Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 119 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-03-23, 10:53   #3541
meforq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

tak te my郵a豉m, niestety u篡豉m korzennego br您 i teraz mi si sp逝ka這 ale jest ta paskudna ruda po鈍iata, jak jestem w cieniu to w這sy maj 豉dny ciep造 br您 a jak na s這鎍u to 鈍iec marchewk...i przyznam, 瞠 to mnie najbardziej za豉muje szczeg鏊nie, 瞠 z przodu na "grzywce" wysz造 ca趾iem rude. Czy kto wie jak tej rudej po鈍iaty si pozby albo chocia jak捷 j za豉godzi. Moje naturalne w這sy to jasny br您, mysi blond, tak pomi璠zy.
My郵 nad pomalowaniem czekoladowym br您em ale nie wiem ? czy on te ma taki rudy przeb造sk ?
raz malowa豉m szamponetk kawowy br您 z joanny to kolor by ciemno br您owy, taki ch這dny mo瞠 kto doradzi jak taki kolor uzyska ? szampony koloryzuj帷ego w tym odcieniu niestety nie ma.
meforq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-23, 12:31   #3542
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Cytat:
Napisane przez meforq Poka wiadomo嗆
tak te my郵a豉m, niestety u篡豉m korzennego br您 i teraz mi si sp逝ka這 ale jest ta paskudna ruda po鈍iata, jak jestem w cieniu to w這sy maj 豉dny ciep造 br您 a jak na s這鎍u to 鈍iec marchewk...i przyznam, 瞠 to mnie najbardziej za豉muje szczeg鏊nie, 瞠 z przodu na "grzywce" wysz造 ca趾iem rude. Czy kto wie jak tej rudej po鈍iaty si pozby albo chocia jak捷 j za豉godzi. Moje naturalne w這sy to jasny br您, mysi blond, tak pomi璠zy.
My郵 nad pomalowaniem czekoladowym br您em ale nie wiem ? czy on te ma taki rudy przeb造sk ?
raz malowa豉m szamponetk kawowy br您 z joanny to kolor by ciemno br您owy, taki ch這dny mo瞠 kto doradzi jak taki kolor uzyska ? szampony koloryzuj帷ego w tym odcieniu niestety nie ma.

czekoladowy wyjdzie rudo-bordowy. ch這dny odcie powinien wyj嗆 castingiem 513 mro幡e trufle
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 13774108722757.jpg (95,4 KB, 10 za豉dowa)

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 02:11   #3543
pellona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Unhappy Dot.: Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Witam, jestem tu nowa

Potrzebuj Waszej pomocy... Mianowicie, odwali這 mi!
Mia豉m jasne w這sy z blond refleksami, ale du穎 os鏏 m闚i這 mi, 瞠 im "zgin窸am" no wi璚 posz豉m do sklepu i kupi豉m farb GARNIER MIEDZIANY KASZTAN... Jaki chcia豉m kolor? W sumie my郵a豉m, 瞠 wyjdzie podobnie jak na pude趾u, co najwy瞠j z rudymi pasemkami (przez te refleksy)... Ale wyszed totalny tragizm... Od czubka g這wy i tam gdzie by造 na這穎ne refleksy wyszed kasztan... Jak nie czerwie... Natomiast reszta cz窷 w這s闚 jest czarna ;(
Dziewczyny ja nie mog patrze na siebie w lustrze.... Jak farb doradzacie? Jaki odcie? ;(
pellona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 13:19   #3544
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Najpierw musisz wyp逝ka t. Szampony przeciw逝pie穎we, kosmetyki do blondu, maska z 鄴速ka, cytryny i miodu na 2/3 h. Od razu po farbowaniu inn farb nic nie zdzia豉sz, chyba, 瞠 czarn a to nie ma sensu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 14:35   #3545
asia10933
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 970

