Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 113 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-10, 15:46   #3361
nutusia16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 970
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Przed ka盥 koloryzacj trzeba zadba o w這sy.

Moja mi這嗆:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasuj帷e do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.

Zapuszczam w這sy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-21, 20:46   #3362
Estrella94
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Mieszanie szamponetek Marion - Czy to dobry pomys?

Marzy mi si kolor bardzo ciemnego br您u, ale takiego naprawd ciemnego, z tym瞠 nie chc by by to czarny. Jaki czas temu u篡wa szamponetki Marion ''Czekoladowy Br您'', ale moje w這sy praktycznie nie zmieni造 koloru. Mam naturalnie br您owe w這sy. I tu pojawia si pytanie, chcia豉bym pomiesza dwie szamponetki Marion ''Hebanow czer'' z ''Kawowym Br您em''. Czy to dobry pomys? Jaki kolor mi wyjdzie? Czy wyjdzie mi naprawd ciemny br您? Kurcze, bardzo prosz o pomoc! B璠 bardzo wdzi璚zna! ;*
Estrella94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-21, 23:36   #3363
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Mieszanie szamponetek Marion - Czy to dobry pomys?

mo磧iwe trzeba pr鏏owa, mi osobi軼ie na naturalnych w這sach szamponetki si trzymaj a umyj w這sy, br您y nie przyciemniaj prawie wcale, a czernie daj efekt do max. 2 my, ale no tak jak m闚i, trzeba pr鏏owa, zmieszanie mo瞠 jak najbardziej da 豉dny efekt
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 15:52   #3364
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

dziewczyny, orientuje si kt鏎a z Was czy mro幡e kakao castinga wyjdzie u mnie bardzo ciemno? w za陰czniku aktualne zdj璚ie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (56,9 KB, 22 za豉dowa)

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 16:11   #3365
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez baajkowa Poka wiadomo嗆
dziewczyny, orientuje si kt鏎a z Was czy mro幡e kakao castinga wyjdzie u mnie bardzo ciemno? w za陰czniku aktualne zdj璚ie.
Z tym pytaniem zapraszam tu ----> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=480362&page=67

Moja mi這嗆:

Stary 2013-03-28, 20:45   #3366
wizaz11081992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
farbowanie blond w這s闚 czarn p逝kank

witam! mam pytanie. Farbuje w這sy na blond odk康 tylko pami皻am. Ale chcia豉bym sprawdzi jak wygl康a豉 bym w czarnych w這sach. Nie chc jednak nak豉da farby bo boje si ,瞠 b璠 幢e wygl康a i nie b璠 mog豉 wr鏂i do blondu. Pomy郵a豉m wi璚 o p逝kance w czarnym kolorze. Czy pokryje mi ona blond w這sy bez problemu? no i bardzo wa積e pytanie jak d逝go b璠zie mi schodzi ten kolor ?:P cz w og鏊e zejdzie mi on do ko鎍a czy w這sy b璠 ju inne ni do tej pory? ju d逝go my郵 o zmianie koloru wi璚 bardzo prosze o odpowiedz osoby kt鏎e co wiedz na ten temat z g鏎y dzi瘯uj
wizaz11081992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-28, 21:09   #3367
hope1989
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 283
Dot.: farbowanie blond w這s闚 czarn p逝kank

Hej

Na Twoim miejscu absolutnie bym tak nie kombinowa豉/ ryzykowa豉... W sensie nak豉danie p逝kanki czarnej na blond w這sy.
Je郵i mieszkasz w wi瘯szym mie軼ie, przejd si do sklepu z perukami. Z pewno軼i gama kolorystyczna b璠zie du瘸, wi璚 鄉ia這 b璠ziesz mog豉 przymierza i oceni jaki odcie br您u b璠zie w豉軼iwy
Mo瞠sz tak瞠 zalogowa si na portalach, kt鏎e maj zak豉dk wirtualnego stylisty. Wrzucisz tam swoje zdj璚ie i 鄉ia這 mo瞠sz eksperymentowa z kolorem, d逝go軼i, a nawet makija瞠m.

