Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 110 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-07-20, 20:03   #3271
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 313
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

RATUNKU.
by豉m dzis u 6 fryzjerki. nie umiala mi zrobic takiego koloru. o jaki zawsze prosze = czyli zalacznik 1 i 2. to byla 6 fryzjerka ktora nie umiala tego zrobic. zawsze robia mi albo platyne albo szarosc jak mam teraz - po prawej zalacznik
jestem skazana na to co mi zawsze wychodzi?

blagam, blagam, pomozcie mi.
chc kolor taki jak w zalaczniku 1 i 2 (jasniejsze od 2 ale w tym odcieniu).
a mam kolor taki jak po prawej. wczesniejszy kolor to byl taki tylko ze bardziej swietlisty. bo dzis mi zrobila szary.

wciaz chce taki jak ten po lewej. CIEPLY BLOND. czym go uzyksac?

NIE P粑DE JU DO FRYZJERA NR 7.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img10189.fryzury-dlugie.10546.jpg (35,2 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg addon.jpg (37,3 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7f9b97d5a57094b7med.jpg (34,9 KB, 13 za豉dowa)
Friese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-21, 19:13   #3272
Mizore
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Czy kto by豚y w stanie udzieli mi rady?
Naturalnie moje w這sy maj kolor ciemny blond.
Tymczasowo potraktowa豉m moje w這sy szamponetk Mariona na br您, ale chcia豉bym teraz powr鏂i do koloru, jaki mia豉m gdy by豉m m這dsza (wtedy m鎩 blond nie by jeszcze taki ciemny).
Nigdy nie rozja郾ia豉m w這s闚, ani nie farbowa豉m zwyk陰 farb.
I nie chcia豉bym farbowa zwyk陰 farb, jako 瞠 moje w這sy z regu造 s wysuszone i 豉mliwe.
Ale ten blond mi si ostatnio marzy

Firma Marion mi si podoba, poniewa po ich szamponetkach przynajmniej moje w這sy s mi瘯kie i nie niszcz si.

I tak si zastanawiam czy ten szampon koloryzacyjny, by wyszed:
http://allegro.pl/marion-color-szamp...456254210.html
S造sza豉m, 瞠 blond na ciemniejszych w這sach nie 豉pie, ale mo瞠? Mo瞠 mam si 逝dzi, kupi i spr鏏owa?
(Nie znam si, farbowa豉m szamponetk w這sy mo瞠 ze 3 razy w 篡ciu i nic innego z nimi nie robi豉m)

Chcia豉m zobaczy czy w moim osiedlowym sklepie z chemi b璠zie ten szampon, nie by這, ale zamiast tego znalaz豉m 'Super Rozja郾iacz 4-5 tonu' Mariona za 4,90.

Tylko, 瞠 na opakowaniu strasznie jasny ten blond wychodzi, nie wiem czy a taki by mi pasowa, ale mo瞠 da這by si zrobi, by ten blond nie by tak jasny?
(ale nie chcia豉bym, by mi marchewka wysz豉 )

Co by軼ie mi poleci造, bior帷 pod uwag moje 'wypracowanie'?
By豉bym bardzo wdzi璚zna za odpowied
Mizore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-21, 19:26   #3273
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 999

Nie za bardzo znam si na chemicznym farbowaniu, ale polecam ci zajrze na w徠ek o blondach. Od razu zaznaczam, 瞠 granica mi璠zy poj璚iem farby a szamponu koloryzuj帷ego jest p造nna. Nie ka盥a farba ma amoniak, nie ka盥y szampon jest 豉godniejszy itp.
Chyba najlepiej by這by zainwestowa w profesjonaln farb z niskim oksydantem (bo i tak jeste blondynk). Przedtem oczywi軼ie poczeka na maksymalne wyp逝kanie szamponetki. Sugeruj farb profesjonaln, bo mo瞠sz si po niej spodziewa koloru zgodnego z przewidywaniem producenta.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-21, 19:31   #3274
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Jaki szampon koloryzuj帷y powinnam po這篡 na w這sy blond - poziom 9, Aby wyszed mi taki kolor jak w za陰czniku.:r olleyes:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg toronto001.jpg (165,3 KB, 21 za豉dowa)