Cytat:
Napisane przez pellona Poka wiadomo嗆
Witam, jestem tu nowa

Potrzebuj Waszej pomocy... Mianowicie, odwali這 mi!
Mia豉m jasne w這sy z blond refleksami, ale du穎 os鏏 m闚i這 mi, 瞠 im "zgin窸am" no wi璚 posz豉m do sklepu i kupi豉m farb GARNIER MIEDZIANY KASZTAN... Jaki chcia豉m kolor? W sumie my郵a豉m, 瞠 wyjdzie podobnie jak na pude趾u, co najwy瞠j z rudymi pasemkami (przez te refleksy)... Ale wyszed totalny tragizm... Od czubka g這wy i tam gdzie by造 na這穎ne refleksy wyszed kasztan... Jak nie czerwie... Natomiast reszta cz窷 w這s闚 jest czarna ;(
Dziewczyny ja nie mog patrze na siebie w lustrze.... Jak farb doradzacie? Jaki odcie? ;(
Ja kiedy kupi豉m z GARNIERA MRO昧Y KASZTAN przy sk鏎ze by czerwony a dalej czarny. 7 latnia s御iadka mnie nie pozna豉 my郵a豉 瞠 to czarownica....

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 19:18   #3546
pellona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Najpierw musisz wyp逝ka t. Szampony przeciw逝pie穎we, kosmetyki do blondu, maska z 鄴速ka, cytryny i miodu na 2/3 h. Od razu po farbowaniu inn farb nic nie zdzia豉sz, chyba, 瞠 czarn a to nie ma sensu.
Tak te w豉郾ie my郵a豉m, 瞠 nic nie zdzia豉m do momentu a jej si troch nie pozb璠... Strasznie Ju teraz codziennie w這sy myj by tylko jak najszybciej ten kolor si spra... Tak to jest, odwali這 mi i mam kar ehh

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asia10933 Poka wiadomo嗆
Ja kiedy kupi豉m z GARNIERA MRO昧Y KASZTAN przy sk鏎ze by czerwony a dalej czarny. 7 latnia s御iadka mnie nie pozna豉 my郵a豉 瞠 to czarownica....
Sk康 ja to znam... Z pocz徠ku farbowa豉m na ciemny br您 no i te mi wyszed kruczo-czarny... Gdy posz豉m do kuzynki zobaczy jej ma陰 kilkumiesi璚zn c鏎eczk to na m鎩 widok si rozrycza豉. A gdy w ko鎍u wybawi豉m z moich w這s闚 odcie czarnego i doprowadzi豉m si do jasnych kolor闚 to mi odwali這. My郵a豉m, 瞠 wyjdzie jaki fajny rudawy/miedziany kolor... A tu znowu czarny ;/
pellona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-04, 21:27   #3547
papiga
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Czego si tak dzieje?

Witam, nie wiem czy by ju taki w徠ek czy nie ale postanowi豉m za這篡 nowy. Ot騜, powiedzmy 瞠 z 10 razy farbowa豉m w這sy szamponetk ( 2x z firmy Joanna, a tak to Palette) w odcieniu ciemny br您. Kilka razy po farbowaniu zdarzy這 mi si, 瞠 pod 鈍iat這 moje w這sy przybiera造 kolor fioletowy, a nieraz nie przybieraly takiego koloru. Czy Wy te mia造scie taki problem? Jest jakis sposob zeby temu zaradzic? Chcialabym znowu przefarbowac sie na taki kolor, ale boje sie ze znowu bede miala fioletowe wlosy pod swiatlo, a nie chce tego bardzo sprobowalabym farba pofarbowac z tym ze boje sie ze bedzie to samo, i teraz nie zeszloby tak szybko jak po szamponetce, no i jeszcze przeraza mnie wizja odrostow... powotrze sie, no wiec znacie jakis sposob zeby po farbowaniu szamponetka nie mila fioletowych wlosow?? dodam ze jestem ciemna blodnynka
papiga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 11:19   #3548
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 465
Dot.: Korzenny br您 - SZAMPON KOLORYZUJ。Y 24 MYCIA ?

