Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 115 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-05-12, 19:58   #3421
luboczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
No wlasnie, tak jest z tymi szamponetkami uzywanymi regularnie. One maja w skladzie SLS i jak ktos unikaka mocnych detergentow, niestety -wtopa.
Farby tez maja SLS i inne paskudztwa, ale kladzie sie je raz w miesiacu i nie na cale wlosy, a na odrosty z malym przeciagnieciem. ta chemia pomaga wlasnie wszelkim olejom/proteinom/nawilazaczom wejsc w strukture wlosa i potem mamy piekny polysk Ktory warto pielegnowac delikatnymi szamponami, co nie zdzieraja pylu, tluszczu i miejskiego brudu wraz z wlosem.
Tak, niestety, jak jestes uczulona to nie ma co sie ludzic Dobrze, ze masz henne Na tonery tez jestes wrazliwa, Luboczka? Colour Touch uzywalam cale wieki, a mialam wrazliwa skore i jakos mi nie dodawal cierpienia. Nie wiem, kazdy inaczej odczuwa dyskomfort i alergie, dla mnie byla to zdecydowanie lagodna mieszanka.

Truskawkowa, trudno sie z Toba nie zgodzic. Tez lubie ladne, zdrowe i lejace wlosy, ale.... odbite u nasady, zadnego oklapu gimnazjalnego. I jesli mialabym wybrac miedzy plaskimi wlosami Hinduski a Big Hair - z festiwalu country, wybralabym chyba to drugie tyle, ze z mniejsza iloscia lakieru i mniejszym tapirem na czubku. Prawda, Dolly Parton i Nashville nie w moim guscie, ale wychodze z zalozenia, ze wlosy maja nas zdobic i nam sluzyc, a nie my mamy poddawac cale swoje zycie wlosom i wygladac jak..... rekordzistki z ksiegi Guinessa .
guacamole, wstyd si przyzna, nie pr鏏owa豉m
a na siwusy nadaje si?
luboczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-12, 20:17   #3422
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
No wlasnie, te szampony maja w sobie cos wzerajacego sie i nie ma co myslec, ze sa lagodne, eco itd. A mysle, ze sa jeszcze gorsze od farb, bo czlowiekowi sie wydaje, ze to czysta lagodnosc, a uzywanie tego regularnie tylko wysusza i czesto odbarwia wlosy na stale. To jaj juz wole toner czy farbe, przynajmniej sie utrzyma jakis miesiac dwa, i bez oszukiwania sie.

Lady, widze, ze tez probujesz wyciagnac wlosy na dlugosc . Ja tez. 3 lata prob zapuszczania z krotkiego boba i.... jedna wielka porazka, bo chcac wyrownac koncowki, caly czas fryzjerzy robia dziury, znowu jakies wciecia po drugiej stronie i... walcze o kucyk, z ktorego nie wylaza kosmyki. Pal licho, ze kucyk bedzie postrzepiony i zygzakowaty .
Poki co kupilam sobie przezroczyste malutkie gumeczki, ktorymi zbieram 3 kucyki, a potem je zbieram taka spinka-motylkiem zebatka, ze nic mi nie wylazi. Ale miesiac- dwa bede musiala sie tak ponosic, jesli nie klikne w 'doczepki' - wszystko po to, by wlosy wyprowadzic na dlugosc do karku, gdy to sama juz sobie je moge rowniutko przyciac w boba Historia wlosowa niczym thriller.
Walcz o to od lat. Kiedy mia豉m w這sy do pasa, w dodatku grube i mocne. Fryzjerka mi wtedy powiedzia豉, 瞠 nigdy nie widzia豉 tak zdrowych w這sow... No ale zacz窸o si prostowanie, a po幡iej rozja郾ianie. I w efekcie mam w這sy do po這wy plecow od dwoch lat.
Stary 2013-05-12, 21:59   #3423
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez luboczka Poka wiadomo嗆
guacamole, wstyd si przyzna, nie pr鏏owa豉m
a na siwusy nadaje si?
Mysle, ze CT bylby lagodniejszy od farby, jesli masz uczulenie. No, ale tescik by sie przydalo zrobic .Siwielce kryje, ale pod warunkiem, ze nie ma ich wiecej niz jakies 30 proc. Moja siostra uzywa CT, a ma ona 41 lat i garstke siwielcow na czarnych naturalkach. Ladnie sie jej one chowaja.
Do pokrywania siwielcow najlepsze jednak naturalne odcienie lub brazy. Wszelkie rudosci czy czerwienie to jedynie mieszane z tymi naturo-brazami z przewaga tych drugich. Woda 2 proc, odswiezanie koloru rzadsze niz przy farbie, koloryzacja ton w ton, odrosty niewidoczne, delikatnie sie wyplukuje, ale nie do konca