Tym sposobem oszcz璠zisz w這sy przed niewiadom niespodziank/efektem po p逝kance
hope1989 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-30, 23:04   #3368
lily96
BAN sta造

Wiadomo軼i: 19

http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/ zapraszam
lily96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-31, 16:04   #3369
poshh
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 093

p逝kanka? oczywi軼ie, b璠 zielone w這sy nie lepiej sobie zrobi wizualizacj w ps, bez zb璠nych eksperyment闚 na blondzie?
poshh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-01, 21:49   #3370
wizaz11081992
Przyczajenie

Niby lepiej i zrobi豉m ale nie wygl康a to naturalnie nie ma to jak zobaczy na g這wie ale za zielony kolor to ja dzi瘯uj hehe
wizaz11081992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-02, 14:23   #3371
kylieminogue
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

Hey dziewczyny
Bardzo ci篹ko jest mi napisa t wiadomo嗆. To co pisz, po chwili znika- nie wiem dlaczego tak si dzieje :/ Dlatego musia豉m napisa to w programie do pisania.
Od roku u篡wam szamponetki 'Delia', kolor czarny. Naturalne w這sy mam co pomi璠zy 鈔ednim a b. ciemnym br您em. Jednak瞠 kolor bardzo szybko schodzi :/ Poza tym firma wycofa豉 ten kolor. Na razie u篡wam szaponetek, kt鏎e mam w zapasie jednak nie du穎 mi ich zosta這.
Chcia豉bym znale潭 co co przyciemni moje w這sy, ale nie b璠zie si tak szybko zmywa bo szamponetka Delia zmywa si b造skawicznie. Chc uzyska kolor czarny, b康 czarny z granatowym po造skiem. Taki najbardziej pasuje mi do karnacji i ciemnych oczu. Mog造by軼ie mi co poleci?? Kiedy farbowa豉m w這sy farb na czarno. Wszyscy mi m闚ili, 瞠 jestem g逝pia, 瞠 u篡wam farby. Nawet nie by這 wida moich odrost闚, bo by造 niewiele ja郾iejsze od farbowanych w這s闚. Nie chc powraca do farby :/ Mia豉m ostatnio taki zamiar, bo by豉m wkurzona, 瞠 szamponik tak szybko mi si zmywa. Jedno mycie i 90 % koloru jest zmyte :/ Jest co, co b璠zie d逝瞠j si trzyma ale nie b璠zie tak niszczy w這s闚 jak farba? I w dodatku b璠zie kolor, kt鏎y chc uzyska?? Bardzo mi na tym zale篡.
kylieminogue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-02, 14:35   #3372
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Poka wiadomo嗆
Hey dziewczyny
Bardzo ci篹ko jest mi napisa t wiadomo嗆. To co pisz, po chwili znika- nie wiem dlaczego tak si dzieje :/ Dlatego musia豉m napisa to w programie do pisania.
Od roku u篡wam szamponetki 'Delia', kolor czarny. Naturalne w這sy mam co pomi璠zy 鈔ednim a b. ciemnym br您em. Jednak瞠 kolor bardzo szybko schodzi :/ Poza tym firma wycofa豉 ten kolor. Na razie u篡wam szaponetek, kt鏎e mam w zapasie jednak nie du穎 mi ich zosta這.
Chcia豉bym znale潭 co co przyciemni moje w這sy, ale nie b璠zie si tak szybko zmywa bo szamponetka Delia zmywa si b造skawicznie. Chc uzyska kolor czarny, b康 czarny z granatowym po造skiem. Taki najbardziej pasuje mi do karnacji i ciemnych oczu. Mog造by軼ie mi co poleci?? Kiedy farbowa豉m w這sy farb na czarno. Wszyscy mi m闚ili, 瞠 jestem g逝pia, 瞠 u篡wam farby. Nawet nie by這 wida moich odrost闚, bo by造 niewiele ja郾iejsze od farbowanych w這s闚. Nie chc powraca do farby :/ Mia豉m ostatnio taki zamiar, bo by豉m wkurzona, 瞠 szamponik tak szybko mi si zmywa. Jedno mycie i 90 % koloru jest zmyte :/ Jest co, co b璠zie d逝瞠j si trzyma ale nie b璠zie tak niszczy w這s闚 jak farba? I w dodatku b璠zie kolor, kt鏎y chc uzyska?? Bardzo mi na tym zale篡.
Casting 300 albo 400 oba wychodz prawie czarne.

