Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 105 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-05, 19:16   #3121
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez valercia Poka wiadomo嗆
no i b康 tu m康ra, w ulotce pisz 瞠 jak sk鏎a jest zaczerwieniona to 瞠by nie malowa a ja mialam farbe w odcieniach czerwieni i teraz nie wiem czy ta plamka kt鏎a pozosta豉 jest z farby czy jako reakcja organizmu nic mnie tam nie sw璠zia這 przez ten czas itp ale teraz jak niby przetar豉m sobie to wacikiem z wod to zostaje plamka czerwona.. no i juz sama nie wiem ech
Przetrzyj mleczkiem do demakija簑
Stary 2011-11-05, 23:19   #3122
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 032

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Jednak Venita ma henn w sk豉dzie
Nie ma henny tylko lawsonia inermis extract, czyli co, co i tak nie ma w豉軼iwo軼i barwi帷ych (w sumie trudno powiedzie jakie ma). Ten sam sk豉dnik wyst瘼uje cz瘰to w maskach i od篡wkach, wi璚 r闚nie dobrze mo積a powiedzie, 瞠 nie nale篡 farbowa w這s闚 chemicznie po masce Biovax.
Cytat:
Na hennowanych w這sach farba mo瞠 nie z豉pa. Albo z豉pa nier闚no.
To akurat nie ma nic wsp鏊nego z henn, ona nie utrudnia dost瘼u farby do w這s闚. Taki efekt mo瞠 by r騜nie na niehennowanych w這sach.
Cytat:
Napisane przez valercia
a z t henn to chyba chodzi im tez wlasnie o alergie bo w ulotce jest napisane ze nalezy rowniez uwazac jesli sie mialo np tatuaze z henny. czyli to chyba bardziej chodzi o reakcje alergiczn Henna kontra Farba bo by sie nie czepiali tatuazy....
M闚i o tatua瘸ch z henny, bo cz瘰to ten "roztw鏎" do farbowania sk鏎y zawiera PPD. W tym wypadku alergii nie powoduje henna, tylko PPD w豉郾ie. Ten sk豉dnik jest te w farbach. Je郵i mia豉 tatua z ppd i jeste na to uczulona, to prawdopodobnie nie dowiesz si o tym przy pierwszym kontakcie (tatua) tylko przy kolejnych (farba).
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 20:06   #3123
katsen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
farby do 24 zmy palette/garnier

Witam Was nigdy jeszcze nie farbowa豉m w這s闚 i w ko鎍u bym chcia豉 to zrobi farb zmywaln, tak do 24 zmy. Preferuje kolory czerwieni, bordowe, np. maho z Palette albo maho Garniera, troch si r騜ni odcieniem. Kt鏎 farb by軼ie mi poleca造, Palette czy Garniera? S造sza豉m opinie o Palette, 瞠 farba zostaje i w zasadzie si nie spiera, mnie by zale瘸這 na tym, 瞠by r闚nomiernie po tym miesi帷u zesz這.
katsen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 23:15   #3124
valercia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 502

haha ja Ci moge m鎩 Maho z garniera sprzeda bo mi narobi alergii, dobrze 瞠 na g這wie go nie k豉d豉m

wracam do Venity. trudno sie m闚i, wole miec s豉bsz farbe ale zdrow sk鏎.
valercia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-20, 18:12   #3125
LadyDEDE
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Smile szamponetka

Jak szamponetk jeste軼ie mi w stanie poleci ? 疾by nie zniszczy豉 za bardzo wlos闚, g堯wnie o to mi chodzi. Prosz o odpowiedzi
But sometimes it hurts instead."
LadyDEDE jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 21:03   #3126
dixie1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 146
Szamponetka Marion na blond wlosy POMOCY

Dziewczyny czy jest moze ktoras , ktora na rozjasniane blond wlosy polozyla szamponetke Marion ciemny blond lub jasny braz ?

