Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-10-24, 10:00   #3481
esor
Mamusia Luty 2016

Wiadomo軼i: 4 122
Dot.: szamponetka/nietrwa豉 farba na jasne w這sy PYTANIE :)

Cholera No to niedobra odpowied My郵a豉m, 瞠 szamponetki s w豉郾ie troszk jak farba plakatowa na w這sach haha, 瞠 w ogole nie wnika... I nie istnieje nic takiego co by zafarbowa這 w這sy i zmy這 si szybko ca趾owicie?

03.10.2015 穎na

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-24, 20:36   #3482
esor
Mamusia Luty 2016

Wiadomo軼i: 4 122

A co takiego? http://allegro.pl/toner-tonery-do-wl...635099100.html
Taki toner nie zmyje si szybko ca趾owicie?

03.10.2015 穎na

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-24, 20:52   #3483
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Cytat:
Napisane przez esor Poka wiadomo嗆
Toner powinien si zmy, ale nie wiem, jak zachowa si na w這sach rozja郾ianych. To zale篡 te od tego, w jakim stopniu s zniszczone.
Stary 2013-10-24, 22:55   #3484
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331
Dot.: Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby kolor zszedl do konca

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-27, 13:15   #3485
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Mnie si szamponetki nigdy nie zmywa造 do ko鎍a, bez wzgl璠u na to, czy by造 k豉dzione na w這sy rozja郾iane wcze郾iej, czy nie. Za to kolor z toner闚 豉pa si tylko na moich rozja郾ianych w這sach i bardzo szybko si zmywa w ca這軼i.
Stary 2013-10-31, 11:03   #3486
uwielbienie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
rozja郾ienie w這s闚 szamponem koloryzuj帷ym

Dziewczyny,
od jakiego roku farbuj w這sy szamponem koloryzuj帷ym z Joanny.
Jestem z niego bardzo zadowolona bo nie niszczy w這s闚, nie mam odrost闚, a kolor stopniowo si wyp逝kuje.
Sw鎩 naturalny kolor mam 鈔edni br您, farbuj na czekoladowy br您. Generalnie moje w這sy nie powr鏂i造 do naturalnego koloru, bo ten na這穎ny kolor mimo, 瞠 stopniowo si wyp逝kuje to i tak zostaje. Teraz chcia豉bym w這sy rozja郾i, na jasny br您. I co by軼ie mi poleci造? Nie chc u篡wa zwyk貫j farby bo nie chc odrost闚. Czy poleci造by軼ie mi jaki konkretny kolor z Joanny lub innych szampon闚 koloryzuj帷ych 瞠by z czekoladowego br您u, kt鏎y ju nie jest taki ciemny, zrobi jasny br您?
uwielbienie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-31, 11:13   #3487
Lady_Caroline
Zadomowienie

Dot.: rozja郾ienie w這s闚 szamponem koloryzuj帷ym

Niestety odrosty b璠, bo pozb璠ziesz si pigmentu z w這sow. W tym wypadku szampon koloryzuj帷y dzia豉 jak farba, tyle, 瞠 wnika we w這s na innym poziomie. Jak nak豉dasz czekoladowy br您, to nadajesz im inny odcie b康 przyciemniasz, dlatego si troche sp逝kuje, ale z blondami jest tak, 瞠 pozbywasz si pigmentu, wi璚 on ju nie wraca, st康 te odrosty.
Stary 2013-10-31, 14:11   #3488
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez uwielbienie Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
od jakiego roku farbuj w這sy szamponem koloryzuj帷ym z Joanny.
Jestem z niego bardzo zadowolona bo nie niszczy w這s闚, nie mam odrost闚, a kolor stopniowo si wyp逝kuje.
Sw鎩 naturalny kolor mam 鈔edni br您, farbuj na czekoladowy br您. Generalnie moje w這sy nie powr鏂i造 do naturalnego koloru, bo ten na這穎ny kolor mimo, 瞠 stopniowo si wyp逝kuje to i tak zostaje. Teraz chcia豉bym w這sy rozja郾i, na jasny br您. I co by軼ie mi poleci造? Nie chc u篡wa zwyk貫j farby bo nie chc odrost闚. Czy poleci造by軼ie mi jaki konkretny kolor z Joanny lub innych szampon闚 koloryzuj帷ych 瞠by z czekoladowego br您u, kt鏎y ju nie jest taki ciemny, zrobi jasny br您?
Nie rozja郾isz. Nawet farb farbowanych w這s闚 nie rozja郾isz.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-01, 18:45   #3489
senira666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 608

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Nie rozja郾isz. Nawet farb farbowanych w這s闚 nie rozja郾isz.
Szamponetka nie ale rozjasniaczem oczywi軼ie: )

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

A tak mnie zastanawia... szamponetki to w og鏊e 豉pi na farbowanych w這sach? ? Bo pami皻am ze pare lat temu nie lapaly.