Moja mi這嗆:

Stary 2013-04-02, 17:23   #3373
kylieminogue
Raczkowanie

Hmm, prawie czarne w這sy to ja mam. Wola豉bym, aby by造 czarne
Stary 2013-04-02, 18:02   #3374
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
Hmm, prawie czarne w這sy to ja mam. Wola豉bym, aby by造 czarne
Tylko, 瞠 jak zrobisz czarnym to si przerazisz. Moja kole瘸nka robi豉 sobie habanow czerni......i mia豉 mocno czarne w這sy.

Moja mi這嗆:

Stary 2013-04-02, 18:34   #3375
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

moim zdaniem w這sy potraktowane czarn farb maj strasznie sztuczny kolor.

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-02, 18:51   #3376
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 991

Cytat:
Hey dziewczyny
Sk康 w og鏊e ta niech耩 do farby w tym przypadku? 疾by ludzie nie gadali? Z reszt czer (i to na ciemnych w這sach) b璠zie si trzyma bardzo d逝go i musia豉by tylko farbowa odrosty ewentulanie. Do tego sama m闚isz, 瞠 odrost闚 nie by這 wida, wi璚 nie farbowa豉by zbyt cz瘰to.
A je郵i chcesz czego delikatniejszego od 'zwyk貫j' farby, to zainwestuj w jaki produkt z mniej masakruj帷ym sk豉dem, np. Biokap czy Sanotint.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-02, 18:59   #3377
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Jak kto ma baaardzo ciemne w這sy naturalnie, to zwykle pasuj mu i pofarbowane na czarno. Nawet potrafi wtedy wygl康a zupe軟ie naturalnie
Fram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-02, 19:06   #3378
kylieminogue
Raczkowanie

Do nutusia16-
Nie wiem, jakie Twoja kole瘸nka ma naturalne w這sy i jak karnacj, ale mi chodzi o mocno czarne w這sy, poniewa ja郾iejsze od czarnych to mam naturalne.
Fram-
zgodz si z Tob
Lisbeth-
Mam niech耩 do farby, poniewa uwa瘸m, 瞠 szkoda niszczy w這s闚 farb skoro podobny efekt mog uzyska czym mniej niszcz帷ym.
Nie s造sza豉m jeszcze o czym takim jak Biokap czy Sanotint. Ju patrz co to takiego
Stary 2013-04-02, 19:11   #3379
nutusia16
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Fram Poka wiadomo嗆
Jak kto ma baaardzo ciemne w這sy naturalnie, to zwykle pasuj mu i pofarbowane na czarno. Nawet potrafi wtedy wygl康a zupe軟ie naturalnie
Zgadzam si Znam tak dziewczyn, kt鏎a ma jasny br您 a farbuje si na czarno. Wygl康a rewelacyjnie . Jej br您 wog鏊e nie pasuje.

Moja mi這嗆:

Stary 2013-04-02, 19:26   #3380
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Rozumiem, 瞠 masz na my郵i szamponetk? Z farbowanych blond w這s闚 czarna na pewno nie wyp逝cze si w ca這軼i. Na pewno chwyci, ale p騧niej sama nie pu軼i i w razie, gdyby si sobie nie spodoba豉, to bez dekoloryzacji si nie ob璠zie. Zajrzyj do tego w徠ku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=492430 tam dziewczyny robi komputerowe metamorfozy.
Stary 2013-04-02, 21:04   #3381
kylieminogue
Raczkowanie

Lisbeth,
Wyczyta豉m, 瞠 farby, kt鏎e mi zaproponowa豉 s bez amoniaku wi璚 bardzo dobrze. Wiesz mo瞠, kt鏎a z tych dw鏂h jest lepsza ?
Zacz窸am si jeszcze zastanawia, czy s mo瞠 jakie szamponetki z innych firm, kt鏎e tak szybko si nie zmywaj? Czy wszystkie s po prostu takie same, 瞠 zmywaj si bardzo szybko?
Stary 2013-04-02, 21:20   #3382
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 991

