Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-14, 22:05   #2971
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez modaa Poka wiadomo嗆
Witam. Mam pewien dylemat. Chcia豉bym zmieni kolor w這s闚 za pomoc szamponetki (ciemny br您). Jestem szatynk. S造sza豉m, 瞠 kolor nie zawsze si zmywa, co wi璚ej, pozostaje rudawy odcie. Chcia豉bym na wakacje zmieni troch look. Czy to prawda? A mo瞠 odpu軼i sobie koloryzacj?Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied. Jest to dla mnie wa積e. ;]
Szamponetka nie zawsze si wymywa. Jak zafarbujesz w這sy szamponetk o ciep造m odcieniu, mo瞠 pozosta rudawy odcie.
Stary 2011-06-15, 14:13   #2972
modaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Red face Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Szamponetka nie zawsze si wymywa. Jak zafarbujesz w這sy szamponetk o ciep造m odcieniu, mo瞠 pozosta rudawy odcie.
Dzi瘯i za pomoc. Chcia豉bym taki troch ciemny br您. My郵isz, 瞠 zostanie po tym jaki odcie? Nigdy nie farbowa豉m w這sow, temu pytam ;] Bo niekt鏎ym normalnie schodzi kolor. Kurcze, boje si troche ich zafarbowa, 瞠 p騧niej nie wr鏂 ju do naturalnego, b康 odrosty b璠 zbyt denerwuj帷e i bede musia豉 ju ci庵le farbowa. Nie wiesz te czy szamponetka i szampon koloryzuj帷y to to samo? Bo s造sza豉m, 瞠 jest jaka r騜nica, lecz nie bardzo si orientuj
modaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-15, 14:24   #2973
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez modaa Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za pomoc. Chcia豉bym taki troch ciemny br您.
A sama masz ja郾iejsze w這sy?

Cytat:
My郵isz, 瞠 zostanie po tym jaki odcie? Nigdy nie farbowa豉m w這sow, temu pytam ;]
Nie wiem, bo i sk康. R騜ne w這sy r騜nie reaguj.

Cytat:
Nie wiesz te czy szamponetka i szampon koloryzuj帷y to to samo? Bo s造sza豉m, 瞠 jest jaka r騜nica, lecz nie bardzo si orientuj
Obecnie to ju to samo.
Stary 2011-06-17, 20:34   #2974
AsiaaMaddie95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam, kochane wiza瘸nki, chcia豉bym Was prosic o porad. Wczoraj po raz pierwszy zmienia豉m kolor w這s闚... z jasno br您owego na troch ciemniejszy. U篡豉m do tego szamponu koloryzuj帷ego Delia- No.1 odc. 4.0-br您, jednak nie trzyma豉m go zbyt d逝go na w這sach. Kolor wyszed zadowalaj帷y, ale chcia豉bym jeszcze troszeczk go przyciemni tak o p馧/ jeden odcie. Zastanawiam si, czy wybra jeszcze raz ten sam kolor i potrzyma go troch d逝瞠j, czy te wybra odcie ciemny br您-3.0? Doradzicie?

"[...] wszystko, co zdarza si raz, mo瞠 ju nie przydarzy si nigdy wi璚ej, ale to, co zdarza si dwa razy, zdarzy si na pewno i trzeci."
AsiaaMaddie95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-18, 13:31   #2975
nutella_plusik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
GG do nutella_plusik
Farbowanie szamponetk! pomocy!

Witam. Mam zamiar przefarbowa si szamponetk. Mam w這sy koloru ciemny blond , a chcia豉bym przefarbowa si na ciemny rudy. I teraz bardzo prosz o pomoc. Chc aby軼ie pomog造 znale潭 mi jaka szamponetk z Joanny , 瞠by by豉 o kolorze ciemny rudy. To bardzo pilne czekam na pomoc! Zamieszcz zdj璚ie z obecnym kolorem w這s闚.
http://imageshack.us/photo/my-images/30/unled4er.png/

Prosz o szybkie odpowied履!
nutella_plusik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-18, 20:26   #2976
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 653

Tutaj tez si Was spytam - bo pytanie dotyczy tylko szamponu (ale wst瘼 historii jest).