Farby gryza sie z henna, tonery sa bezpieczniejsze, bo raczej tez oblepiaja wlos i klada sie na henne (oby kolor nie byl np. popielaty kladziony na blond itp, bo moze byc zielen), farby potrzebuja sie przebic do srodka przez henne i stad te laty na glowie.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Walcz o to od lat. Kiedy mia豉m w這sy do pasa, w dodatku grube i mocne. Fryzjerka mi wtedy powiedzia豉, 瞠 nigdy nie widzia豉 tak zdrowych w這sow... No ale zacz窸o si prostowanie, a po幡iej rozja郾ianie. I w efekcie mam w這sy do po這wy plecow od dwoch lat.
Jaki to potworny bol zapuszczania wlosow.... Mam postrzepionego nierownego boba, co jedna strona dluzsza, druga krotsza, ale podpinam to, by doroslo na tyle, ze da sie to okielznac w domu (mezul podetnie). Fryzjerzy niby wyrownuja i upiekszaja, ale po 3 tygodniach widac duze roznice w dlugosci, a kazda wizyta tylko poglebia problem.

Zamiast prostowania mozesz sobie Encanto na wloski polozyc Dziewczyny sobie chwala, ze nie usza prostownicy namietnie uzywac i ze po myciu wlosy sa proste bez wiekszych staran
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-12, 22:19   #3424
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Mysle, ze CT bylby lagodniejszy od farby, jesli masz uczulenie. No, ale tescik by sie przydalo zrobic .Siwielce kryje, ale pod warunkiem, ze nie ma ich wiecej niz jakies 30 proc. Moja siostra uzywa CT, a ma ona 41 lat i garstke siwielcow na czarnych naturalkach. Ladnie sie jej one chowaja.
Do pokrywania siwielcow najlepsze jednak naturalne odcienie lub brazy. Wszelkie rudosci czy czerwienie to jedynie mieszane z tymi naturo-brazami z przewaga tych drugich. Woda 2 proc, odswiezanie koloru rzadsze niz przy farbie, koloryzacja ton w ton, odrosty niewidoczne, delikatnie sie wyplukuje, ale nie do konca

Farby gryza sie z henna, tonery sa bezpieczniejsze, bo raczej tez oblepiaja wlos i klada sie na henne (oby kolor nie byl np. popielaty kladziony na blond itp, bo moze byc zielen), farby potrzebuja sie przebic do srodka przez henne i stad te laty na glowie.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Jaki to potworny bol zapuszczania wlosow.... Mam postrzepionego nierownego boba, co jedna strona dluzsza, druga krotsza, ale podpinam to, by doroslo na tyle, ze da sie to okielznac w domu (mezul podetnie). Fryzjerzy niby wyrownuja i upiekszaja, ale po 3 tygodniach widac duze roznice w dlugosci, a kazda wizyta tylko poglebia problem.

