Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-27, 17:07   #3001
Noodle Soup
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 500
Dot.: Szamponetka

Sama szamponetka nie da rady rozja郾i w這s闚.
Noodle Soup jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 21:12   #3002
Immigrant
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Musisz je rozja郾i, a nie farbowa szamponetk. A czego takiego robi na w豉sn r瘯 bym nie radzi豉, bo efekty mog by przedziwne
Immigrant jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 22:34   #3003
_Roksi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 076

szamponetki baaaardzo niszcz w這sy - wiem to z autopsji... a moja fryzjerka m闚i豉, 瞠 cz瘰to s gorsze od farb

A tak w og鏊e to wybra豉 niew豉軼iwy dzia.
_Roksi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 01:32   #3004
dillingerine
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Cytat:
Napisane przez _Roksi Poka wiadomo嗆
szamponetki baaaardzo niszcz w這sy - wiem to z autopsji... a moja fryzjerka m闚i豉, 瞠 cz瘰to s gorsze od farb

A tak w og鏊e to wybra豉 niew豉軼iwy dzia.
Rozbi豉 sobie sekcj zw這k? (I ju na okoliczno嗆 potencjalnej odpowiedzi - tak si NIE m闚i).

Od kiedy szamponetki niszcz w這sy, nie wnikaj帷 praktycznie w og鏊e w ich struktur, co robi farby? Dej pan spok鎩. Szamponetk nic nie zrobisz, wi璚 do fryzjera zapraszam.
dillingerine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 11:11   #3005
Ciotka_Klotka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Joanna, aromatyczne cappuccino

Ostatnio Joanna wypu軼i豉 na rynek nowe szamponetki. U篡wa kto mo瞠 aromatyczne cappuccino? Jaki kolor wychodzi? Podobny do tego na opakowaniu? Mam w這sy ciemny blond ze s這necznymi refleksami, ale odrosty jakby troch ciemniejsze. Chcia豉bym je troch wyr闚na, ale boj si, 瞠 wyjd mi 鈔ednio br您owe w這sy:/

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zar璚zeni

21.06.2014 <= 奸ub
Ciotka_Klotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 12:32   #3006
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dillingerine Poka wiadomo嗆
Rozbi豉 sobie sekcj zw這k? (I ju na okoliczno嗆 potencjalnej odpowiedzi - tak si NIE m闚i).

Od kiedy szamponetki niszcz w這sy, nie wnikaj帷 praktycznie w og鏊e w ich struktur, co robi farby? Dej pan spok鎩. Szamponetk nic nie zrobisz, wi璚 do fryzjera zapraszam.
Autopsja to jak podaje S這wnik j瞛yka polskiego wyd. PWN to nie tylko sekcja zw這k, ale tak瞠 «naoczne stwierdzenie czego, w豉sna obserwacja». Zatem wyra瞠nie przeze mnie u篡te, jest jak najbardziej zasadne.

Ale je瞠li wolisz, to wiem to z do鈍iadczenia.

I owszem, szamponetki niszcz w這sy. Po szamponetce przez kilka miesi璚y mia豉m szorstkie, podatne na wysuszanie w這sy. W pierwszym miesi帷u wypada造 mi gar軼iami. Pocz徠kowo my郵a豉m, 瞠 to jakie os豉bienie organizmu, ale moja fryzjerka potwierdzi豉, i szamponetka niszczy w這sy i nigdy si ca趾owicie nie wyp逝kuje.
Stary 2011-06-28, 12:37   #3007
NioseWamPicie
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 948

Cytat:
Napisane przez dillingerine Poka wiadomo嗆

znaczenia:
rzeczownik, rodzaj 瞠雟ki
(1.1) sekcja zw這k; zob. te autopsja w Wikipedii
(1.2) w豉sne do鈍iadczenie
odmiana:
(1.1–2) lp autopsj|a, ~i, ~i, ~, ~, ~i, ~o; blm
przyk豉dy:
(1.2) Znam to z autopsji.