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-22, 01:57   #3275
Banshee666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
Jaki szampon koloryzuj帷y powinnam po這篡 na w這sy blond - poziom 9, Aby wyszed mi taki kolor jak w za陰czniku.:r olleyes:
cz窷ciowo podpinam si pod pytanie, ot騜: (tutaj d逝窺za historia ostatniego p馧 roku z 篡cia moich w這s闚 - mo積a pomin望 )

jeszcze p馧 roku temu w這sy moje l郾i造 zdrow (na swoje mo磧iwo軼i i farbowanie co 2 miesi帷e przez ponad p馧 roku - czyli nie du穎 ) czerni.. BARDZO szybko si nudz i siostra fryzjerka (nie chcia豉, ale j zmusi豉m) rozja郾i豉 mi w這sy tak, 瞠 u g鏎y by prawie, 瞠 najja郾iejszy odcie blondu z mo磧iwych (ale jeszcze nie platyna), a w d馧.. (w這sy moje si璕a造 wtedy po biodra, teraz 軼i皻e w tr鎩k徠, wi璚 z przodu kr鏒sze ) by造 ciemnokasztanowe.. po這穎na na to farba palette intensywna czerwie (sklep fryzjerski tego i poprzedniego dnia zamkni皻y!) nada豉 im pi瘯ny czerwony kolorek (na ciemniejszych w這sach troch rudawy, ale jednak jasny) i to by b陰d.. na這穎na farba ZARAZ po rozja郾iaczu (tr帳i豉m siostrze o tym od miesi帷a) i wysz這 na to, 瞠 i rozja郾i豉 i pofarbowa豉 w這sy jedno po drugim.. oczywi軼ie mocno na tym ucierpia造.. gdy po 2 miesi帷ach znudzi mi si czerwony (kt鏎y tylko po farbowaniu by 豉dny, robi si nast瘼nie rudy, p騧niej farbowa豉m czerwonym z mariona, ale efekt nie by ju tak 豉dny i zn闚 po 2 myciach RUDY.. to mi si zachcia這 bia造ch w這s闚 (marzy豉m o takich w gimnazjum, tak samo zreszt jak o zielonych ) wi璚 rozja郾i豉m raz.. (pierwsze rozja郾ianie by這 jedyn ingerencj fryzjerki) mia豉m taki miodowy blond z rudawymi prze鈍itami gdzieniegdzie.. zaraz 3 dni p騧niej mia豉m fioletowe w這sy (farbowane fioletem gencjanowym) i robi豉m je w k馧ko przez 3-4 tygodnie.. co bardzo wysuszy這 w這sy, chcia豉m nadal bia造ch, wi璚 wymy郵i豉m 瞠 kupi siw farb (siwe te 郵iczne ) ale.. siwe by造 tylko na samym czubku g這wy.. dalej by造.. zielonkawe... tylko miejscami, nie przed逝篡豉m czasu trzymania farby ani nic.. eh.. i zn闚 kupi豉m palette tym razem srebrzysty blond (ju nast瘼nego dnia!) co by這 kolejnym moim b喚dem.. bo jeszcze bardziej sobie zniszczy豉m w這sy, a by造 鈍ie穎 podcinane kilka dni przed.. a tu zn闚 porozpi璚io穎ne ko鎍闚ki, pusz帷e si.. i zosta豉m taka na grubo ponad miesi帷, ostatnio mia豉m w這sy niebieskie (farbowane ultramaryn tym razem) jednak tylko dwukrotnie..
stwierdzi豉m, 瞠 mam dosy tego blondu (podobno we wszystkich kolorach mi do twarzy, jednak w tych w這sach nie czuj si za bardzo jak gotka), a z drugiej strony 瘸l mi rozja郾iania..

