Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-12-25, 22:31   #271
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473
Dot.: Ca豉 prawda o szamponetkach...

Przez dluuugi czas bawilam sie szamponetkami aby znalesc swoj odcien;-)
Tak naprawde koor nigdy nie schodzido konca... zawsze cos zostaje
Ps- uzywalam Palette i bardzo je sobie chwale (podobnie jak farby - kolor naprawde dlugotrwaly a nie wyplowialy po 2tygodniach i nie wiem czemu ludzie tak zle mowia o Palette ??? mi nigdy nie zaszkodzila bardziej niz jakies inne farby a uwierzcie ze duzo w zyciu farbowalam, mialam na glowie prawie kazy kolor i nie pozostawlam tylko przy palette )
Stary 2005-12-25, 22:33   #272
nuitarii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187

U篡wa豉m Welli. Kolor szybko blak, ale nadal si utrzymywa. Mia豉m nawet odrosty! Dodam, 瞠 u篡wa豉m zgodnie z zaleceniami. Mam w這sy ciemno-br您owe, robi豉m na czekoladowe.

Moja ponad 50letnia ciocia u篡wa na swoje kr鏒kie w這sy w豉郾ie szampon闚 koloryzuj帷ych. Nie wiem jak ona to robi, ale to jej w ca這軼i pokrywa siwe w這sy i jeszcze si d逝uugo nie zmywa.

Takie szampony nie niszcz w這s闚 poniewa nie posiadaj amoniaku. Szamponetki s delikatniejsze od zwyk造ch farb.
nuitarii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-25, 22:54   #273
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Przez dluuugi czas bawilam sie szamponetkami aby znalesc swoj odcien;-)
Tak naprawde koor nigdy nie schodzido konca... zawsze cos zostaje
Ps- uzywalam Palette i bardzo je sobie chwale (podobnie jak farby - kolor naprawde dlugotrwaly a nie wyplowialy po 2tygodniach i nie wiem czemu ludzie tak zle mowia o Palette ??? mi nigdy nie zaszkodzila bardziej niz jakies inne farby a uwierzcie ze duzo w zyciu farbowalam, mialam na glowie prawie kazy kolor i nie pozostawlam tylko przy palette )
Mi efekt po Palette te si podoba, farbowa造鄉y z kole瘸nk - zawsze ten sam odcie i by造鄉y zadowolone. Ale po jakim czasie rzeczywi軼ie w這sy zrobi造 si szorstkie i takie sianowate - stan polepsza si po na這瞠niu szamponetki (oczywi軼ie wizualnie). By豉m wtedy w salonie wiza簑 i pani myj帷 moje w這sy zapyta豉 sama z siebie, czy przypadkiem nie u篡wam palette. Zdziwi豉m si, powiedzia豉 瞠 po palette zawsze pozna w這sy (podobno w豉snie s szorstkie itd), chodzi豉m p騧niej na kompresy odzywcze no i straci豉m z 10cm z d逝go軼i ale stan baaardzo si poprawi Od tamtej pory ani razu nie u篡a豉m tej szamponetki
yedanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 09:30   #274
czekoladka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 859
GG do czekoladka21
Wink pasemka na ciemnobr您owych wlosach i szamponetka

Hej wizazanki!Mam ciemno-br您owe w這sy i jakis czas temu mialam robione pasemka rozjasniaczem, na to dalam szamponetke koniak i wygladalo ta nawet fajnie, takie kasztanowo-zlote refleksy. Jak pasemka mi sie znudzily zmienilam na moj naturalny kolorek tzn. ciemna czekolade. Teraz mam zamiar znowu zrobic sobie takie pasemka, tylko ze ciemniejsze i nie wiem jakiej szamponetki uzyc, moze jasny br您??Doradzcie cos, boje sie zeby nie wyszlo rudawe, a wiem ze szamponetki na rozjasnionych wloskach dzialaja intensywniej.
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 09:48   #275
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250
Dot.: pasemka na ciemnobr您owych wlosach i szamponetka

a czym farbowa豉 w這sy na t ciemn czekolad ? farb czy szamponetk ?
farby zmieniaj kolor w這s闚 na ja郾iejszy tylko na w這sach naturalnych..mo瞠 wartoby by這 odwiedzi fryzjera..
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 10:19   #276
czekoladka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 859
GG do czekoladka21