Stary 2013-11-02, 11:07   #3490
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez senira666 Poka wiadomo嗆
Szamponetka nie ale rozjasniaczem oczywi軼ie: )

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

A tak mnie zastanawia... szamponetki to w og鏊e 豉pi na farbowanych w這sach? ? Bo pami皻am ze pare lat temu nie lapaly.

Szamponetka nie, farba tez nie, tylko rozjasniaczem, no chyba ze masz naturalny kolor (max jasny braz), wtedy farba z oksy 9% da sie leko rozjasnic, zawsze na cieply odcien.

Szamponetki lapia na farbowanych, o ile to bedzie ciemniejszy kolor.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-06, 21:29   #3491
Marika96
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
W這sy-szamponetka

Hej!
Postanowi豉m troch przyciemni sobie w這sy, no ale tu zaczyna si problem.
Moje naturalne w這sy to niby ciemny blond, ale tak "mysi". Ale odk康 pami皻am zawsze mia豉m rozja郾ione w這sy od s這鎍a(g這wnie na wierzchu, pod spodem ciemniejsze). Pod koniec wakacji postanowi豉m je troch rozja郾i, a w豉軼iwie to bardziej wyr闚na kolor. U篡豉m rozja郾iacza z spray'u z Joanny. Niby teraz te odrosty (ok. 2cm, z przodu mniej nie jest jako super widoczny, bo par os鏏 m闚i這 mi, 瞠 nawet go nie wida, czy tam nie rzuca si w oczy.
No ale przechodz帷 do tematu :
kupi豉m sobie szamponetk z Mariona- ciemny blond. Zrobi豉m pr鏏 na pasemku i wysz這 w miar fajnie, taki kolor jak chcia豉m. No i tu moje obawy, 瞠 b璠zie dosy widoczna r騜nica mi璠zy kolorem na odrostach a rozja郾ionymi w這sami.
No i jak to jest z t szamponetk? Rozja郾ione w這sy bardziej si farbuj? Czy mam d逝瞠j "potrzyma" na odrostach czy jak? Czy mo瞠 jako "wymiesza" kolory? Przyznam si, 瞠 boj si te, 瞠 gdy mi si wyp逝cze, to zostanie brzydki kolor.

Prosze o pomoc, bo zupe軟ie sie na tym nie znam,
Z g鏎y dziekuj, buziaki
Marika96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-06, 22:53   #3492
Lady_Caroline
Zadomowienie

Dot.: W這sy-szamponetka

Szamponetka powinna dobrze chwyci, do嗆 szybko si wyp逝cze, ale te nie do ko鎍a. I raczej bym nie miesza豉. Nie wiem jak jest z Marionem, ale jak u篡wa豉m szamponetki z Joanny, to kolor wyszed jak na opakowaniu, a k豉d豉m na kilkukrotnie rozja郾iane w這sy.
Stary 2013-11-06, 22:57   #3493
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: W這sy-szamponetka

Szamponetki Marion p逝cz si bardzo szybko, przynajmniej ciemne i czerwone i przynajmniej na moich w這sach . Co do tego jak wyjdzie, z racji tego, 瞠 to szamponetka, s康z, 瞠 r闚no. Spr鏏uj- to akurat zejdzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-14, 21:06   #3494
Sarolinda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
jasna szamponetka palette na ciemne w這sy i wypadanie po niej

witam )
Mam problem i prosbe do was chcia豉m poesperymentowac z kolorem w這s闚 mam w這sy w kolorze 鈔edni br您, nigdy nie farbowane d造gosci mniej wi璚ej do po這wy plec闚. Chcia豉m spr鏏owa Palette z這ty blond szampon do 24 my. Czy jest mo磧iwe 瞠 zmieni mi kolor w這s闚 ? Czy wyp逝cze sie z w這s闚 ? i s造sza豉m 瞠 po tym szamponie strasznie wypadaja w這sy czy to prawda ?? dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

prosze baardzo o odpowiedzi
Sarolinda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-14, 21:31   #3495
gusia825
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
Dot.: jasna szamponetka palette na ciemne w這sy i wypadanie po niej