i dopiero tu moje pytanie si nasuwa:
znacie jakie szamponetki czarne, kt鏎e ze zniszczonych, cienkich blond w這s闚 si wyp逝cz? byleby 豉godne - jak co nie chc henny bo nie ma tak czarnego koloru (na w這sach moich te ju kiedy by豉 i czarna czekolada by豉.. ton ciemniejsza od moich naturalnych wlos闚) je郵i takowych szampon闚 nie ma to poprosz o inne 豉godne dla w這s闚 ju niewyp逝kuj帷e si
瞠by nie straci rozja郾ianych w這sk闚 (ani ich ju nie katowa) postanowi豉m, 瞠 je郵i szamponetka si nie b璠zie wyp逝kiwa豉 to z wierzchu b璠 czarne (uh, ile z tym babrania), a od spodu czerwone/fioletowe/niebieskie lub zielone wedle nastroju
tyle ode mnie

za陰czam zdj璚ia moich w這s闚
1. zaraz po pofarbowaniu na czarno (rok temu)
2. blond 2 tyg. temu (musia豉m na jego rzecz zrezygnowa z czarnych brwi..
3. rudy po wyp逝kaniu czerwieni
4. fiolet
5. niebieski (by造 ciemniejsze troch)

z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20110410.jpg (36,1 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120704_2.jpg (35,8 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0113kopia.jpg (25,8 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg smallIMG_2070.jpg (76,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120710_4.jpg (40,5 KB, 45 za豉dowa)
Banshee666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-22, 10:54   #3276
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Poka wiadomo嗆
i dopiero tu moje pytanie si nasuwa:
znacie jakie szamponetki czarne, kt鏎e ze zniszczonych, cienkich blond w這s闚 si wyp逝cz?
Moim zdaniem takich nie ma. Ze zniszczonych w這s闚 kolor na pocz徠ku szybko si wyp逝kuje. Do tego zabarwienie bardzo jasnych w這s闚 na bardzo ciemny kolor jest naprawd trudne. Podejrzewam, 瞠 potrzeba by dobrych kilku szamponetkowa, a efekt nie by豚y zachwycaj帷y.
Stary 2012-07-22, 17:41   #3277
Banshee666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem takich nie ma. Ze zniszczonych w這s闚 kolor na pocz徠ku szybko si wyp逝kuje. Do tego zabarwienie bardzo jasnych w這s闚 na bardzo ciemny kolor jest naprawd trudne. Podejrzewam, 瞠 potrzeba by dobrych kilku szamponetkowa, a efekt nie by豚y zachwycaj帷y.
hm, a ja my郵a豉m wr璚z odwrotnie - 瞠 zniszczone w這sy lepiej chwytaj wszelkie kolory i przez to nie chc si wyp逝ka..

co nie zmienia faktu, 瞠 postanawiaj帷 nie katowa moich w這s闚 b璠 u篡wa tylko szampon闚 koloryzuj帷ych czekam na dalsze rady
Stary 2012-07-24, 12:30   #3278
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514

Friese, A ja mam odwrotny problem bo w豉snie chcia豉bym mie zimny odcie a wychodzi zawsze taki cipe造. Polecam:
Loreal Pr嶨廨ence X 8.3 Cannes Jasny Z這cisty Blond

lub
Garnier Nutrisse 89 - BARDZO JASNY BE烙WY BLOND

bardzo 陰dne ciep貫 kolory przetestowane na kole瘸nce

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-24, 12:50   #3279
kasiacro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Witam ,
mia豉m w這sy najpierw rude przez oko這 2 lata a potem, ciemny br您, wczoraj fryzjerka zrobi豉 mi baleja rozjasniaczem, bo chc zejsc do mojego naturalnego ciemnego blondu. Pasemka s grube, co w por闚naniu do moich poprzednich wo連闚 wyglada tandetnie, za kilka tygodni zn闚 wybiore sie na rozjasnianie reszty pasemek, ale do tego czasu chcia豉bym jako przyciemnic te jasne pasemka i kupi豉m szamponetk Delia 6.0 ciemny blond. czyta豉m sporo i nie wiem czy jej wog鏊e u篡c, bo boje sie ze zbyt ciemny kolor mi wyjdzie, albo co gorsza - zielony. Jakie szaponetki mozecie mi poleci, zeby na tych jasniejszych pasemkach wyszedl sredni blond. po rozjasnianiu w這sy s przesuszone, ale nie wypadaj mi..

