Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-01, 14:23   #3331
lusianna
Queen Of Darkness

Wiadomo軼i: 601
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

witam poszukuj farby do w這s闚, w豉郾ie takiej profesjonalnej na wodzie do 3%. moja fryzjerka mi poleca豉 co takiego, poniewa ja chc jedynie przyciemni z jasnego/rudawego blondu kt鏎e powsta poprzez rozja郾ienie od slonca i w roznych swiatlach wygl康 jak by byl z馧ty lub zielony, a te w這sy kt鏎e nie dawno uros造 s cimnym blondem dlatego chcialabym mie wszystkie w這sy takiego koloru, czy m鏬豚y mi kto poleci firm takiej farby? (ewentualnie 瞠by by豉 zmywalna bo to moje pierwsze farbowanie i troch si boj ja to wyjdzie, zeby mi za ciemny nie wyszed i potem odrosty i te sprawy a nie chc si z tym mordowa) z g鏎y dzi瘯i

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-04, 16:23   #3332
pewnaKa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 117
Dot.: Szampon koloryzuj帷y Marion color- gdzie go kupi w Cz瘰tochowie?

a czy kto mo瞠 wie gdzie go dostan w KRAKOWIE? ;>

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-10, 11:47   #3333
Estrella94
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Szamponetka? - Pilne.

Kochane, mam wielk pro軸. Nie wiem, jak podj望 decyzj, a boj si, 瞠 mog jej p騧niej 瘸這wa. Powa積ie zastanawiam si nad przefarbowaniem w這s闚 szamponetk. Nigdy tego nie robi豉m, moje w這sy maj naturalny kolor i nigdy nie by造 farbowane, zawsze raczej obawia豉m si tego typu zabieg闚. Jednak od jakiego czasu powa積ie my郵, o jakie zmianie, idzie wiosna, a ja potrzebuj poprawi sobie humor. Boj si jednak, i mo瞠 zaistnie ca趾iem odwrotna sytuacja. Postanowi豉m u篡 szamponetki, gdy nie chc efektu na sta貫, lecz na kr鏂iutki czas, by tylko zobaczy, jak bym wygl康a豉 w danym kolorze. Opinie o szamponetkach s造sza豉m przer騜ne i nie mam poj璚ia, jak post徙i. Mam naturalnie br您owy kolor w這s闚, taki ciemny blond/jasno-鈔edni br您. Chcia豉bym u篡 szamponetki w kolorze ciemnego br您u, czekoladowego br您u, co w tym stylu, byle w ciep造m odcieniu. Jednak najpierw chcia豉bym zasi璕n望 Waszej rady, opinii. Boj si, i wyjdzie mi jaki rudawy.. Farbowa造軼ie si kiedy szamponetk? Jaki by efekt? Mam bardzo d逝gie w這sy, do 3/4 plec闚, uwielbiam je i dlatego bardzo obawiam si efektu. Chcia豉bym szamponetki na, jak najkr鏂ej. Jakie 2-4 mycia, g鏎a do 6. S造sza豉m wiele z造ch opinii na temat Palette, Joanny, Syoss, dlatego zastanawiam si mi璠zy Marionem i Deli, bo one maj jak dot康 najlepsze opinie. A jakie jest Wasze zdanie? U篡wa造軼ie ju kiedy? Bardzo mi zale篡, by kolor wyszed taki, jak na opakowaniu, by nie by這 niespodzianek. I, by szybko i ca趾owicie zmy si z w這s闚. Czy Marion lub Delia mi to zapewni? Aaa no i kompletnie nie wiem, co zrobi, bo mam bardzo d逝gie w這sy, wi璚 zapewne b璠 potrzebowa dw鏂h saszetek, tak? Czy to wp造nie na czas zmywania si z w這s闚? Czy przez u篡cie dw鏂h na raz b璠zie wolniej schodzi? Bo niestety, ale jedna na pewno mi nie wystarczy... Tak podejrzewam. Prosz o Wasze rady, b璠 bardzo wdzi璚zna.
Estrella94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-13, 14:56   #3334
nutusia16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 970
Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

Cze嗆.
Zapraszam do dyskusji o
- szamponetkach Multi Effect Color
- szamponach Multi Soft Color
- farbach Multi Cream Color firmy Joanna

Moja mi這嗆:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj帷e do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.