Cytat:
Napisane przez Sarolinda Poka wiadomo嗆
witam )
Mam problem i prosbe do was chcia豉m poesperymentowac z kolorem w這s闚 mam w這sy w kolorze 鈔edni br您, nigdy nie farbowane d造gosci mniej wi璚ej do po這wy plec闚. Chcia豉m spr鏏owa Palette z這ty blond szampon do 24 my. Czy jest mo磧iwe 瞠 zmieni mi kolor w這s闚 ? Czy wyp逝cze sie z w這s闚 ? i s造sza豉m 瞠 po tym szamponie strasznie wypadaja w這sy czy to prawda ?? dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

1. Mo瞠 nie by efektu, albo b璠zie znikomy.
2. Je郵i ma w sobie rozja郾iacz to nigdy si nie zmyje z w這s闚, nie da si cofn望 rozja郾iania.
Stary 2013-12-14, 21:46   #3496
Sarolinda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

nie ma w sobie rozja郾iacza. Chodzi mi tylko o lekko zmiane czy ten szampon do 24 myc z豉pie ?
Sarolinda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-15, 08:57   #3497
Syl993
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 712

Cytat:
Napisane przez Sarolinda Poka wiadomo嗆
witam )

Pierwsze moje malowanie wlosow to byla szamponetka, po zmyciu i wysuszeniu wlosow nie zmienily sie ani troche. One chyba dzialaja ale na dziewczyny z jasnymi wlosami. Na mnie dopiero podzialala farba.
Syl993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-15, 11:24   #3498
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

W 100% si nie zmyje, ona prawdopodobnie b璠zie mie utleniacz 9% - czyli wysoki, wi璚 rozja郾i naturalne w這sy, za to ci篹ko przewidzie jak bardzo.
A rozja郾ione w這sy ju nie wr鏂 do swojego pierwotnego koloru.
Fram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-15, 13:40   #3499
SceneQueene
Zakorzenienie

Ewentualnie nadasz sobie refleksu. Jasna farba a ju tym bardziej p馧trwa豉 absolutnie nie rozja郾i Ci w這s闚 diametralnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-12-26, 21:20   #3500
MissSwifter
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Farbowanie szamponetk - z br您u na czer.

Ja chcia豉bym zrobi to samo co podana u篡tkowniczka w po軼ie --> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327757 szamponetk z br您u na czer. Problem w tym 瞠 chc naprawd dobr szamponetk, wiem 瞠 z palette nie mam ju u篡wa, a wi璚 jaka jest najlepsza? No i czy u fryzjera da這by si to zrobi, bo nie ukrywam 瞠 obawiam si robi takie co na w豉sn r瘯.
MissSwifter jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-28, 15:16   #3501
maracaibo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
co polecacie?

Witam

Od jakiego czasu bij si z my郵ami o to czy farbowa w這sy czy nie, kiedy juz pr鏏owa豉m, ale mia豉m straszny problem z odrostami i w這sy mi sie niestety troch zniszczy造
wpad豉m jednak na pomys aby zastosowa mo瞠 szamponekt, kt鏎a zmywa si troche wi璚ej ni po 5 umyciach. moja znajoma stosuje farb perfect mousse i twierdzi, 瞠 po niej kolor nie utrzymuje si wcale tak d逝go i dzi瘯i temu nie wida odrost闚.
chcia豉m zaznaczy, 瞠 w這sy mam ciemny blond, lekko wpadaj帷y w rufy, a zafarbowac bym chcia豉 na ciemniejszy co wchodz帷ego w czekolad..
czy znacie jakie farby do w這s闚, dobrej jako軼ie, aczkolwiek, nie utrzymuj帷e si d逝go na w這sach? ;>
maracaibo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-28, 16:07   #3502
Ziqu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131
Dot.: co polecacie?

Dziewczyny mam okropny problem.
Pofarbowa豉m wczoraj w這sy Castingiem Creme Gloss, odcie czerwone jab趾o.
Wygl康am fatalnie, a kolor mimo wielu my nie chce zej嗆...
Czy mog teraz pofarbowa te Castingiem ale na kolor zbli穎ny do mojego, ewntualnie troch ciemniejszy? Czy to z豉pie? B豉gam o pomoc, jestem zrozpaczona...
Stary 2013-12-29, 12:49   #3503
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Farbowanie szamponetk - z br您u na czer.