Jakiej szamponetki mog豉bym uzy? rozjasniane pasemka maja kolor od 鄴ltego po jasny blond, w這sy s najjasniejsze na czubku i na grzywce, im ni瞠j tym 鄴販iej.

逝dze sie ze szamponetka zamaluje troche ten jasny blond, na 鈔edni bolnd, i nie bedzie juz takiej drastycznej r霩nicy w kolorze, a potem szamponetka si bedzie sp逝kiwa, za 2/3 tyg drugi raz pasemka, i za pare dni farba 鈔edni/ciemny blond, czyli m鎩 naturalny. no i regeneracja w這s闚. mam grube i g瘰te, ale teraz przesuszone..

Jakiej szampoetki powinnam uzyc.. ?

a mo瞠 od razu mog豉bym na這篡c farb, tak kt鏎a pomalow掖a by mi w這sy na sredni blond... ?

Edytowane przez kasiacro
Czas edycji: 2012-07-24 o 13:34
kasiacro jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-24, 19:41   #3280
Eska88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680
GG do Eska88
Question Pytanie dot. szamponetek

.

Edytowane przez Eska88
Czas edycji: 2013-10-18 o 17:20
Eska88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 09:33   #3281
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 313
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Pytanie dot. szamponetek

Cytat:
Napisane przez Eska88 Poka wiadomo嗆
Chcia豉m zapyta tez Was, kt鏎e u篡waj szamponetek do farbowania w這s闚.
Jak to jest z ich trwa這軼i? Czy kolor zmywa si jednolicie i w ko鎍u czy zmyje si ca趾owicie, a w這sy wr鏂 do koloru naturalnego sprzed farbowania? Je郵i tak to po ilu myciach tak si stanie?
Kt鏎e szamponetki polecacie?
I kt鏎a mo積a uzyska kolor bardzo ciemnego blondu, ale popielatego, nie wpadaj帷ego w 瘸den z這ty ani rudawy?
Chodzi mi o kolor mniej wi璚ej z tego zdj璚ia poni瞠j.

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi.
ale to nie jest blond..
ja juz bardzo dawno nie farbuje szamponetkami ale ODRADZAM NA PEWNO palette.

szamponetki 3-8 my: kiepskie bo kolor nie zawsze tak iwyjdzie a jak wyjdzie to si WYPLUKUJ i s w這sy takie mdle, takie byle jakie, kolor do luftu, a i tak nigdy do konca sie nie wyplucze ten kolor
mi nigdy nie zmywal sie jednolicie ten z 3-8 myc
wlosy nie wroca do tego stanu sprzed farbowania, nie beda takie, zostanie w nich cos z tej ,,mdlosci'' ktor pozostawia taka szamponetka

jesli chodzi o szampony takie do 24 myc to polecam casting
wymywa sie w miare regularnie
ma ladne kolory, nie s mdle (no chyba ze robisz ciemne farby, ja mialam czekolad to z czasem robila sie ruda)
tak do miesiaca jesli myjesz co 2 dzien - to wlosy powinny utrzymac kolor, juz w ostatnim tygodniu wypada這by czyms poprawic bo bed md貫
Friese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-01, 12:13   #3282
Kamilka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 409
Cool Szamponetka Joanna

Czy to preawda, 瞠 szamponetka Joanna od 4 do 8 zmy zmywa si ca趾owicie? Jezeli jest juz taki watek to przepraszam, ale nie moglam znale潭
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-01, 12:49   #3283
Mariola90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Szamponetka Joanna

Nie wiem jak mia造 inne dziewczyny, ale u mnie niestety si nie zmy豉 D逝go mi si trzyma taki wyp這wia造 kolorek, kt鏎y znikn掖 dopiero jak znowu ufarbowa豉m w這sy. Ale to te pewnie zale篡 jaki chcesz kolor i na jakim kolorze- jak chcesz podkre郵i kolor w這s闚 czy troszk je przyciemni to my郵, 瞠 b璠zie ok

