Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-12-12, 00:35   #3631
anonimka321
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74
Dot.: Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Co w tym mo瞠 by... Dzi瘯i dziewczyny za pomoc Jak jednak zdecyduj si na t pr鏏 z palette dam zna czy co wysz這
anonimka321 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-16, 20:09   #3632
hollowgoat
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Szampon koloryzuj帷y bez rudych refleks闚.

edytowa豉m po dodaniu posta: widz, ze post闚 jest srylion, wrzucanych w jeden w徠ek.. .szkoda, bo chyba nie doczekam sie odpowiedzi - gdyby jednak ktos zechal odpisac to prosze na PM.. dzi瘯i.. Widz, ze od moim postem ktos juz zada kolejne pytanie o "sianowatosci wlosow po szamponetce"

Witajcie.
Prosze o porad w sprawie szamponu koloryzuj帷ego (kluczow rol odegraj zdj璚ia z za陰cznik闚) - nie farby, nie szamponetki. Interesuje mnie taki do 24-my.
Podobno barwnik kt鏎y nadaje w這som rude refleksy jest jednym z tanszych i dlatego nami皻nie dodaje sie go do szampon闚 koloryzujacych - mnie on nie interesuje - mam juz do嗆 rudo軼i.

Chcialabym pofarbowa w這sy na kolor jednolity, ch這dny.
Taki jak w zalaczniku - jedno zdj璚ie pokazuje kolor kt鏎y mam (rudo軼i-pozosta這軼i / ale odrosty ju s!)
- drugie natomiast takie kolory jak bym chciala.

Pech chce, ze jak bior 鈔edni blond lub ciemny blond to wychodzi naprawde ciemny odcie - wsr鏚 szamponetek 4-8 my sa tylko rudawe refleksy, natomiast wolalabym miec odcien nieco dluzej na w這sach, wiec 24 mycia - odcie ch這dny.

Na razie chcialabym unikn望 wizyty u fryzjera.

Jesli kt鏎a z was moze mi jakis szampon polecic i sama farbowa豉 na ten kolor to milo by bylo zobaczyc efekt farbowania Z gory dzi瘯i za pomoc.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2ff.jpg (26,3 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg new-1.jpg (82,1 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez hollowgoat
Czas edycji: 2015-03-17 o 18:32
hollowgoat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-17, 10:24   #3633
MarzannaK
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Dlaczego po zwyk貫j szamponetce moje nie farbowane w這sy sta造 si "sianowate" ?? o.O

http://galeriabobasa.com.pl/
MarzannaK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-17, 12:44   #3634
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez MarzannaK Poka wiadomo嗆
Dlaczego po zwyk貫j szamponetce moje nie farbowane w這sy sta造 si "sianowate" ?? o.O
Szamponetka mog豉 je wysuszy.
Stary 2015-03-17, 13:38   #3635
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Cytat:
Napisane przez MarzannaK Poka wiadomo嗆
Pewnie to jej wina. Niekt鏎e szamponetki robi z w這s闚 siano, a 瞠 Twoje w這sy nieprzyzwyczajone do farbowania to wiesz.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-18, 09:59   #3636
Must
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 952

mam w這sy do po這wy plec闚 i bardzo geste.
Czy dwa opakowania farby wystarcza ?
Must jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-18, 16:07   #3637
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Chyba ze m闚isz o szamponetce - wtedy mog nie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-06-01, 14:33   #3638
wycieta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Szampon koloryzuj帷y - blond

Witam,

rozja郾iam swoje w這sy od ponad 2 lat. Robi to w domu, wi璚 troch trudniej uzyska idealny, r闚nomierny odcie.Dodatkowo raz u篡豉m innego rozja郾iacza ni zwykle i efekt jest taki, 瞠 w jednym miejscu s one ja郾iejsze ni w innych. Nie przeszkadza mi to na co dzie jako bardzo, a nie chc m璚zy swoich w這s闚 jeszcze farbami. W najbli窺zych dniach mam jednak wa積e wyj軼ie i my郵a豉m, 瞠by spr鏏owa szamponem koloryzuj帷ym nieco ujednolici ich odcie. My郵a豉m o odcieniu "per這wy blond" z serii Joanna Multi Effect Color. Czy kt鏎a z Was mia豉 mo瞠 z nim do czynienia? A je郵i nie z nim, to czy znacie jaki inny fajny szampon koloryzuj帷y, kt鏎y pom鏬豚y mi w mojej sytuacji? Zastrzegam, 瞠 nie oczekuj, i w這sy nagle na ca貫j d逝go軼i b璠 mia造 identyczny odcie, chodzi mi tylko o to, 瞠by nieco je do siebie "zbli篡".
wycieta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-01, 20:12   #3639
SceneQueene
Zakorzenienie

