Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-21, 18:10   #3211
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993
Dot.: Farbowanie w這s闚 szamponem joanna- czekoladowy br您.

Cytat:
Napisane przez Caroline_1233 Poka wiadomo嗆
No wi璚.

Kupi豉m dzisiaj szampon koloryzuj帷y do 24 my z joanny ( CZEKOLADOWY BR╴) i mam w徠pliwo軼i.
D逝go si zastanawia豉m czy wogole go kupi, ale jednak kupi豉m.

Mam w這sy jasny br您, do tej pory farbowa豉m je tylko szamponetkami, kt鏎e nie wychodz intensywnie.
Kolor na opakowaniu jest bardzo ciemny i dopiero jak przysz豉m do domu to zauwa篡豉m. I mam do was kilka pyta.

Je郵i u篡je tylko po utleniacza to wp造nie to na kolor lub jego r闚nomierno嗆 ?
Na kolor pewnie tak, ale na r闚nomierno嗆 nie, je郵i dobrze wymieszasz.

Cytat:
Czy je郵i przytrzymam 20 min. - najkr鏒szy czas zalecany na ulotce to uzyskam naturalny ( 鈔edni br您) kolor?
Nie wiadomo. Zale篡 od koloru wyj軼iowego, stanu w這s闚, podatno軼i na farbowanie... Nie tak 豉two to przewidzie.

Cytat:
Czy kolor rzeczywi軼ie r闚no si sp逝kuje i nie zostawia resztek po 24 myciach?
Nie. Zawiera utleniacz, wi璚 zawsze co po tym zostanie. Nawet je郵i sztucznie wprowadzony barwnik ju si wyp逝cze, to twoje w這sy pozostan w pewnym stopniu zmienione.

Cytat:
Mo瞠cie wklei zdj jaki kolor moge uzyska je郵i nie b璠e d逝go trzyma ( nie musz koniecznie by wasze) ;]
Poszukaj w google albo na wiza簑. Jest gdzie galeria farbowania i mo瞠 jest tam ten klor.

Cytat:
Najbardziej chodzi mi g這wnie o to 瞠by kolor nie by za ciemny bo chodze jeszcze do szko造.
To w szkole nie mo積a mie ciemnych w這s闚?
Cytat:
I pewnie zadacie pytanie czemu nie kupi豉m korzennego- czyta豉m ze sp逝kuje si na rudo ;p
Jak wi瘯szo嗆 drogerjnych farb br您owych, o ile nie wyjd czarne (wtedy zwykle nie sp逝kuj si w og鏊e) Ten te mo瞠 wyj嗆 czarny albo sp逝kiwac si na rudo. W sk豉dzie musz by podane barwniki i na pewno jest tam te czerwony.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-28, 09:52   #3212
Caroline_1233
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Farbowanie w這s闚 szamponem joanna- czekoladowy br您.

Dzi瘯i za odp. ;]

Cytat:
Najbardziej chodzi mi g這wnie o to 瞠by kolor nie by za ciemny bo chodze jeszcze do szko造.
To w szkole nie mo積a mie ciemnych w這s闚?

Nie, og鏊nie nie mo積a mie farbowanych, a jesli ktos farbuje si na ciemny kolor bardziej wida r霩nic..;p
Caroline_1233 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-30, 13:40   #3213
londonmuffin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