"Pi瘯no jest tym, co czujesz wewn徠rz i co odbija si w twoich oczach."
Mariola90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-01, 13:44   #3284
patusia005
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hmm .. Ja tez mialam wlosy zafarbowane ta szamponetka i nie zeszla mi do konca . Mimo ,ze farbowalam rok temu . Moja przyjaciolka ma dokladnie tak samo
patusia005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-01, 14:18   #3285
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

a jaki kolor? ja robi豉m czarn 2 tygodnie temu i jedyne co mi zosta這 to sch這dzony kolor, nie s ciemniejsze ni by造 (z naturalnych odrost闚 zesz豉 ca趾iem za pierwszym albo drugim myciem, ale chyba za pierwszym, nie przygl康a豉m si)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-01 o 15:24
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-01, 20:16   #3286
Banshee666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
a jaki kolor? ja robi豉m czarn 2 tygodnie temu i jedyne co mi zosta這 to sch這dzony kolor, nie s ciemniejsze ni by造 (z naturalnych odrost闚 zesz豉 ca趾iem za pierwszym albo drugim myciem, ale chyba za pierwszym, nie przygl康a豉m si)
ja zrobi豉m czarn - ale wymiesza豉m p馧 na p馧 z marionem
og馧em: na pocz徠ku fajnie fajnie (prawie 瞠 czarne) przed pierwszym myciem... z odrost闚 (br您owe) nie wyp逝ka這 si, a reszta w這s闚 jest granatowo-zielonkawa robione na jasnym blondzie po drugim myciu zafarbuj znowu (bo promocja jest i w naturze s po 2,99 - u篡豉m dw鏂h czarnych)

pod spodem w這s闚 u篡豉m malinowej czerwieni wymieszanej z marionem o podobnym kolorze i na jasnym blondzie wyszed mi http://nova.net.pl/images/drewno_egzotyczne/amarant.jpg i si wyp逝ka lekko narazie tylko, ale jest boski - je郵i czer mi si wyp逝cze to zrobi sobie ca陰 tak g這w a je郵i si nie wyp逝cze to tym lepiej dla mnie bo chcia豉m ju dawno do "swojego" koloru wr鏂i
Stary 2012-08-04, 12:36   #3287
leleczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 659

Witam 3 tygodnie temu farbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym na jaki ciemniejszy kolor bodaj瞠 'mro幡a mocca' garniera. Na pocz徠ku kolor by ciemny co mi si nie pasowa這 jednak teraz ju od jaki ok 2 tygodni kolor jest ca趾iem 豉dny i ju ja郾iejszy. Problem polega na tym, 瞠 18 sierpnia mam wesele.. Ten kolor ju raczej mi si nie utrzyma (myj w這sy co 2 dni) i nie wiem czy mog przed weselem zn闚 zafarbowa w這sy? Tylko 瞠 kolor pewnie zn闚 wyjdzie za ciemny na samo wesele :-( mo瞠 ja郾iejszym szamponem? my郵a豉m o jasnym br您ie z palette, wiecie jak wychodzi na samym pocz徠ku?
Stary 2012-08-08, 18:52   #3288
Tonisia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Hej. Ja chc pomalowa szamponem koloryzuj帷ym na 24 mycia. Ju malowa豉m, wi璚 mam pewne do鈍iadczenie. Chcia豉bym zapyta was, czy jest jaka firma szampon闚 na 24 mycia oferuj帷a mi krwist czerwie? Chodzi o to, 瞠 w這sy pomaluje albo na 鈔edni br您, albo na kasztan, lecz ko鎍闚ki zostawi w spokoju. Same ko鎍闚ki chc pomalowa na czerwono, tzn. jakie 6 cm w這s闚. Nie wiem tylko sk康 wzi望 czerwie. Je郵i nie b璠zie takowej z szampon闚, chyba b璠 musia豉 zdecydowa si ma farb na ko鎍ach. jednak wola豉bym nie. Prosz o odp. na nr gg. 33640173

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

jasny br您 z palet jest bardzo 豉dny. Sama kilkukrotnie malowa豉m. Wychodzi jak 鈔edni br您. Kilka razy malowa豉m na naturalny (ciemny blond) i kilka razy na ten, co ju mia豉m, wi璚 co takiego pomi璠zy jasnym a 鈔ednim br您em. Wiesz, wszystko zale篡 od tego, jaki masz teraz kolor.