Tak si m闚i

Ja te si zastanawia豉m swego czasu nad szamponetkami ale w豉郾ie opinie mnie troch wystraszy造.
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 14:21   #3008
peggypeggy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Czyli lepiej nie pr鏏owa zmieni odcienia w這s闚 szamponetk? Tzn. a je郵i po prostu na這篡豉bym bardzo jasny blond? W og鏊e odcie by si nie zmieni? Chodzi mi generalnie o to, 瞠 chcia豉bym zmieni go tylko troch.
Chocia troch przerazi豉m si tymi opiniami o niszczeniu w這s闚, i teraz to sama nie wiem :<
peggypeggy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 17:43   #3009
Noodle Soup
Zadomowienie

Szamponetka nawet troch nie zmieni koloru w這s闚 na ja郾iejszy, ew nawet niezauwa瘸lnie.
Nawet farby bez rozja郾iaczy ci篹ko sobie z tym radz. Z farbowaniem na ja郾iejszy odcie proponuje i嗆 do fryzjera, inaczej mo積a sobie zniszczy w這sy.

Osobi軼ie uwa瘸m, po latach farbowania, 瞠 sta貫 farby bardziej niszcz w這sy ni szamponetki. A ju najbardziej szkodzi farbowanie samemu w domu rozja郾iaczem. Nie do嗆, 瞠 kolor zazwyczaj wychodzi zupe軟ie niechciany, to ja osobi軼ie ponad miesi帷 walczy豉m o jako-tak odbudow w這sa. Po rozja郾iaczu w這sy by造 szorstkie, jak umyte szarym myd貫m, pl徠a造 si, bez od篡wek i masek ani rusz. Na szcz窷cie z kolorem poratowa豉 mnie fryzjerka, kupi豉m te w salonie par kosmetyk闚 do piel璕nacji.

By這 to rok temu, a kolor nadal zmywa mi si do blondu... nawet po farbowaniu na ciemny, g喚boki br您.
Stary 2011-06-28, 19:07   #3010
v-x-n
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 672

Je瞠li chcesz rozja郾i, to szamponetka nie da rady. Musia豉by albo wybra si do fryzjera, albo zastosowa jaki rozja郾iacz / dekoloryzator. Mo瞠 kup ten spray - ma w wi瘯szo軼i bardzo dobre opinie, jest wygodny w stosowaniu, wydajny, tani, a i efekt b璠zie lepszy ni po szamponetce.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8372,joanna-reflex-blond.html&next=1

Co do wp造wu szamponetki na kondycj w這s闚.. Z moich do鈍iadcze wynika, 瞠 szamponetki te mog niszczy w這sy, w taki sam spos鏏 jak niekt鏎e szampony, produkty do stylizacji i tak dalej. Niby tego typu specyfiki nie wnikaj do 鈔odka w這sa, ale mog w這sy przesuszy, pozbawi blasku, sprawi, 瞠 k豉ki s bardziej podatne na 豉manie. Po jakiej szamponetce Joanny mia豉m w這sy w gorszym stanie ni po trwa貫j farbie (nie wiem jakim cudem, szczerze m闚i帷 - robi豉m wszystko dok豉dnie wed逝g instrukcji), w這sy mi si dos這wnie sypa造, a rozdwojonych ko鎍闚ek mia豉m tysi帷e..
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 22:42   #3011
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez v-x-n Poka wiadomo嗆
Je瞠li chcesz rozja郾i, to szamponetka nie da rady. Musia豉by albo wybra si do fryzjera, albo zastosowa jaki rozja郾iacz / dekoloryzator. Mo瞠 kup ten spray - ma w wi瘯szo軼i bardzo dobre opinie, jest wygodny w stosowaniu, wydajny, tani, a i efekt b璠zie lepszy ni po szamponetce.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8372,joanna-reflex-blond.html&next=1

