Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-02, 09:40   #3091
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

boj si,瞠 nie istniej wiecie, na moim jasnym odro軼ie nawet CZER wysz豉 rudo br您owa
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-02, 14:43   #3092
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Tsuki7879 Poka wiadomo嗆
Mam
Szampon koloryzuj帷y firmy Delia No.1
7.4 rudy.
Jaki kolor wyjdzie gdy u篡j j na br您owych w這sach?
Jak masz ciemne w這sy, to po prostu b璠ziesz mia豉 rudy poblask

Cytat:
A jaki kolor wyjdzie po bia造m szamponie koloryzuj帷ym?
Jak na這篡sz bia造 szampon koloryzuj帷y na br您owe w這sy? Nie b璠zie 瘸dnego efektu. Chyba, 瞠 to fioletowy szampon maj帷y likwidowa 鄴速y odcie, wtedy mo瞠sz mie lekko fioletow po鈍iat na w這sach.
Stary 2011-10-03, 16:34   #3093
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 653

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Poka wiadomo嗆
Mog prosi o pomoc?
w sumie nie jest to do ko鎍a zimny kolor, ale ma ma這 prze鈍it闚 z這tych szampon delia no. 1 - jasny br您. Ja by uzyska 鈔edni br您 trzymam go na w這sach 40 minut.
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-03, 18:04   #3094
majciaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Witam!

Jezeli chodzi o eksperymenty z farbowaniem to jestem calkowitym swie瘸kiem... Dlatego mam kilka pytan do doswiadczonych Wizazanek!!

Mam wlosy w kolorze blondu. od slonca pieknie jasnieja ale niestety te wakacje spedzilam nei na urlopie tylko w pracy i to co zawsze rozjasnia mi slonko niestety pozostalo nieco ciemniejsze...

nigdy nie odwazylabym sie zafarbowac wlosow na trwale. po pierwsze lubie swoje wlosy takie jakie sa ( szczegolnie musniete sloncem ) a po drugie zbankrutowalabym u fryzjera bo mam bardzo odlugie wlosy

postanowilam ze zaopatrze sie w szampon koloryzujacy w odcieniu takiego zlocistego blondu o ktory mi chodzi i mam kilka pytan:

czytajac ten watek juz sie zorientowalam ze nei ktore szampony schodza( teoretycznie ) po 20kilku myciach a sa tez takie na 6-8 myc. czy te ktore maja zejsc szybciej faktycznie slabiej chwytaja? czy sa latwo dostepne? czy to zawsze jet napisane na opakowaniu?
Licze na delikatny efekt, refleks na wlosach czy cos takiego. Jak potrzymam krocej to bedzie slabiej, a jak dluzej to bedzie mocniej? tak jak z henna? ?
Mam swoje naturalne pasemka sloneczne, szczegolnei na grzywce i na gorze glowy. szamponetka farbuje jednolicie czy te rozne odcienie na mojej glowie beda dalej widoczne? bardzo mi na tym zalezy bo to nadaje naturalnosci.
i ostatnie: jak pofarbuje blond blondem to mysle z etak czy tak nie bede miala duzych problemow ze zmywaniem tej szamponetki. dobrze mysle?

wymyslilam juz ze jak kupie szamponetke to najpierw wyprobuje na jednym pasemku z dolu, takim wlasnie ciemniejszym.

Bardzo prosze o odpowiedzi bo nei chce sobie zrobic krzywdy
majciaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-03, 19:44   #3095
Chatul
ma zielone poj璚ie

majciaaa, w這s闚 nie rozja郾isz szamponetk Co najwy瞠j lekko roz鈍ietlisz kolor. Spokojnie mo瞠sz u篡 szamponetki Joanny, jest do嗆 delikatna. Ale wcze郾iej faktycznie pr鏏uj na jednym pasemku. Blond szamponetki czasem wychodz rudawe (chocia Joanna nigdy mi nie wysz豉 rudawa).
Stary 2011-10-03, 20:10   #3096
majciaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

a jezeli szamponetka bedzie jasniejsza od mojego koloru?

a co ze stopniem krycia?
majciaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-03, 20:20   #3097
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez majciaaa Poka wiadomo嗆
a jezeli szamponetka bedzie jasniejsza od mojego koloru?

a co ze stopniem krycia?
Je瞠li szamponetka jest ja郾iejsza od koloru Twoich w這s闚 to raczej 瘸den efekt nie b璠zie widoczny. Ewentualnie "roz鈍ietlenie", kt鏎e si b璠zie utrzymywa do 1-2 mycia.
Stary 2011-10-14, 18:38   #3098
lienaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Szamponetka na blond w這sy.

