Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-16, 11:11   #3151
ElkaNT
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do ElkaNT
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

w豉郾ie pofarbowa豉m w這sy tymi szamponetkami, kolor nie r騜ni si za bardzo od mojego naturalnego, p鏦i co jestem zadowolona, zobaczymy jak b璠zi, gdy kolor zacznie si zmywa...chocia powiem szczerze, 瞠 by陰m przera穎na, gdy na這篡豉m szamponetk a ona mi si zrobi豉 na g這wie mega ruda, ale po chwili przesz豉 ju w br您 i jest ok
ElkaNT jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 17:54   #3152
Flavienn
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 766

a jesli chodzi o szampony koloryzuj帷e jakich najlepiej unikac a jakie sa najbardziej przyjazne ? (nie chodzi mi o szamponetki)

prosz kliknij
Flavienn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-19, 15:32   #3153
psculcia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hey mam pytanie dziewczyny, szukam szamponu koloryzuj帷ego rudego, mo瞠cie mi poleci jak捷 dobr, na pocz徠ku szybko zmywln ca貫 篡cie jestem jasn blondynk i wreszcie mam ochote zmieni kolor
psculcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-19, 16:35   #3154
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

delia kolor rudy
Kisia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 17:03   #3155
agata1335
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Witam,
pomalowa豉m wczoraj w這sy farb Garnier Color Sensation bursztynowa czerwie
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_SENSATION^COLOR_SENS ATION_DISCOVER&prdcode=P5 9206&varcode=360054113682 3&back=1

My郵a豉m, 瞠 wyjd bardziej rudawe, tak jak na opakowaniu. Wysz造 czerwonawe (jak nazwa koloru niestety wskazuje).
Nie podobaj mi si, wola豉bym bardziej rude w這sy.

Jakbym pomalowa豉 teraz szamponetk Joanna P這mienny Rudy to wysz這by co fajnego czy tragedia? Szkoda mi k豉嗆 znowu farb, bo strasznie si zniszcz.

Do陰czam zdj璚ie. W這sy s troch bardziej czerwonawe ni na zdj璚iu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01712.jpg (18,0 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez agata1335
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:17
agata1335 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 17:07   #3156
agata1335
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Chcia豉bym za jaki czas mie podobny kolor do tego: http://demotywatory.pl/2687487/Rude-wlosy
agata1335 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 17:18   #3157
lorelai89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

hej dziewczynki.

przejrza豉m juz sporo stron, ale w wi瘯szo軼i piszecie o w這skach blond i nie moge dopasowa 瘸dnej wypowiedzi do mojej sytuacji.

chcialam poradzi si "篡czliwej" kolezanki prawie fryzjerki, ale kiedys dzieki jej poradom pol nocy przep豉ka豉m. hehe

wi璚 wole zapytac kogo lepiej poinformowanego i sympatycznego

MAM w這sy w kolorze br您owym z natury (mialam trwa貫 zawsze farby br您y, czernie, potem rudy). ale teraz mam trwa陰 farbe 鈔edni br您, mooocno zmyt bo farbowalam w pa寮zierniku ostatnio. teraz chcialabym u篡c nie wiem jak to nazwac szamponetki?szamponu? czego co zabarwi moje wlosy minimum na miesiac,nie zniszczy ich, a kolor najlepiej jaki mro幡y bardzo ciemny br您 wpadajacy w czern, ale nie czarny 100% hehe wiem ze wymagam duzo

czytaj帷 Wasze wpisy, zastanawiam sie nad Loreal casting, lub Joanna... ale moze ktora z Was lepiej ni ja si orientuje co moze mi pomoc? http://www.swiatseriali.pl/seriale/c...acy,nId,301225
mniej wiecej cos takiego mi sie podoba ))

Z G紑Y DZI艼UJ ZA ODPOWIEDZ
lorelai89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-01, 15:26   #3158
ElkaNT
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do ElkaNT