No to ja te si w陰cz do rozmowy.
Od jakiego czasu planuj pofarbowac w這sy na czerwono (ra膨cy, jasny czerwony ju dawno wybi豉m sobie z g這wy, jako 瞠 taki to tylko tonerem i to po rozja郾ianiu ). Dlatego te zainteresowa豉m si nieco bardziej naturalnym odcieniem i wybra豉m szamponetk Palette, kolor "czerwie granatu". Postanowi豉m pofarbowac sobie na razie jedno pasmo w ramach testu koloru i tempa zmywania. Kolor wyszed moim zdaniem wspania造, szkoda tylko, 瞠 po jednym myciu nieco wyblak i minimalnie bardziej wszed w mied ni w dotychczasow 郵iczn czerwie. St康 moje pytanie: czy mog zrobic cokolwiek, 瞠by kolor nie blak zaraz po pierwszym myciu (myj w這sy co 3 dni)? Widzia豉m, 瞠 La Riche ma szampony i od篡wki utrzymuj帷e kolor, ale ta firma wypuszcza raczej tonery i zastanawiam si, czy to b璠zie funkcjonowa這 tak samo z szamponetk... Z g鏎y dzi瘯i za odpowied
londonmuffin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-01, 10:35   #3214
ona085
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
Szamaponem koloryzuj帷ym na blond w這sy...

Hej.Zaczn od tego 瞠 jeszcze ponad dwa lata temu mia豉m ,豉dne ,d逝gie kruczoczarne w這sy .Od jakiego czasu "chodzi za mn " kolor blond. D逝go nie zastanawiaj帷 si przefarbowa豉m na taki kolor (co przesz豉m to moje).Teraz mam kr鏒kie w這sy ,mo積a powiedzie 瞠 jako doprowadzi豉m je do normalnego wygl康u. Niestety ,mimo tego 瞠 sporo os鏏 m闚i 瞠 wygl康am dobrze ,uwa瘸m i ciemny jednak bardziej do mnie pasuje. Bardzo podoba mi si kolor gorzka czekolada,ale boje si 瞠 na kr鏒kich w這sach b璠 幢e wygl康a豉,dlatego te chia豉bym spr鏏owac szmponem koloryzyuj帷ym,ale obawiam si ,瞠 moje zniszczony blond w這sy mog "poch豉n帷" ten szmpon i wtedy to wog鏊e bym nie wygl康a豉,a mo瞠 zrobi odrazu farb ,wtedy w這sy nabior witalno軼i ,bo podobno kolor gorzka czekolada maskuje cho troch poniszczone w這sy.Prosz Was o jak御 porade.
ona085 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-01, 14:21   #3215
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Szamaponem koloryzuj帷ym na blond w這sy...

Cytat:
Napisane przez ona085 Poka wiadomo嗆
Bardzo podoba mi si kolor gorzka czekolada,ale boje si 瞠 na kr鏒kich w這sach b璠 幢e wygl康a豉,dlatego te chia豉bym spr鏏owac szmponem koloryzyuj帷ym,ale obawiam si ,瞠 moje zniszczony blond w這sy mog "poch豉n帷" ten szmpon i wtedy to wog鏊e bym nie wygl康a豉,a mo瞠 zrobi odrazu farb ,wtedy w這sy nabior witalno軼i ,bo podobno kolor gorzka czekolada maskuje cho troch poniszczone w這sy.Prosz Was o jak御 porade.
wydaje mi si, 瞠 je郵i masz zniszczone w這sy, to szamponetka b璠zie baaaardz o dobrze si trzyma (nie to co farba, ale nie wiem, czemu tak jest, mo瞠 ktos wyjasni?)
Pami皻am, na tlenionym blondzie zawsze d逝go trzyma造 br您y, cho spiera造 si na rudo, ale nigdy do ko鎍a. Za to z naturalnych, zdrowych w這s闚 (zw豉szcza 瞠 mam 郵iskie i g豉dkie) szybko schodzi...
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-01, 14:47   #3216
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
wydaje mi si, 瞠 je郵i masz zniszczone w這sy, to szamponetka b璠zie baaaardz o dobrze si trzyma (nie to co farba, ale nie wiem, czemu tak jest, mo瞠 ktos wyjasni?)
Ze zniszczonych w這s闚 wszystko si wymywa do嗆 szybko, zw豉szcza szamponetki. Tylko niekoniecznie wymywaj si do ko鎍a.
疾by d逝瞠j si trzyma kolor, mo積a pr鏏owa szamponetkowa naolejowane w這sy