Zamiast prostowania mozesz sobie Encanto na wloski polozyc Dziewczyny sobie chwala, ze nie usza prostownicy namietnie uzywac i ze po myciu wlosy sa proste bez wiekszych staran
Sk康 ja to znam... Po jednej stronie mia豉m raz wygolon g這w i co prawda odros造, ale rok temu mia豉m do嗆 nieprzyjemne spotkanie z okr庵陰 szczotk. W這sy si wkr璚i造 i cz窷 musia豉m obci望.
A ju ich nie prostuje, walcz o skr皻, ktory utraci豉m przez katowanie w這sow.
Stary 2013-05-13, 21:29   #3425
luboczka
Raczkowanie

[QUOTE=guacamole;40778800]Mysle, ze CT bylby lagodniejszy od farby, jesli masz uczulenie. No, ale tescik by sie przydalo zrobic .Siwielce kryje, ale pod warunkiem, ze nie ma ich wiecej niz jakies 30 proc. Moja siostra uzywa CT, a ma ona 41 lat i garstke siwielcow na czarnych naturalkach. Ladnie sie jej one chowaja.

dzi瘯uj Ci bardzo
tylko musia豚ym zdoby gdzie sk豉d, a te tonery mo積a kupi w Rossmanie na przyk豉d? jak z ich dost瘼no軼i i jakiej firmy najlepiej?
Stary 2013-05-13, 21:49   #3426
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez luboczka Poka wiadomo嗆

dzi瘯uj Ci bardzo
tylko musia豚ym zdoby gdzie sk豉d, a te tonery mo積a kupi w Rossmanie na przyk豉d? jak z ich dost瘼no軼i i jakiej firmy najlepiej?
Prosze
Ja mam na mysli toner fryzjerski - to sa takie poltrwale 'farby', do dzialania wystarczy im woda 2 proc, czas dzialania jakies 30-45 minut.
Wella ma Colour Touch, ktory polecam, ale wszystkie wiodace marki tez maja takie lagodniejsze 'farbki'.
Goldwell ma serie Colorance, inne marki tez maja produkty lagodniejsze, ktore mocno nie rozjasniaja ani nie przyciemniaja radykalnie.

Na drogeryjnych sie nie znam,z reszta, co zajrze czasem to widze jedynie farby albo saszetki, a to nie o to chodzi.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-15, 00:05   #3427
luboczka
Raczkowanie

Cytat:
Prosze
Ja mam na mysli toner fryzjerski - to sa takie poltrwale 'farby', do dzialania wystarczy im woda 2 proc, czas dzialania jakies 30-45 minut.
Wella ma Colour Touch, ktory polecam, ale wszystkie wiodace marki tez maja takie lagodniejsze 'farbki'.
Goldwell ma serie Colorance, inne marki tez maja produkty lagodniejsze, ktore mocno nie rozjasniaja ani nie przyciemniaja radykalnie.

Na drogeryjnych sie nie znam,z reszta, co zajrze czasem to widze jedynie farby albo saszetki, a to nie o to chodzi.
wielki dzi瘯i, spr鏏uj obczai sk豉d
Stary 2013-06-14, 11:28   #3428
moon11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Czy szamponetka zmyje si do ko鎍a na blond w這sach?

Witam
Od zawsze by豉m blondynk. Kilka dni temu postanowi豉m pomalowa w這sy szamponetk Marion na rudo (mied). Chc jeszcze wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚, ale obawiam si, 瞠 szamponetka nie zmyje si do ko鎍a. Przejrza豉m ju mas stron, na niekt鏎ych by這 napisane, 瞠 zmyje si, ale pozostanie rudy odcie, a na innych, 瞠 zmyje si do ko鎍a.
No wi璚 co Wy o tym s康zicie?
moon11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 11:37   #3429
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Czy szamponetka zmyje si do ko鎍a na blond w這sach?

