hihi, my郵, 瞠 wystarczy spojrze na liczb post闚 i dat rejestracji... Widocznie Leeleeee nie doczyta/a regulaminu forum i nie zauwa篡/a, jakie zasady tutaj panuj...

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 14:56   #214
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
hihi, my郵, 瞠 wystarczy spojrze na liczb post闚 i dat rejestracji... Widocznie Leeleeee nie doczyta/a regulaminu forum i nie zauwa篡/a, jakie zasady tutaj panuj...
B璠帷 bezczeln - mo積a prosi o obiektywn ocen mojej wypowiedzi?
hihi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 19:46   #215
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Ja zapuszczam dla trzech os鏏 przede wszystkim dla siebie i swojej satysfakcji, 瞠 wygl康am tak, jak chc, dla mamy - bo prosi i dla ch這paka jak mnie pozna to mia豉m jeszcze d逝gie, nie mia豉m przyg鏚 z niepotrzebnym 軼inaniem, farbowaniem i grzywkami ha no i w sumie jeszcze przez kole瘸nk, bo chc w ko鎍u jej dor闚na, ona ma 豉dne, d逝gie do po這wy plec闚 czarne w這sy z grzywk na bok, ja zawsze przy niej tak skromnie wygl康a豉m
A ja zapuszczam r闚nie dla siebie, bo korzystniej wygl康am i lepiej si czuj w d逝gich w這sach,s one bardziej kobiece.Kiedy wydawa這 mi si,瞠 kr鏒kie w這sy s super i 瞠 si w nich dobrze czuj, ale w ko鎍u dosz豉m do wniosku,瞠 to fryzura raczej dla faceta i czuj sie nieswojo w kr鏒kich w這sach.Zapuszczam r闚nie dla mojego T, bo lubi moje w這ski i wola豉bym go nie szokowa tym,瞠 軼inam si jeszcze kr鏂ej ni on(ma這 kt鏎y ch這pak by豚y z tego powodu szcz窷liwy...)A po trzecie - dla mojej przyjaci馧ki, z kt鏎 nawzajem mobilizujemy si do zapuszczania w這sk闚.

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 20:51   #216
donaticzka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Oj ci篹ko mi idzie to zapuszczanie . a to dopiero pare dni
a ju bym posz豉 do fryzjera
ale wytrzymam do sylwestra
teraz kupi豉m super od篡wk
po drugim u篡ciu mam tak g豉dkie mi瘯kie w這sy z pewno軼i stwierdzam 瞠 same mi si zregeneruj bez u篡cia no篡czek
donaticzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 20:52   #217
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez donaticzka Poka wiadomo嗆
Oj ci篹ko mi idzie to zapuszczanie . a to dopiero pare dni
a ju bym posz豉 do fryzjera
ale wytrzymam do sylwestra
teraz kupi豉m super od篡wk
po drugim u篡ciu mam tak g豉dkie mi瘯kie w這sy z pewno軼i stwierdzam 瞠 same mi si zregeneruj bez u篡cia no篡czek
pochwal si jak
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 21:57   #218
donaticzka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

my郵isz o od篡wce
donaticzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 22:10   #219
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

no tak
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 22:41   #220
antoinettee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407

Ja kupi豉m sobie czarny zagraniczny WAX i musze stwierdzi, 瞠 nie pachnie on zbyt 豉dnie ;/ Nie to co ten pomara鎍zowy polski z rumiankiem :P No ale prze篡j, oby tylko dzia豉
Stary 2007-08-30, 23:14   #221
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

mnie sie nie podoba zapach zadnego waxa

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 23:58   #222
blondi1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Dla urody trzeba sie poswiecac

14.06 Moje w這ski - 45 cm - wci捫 za ma這
blondi1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-31, 00:32   #223
antoinettee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blondi1234 Poka wiadomo嗆
Dla urody trzeba sie po鈍i璚a
Tak jest ;-) Czego ja bym nie zrobi豉, 瞠by moje w這ski by造 pi瘯ne grube i d逝gie ;-)
Stary 2007-08-31, 08:20   #224
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

ja tez bym si chcia豉 po鈍i璚i. tylko ze z tym zapachem nie potrafi wytrzyma

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-31, 10:48   #225
Laity
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
B璠帷 bezczeln - mo積a prosi o obiektywn ocen mojej wypowiedzi?
Szczerze m闚i帷, nie mam zielonego poj璚ia, czemu Leeleeee wspomnia/a (znowu nie sprawdzi豉m w profilu) o wym康rzaniu si... Na forum, jak to na forum ka盥y dzieli si w豉sn wiedz w danym temacie. Szkoda czasu na na komentowanie takich wypowiedzi