Edytowane przez Tonisia
Czas edycji: 2012-08-08 o 18:49 Pow鏚: podanie kontaktu
Tonisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 22:04   #3289
xaggg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 351

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Poka wiadomo嗆
Czy to preawda, 瞠 szamponetka Joanna od 4 do 8 zmy zmywa si ca趾owicie? Jezeli jest juz taki watek to przepraszam, ale nie moglam znale潭
Nie istnieje szamponetka, kt鏎a zmyje si ca趾owicie. Ka盥a zostawi po sobie 郵ad. Szamponetka tez wnika w g陰b w這sa, tyle, 瞠 nie w a takim stopniu jak normalna farba.

Cytat:
Napisane przez leleczka Poka wiadomo嗆
Witam 3 tygodnie temu farbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym na jaki ciemniejszy kolor bodaj瞠 'mro幡a mocca' garniera. Na pocz徠ku kolor by ciemny co mi si nie pasowa這 jednak teraz ju od jaki ok 2 tygodni kolor jest ca趾iem 豉dny i ju ja郾iejszy. Problem polega na tym, 瞠 18 sierpnia mam wesele.. Ten kolor ju raczej mi si nie utrzyma (myj w這sy co 2 dni) i nie wiem czy mog przed weselem zn闚 zafarbowa w這sy? Tylko 瞠 kolor pewnie zn闚 wyjdzie za ciemny na samo wesele :-( mo瞠 ja郾iejszym szamponem? my郵a豉m o jasnym br您ie z palette, wiecie jak wychodzi na samym pocz徠ku?
Jasne, 瞠 mo瞠sz Najlepiej w豉郾ie wspomnian wy瞠j szamponetk od 4 do 8 my. To jeszcze ca貫 1,5 tyg. przed Tob, wi璚 kolor na pewno si w jakim stopniu wyp逝cze. A je瞠li nadal b璠zie wydawa Ci si za ciemny, to mo瞠sz umy kilka razy w這sy szamponem przeciw逝piezowym, kt鏎y wyp逝kuje kolor.

M鎩 blog o urodzie, kosmetykach, piel璕nacji i modzie.
Przystanek uroda, odkryj kobiec stron blogowania!

_________________________ __________
xaggg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 22:23   #3290
bakerst
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cze嗆 dziewczyny Stwierdzi豉m, 瞠 chcia豉bym podkoloryzowa w這sy - mam naturalny ciemny blond wpadaj帷y w jasny br您, my郵a豉m, o jakim kasztanowym - i chcia豉m si zapyta, jakie farby polecacie? Nie zale篡 mi na kolorze permanentnym, raczej na szamponie koloryzuj帷ym na 12-24 mycia... Jakie firmy i odcienie mo瞠cie poleci?
bakerst jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-09, 09:00   #3291
earthpace
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 001
Wpisy w blogu: 1

Ja si w pewnym sensie podczepi pod pytanie powy瞠j. Mam obecnie farbowane ko鎍闚ki blond a g鏎a jest "naturalna" tzn. br您/jasny br您.
Zastanawiam si jakie mam pole manewru - chcia豉bym spr鏏owa co z koloryzuj帷ym a nie farbami. Ale nie wiem czy mi katastrofa nie wyjdzie przez blond ko鎍闚ki No i pewnie raczej szamponem mog przyciemni b康 p鎩嗆 w rudo軼i ni w blond?
earthpace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-09, 13:51   #3292
xaggg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez earthpace Poka wiadomo嗆
Ja si w pewnym sensie podczepi pod pytanie powy瞠j. Mam obecnie farbowane ko鎍闚ki blond a g鏎a jest "naturalna" tzn. br您/jasny br您.
Zastanawiam si jakie mam pole manewru - chcia豉bym spr鏏owa co z koloryzuj帷ym a nie farbami. Ale nie wiem czy mi katastrofa nie wyjdzie przez blond ko鎍闚ki No i pewnie raczej szamponem mog przyciemni b康 p鎩嗆 w rudo軼i ni w blond?
Szampon koloryzuj帷y na pewno nie rozja郾i Ci w這s闚 mo瞠sz wi璚 鄉ia這 nak豉da szampony o kolorze od ciemnego blondu nawet i do czerni. Ale pami皻aj, 瞠 jak ju wspomnia豉m powy瞠j, kolor nigdy nie wyp逝cze si do ko鎍a