Dziewczyny, w zasadzie nie wiem czy tutaj powinnam zadac to pytanie ( w tym w徠ku).
Przedstawi moj sytuacj.
Jakie p馧 roku temu fryzjerka spalila mi w這sy, wi璚 chodzi豉m na intensywne regeneracje (plus regeneracja w domu), w這sy w miar doszly do siebie, ale mimo wszystko byly suche. Przez to spalenie wlosy mi sie rozjasni造, a ze swoje z natury mam w kolorze brazu, chcialam w miare wyr闚nac kolor, wi璚 wybra豉m sie do fryzjera, 瞠by wszystko odbylo sie profesjonalnie.
Niestety kolor chwycil na czarno (szkoda gada jak si zobaczylam w lustrze; nic - tylko p豉ka), a ja w czarnym wygladam masakrycznie. Odczekalam tydzie i inna fryzjerka (ktora tez kiedy mnie tak z czarnego odratowala). Zrobi豉 mi pasemka.
ALE, pasemka sa tak bardzo kontrastowe z tymi czarnymi wlosami, 瞠 wygladam, jakbym mia豉 siwe wlosy Ju mi si plaka chce, jak wygl康am... Wiec pomy郵a豉m sobie, ze mo瞠 by troch ju te pasemka przyciemnic jakim szamponem koloryzuj帷ym - a teraz pytanie do Was - jakim? Chcialabym aby po prostu chwyci, 瞠bym nie wygl康ala, jak wygl康am - i nie zaszkodzi za bardzo wlosom. Macie jakie pomysly?
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-19, 10:25   #2977
Muffka_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 059

Nie wiem czy to dobry pomysl ishtar, farbowanie wlosow potraktownych rozjasniaczem bardzo czesto konczy sie szybkim wyplukiwaniem koloru, zwlaszcza szamponetek. Ale jesli juz na prawde musisz to raczej tymi do 24 myc no ale to juz prawie jak farba. Na Twoim miejscu zostawilabym wloski w spokoju...daj im sie zregenerowac poki co

Muffka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-19, 11:24   #2978
ishtar
Zakorzenienie

Dzieki za odpowied, sprawdzi豉m teraz na sobie Deli (do 6 my) i prawie nic nie chwyci這... No co - moze sprobuj przetrwac w tym obrzydliwym kolorze i skoncz kuracj K-Paxem i potem p鎩d na koloryzacje do salonu fryzjerskiego, 瞠by pokryc ju calo嗆 w這s闚 - my郵a豉m nawet zeby jakim kasztanem si pomalowa - tylko boje sie, 瞠 na tych rozja郾ianych chwyci na czerwono (bo je郵i by豚y ciep造 odblask to nic by sie nie sta這, byle nie by造by czerwone ).

W豉郾ie te wyczyta豉m, ze na rozja郾ianych nawet szapmponetki chwytaj mocniej - dlatego zacz瘭am od delikatnej Delii i to w jasnych br您ach... ale nic si nie chwyci這...
Stary 2011-06-19, 12:17   #2979
Muffka_
Zakorzenienie

Za jakis czas ten czarny na pewno splucze sie do jakiegos braziku, pasemka tez maja to do siebie ze sie lekko naturalizuja, wiec pozostaje tylko czekac. Co do kasztana to nie wiem, ale kawowy braz moze na blondzie zrobic czerwony, sama to przeszlam...najlepszy jest czekoladowy braz