Cytat:
Napisane przez moon11 Poka wiadomo嗆
Witam
Od zawsze by豉m blondynk. Kilka dni temu postanowi豉m pomalowa w這sy szamponetk Marion na rudo (mied). Chc jeszcze wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚, ale obawiam si, 瞠 szamponetka nie zmyje si do ko鎍a. Przejrza豉m ju mas stron, na niekt鏎ych by這 napisane, 瞠 zmyje si, ale pozostanie rudy odcie, a na innych, 瞠 zmyje si do ko鎍a.
No wi璚 co Wy o tym s康zicie?
rudy odcie zostanie. Blondynk jeste naturaln czy farbowan?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 11:53   #3430
moon11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
rudy odcie zostanie. Blondynk jeste naturaln czy farbowan?
Naturaln.
B璠zie bardzo widoczne?
moon11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 11:57   #3431
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez moon11 Poka wiadomo嗆
Naturaln.
B璠zie bardzo widoczne?
Jak naturaln, to nie bardzo, ale to zale篡 od w這s闚, mo磧iwe, 瞠 ca趾owicie si wyp逝cze
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 18:33   #3432
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Kaguya ma racj

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 18:35   #3433
eveline11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Co z tego wyjdzie?

Aktualnie mam jasny blond na g這wie. Dwa lata temu rozja郾ia豉m i w這sy mi si tak utrzymuj, tylko robi jeszcze co dwa miesi帷e baleja. Wczoraj kupi豉m sobie szamponetk z Palette czekoladowy br您, bo marzy mi si zrobi na ten kolor od spodu w這sy.
Dobrze to wyjdzie? Co s康zicie? Jaki kolor z tego powstanie?
eveline11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 18:54   #3434
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Co z tego wyjdzie?

Wyjdzie Ci br您, z tym 瞠 czekolada lubi wychodzi czarna a na rozja郾ianych w這sach to ju w og鏊e mo瞠 baaardzo ciemno wyj嗆. Tak wi璚 uwa瘸j

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-06-20, 19:30   #3435
kisza1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

B璠zie czarne po paru myciach si rozjasni . Mo瞠 spr鏏uj co ja郾iejszego. Nie wiem mo瞠 mleczna czekolada?
kisza1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 20:21   #3436
eveline11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

W tym problem 瞠 jak by豉m w rossmanie wczoraj to by造 tylko szamponetki z Palette a tam mieli czekoladowy br您 i ciemniejsze odcienie. Tak wi璚 nie by這 wyboru wprawdzie.
Na ulotce pisze, 瞠 je郵i kto ma jaki mro幡y blond to zamiast 25-30 minut powinnam mie szampon na g這wie 5-10 minut. My郵icie, 瞠 dzi瘯i temu nie wyjd takie czarne?

Edytowane przez eveline11
Czas edycji: 2013-06-20 o 20:22
eveline11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 21:11   #3437
SceneQueene
Zakorzenienie

Jak skr鏂isz czas to powinny. Zreszt szamponetka teoretycznie bardzo szybko si p逝cze. Tylko 瞠 na rozja郾ianych w這skach mo瞠 zosta d逝瞠j, niestety. I ciemniej.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-06-23, 14:52   #3438
incineraatee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Prosz o pomoc - 'farbowanie' :)

Jestem posiadaczk w這s闚 o kolorze br您owym. Taka ciemna szatynka, powiedzmy
Chcia豉bym rozja郾i je do jasnego br您u. Jednak nie chc tego robi farb, ani nie ch trwale koloryzowa. Czy jest mo磧iwo嗆, 瞠 dam rad zrobi to zwyk陰 szamponetk np.firmy Palette ? Dorad嬈ie
incineraatee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-23, 15:38   #3439
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: Prosz o pomoc - 'farbowanie' :)

Nie ma mo磧iwo軼i nietrwa貫go poja郾ienia w這s闚, chyba, 瞠 posypiesz w這sy m彗 Nie wa積e czy u篡jesz klasycznej farby, "szamponetki", rumianku czy rozja郾i je s這鎍e- same nie powr鏂 do wcze郾iejszego ciemnego br您u.

