Kąpiel rozświetlająca ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 21:41   #1
bajoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Question

Kąpiel rozświetlająca ?


Witam,
od jakiegoś czasu męczeę się z rudawo-złotym odcieniem swoich blond włosów. Wiem, że bardziej pasuje mi popielaty kolor i szukam sposobów, żeby go w końcu osiągnąć. Byłam dziś u mojego fryzjera i polecił mi kapiel rozświetlającą, ponieważ nie jestem przekonana do zabiegu dekoloryzacji. Stwierdził, że bez problemu ten zabieg ściągnie mi rudy odcień i nie zniszczy włosów tak jak rozjaśnianie. Ja jednak czytalam, że ta kąpiel jedynie zwiększa połysk włosów, a nie je rozjaśnia czy zmienia odcień. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy mam zaufac mojemu fryzjerowi
Pozdrawiam i z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi

PS: Jeśli nie ta kąpielą rozświetlającą to czym mogę pozbyć sie tej okropnej rudości? Mam teraz włosy w kolorze całkiem jasnego blondu i rozjaśnianie wydaje mi sie trochę bez sensu, tym bardziej, że zapuszczam włosy i chce , żeby były w dobrej formie. Samo farbowanie na odcieni epopielate niewiele daje, bo farba szybko sie wyplukuje i przeswituja złotawe refleksy.
bajoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 22:35   #2
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Kąpiel rozświetlająca ?

mogę się mylic, ale obstawiam, że Twojemu fryzjerowi chodziło o płukanie w jakiejś fioletowej płukance typu flor illum, bądź srebrzyk (tylko mozliwe, że bardziej profesjonalnej, fryzjerskiej)

np. Loreal ma w ofercie ampułki power shine blonde serie expert - które nadają włosom rozjaśnianym blask i zwalczają żółte refleksy - efekt niestety nie jest długotrwały

a może spróbowałabyś robić sobie sama płukankę flor illum w domu? tanio i nie niszczy włosów jak farbowanie
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:22   #3
bajoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kąpiel rozświetlająca ?

Dziękuję za odpowiedź Kate25 Problem w tym, że ja nie mam włosów rozjaśnianych i płukanki chyba niewiele tu pomogą, bo z tego co wiem to te fioletowe szampony itp działają tylko na rozjaśniane włosy. Poza tym szukam czegos trwałego. Boję się, że zostanie tylko dekoloryzacja, albo farbowanie co 2 tygodnie ... HELP !
bajoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:29   #4
iwosia
Raczkowanie
 
Avatar iwosia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 39
Dot.: Kąpiel rozświetlająca ?

ja uzywam szmponu do włosów cece color cold kosztował coś około 20 zł, a kupiłam go w sklepie fryzierskim! Polecił mi go fryzjer , abym nie maiła przebarwień na włosach! spróbuj go!
iwosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:53   #5
bajoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kąpiel rozświetlająca ?

W piatek idę na tą kąpiel rozświetlającą. Co mi tam :P Złożę relację po powrocie , a jak to nie pomoże to chyba obetnę sie na łyso :P
bajoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:05   #6
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Kąpiel rozświetlająca ?

Możesz spróbować płukanki. Na stronie kulpol.com jest ich niezły wybór, nie tylko do blond włosów.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:50   #7
bajoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kąpiel rozświetlająca ?

Zabieg jest rewelacyjny! Włosy są rozjaśnione kilka tonów, a zupełnie nie zniszczone. Fryzjer nałożył mi po tym rozświetlaniu farbę do stonowania zółtego odcienia i efekt jest super. Polecam Cała "operacja" trwała 3 godziny, a koszt to 120 zł na długie włosy.
bajoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.