Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-08-24, 19:11   #3301
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilatka Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Mam bardzo ciemny blond w這sy. Kupi豉m sobie szamponetk delia no.1 rudy. Czy wyjdzie mi jaka po鈍iata tego koloru na moich w這sach ?
Prosz o odp.
By mo瞠 nawet 鈔ednio ciemny rudy Ci wyjdzie Zale篡 od tego, jak Twoje w這sy przyjm barwnik z szamponetki.
Stary 2012-08-24, 23:34   #3302
ulicznica
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica

Obecnie mam taki naturalny kolor w這s闚 jak na zdj璚iu i jasn mimo lata cer + piwne oczy.
Kupi豉m szampon koloryzuj帷y Palette do 24 my w kolorze 鈔edniego br您u, ale boj si, czy nie wyjdzie mi przypadkiem rudy na blond pasmach rozja郾ionych s這鎍em przy twarzy, i przy okazji p馧 w這s闚 po farbowaniu tym szamponem - na swoje nieszcz窷cie czyta豉m recenzje na Wiza簑.
Macie jakie do鈍iadczenia z takimi rozja郾ionymi s這鎍em w這sami i farb?

Kiedy robi豉m kolor szamponetk w kolorze br您u i niestety to, co by這 blond, wysz這 mi rude... Dlatego si boj.
Ewentualnie jaki kolor i firm by軼ie mi poleci造 do 24-28 my - by豉m w Rossmannie i wcale nie ma tego du穎 - jest do wyboru tylko Palette i Casting. Moja fryzjerka radzi mi co w zimnych tonacjach, ja sama kiedy widzia豉m si w ciep造ch, ale teraz ju sama nie wiem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08922.jpg (67,2 KB, 9 za豉dowa)

KSI*KOWE NOWO列I W W﹗KU - KLIK!

Bi簑 i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy B鏬 zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-26, 12:52   #3303
giefa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Szampon koloryzuj帷y na rozja郾iacz?!

postaram si co znale潭... dzi瘯i
giefa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-29, 17:43   #3304
Paranoir
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
GG do Paranoir

Moje wlosy sa obecnie koloru blond, z brazem na odrostach
Czy jak poloze szamponetke firmy Joanna Braz albo Ciemny braz, kolor nie wyjdzie rudy?
Czy lepiej uzyc farby bez amoniaku np L鏎eal casting? Wlosy musze myc codziennie wiec stad moje watpliwosci co do szamponetki ;/

Immanuel Kant
Paranoir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-03, 12:15   #3305
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Paranoir Poka wiadomo嗆
Moje wlosy sa obecnie koloru blond, z brazem na odrostach
Czy jak poloze szamponetke firmy Joanna Braz albo Ciemny braz, kolor nie wyjdzie rudy?
Czy lepiej uzyc farby bez amoniaku np L鏎eal casting? Wlosy musze myc codziennie wiec stad moje watpliwosci co do szamponetki ;/
mo瞠 si spiera na rudo ,i to szybko.... kiedy k豉d豉m czer na w這sy naturalny blond, wysz造 rude

a mnie zastanawia, czy mo積a miesza szamponetki? jesli np. zmieszam czern i niebieska, wyjdzie mi niebieska czern? dodam,ze mam wlosy rude
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-03, 14:54   #3306
anka1892
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 582

ja po porad, jako pocz徠kuj帷a w tych sprawach. W這sy do tej pory farbowa豉m szamponetkami i farb pallete- t z opakowaniem "shake" wi璚 by這 豉two, a teraz przysz豉 kolej na Joanna Multi Soft color - odcie orzechowy br您. I mam pytanie odno郾ie zmiesanie utleniacza z szamponem koloryzuj帷ym. Na ulotce pisz o stosunku 1:1,5 i wynika z tego 瞠 na 1 opakowanie szamponu mam da 1,5 opakowania utleniacza (6%), czy jak ? Bo je郵i tak jak napisa豉m, to ja przecie mam tylko jedno opakowanie utleniacza (60 g). tak wi璚 mog da mniej tego utleniacza? A mo瞠 幢e rozumiem proporcje i ma by odwrotnie, tzn na t tubk szamponu powinnam da po這w utleniacza? Prosz kogo do鈍iadczonego o porad