Chcialabym uzyc ktorejs z nich ale nie jestem pewna czy jesli efekt mi sie nie spodoba to szamponetke calkiem zmyje z wlosow ? i jak taki cemny blond lub jasny braz zlapie na jasnych wlosach ? Prosze poradzcie

Ponizej wklejam zdjeciemoich wlosow i takich jakie chcialabym uzyskac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0032.jpg (77,8 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg h-and-m-kwiatuszki.jpg (49,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img138217.fryzury-dlugie.1172087.jpg (47,5 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sliczne-zapinane-na-guziczki-w-kolorze-nude.jpg (37,1 KB, 41 za豉dowa)
dixie1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-23, 13:36   #3127
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Ost. robi豉m sobie 'Aksamitny br您' z Mariona jednak tak jak przypuszcza豉m wysz豉 mi ruda po鈍iata ;/. Nie mam nic przeciwko delikatnej, ale teraz w這sy zmywaj mi si na taki z這to-rudy kolor. Chcia豉bym mie taki kolor jak w zal帷zniku. Ciep造 czysty,zwyk造 br您ik.

Co proponujecie? ? ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 000000.jpg (49,3 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0000.jpg (7,7 KB, 20 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-12, 20:51   #3128
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez pxl Poka wiadomo嗆
Witam a wi璚 tak , og鏊nie m鎩 kolor w這s闚 to ciemny blond. Kilka razy rozja郾ia豉m , a w wakacje zafarbowa豉m na czekolad i zrobi豉m blond pasemka . Czekolada si wyp逝ka豉 , a z pasemek mam ju kilkucentymetrowe odrosty , kupi豉m szamponetk koloru "jasny br您 " z Delii. Moje pytanie brzmi , czy jak na這輳 j na w這sy to pokryje te pasemka ? Czy mo瞠 zrobi si rude ?
Pasemka b璠 na pewno ja郾iejsze, a 瞠 to szamponetka to szybko si wyp逝cz.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-13, 18:26   #3129
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez pxl Poka wiadomo嗆
dzi瘯i a orientuje si kto mo瞠 jak to jest z szamponetk nak豉dan na w這sy kiedy farbowane ? Ona trzyma si tak samo jak na "normalnych" w這sach ? Czy mo瞠 trudniej schodzi ?
Z rozja郾ianych wcze郾iej szybciej zejdzie. Og鏊nie powinna wymywac si po ca這軼i ale r騜nie to bywa. Mi np Marion ca趾owicie i r闚no si sp逝kiwa z odrost闚 i w這s闚 farbowanych.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-18, 14:22   #3130
aaandzia17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Witam! nie wiem czy pod帷zam sie pod dobry w徠ek ale mo瞠 poratujecie mnie dziewczyny... 4 tyg temu farbowa豉m swoej naturalne jasne brazowe w這sy farba z palletta 254 - na blond- wysz造 takie ni to blon ni to rudawe.. kolor nawet mi si spodoba... przedwczoraj malowa豉m odrosty taka sama farba i wysz造 mi takie jasne rudawe- ja郾iejsze od tamtych i kolor zupe軟ie mi si nie podoba i nie pasuje do mnie... nie jest naturalny tlko jakby farbami plakatowymi pomalowany i Tu moje pyt. Czy je瞠li potraktuje w這sy SZAMPONETK w kolorze jasny br您 too czy mi w這sy sie przyciemnia czyy mo瞠 wyj軼 mi jaki nieiadomo jaki.??. zielony, czerwony itp bo s造sz掖am 瞠 czsem sie zdarza to po nak豉daniu farby na farbe
- Cii.. s造szysz ? Co jakby drapie o drzwi.
- Nie przejmuj si, to moja mi這嗆. Zamkn窸am ku✂w w 豉zience, bo mnie dra積i豉. <uwielbiam>

aaandzia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-18, 14:32   #3131
aaandzia17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132
szamponetka na farbe?