Farbowalam szamponem koloryzujacym, dodam ze sama nie zamierzam robic tych pasemek tylko moja kuzynka ktora jest fryzjerk mi bedzie robic.
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 11:07   #277
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

radz troszk odczeka a szampon si wyp逝cze...wtedy efekt b璠zie 豉dniejszy a i w這sy mniej zniszczone
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-26, 22:20   #278
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473

Mi jeszcze 涉DNA farba nie zaszkodzila
Problemy zaczely sie przy rozjasnianiu... ale to chyba jasne
obecnie wracam do swojego kolorku wlosow i jestem przerazona - mialam ciemne,brazowe wloski z popielatym polyskiem a odrazstaja mi - UWAGA - ciemny blond z rudym polyskiem (!!!)
Stary 2005-12-27, 02:16   #279
Darin
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 984
Cool Dot.: Ca豉 prawda o szamponetkach...

Farbowa豉m w這sy szamponetk Orzechowy br您 a jak troche rozja郾ia to poprawi豉m mahoniem Palette - nigdy mi do konca nie zszedl a wlosy mia造 okropny rudawy kolor - dwa razy musialam robi pasemka 瞠by pozby si efektu szamponetki - nigdy wiecej ich nie u篡j
Darin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-27, 02:19   #280
Darin
Rozeznanie

PS: fryzjerka powiedziala mi te 瞠 efekt szamponu nigdy sam nie zejdzie bo wnika bardzo g喚boko w struktur wlosa - oczywiscie nie tak gl瑿oko jak normalna farba , ale juz tam zostaje,

No ale ile fryzjerek tyle opinii

Ja w ka盥ym razie sko鎍zy豉m zabawy z moimi wlosami i teraz oddaje si tylko w r璚e profesjonalist闚 :P
Stary 2005-12-27, 02:25   #281
Darin
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez allicjaa
Ja kiedy ciapn窸am sobie koniak na w這sy z Palette w豉郾ie Kolor pozosta do ko鎍a, by na nich ten rudawy po造sk, mimo i by豉 to szamponetka na 24 mycia

Ostrzegam przed koniakiem palette - u mnie wyszed marchewkowo-pomara鎍zowy, teraz ta ca豉 sytuacja wydaje mi si zabawna ale wtedy nie by這 mi do 鄉iechu...
Stary 2005-12-27, 11:34   #282
Lena :)
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

Cytat:
Napisane przez Darin
Ostrzegam przed koniakiem palette - u mnie wyszed marchewkowo-pomara鎍zowy, teraz ta ca豉 sytuacja wydaje mi si zabawna ale wtedy nie by這 mi do 鄉iechu...
a ja zrobi豉m sobie w豉郾ie szamponetk Palette koniak w wakacje, chcia豉m uzyska w豉郾ie fajne przeb造ski i u mnie rezultat byl super, mo瞠 to te zale篡 od stanu w這sa, nie wiem...
ja w ka盥ym razie by豉m bardzo zadowolona!
Lena :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-27, 11:39   #283
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Cytat:
Napisane przez Lena :)
a ja zrobi豉m sobie w豉郾ie szamponetk Palette koniak w wakacje, chcia豉m uzyska w豉郾ie fajne przeb造ski i u mnie rezultat byl super, mo瞠 to te zale篡 od stanu w這sa, nie wiem...
ja w ka盥ym razie by豉m bardzo zadowolona!
A ja nie mog nigdzie znale潭 tego koloru, nie wiem czemu. mam rude wlosy i chcialam od鈍iezyc kolor, ale sama mied jest zbyt pomaranczowa. No i jak na zlosc tego koniaku nigdzie nie ma.
Stary 2005-12-27, 15:18   #284
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