edit: ok, chyba co zrozumia豉m, ta proporcja to pewnie chodzi o gramy, bo widz, 瞠 tubka z szamponem ma 40 gram, a z utleniaczem 60 gram, czyli mam zu篡 wszystko to co mi dali i tyle ale moje pytanie jest, czy w obawie przed np. zniszczeniem w這s闚 mog da mniej utleniacza? czy to tak nie dzia豉

Edytowane przez anka1892
Czas edycji: 2012-09-03 o 15:00
anka1892 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-05, 21:10   #3307
caesia_ruben
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Pom騜cie, jaki kolor szamponetki?

Witajcie kochane,

Mam jedno pytanie, jak my郵icie jak szamponetk (nie chcia豉bym na razie farbowa w這s闚) mog豉bym uzyska taki kolorek jak na zdj璚iu?

Ostatnio koloryzowa豉m w這sy szamponetk z Joanny Czekoladowy Br您 (24 zmycia) ale kolor wyszed bardzo ciemny na ko鎍ach wr璚z czarny a pod 鈍iat這 ma bordowo-fioletowe refleksy, a mi chodzi這 o kolor w豉郾ie jak na zdj璚iu, g喚boki jednak br您 ale z ciep造m odcieniem pod 鈍iat這.
Aha, dodam 瞠 m鎩 naturalny kolor w這s闚 to br您 taki 鈔edni nie bardzo ciemny nie jasny r闚nie.

Podajcie, prosz swoje propozycje co do firmy i koloru.
Z g鏎y dzi瘯uj
Pozdrawiam
caesia_ruben jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-06, 08:42   #3308
201607040946
Konto usuni皻e

Dot.: Pom騜cie, jaki kolor szamponetki?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226202

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205371
Stary 2012-09-17, 18:29   #3309
Krasko1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 208

Nie jestem pewna czy tutaj mog zada to pytanie ale nie chcia豉m zak豉da nowego w徠ku
Witam
Chcia豉bym pofarbowa sobie w這sy szamponetk (marion najprawdopodobniej) i zastanawiam si czy pokryje moje w這sy do嗆 r闚nomiernie. Mam farbowane z odrostami. Na dodatek farba nie chwyci豉 r闚nomiernie wi璚 mam jakie 3 odcienie na g這wie Farbowane by造 ponad p馧 roku temu

Ja nie jestem kobiet. Jestem ewenementem

28.05.12 podci璚ie ko鎍闚ek
12.07.12 podci璚ie ko鎍闚ek

T- Towarzysz 砰cia
Krasko1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-02, 17:49   #3310
thecieniu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Hej, te pozwol sobie zapyta Was o rad
Zastanawiam si nad u篡ciem szamponetki na kilka my, tak dla urozmaicenia. Mam
Mam w這sy w kolorze br您owym (troch ciemniejsze ni na avatarze) - to m鎩 naturalny kolor, nie by造 nigdy farbowane. My郵a豉m o zmienie na czarny albo kasztanowo-rudawy - nie zale篡 mi na konkretnym kolorze, chcia豉bym poprostu co zmieni, mo瞠 by tylko o jeden ton.
Wa積e natomiast jest dla mnie to, abym po jakim czasie mog豉 wr鏂i do naturalnego.
Jaki produkt polecacie? S造sza豉m, 瞠 Palette zupe軟ie nie chce si zmy, ale mo瞠 szamponetki innych firm daj rad? Kt鏎a najmniej obci捫a w這sy?
Czy aby pom鏂 wr鏂i do normalnego koloru pomo瞠 u篡cie ponownie szamponetki ale tym razem w kolorze zbli穎nym do mojego naturalnego?
thecieniu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-10, 17:53   #3311
Illane
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Szampon koloryzuj帷y - dlaczego si nie zmywa?