Co do wp造wu szamponetki na kondycj w這s闚.. Z moich do鈍iadcze wynika, 瞠 szamponetki te mog niszczy w這sy, w taki sam spos鏏 jak niekt鏎e szampony, produkty do stylizacji i tak dalej. Niby tego typu specyfiki nie wnikaj do 鈔odka w這sa, ale mog w這sy przesuszy, pozbawi blasku, sprawi, 瞠 k豉ki s bardziej podatne na 豉manie. Po jakiej szamponetce Joanny mia豉m w這sy w gorszym stanie ni po trwa貫j farbie (nie wiem jakim cudem, szczerze m闚i帷 - robi豉m wszystko dok豉dnie wed逝g instrukcji), w這sy mi si dos這wnie sypa造, a rozdwojonych ko鎍闚ek mia豉m tysi帷e..
Mia豉m tak samo jak Ty po szamponetce Marion. I naprawd sporo czasu min窸o zanim w這sy wr鏂i造 do poprzedniej kondycji
Stary 2011-06-29, 14:56   #3012
peggypeggy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Czyli je郵i u篡j jasnej szamponetki do moich ciemnych blond w這s闚, to nie b璠zie 瘸dnego efektu? I tylko je zniszcz, tak?
peggypeggy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-29, 17:57   #3013
Noodle Soup
Zadomowienie

najprawdopodobniej. nie musz si zniszczy, ale efektu nie b璠zie, bo szamponetk nie da si zafarbowa w這s闚 na ja郾iejszy odcie. nie ma wi璚 po co ryzykowa
Stary 2011-06-29, 20:36   #3014
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peggypeggy Poka wiadomo嗆
Z g鏎y przepraszam, je郵i wybra豉m z造 dzia.

Witajcie
Mam w這sy ciemny blond, i chcia豉bym je przefarbowa szamponetk na jaki ja郾iejszy odcie blondu. Tyle, 瞠 czyta豉m du穎 o tym, 瞠 po szamponetkach w這sy s zniszczone, a kolor do ko鎍a si nie zmywa. I - co jest moim g堯wnym problemem - 瞠 przy "rozja郾ianiu" blondu na ja郾iejszy odcie, w這sy robi si wr璚z 鄴速e. Czy to prawda? Mo積a tego jako unikn望? Jakie szamponetki polecacie? (I czy w og鏊e je polecacie?)
PS. Kolor w這s闚 po zastosowaniu szamponetki naprawd bardzo si r騜ni od naturalnego, na kt鏎y zosta豉 po這穎na?
Szamponetka NIE rozja郾ia w這s闚. Wi璚 na ciemnym blondzie nie otrzymasz 瘸dnego ja郾iejszego koloru.
Stary 2011-07-01, 22:22   #3015
mlekowita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
Exclamation Szamponetka, jaki kolor wyjdzie?! POMOCYY!!

Witajcie! Mam zamiar u篡 szamponetki, lecz mam ma造 problem.
M鎩 naturalny kolor hmm..wida tu http://wizaz.pl/szafa/pics/26923_2n.png a chcia豉bym uzyska taki http://3.bp.blogspot.com/-X5QcbhFbjL...7usx_large.jpg
Czy to w og鏊e jest mo磧iwe, skoro chc u篡c szamponetki? Jakie mam szanse? I jakie firmy polecacie? Prosz o rad
mlekowita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-01, 22:45   #3016
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
Dot.: Szamponetka, jaki kolor wyjdzie?! POMOCYY!!

Szanse sa
Mi kiedys po czarnej szamponetce wyszly wisniowe :P Swietny kolor byl
devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-01, 23:23   #3017
rinoa_woman
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 255
GG do rinoa_woman
Dot.: Szamponetka, jaki kolor wyjdzie?! POMOCYY!!