Stary 2007-08-31, 18:28   #226
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Ja swoje obci窸am gdzie w marcu/kwietniu. Mia豉m w這sy po pas... Achhh takie fajne by造 , ale kiedy zobaczy豉m fotk Mandy Moore (na kt鏎ej mia豉 w這sy do ramion) nasz豉 mnie ochota 瞠by si tak obci望... Pfff... Kiedy fryzjerka us造sza豉 co chc zrobi to straszne "ga造" wystawi豉 i z 10 razy pyta豉 mnie czy jestem pewna, 瞠 chc si obci望 ...
No a ja g逝pia si obci窸am. Ju po powrocie od fryzjerki tego za這wa豉m . No i teraz staram si je zapu軼i. Czasem nachodzi mnie ochota 瞠by je obci望, ale wtedy id do 豉zienki i tylko tak sobie troch "cieniuj" w這sy, 瞠by mie spok鎩 z ch璚i obci璚ia si.
Acha - teraz mam w這sy do po這wy plec闚.

Mi w這sy zacz窸y rosn望 szybciej po olejku rycynowym i WAX'ie (no i przede wszystkim s w lepszej kondycji po zniszczeniu ich trwa陰 ondulacj i farbowaniem). Poza tym od niedawna u篡wam szamponu Dave z jedwabiem Ahhh... cud, mi鏚 i orzeszki . 安ietny szampon dzi瘯i, kt鏎emu przesz豉 mi ch耩 obci璚ia tych zniszczonych w這s闚
Anethka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-31, 18:36   #227
antoinettee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anethka Poka wiadomo嗆
Ja swoje obci窸am gdzie w marcu/kwietniu. Mia豉m w這sy po pas... Achhh takie fajne by造 , ale kiedy zobaczy豉m fotk Mandy Moore (na kt鏎ej mia豉 w這sy do ramion) nasz豉 mnie ochota 瞠by si tak obci望... Pfff... Kiedy fryzjerka us造sza豉 co chc zrobi to straszne "ga造" wystawi豉 i z 10 razy pyta豉 mnie czy jestem pewna, 瞠 chc si obci望 ...
No a ja g逝pia si obci窸am. Ju po powrocie od fryzjerki tego za這wa豉m . No i teraz staram si je zapu軼i. Czasem nachodzi mnie ochota 瞠by je obci望, ale wtedy id do 豉zienki i tylko tak sobie troch "cieniuj" w這sy, 瞠by mie spok鎩 z ch璚i obci璚ia si.
Acha - teraz mam w這sy do po這wy plec闚.

Mi w這sy zacz窸y rosn望 szybciej po olejku rycynowym i WAX'ie (no i przede wszystkim s w lepszej kondycji po zniszczeniu ich trwa陰 ondulacj i farbowaniem). Poza tym od niedawna u篡wam szamponu Dave z jedwabiem Ahhh... cud, mi鏚 i orzeszki . 安ietny szampon dzi瘯i, kt鏎emu przesz豉 mi ch耩 obci璚ia tych zniszczonych w這s闚
Ja te bym 瘸這wa豉 takich w這sk闚. Ale nie ma co p豉ka nad rozlanym mlekiem Zobaczysz, 瞠 szybciutko odrosn Wszystkie damy rade i bedziemy mia造 pi瘯ne w這ski Pozdrawiam
Stary 2007-08-31, 19:03   #228
Ankafanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Dziewczyny! Mam dla Was mobilizacje,zawsze jak chcialam obciac wloski to myslalam najpierw ze fajnie jest cos zmienic w sobie,ale najlepiej czuje sie w dlugich wlosach. A dodatkowej mobilizacji dodaje mi fakt,ze przy jakiejs super ekstra krotkiej fryzurze(takiej modnej) jest kupa pracy,jesli ktos ma niepodatne wloski. I musi kupowac pianki,zele lakiery itp.
A przy dlugich? Tez jest moze dla kogos duzo pracy z pielegnowaniem ich,ale potem jaki efekt Ja tak sie zawzielam ze juz nie bede ich obcinac ani zmieniac fryzury. Chce Wam pomoc,wiec jesli bedziecie mialy ochote obciac to przeczytacie ten post. Mam nadzieje ze Wam pomoze
Ankafanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-31, 19:23   #229
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Ja tam teraz tzrymam si z daleka od wszelakich metamorfoz i dzia逝 fryzjerskiego. Jak popatrz na moje wystrzepione masakrycznie pi鏎ka to jedna my郵 przechodzi przez g這w ' zwi您ywa i zapuszcza'

Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-31, 19:47   #230
Laity
Wtajemniczenie

Cool Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem w這s闚

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Poka wiadomo嗆
Ja tam teraz tzrymam si z daleka od wszelakich metamorfoz i dzia逝 fryzjerskiego. Jak popatrz na moje wystrzepione masakrycznie pi鏎ka to jedna my郵 przechodzi przez g這w ' zwi您ywa i zapuszcza'
No c騜, ja te ju swoje zrobi豉m - obci窸am ok. 4cm nieszcz瘰nego tr鎩k徠a, wi璚 teraz nie pozostaje mi nic innego, jak trzymanie si z daleka od no篡czek. Ale, kurcze, korci mnie nadal...

Stary 2007-08-31, 19:56   #231
Margaret90
Rozeznanie

Laity oj korcic b璠zie i to jeszcze d逝go ale trzeba si powstrzymywa od tych natr皻nych my郵i o no篡czkach, zaprze sie i walczy o d逝gie, piekne w這sy

Stary 2007-08-31, 20:05   #232
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Laity oj korcic b璠zie i to jeszcze d逝go ale trzeba si powstrzymywa od tych natr皻nych my郵i o no篡czkach, zaprze sie i walczy o d逝gie, piekne w這sy
No w豉郾ie... Ja to ju sama nie wiem, co ze sob zrobi. Bo ze mn to jest tak: jak obetn w這sy na d逝go嗆 mniej wi璚ej do ramion, to czuj si fajnie (zawsze to jaka zmiana), ale zaczynam zapuszcza ze zdwojon mobilizacj. I mi si to udaje. A jak jestem w takim niezdecydowaniu, to niby zapuszczam, ale ci庵le kombinuj, czy by tu jednak si nie obci望. Wszystkiemu winna 鈍iadomo嗆, 瞠 i tak b璠 musia豉 te w這sy 軼i望 (aby wszystko wyr闚na). No, i nie wiem, co zrobi

Stary 2007-08-31, 20:11   #233
Margaret90
Rozeznanie

Przy zapuszczaniu trzeba doprowadzi je jako do 豉du. Nie martw si, mnie te to czeka Po prostu zapuszczaj w這sy, nadejdzie czas na wyr闚anie to wtenczas zobaczysz czy chcesz mie d逝窺ze czy mo瞠 czas na jak捷 zmian. My kobiety lubimy kombinowa, czasami a za du穎

Stary 2007-08-31, 21:11   #234
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Przy zapuszczaniu trzeba doprowadzi je jako do 豉du. Nie martw si, mnie te to czeka Po prostu zapuszczaj w這sy, nadejdzie czas na wyr闚anie to wtenczas zobaczysz czy chcesz mie d逝窺ze czy mo瞠 czas na jak捷 zmian. My kobiety lubimy kombinowa, czasami a za du穎
Oj tak A p騧niej facet si pyta: "Ale o co Ci chodzi???"

W ka盥ym razie bior帷 pod uwag zbli瘸j帷 si jesie i zim oraz fakt, 瞠 moje w這sy uwielbiaj puszy si pod wp造wem wilgoci, chyba dam sobie na wstrzymanie z tym ci璚iem...

Stary 2007-08-31, 23:23   #235
antoinettee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Oj tak A p騧niej facet si pyta: "Ale o co Ci chodzi???"

W ka盥ym razie bior帷 pod uwag zbli瘸j帷 si jesie i zim oraz fakt, 瞠 moje w這sy uwielbiaj puszy si pod wp造wem wilgoci, chyba dam sobie na wstrzymanie z tym ci璚iem...
Sk康 ja to znam, moje tez si pusz i wywijaj ka盥y w inn stron. Teraz mog zwi您a w kucyk to p馧 biedy, p馧 bo kucyk闚 nie lubi ;/
Stary 2007-09-01, 12:47   #236
Marcia_Vaness
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