Witam.

Mam w這sy blond. Jest to jasny, naturalny kolor. Generalnie podobaj mi si i jestem z nich zadowolona, ale postanowi豉m co zmieni.
Chcia豉m na這篡 sobie szamponetk (br您, raczej jasny).
Moje pytanie.
Czy je瞠li zmieni kolor szamponetk to po ilu tam myciach, na ko鎍u wr鏂i mi naturalny kolor czy w這sy jednak lekko 軼iemniej?
Owo pytanie zada fryzjerce, ale nie odpowiedzia豉 ona nic konkretnego, dlatego kieruje je do was.
Ach i jak ju to jakiej firmy szamponetka? Tak jak wcze郾iej wspomnia豉m nigdy nic z w這sami nie robi豉m je瞠li chodzi o kolor dlatego jestem w tym zielona.

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
lienaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-15, 09:32   #3099
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

zalezy, jaka szamponetka, a, i zostanie rudawy po造sk
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-15, 15:53   #3100
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez lienaa Poka wiadomo嗆
Witam.

Mam w這sy blond. Jest to jasny, naturalny kolor. Generalnie podobaj mi si i jestem z nich zadowolona, ale postanowi豉m co zmieni.
Moje pytanie.
Czy je瞠li zmieni kolor szamponetk to po ilu tam myciach, na ko鎍u wr鏂i mi naturalny kolor czy w這sy jednak lekko 軼iemniej?
Owo pytanie zada fryzjerce, ale nie odpowiedzia豉 ona nic konkretnego, dlatego kieruje je do was.
Ach i jak ju to jakiej firmy szamponetka? Tak jak wcze郾iej wspomnia豉m nigdy nic z w這sami nie robi豉m je瞠li chodzi o kolor dlatego jestem w tym zielona.

Kolor mo瞠 Ci si zmieni po tej szamponetce. Ma豉 szansa, 瞠 szamponetka wyp逝cze si w 100%. Do tego jeszcze na jasnym blondzie br您owy mo瞠 nie z豉pa. U mnie br您 wychodzi rudy. Dopiero po kilku szamponetkowaniach uzyska豉m br您 - do pierwszego umycia.
Stary 2011-10-16, 17:27   #3101
Ashyshqa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 643

Cytat:
Napisane przez lienaa Poka wiadomo嗆
Witam.

Moje pytanie.

Przeczyta豉m Tw鎩 post i a si zastanowi豉m, czy nic ostatnio nie pisa豉m w tym w徠ku bo mog si pod tym podpisa dwiema r瘯ami.
Tak jak Ty mam naturalne w這sy blond. Te chcia豉bym zobaczy sie w jasnym br您ie. Na m鎩 pomys chwilowej zmiany koloru wszyscy w moim otoczeniu reaguj oburzeniem (po co b璠ziesz malowa? Tyle dziewczyn farbuje, by mie tw鎩 kolor w這s闚 itp). A ja, mimo, 瞠 lubi swoje w這sy bardzo to mam ochot na zmian, tak chwilow. Pewnie nie pomog Ci, bo jeszcze si na ten krok nie zdoby豉m ale jestem coraz bli瞠j. Obieca豉m sobie, 瞠 jak dostan prac, o kt鏎 si staram to kupuj szamponetk i dzia豉m. Mam zamiar kupi polecan tu szamponetk Mirion - niedroga i pono nie niszczy bardzo w這s闚. Oby si uda這 (i z praca i z kolorem)