Zapuszczam w這sy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-13, 15:13   #3335
my_scene
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Szamponetki, szampony i farby z serii Multi....

u篡wa豉m tylko szamponetek 4-6 my ;d czekoladowy br您 wychodzi dosy dziwnie, b造szcza sie na czerwono ; O i uzywa豉m jeszcze hebanhowej czerni, t sobie chwale, ale krotko sie trzymaja, a chce teraz "zaszamponetkowac" sobie wlosy na bardzo ciemny braz prawie czarny, a hebanowa czern nie spelnila do konca moich oczekiwan, by豉 nadal zbyt jasna, mo瞠 polecasz jak捷 dobra szamponetke na dluzej kt鏎a pomoze mi uzyskac taki efekt? a i nie zniszczyly mi w這s闚 te szamponetki i pi瘯nie pachnia造!
my_scene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-14, 13:27   #3336
katja_24
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 637

Cytat:
Napisane przez my_scene Poka wiadomo嗆
u篡wa豉m tylko szamponetek 4-6 my ;d czekoladowy br您 wychodzi dosy dziwnie, b造szcza sie na czerwono ; O i uzywa豉m jeszcze hebanhowej czerni, t sobie chwale, ale krotko sie trzymaja, a chce teraz "zaszamponetkowac" sobie wlosy na bardzo ciemny braz prawie czarny, a hebanowa czern nie spelnila do konca moich oczekiwan, by豉 nadal zbyt jasna, mo瞠 polecasz jak捷 dobra szamponetke na dluzej kt鏎a pomoze mi uzyskac taki efekt? a i nie zniszczyly mi w這s闚 te szamponetki i pi瘯nie pachnia造!
Z mojego doswiadczenia wynika, ze szamponetka nie uzyskasz glebokiej, prawdziwej czerni. Zreszta szamponem z joanny tez sie udalo, miala byc granatowa czern, a blyszczala na brazowo
katja_24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-14, 16:46   #3337
201610170910
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 840

Ja u篡wa豉m szamponetek na 4 - 6 my z tej firmy i zawsze by豉m zadowolona, a farbowa豉m r騜nymi odcieniami br您闚 i czerwieni
201610170910 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-14, 19:56   #3338
my_scene
Przyczajenie

a mo瞠 polecacie jak捷 taka szamponetke na dluzej kt鏎a by mi da豉 taki kolor "aksamitna czern" z joanny 24 mycia jest czernia czy b造szczy na br您owo ? bo chcialabym zeby wygladaly naturalnie
Stary 2013-02-14, 22:10   #3339
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
a mo瞠 polecacie jak捷 taka szamponetke na dluzej kt鏎a by mi da豉 taki kolor "aksamitna czern" z joanny 24 mycia jest czernia czy b造szczy na br您owo ? bo chcialabym zeby wygladaly naturalnie
Casting Creme Gloss

Moja mi這嗆:

Stary 2013-02-14, 22:29   #3340
my_scene
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Poka wiadomo嗆
Casting Creme Gloss
oo a jaki kolor by byl najlepszy jak myslicie? jutro mam zamiar kupic ale nie chcialabym sie wpakowac w jakis ktory moze nie wyjsc, tymbardziej ze nie jest to tani szampon koloryzujacy. Z gory bardzo dziekuje! )
Stary 2013-02-14, 22:49   #3341
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 991

Cech charakterystyczn szamponetek jest to, 瞠 nie trzymaj d逝瞠j, bo nie ma tam amoniaku ani utleniacza.
Casting to normalna farba, tak jak i wszystkie produkty typu "do 24 my". One z kolei zamiast amoniaku maj sole amonowe o analogicznym dzia豉niu.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-15, 12:35   #3342
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
oo a jaki kolor by byl najlepszy jak myslicie? jutro mam zamiar kupic ale nie chcialabym sie wpakowac w jakis ktory moze nie wyjsc, tymbardziej ze nie jest to tani szampon koloryzujacy. Z gory bardzo dziekuje! )
Jak chcesz mie ciemny kolor to zdecyduj si na taki kt鏎y jako pierwsz cyfr ma 5 albo 4

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Lisbeth u篡wa豉 mo瞠 Casting? Mnie normalnie si on wyp逝kuje, natomiast ten z serii Glossy Blond jest i軼ie trwa造

Moja mi這嗆:

Stary 2013-02-19, 17:53   #3343
euphoryx7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ja mam taki ma造 problem...ot騜 nigdy nie farbowa豉m ca造ch w這s闚 farb, jakie 3 miesi帷e temu zrobi豉m sobie ombre. Z natury mam w這sy ciemno br您owe, ko鎍闚ki mia豉m koloru blond, po pewnym czasie sta on si rudy, nie podoba mi si, wi璚 oko這 tydzie temu kupi豉m szamponetke z Marionu kolor ciemny blond(w這sy wysz造 jeszcze ciemniejsze ni mam z natury) i pofarbowa豉m ni te rude ko鎍e, efekt bardzo mi si podoba, ale umy豉m w這sy kilka razy i niestety ju prze鈍ituje mi ten wstr皻y rudy blond :/ teraz chce te ko鎍e pofarbowa normaln farb i mie ju spok鎩 z tymi ko鎍闚kami, farbe mam kupiona w kolorze czekoladowy br您, ale nie wiem czy musz poczeka a ta szamponetka zmyje si do ko鎍a, czy mog na ni po這篡 farb? ;/
euphoryx7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-19, 19:55   #3344
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez euphoryx7 Poka wiadomo嗆
Ja mam taki ma造 problem...ot騜 nigdy nie farbowa豉m ca造ch w這s闚 farb, jakie 3 miesi帷e temu zrobi豉m sobie ombre. Z natury mam w這sy ciemno br您owe, ko鎍闚ki mia豉m koloru blond, po pewnym czasie sta on si rudy, nie podoba mi si, wi璚 oko這 tydzie temu kupi豉m szamponetke z Marionu kolor ciemny blond(w這sy wysz造 jeszcze ciemniejsze ni mam z natury) i pofarbowa豉m ni te rude ko鎍e, efekt bardzo mi si podoba, ale umy豉m w這sy kilka razy i niestety ju prze鈍ituje mi ten wstr皻y rudy blond :/ teraz chce te ko鎍e pofarbowa normaln farb i mie ju spok鎩 z tymi ko鎍闚kami, farbe mam kupiona w kolorze czekoladowy br您, ale nie wiem czy musz poczeka a ta szamponetka zmyje si do ko鎍a, czy mog na ni po這篡 farb? ;/
Lepiej poczekaj, a si zmyje i nie wybieraj farb kt鏎e na drugimi i trzecim miejscu b璠 mie cyferki 4, 5 i 6

Moja mi這嗆:

Stary 2013-02-20, 17:12   #3345
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

euphory, odno郾ie szamponetek- farba je spokojnie przykryje dobrze, jak si do嗆 wyp逝cze, ale nie musi ca趾owicie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-21, 12:32   #3346
euphoryx7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

dzi瘯uje bardzo Wam za pomoc
euphoryx7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-23, 14:04   #3347
appettitefordestruction
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: co ile mo積a farbowa w這sy szamponetk??

Mi si zdaje, 瞠 musisz chyba poczeka a ca趾iem zmyje ci si kolor albo przynajmniej jak ju bardzo bardzo wyblaknie ;c Sama farbowa豉m szamponetkami co jakie p馧tora tygodnia przez trzy miesi帷e i od grudnia pr鏏uje wr鏂i do swojego naturalnego koloru. Nic nie dzia豉, jedynie co zostaje to dekoloryzacja a to jest straszne, niszczy w這sy i nie jest tanim zabiegiem. Zreszt cz瘰te farbowanie strasznie niszczy w這sy. Je郵i chcesz to mo瞠sz zaryzykowa ale jak ci si odwidzi, to mo瞠sz mie problem z pozbyciem si koloru
appettitefordestruction jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-23, 18:35   #3348
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: co ile mo積a farbowa w這sy szamponetk??

dekoloryzacja nie niszczy w這s闚. w這sy niszczy rozja郾ianie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-02-24, 15:53   #3349
headline
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Malowanie a szampon do 24 my

Hej!
Od d逝窺zego czasu m璚zy mnie to pytanie i musze uzyskac na nie odpowiedz,ot騜 maluje w這sy ponad p馧 roku na jasny blond sw鎩 mialam 鈔edni blond. Czy je瞠li na w這sy z odrostami nalo輳 szampon do 24 my to nie bede ju musiala malowa farb,bo szampon b璠zie r闚nomiernie schodzi z farb?

Prosze o odpowiedz
headline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-24, 22:26   #3350
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
Dot.: Malowanie a szampon do 24 my

Cytat:
Napisane przez headline Poka wiadomo嗆
Hej!
Od d逝窺zego czasu m璚zy mnie to pytanie i musze uzyskac na nie odpowiedz,ot騜 maluje w這sy ponad p馧 roku na jasny blond sw鎩 mialam 鈔edni blond. Czy je瞠li na w這sy z odrostami nalo輳 szampon do 24 my to nie bede ju musiala malowa farb,bo szampon b璠zie r闚nomiernie schodzi z farb?

Prosze o odpowiedz
Szampon po prostu troszk si sp逝cze, ale przecie nie 軼i庵nie farbowanego blondu

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-01, 17:30   #3351
linka4114
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
farbowanie szamponem koloryzuj帷ym z blondu na br您.

cze嗆 dziewczyny! od d逝giego ju czasu chc przefarbowa w這sy na odcie mlecznej czekolady, a naturalnie mam bardzo jasny blond. nie wiem jak b璠 wygl康a i chcia豉bym to sprawdzi szamponem koloryzuj帷ym. mo瞠cie mi poleci co dobrego, ale ma這 trwa貫go? (w razie, gdybym w efekcie wygl康a豉 jak czarownica)
linka4114 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-01, 17:43   #3352
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: farbowanie szamponem koloryzuj帷ym z blondu na br您.

spr鏏uj szamponetek z Joanny, s delikatne i kosztuj ko這 3 z

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-03-02, 13:01   #3353
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

ma kto pomys jakiego szamponu koloryzuj帷ego do 24my u篡, 瞠by uzyska ch這dny, popielaty odcie br您u?