Cytat:
Lisbeth,
Wyczyta豉m, 瞠 farby, kt鏎e mi zaproponowa豉 s bez amoniaku wi璚 bardzo dobrze. Wiesz mo瞠, kt鏎a z tych dw鏂h jest lepsza ?
Zacz窸am si jeszcze zastanawia, czy s mo瞠 jakie szamponetki z innych firm, kt鏎e tak szybko si nie zmywaj? Czy wszystkie s po prostu takie same, 瞠 zmywaj si bardzo szybko?
Zale篡 co rozumiesz przez 'lepsza'. Farby, o kt雡ch wspomnia豉m wpisuj si w nurt proekologicznych. Maj po prostu mniej toksycznych substancji, a co za tym idzie - mniej najtrwalszego znanego czarnego barwnika czyli PPD. Dlatego mog by mniej czarne. Sanotint ma nawet wersj w og鏊e bez PPD. Te farby pewnie s zdrowsze dla sk鏎y i w這s闚, ale z trwa這軼i mo瞠 by r騜nie. Kolejny minus to ma豉 dost瘼no嗆 i du瘸 cena. Szczerze m闚i帷 w Twoim przypadku u篡豉bym zwyk貫j farby z drogerii. Je郵i jednak wolisz te zdrowsze farby, to warto zapozna si z blogiem Anwen i tymi wpisami:
http://www.anwen.pl/2012/03/farby-do...ght-kolor.html
http://www.anwen.pl/2012/04/farby-do...lor-heban.html
http://www.anwen.pl/2012/04/farby-do...ato-kolor.html
W kwestii amoniaku - typowy tzw. szampon koloryzuj帷y od zwyk貫j farby w豉軼iwie nic nie r騜ni. Szampon ma po prostu inn substancj o dzia豉niu dok豉dnie takim samym jak amoniak, ale za to nie鄉ierdz帷. Taki np. Casting jest zwyczajn trwa陰 koloryzacj, chocia amoniaku tam de facto nie ma.
Szamponetki natomiast nie maj 瘸dnych substancji zatrzymuj帷ych kolor na d逝瞠j. Dlatego ka盥a taka saszetka po zastosowaniu bardzo szybko zniknie lub przynajmniej mocno sp這wieje.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-03, 00:21   #3383
Tina2008
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam, moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny, mysi blond. Obecnie farbuje wlosy na jasny blond, chce je na jakis czas przyciemnic zeby 'odpoczely' od comiesiecznej koloryzacji i w zwiazku z tym uzyc brazowej (ciemniejszej od koloru naturalnego szamponetki, tak akby odrosty nie rzucaly sie tak bardzo w oczy). Czy uda mi sie wrocic do obecnego koloru (jasnego blondu) za pomoca samej farby bez uzycia rozjasniacza?
Tina2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-03, 12:04   #3384
kylieminogue
Raczkowanie

Lisbeth- Wesz豉m na pierwszego linka, kt鏎y za陰czy豉 i od razu wyczyta豉m (i si wkurzy豉m):
'Kolor- Niestety pod tym wzgl璠em Sanotint mnie zawi鏚 czarny wcale nie jest czarny a jest ciep造m, ciemnym br您em. Do mojego typu urody o wiele bardziej pasuj odcienie zimne (...)'
Obawiam si, 瞠 ten 'ciep造 ciemny br您' mo瞠 mi nawet rozja郾i w這sy- zamiast je przyciemni.
Na szcz窷cie gdy wesz豉m na drugiego linka si ucieszy豉m Wyczyta豉m o farbie 'Color & Soin'
'Kolor- Idealny! Naprawd tak pi瘯nej czerni dawno nie widzia豉m ) Intensywny, g喚boki i do tego zimny odcie, kt鏎y nie wygl康a sztucznie.'
Farba ta niestety zawiera sk豉dnik, o kt鏎ym pisa豉 PPD- ale w mniejszej ilo軼i od sklepowych farb- 1,2 %
Wi璚 chc帷 uzyska czer musz niestety sobie troch poniszczy w這sy, u篡waj帷 farby z tym w豉郾ie sk豉dnikiem :/
Wspomnia豉m wcze郾iej, 瞠 nie chc niszczy w這s闚 farb.
Mia豉m par lat temu zrobion trwa陰 i bardzo sobie wtedy zniszczy豉m w這sy. Wypada造 mi k瘼kami. Do dzi s os豉bione, dlatego stwierdzi豉m, 瞠 nie chc ich obci捫a. Poza tym, my郵a豉m- tak jak ju wspomnia豉m wcze郾iej- 瞠 b璠 mog豉 uzyska czarne w這sy nie stosuj帷 farby. No ale teraz wiem, 瞠 si nie da.