Cytat:
Za to z naturalnych, zdrowych w這s闚 (zw豉szcza 瞠 mam 郵iskie i g豉dkie) szybko schodzi...
Przy szamponetkach to normalne. Jak w這s jest zdrowy i g豉dki, to mniej pigmentu z szamponetki mo瞠 do niego wej嗆. A potem ten pigment si szybciej wymywa.
Stary 2012-05-01, 15:37   #3217
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Ze zniszczonych w這s闚 wszystko si wymywa do嗆 szybko, zw豉szcza szamponetki. Tylko niekoniecznie wymywaj si do ko鎍a.
moja droga, w豉郾ie u mnie na tlenionym blondzie kiedy trzyma造 tylko szaponetki, farby si wyp逝kiwa造 oczywi軼ie, kolor si zmienia ,ale by bardziej wyrazisty ni farba. raz pofarbowa豉m na niebiesko na tleniony blond i tak juz zosta這.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-01, 15:39   #3218
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
moja droga, w豉郾ie u mnie na tlenionym blondzie kiedy trzyma造 tylko szaponetki, farby si wyp逝kiwa造 oczywi軼ie, kolor si zmienia ,ale by bardziej wyrazisty ni farba. raz pofarbowa豉m na niebiesko na tleniony blond i tak juz zosta這.
Kt鏎a szamponetka Ci si tak mocno trzyma豉, a kt鏎a farba Ci si tak szybko wyp逝kiwa豉?
Stary 2012-05-09, 20:19   #3219
malik1d
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
powrot do naturalnego koloru wlosow - szamponetka :)

Hej wam! moja sytuacja wyglada tak : moj naturalny kolor wlosow to blond (miedzy takim jasnym a ciemnym nie wiem jak to opisac :P ) w lutym uzylam szamponetki kasztanowej i do dzis mam taki jasny braz :P zaczynaja mi sie juz pojawiac blond przeblyski :p ale jesli za miesiac,dwa kiedy kolor bedzie jasniejszy uzyje blond szamponetke to odzyskam blond wlosy ? czy bede miec jakis nie wiadomo jaki kolor hahah :P ? wiem,ze trudne pytanie,ale mam nadzieje,ze ktos kiedys tez chcial przeprowadzic taki "eksperyment" i moze mi odpowiedziec na takie pytanie
pozdrawiam : cmok:
08.05 2012- jem zdrowe jedzenie.
od marca 2012- pozbywam sie przebarwien i minimalizuje tradzik.

14.02.2009 od tej pory razem
malik1d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-30, 16:51   #3220
Oosia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 215

Hej dziewczyny, mam takie pytanie - ot騜 mam szamponetk w kolorze ciemny br您 (Delia no.1), a na g這wie 鈔edni br您. Chcia豉m od鈍ie篡 kolorek. Nurtuje mnie tylko pytanie czy... w這sy pofarbowane szamponetk brudz ubrania? Wiadomo, 瞠 szamponetka pokrywa w這sy na zewn徠rz, a nie wnika do 鈔odka w這sa, wi璚 jak to jest z tym brudzeniem? :P

Wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742210
Oosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-30, 19:55   #3221
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Oosia Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, mam takie pytanie - ot騜 mam szamponetk w kolorze ciemny br您 (Delia no.1), a na g這wie 鈔edni br您. Chcia豉m od鈍ie篡 kolorek. Nurtuje mnie tylko pytanie czy... w這sy pofarbowane szamponetk brudz ubrania? Wiadomo, 瞠 szamponetka pokrywa w這sy na zewn徠rz, a nie wnika do 鈔odka w這sa, wi璚 jak to jest z tym brudzeniem? :P
Czasem tak. Mi si zdarzy這, ale z Venit. Najbardziej powinna unika wtedy deszczu
Stary 2012-05-31, 23:41   #3222
Oosia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 215

To nie chc my郵e jak b璠zie wygl康a豉 bia豉 bluzka, kt鏎 mam zamiar ubra ...

Wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742210
Oosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 23:55   #3223
bonee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Brudza i to jak! Jak ju wspomniano - uwa瘸j na deszcz. Pla瘸 lub basen to tez nienajlepszy pomys - dopiero tak po 3-5 myciach. I pami皻aj, ze po myciu najlepiej sprawdzi sie stary lub ciemny r璚znik
Stary 2012-06-01, 12:55   #3224
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Witam
Mam pytanie. Po jakim szamponie koloryzuj帷ym uzyskam taki efekt jak na zdj璚iu (Kristen Stewart - pi瘯ny kolor), po na這瞠niu na 鈔edni blond w這sy?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0012.jpg (99,7 KB, 27 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 20:19   #3225
Slodkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 934
Farbowanie br您owych w這s闚 szamponetk.

Hej dziewczyny
Moje w這sy s koloru 鈔edniego/ciemnego br您u na g鏎ze s troch rozja郾ione od s這鎍a, s to takie z這te wpadaj帷e w jasny br您 refleksy.
Chcia豉bym na razie zafarbowa w這sy szamponetk, 瞠by zobaczy jak to wyjdzie i dopiero p騧niej zacz望 przygod z trwalszym farbowaniem.
Jak szamponetk polecacie by w這sy by造 jednolitego koloru, zale篡 mi na 豉dnym ciemnym br您ie NIE WPADAJ。YM W CZER, bez 瘸dnych rudych refleks闚.
Ja zastanawiam si nad Marion, czekoladowy br您 (zdj w za豉czniku)
Co o tym my郵icie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 63_czekoladowy_braz1.jpg (18,7 KB, 11 za豉dowa)
Slodkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 21:21   #3226
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
Dot.: Farbowanie br您owych w這s闚 szamponetk.

Ka盥a br您owa szamponetka b璠zie si zmywa na rudo

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-02, 14:07   #3227
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
Witam
Mam pytanie. Po jakim szamponie koloryzuj帷ym uzyskam taki efekt jak na zdj璚iu (Kristen Stewart - pi瘯ny kolor), po na這瞠niu na 鈔edni blond w這sy?
Moim zdaniem po 瘸dnej szamponetce takiego efektu nie b璠zie, przynajmniej po jednym farbowaniu. Wyj軼iowy kolor w這s闚 jest do嗆 jasny, a wymarzony kolor bardzo ciemny... Sama si bardzo nam璚zy豉m 瞠by mi wyszed br您 (鈔edni) na blond w這sach. Jak ju wyszed po kilku szamponetkowaniach, to zmy si (do rudego) po pierwszym myciu
Stary 2012-06-18, 19:10   #3228
olka1511
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Wasze opinie o szamponach koloryzuj帷ych?

Witajcie, mam pytanie zwiazane z szamponami koloryzuj帷ymi. Dzisiaj bylam u fryzjerki i zafarbowalam sobie wlosy na blond, (naturalnie tez jestem blondynka ale sa nijakie). nie chcialam jakiegos zoltego koloru i pokazalam jakis kolor ktory wgl nie jest zolty a i tak wyszly zolte i opalilam sie pozniej i teraz wygladam jak... i pomyslalam zeby zbytnio nie ryzykowac to moze bym sprobowala z szamponetk jak捷 platynow lub perlowa zeby zamaskowac ten zolty bo jakby co to po paru dniach sie zmyje jakby nie wyszlo, i stad do was pytanie co o tym myslicie i czy szamponem wyjdzie ten kolor taki jak powinien czyli platyna albo perlowy? uzywalyscie kiedys? Dodam jesli byscie radzily farbowanie ponowne - odpada bo juz funduszy brak dlatego pomyslalm o tanszym rozwiazaniu czy by sie sprawdzilo bo jakby farbowanie znow nie wyszlo i szkoda by bylo kolejne 90zl
olka1511 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-18, 20:26   #3229
Chatul
ma zielone poj璚ie

Dot.: Wasze opinie o szamponach koloryzuj帷ych?