Jestem szatynk (naturalne w這sy) natomiast jaki czas temu postanowi豉m spr鏏owa przefarbowa w這sy na inny kolor, czarny. Nie kupowa豉m farby tylko szampon koloryzuj帷y do 24 my (mam bardzo delikatne i cienkie w這sy, ale chcia豉m spr鏏owa inny kolor)...

Myj w這sy dzie w dzie i my郵a豉m, 瞠 kolor szybko zejdzie. Mam go ju na w這sach p馧 roku, tylko ogromne odrosty do wysoko軼i uszu (nie mam zamiaru nak豉da kolejnego szamponu koloryzuj帷ego, wy wyr闚na kolor w這s闚). Je郵i odrosty mia豉bym d逝窺ze, bym je 軼i窸a; natomiast one si璕aj mi do chrz御tek uszu.
Dlaczego szampon koloryzuj帷y si nie zmy pomimo, 瞠 mia zej嗆 po 24 myciach?

Jedynie czekam a mi w豉sne odrosn, ale chcia豉bym wiedzie co mo瞠 by przyczyn, 瞠 szampon koloryzuj帷y do 24 my pozostaje mi na w這sach ju p馧 roku.

Z g鏎y dzi瘯uj.
Illane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-10, 18:10   #3312
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Dot.: Szampon koloryzuj帷y - dlaczego si nie zmywa?

dlatego 瞠 "szampon" na 24 mycia w zasadzie niczym si nie r騜ni od zwyk貫j farby mo瞠 ma np. jaki odpowiednik amoniaku, lub s豉bszy oxydant.
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-10, 21:12   #3313
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444
Dot.: Szampon koloryzuj帷y - dlaczego si nie zmywa?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
dlatego 瞠 "szampon" na 24 mycia w zasadzie niczym si nie r騜ni od zwyk貫j farby mo瞠 ma np. jaki odpowiednik amoniaku, lub s豉bszy oxydant.
Stary 2012-11-15, 19:55   #3314
malasy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Mam do Was dziewczyny pytanie
M鎩 obecny kolor jest taki jak w avatarze. Jest to moj naturalny kolor. Jedyne co bylo robione z w這skami, to trwa豉 rok i 2 lata temu. Bardzo chcia豉bym spr鏏owa przyciemni w這sy na jaki ciep造 br您. Ale problem jest taki, 瞠 boj si, 瞠 p騧niej zat瘰kni za moim naturalnym kolorem
Czy br您 z Delii albo Joanny zmyje mi si z w這s闚? Dodam, 瞠 kiedy traktowa豉m same ko鎍owki szamponetk w kolorze czerwieni i zostawal taki rudy. Byc mo瞠 moim problemem bylo to, 瞠 pierwsze "szamponetkowanie" zacz窸am od Palette...
Prosz o pomoc
malasy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 00:11   #3315
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
Napisane przez malasy Poka wiadomo嗆
M鎩 obecny kolor jest taki jak w avatarze. Jest to moj naturalny kolor. Jedyne co bylo robione z w這skami, to trwa豉 rok i 2 lata temu. Bardzo chcia豉bym spr鏏owa przyciemni w這sy na jaki ciep造 br您. Ale problem jest taki, 瞠 boj si, 瞠 p騧niej zat瘰kni za moim naturalnym kolorem
Czy br您 z Delii albo Joanny zmyje mi si z w這s闚? Dodam, 瞠 kiedy traktowa豉m same ko鎍owki szamponetk w kolorze czerwieni i zostawal taki rudy. Byc mo瞠 moim problemem bylo to, 瞠 pierwsze "szamponetkowanie" zacz窸am od Palette...
Prosz o pomoc
Nieeee, ja s康z 瞠 jak ma si taki fajny naturalny kolor to si nie farbuje
Wszystko mo瞠 pozostawi jaki niechciany poblask na w這sach i nie zej嗆 nigdy, ci篹ko da gwarancj 瞠 zejdzie w 100%.
Fram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-16, 13:31   #3316
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez malasy Poka wiadomo嗆
Prosz o pomoc
Na pewno nie zejdzie do ko鎍a, zw豉szcza z jasnych w這s闚, nawet je郵i tak ci si b璠zie wydawa, to i tak zostanie ruda po鈍iata
Sama ch皻nie przefarbowa豉bym si na rudo, ale mam jasny blond (d逝go to trwa這, zanim uda這 mi si uzyska ch這dny odcie) i wiem, 瞠 potem ju do niego nie wr鏂. Dlatego teraz tylko utrzymuj ch這dny odcie, u篡waj帷 fioletowych balsam闚 koloryzuj帷ych
Stary 2012-11-17, 22:31   #3317
malasy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Dzi瘯uj Wam kochane za odpowiedzi ;*
Postanowi豉m p鏦i co cieszy si swoim kolorem
malasy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-06, 15:03   #3318
SexPistols
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176
Pro軸a o pomoc. Czy szamponetka niszczy w這sy?