.
- Cii.. s造szysz ? Co jakby drapie o drzwi.
- Nie przejmuj si, to moja mi這嗆. Zamkn窸am ku✂w w 豉zience, bo mnie dra積i豉. <uwielbiam>

Edytowane przez aaandzia17
Czas edycji: 2011-12-18 o 20:15
aaandzia17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-20, 16:48   #3132
gaba1527
Przyczajenie

Najlepszy szampon koloryzuj帷y ! Z ciemnego blondu na jsny br您!!!!!!

Moje drogie mam do was pytanie !
W wakacje rozja郾i豉m w這sy z naturalnego br您u na jasny blond rozja郾iaczem z joanny . Teraz postanowi豉m wr鏂i do starego koloru i 3 miesi帷e temu pofarbowa豉m sobie w這sy farb Perfect Mousse JASNY BR╴ , kolor wyszed mi wtedy do嗆 ciemny . Teraz po 3 miesi帷ach wi瘯szo軼 tego koloru si zmy豉 i mam ciemny blond . Jak ju wcze郾iej wspomnia豉m chce wrocici do dawnego koloru . Mam odrost tak na 4 cm . Chcia豉bym przyciemni w這sy szamponem koloryzuj帷ym tak o 1 czy 2 tony , ale nie wiem jakim mo瞠 macie jakie propozycje !!!! ,BxGAM POM荅CIE JAK Z CIEMNEGO BLONDU PRRZEJ汎 NA JASNY BR╴ !
gaba1527 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-07, 23:02   #3133
Carmenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Jakiej firmy szamponetka sp逝kuje si najszybciej ?

Drogie panie ;p

Latem farbowa豉m w這sy szamponetk z Palette , kolorem macho . Za豉ma豉m si Mia豉m w這sy czerwone , a po paru dniach rude jak marchewka. A najbardziej za豉ma這 mnie to,瞠 szamponetka strasznie d逝ga si trzyma豉 - 2 miesi帷e. A szuka豉m raczej czego ,co trzyma si naprawd kr鏒ko na w這sach, 瞠by tylko 'wypr鏏owa' ten kolor na sobie. W zwi您ku z tym chcia豉m si poradzi.. Wiecie mo瞠 jakiej firmy szamponetki trzymaj si najkr鏂ej ( ile mniej wi璚ej my ) i nie niszcz w這s闚 ? Mam w這sy ciemny blond a chcia豉bym zmierzy si z kolorem czekolady
Stary 2012-01-07, 23:57   #3134
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Carmenaa Poka wiadomo嗆
Drogie panie ;p

Latem farbowa豉m w這sy szamponetk z Palette , kolorem macho . Za豉ma豉m si Mia豉m w這sy czerwone , a po paru dniach rude jak marchewka. A najbardziej za豉ma這 mnie to,瞠 szamponetka strasznie d逝ga si trzyma豉 - 2 miesi帷e. A szuka豉m raczej czego ,co trzyma si naprawd kr鏒ko na w這sach, 瞠by tylko 'wypr鏏owa' ten kolor na sobie. W zwi您ku z tym chcia豉m si poradzi.. Wiecie mo瞠 jakiej firmy szamponetki trzymaj si najkr鏂ej ( ile mniej wi璚ej my ) i nie niszcz w這s闚 ? Mam w這sy ciemny blond a chcia豉bym zmierzy si z kolorem czekolady
Najdelikatniejsze szamponetki jakie znam, to szamponetki Joanny. Zmywaj si bardzo szybko nawet na moich w這sach... Ale poblask zostaje. Trzeba si liczy z tym, 瞠 szamponetka br您owa szybko si zmyje, ale w這sy nie b璠 blond jak przed szamponetkowaniem, ale np. rude b康 rudoblond.