Stary 2011-06-19, 12:47   #2980
ishtar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Poka wiadomo嗆
Za jakis czas ten czarny na pewno splucze sie do jakiegos braziku, pasemka tez maja to do siebie ze sie lekko naturalizuja, wiec pozostaje tylko czekac. Co do kasztana to nie wiem, ale kawowy braz moze na blondzie zrobic czerwony, sama to przeszlam...najlepszy jest czekoladowy braz
Dzi瘯i za pocieszenie
Ja mia豉m kiedy po這zone cappucino - faktycznie pobarwi sie na czerwono, ale mylam w這sy przez dwa tygodnie codziennie (urlop mia豉m) i 豉dnie sie wyp逝ka (do normalnego koloru). Teraz jednak mam tak zniszczone w這sy, 瞠 boje si wszytko robi na nich (co mnie podkusi這 z tym wyr闚nywaniem koloru), 瞠 boje sie ryzykowa.

Mo瞠 fakt faktem kupi szamponetk z czekoladowym br您em, sprawdz kolor na jakim pasemku i zobaczymy jak wyjdzie. Jeszcze my郵a豉m nad naturalnym rozja郾ianiem - albo miodem (bo odzywi w sumie w這sy), albo oliw z cytryn - nie spodziewalabym sie spektakularnych efekt闚, ale chocia sukcesywnie moze rozja郾i delikatnie ten paskudny czarny.
Stary 2011-06-19, 12:55   #2981
loove cr7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
szamponetka ? dziewczyny pomocy !

rozjasni豉m sb w這sy z ciemnego na blond. mia豉m go ok miesi帷a no ale jest mi beznadziejnie i w 鈔ode farbowa豉m szamponetk z mariona kolorem ciemny blond i kolor wyszed cudny. Niestety dzisiaj ju mi si zmy a mam wa積 imprez i tu moje pytanie : czy mozna zafarbowa inn farb lub szamponetk dzisiaj ? Albo szamponetk tej samej firmy tylko kolor orzechowy br您 ? bo niestety nie mam mo磧iwo嗆 kupna tej co farbowa豉m ;/
dodam 瞠 szamponetka nie zesz豉 mi do ko鎍a.
POMOCY !
loove cr7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-19, 12:56   #2982
Muffka_
Zakorzenienie

Tak jak wyzej pisane, najlepiej myc wloski szamponem przeciwlupiezowym albo rumiankowym z dodatkiem sody i dodatkowo na koniec plukanki z cytryny jak mowisz, maska miodowa moze sie sprawdzic ale co do oliwy to slyszalam, ze raczej przyciemnia niz rozjasnia

Stary 2011-06-19, 13:01   #2983
ishtar
Zakorzenienie

I tak jestem zmuszona do mycia przeciw逝piezowymi, bo moja sk鏎a g這wy toleruje tylko 3 szampony - Vichy, Bioderma i ta雟zy Head&Shoulders, wi璚 tu spoko - ale dosypania sody do szamponu nie spowoduje wykruszania si w這s闚? Jesli nie to zastosuj i powoli, powoli b璠 wraca do swojego koloru - w這sy na szcze軼ie mam do ramion, wi璚 pewnie to zajmie max. 1,5 roku (na szcz窷cie dobrze mi w kucykach i koczkach ).

A i tak po ostatniej awarii u fryzjera (ktory spali mi w這sy) musia豉m je 軼i望 z 20 cm
Swoja drog - ci篹ko znale潭 teraz dobrego fryzjera, a ceny niestety wcale nie s wyznacznikiem profesjonalizmu ...
Stary 2011-06-19, 13:11   #2984
Muffka_
Zakorzenienie

Jesli chodzi o sode to powiem tak: naprawde pomogla bardzo wyplukac rudy do mojego ciemnego blondu, oczywiscie nie calkowiecie. Jednak zauwazylam pozniej, ze zaczely mi sie po niej rozdwajac koncowki Kruszenia sie nie zaobserwowalam. Jednak jesli faktycznie masz bardzo zniszczone wloski to dobrze to przemysl. Btw. ja tez wracam do naturalek naturalnym odrostem