"Szamponetk" mo瞠sz je co najwy瞠j przyciemni
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-24, 09:59   #3440
zbroja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
Wpisy w blogu: 4
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Dot.: Prosz o pomoc - 'farbowanie' :)

Cytat:
Napisane przez incineraatee Poka wiadomo嗆
Jestem posiadaczk w這s闚 o kolorze br您owym. Taka ciemna szatynka, powiedzmy
Chcia豉bym rozja郾i je do jasnego br您u. Jednak nie chc tego robi farb, ani nie ch trwale koloryzowa. Czy jest mo磧iwo嗆, 瞠 dam rad zrobi to zwyk陰 szamponetk np.firmy Palette ? Dorad嬈ie
Wiesz co, no m闚isz 瞠 nie chcesz ich trwale zmieni...my郵, 瞠 nie ma na to szans, bo wszystkie zabiegi rozja郾iaj帷e pozostaj na sta貫. Je郵i jednak chcia豉by si zdecydowa na delikatne poja郾ienie na sta貫, to mog Ci poleci rozja郾iacz w sprayu Joanny z wyci庵iem z rumianku na moich farbowanych w這sach zdzia豉 cuda, a na naturalnych b璠zie jeszcze lepiej
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwBw&dur=310

Zbroja ma zawsze racj, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-25, 21:17   #3441
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
Odp: Dot.: Co z tego wyjdzie?

Cytat:
Napisane przez eveline11 Poka wiadomo嗆
W tym problem 瞠 jak by豉m w rossmanie wczoraj to by造 tylko szamponetki z Palette a tam mieli czekoladowy br您 i ciemniejsze odcienie. Tak wi璚 nie by這 wyboru wprawdzie.
Na ulotce pisze, 瞠 je郵i kto ma jaki mro幡y blond to zamiast 25-30 minut powinnam mie szampon na g這wie 5-10 minut. My郵icie, 瞠 dzi瘯i temu nie wyjd takie czarne?
Mro幡y blond to odcien szamponetki, a trzyma sie go tak krotko zeby w這sy nie wyszly fioletowe. Jest do tonowania. I w ogole odradzilabym szamponetke na rozjasnionych wlosach, poza w/w blondem. B璠 豉ty i prze鈍ity na sto procent. One sa do delikatnej zmiany.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-25, 22:06   #3442
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Czy farba z wellatonu karmelowa czekolada pokryje sprane trzymiesi璚zne mro幡e trufle castinga?

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-29, 18:59   #3443
xmone
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie czarnych w這s闚 szamponetk, wypali?

Cze嗆 wszystkim! Zaznaczam z pocz徠ku 瞠 jestem tu 鈍ie篡nk.
Mam bardzo ciemne br您owe w這sy, mozna by powiedzie 瞠 ju prawie czarne (naturalne). Jako 瞠 mam waakacje, chcialam poeksperymentowa i spr鏏owa z jasniejszymi, a dok豉dnie typowo br您owymi, jasnymi. Nie wiem czy mi sie to uda, bo nie chce farb (odrosty i zniszczone w這sy) tylko szamponetk/szamponem koloryzuj帷ym.
Czy chwyci mi to na takich ciemnych w這sach? Jesli tak,jaka najlepsza firma? Co najmocniejsze?
xmone jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-29, 19:25   #3444
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Farbowanie czarnych w這s闚 szamponetk, wypali?

Cytat:
Napisane przez xmone Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim! Zaznaczam z pocz徠ku 瞠 jestem tu 鈍ie篡nk.
Mam bardzo ciemne br您owe w這sy, mozna by powiedzie 瞠 ju prawie czarne (naturalne). Jako 瞠 mam waakacje, chcialam poeksperymentowa i spr鏏owa z jasniejszymi, a dok豉dnie typowo br您owymi, jasnymi. Nie wiem czy mi sie to uda, bo nie chce farb (odrosty i zniszczone w這sy) tylko szamponetk/szamponem koloryzuj帷ym.
Czy chwyci mi to na takich ciemnych w這sach? Jesli tak,jaka najlepsza firma? Co najmocniejsze?
Szamponem w saszetce w 篡ciu nie rozja郾isz w這s闚 nawet o ton.