Jestem zupe軟ym laikiem je瞠li chodzi o koloryzacj w這s闚. Dlatego prosz o pomoc
Mam d逝gie, zdrowe i g瘰te w這sy. Od pewnego czasu jednak zacz掖 mi przeszkadza ich zimny odcie. Zaryzykowa豉m z szamponetk i zakocha豉m si w ciep造ch tonach jakie nada豉 na dobre 3-4 tygodnie moim w這som. W tej chwili ju si zupe軟ie wyp逝ka豉 a ja t瘰kni za ciep造mi refleksami. I teraz mam pytanie:
Czy zdrowiej dla w這s闚 u篡wa szamponetk koloryzuj帷 raz na 3-4 tygodnie czy co bardziej trwa貫go jak pianka czy farba raz na 2-3 miesi帷e?
Co bardziej zniszczy mi w這sy?
Czy szamponetka w og鏊e niszczy struktur w這sa?
Moje po jednym u篡ciu by造 l郾i帷e i w bardzo dobrym stanie.
SexPistols jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-07, 12:17   #3319
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 998
Dot.: Pro軸a o pomoc. Czy szamponetka niszczy w這sy?

Cytat:
Napisane przez SexPistols Poka wiadomo嗆
Jestem zupe軟ym laikiem je瞠li chodzi o koloryzacj w這s闚. Dlatego prosz o pomoc
Mam d逝gie, zdrowe i g瘰te w這sy. Od pewnego czasu jednak zacz掖 mi przeszkadza ich zimny odcie. Zaryzykowa豉m z szamponetk i zakocha豉m si w ciep造ch tonach jakie nada豉 na dobre 3-4 tygodnie moim w這som. W tej chwili ju si zupe軟ie wyp逝ka豉 a ja t瘰kni za ciep造mi refleksami. I teraz mam pytanie:
Czy zdrowiej dla w這s闚 u篡wa szamponetk koloryzuj帷 raz na 3-4 tygodnie czy co bardziej trwa貫go jak pianka czy farba raz na 2-3 miesi帷e?
Co bardziej zniszczy mi w這sy?
Czy szamponetka w og鏊e niszczy struktur w這sa?
Moje po jednym u篡ciu by造 l郾i帷e i w bardzo dobrym stanie.
Je郵i wybiera mi璠zy tymi dwiema opcjami, to ja stawiam na szmponetk. Nie ma tam nic niszcz璚ego struktur w這sa.
Ale chyba jeszcze lepiej postawi na np. zio這we p逝kani (逝ski cebuli, rumianek) albo co takiego http://khadi.pl/cassia-bezbarwna-henna-senna. Cassia zawiera 鄴速y barwnik ocieplaj帷y kolor.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-10, 15:28   #3320
olcia366
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Inny kolor