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2011-10-16 o 17:29
Ashyshqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-17, 18:20   #3102
lienaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Poka wiadomo嗆
Przeczyta豉m Tw鎩 post i a si zastanowi豉m, czy nic ostatnio nie pisa豉m w tym w徠ku bo mog si pod tym podpisa dwiema r瘯ami.
Tak jak Ty mam naturalne w這sy blond. Te chcia豉bym zobaczy sie w jasnym br您ie. Na m鎩 pomys chwilowej zmiany koloru wszyscy w moim otoczeniu reaguj oburzeniem (po co b璠ziesz malowa? Tyle dziewczyn farbuje, by mie tw鎩 kolor w這s闚 itp). A ja, mimo, 瞠 lubi swoje w這sy bardzo to mam ochot na zmian, tak chwilow. Pewnie nie pomog Ci, bo jeszcze si na ten krok nie zdoby豉m ale jestem coraz bli瞠j. Obieca豉m sobie, 瞠 jak dostan prac, o kt鏎 si staram to kupuj szamponetk i dzia豉m. Mam zamiar kupi polecan tu szamponetk Mirion - niedroga i pono nie niszczy bardzo w這s闚. Oby si uda這 (i z praca i z kolorem)
Dzi瘯i za odpowiedz. Wi璚 jest nas ju dwie
A i je瞠li chodzi o reakcje znajomych i ludzi z mojego otoczenia reaguj identycznie: "zwariowa豉". No, ale c騜 ja i tak stawiam na br您. Je瞠li si zdob璠ziesz na ten krok, to napisz jak wysz這.
Powodzenia w dostaniu pracy
lienaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 21:29   #3103
Asitsu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
Question Szaponetki czy warto?

Witam mam pewien dylemat, mam aktualnie bardzo jasne w這sy,a chc zrobi rudy, moja karnacja te nie jest zbyt ciemna, i mam zielone oczy.. zastanawiam si czy odcie rudy by mi pasowa, kt鏎a z pa profesjonalnie mo瞠 mi tu doradzi, chc zrobi pocz徠kowo szamponetk tyle,瞠 nigdy nie robi豉m i nie wiem czy mi si zmyj na moich jasnych blondach.. eh.
Asitsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 21:45   #3104
karmi91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159
Dot.: Szaponetki czy warto?

szamponetki si zmywaj (wiem bo stosuj 3 razy w miesi帷u od roku) jednak nie do ko鎍a..zawsze troch zmieni naturalny kolor w這s闚 je郵i juz si zmyja oczywi軼ie , ale nie na d逝go, ja og鏊nie polecam zw豉szcza Firmy Marion, sa b. fajne , odradzam natomiast Palette-s jak farba..
Stary 2011-10-24, 21:54   #3105
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Asitsu Poka wiadomo嗆
Witam mam pewien dylemat, mam aktualnie bardzo jasne w這sy,a chc zrobi rudy, moja karnacja te nie jest zbyt ciemna, i mam zielone oczy.. zastanawiam si czy odcie rudy by mi pasowa, kt鏎a z pa profesjonalnie mo瞠 mi tu doradzi, chc zrobi pocz徠kowo szamponetk tyle,瞠 nigdy nie robi豉m i nie wiem czy mi si zmyj na moich jasnych blondach.. eh.

ja uzywam joanny i delii wlasnie rudych obie znikaja bez sladu z farbowanych czesc, z naturalnych troche dluzej sie utrzymuja. moim zdaniem warto
natomiast bez sladu chba znikaja raczej tonery niz szamponetki

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 22:02   #3106
Asitsu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

bo w豉郾ie chcia豉bym tak 瞠by mi si na tym moim farbowanym blondzie zbyt d逝go nie potrzyma豉,bo tylko chc zobaczy,a jak nie to od razu po kilka myciach chcia豉bym doj嗆,do koloru jaki mam teraz.
Asitsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 23:07   #3107
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Asitsu Poka wiadomo嗆
bo w豉郾ie chcia豉bym tak 瞠by mi si na tym moim farbowanym blondzie zbyt d逝go nie potrzyma豉,bo tylko chc zobaczy,a jak nie to od razu po kilka myciach chcia豉bym doj嗆,do koloru jaki mam teraz.