hejka. ja tez zapuszczam wloski.mam je juz za lopatki tylko ze 3 miesiace temu sama sobie wycieniowalam je tak od gory i te wycieniowane klaki wcale nie chca mi rosnac i wywijaja sie wlasnie na wszystkie strony. juz nie wspomne co sie dzieje jak pada deszcz lub jak jest mokro. chcialabym je jeszcze zapuscic z 10 cm zeby miec taki fajny efekt kiedy opadaja one na piers. fajnie to wyglada cos jak te zdjecia. ale nie rozumiem podciniania koncowek przy zapuszczaniu przeciez one nie maja zadnego znaczenia licza sie cebulki wlosow, a jak sie bedzie obcinac koncowki to i tak nic z tego nie wyjdzie, bo beda caly czas tej samej dlugosci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 6069c0859aea6b24c9e345818235d27e_14_19_0.jpg (22,3 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2145816615.jpg (55,2 KB, 38 za豉dowa)
Marcia_Vaness jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-01, 13:35   #237
hania811
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 711

Kobietki czy ja tez moge sie przy豉czyc?

Ja zapuszczam w這sy od 10 lat. raz mi sie uda這 zapu軼ic takie do 這patek. pi瘯ne by造. Teraz jak zdj璚ia ogladam to p豉kac mi si chce. czemu ja je obcie豉m!!!!!!!!!. Znaczy ja wiem czemu, bo mnie zacze造 denerwowac i sobie wymysli豉m 瞠 chce miec z przodu d逝go z ty逝 kr鏒ko (to by這 2 lata temu, nie podpatrzy豉m tego u Beghamowej). I wszystko by這by ok gdyby nie to 瞠 nagle zacze豉 panowac moda na taka fryzure i sie wsiek豉m. Postanowi豉m przefarbowac w這sy na jasny blond i sciac na kr鏒ko. Nawet nie wyobrazacie sobie jak ja wyglada豉m, jak upi鏎 jakis. Najgorsze jest to ze fryzjerka totalnie mi wystrzepi豉 te w這sy i teraz kazdy dos這wnie jest innej d逝gosci. Juz 6 miesi璚y sie nie obcinam, ale dzis musze. Mam tak po豉mane i zniszczone konc闚ki 瞠 masakra.
Marza mi sie w這ski wszystkie r闚nej d逝gosci z r闚niusienka grzywk, tak wi璚 trzeba je podciac bo p鏦i co mam totalny nie豉d na g這wie.

Jak juz je zr闚nam to obiecuj sobie nie farbowac znowu na inny kolor i nie obcinac po wariacku.

I obiecuje sobie 瞠 bed robi豉 maseczke z olejkiem rycynowym.
hania811 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-01, 15:07   #238
eyelash93
BAN sta造

Wiadomo軼i: 15

Hej mam pytanie -> olej rycynowy <- gdzie go mo積a kupic i ile kosztuje :P Aha i do czego go dodajecie ? Prosze odpiszcie szybko !
eyelash93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-01, 16:05   #239
lacallie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Cytat:
Napisane przez eyelash93 Poka wiadomo嗆
Hej mam pytanie -> olej rycynowy <- gdzie go mo積a kupic i ile kosztuje :P Aha i do czego go dodajecie ? Prosze odpiszcie szybko !
Olejek rycynowy mo積a kupi w aptece. Butelka 100 g kosztuje oko這 4 z.
Bardzo popularna jest maseczka z 鄴速ka, kilku kropel cytryny i olejku rycynowego.
Mo積a te doda par kropel do szmponu podczas mysia w這sk闚, albo na這篡 bezpo鈔ednio na ko鎍闚ki
Tylko uwaga! jest bardzo t逝sty i ci篹ko go zmy
lacallie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-01, 16:18   #240
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez antoinettee Poka wiadomo嗆
Sk康 ja to znam, moje tez si pusz i wywijaj ka盥y w inn stron. Teraz mog zwi您a w kucyk to p馧 biedy, p馧 bo kucyk闚 nie lubi ;/
U mnie jest dok豉dnie tak samo - pod wp造wem wilgoci moje w這ski wywijaj si i tworz na g這wie jakie masakryczne twory.teraz jest najgorzej, bo g鏎na warstwa jest kr鏒ka i kompletnie nie da si nad ni zapanowa.W deszczowe dni jestem"skazana na kucyk" Kiedy mia豉m d逝gie w這sy, deszcz nie by przeszkod, wr璚z odwrotnie, bo w這sy jeszcze fajniej si uk豉da造 i mocniej skr璚a造,by造 po prostu boskie(瘸dne papiloty,wa趾i czy te lok闚ka nie dawa造 mi takiego efektu jak wyj軼ie na deszcz).

scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-12 13:59:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.