Stary 2011-06-19, 13:22   #2985
ishtar
Zakorzenienie

Cytat:
Jesli chodzi o sode to powiem tak: naprawde pomogla bardzo wyplukac rudy do mojego ciemnego blondu, oczywiscie nie calkowiecie. Jednak zauwazylam pozniej, ze zaczely mi sie po niej rozdwajac koncowki Kruszenia sie nie zaobserwowalam. Jednak jesli faktycznie masz bardzo zniszczone wloski to dobrze to przemysl. Btw. ja tez wracam do naturalek naturalnym odrostem
To ja Ci zycz powodzenia i wytrwalosci w schodzeniu do nauralnego (i sobie te... ).
Stary 2011-06-19, 13:27   #2986
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ishtar Poka wiadomo嗆
To ja Ci zycz powodzenia i wytrwalosci w schodzeniu do nauralnego (i sobie te... ).
Dziekuje, ja Tobie rowniez. Daj znac jak wloski za pewien czas

Stary 2011-06-19, 18:48   #2987
shenandoah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 697

Hej dziewczyny, mam ma造 problem. Przedwczoraj pomalowa豉m w這sy nowym wynalazkiem welli, piank trwale koloryzuj帷 w kolorze egzotyczna czerwie (dodam, 瞠 wcze郾iej co p馧 roku malowa豉m w這sy br您em z castinga, a m鎩 naturalny kolor to jasny br您) Wszystko by這by super, ale na odrostach wyszed mi strasznie czerwony kolor, kt鏎y na dodatek do mnie nie pasuje.
Nie wiem gdzie ja mia豉m g這w, jak kupowa豉m t straszn farb Welli
Jak my郵icie, czy uda mi si teraz po這篡 na to szampon koloryzuj帷y w kolorze br您 lub ciemny br您? Czy w og鏊e szampon z豉pie na dopiero co pomalowanych trwa陰 farb w這sach? Bardzo prosz o pomoc

shenandoah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-19, 19:14   #2988
Muffka_
Zakorzenienie

Jesli chodzi o Twoje pytanie to moze w jakims stopniu zlapie ale braz na pewno z tego nie wyjdzie, raczej jakis gleboki burgund Nawet nie sadze zeby farba to calkowicie przykryla. Moja kolezanka dopiero jakos po 3-4 farbowaniach doszla do calkowitego brazu bez zadnej czerwonej poswiaty.

Stary 2011-06-20, 19:07   #2989
sophisticated_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 745

witajcie kochane mam pytanie jestem szatynka i chcialabym sie przefarbowac na karmelowy blond myslicie ze da rade? nie jestem zadowolona ze swojego koloru wlosow i chce gozmienic na jakis cieply gdyz mam bardzo blada cere ostatecznie pozostaje mi farba. co o tym sadzicie?

https://pomagam.pl/zima2
pomozmy zwierzakom w fundacji ocalenie przetrwac zime, bardzo prosze!
sophisticated_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-20, 19:11   #2990
Muffka_
Zakorzenienie

Szamponetki nie rozjasniaja wlosow...wiec zostaje tylko farba/rozjasniacz

Stary 2011-06-21, 20:11   #2991
Cam_
Przyczajenie

Hej mam pytanie .
Czy kto z was u篡wa mo瞠 szamponetki firmy "MARION" od 6 - 8 my ?
Moje pytanie jest takie:
Czy kolor zmywa si ca趾owicie i w jakim czasie (m闚i tu dalej o MARIONIE),
czyli czy mog powr鏂i do w豉snego koloru bez 瘸dnych rozja郾iaczy i innych .... ?

Dodam , 瞠 moje w這sy to ciemny blond, a chc pofarbowa na czekoladowy br您 .

PROSZ O SZYBK ODP. z g鏎y dzi瘯i .