Czym typu Casting teoretycznie mog豉by spr鏏owa troch rozja郾i w這sy, bo jaki tam utleniacz ma, ale obawiam si, 瞠 za s豉by, aby rozja郾i tak ciemne w這sy do jasnego br您u Moim zdaniem szkoda zachodu, kasy no i w這s闚

Poczytaj sobie na ten temat http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-na-jakis.html

A trwa貫 farby nie musz niszczy w這s闚, to jaki mit. Jak si ich u篡wa z rozs康kiem, to kondycja nie ucierpi
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2013-06-30, 21:37   #3445
thecieniu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Szamponem w saszetce w 篡ciu nie rozja郾isz w這s闚 nawet o ton.

Czym typu Casting teoretycznie mog豉by spr鏏owa troch rozja郾i w這sy, bo jaki tam utleniacz ma, ale obawiam si, 瞠 za s豉by, aby rozja郾i tak ciemne w這sy do jasnego br您u Moim zdaniem szkoda zachodu, kasy no i w這s闚

Poczytaj sobie na ten temat http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-na-jakis.html

A trwa貫 farby nie musz niszczy w這s闚, to jaki mit. Jak si ich u篡wa z rozs康kiem, to kondycja nie ucierpi
Moim zdaniem mo積a rozjasni troch w這sy. R闚nie mam ciemnobr您owe, prawie czarne (odrobinke ciemniejsze ni na awatarze) i troszk mi chwyta.
U篡wam balsamu zio這wego z henn od Venity, kolor paprika (w軼iekle pomara鎍zowy rudy), trzymam na po這wie w這s闚 (na d逝go軼i - robie sobie takie ombre) od 30 do 90 minut. Oczywi軼ie nie wychodzi mi pomara鎍zowy kolor, ale w這sy s zdecydowanie ja郾iejsze z wyra幡ym rudym poblaskiem. Jako 瞠 mam takie niby-ombre to mam por闚nanie i mog obserwowa efekty.
Bardzo mi si to podoba, tylko strasznie szybko si wyp逝kuje - ju po pierwszym myciu du穎 schodzi. Po kilku myciach zostaj mi tylko rude refleksy, kt鏎e po jakim czasie wymywaj si ca趾owicie.
Mam w這sy 鈔ednio/wysokoporowate na ko鎍ach, wi璚 my郵 瞠 dlatego tak fajnie mi ten balksam chwyta i do嗆 szybko si wyp逝kuje.
Moim zdaniem nie zaszkodzi spr鏏owa, balsamy nie s drogie, w這sy po nich fajnie wygl康aj (nie tylko je郵i chodzi o kolor), w moim wypadku s bardzo wydajne (1 tubka = kilka u篡), do kupienia za mniej ni 10z w Naturze. Z innymi szamponetkami nie pr鏏owa豉m, ale Venit mog spokojnie poleci
Stary 2013-06-30, 21:47   #3446
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez thecieniu Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem mo積a rozjasni troch w這sy. R闚nie mam ciemnobr您owe, prawie czarne (odrobinke ciemniejsze ni na awatarze) i troszk mi chwyta.
U篡wam balsamu zio這wego z henn od Venity, kolor paprika (w軼iekle pomara鎍zowy rudy), trzymam na po這wie w這s闚 (na d逝go軼i - robie sobie takie ombre) od 30 do 90 minut. Oczywi軼ie nie wychodzi mi pomara鎍zowy kolor, ale w這sy s zdecydowanie ja郾iejsze z wyra幡ym rudym poblaskiem. Jako 瞠 mam takie niby-ombre to mam por闚nanie i mog obserwowa efekty.
Bardzo mi si to podoba, tylko strasznie szybko si wyp逝kuje - ju po pierwszym myciu du穎 schodzi. Po kilku myciach zostaj mi tylko rude refleksy, kt鏎e po jakim czasie wymywaj si ca趾owicie.
Mam w這sy 鈔ednio/wysokoporowate na ko鎍ach, wi璚 my郵 瞠 dlatego tak fajnie mi ten balksam chwyta i do嗆 szybko si wyp逝kuje.
Moim zdaniem nie zaszkodzi spr鏏owa, balsamy nie s drogie, w這sy po nich fajnie wygl康aj (nie tylko je郵i chodzi o kolor), w moim wypadku s bardzo wydajne (1 tubka = kilka u篡), do kupienia za mniej ni 10z w Naturze. Z innymi szamponetkami nie pr鏏owa豉m, ale Venit mog spokojnie poleci
Je瞠li co nie ma utleniacza albo chocia masy rozja郾iaj帷ych sk豉dnik闚 pochodz帷ych z natury, to nie ma mo磧iwo軼i rozja郾ienia. My郵, 瞠 Tw鎩 kolor tylko wydaje si ja郾iejszy, bardziej b造szczy, bo jest oblepiony barwnikami.