Cytat:
Napisane przez MissSwifter Poka wiadomo嗆
Ja chcia豉bym zrobi to samo co podana u篡tkowniczka w po軼ie --> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327757 szamponetk z br您u na czer. Problem w tym 瞠 chc naprawd dobr szamponetk, wiem 瞠 z palette nie mam ju u篡wa, a wi璚 jaka jest najlepsza? No i czy u fryzjera da這by si to zrobi, bo nie ukrywam 瞠 obawiam si robi takie co na w豉sn r瘯.
We szamponetk Joanny. Nic trudnego- nak豉dasz na w這sy dok豉dnie, trzymasz tyle minut, ile masz na opakowaniu i myjesz w這sy. Fryzjerzy nie farbuj szamponetkami, bo chyba, 瞠 "ciocia po znajomo軼i".

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez maracaibo Poka wiadomo嗆
Witam

Od jakiego czasu bij si z my郵ami o to czy farbowa w這sy czy nie, kiedy juz pr鏏owa豉m, ale mia豉m straszny problem z odrostami i w這sy mi sie niestety troch zniszczy造
wpad豉m jednak na pomys aby zastosowa mo瞠 szamponekt, kt鏎a zmywa si troche wi璚ej ni po 5 umyciach. moja znajoma stosuje farb perfect mousse i twierdzi, 瞠 po niej kolor nie utrzymuje si wcale tak d逝go i dzi瘯i temu nie wida odrost闚.
chcia豉m zaznaczy, 瞠 w這sy mam ciemny blond, lekko wpadaj帷y w rufy, a zafarbowac bym chcia豉 na ciemniejszy co wchodz帷ego w czekolad..
czy znacie jakie farby do w這s闚, dobrej jako軼ie, aczkolwiek, nie utrzymuj帷e si d逝go na w這sach? ;>
Perfect Mousse zbiera rzeczywi軼ie w鈔鏚 moich znajomych same pozytywne recenzje- 鄉ia這 mo瞠sz ni sobie w這ski przyciemni.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ziqu Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam okropny problem.
Pofarbowa豉m wczoraj w這sy Castingiem Creme Gloss, odcie czerwone jab趾o.
Wygl康am fatalnie, a kolor mimo wielu my nie chce zej嗆...
Czy mog teraz pofarbowa te Castingiem ale na kolor zbli穎ny do mojego, ewntualnie troch ciemniejszy? Czy to z豉pie? B豉gam o pomoc, jestem zrozpaczona...
A jaki jest Tw鎩 kolor?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-29, 15:25   #3504
karla_t
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Witajcie Dziewczyny,mam nadzieje, ze trafilam na odpowiedni watek.

Otoz jestem farbowana blondynka, regularnie co 2-3 m-ce robie balejaz... Od pewnego czasu czytam watek o olejowaniu i przeraza mnie mysl,ze na zadbane wlosy (ktore mam nadzieje bede po kuracjach olejami) mialabym nakladac regularnie rozjasniacz... Dlatego moje pytanie brzmi co wy robicie (i jak) z wlosami aby byly piekne bez balejazu? Nie chodzi mi o Jakis konkretny odcien blondu ,po prostu chcialabym pozostac nadal blondynka,ale robiac to z glowa, tak by tych wlosow nie niszczyc. Dopowiem tylko, ze nigdy sama nie kladlam zadnej farby blond na wlosy, dlatego w tym temacie jestem laikiem. Bede wdzieczna za wszelkie rady
karla_t jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-30, 00:54   #3505
Ziqu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131

SceneQueene字edni blond.
Stary 2013-12-30, 13:40   #3506
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ziqu Poka wiadomo嗆
SceneQueene字edni blond.
Przykro mi, Kochana, blond po這穎ny na czerwie nie ma szans chwyci. Mo瞠sz albo p逝ka porz康nym szamponem przeciw逝pie穎wym, albo spr鏏owa dekoloryzacji. Pr鏏uj tak瞠 lekkich szampon闚 rumiankowych, maseczki z jajkiem i miodem.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karla_t Poka wiadomo嗆
Witajcie Dziewczyny,mam nadzieje, ze trafilam na odpowiedni watek.