Cytat:
Napisane przez olka1511 Poka wiadomo嗆
Witajcie, mam pytanie zwiazane z szamponami koloryzuj帷ymi. Dzisiaj bylam u fryzjerki i zafarbowalam sobie wlosy na blond, (naturalnie tez jestem blondynka ale sa nijakie). nie chcialam jakiegos zoltego koloru i pokazalam jakis kolor ktory wgl nie jest zolty a i tak wyszly zolte i opalilam sie pozniej i teraz wygladam jak... i pomyslalam zeby zbytnio nie ryzykowac to moze bym sprobowala z szamponetk jak捷 platynow lub perlowa zeby zamaskowac ten zolty bo jakby co to po paru dniach sie zmyje jakby nie wyszlo, i stad do was pytanie co o tym myslicie i czy szamponem wyjdzie ten kolor taki jak powinien czyli platyna albo perlowy? uzywalyscie kiedys? Dodam jesli byscie radzily farbowanie ponowne - odpada bo juz funduszy brak dlatego pomyslalm o tanszym rozwiazaniu czy by sie sprawdzilo bo jakby farbowanie znow nie wyszlo i szkoda by bylo kolejne 90zl
Szamponetka nie rozja郾ia, wi璚 platyna raczej nie wyjdzie. Co najwy瞠j szamponetka z fioletowym barwnikiem mo瞠 troch „ostudzi” ciep造 odcie, kt鏎y masz teraz. Ale w這sy ja郾iejsze nie b璠.
Stary 2012-06-18, 21:37   #3230
olka1511
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Szamponetka nie rozja郾ia, wi璚 platyna raczej nie wyjdzie. Co najwy瞠j szamponetka z fioletowym barwnikiem mo瞠 troch „ostudzi” ciep造 odcie, kt鏎y masz teraz. Ale w這sy ja郾iejsze nie b璠.
no ale chyba jakis slad po nim bedzie widac? bo nie wierze, zeby nie dal zadego efektu, chociaz zeby zmienil lekko ten kolor na mniej rudy. a fioletowym boje sie eksperymentowac
olka1511 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-18, 22:18   #3231
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
no ale chyba jakis slad po nim bedzie widac? bo nie wierze, zeby nie dal zadego efektu, chociaz zeby zmienil lekko ten kolor na mniej rudy. a fioletowym boje sie eksperymentowac
S szamponetki fioletowe, czyli takie, kt鏎e daj fioletowy kolor i s szamponetki zimny blond, kt鏎e te de facto maj fioletowy kolor. Tak samo jak te wszystkie fioletowe szampony i od篡wki och豉dzaj帷e odcie w這s闚
Stary 2012-06-19, 00:30   #3232
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 748
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
mam niemal tak sam sytuacj, tylko 瞠 zamiast z這tych refleks闚 mam bia這-鄴速e pasma na wierzchu pod spodem s moje naturalne, kt鏎e uwa瘸豉m za paskudne a teraz wydaj mi si najpi瘯niejsze na 鈍iecie pr鏏owa豉m ju przyciemni je szamponem ciemny blond (niestety nie zobaczy豉m nawet jakiej firmy, tak mi si spieszy這!). Przyciemni si minimalnie, w豉軼iwie niezauwa瘸lnie. Czy je郵i u篡j ciemnego br您u- uda si je skutecznie przyciemni? Nie wyjd rude/zielone?
PS to moja najgorsza wizyta u fryzjera
Kaataarzynaa1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-20, 12:26   #3233
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
Witam
mam taki kolor obecnie i nak豉da豉m na 鈔edni blond
szampon Joanna Korzenny Br您

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-30, 17:18   #3234
Nivaira
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Szampon koloryzuj帷y