Edytowane przez kylieminogue
Czas edycji: 2013-04-03 o 12:18
Stary 2013-04-03, 16:13   #3385
mssr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114

Hej

Chcia豉m zapyta czy kt鏎a z was u篡wa豉 mo瞠 szamponetki Palette 鈔edni br您 17?

Wcze郾iej farbowa豉m w這sy farb syoss ciemny br您 ale ju troch hmm wyblak造 Kupi豉m wczoraj ten szampon koloryzuj帷y Palette ale po przeczytaniu r騜nych opinii boj si, 瞠 uzyskam kolor czarny, dlatego najpierw wola豉m was zapyta.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg szamponetka-17-srodni-braz-palette-instant-color-25ml.jpg (15,5 KB, 6 za豉dowa)
mssr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-05, 13:54   #3386
garbatka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cze嗆 wszystkim, nie wiem gdzie poruszy ten temat, dlatego napisz tu -mo瞠 kto z Was wie - gdzie kupi szampon koloryzuj帷y Marion Color w Tarnowie? czy kt鏎a z Was gdzie go spotka豉 poza internetem? przyznam, 瞠 szuka豉m chyba ju wsz璠zie, ale nigdzie go nie ma.. Pom騜cie, bardzo mi zale篡
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Poka wiadomo嗆
a czy kto mo瞠 wie gdzie go dostan w KRAKOWIE? ;>
Podpinam si pod to pytanie gdzie go dosta poza internetem?
garbatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-05, 19:41   #3387
Tina2008
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam, moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny, mysi blond. Obecnie farbuje wlosy na jasny blond, chce je na jakis czas przyciemnic zeby 'odpoczely' od comiesiecznej koloryzacji i w zwiazku z tym uzyc brazowej (ciemniejszej od koloru naturalnego szamponetki, tak akby odrosty nie rzucaly sie tak bardzo w oczy). Czy uda mi sie wrocic do obecnego koloru (jasnego blondu) za pomoca samej farby bez uzycia rozjasniacza?

up up
Tina2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 18:31   #3388
olive_you
Przyczajenie

3 miesi帷e po szamponetce

Witam na pocz徠ku lutego zafarbowa豉m moje w這sy szamponetk do 24 my firmy Palette - kolor jasny br您. Co prawda, br您 wyszed ciemny, ale po kilku myciach serio si spra. Problemem jest to, 瞠 mam bardzo jasne blond w這sy. I kolor nie chce zej嗆 ca趾owicie a pojawi si ju wr璚z bia造 odrost o d逝go軼i ok. 2 cm i wygl康a to dziwnie. Chcia豉bym te wr鏂i do naturalnego koloru, albo chocia 瞠by by troch ja郾iejszy. Co mam zrobi? S造sza豉m, 瞠 dobrym sposobem jest rumianek, cytryna lub szampon przeciw逝pie穎wy Prosz, pom騜cie! Najlepiej jakby do tygodnia wszystko by這 lepiej, chocia wiem 瞠 b璠zie ci篹ko... Pozdrawiam
Stary 2013-04-22, 19:19   #3389
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 564
Wpisy w blogu: 1
Dot.: 3 miesi帷e po szamponetce

Szamponetka do 24 my to jest koloryzacja p馧trwa豉. 24 mycia nie oznaczaj, 瞠 po tym czasie kolor si ca趾iem wyp逝cze, tylko 瞠 po takiej liczbie my wyblaknie. Nie usuniesz tego br您u rumiankiem czy miodem, najlepiej by這by chyb po這篡 farb w Twoim naturalnym kolorze.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 19:46   #3390
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: 3 miesi帷e po szamponetce

Prawda. Ale je郵i jakie partie w這s闚 nadal s ciemniejsze to farba w jasnym blondzie na jasnym br您ie nie z豉pie. Mo瞠sz albo zrobi dekoloryzacj (tylko nie rozja郾ianie!) albo czeka i p逝ka szamponami przeciw逝pie穎wymi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.