my郵e 瞠 szanse s, ale wiem 瞠 istnia造 i mo瞠 nadal istniej takie pianki koloryzuj帷e w這sy, kt鏎e utrzymywa造 si do kolejnego mycia w這s闚, na pewno by造 niebieskie, czerwone i chyba platynowe, ja mia豉m kiedy niebiesk i kiedy nosi豉m irokeza farbowa豉m go t piank, wi璚 mo瞠 kup sobie czerwon i zobacz jak b璠ziesz wygl康a豉 a potem um闚 si do fryzjera bo to jednak zdecydowana zmiana koloru, lepiej j wykonac u fryzjera
Stary 2011-07-02, 00:30   #3018
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez mlekowita Poka wiadomo嗆
Witajcie! Mam zamiar u篡 szamponetki, lecz mam ma造 problem.
M鎩 naturalny kolor hmm..wida tu http://wizaz.pl/szafa/pics/26923_2n.png a chcia豉bym uzyska taki http://3.bp.blogspot.com/-X5QcbhFbjL...7usx_large.jpg
Czy to w og鏊e jest mo磧iwe, skoro chc u篡c szamponetki? Jakie mam szanse? I jakie firmy polecacie? Prosz o rad
Tak, co takiego mo瞠 wyj嗆. Mo瞠 by te minimalnie ciemniejsze i mniej intensywne. Ale powinno wyj嗆.
Ja polecam szamponetki Marion i Joanna Szamponetki Delia te s fajne, ale nie widzia豉m w ich palecie 瘸dnej czerwieni... Mo瞠 s, nie wiem, ale nie widzia豉m.
Stary 2011-07-02, 12:46   #3019
Flavienn
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 766

Witajcie
mam zamiar u篡 szamponetki, ostatnio nawet bylam w sklepie, ale jak zobaczylam tyle roznych firm to nie wiedzialam ktora bedzie z nich najlepsza?.
Moglybyscie polecic mi jakas?. Zaznaczam ze musze myc codziennie/ co dwa dni wlosy. S mo瞠 na rynku jakie szamponetki ktore utrzymi kolor dluzej niz 3 dni ?

prosz kliknij
Flavienn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-02, 13:31   #3020
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

te marzy mi si kr鏒kotrwa豉 zmiana koloru, no i mam os豉bione w這sy, wi璚 nie chce farbowa, bo po rozja郾ianiach i tak kazdy kolor szybko schodzi,wi璚 po co na si貫 farbowa farb...my郵 o jakim 鈔ednim br您ie, tyle 瞠 mam teraz rudo-malinowe w這sy, nier闚nomiernie, ciekawe,czy sie da...
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-02, 15:35   #3021
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Flavienn Poka wiadomo嗆
Witajcie
mam zamiar u篡 szamponetki, ostatnio nawet bylam w sklepie, ale jak zobaczylam tyle roznych firm to nie wiedzialam ktora bedzie z nich najlepsza?.
Moglybyscie polecic mi jakas?. Zaznaczam ze musze myc codziennie/ co dwa dni wlosy. S mo瞠 na rynku jakie szamponetki ktore utrzymi kolor dluzej niz 3 dni ?
Marion, Delia.

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
te marzy mi si kr鏒kotrwa豉 zmiana koloru, no i mam os豉bione w這sy, wi璚 nie chce farbowa, bo po rozja郾ianiach i tak kazdy kolor szybko schodzi,wi璚 po co na si貫 farbowa farb...my郵 o jakim 鈔ednim br您ie, tyle 瞠 mam teraz rudo-malinowe w這sy, nier闚nomiernie, ciekawe,czy sie da...
Jak masz zniszczone w這sy, to mo瞠 odpu嗆 sobie na razie szamponetkowanie?
Je瞠li chodzi o delikatne szamponetki to chyba Joanna jest najdelikatniejsza. Nie niszczy w這s闚, ale i kolor szybko si zmywa. No i nie 豉pie bardzo mocno. Mnie ciemny br您 nie wyszed na 鈔ednim rudym.
Stary 2011-07-03, 10:10   #3022
201607040946
Konto usuni皻e

nie mo瞠 troch przesadzi豉m, nie s mocno zniszczone, tylko z jednej strony ko鎍e mam sianowate, ale nie moge ich 軼i望, bo s jeszcze za kr鏒kie.
szamponetkowa musz, bo w tym kolorem, kt鏎y mam teraz, nie wyjd z domu ja nie lubi by md豉, nijaka, szara - musz mie oczo***ebny kolo na g這wie
Stary 2011-07-03, 17:17   #3023
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
nie mo瞠 troch przesadzi豉m, nie s mocno zniszczone, tylko z jednej strony ko鎍e mam sianowate, ale nie moge ich 軼i望, bo s jeszcze za kr鏒kie.
szamponetkowa musz, bo w tym kolorem, kt鏎y mam teraz, nie wyjd z domu ja nie lubi by md豉, nijaka, szara - musz mie oczo***ebny kolo na g這wie
No to mo瞠sz pr鏏owa z szamponetkami. Ale ja nie wiem co z tego wyjdzie
Stary 2011-07-04, 17:38   #3024
201607040946
Konto usuni皻e

spieraj si szybko
Stary 2011-07-05, 03:13   #3025
schizofreniczka13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Kolor szamponetki