Stary 2012-08-09, 14:25   #3293
earthpace
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 001
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez xaggg Poka wiadomo嗆
Szampon koloryzuj帷y na pewno nie rozja郾i Ci w這s闚 mo瞠sz wi璚 鄉ia這 nak豉da szampony o kolorze od ciemnego blondu nawet i do czerni. Ale pami皻aj, 瞠 jak ju wspomnia豉m powy瞠j, kolor nigdy nie wyp逝cze si do ko鎍a

Czyli jest ryzyko 瞠 do moich rozja郾ianych blond ko鎍闚ek ju nie wr鏂? Chyba poczekam a je zetn i wtedy b璠 kombinowa..
earthpace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-09, 14:49   #3294
xaggg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez earthpace Poka wiadomo嗆
Czyli jest ryzyko 瞠 do moich rozja郾ianych blond ko鎍闚ek ju nie wr鏂? Chyba poczekam a je zetn i wtedy b璠 kombinowa..
Niestety jest, chyba, 瞠 p騧niej potraktujesz jakim rozja郾iaczem, ale on strasznie niszczy w這sy...

Stary 2012-08-10, 10:57   #3295
Tonisia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bakerst Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny Stwierdzi豉m, 瞠 chcia豉bym podkoloryzowa w這sy - mam naturalny ciemny blond wpadaj帷y w jasny br您, my郵a豉m, o jakim kasztanowym - i chcia豉m si zapyta, jakie farby polecacie? Nie zale篡 mi na kolorze permanentnym, raczej na szamponie koloryzuj帷ym na 12-24 mycia... Jakie firmy i odcienie mo瞠cie poleci?

Mi najbardziej do gustu przypad豉 l'oreal casting creme gloss. Teraz mam w豉郾ie kasztan. Bardzo mi si podoba. Malowa豉m nim na jasny br您 (tzn. wcze郾iej pomalowa豉m Palette jasnym br您em, ale uzyska豉m 鈔edni br您, co mi akurat odpowiada這, ale p騧niej si sp逝ka do jasnego, no mo瞠 troszk ciemniejszego ni jasny) Wysz造 郵iczne. Mam mlecznobia陰 karnacj, wi璚 troche si obawia豉m, 瞠 wyjdzie za ciemny, jednak wyszed naprawd na 6+. Taki 鈔edni br您, mo瞠 nawet ciemniejszy, ale z czerwon po鈍iat, wi璚 bardzo mi pasowa. Teraz troche si wyp逝ka. Ale nawet prze sp逝kiwaniu nie straci na 豉dno軼i. Po prostu wyja郾ia. (a mam go ju 2 miesi帷e, maluje przed rozpocz璚iem roku)
Stary 2012-08-12, 17:11   #3296
EwaKarina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Thumbs up Kilka pyta dot. szampon闚 koloryzuj帷ych Joanny Multi Soft Color.