Je郵i chodzi o Joann moja kole瘸nka u篡豉 szamponetki jaki odcie br您u nie pami皻am konkretnie jaki (ale co chyba z orzechowym br您em) i efekt by bardzo fajny, w這sy wygl康a造 naprawd fajnie, tylko jedyny minus tej szamponetki to to, 瞠 szybko si zmywa...sama jej u篡豉m i po pierwszym myciu ca造 kolor mi si po prostu sp逝ka....ale by mo瞠 zale篡 to od rodzaju w這sa...og鏊nie szamponetki joanny godne polecenia, je郵i nie chcesz zniszczy w這s闚...
ElkaNT jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-02, 15:19   #3159
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Question Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

mam pytanie - jakiej wody u篡 do wella color touch 1,9% czy 4%?? chodzi mi o efekt na ok 24 mycia. pozdrawiam
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 09:10   #3160
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
szamponetki eksperymenty

Jak my郵icie? Co si stanie po wymieszaniu szamponetek Joanny Multi effect 02 Per這wy blond oraz 09 orzechowy br您? Czy uzyskam jasny br您owy kolor?
Szatanica z Eden jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 09:30   #3161
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
Dot.: szamponetki eksperymenty

Je郵i chcesz k豉嗆 je na kolor blond/ braz to Perlowy blond nic nie da bo szamponetki nie rozja郾iaj w這s闚.
Stary 2012-03-04, 13:11   #3162
duchess93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
PALETTE INSTANT COLOR 2 S這neczny blond

Mam pytanie o INSTANT COLOR nr 2 S這neczny blond. To tzw. szamponetka. Mam w這sy rozja郾ione z ma造m odrostami w kolorze 鈔edni blond. Zastawiam si nad u篡ciem tego produktu, ale troch si obawiam. Macie jakie do鈍iadczenia z tym odcieniem??
duchess93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-06, 14:41   #3163
Quills
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Witam wszystkich i prosz o rad
Przez ca造 czas farbowa豉m w這sy szamponetk i przez ostatnie kilka miesi璚y postanowi豉m zrezygnowa z farbowania i nagle wczoraj zachcia這 mi si zmiany. Zawsze farbowa豉m na odcienie rudego jak maho, kasztan, p騧niej br您y i ostatecznie moje w這sy by造 jasne br您owe z rud po鈍iat. Postanowi豉m tym razem spr鏏owa farby trwa貫j w konsystencji pianki. Oczywi軼ie zainteresowa豉m si t farb szczeg鏊nie ze wzgl璠u na 豉twe farbowanie. Wybra豉m schwarzkopf perfect mousse kolor: ciemny czerwony br您.. i jestem zrozpaczona G鏎na partia w這s闚 jest ja郾iejsza w odcieniu czerwieni od dolnej, kt鏎a wchodzi w ciemn czekolad z czerwieni. Moje w這sy na razie nie s w jakim fatalnym stanie, ale troch wypadaj cho przed farbowaniem ju mia豉m ten problem. Jeszcze jednym problem jest to, 瞠 nie wszystkie w這sy uchwyci豉m i gdzieniegdzie s prze鈍ity mojego jasnego br您u. Niby 豉twe farbowanie, ale nic z tych rzeczy to by koszmar w這sy popl徠ane, posklejane.. pora磬a. W ten weekend zbli瘸 si impreza, za tydzie kolejna, a ja wygl康am strasznie.. p騧niej jeszcze id do roboty i musz jak cz這wiek wygl康a. Oczywi軼ie wczoraj po farbowaniu my豉m kilka razy szamponem przeciw逝pie穎wym, ale to nic nie da這. I zastanawiam si nad tym czy nie zakupi szamponetki w odcieniu jakiego br您u co by mi z豉godzi這 t straszn czerwie.. jak s康zicie? Czy odczeka jeszcze te par dni czy mog ju dzisiaj pofarbowa? Od razu m闚i, 瞠 fryzjer odpada, bo chcia豉m zaoszcz璠zi, a i tak wyda豉m ju ponad 20 z na t farb.. mog wyda ew. 10 z na t szamponetk. Nie wiem te czy mi z豉pie szamponetka na farb? Po za tym chcia豉bym unikn望 farbowania na baaardzo ciemny kolor, wi璚 jak wybior jaki z ja郾iejszych br您闚 to mi z豉pie? czy pozostaje mi tylko czekolada? A mo瞠 zafarbowa na kasztan lub maho? Ja ju kompletnie nie wiem co mam zrobi Og鏊nie mam tu na my郵i farby z pallete na 24 my, kt鏎e u篡wa豉m ju wiele razy i chodzi mi w豉郾ie o te odcienie. http://www.palette.pl/nasze-produkty...dcienie-brazu/
A mo瞠 mam zaczeka, a ta farba si sp逝cze? Bo s造sza豉m, 瞠 czerwienie zazwyczaj szybko schodz. A je郵i to prawda to ten odcie b璠zie sp逝kiwa si do mojego br您u czy w豉郾ie w kierunku jasnej czerwieni?
Bardzo przepraszam za tyle pyta, ale jestem zrozpaczona i nie wiem co mam robi.
Quills jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-08, 11:16   #3164
lorelai89
Przyczajenie