Przy okazji — na sw鎩 naturalny jasny blond (po szamponetkach, wi璚 mia lekko rudawy odcie i troch ciemniejszych pasemek) k豉d豉m kilka r騜nych szamponetek w kolorze br您u (chcia豉m mie taki 鈔edni br您). Dopiero kt鏎a szamponetka z kolei z豉pa豉, wcze郾iej wychodzi造 r騜ne rudo軼i. Ostatecznie jednak po wielu pr鏏ach i m瘯ach otrzyma豉m br您... Na jeden dzie. Po pierwszym myciu w這s闚, kolor si spra i mia豉m ciemny rudy na g這wie.
Stary 2012-01-08, 01:05   #3135
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Dot.: Jakiej firmy szamponetka sp逝kuje si najszybciej ?

Cytat:
Drogie panie ;p

2 miesi帷e?
A jeste pewna, 瞠 to by豉 szamponetka, a nie szampon koloryzuj帷y?
Stary 2012-01-08, 11:14   #3136
Carmenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
2 miesi帷e?
A jeste pewna, 瞠 to by豉 szamponetka, a nie szampon koloryzuj帷y?
Mam pewno嗆, to by豉 szamponetka Bo to pani w drogerii mi j wskaza豉.

Ja jeszcze po wakacyjnym farbowaniu mam w這sy ciemno-blond-rudawe . Ale w徠pie ,czy bym mia豉 w這sy rude po szamponetce koloru br您, bo to chyba musia豉bym miec w這sy jasne, a one nawet naturalne to jednak s do嗆 ciemne..

Edytowane przez Carmenaa
Czas edycji: 2012-01-08 o 11:16
Carmenaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-08, 12:17   #3137
Flavienn
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 766

witajcie dziewczyny
wlosy mam brazowe/ciemny braz, i uzylam szamponu koloryzujacego dokladnie juz ponad 2 miesiace temu, szampon byl na 24 mycia, jednak kolor nie zszedl do konca nie jest tak bardzo intesywny jak byl, tylko pod swiatlo juz zaczyna wpadac w moj odcien brazu coraz bardziej,
a kolor na glowie ogolnie wyszedl bardzo ciemny mozna i powiedziec ze az czarny.
i moje pytanie brzmi, czy ten kolor zejdzie mi jeszcze do konca (w sensie bedzie coraz bardziej kolor wpadal w moj naturalny) czy juz nie ma na to szans?

jezeli ma to jakies znaczenie uzylam szamponu koloryzujacego firmy palette.

prosz kliknij

Edytowane przez Flavienn
Czas edycji: 2012-01-08 o 12:20
Flavienn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-08, 14:47   #3138
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Ja jeszcze po wakacyjnym farbowaniu mam w這sy ciemno-blond-rudawe . Ale w徠pie ,czy bym mia豉 w這sy rude po szamponetce koloru br您, bo to chyba musia豉bym miec w這sy jasne, a one nawet naturalne to jednak s do嗆 ciemne..
Mo瞠 si zrobi ciemny rudy/bardzo ciep造 br您 z rudymi pasemkami.

Cytat:
Napisane przez Flavienn Poka wiadomo嗆
witajcie dziewczyny
wlosy mam brazowe/ciemny braz, i uzylam szamponu koloryzujacego dokladnie juz ponad 2 miesiace temu, szampon byl na 24 mycia, jednak kolor nie zszedl do konca nie jest tak bardzo intesywny jak byl, tylko pod swiatlo juz zaczyna wpadac w moj odcien brazu coraz bardziej,
a kolor na glowie ogolnie wyszedl bardzo ciemny mozna i powiedziec ze az czarny.
i moje pytanie brzmi, czy ten kolor zejdzie mi jeszcze do konca (w sensie bedzie coraz bardziej kolor wpadal w moj naturalny) czy juz nie ma na to szans?

Nie s康z by kolor si ju zmieni (mo瞠 minimalnie). Nie po takim czasie. I nie po Palette
Stary 2012-01-08, 15:45   #3139
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Mam pewno嗆, to by豉 szamponetka Bo to pani w drogerii mi j wskaza豉.