Cytat:
Napisane przez baajkowa Poka wiadomo嗆
z mojego do鈍iadczenia te szampony do dwudziestu kilku my nie schodz ca趾owicie. kolor si wyp逝kuje, ale zawsze co na w這sach zostaje.
Nawet szampony na 8 my trzymj si d逝瞠j, ja ju po kilkakrotnym farbowaniu czerni nie zauwa瘸m wymywania, ci庵le mam czarne i pokryte, a farbuj szamponikem tak raz na 3 tygodnie.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-05, 17:14   #3549
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Czego si tak dzieje?

Cytat:
Napisane przez papiga Poka wiadomo嗆
Witam, nie wiem czy by ju taki w徠ek czy nie ale postanowi豉m za這篡 nowy. Ot騜, powiedzmy 瞠 z 10 razy farbowa豉m w這sy szamponetk ( 2x z firmy Joanna, a tak to Palette) w odcieniu ciemny br您. Kilka razy po farbowaniu zdarzy這 mi si, 瞠 pod 鈍iat這 moje w這sy przybiera造 kolor fioletowy, a nieraz nie przybieraly takiego koloru. Czy Wy te mia造scie taki problem? Jest jakis sposob zeby temu zaradzic? Chcialabym znowu przefarbowac sie na taki kolor, ale boje sie ze znowu bede miala fioletowe wlosy pod swiatlo, a nie chce tego bardzo sprobowalabym farba pofarbowac z tym ze boje sie ze bedzie to samo, i teraz nie zeszloby tak szybko jak po szamponetce, no i jeszcze przeraza mnie wizja odrostow... powotrze sie, no wiec znacie jakis sposob zeby po farbowaniu szamponetka nie mila fioletowych wlosow?? dodam ze jestem ciemna blodnynka
szamponetki bardzo cz瘰to daj refleksy- nie s one tak czyste jak farby, szczeg鏊nie je郵i nak豉da si je na du穎 ja郾iejsze w這sy.
je郵i szukasz farby- we natur (4.0), kt鏎a nie powinna da refleks闚, tudzie ch這dny odcie (4.1).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-04-16, 10:18   #3550
studentka2605
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
wyp逝kany rudy- szamponetka?

Hej,
mam u fryzjera zrobione rude ombre (podobne jak na za陰czonym zdj璚iu). Z racji tego, 瞠 rudy szybko si wyp逝kuje i na chwil obecn moje w這sy ju 鈔ednio estetycznie wygl康aj ...
czy nic si nie stanie jakbym na這篡豉 na nie szapmonetk lub szampon koloryzuj帷y?
Czy w zwi您ku z tym przy najbli窺zym farbowaniu nie b璠 mia豉 瘸dnych problem闚?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0392.jpg (77,4 KB, 13 za豉dowa)
studentka2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-16, 14:10   #3551
aniaa_2323
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Hej dziewczyny! Pisz tu z pro軸 o pomoc, bo nie wiem zupe軟ie co zrobi. Mianowicie chodzi o zmycie szamponetki z w這s闚. M鎩 naturalny kolor to blond, ni ciemny, ni jasny. Generalnie nier闚nomierny od jasnego z wierzchu po ciemny od spodu. 柝e si w nim czu豉m, uwa瘸m 瞠 wygl康am nijako, kolor zlewa mi si z cer, kolorem oczu i ca這嗆 wygl康a豉 md這. Postanowi豉m pr鏏owa br您u, taki ch這dny, naturalnie wygl康aj帷y br您, bez rudych odcieni. Aby Sprawdzi jaki da to efekt postanowi豉m spr鏏owa od szamponetki. Wybra豉m te z mariona kierowana pozytywnymi opiniami mojej siostry. Kupi豉m kawowy br您 gdy wed逝g zdj璚ia na opakowaniu nie mia rudej po鈍iaty i wymiesza豉m go z aksamitnym br您em. Kolor wyszed bardzo 豉dny. ale poniewa trzyma豉m go kr鏒ko, poniewa chcia豉m by w razie czego nie trzyma si d逝go wyp這wia po pierwszym umyciu. Chcia豉m wi璚 przed逝篡 efekt nak豉daj帷 na w這sy jeszcze raz jedn saszetk kawowego br您u trzymaj帷 ma na w這sach tym razem tyle, ile poleci producent. Efekt jest tragiczny. Wyszed mi rudy br您! Jestem przera穎na. Z ka盥ym umyciem br您 ust瘼uje a w這sy s coraz bardziej rude. Nie mam poj璚ia jak si tego pozby. Chc zmy to i pokry farb nietrwa陰 o wymarzonym odcieniu jednak boj si 瞠 ruda po鈍iata nie da si wygry潭 i spieprzy mi efekt farby. Macie jakie sposoby na zmycie szamponetki z w這s闚? Dzisiaj mam zamiar spr鏏owa metody z sodem i octem. Je郵i jednak nie pomo瞠 to mi這 b璠zie mie jak捷 alternatywe. Macie jakie pomy造? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc i ka盥 odpowied