hej dziewuszki

mam pytanko, ile powinno trzyma si farb casting na wlosach aby uzyskac kolor z pude趾a? bo wiem ze roznie to bywa z instrukcja z ulotki...

mam swoje naturalne brazowe ciemne wlosy (odrost okolo 3 cm) a dalej sp逝kana trwa豉 brazowa tez ciemna farba (teraz juz wyp這wialo rudawa :P )

a farb kupilam CASTING 412 MRO昧E KAKAO.

pomocy !! ))))
Stary 2012-03-11, 13:05   #3165
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
Napisane przez lorelai89 Poka wiadomo嗆
hej dziewuszki

mam pytanko, ile powinno trzyma si farb casting na wlosach aby uzyskac kolor z pude趾a? bo wiem ze roznie to bywa z instrukcja z ulotki...

mam swoje naturalne brazowe ciemne wlosy (odrost okolo 3 cm) a dalej sp逝kana trwa豉 brazowa tez ciemna farba (teraz juz wyp這wialo rudawa :P )

a farb kupilam CASTING 412 MRO昧E KAKAO.

pomocy !! ))))
20 minut, wyjdzie troch ciemniejszy ale po kilku myciach bedzie jak z pude趾a.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 10:26   #3166
lorelai89
Przyczajenie

Fuzukatsu, bardzo Ci dzi瘯uj za pomoc ))
Stary 2012-03-12, 11:53   #3167
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

m鎩 naturalny kolor; jasny blond. jakiego szamponu koloryzuj帷ego u篡, aby wyszed takie kolor z za陰cznika?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (112,5 KB, 26 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 12:22   #3168
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
m鎩 naturalny kolor; jasny blond. jakiego szamponu koloryzuj帷ego u篡, aby wyszed takie kolor z za陰cznika?
Podejrzewam, 瞠 taki kolor Ci nie wyjdzie od razu. Mnie na 鈔ednim blondzie nie chcia ja郾iejszy br您 z豉pa. A jak ju z豉pa, to si trzyma do pierwszego mycia...
Stary 2012-03-12, 18:15   #3169
jaka888
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do jaka888
Krem koloryzuj帷y

Czy krem koloryzuj帷y (np. Loreal Casting Color Gloss odcie Bursztyn) "z豉pie" jasnobr您owe w這sy? Przymierzam si do kupna jakiego szamponu/kremu koloryzuj帷ego o odnieciu rudobr您owym lub ciemnorudym Jakie szampony/kremy koloryzuj帷e polecacie? Mo瞠 by taki co d逝go utrzymuje si na w這sach Przypominam,瞠 moje w這sy nigdy nie by造 farbowane.