Czy mo積a miesza rozja郾iacz z szamponetk?
olcia366 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-10, 18:22   #3321
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Dot.: Inny kolor

Cytat:
Napisane przez olcia366 Poka wiadomo嗆
Czy mo積a miesza rozja郾iacz z szamponetk?
Nie s康z. Tylko po co w豉軼iwie to robi? Mo積a u篡 najepierw rozja郾iacza, a potem szamponetki.
Stary 2012-12-11, 18:16   #3322
Monso0n
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
problem po u篡ciu szamponu koloryzuj帷ego

Witam,

pisz, bo w sierpniu u篡貫m szamponu koloryzuj帷ego (bodaj瞠 Palette) w kolorze ciemny br您, kt鏎y mia si zmy po 24 myciach, z czystej ciekawo軼i i od tamtej pory w這sy nadal s w tym kolorze. Dodam, 瞠 w這sy myj praktycznie codziennie. M鎩 naturalny kolor to jasny br您, lecz niestety nie wida w og鏊e odrost闚, a w這sy z pewno軼i uros造. Czy jest jaki nieinwazyjny spos鏏 na powr鏒 do poprzedniego koloru?

Pozdrawiam.
Monso0n jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-11, 19:53   #3323
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Dot.: problem po u篡ciu szamponu koloryzuj帷ego

Cytat:
Napisane przez Monso0n Poka wiadomo嗆
Witam,

pisz, bo w sierpniu u篡貫m szamponu koloryzuj帷ego (bodaj瞠 Palette) w kolorze ciemny br您, kt鏎y mia si zmy po 24 myciach, z czystej ciekawo軼i i od tamtej pory w這sy nadal s w tym kolorze. Dodam, 瞠 w這sy myj praktycznie codziennie. M鎩 naturalny kolor to jasny br您, lecz niestety nie wida w og鏊e odrost闚, a w這sy z pewno軼i uros造. Czy jest jaki nieinwazyjny spos鏏 na powr鏒 do poprzedniego koloru?

Pozdrawiam.
Po pierwsze: szampony do 24 my to normalne trwa貫 farby. Te 24 mycia w nazwie to chwyt marketingowy. Zamiast amoniaku maj inny zwi您ek chemiczny o analogicznej funcji.
Po drugie: farbowanie nie wp造wa na naturalny kolor w這s闚. Je郵i uros造, to w twoim naturalnym kolorze. Na niefarbowanych w這sach zazwyczaj wida gradient koloru, bo odbarwiaj si z czasem od czynnik闚 zewn皻rznych - czyli ciemniejsze przy sk鏎ze i ja郾iejsze na ko鎍ach. Je郵i nie wida odrost闚, to fajnie trafi貫 z farb.
Po trzecie: Sztucznego pigmentu mo瞠sz si pozby dekoloryzacj, ale na zupe軟y powr鏒 do natury nie ma co liczy raczej.
Stary 2012-12-12, 14:05   #3324
Monso0n
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Dzi瘯uj za odpowied.

W takim razie u篡cie ja郾iejszej o ton na obecnych, nierozja郾ionych w這sach nic raczej nie da, zgadza si?
Monso0n jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-12, 18:59   #3325
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Monso0n Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowied.

W takim razie u篡cie ja郾iejszej o ton na obecnych, nierozja郾ionych w這sach nic raczej nie da, zgadza si?
Zgadza si. U篡cie ja郾iejszej farby nie pomo瞠.
Stary 2013-01-11, 23:27   #3326
kasiaa09
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Szampon

U篡wa豉 kt鏎a z Was lub s造sza豉 o jakim dobrym szamponie koloryzuj帷ym?
kasiaa09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-17, 09:49   #3327
xaggg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 351
Dot.: Szampon

Cytat:
Napisane przez kasiaa09 Poka wiadomo嗆
U篡wa豉 kt鏎a z Was lub s造sza豉 o jakim dobrym szamponie koloryzuj帷ym?
ja ostatnio u篡wa豉m Garnier Color & Shine i uzyska陰m wreszcie taki odcie br您u, jaki chcia豉m, a zacz窸am 瘸這wa, 瞠 nie jest to efekt trwa造 opr鏂z tego te z Joanny s raczej dobre, no i Casting te nie zawiera amoniaku i nie jest trwa造

M鎩 blog o urodzie, kosmetykach, piel璕nacji i modzie.
Przystanek uroda, odkryj kobiec stron blogowania!