Cze嗆. Kupi豉m sobie szampon koloryzuj帷y Palette rubinowa czerwie (318). Chc sobie pofarbowa same ko鎍闚ki. Mam kolor ciemny blond . Teraz jest taka sprawa poniewa szampon jest do 24 my i czy przez wakacje mi zejdzie? Jest to konieczne gdy nie chc farbowa na sta貫! Z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie odpowiedzi i recenzje na temat produktu.
Nivaira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-30, 19:11   #3235
pin up girl1991
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 503
Dot.: Szampon koloryzuj帷y

Z mojego do鈍iadczenia powiem Ci 瞠 Palette nie schodzi. Ale ... zawsze mo瞠sz 軼i望 ko鎍闚ki

Je郵i ja jestem TANIA to Ty jeste GRATIS!
pin up girl1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-30, 19:39   #3236
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4
Dot.: Szampon koloryzuj帷y

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Poka wiadomo嗆
Z mojego do鈍iadczenia powiem Ci 瞠 Palette nie schodzi. Ale ... zawsze mo瞠sz 軼i望 ko鎍闚ki
hehe dok豉dnie to samo chcia豉m napisac
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-30, 20:22   #3237
makingmilkmiracle
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Ja si waham, u篡 szamponetki

Z jednej strony chc zmieni kolor na kilka dni, w ko鎍u lato przysz這 i trzeba to wykorzysta Ale z drugiej strony, szamponetka niszczy w這sy, du穎 ludzi skar篡 si na wypadanie, no i na koniec - niestety z tego co s造sza豉m zostaj resztki koloru szamponetki na w這sach, a wi璚 m鎩 pi瘯ny "kasztan" ucierpi na takim zabiegu Ju nie wiew co robi...

Czy wszystkie szamponetki tak dzia豉j na w這sy? Je郵i nie, to jakie polecacie?

EDIT. Jeszcze jedno pytanie - jakiego koloru szamponetk kupi, by wyszed pi瘯ny marchewkowy, rudy- b康 jak kto woli- kolor na w這sach jak tu http://i.pinger.pl/pgr465/fd99c31f00...valongoria.jpg ?? B豉gam o pomoc, nie chc paradowa z r騜ow g這w
Don't let me down, Philander

Edytowane przez makingmilkmiracle
Czas edycji: 2012-06-30 o 20:25
makingmilkmiracle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-30, 21:06   #3238
pin up girl1991
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 503

Jeszcze odno郾ie szamponetek to mi zawsze schodzily z Marion nawet jak nakladalam je na farbowane wlosy to jak schodzily to od razu z farba

Je郵i ja jestem TANIA to Ty jeste GRATIS!
pin up girl1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-30, 21:38   #3239
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez makingmilkmiracle Poka wiadomo嗆
Ja si waham, u篡 szamponetki

Z jednej strony chc zmieni kolor na kilka dni, w ko鎍u lato przysz這 i trzeba to wykorzysta Ale z drugiej strony, szamponetka niszczy w這sy, du穎 ludzi skar篡 si na wypadanie, no i na koniec - niestety z tego co s造sza豉m zostaj resztki koloru szamponetki na w這sach, a wi璚 m鎩 pi瘯ny "kasztan" ucierpi na takim zabiegu Ju nie wiew co robi...

Czy wszystkie szamponetki tak dzia豉j na w這sy? Je郵i nie, to jakie polecacie?
A kt鏎y konkretnie sk豉dnik szamponetki mia豚y niszczy w這sy? Nie ma amoniaku, nie ma utleniacza, wi璚 co?
Stary 2012-06-30, 21:40   #3240
makingmilkmiracle
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Poka wiadomo嗆
Jeszcze odno郾ie szamponetek to mi zawsze schodzily z Marion nawet jak nakladalam je na farbowane wlosy to jak schodzily to od razu z farba
A gdzie mo積a kupi takowe szamponetki? Czy one niszcz w這sy? A mo瞠 to zale篡 od w這s闚? Bo moje wiecznie zniszczone i suche to pora磬a
Don't let me down, Philander
makingmilkmiracle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.