Dodam, 瞠 przeciw逝pie穎wy szampon nie pom鏬, w這sy po myciu nim s jeszcze bardziej rude :/

Edytowane przez aniaa_2323
Czas edycji: 2014-04-16 o 14:33
aniaa_2323 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-17, 12:28   #3552
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: wyp逝kany rudy- szamponetka?

Cytat:
Napisane przez studentka2605 Poka wiadomo嗆
Hej,
mam u fryzjera zrobione rude ombre (podobne jak na za陰czonym zdj璚iu). Z racji tego, 瞠 rudy szybko si wyp逝kuje i na chwil obecn moje w這sy ju 鈔ednio estetycznie wygl康aj ...
czy nic si nie stanie jakbym na這篡豉 na nie szapmonetk lub szampon koloryzuj帷y?
Czy w zwi您ku z tym przy najbli窺zym farbowaniu nie b璠 mia豉 瘸dnych problem闚?
nic si nie stanie, mo瞠sz 鄉ia這 od鈍ie瘸 rudy szamponetk

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-04-18, 17:34   #3553
asia10933
Rozeznanie

Dot.: Czego si tak dzieje?

Cytat:
Napisane przez papiga Poka wiadomo嗆
Do blond闚 s specjalne szampony zmywaj帷e 鄴速e refleksy mo瞠 poszukaj i do innych kolr闚 te co jest.

Stary 2014-04-26, 12:13   #3554
youmynothing
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

mam w這sy farbowane na blond u fryzjera, rozja郾iane samym rozjasniaczem te u g鏎y bo za pierwszym razem rozja郾ia造smy ca貫. no nie wiem jak to by這. dobra fryzjerka chce mi pofarbowa br您owym szamponem za 150 z, bo nie chc ju blondu. czy to si mi op豉ca, jak szybko b璠zie si zmywa? czy lepiej pofarbowa? tak to mi si nie zniszcz a tak jak pofarbujemy szamponem. wie kto? ch皻nie do niej p鎩d, bo jest jednym z najlepszych fryzjer闚 w mie軼ie. i farba i to si bedzie zmywa, ale nie wiem jak d逝go utrzymuje si efekt. nie chc kupowa tanich farb i szampon闚 ze sklepu, nie ufam im.

Edytowane przez youmynothing
Czas edycji: 2014-04-26 o 12:18
youmynothing jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-26, 13:12   #3555
SceneQueene
Zakorzenienie

ja bym sobie kupi豉 profesjonaln farb za oko這 30 z i zrobi豉 sama- 120 z這tych jednak piechot nie chodzi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-04-27, 11:28   #3556
asia10933
Rozeznanie