moje w這sy: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...76544398_n.jpg
jaka888 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 18:28   #3170
trafficjam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 240
Dot.: Krem koloryzuj帷y

z豉pie, ale je郵i chodzi o bursztyn to raczej nie wyjdzie ci taki jak na opakowaniu, b璠zie ciemniejszy, troch czerwonawy, ale z czasem si wyp逝cze i b璠zie rudawy. spr鏏uj mo瞠 rudych szamponetek rossmanowskich na pocz徠ek, wychodz 豉dnie rude, ale do 鈔ednich w這sk闚 potrzeba min.3, 瞠by kolor bardziej za豉pa.
trafficjam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 18:31   #3171
jaka888
Przyczajenie

GG do jaka888

Te szamponetki rossmanowskie jak si domy郵am s na 6-8 my?
Stary 2012-03-14, 17:31   #3172
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx
Red face Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Witam mam pytanie czy je郵i mam naturalne br您owe w這sy (nigdy nie farbowa豉m ich farb) to czy chwyci mi na blond? Bo slyszalam taka opinie ze najpierw musze rozjasniac.. Kupilam sobie farbe perfect mousse praline. Wstawie zdjecie przerobione w programie bo taki kolor chcialabym wlasnie miec, zdjecia farb ktore wizuwalnie mi odpowiadaja i moje wlosy w naturze myslicie ze ten kolor praline bedzie mi pasowac?Czy w ogole taki mi wyjdzie jak chce tym kolorem praline?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ladnyyyyyy.jpg (42,6 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Schwarzkopf Perfect Mousse Pralina.jpg (50,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Schwarzkopf Perfect Mousse Ciemny Blond.jpg (50,9 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Syoss Farba Do W這s闚 6-8 Ciemny Blond.jpg (18,6 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-sensation-farba-do-wlosow-6-0-szlachetny-ciemny-blond.jpg (37,2 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg JA (2).jpg (56,3 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg syyllla.jpg (59,1 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DPSCamera_0073.jpg (32,6 KB, 4 za豉dowa)
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-14, 21:36   #3173
trafficjam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 240

Cytat:
Napisane przez jaka888 Poka wiadomo嗆
Te szamponetki rossmanowskie jak si domy郵am s na 6-8 my?
tak, to takie. ale co do l'oreala to casting jak dla mnie jest ok. fakt, 瞠 nie wychodzi jak na opakowaniu, ale jest przyjemn farb. nie niszczy w這s闚, potem s 鈍iec帷e i mi瘯kie w dotyku.

Cytat:
Napisane przez jaka888 Poka wiadomo嗆
Witam mam pytanie czy je郵i mam naturalne br您owe w這sy (nigdy nie farbowa豉m ich farb) to czy chwyci mi na blond? Bo slyszalam taka opinie ze najpierw musze rozjasniac.. Kupilam sobie farbe perfect mousse praline. Wstawie zdjecie przerobione w programie bo taki kolor chcialabym wlasnie miec, zdjecia farb ktore wizuwalnie mi odpowiadaja i moje wlosy w naturze myslicie ze ten kolor praline bedzie mi pasowac?Czy w ogole taki mi wyjdzie jak chce tym kolorem praline?
nie, nie za豉pie. musisz rozja郾i w這sy.
trafficjam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-14, 21:52   #3174
jaka888
Przyczajenie

GG do jaka888

Cytat:
Napisane przez trafficjam Poka wiadomo嗆
tak, to takie. ale co do l'oreala to casting jak dla mnie jest ok. fakt, 瞠 nie wychodzi jak na opakowaniu, ale jest przyjemn farb. nie niszczy w這s闚, potem s 鈍iec帷e i mi瘯kie w dotyku.
Jednak zdecydowa豉m,瞠 robi taki kolorek http://www.google.pl/imgres?q=loreal...:0&tx=38&ty=42