Szamponetki Marion sa porzadne

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-27, 17:16   #285
kaszellek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 034
GG do kaszellek

a ja w zesz造m roku w grudniu ufarbowa豉m w這ski czekoladowym br您em palette, kt雡 te mia po 24 myciach zej嗆... bior帷 pod uwag, 瞠 myj w這sy codziennie- po nieca造m miesi帷u.. A trzyma si (stopniowo bledn帷 i bledn帷 do czerwca.. co by by這 dalej nie mam poj璚ia, bo posz豉m do fryzjera i rozja郾i豉m w這sy.. i by這 z tym mn鏀two zachodu bo ta g逝pia szamponetka ca造 czas si na nich trzyma豉.. :/ I mimo 瞠 kolorek by naprawd pi瘯nyyy to NIGDY WI犴EJ..
kaszellek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-27, 17:39   #286
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Cytat:
Napisane przez kaszellek
a ja w zesz造m roku w grudniu ufarbowa豉m w這ski czekoladowym br您em palette, kt雡 te mia po 24 myciach zej嗆... bior帷 pod uwag, 瞠 myj w這sy codziennie- po nieca造m miesi帷u.. A trzyma si (stopniowo bledn帷 i bledn帷 do czerwca.. co by by這 dalej nie mam poj璚ia, bo posz豉m do fryzjera i rozja郾i豉m w這sy.. i by這 z tym mn鏀two zachodu bo ta g逝pia szamponetka ca造 czas si na nich trzyma豉.. :/ I mimo 瞠 kolorek by naprawd pi瘯nyyy to NIGDY WI犴EJ..
Ale to nie jest to samo, co szamponetka, bo ta jest do 8 my. Szampony koloryzuj帷e w sumie niewiele si r霩ni od farb, w ka盥ym razie te z palette na pewno
Stary 2005-12-27, 17:56   #287
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

moje do鈍iadczenia z szaponetkami s takie:
-cz瘰to kolor wychodzi nie taki jak na zdj璚iu
-ciemne kolory maj tendencje do nie zmywania si do ko鎍a
-cz瘰to wysuszaj w這sy ( szczeg鏊nie palette czy jak to si tam pisze)
- nie rozja郾iaj, wi璚 nie popal w這s闚!
z szamponami koloryzujacymi jest pododbnie.Moim zdaniem lepiej jednak zainwestowac w dobr farb.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-27, 18:29   #288
kaszellek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 034
GG do kaszellek

aha :P ale i tak im nie ufam .. no a poza tym z tego co pami皻am jak by豉m m這dsza i stosowa豉m te kr鏂ej dzia豉j帷e.. to i tak zawsze pozostawa taki po造sk nieokre郵ony.. najcz瘰ciej po tych rudo-czerwonych
kaszellek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-27, 21:22   #289
ewelinkaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

szamponetka to bzdura!!
po pierwsze- kolor szybko plowieje- z "blondu" zrobil mi sie rudy;/
po drugie- pisze ze zmywa sie po kilku myciach ale jak dla mnie to nieprawda- trzyma sie dluzej
po trzecie kolory nie sa takie same jak na opakowaniu
po czwarte- wlosy sie niszcza!
WIEC JUZ LEPIEJ ZAFARBOWAC FARBA
ewelinkaaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 11:22   #290
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898
Marion na 24 mycia :)

U篡wa造軼ie mo瞠 tego szamponu koloryzuj帷ego? Bo przejrza豉m wyszukiwark i wi瘯szo嗆 wypowiedzi odnosi si tam do szamponu na 4-8 my, a ja si zastanawiam nad tym d逝瞠j trzymaj帷ym na w這sach . Co o nim s康zicie? Jakie polecacie kolory (chcia豉bym ciemny br您, czekoladowy br您... co ciemnego)
Pozdrowienia i szcz窷liwego nowego roku, udanego sylwestra

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 11:32   #291
wiorka_sforna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
Dot.: Marion na 24 mycia :)

To m鎩 ulubiony szampon, cho ostatnio trudno mi go w sklepach znale潭. Utrzymuje si d逝go, nie niszczy w這s闚, bardzo 豉dnie pachnie przy nak豉daniu- m鎩 faworyt. Polecam kolor: ciemna czekolada- na pocz徠ku mo瞠 jest ciemny, ale potem bardzo 豉dnie si wyp逝kuje, a w這sy s bardzo b造szcz帷e.
wiorka_sforna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 11:41   #292
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

dzi瘯uj Wiorka

ja w豉郾ie nad t ciemn czekoad si zastanawiam i mam nadziej 瞠 dzi go znajd w sklepie mariona trudno rzeczywi軼ie znale潭, ale widzia豉m w sklepie spo篡wczym (!) ko這 mojego domu te w saszetkach na 4-5 my, mam nadziej 瞠 te na 24 mycia te b璠.