Kupi豉m z Garniera ostatnio farb i po maturze wreszcie si farbuj

Stary 2014-04-27, 15:38   #3557
SceneQueene
Zakorzenienie

jak?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-04-29, 12:43   #3558
Aligatorek93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
witam
od jakiego czasu zastanawiam si nad powrotem do naturalnego koloru w這s闚 - kasztanowego br您u. aktualnie farbuj w這sy na rudo, ju od dw鏂h lat. w這sy rosn mi szybko, do tego od niedawna wpad豉m we 'w這sowariactwo' i u篡wam ma軼i ko雟kiej na porost w這s闚, wi璚 w這sy ju w og鏊e 鄉igaj, co oczywi軼ie wi捫e si z cz瘰tszym farbowaniem... ponadto ostatnio nie czuj si za dobrze w tym kolorze...

mam pomys, 瞠by zafarbowa w這sy ciemn szamponetk i zobaczy jak si b璠 czu豉 w ciemniejszym kolorze.
i tu moje pytanie: co zrobi w momencie gdy kolor mi si nie spodoba, a szamponetka nie b璠zie si chcia豉 wyp逝ka (wiadomo, jak to z szamponetkami)?

za陰czam te moje zdj璚ia i zdj璚ie w這s闚 mojej siostry (jej kolor i m鎩 naturalny s takie same)

tu zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00982.jpg (143,5 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 013. 18 KWIETNIA.jpg (66,5 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01048.jpg (64,3 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 02.2007.jpg (90,1 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2014-04-29 o 19:40 Pow鏚: post pod postem
Aligatorek93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 13:19   #3559
SceneQueene
Zakorzenienie

musisz p逝ka tak d逝go, a si zmyje, chocia cz瘰to jakie refleksy i tak pozostaj. szampony przeciw逝pie穎we, lub maseczka z miodu, 鄴速ka i cytryny ca趾iem dobrze p逝cz kolor.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-02, 13:46   #3560
Aligatorek93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

dzi瘯i za odpowied
cho nie wiem czy b璠zie przydatna, poniewa po farbowaniu kolor mi si spodoba i postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru. tak czy inaczej dzi瘯uj - zapami皻am na przysz這嗆
Aligatorek93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 15:37   #3561
SceneQueene
Zakorzenienie

to bardzo fajnie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-27, 13:51   #3562
xoVictoriaxo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question Szampony koloryzuj帷e do 28 my BEZ CZERWONYCH REFLEKS紟

Zaczn od tego, 瞠 wielokrotnie szuka豉m odpowiedzi na nurtuj帷e mnie pytania, ale nigdzie nie znalaz豉m satysfakcjonuj帷ych odpowiedzi.
Co jest moim problemem? Tak jak w tytule w徠ku.. Ot騜 poszukuj dobrego i sprawdzonego szamponu koloryzuj帷ego do 28 my (mo瞠 by do 24), w kolorze ciemnego br您u, czy te czekoladowego br您u, kt鏎y NIE POZOSTAWIA RUDYCH/CZERWONYCH REFLEKS紟. Od dawna moim marzeniem jest mie w這sy koloru w這s闚 Natalii Siwiec. Nie chc farbowa w這sy farb trwa陰, upar豉m si na szampon koloryzuj帷y.
Jak wygl康a moja sytuacja? M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. Zacz窸am eksperymentowa z moimi w這sami za pomoc szamponetek. U篡wa豉m Szamponetek do 8 my z Joanny, Multi Color Effect w odcieniu orzechowego br您u. Potem skusi豉m si na zmian odcienia na kasztanowy br您. Z obu by豉m bardzo zadowolona, ale m璚zy這 mnie u瞠ranie si co 2 tygodnie z farbowaniem, szuka豉m czego trwalszego. Si璕n窸am wi璚 po szampon koloryzuj帷y tej samej firmy, w odcieniu kasztanowego br您u. Wysz造 do嗆 czerwone.. czego chcia豉m unikn望. A z ka盥 kolejn pr鏏 zamaskowania czerwonej katastrofy szamponami koloryzuj帷ymi z joanny w odcieniu korzennego br您u, czy p騧niej ciemnego br您u- efekt by coraz gorszy. Obecnie u篡wam szamponu niweluj帷ego te refleksy. Pozosta造 ju tylko lekko rudawe refleksy. Tak wi璚 przymierzam si do kolejnego farbowania szamponem koloryzuj帷ym. Tylko teraz obawiam si, 瞠 je瞠li znowu na這輳 ten z Joanny- ciemny br您, na mojej g這wie pojawi si znowu 'czerwona kupa'. Dlatego prosz o polecenie czego sprawdzonego, po czym czerwie ju na pewno nie wr鏂i i co co ozi瑿i dodatkowo m鎩 obecny kolor.
Opisa豉m wszystko do嗆 obszernie i na szybko, wi璚 moja wypowiedz mo瞠 by nieco 'pogmatwana'.
Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam
xoVictoriaxo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-27, 14:17   #3563
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Szampony koloryzuj帷e do 28 my BEZ CZERWONYCH REFLEKS紟