Pr鏏owa豉m, na jasnych w這sach kolor wychodzi 豉dnie i niwelowal 鄴速e tony.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-13, 18:38   #3640
ollencja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 562
granatowa czer - szamponetka

jest w sprzeda篡 szamponetka granatowa czer ?

http://www.ezebra.pl/product-pol-109...r-20-1szt.html

w necie widz, w drogeriach nie znalaz豉m

palette, albo jaka inna
do kilku my, bez H2O2 i amoniaku
Stary 2015-06-13, 21:29   #3641
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: granatowa czer - szamponetka

jest, Joanna i Marion.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-07-11, 20:48   #3642
MadameCherry
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Ober篡na szamponetk?

Pewnego dnia zamarzy豉 mi si ma豉 wariacja na g這wie - ot騜 chcia豉m zobaczy, jak by這by mi w kolorze ober篡ny. Zrezygnowa豉m jednak z tego pomys逝, ale co jaki czas on powraca

Mam w這sy w raczej nie najlepszej kondycji (rozdwajaj帷e si ko鎍闚ki), d逝gie (si璕aj ju prawie do pasa), ale cienkie, w kolorze... Ni to naprawd ciemny blond, ni to br您 - ci篹ko sprecyzowa.

Lubi sw鎩 naturalny kolor i nie chcia豉bym go bezpowrotnie straci przez g逝pi wyskok z tymczasow koloryzacj. W豉軼iwie zale篡 mi na tym, by efekt by jak najbardziej kr鏒kotrwa造 (chocia nie tak, 瞠by zainwestowa w spray koloryzuj帷y, kt鏎y tylko poskleja w這sy...).

Sporo si naczyta豉m o r騜nych szamponetkach, szczeg鏊nie o Joannie (kiedy u篡豉m na swoich w這sach kt鏎ego z ciemniejszych odcieni br您u, nie pami皻am dok豉dnie, kt鏎ego - pojawi造 si jedynie czerwonawe refleksy; innym razem zastosowa豉m na rozja郾ione ko鎍闚ki jeden z czerwieni - na rozja郾ionych z豉pa naprawd mocno) oraz o Marionie.

Czy kt鏎a z Was stosowa豉 ober篡n z Joanny lub bak豉瘸n z Mariona? Kt鏎a z szamponetek powinna lepiej z豉pa i jak jest ze zmywaniem si koloru? Tak, jak ju wspomina豉m - zale瘸這by mi na naprawd szybkim powrocie do swojego normalnego koloru.
MadameCherry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-12, 13:07   #3643
invisible_01
Zakorzeniona

Wiadomo軼i: 12 400
Dot.: Ober篡na szamponetk?