Jasne, 瞠 nie zaszkodzi spr鏏owa, tym bardziej, 瞠 Venita ma do嗆 bezpieczne sk豉dy, w przeciwie雟twie do wielu niby zmywalnych szamponetek (te posiadaj pochodne amoniaku, kt鏎e mog da w ko嗆 porowatym w這som)
mikroREKLAMA

Stary 2013-07-04, 07:02   #3447
Anna19101986
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 784

Hej dziewczyny
mam takie pytanie odno郾ie szamponetki paletta
Zamierzam sobie ni ufarbowa w這sy tylko mam jeden malutki problem czy ta szamponetka zadzia豉 na moich farbowanych w這sach...... by造 kiedy farbowane na jasny bl康 a teraz na ciemniejszy z racji znudzenia kolorem , ale tak sie zastanawiam czy zadzia豉 hmmm podpowiedzcie mi czy szamponetka zadzia豉 na moich w這sach i czy firma palett jest dobra?
Anna19101986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-04, 08:52   #3448
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
Odp: Dot.: Farbowanie czarnych w這s闚 szamponetk, wypali?

Cytat:
Napisane przez Anna19101986 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
mam takie pytanie odno郾ie szamponetki paletta
Zamierzam sobie ni ufarbowa w這sy tylko mam jeden malutki problem czy ta szamponetka zadzia豉 na moich farbowanych w這sach...... by造 kiedy farbowane na jasny bl康 a teraz na ciemniejszy z racji znudzenia kolorem , ale tak sie zastanawiam czy zadzia豉 hmmm podpowiedzcie mi czy szamponetka zadzia豉 na moich w這sach i czy firma palett jest dobra?
Zalezy jaki masz teraz kolor. A palette niekoniecznie jest dobr firm.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-07, 01:03   #3449
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888
Dot.: Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Witam
Czy kto doradzi mi jaki odcie szamponetki i jakiej firmy wzi望, aby osi庵n望 taki efekt? M鎩 kolor w這s闚 to blond poziom 8 / 9.

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-11, 13:09   #3450
lovelike
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Farbowanie w這s闚 szamponetk u 15 latki

Witam chcia豉bym si zapyta, czy je瞠li b璠 farbowa豉 w這sy szamponetk koloru "intensywna czerwie" to b璠 mia豉 odrosty? Kupi豉m wczoraj 2 saszetki z Mariona numer 56. No i zafarbowa豉m ko鎍闚ki nie wida za bardzo koloru, mo瞠 pod 鈍iat貫m. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚 to m鎩 pierwszy raz, a strasznie boj si 瞠 b璠 mia豉 odrosty albo nie zejdzie mi to do wrze郾ia. Bo jednak te ko鎍e zawsze mog podci望 i nie b璠zie wida.
A przechodz帷 do rzeczy to pytania s nast瘼uj帷e :
1. Czy b璠 mia豉 odrosty?
2. Czy kolor zejdzie mi do wrze郾ia?
3. Czy kto ju farbowa t szamponetk w這sy
(dodam 瞠 mam w這sy koloru br您)

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.