_________________________ __________
xaggg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 21:15   #3328
pewnaKa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 117
szampony koloryzuj帷e do 24 my

hej
s造sza豉m, 瞠 szampony koloryzuj帷e znacznie mniej niszcz w這sy, wi璚 stwierdzi豉m, 瞠 spr鏏uje ich, jednak chcia豉bym najpierw si Was moje Drogie spyta, czy takich uzywacie/uzywa造scie, jakich firm s waszym zdaniem najlepsze iw gl. jak to u was wygl康a這
s造sza豉m, 瞠 palette jest og鏊nie odradzana, wi璚 czekam na wasze rady

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

dodam, 瞠 mam w這sy 鈔edni br您, troch takie mysie, bez blasku i chcia豉bym je przciemni

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-20, 20:05   #3329
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Dot.: szampony koloryzuj帷e do 24 my

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Poka wiadomo嗆
hej
s造sza豉m, 瞠 szampony koloryzuj帷e znacznie mniej niszcz w這sy, wi璚 stwierdzi豉m, 瞠 spr鏏uje ich, jednak chcia豉bym najpierw si Was moje Drogie spyta, czy takich uzywacie/uzywa造scie, jakich firm s waszym zdaniem najlepsze iw gl. jak to u was wygl康a這
s造sza豉m, 瞠 palette jest og鏊nie odradzana, wi璚 czekam na wasze rady

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

dodam, 瞠 mam w這sy 鈔edni br您, troch takie mysie, bez blasku i chcia豉bym je przciemni
Szampony koloryzuj帷e takie na 24 mycia to nic innego jak zwyk貫 farby, tylko nieco mniej trwa貫, np na s豉bszym oxydancie, czy np zamiast amoniaku maj inne substancje dzia豉j帷e w ten sam spos鏏.
Ciekawy artyku nt amoniaku http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

Je郵i chcesz przyciemni w這sy to mog Ci doradzi farb profesjonaln na wodzie 3%. Na pewno mniej zniszczy w這sy ni jakakolwiek sklep闚ka, w tym te tzw "szampony koloryzuj帷e".
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-20, 22:47   #3330
pewnaKa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 117
Dot.: szampony koloryzuj帷e do 24 my

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Szampony koloryzuj帷e takie na 24 mycia to nic innego jak zwyk貫 farby, tylko nieco mniej trwa貫, np na s豉bszym oxydancie, czy np zamiast amoniaku maj inne substancje dzia豉j帷e w ten sam spos鏏.
Ciekawy artyku nt amoniaku http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

Je郵i chcesz przyciemni w這sy to mog Ci doradzi farb profesjonaln na wodzie 3%. Na pewno mniej zniszczy w這sy ni jakakolwiek sklep闚ka, w tym te tzw "szampony koloryzuj帷e".
w豉郾ie zdania na ten temat s tak bardzo podzielone... ja mo瞠 jednak spr鏏uje teraz tego szamponu koloryzuj帷ego,najwy瞠j potem odstawie....

a ma jeszcze takie pytanie,nie dotyczy mnie,lecz mojej m這dszej siostry, kt鏎a stwierdzi豉, 瞠 ona b璠zie farbowa w這sy szamponetakimi,takimi 6-8 my, jednak na sta貫, w sensie, 瞠 by sobie farbowa豉 co tydzie.czy co takiego zniszczy jej w這sy bardziej ni jakby na這篡豉 zwyk陰 farb? mama za 瘸dne skarby nie chce si zgodzi na to by farbowa豉 w這sy, ale szamponetk sie zgadza

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.