------------------------------------------------------------------
*S造sza kto mo瞠 o jakiej pracy dla os鏏 powy瞠j 14 r. . ? haha
Cam_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-21, 20:23   #2992
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cam_ Poka wiadomo嗆
Hej mam pytanie .
Moje pytanie jest takie:

Mialam identyczna sytuacje....z ciemnego blondu na czekoladowy braz Mariona. Niestety w moim przypadku szampon nie splukal sie, jedynie z brazu do rudego Ale oczywiscie kazde wlosy sa inne i inaczej reaguja

Stary 2011-06-21, 20:33   #2993
Cam_
Przyczajenie

Cytat:
Mialam identyczna sytuacje....z ciemnego blondu na czekoladowy braz Mariona. Niestety w moim przypadku szampon nie splukal sie, jedynie z brazu do rudego Ale oczywiscie kazde wlosy sa inne i inaczej reaguja
o陶 to a tak 幢e raczej nie chc mie rudych w這s闚 : ( .
A czy pami皻asz mo瞠 ile trzyma豉 na w這sach ten kolor ?
Mo瞠cie poleci co co zmyje si ca趾owicie , czy raczej nie ma takiego specyfiku . ?

------------------------------------------------------------------
*S造sza kto mo瞠 o jakiej pracy dla os鏏 powy瞠j 14 r. . ? haha
Cam_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-21, 20:58   #2994
bonee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam Piekne Panie

Mam dylemat:
Pod koniec kwietnia farbowalam wlosy u fryzjera na bezowy blond - taki jasny, sloneczny. Zazwyczaj robilam pasemka, ale jakos mnie podkusilo posluchac rady pana i musze przyznac, ze byl to najjasniejszy blond jakikolwiek do tej pory mialam na glowie. Moj naturalny kolor to ciemny blond, wiec juz po 2 tygodniach mialam bardzo ciemna sciezke zamiast przedzialka Takze sposobem domowym zafarbowalam odrosty farba Garnier Nutrisse rumiankowy blond. Wyszlo calkiem ok, ale po kilkunastu dniach znow ten odrost.
Jako osobe od paru lat trzymajaca sie pasemek i balejazu, bardzo irytuje mnie tak szybko widoczny odrost i takie farbowanie i niszczenie wlosow co 3-4 tygodnie - do tego nie sa za geste i cienkie.
Takze po 3 tygodniach od farbowania, zrobilam sobie pasemka szamponem ton w ton od Schwarzkopf Poly Color sredni blond. Wyszly ok, ale troche szaro sie teraz czuje jako ze przyciemnily cala fryzure - jednakze przynajmniej nie widac odrostu i nie zniszczyly sie wloski tak mocno jak od farby.
Od jakiegos czasu zastanawiam sie czy nie wrocicby do ukochanych przezemnie niegdys rudosci - jakies 10 lat temu stalam sie blondynka i tego sie trzymalam.
Czy myslicie, ze jezeli teraz na to cale zamieszanie polozylabym sobie kolor bursztynowy blond od L'Oreal Casting Creme uzyskalabym przyjemny, nie za ciemny odcien rudego? Czy takie koloryzowanie tydzien w tydzien (tak, ciemniejsze pasemka robilam tydzien temu) zniszczy mi wlosy pomimo tego, ze oba szampony/kremy sa bez amoniaku i "do 24 myc"?
Czy lepiej odczekac, dac sie troche zmyc tym nowo wyczarowanym pasemkom i wtedy wrzucic sobie bursztynowy blond?

Niestety nie mieszkam obecnie w Polsce wiec wyprawa do fryzjera kosztowalaby mnie o wiele za wiele, dlatego nie wchodzi w gre i staram sie jakos domowym sposobem delikatnie przerzucic na rudosci

Z gory dzieki za porady.