Lepiej nie ufa paniom z drogerii.
Je郵i chcesz wypr鏏owa teraz br您, to mo瞠sz u篡 balsamu koloryzuj帷ego Delia. O ile dobrze pami皻am dostaniesz go w Rossmannie. To produkt potocznie nazywany "henn", ale z henn nie ma nic wsp鏊nego. Zmywa si naprawd szybko. Z podobnych balsam闚 jest jeszcze Venita, ale br您y z tej firmy zostawiaj fioletow po鈍iat gdy si zmywaj.

Cytat:
Napisane przez Flavienn
witajcie dziewczyny

Nie zmyje si Mo瞠 b璠zie bardziej blakn望, ale do naturalnego koloru to ju nie wr鏂i.
W sumie nie wiem dlaczego te szampony koloryzuj帷e nazywaj sie do 24 my, skoro nie ma po nich szansy na powr鏒 do natury. One zawieraj utleniacz, kt鏎y zmienia struktur w這s闚, wi璚 mo積a powiedzie, to farba trwa豉.
Te kiedy u篡豉m takiego szamponu Palette. Na moich mysich blond w這sach wyszed ciemny br您, a zmy si do wyblak喚go jasno-br您owo-rudego, kt鏎y og鏊nie dor闚nywa jasno軼i moim naturalnym w這som, ale by to zupe軟ie inny odcie.
Stary 2012-01-10, 11:08   #3140
Flavienn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Nie s康z by kolor si ju zmieni (mo瞠 minimalnie). Nie po takim czasie. I nie po Palette
czyli mam rozumiec ze juz moj naturalny kolor nie powroci ?
i zrobilam wielki blad uzywajac firmy palette?

prosz kliknij
Stary 2012-01-10, 12:36   #3141
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Na 99,99% nie wr鏂i.
Stary 2012-01-10, 15:02   #3142
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
i zrobilam wielki blad uzywajac firmy palette?
To nie chodzi o sam firm Palette (chocia ma ona opini w瞠raj帷ej si we w這sy), ale o sam sk豉d produktu. Je郵i we幟iesz np. Casting dzia豉j帷y na podobnej zasadzie, to te 100% natury nie wr鏂i. Nawet je郵i wyp逝cze si barwnik, to sama budowa w這sa jest ju delikatnie zmieniona, mo瞠 si szybciej niszczy albo/i 豉twiej rozja郾ia si od s這鎍a (to zauwa篡豉m u siebie).
Stary 2012-01-26, 19:30   #3143
dzasta944
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36
Dwie szamponetki

Hej!
Chcia豉bym dzisiaj pomalowa w這sy szamponetk. Ju robi豉m to nieraz, ale tym razem mam ma造 dylemat. Mam 2 szamponetki: obie z firmy joanna, ale jedna o odcieniu SZOCZYSTA OBER玆NA, a druga KAWOWY BR╴. Bardziej chc kawowy br您, ale zacz窸am si zastanawia, czy by ich obydwu nie po陰czy, poniewa fajnie by這by mie takie fioletowe refleksy. I mam takie pytanie- czy mo積a je po陰czy?
dzasta944 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-26, 22:43   #3144
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez dzasta944 Poka wiadomo嗆
Hej!
Chcia豉bym dzisiaj pomalowa w這sy szamponetk. Ju robi豉m to nieraz, ale tym razem mam ma造 dylemat. Mam 2 szamponetki: obie z firmy joanna, ale jedna o odcieniu SZOCZYSTA OBER玆NA, a druga KAWOWY BR╴. Bardziej chc kawowy br您, ale zacz窸am si zastanawia, czy by ich obydwu nie po陰czy, poniewa fajnie by這by mie takie fioletowe refleksy. I mam takie pytanie- czy mo積a je po陰czy?
ㄠczy mo積a, czemu nie. Ale co z tego wyjdzie — nie wiem
Stary 2012-02-02, 00:51   #3145
MadKami
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Exclamation Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Drogie moje kobietki mam nie lada problem ot騜 na rozja郾iane w這sy na這篡豉m szampon koloryzuj帷y niebieski ( a taka zachciewajka) wyszed na poczatku kolor takiego 豉dnego morza 鈔鏚ziemnomorskiego niestety zamiast zmy si po 5 myciach pozosta mi na g這wie juz od 2 tygodni ponad ( myje wlosy codziennie) hymm kolor nieokre郵ony ale znajmy trafnie por闚na go do koloru glon闚 . Nie chce farbowa w這s闚 ani dekoloryzowa , kolor powraca ok 0,00000001 na mycie . Znacie jaki dobry nie inwazyjny spos鏏 na pozbycie si tego koloru ?
Stary 2012-02-03, 15:04   #3146
goodsensiix3
Przyczajenie