ciezko to widze, musisz sie liczyc z komplikacjami. dlaczego po prostu nie poprzymierzasz peruk?? to duzo prostsze

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 18:03   #3108
Veronique9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

A ja si chcia豉m zapyta czy gdybym na w這sy blond po這篡豉 szamponetke Marion w kt鏎ym z rudych odcieni to czy by mi si ten rudy zmy do ko鎍a czy co by zosta這?
Veronique9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 19:16   #3109
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Veronique9 Poka wiadomo嗆
A ja si chcia豉m zapyta czy gdybym na w這sy blond po這篡豉 szamponetke Marion w kt鏎ym z rudych odcieni to czy by mi si ten rudy zmy do ko鎍a czy co by zosta這?
Tego nikt nie wie. Ale wi瘯sza szansa, 瞠 co by zosta這. Sama mam blond w這sy i rudy nigdy mi si nie wymy do ko鎍a.
Stary 2011-10-25, 19:49   #3110
Veronique9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Tego nikt nie wie. Ale wi瘯sza szansa, 瞠 co by zosta這. Sama mam blond w這sy i rudy nigdy mi si nie wymy do ko鎍a.
Dzi瘯i, wi璚 musz to jeszcze przemy郵e. Marz o rudych, ale obawiam si jak b璠 w nich wygl康a
Stary 2011-10-25, 19:59   #3111
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Veronique9 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, wi璚 musz to jeszcze przemy郵e. Marz o rudych, ale obawiam si jak b璠 w nich wygl康a
Poprzymierzaj peruki
Stary 2011-10-25, 21:06   #3112
Veronique9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Poprzymierzaj peruki
Mo積a i tak spr鏏owa
Stary 2011-10-31, 20:52   #3113
Kotobus
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Umh, witam. Mam spraw- czy mog造by軼ie poleci mi jaki dobry szampon koloryzuj帷y, zmywaj帷y si w ca這軼i? Szczerze, to przez ca造 ten w徠ek przekopywa si mi si nie chce Interesuje mnie kolor rudy, taki miedziany. Mam niestety ciemne w這sy, i wiem, 瞠 to mo瞠 nie chwyci, ale spr鏏uj . A je郵i jeste軼ie pewne, 瞠 to nie zadzia豉, to jak mo積a z ciemnych w這s闚 taki rudy uzyska? I pytanie- ile taki szampon trzyma si na w這sach?
Kotobus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-31, 22:03   #3114
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Kotobus Poka wiadomo嗆
Umh, witam. Mam spraw- czy mog造by軼ie poleci mi jaki dobry szampon koloryzuj帷y, zmywaj帷y si w ca這軼i? Szczerze, to przez ca造 ten w徠ek przekopywa si mi si nie chce
Gdyby poczyta豉 ostatnie posty, to wiedzia豉by, 瞠 瘸dna szamponetka nie musi si zmy w 100%. Zale篡 od w這s闚.

Cytat:
A je郵i jeste軼ie pewne, 瞠 to nie zadzia豉, to jak mo積a z ciemnych w這s闚 taki rudy uzyska?
Farb.

Cytat:
I pytanie- ile taki szampon trzyma si na w這sach?
Zale篡 od szamponu. W instrukcji obs逝gi b璠zie informacja na ten temat.
Stary 2011-11-03, 22:24   #3115
valercia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 502

a ja mam takowe pytanko, jak to jest z tymi pr鏏ami alergicznymi - czy faktycznie s konieczne i czy naprawde je robicie? i czy ktoras miala kiedys problem ze jakas reakcja wystapila?

mam w planie pomalowac sobie wloski Szamponem koloryzuj帷ym Garnier Color Shine, jest tam spora uwaga po鈍i璚ona wlasnie temu testowi na alergie, ja nigdy takiego nie robilam i bylo ok. dodatkowo pisze 瞠 nie powinno sie farbowac wlosow tym szamponem jak sie stosowalo Henne, ja mialam Balsam z Venity przez dluzszy czas - czy faktycznie moge miec teraz problem ??
valercia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-03, 22:32   #3116
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez valercia Poka wiadomo嗆
a ja mam takowe pytanko, jak to jest z tymi pr鏏ami alergicznymi - czy faktycznie s konieczne i czy naprawde je robicie? i czy ktoras miala kiedys problem ze jakas reakcja wystapila?
Mnie taka reakcja nigdy nie wyst徙i豉. I pr鏏y alergicznej za ka盥ym razem nie robi
Ale nie polecam jej nierobienia Na pewno lepiej jest j zrobi. Chocia wiadomo, 瞠 wtedy odsuwa si czas farbowania.