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 11:43   #293
asia15r@wp.pl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question B豉gam pom騜cie to jest dla mnie wa積e ....zaraz sylwester!!!!

dostalam okres akurat dzis przed sylwiekim mialam farbowac wlosy ale mowi sie ze w zcasie miesiaczki nie powinno sie farbowac dlaczego co mi grozi mzoe nie wyjsc?farbowac czy nie? a farbuje szamponetka tlyko! plisssssssss
asia15r@wp.pl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 11:51   #294
sylssa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219
GG do sylssa
Dot.: B豉gam pom騜cie to jest dla mnie wa積e ....zaraz sylwester!!!!

Hi hi hi....

Ja bym na to nie zwraclam uwagi,nie widze zadnego zwiaku

FARBOWAC!!!

...on Ci wybra dawno temu... wymy郵i Ci sobie...

...i spotkasz go - powie Ci, 瞠 to Ty...

sylssa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 11:52   #295
wiorka_sforna
Raczkowanie

Je郵i chcesz mie szampon na d逝瞠j to polecam ten w opakowaniu na 24 mycia. Ostanio nie mog豉m nigdzie go znale潭, wiec spr鏏owa豉m saszetki (co z ciemnych br您闚). Kolor te fajny, tylko tak szybko si zmy, 瞠 nawet nie zd您y豉m sie nim nacieszy Wi璚 trzymam kciuki za poszukiwania, mo瞠 w twoich sklepach uda si go znale潭
Stary 2005-12-29, 11:56   #296
dafreen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 856
GG do dafreen

nie masz si czym przejmowa, spokojnie mo瞠sz umalowa w這sy, tym bardziej 瞠 jest to szamponetka, wi璚 z za這瞠nia ma to byc kolor zmywalny....
janigdy nie zauwa篡豉m specjalnej r騜nicy w kolorze ani strukturze w這s闚 malowanych w czasie okresu...
nie przejmuj si, maluj!!!
super zabawy sylwestrowej i spe軟ienia marze w Nowym Roku!!
dafreen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 11:57   #297
wiorka_sforna
Raczkowanie

Jak szamponetk, to nic z貫go si nie stanie. Ju nie raz wypr鏏owa豉m
Stary 2005-12-29, 11:57   #298
nati__xxx
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 211
GG do nati__xxx

Ja te zastanawaia豉m si nad tym szamponem i jeszcze nad identycznym z garniera,te czekoladka-ale boj si 瞠 jakie plamy mi wyjd na w這sach bo jeszcze nigdy sama nie u篡wa豉m ani farby ani szamponu jak to si na豉da?same nak豉dacie czy kt鏀 wam w tym pomaga? napiszcie prosz
Stary 2005-12-29, 12:05   #299
wiorka_sforna
Raczkowanie

Bardzo r騜nie:czasami kto mi w nak豉daniu pomaga, czasami sama. Akurat ten szampon swietnie si pieni, wi璚 jest to bardzo 豉twe; najpro軼iej wygl康a to tak: moczysz w這sy jak do mycia, wyciskasz, wylewasz szapon na g這w i wcierasz, masujesz, tak jak zwyk造. Gdy masz juz du穎 tej piany zbierasz w這sy, najlepiej pod czepek foliowy lub zwyk陰 torebk foliow i czekasz. Po okreslonym czasie zmywasz. Naprawde, to 瘸dna filozofia.
Jak dobrze go rozprowadzisz, 瘸dne plamy nie wyjd
Stary 2005-12-29, 12:49   #300
nati__xxx
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 211
GG do nati__xxx

No dobra,to dzi albo jutro robi eksperyment,trzymajcie za mnie kciuki A taki jeden szampon wystarczy na w這sysi璕aj帷e za 這patki

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.