Pytanie tylko czy b璠zie cokolwiek wida, czy mo瞠 p逝ka przez jaki czas w這sy w rumianku,瞠by si troszk rozja郾i造?
Stary 2012-03-15, 21:24   #3175
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx
Unhappy Dot.: Krem koloryzuj帷y

nie, nie za豉pie. musisz rozja郾i w這sy. [/QUOTE]

koniecznie?? o boze tylko nie to slyszalam ze po rozjasniaczu wychodza z馧tawe a tego bym nie chciala ratunku
Stary 2012-03-16, 01:01   #3176
Morenita91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx
Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
nie, nie za豉pie. musisz rozja郾i w這sy.
koniecznie?? o boze tylko nie to slyszalam ze po rozjasniaczu wychodza z馧tawe a tego bym nie chciala ratunku
Na w這sach br您owych 瘸dna farba o kolorze blond nie wyjdzie.
Musia豉by rozja郾i w這sy. Mam znajome co z ciemnego br您u rozja郾ia造 sobie na ciemny blond i nie mia造 w這s闚 鄴速awych, ale robi造 to w gabinecie fryzjerskim.
Poczytaj sobie temat na wiza簑 Z br您u na blond - odno郾ik
Morenita91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-16, 09:17   #3177
shiza91xx
Raczkowanie

GG do shiza91xx
Red face Dot.: Krem koloryzuj帷y

Cytat:
Napisane przez Morenita91 Poka wiadomo嗆
Na w這sach br您owych 瘸dna farba o kolorze blond nie wyjdzie.
Musia豉by rozja郾i w這sy. Mam znajome co z ciemnego br您u rozja郾ia造 sobie na ciemny blond i nie mia造 w這s闚 鄴速awych, ale robi造 to w gabinecie fryzjerskim.
Poczytaj sobie temat na wiza簑 Z br您u na blond - odno郾ik
no dzieki bo wiesz ja myslalam ze obejdzie sie bez rozjasniacza bo ja mam sredni braz naturalne a chcialam ciemny blond.. no ale no c騜 rozja郾i je oby tylko nie by造 z馧te bo sie za豉mie..
Stary 2012-03-16, 09:59   #3178
lorelai89
Przyczajenie

ostatnio pyta豉m was o porady dot. farby MRO昧E KAKAO casting, farbowane na 鈔ednim brazie wyp這wia造m

no i tak jak si spodziewalam, trzyma豉m farbe 15 min i niestety kolorek czarny...

na szczescie w miare dobrze w nim wygladalam, ale jednak nie jest to efekt jakiego oczekiwalam powodzenia
Stary 2012-03-18, 16:16   #3179
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

Co do szampon闚 koloryzuj帷ych, pisz ku przestrodze o szamponetce Marion - czer granatu. Zakupi豉m z my郵, by wysz豉 czer granatu, a po zmyciu i wysuszeniu zasta豉m pi瘯ny NIEBIESKI Nie wspominaj帷 o tym, 瞠 przez nast瘼ne dni ewoluowa w kolor zielony, a ja my豉m w這sy kiedy tylko si da這, by pozby si tego koloru.
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-18, 17:43   #3180
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Poka wiadomo嗆
Co do szampon闚 koloryzuj帷ych, pisz ku przestrodze o szamponetce Marion - czer granatu. Zakupi豉m z my郵, by wysz豉 czer granatu, a po zmyciu i wysuszeniu zasta豉m pi瘯ny NIEBIESKI Nie wspominaj帷 o tym, 瞠 przez nast瘼ne dni ewoluowa w kolor zielony, a ja my豉m w這sy kiedy tylko si da這, by pozby si tego koloru.
Dzi瘯i za przestrog... A w豉軼iwie to za pomoc, bo w豉郾ie szuka豉m czego, co mi sensownie zabarwi w這sy na niebiesko albo na zielono

Jaki mia豉 wyj軼iowy kolor w這s闚? I jak d逝go trzyma豉 szamponetk na w這sach?
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.