Wystarczy wybiera farby z oznaczeniami refleks闚 - naturalne albo popielate (0 i 1).
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-27, 14:41   #3564
szynka_w_toscie
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 793

Mo瞠 Loreal Casting Creme Gloss? S odcienie z czerownymi refleksami i bez.
szynka_w_toscie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-28, 21:46   #3565
SceneQueene
Zakorzenienie

wybierz taki z popielem po kropce (1) - b璠zie ch這dny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-17, 23:15   #3566
niebieska27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Witam,

nie wiem, czy to dobry w徠ek, ale mo瞠 kto b璠zie zna odpowied na moje pytanie.

Do tej pory przyciemnia豉m w這sy( z 鈔edniego br您u do ciemnego lub czerni) szamponetkami. Chcia豉bym jednak, aby kolor utrzyma si troszk d逝瞠j, maksymalnie do miesi帷a, tak aby nie pojawia造 si odrosty, ale te nie wyp逝kiwa si po 4-5 myciach.

Chcia豉bym u篡 farby Granier Color & shine w odcieniu 3.0 ciemny br您.
Troch czyta豉m na temat farbowania i do tonowania koloru polecane s profesjonalne farby do kt鏎ych mo積a dobra niskoprocentow wod utlenion.
I tu pojawia si moje pytanie- czy do takiej drogeryjnej farby, mog豉bym u篡 utleniacza np firmy Scandic 1,9 % ?
niebieska27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-18, 12:40   #3567
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Cytat:
Napisane przez niebieska27 Poka wiadomo嗆
Witam,

nie wiem, czy to dobry w徠ek, ale mo瞠 kto b璠zie zna odpowied na moje pytanie.

Do tej pory przyciemnia豉m w這sy( z 鈔edniego br您u do ciemnego lub czerni) szamponetkami. Chcia豉bym jednak, aby kolor utrzyma si troszk d逝瞠j, maksymalnie do miesi帷a, tak aby nie pojawia造 si odrosty, ale te nie wyp逝kiwa si po 4-5 myciach.

Chcia豉bym u篡 farby Granier Color & shine w odcieniu 3.0 ciemny br您.
Troch czyta豉m na temat farbowania i do tonowania koloru polecane s profesjonalne farby do kt鏎ych mo積a dobra niskoprocentow wod utlenion.
I tu pojawia si moje pytanie- czy do takiej drogeryjnej farby, mog豉bym u篡 utleniacza np firmy Scandic 1,9 % ?
Garnier Color & Shine na pewno nie zejdzie po miesi帷u i b璠 odrosty.

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-18, 14:21   #3568
SceneQueene
Zakorzenienie

Mog豉by

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-06-18, 22:04   #3569
Dorcis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Szampon koloryzuj帷y z Palette

Witam .
Chcia豉bym dowiedzie si jakie s wasze opinie na temat szamponu koloryzuj帷ego z palette . Ot騜 b璠zie to moje pierwsze farbowanie i nurtuj mnie pytania - czy szampon ten nie niszczy w這s闚 i do ilu my si utrzymuje ?
Dorcis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-18, 22:43   #3570
niebieska27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

super, bardzo dzi瘯uj za odpowiedzi
niebieska27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.