M鎩 kolor w這s闚 to co pomi璠zy ciemnym blondem, a jasnym br您em. Kupi豉m szamponetk Joanny Multi Color Effect orzechowy br您. Wyszed 豉dny, naturalny kolor, ale jasniejszy ni na opakowaniu. Ja potrzebuj czego ciemniejszego i trwalszego dlatego zdecyduj si chyba na szampon koloryzuj帷y r闚nie Joanny, do 24 my. Zastanawiam si tylko nad kolorem. Nie chc, aby wyszed za ciemny, ale 瞠by r闚nie nie by za jasny. Jak my郵icie, kolor korzenny br您, czekoladowy br您, czy mo瞠 kasztanowy br您? Jednak jeszcze zastanawiam si, czy kasztanowy br您 bedzie podchodzi pod czerwie? prosz o odpowiedzi .
EwaKarina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-13, 11:59   #3297
Tonisia
Przyczajenie

Tak, kasztanowy nie b璠zie typowym br您em, przynajmniej u mnie tak by這, podchodzi pod czerwie. Prosta rada co do wyboru szamponu, w przeciwie雟twie do szamponetek, kt鏎e wychodz ja郾iejsze, ni na opakowaniu, z szamponu w這sy wychodz ciemniejsze. Wi璚 aby uzyska na g這wie kolor np. 鈔edni br您, potrzebujesz jasnego br您u.
Stary 2012-08-23, 18:36   #3298
giefa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Szampon koloryzuj帷y na rozja郾iacz?!

Szuka豉m pomocy w internecie, ale nigdzie nie mog znale潭 podobnego przypadku..
Ot騜.. Naturalne w這sy mam taki ciemny, mysi blond. P馧 roku temu potraktowa豉m je ROZJA吉IACZEM, kt鏎y rozja郾i je stanowczo za mocno. Mam do嗆 ciemn karnacj i dos這wnie zlewam si z tymi w這sami, a nie wygl康a to 豉dnie 疾by jako to naprawi u篡wa豉m FARBY casting mousse 70 (taki ciemny blond, co na rozja郾ianych w這sach szybko wychodzi這 na do嗆 jasny kolor).
Teraz, aby oszcz璠zi troch moje w這sy chce spr鏏owa SZAMPONU KOLORYZUJ。EGO casting creme gloss, kolor albo 634 miodowy karmel albo 600 ciemny blond.
Czy jest szansa, 瞠 chocia przez miesi帷 ten blond nie przebije tak znacznie tych br您闚?! i je郵i ju to kt鏎y kolor by豚y lepszy? (podoba mi si ten miodowy karmel, ale boje si, 瞠 wyjdzie rudy:/)

PROSZ O POMOC
giefa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-23, 18:43   #3299
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Szampon koloryzuj帷y na rozja郾iacz?!

Cytat:
Napisane przez giefa Poka wiadomo嗆
Szuka豉m pomocy w internecie, ale nigdzie nie mog znale潭 podobnego przypadku..
Ot騜.. Naturalne w這sy mam taki ciemny, mysi blond. P馧 roku temu potraktowa豉m je ROZJA吉IACZEM, kt鏎y rozja郾i je stanowczo za mocno. Mam do嗆 ciemn karnacj i dos這wnie zlewam si z tymi w這sami, a nie wygl康a to 豉dnie 疾by jako to naprawi u篡wa豉m FARBY casting mousse 70 (taki ciemny blond, co na rozja郾ianych w這sach szybko wychodzi這 na do嗆 jasny kolor).
Teraz, aby oszcz璠zi troch moje w這sy chce spr鏏owa SZAMPONU KOLORYZUJ。EGO casting creme gloss, kolor albo 634 miodowy karmel albo 600 ciemny blond.
Czy jest szansa, 瞠 chocia przez miesi帷 ten blond nie przebije tak znacznie tych br您闚?! i je郵i ju to kt鏎y kolor by豚y lepszy? (podoba mi si ten miodowy karmel, ale boje si, 瞠 wyjdzie rudy:/)

PROSZ O POMOC
szamponetka sie za szybko wyplukuje nie ma szans zeby miesiac sie trzymala.. moze uzyj pianki koloryzujacej? potrzyma sie pare tygodni i nie zniszczy wlos闚.. albo toner np la riche directions czy stargazer
Stary 2012-08-24, 14:22   #3300
Emilatka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cze嗆. Mam bardzo ciemny blond w這sy. Kupi豉m sobie szamponetk delia no.1 rudy. Czy wyjdzie mi jaka po鈍iata tego koloru na moich w這sach ?
Prosz o odp.

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.