Cytat:
Napisane przez MadameCherry Poka wiadomo嗆
Czy kt鏎a z Was stosowa豉 ober篡n z Joanny lub bak豉瘸n z Mariona? Kt鏎a z szamponetek powinna lepiej z豉pa i jak jest ze zmywaniem si koloru? Tak, jak ju wspomina豉m - zale瘸這by mi na naprawd szybkim powrocie do swojego normalnego koloru.
Nikt Ci nie zapewni, 瞠 kolor na 100% zejdzie. Farbowa豉m kiedy szamponetk w豉郾ie na ober篡n - kolor nie zszed, ale totalnie zblak i sta si rudy, musia豉m zafarbowa w這sy. Kole瘸nce ta sama szamponetka zesz豉 w 100% po kilku myciach. Obie mia造鄉y wcze郾iej niefarbowane w這sy, w podobnym kolorze.
invisible_01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-19, 14:29   #3644
banshe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam, postanowi豉m napisa tutaj bo nie wiem ju co mam robi. Nie mog ju patrze w lustro a fryzjerka zaproponowa豉 mi jedynie rozja郾ianie w這s闚 i ich skr鏂enie o po這w (bo pono si zniszcz)
Ale zaczynaj帷 od pocz徠ku... Jestem naturaln ciemn blondynk i jaki czas temu zamarzy mi si rudy na g這wie, wi璚 nie zastanawiaj帷 si si kupi豉m farb i przez okr庵造 rok moje w這sy przechodzi造 przez r騜ne odcienie rudo軼i. Oczywi軼ie kobieta zmienn jest, wi璚 jakie 2 msc temu postanowi豉m wr鏂i do swojego naturalnego blondu (farbowanie w這s闚 na rudo wym璚zy這 moje w這sy) wi璚 uda豉m si po farb w kolorze ciemnego br您u 瞠by jako pokry ten rudy, a potem stopniowo schodzi do blondu. Oczywi軼ie wysz豉 mi na g這wie ciemna czekoladka z okropnymi prze鈍itami rudego, przerazi豉m si niesamowicie, nie mog na siebie patrze w lustro. I tutaj moje pytanie? Co zrobi 瞠by pozby si jako tego paskudnego koloru? Pr鏏owa豉m ju farbowa豉 ju jasnym blondem garnieru (ale tym bez rozjasniacza) lecz zafarbowa mi si jedynie przedzia貫k wi璚 na g這wie mam czarno rudo bia陰 t璚z. Pr鏏owa豉m te szamponetek, maseczki z soku z cytryn i nic. Jedynie lekko si rozja郾i造. B豉gam o pomoc
Kole瘸na poleci豉 mi farb Garier Color Naturals 111 i jest ona pono z rozja郾iaczem lekkim.
Co s康zicie? W za陰cznikach przesy豉m zdj璚ia moich w這s闚 teraz i w這s闚 naturalnych do kt鏎ych chcia豉bym wr鏂i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1275-002.jpg (51,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1285.jpg (45,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg FIΚY.jpg (111,1 KB, 14 za豉dowa)
banshe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-19, 18:49   #3645
SceneQueene
Zakorzenienie

Masz dwa wyj軼ia. Albo dekoloryzacja albo k徙iel rozja郾iajaca, pewnie nawet ze dwie i potem stonowanie farba.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-08, 12:09   #3646
bachud
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 644

Nie wiem czy to dobre miejsce ale zapytam.
Kiedy przy kupnie farby dosta豉m gratis tak saszetk kolor be http://www.alteregoitaly.pl/produkty...on-color-mask/
Niestety nie mog nigdzie w sieci trafi na jakie informacje z opiniami / recenzjami. Nawet niespecjalnie wiem jakiego odcienia mo積a si po tym be簑 spodziewa? Mam rozja郾iane w這sy na poziomie 8 z niewielkim mysim odrostem i chce powoli przesta farbowa i wr鏂i do naturalek. Skoro saszetka le篡 zastanawiam si czy by jej nie wykorzysta dla od鈍ie瞠nia koloru. Tylko kompletnie nie wiem czego si spodziewa po takim be簑? Macie jakie do鈍iadczenia albo pomys造?
bachud jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 12:45   #3647
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 880

Cytat:
Napisane przez bachud Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy to dobre miejsce ale zapytam.
Kiedy przy kupnie farby dosta豉m gratis tak saszetk kolor be http://www.alteregoitaly.pl/produkty...on-color-mask/
Niestety nie mog nigdzie w sieci trafi na jakie informacje z opiniami / recenzjami. Nawet niespecjalnie wiem jakiego odcienia mo積a si po tym be簑 spodziewa? Mam rozja郾iane w這sy na poziomie 8 z niewielkim mysim odrostem i chce powoli przesta farbowa i wr鏂i do naturalek. Skoro saszetka le篡 zastanawiam si czy by jej nie wykorzysta dla od鈍ie瞠nia koloru. Tylko kompletnie nie wiem czego si spodziewa po takim be簑? Macie jakie do鈍iadczenia albo pomys造?
A masz na swojej saszetce sk豉d?
Mam wra瞠nie, 瞠 to jest jaka od篡wka z niewielk zawarto軼i barwnik闚. Je郵i tak, b璠ziesz je mia豉 wypisane i pi razy drzwi b璠ziesz mog豉 wywnioskowa, czy to ciep造, czy zimny odcie. Co do tego, do jak ciemnego koloru si to nadaje, kierowa豉bym si ju kolorem na opakowaniu, zreszt taka maska nie przyciemni mocno w razie czego, a na pewno nie taka ilo嗆, jak masz w saszetce

ps. znalaz豉m co takiego: http://www.e-kosmetika.lv/product_in...oducts_id=9060

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-08 o 12:48
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 13:03   #3648
bachud
Rozeznanie