Hej drogie Wiza瘸nki Mam do was pro軸, chc pofarbowa w這sy na taki kolor jak na zdj璚iach poni瞠j. Jak szamponetk wybra? Nie chc mie takiego koloru na sta貫 bo nie wiem czy b璠zie mi pasowa, no ale ciekawo嗆 mnie z瞠ra wi璚 musz spr鏏owa Mam jasne blond w這sy wi璚 chyba nie b璠zie problemu 瞠 si nie zafarbuj

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1309823355

http://kwejk.pl/obrazek/167789

PS. Wiecie takie co pod czerwone, troch rude
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Rudee - .jpg (26,2 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c9eebca28cf4f2ec4c6f7abf1c463c5f.jpg (19,1 KB, 30 za豉dowa)

Edytowane przez schizofreniczka13
Czas edycji: 2011-07-05 o 03:27
schizofreniczka13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-05, 13:12   #3026
GagaFace
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 262
Dot.: Kolor szamponetki

Na Twoim miejscu wybra豉m bym jednak farb. czerwony kolor i tak utrzymuje si statystycznie kr鏒ko .. 4-5 myc i po kolorku.
Szamponetki chyba bardziej niszcz w這sy ..

Ojj . Doczyta豉m ze jeste blondynk ;p Po farbie moze zosta rude prze鈍ity. Nie wiem jak to jest z S bo stosowa豉m je jak mia豉m z 16 lat ;p i juz nie pamietam czy tak fantastycznie ca趾owicie kolor schodzi jak obiecuje nam producent.

Edytowane przez GagaFace
Czas edycji: 2011-07-05 o 13:15
GagaFace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-05, 16:00   #3027
tragusx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Szamponetka

Witam wiza瘸nki
Chcia豉bym si Was zapyta - wiecie mo瞠 jakiej firmy i gdzie mog dosta szamponetk, uwaga, uwaga:
-fioletowe opakowanie
-z amoniakiem
Baaaardzo prosz o pomoc
Stary 2011-07-05, 22:38   #3028
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez GagaFace Poka wiadomo嗆
Szamponetki chyba bardziej niszcz w這sy ..
Nieprawda

Cytat:
Ojj . Doczyta豉m ze jeste blondynk ;p Po farbie moze zosta rude prze鈍ity. Nie wiem jak to jest z S bo stosowa豉m je jak mia豉m z 16 lat ;p i juz nie pamietam czy tak fantastycznie ca趾owicie kolor schodzi jak obiecuje nam producent.
Mnie nigdy nie schodzi ca造 kolor Ale generalnie nie mam problem闚 z szamponetkowaniem w這s闚 na czerwony, a naturalnie jestem blondynk. Trzymam szamponetk tyle, ile wynosi maksymalny czas proponowany przez producenta
Marion ma 鈍ietn czerwie "winna czerwie"
Lubi jeszcze r騜ne czerwienie Joanny, ale s bardzo ma這 trwa貫.
Stary 2011-07-06, 07:17   #3029
201607040946
Konto usuni皻e

tez nie zgadzam si,瞠 szamponetki niszcz w這sy bardziej ni farba
u mnie z naturalek spiera si do ko鎍a,ale mo瞠 to i lepiej
Stary 2011-07-06, 13:03   #3030
tragusx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Ojj, blondynki, uwa瘸jcie z tymi szamponetkami. Moje dwie przyjaci馧ki, obie blondynki - jedna ja郾iejsza, druga ciemniejsza - u篡造 szamponetek Palette. Jednej nie chce zej嗆 z w這s闚 czerwie, a druga ma ju odrosty do po這wy d逝go軼i w這s闚.

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.