Cytat:
dodatkowo pisze 瞠 nie powinno sie farbowac wlosow tym szamponem jak sie stosowalo Henne, ja mialam Balsam z Venity przez dluzszy czas - czy faktycznie moge miec teraz problem ??
Ja nie mia豉m problem闚 po Venicie. Ale te zawsze k豉d豉m szamponetki d逝uugo po koloryzowaniu w這s闚 Venit.
Stary 2011-11-03, 22:40   #3117
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 988

Cytat:
Napisane przez valercia Poka wiadomo嗆

mam w planie pomalowac sobie wloski Szamponem koloryzuj帷ym Garnier Color Shine, jest tam spora uwaga po鈍i璚ona wlasnie temu testowi na alergie, ja nigdy takiego nie robilam i bylo ok. dodatkowo pisze 瞠 nie powinno sie farbowac wlosow tym szamponem jak sie stosowalo Henne, ja mialam Balsam z Venity przez dluzszy czas - czy faktycznie moge miec teraz problem ??
Nigdy nie robi豉m 瘸dnej pr鏏y i nigdy nie mia豉m uczulenia po farbowaniu, ale lepiej zrobi, bo alergie bo farbie bywaj tragiczne w skutkach.
A je郵i chodzi o henn, to Venita henn nie jest, a nazwanie tego produktu 'zio這wym' to nieporozumienie. Ja to traktuj jak szamponetk.
Po prawdziwej hennie mo積a normalnie farbowa w這sy i nie wzmacnia to wcale niszczycielskiego dzia豉nia farby ani nie wychodzi zielone. Jedyne co nale篡 wzi望 pod uwag, to rudy rolor henny, kt鏎y b璠zie si miesza z kolorem farby.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-03, 22:53   #3118
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
A je郵i chodzi o henn, to Venita henn nie jest, a nazwanie tego produktu 'zio這wym' to nieporozumienie.
Jednak Venita ma henn w sk豉dzie.

Cytat:
Po prawdziwej hennie mo積a normalnie farbowa w這sy i nie wzmacnia to wcale niszczycielskiego dzia豉nia farby ani nie wychodzi zielone. Jedyne co nale篡 wzi望 pod uwag, to rudy rolor henny, kt鏎y b璠zie si miesza z kolorem farby.
Na hennowanych w這sach farba mo瞠 nie z豉pa. Albo z豉pa nier闚no.
Stary 2011-11-04, 18:13   #3119
valercia
Rozeznanie

na wszelki wypadek zrobi豉m sobie ma陰 plamk za uchem tak jak pisali jak to m闚i przezorny zawsze ubezpieczony, nigdy nie mialam problemow z alergiami ale co mi tam szkodzi 2 dni pochodzic z plam za uchem

a z t henn to chyba chodzi im tez wlasnie o alergie bo w ulotce jest napisane ze nalezy rowniez uwazac jesli sie mialo np tatuaze z henny. czyli to chyba bardziej chodzi o reakcje alergiczn Henna kontra Farba bo by sie nie czepiali tatuazy....
Stary 2011-11-05, 17:21   #3120
valercia
Rozeznanie

no i b康 tu m康ra, w ulotce pisz 瞠 jak sk鏎a jest zaczerwieniona to 瞠by nie malowa a ja mialam farbe w odcieniach czerwieni i teraz nie wiem czy ta plamka kt鏎a pozosta豉 jest z farby czy jako reakcja organizmu nic mnie tam nie sw璠zia這 przez ten czas itp ale teraz jak niby przetar豉m sobie to wacikiem z wod to zostaje plamka czerwona.. no i juz sama nie wiem ech
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.