Nie mam teraz tego przy sobie wi璚 nie powiem co do sk豉du.
Na opakowaniu jest tylko ma幡i皻y be穎wy glut ale je瞠li mia這 by to wychodzi w pobli簑 tego co znalaz豉 to rzeczywi軼ie strasznie jasne i nawet nie b璠 pr鏏owa. Mo瞠 kiedy znajd ch皻nego do testowania 瞠by chocia wiedzie jak to dzia豉
Tak czy siak bardzo dzi瘯i za pomoc.
Stary 2015-09-08, 13:35   #3649
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bachud Poka wiadomo嗆
Nie mam teraz tego przy sobie wi璚 nie powiem co do sk豉du.
Na opakowaniu jest tylko ma幡i皻y be穎wy glut ale je瞠li mia這 by to wychodzi w pobli簑 tego co znalaz豉 to rzeczywi軼ie strasznie jasne i nawet nie b璠 pr鏏owa. Mo瞠 kiedy znajd ch皻nego do testowania 瞠by chocia wiedzie jak to dzia豉
Tak czy siak bardzo dzi瘯i za pomoc.
Ja my郵, 瞠 pr鏏ka jest zrobiona na bia造ch w這sach i dlatego jest to takie jasne.
Zreszt, jak wskazuje nazwa, to tylko maska do podtrzymania efektu koloryzacji. Pisz, 瞠 nadaje refleks i przed逝瘸 trwa這嗆 koloru. Nie mo瞠 by zbyt ciemna, bo by zmienia豉 kolor. My郵, 瞠 s逝篡 po prostu do tonowania. Przecie bez oksydantu nie ma mo磧iwo軼i, 瞠by rozja郾i豉 w這sy, je郵i o to Ci chodzi i z tego powodu nie chcesz pr鏏owa.
Stary 2015-09-08, 14:22   #3650
bachud
Rozeznanie

Nie chc pr鏏owa bo jestem na etapie zbierania si do powrotu do naturalnych w這s闚 albo przez walk z odrostem albo przez delikatnie przyciemnienie z 8 w stron naturalnych 7 wi璚 chyba k豉dzenie czego co mi raczej nie nada ciemniejszego odcienia jest mi totalnie niepotrzebne
Stary 2015-09-08, 22:28   #3651
Sasza_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 273

Dziewczyny, chcia豉bym zapyta czy s jakie od篡wki do w這s闚 kt鏎e nie do嗆 ze dbaj o nasze wlosy to w dodatku nadaj lekko ciemniejszy odcie najlepiej zimny? Ciemny lekki braz a nie od razu czarne? Czy pozostaje mi jedynie szamponetka? Myje wlosy codziennie wiec podejrzewam ze 2 razy w tyg musialabym j nakladac. Nie chce trwalej koloryzacji. W ciagu ostatniego roku troche poszalalam od blondu do czerni po drodze dekoloryzacja. Chcialabym dac im odpoczac ale troche kolor sie wyplukal w cieply braz a mi zalezy na chlodnym odcieniu. Co o tym myslicie?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Jakiej firmy i odcien szamponetki polecacie by uzyskac zimny braz?
Sasza_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-09, 08:41   #3652
bachud
Rozeznanie

Mo瞠 p逝kanki? Ostatnio troch o nich czyta豉m (te patrza豉m na przyciemniaj帷e). Sporo dziewczyny pisz o p逝kankach z kawy - zrobi豉m sobie cho po jednym razie jako chyba du瞠j r騜nicy nie widzia豉m za to w這sy bardzo fajne. Dzi zrobi drugi raz.
Albo zio這we - kora d瑿u, orzech itp ale tych nie robi豉m wi璚 nie powiem jak efekty.
Stary 2015-09-09, 15:22   #3653
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sasza_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, chcia豉bym zapyta czy s jakie od篡wki do w這s闚 kt鏎e nie do嗆 ze dbaj o nasze wlosy to w dodatku nadaj lekko ciemniejszy odcie najlepiej zimny? Ciemny lekki braz a nie od razu czarne? Czy pozostaje mi jedynie szamponetka? Myje wlosy codziennie wiec podejrzewam ze 2 razy w tyg musialabym j nakladac. Nie chce trwalej koloryzacji. W ciagu ostatniego roku troche poszalalam od blondu do czerni po drodze dekoloryzacja. Chcialabym dac im odpoczac ale troche kolor sie wyplukal w cieply braz a mi zalezy na chlodnym odcieniu. Co o tym myslicie?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