Otoz jestem farbowana blondynka, regularnie co 2-3 m-ce robie balejaz... Od pewnego czasu czytam watek o olejowaniu i przeraza mnie mysl,ze na zadbane wlosy (ktore mam nadzieje bede po kuracjach olejami) mialabym nakladac regularnie rozjasniacz... Dlatego moje pytanie brzmi co wy robicie (i jak) z wlosami aby byly piekne bez balejazu? Nie chodzi mi o Jakis konkretny odcien blondu ,po prostu chcialabym pozostac nadal blondynka,ale robiac to z glowa, tak by tych wlosow nie niszczyc. Dopowiem tylko, ze nigdy sama nie kladlam zadnej farby blond na wlosy, dlatego w tym temacie jestem laikiem. Bede wdzieczna za wszelkie rady
Kochana, je郵i jeste ju blondynk- wystarczy, 瞠 od czasu do czasu na這篡sz sobie na w這sy jasn blond farb- pokryje przecie jasne ju w這sy. S nawet lekkie farby w piankach. Gorzej, je郵i masz ciemny odrost. W闚czas czeka Ci albo jego rozja郾ianie (rzeczywi軼ie) albo po這瞠nie farby na wy窺zym oxydancie. Je郵i sama nie masz do鈍iadczenia- musisz znale潭 dobr fryzjerk.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-30, 22:26   #3507
karla_t
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Kochana, je郵i jeste ju blondynk- wystarczy, 瞠 od czasu do czasu na這篡sz sobie na w這sy jasn blond farb- pokryje przecie jasne ju w這sy. S nawet lekkie farby w piankach. Gorzej, je郵i masz ciemny odrost. W闚czas czeka Ci albo jego rozja郾ianie (rzeczywi軼ie) albo po這瞠nie farby na wy窺zym oxydancie. Je郵i sama nie masz do鈍iadczenia- musisz znale潭 dobr fryzjerk.
Oj i chcialam dzis dobrze a wyszlo okropnie, pomyslalam ze zafarbuje dzis wlosy, kolezanka polozyla rozjasniacz na odrosty(bo sa niestety ciemne), a pozniej farbe i wyszla jedna wielka zolc, jestem zalamana, a najgorsze ze zadnej fryzjerki juz na jutro nie znajde,bogu dzieki ze sylwestra w domu spedzam. Chcialam dobrze, a wyszlo do d... chcialam zadabac o te moje wlosy a chyba zniszczylam je jeszcze bardziej
karla_t jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-31, 16:25   #3508
SceneQueene
Zakorzenienie

Teraz tylko och這dzenie- fioletowa p逝kanka / szampon z Joanny fioletowy + maseczka och豉dzaj帷a do blondu Marion i 鄴販i si pozb璠ziesz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-01-05, 22:47   #3509
wonka080
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cytat:
Napisane przez esor Poka wiadomo嗆
Farbowa豉m w這sy tonerami w odcieniach br您u u fryzjera. Wspominam je bardzo dobrze. Kolor spiera si bardzo r闚nomiernie, odrost nie by mocno widoczny, 豉dnie zlewa si z ca造m kolorem, ale nie zszed ca趾owicie. Oczywi軼ie musz doda, 瞠 mia豉m wcze郾iej farbowane w這sy normalnymi farbami.

Ja mam inne pytanie. Czy kto stosowa mo瞠 szampon koloryzuj帷y z Joico? Bardzo interesuje mnie ten produkt i zastanawiam si czy jest warty uwagi
Stary 2014-01-09, 23:37   #3510
AnetaChan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515
Rudy! zostanie, czy nie zostanie? oto jest pytanie ;)

Hej
Moje w這sy maj odcie 鈔edniego-po jasny blond. Ostatnio zacz窸am si jednak zastanawia jak wygl康a豉bym w rudych. Chcia豉bym wypr鏏owa na nich wi璚 szamponetk. Zdaj sobi jednak spraw z tego, 瞠 obietnice producenta, 瞠 kolor zejdzie po 6-8 myciach, nie musz by zbyt trafne. Wol wi璚 zapyta Was: czy kt鏎a z Was farbowa豉 blond w這sy rud szamponetk? po ilu myciach zszed Wam ten rudy? I czy je瞠li nie zejdzie sam, to po potraktowaniu go farb kt鏎 zwykle u篡wam, wr鏂i do normalno軼i, czy ju do ko鎍a zostanie mi ruda po鈍iata?
Zale篡 mi na w miar szybkich odpowiedziach, tak瞠 przepraszam, ale nie mam czasu na przekopanie ca貫go forum
AnetaChan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.