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-02, 15:33   #3354
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez baajkowa Poka wiadomo嗆
ma kto pomys jakiego szamponu koloryzuj帷ego do 24my u篡, 瞠by uzyska ch這dny, popielaty odcie br您u?
Casting 412

Moja mi這嗆:

Stary 2013-03-03, 10:05   #3355
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

czy ten odcie jest o wiele ciemniejszy od Mro幡ych Trufli? bo u篡wa豉m ostatnio tego koloru i niestety nie mia on takiego ch這dnego odcienia jakiego chcia豉m.

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 23:42   #3356
zapalka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 028
GG do zapalka
Smile Eksperyment :)

Kochane Wiza瘸nki!
Mam naturalnie ciemne w這sy, ale jakie p馧 roku temu zdecydowa豉m si na dekoloryzacj i od tego czau nosz jasny z這ty blond. Jest mi w nim dobrze i cho ocham zmiany, chce go jeszcze troch ponosi, bo wiem, 瞠 nie szybko zdecyduj si zn闚 na dekoloryzacj.
Od momentu dekoloryzacji farbuj si sama farbami fryzjerskimi (Allwaves, Cece) i wod utlenion 9%.
Mam jednak pewn osobist sytuacj - chodzi o chwilowe "Zrobienie wra瞠nia" - na par dni chcia豉bym mie kasztanowe w這sy, a potem wr鏂i do blondu.
疾by 豉two wr鏂i, zrobi豉bym to typowymi szmaponetkami (do 8 my, np Marion), a potem zn闚 na這篡豉m bym farb z wod ultenion.
My郵icie, 瞠 bez problemu uzyska豉bym 陰dny kasztanowy kolor a potem wr鏂i豉 do blondu?
Pozdrawiam
Stary 2013-03-06, 02:16   #3357
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Eksperyment :)

Cytat:
Napisane przez zapalka Poka wiadomo嗆
Kochane Wiza瘸nki!
Mam naturalnie ciemne w這sy, ale jakie p馧 roku temu zdecydowa豉m si na dekoloryzacj i od tego czau nosz jasny z這ty blond. Jest mi w nim dobrze i cho ocham zmiany, chce go jeszcze troch ponosi, bo wiem, 瞠 nie szybko zdecyduj si zn闚 na dekoloryzacj.
Od momentu dekoloryzacji farbuj si sama farbami fryzjerskimi (Allwaves, Cece) i wod utlenion 9%.
Mam jednak pewn osobist sytuacj - chodzi o chwilowe "Zrobienie wra瞠nia" - na par dni chcia豉bym mie kasztanowe w這sy, a potem wr鏂i do blondu.
疾by 豉two wr鏂i, zrobi豉bym to typowymi szmaponetkami (do 8 my, np Marion), a potem zn闚 na這篡豉m bym farb z wod ultenion.
My郵icie, 瞠 bez problemu uzyska豉bym 陰dny kasztanowy kolor a potem wr鏂i豉 do blondu?
Pozdrawiam
ja kiedy na blond na這篡豉m czarn szmaponetk do 8 my, a potem na to rozja郾iacz i wysz造 ciemno-rude, wi璚 to chyba nie takie proste...
ale wg mnie szamponetka si sp逝cze ca趾iem, cho熲y i po miesi帷u czy dw鏂h, ale ca趾iem
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 08:49   #3358
klara78
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 653

Z moich doswiadczen wynika, ze szamponetki wcale moga nie zejsc tak szybko Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowala, bo mozesz do blondu tak latwo nie wrocic. Moze jakas Dziewczyna doradzi Ci cos innego, ale unikaj szamponetek
klara78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-10, 00:55   #3359
zapalka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 028
GG do zapalka

up up, pomocy!!!!Strasznie zalezy mi na tym kasztanie, to wrecz sprawa zycia i smeirci, a nie chce przy tym tracic mojego blondu ...
Stary 2013-03-10, 09:33   #3360
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez zapalka Poka wiadomo嗆
up up, pomocy!!!!Strasznie zalezy mi na tym kasztanie, to wrecz sprawa zycia i smeirci, a nie chce przy tym tracic mojego blondu ...
Nie zejdzie, je郵i masz przetrawione w這sy. Zejdzie, je郵i masz zdrowe. Do ko鎍a jednak nie schodzi 瘸dna.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.