畝dna szamponetka nie da zimnego br您u.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-11, 16:03   #3654
201605161428
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 221

Sasza_ szamponetki nie sa w stanie dac zimnych tonow i zgasic cieplych.
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-11, 17:24   #3655
Sasza_
Raczkowanie

Ok a polecacie jakies farby ktore pozwola mi uzyskac taki efekt?
Stary 2015-09-11, 22:12   #3656
SceneQueene
Zakorzenienie

Majirel cool cover, Igora te ma fajne ch這dne br您y w palecie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-13, 11:38   #3657
Sasza_
Raczkowanie

Dzi瘯i! 😄
Stary 2015-09-13, 15:03   #3658
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-09-14, 12:50   #3659
earthpace
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 003
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez MadameCherry Poka wiadomo嗆
Pewnego dnia zamarzy豉 mi si ma豉 wariacja na g這wie - ot騜 chcia豉m zobaczy, jak by這by mi w kolorze ober篡ny. Zrezygnowa豉m jednak z tego pomys逝, ale co jaki czas on powraca

Mam w這sy w raczej nie najlepszej kondycji (rozdwajaj帷e si ko鎍闚ki), d逝gie (si璕aj ju prawie do pasa), ale cienkie, w kolorze... Ni to naprawd ciemny blond, ni to br您 - ci篹ko sprecyzowa.

Lubi sw鎩 naturalny kolor i nie chcia豉bym go bezpowrotnie straci przez g逝pi wyskok z tymczasow koloryzacj. W豉軼iwie zale篡 mi na tym, by efekt by jak najbardziej kr鏒kotrwa造 (chocia nie tak, 瞠by zainwestowa w spray koloryzuj帷y, kt鏎y tylko poskleja w這sy...).

Sporo si naczyta豉m o r騜nych szamponetkach, szczeg鏊nie o Joannie (kiedy u篡豉m na swoich w這sach kt鏎ego z ciemniejszych odcieni br您u, nie pami皻am dok豉dnie, kt鏎ego - pojawi造 si jedynie czerwonawe refleksy; innym razem zastosowa豉m na rozja郾ione ko鎍闚ki jeden z czerwieni - na rozja郾ionych z豉pa naprawd mocno) oraz o Marionie.

Je郵i masz w這sy w s豉bej kondycji to szamponetka je dobija. Teoretycznie nie s one agresywne do w這s闚 - przynajmniej Joanna i Marion - ale wg mnie przy regularnym u篡waniu wysuszaj i w這sy i sk鏎 g這wy.

Cytat:
Napisane przez Sasza_ Poka wiadomo嗆

Mo瞠sz nak豉da gencjan z od篡wkami nawil瘸j帷ymi - byle nie by造 zbyt mocno emolientowe. Gencjana och豉dza i przyciemnia kolor, efekt jest bardzo kr鏒ki (kr鏒szy ni szamponetka), ale za to mniej niszczy.

Ja u篡wam czerni Joanny i wychodzi mi ciemny ch這dny br您 (moje naturalne to popielaty 鈔edni br您?, zale篡 od s這鎍a i ich stanu), jak dot康 to najlepszy spos鏏 na delikatne i naturalne przyciemnienie.

Moja piel璕nacja
earthpace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-14, 13:11   #3660
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Poka wiadomo嗆
Je郵i masz w這sy w s豉bej kondycji to szamponetka je dobija. Teoretycznie nie s one agresywne do w這s闚 - przynajmniej Joanna i Marion - ale wg mnie przy regularnym u篡waniu wysuszaj i w這sy i sk鏎 g這wy.
U篡wa豉m szamponetek co 10-14 dni przez kilka miesi璚y i nigdy nie mia豉m tak 鈍ietnie wygl康aj帷ych w這s闚, a ich g豉dko嗆 i niemal idealny stan mnie momentami denerwowa造. Co prawda przed u篡waniem ich mia豉m w這sy w bardzo dobrym stanie, ale kiedy u篡wa豉m na zniszczone i uwa瘸m, 瞠 wizualnie szamponetki mocno poprawia造 ich stan.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-09-14 o 13:13
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.