Szamponetka dla brunetki

Cze嗆! Mam pewien problem, chcia豉bym pofarbowa si szamponetk poniewa farb zbyt zniszczy豉m sobie w這sy. Aktualnie schodzi mi kolor czarny i mam prawie swoje czyli br您owe. Szukam jakiej fajnej szamponetki aby kolor wyszed na moich w這sach. Mo瞠cie mi co poradzi?

Edytowane przez goodsensiix3
Czas edycji: 2012-02-15 o 03:34
goodsensiix3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 15:44   #3147
Flavienn
Zakorzenienie

zastanawiam sie nad ponownym pofarbowaniem w這s闚 szamponem koloryzuj帷ym, ale pisalyscie wczesniej ze ten ktory zastosowalam byl bardzo silny i go nie polecacie, wiec jaki jest najbardziej przyjazny w這som i nie zniszczy je tak bardzo ?

prosz kliknij
Stary 2012-02-15, 21:47   #3148
ElkaNT
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do ElkaNT

Kupi豉m dzisiaj szamponetk Joanny multi effect kolor orzechowy br您 i aromatyczne cappucino. m鎩 naturalny kolor to 鈔edni blon, prawie, 瞠 ciemny blon. Babka w drogerii dordzila mi ze je郵i zmieszam te dwa kolory powinien wyj軼 fajny efekt jasnego br您u. Jak my郵icie? Zapewnia豉 mnie, 瞠 ruda nie b璠, wi璚 my郵, 瞠 si uda. Co s康zicie o szamponetkach Joanny, bo przyznam szczerze, 瞠 nie mia豉m nerw闚 do przeszukiwania forum
ElkaNT jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 22:28   #3149
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
zastanawiam sie nad ponownym pofarbowaniem w這s闚 szamponem koloryzuj帷ym, ale pisalyscie wczesniej ze ten ktory zastosowalam byl bardzo silny i go nie polecacie, wiec jaki jest najbardziej przyjazny w這som i nie zniszczy je tak bardzo ?
Delia, Marion i Joanna. Joanna jest najdlikatniejsza. Najmniej niszczy w這sy, ale te najs豉biej 豉pie kolor (szybko si zmywa).
I mam tutaj na my郵i szamponetki, takie na 5-6 zmy, a nie koloryzacj p馧-trwa陰 na 24 zmycia.
Stary 2012-02-15, 22:33   #3150
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez ElkaNT Poka wiadomo嗆
Kupi豉m dzisiaj szamponetk Joanny multi effect kolor orzechowy br您 i aromatyczne cappucino. m鎩 naturalny kolor to 鈔edni blon, prawie, 瞠 ciemny blon. Babka w drogerii dordzila mi ze je郵i zmieszam te dwa kolory powinien wyj軼 fajny efekt jasnego br您u. Jak my郵icie? Zapewnia豉 mnie, 瞠 ruda nie b璠, wi璚 my郵, 瞠 si uda. Co s康zicie o szamponetkach Joanny, bo przyznam szczerze, 瞠 nie mia豉m nerw闚 do przeszukiwania forum
My郵, 瞠 ufanie babkom z drogerii w kwestii koloru to nie jest najlepszy pomys. Wszystkie br您y zawieraj czerwony barwnik, a nikt nie wie kt鏎y kolor bardziej si do ciebie przyczepi. Br您y zwykle spieraj si na rudo, zw豉szcza na blondzie.
blon=blond?
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.