P.S. W zalaczniku moje zdjecie - tak mniej wiecej wygladalam przez ostatnie 10 lat. Teraz troszke ciemniejszy, mysi blond.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (7,1 KB, 15 za豉dowa)
bonee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-21, 21:08   #2995
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Hej mam pytanie .
Moje pytanie jest takie:

Nigdy nie wiadomo czy kolor si u danej osoby zmyje ca趾owicie. Zw豉szcza jak chcesz przefarbowa w miar jasne w這sy na ciemny kolor.
Stary 2011-06-23, 10:23   #2996
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
o陶 to a tak 幢e raczej nie chc mie rudych w這s闚 : ( .
A czy pami皻asz mo瞠 ile trzyma豉 na w這sach ten kolor ?
Mo瞠cie poleci co co zmyje si ca趾owicie , czy raczej nie ma takiego specyfiku . ?
Trzymalam tyle ile bylo napisane na saszetce. A polecac to nic nie bede bo jak mowimy naprawde nie ma reguly czy kolor sie zmyje czy nie. Mojej kolezance ten sam kolor idealnie sie zmyl, wiec chyba musisz zaryzykowac

Stary 2011-06-24, 09:37   #2997
Zaklin12
Przyczajenie

2 dni temu "pofarbowa豉m" w這sy szamponem koloryzuj帷ym. M鎩 naturalny kolor to blond, szamponetka mia豉 wyj嗆 br您, a wysz這 mi straaaasznie rude. ;( Co zrobi, 瞠by szybko si pozby tego koloru z moich w這s闚? (w gre nie wchodzi ponowne koloryzowanie) .
Prosz o odpowied ;**
Buziaki ^.^
Zaklin12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-24, 09:57   #2998
bonee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Jezeli to byla szamponetka to ja bym kupi豉 dok豉dnie taka sama i jeszcze raz ja po這篡豉, ale na troch kr鏂ej - wtedy powinien wyj嗆 ci br您. Szamponetki tak nie niszcz w這s闚 wiec b璠zie ok.
Je瞠li teraz b璠ziesz si stara豉 pozby tego koloru rudy b璠zie jeszcze bardziej w軼iek造. Jednak瞠 pomo瞠 ci w tym mycie szamponem przeciwlupiezowym (zostaw pian na pare minut i splucz) albo plukanie woda z sokiem z cytryny.
Stary 2011-06-24, 14:25   #2999
Zaklin12
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bonee Poka wiadomo嗆
Jezeli to byla szamponetka to ja bym kupi豉 dok豉dnie taka sama i jeszcze raz ja po這篡豉, ale na troch kr鏂ej - wtedy powinien wyj嗆 ci br您. Szamponetki tak nie niszcz w這s闚 wiec b璠zie ok.
Je瞠li teraz b璠ziesz si stara豉 pozby tego koloru rudy b璠zie jeszcze bardziej w軼iek造. Jednak瞠 pomo瞠 ci w tym mycie szamponem przeciwlupiezowym (zostaw pian na pare minut i splucz) albo plukanie woda z sokiem z cytryny.
Tak, wola豉bym wr鏂i do pierwotnego kolorku.
Dzi瘯uj za rady ;*
Zaklin12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 15:49   #3000
peggypeggy
Przyczajenie

Szamponetka

Z g鏎y przepraszam, je郵i wybra豉m z造 dzia.

Witajcie :)
Mam w這sy ciemny blond, i chcia豉bym je przefarbowa szamponetk na jaki ja郾iejszy odcie blondu. Tyle, 瞠 czyta豉m du穎 o tym, 瞠 po szamponetkach w這sy s zniszczone, a kolor do ko鎍a si nie zmywa. I - co jest moim g堯wnym problemem - 瞠 przy "rozja郾ianiu" blondu na ja郾iejszy odcie, w這sy robi si wr璚z 鄴速e. Czy to prawda? Mo積a tego jako unikn望? Jakie szamponetki polecacie? (I czy w og鏊e je polecacie?)
PS. Kolor w這s闚 po zastosowaniu szamponetki naprawd bardzo si r騜ni od naturalnego, na kt鏎y zosta豉 po這穎na?
peggypeggy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.