Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-09, 23:39   #361
Voodia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 833
Dot.: Zmywalna Farba Do W這s闚- Jak Wybra Firm ?

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
wertusia bro Bo瞠 palette je郵i chcesz na wieczno嗆 to tak,ale jeslina kr鏒ko to nie! Szamponetka Marion badz szampon koloryzuj帷y Welli, Palette natomiast jak zrobisz raz to masz az nie zetniesz! Szampon tej firmy jest 100 razy silniejszy ni farby innych firm, a z tego co napisa豉 chcia豉by na kr鏒ko
To prawda

Poza tym Palette, o czym wiele dziewczyn ju pisa這, jest zab鎩cza dla w這s闚, strasznie je wysusza, sprawia, 瞠 robi si "t瘼e" Ka盥y fryzjer odradzi Ci ten badziew.
Voodia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-10, 00:10   #362
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Cytat:
Napisane przez Voodia
To prawda

Poza tym Palette, o czym wiele dziewczyn ju pisa這, jest zab鎩cza dla w這s闚, strasznie je wysusza, sprawia, 瞠 robi si "t瘼e" Ka盥y fryzjer odradzi Ci ten badziew.
Zab鎩cza dla w這s闚 jest FARBA Palette, a nie SZAMPONETKA Jedno od drugiego r霩ni si zasadniczo sk豉dem i dzia豉niem na w這sy, wi璚 przypisywanie szamponetce tego, co robi farba, jest wprowadzaniem w b陰d. U篡wam szamponetek z Palette od bardzo dawna, mniej wiecej dwa tygodnie po farbowaniu normalna farb [nie z Palette ], aby od鈍ie篡 kolor i jestem bardzo zadowolona 豉godno軼i dzia豉nia i efektem.
Stary 2006-02-10, 00:11   #363
Lovisa
Zakorzenienie

I nie uwa瘸m, 瞠 u篡wam "badziewia", dla 軼is這軼i.
Stary 2006-02-10, 00:20   #364
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Zab鎩cza dla w這s闚 jest FARBA Palette, a nie SZAMPONETKA Jedno od drugiego r霩ni si zasadniczo sk豉dem i dzia豉niem na w這sy, wi璚 przypisywanie szamponetce tego, co robi farba, jest wprowadzaniem w b陰d. U篡wam szamponetek z Palette od bardzo dawna, mniej wiecej dwa tygodnie po farbowaniu normalna farb [nie z Palette ], aby od鈍ie篡 kolor i jestem bardzo zadowolona 豉godno軼i dzia豉nia i efektem.
Loviso, nie dalej jak trzy dni temu posz豉m poradzi si mojej fryzjerki w sprawie szamponetki w豉郾ie i stanowczo odradzi豉 mi Palette (szamponetk na kilka my, nie farb).
Par lat temu u篡豉m tego szamponu (to by ciemny odcie, jaki 郵iwkowy br您) i moje w這sy, wcze郾iej zdrowe, po paru myciach zrobi造 si suche, t瘼, wci捫 si pl徠a造(mimo 瞠 od篡wki u篡wam "od zawsze"). Szamponetka trzyma豉 i trzyma豉, za nic w 鈍iecie kolor nie chcia zej嗆, cho przy pierwszych myciach g這wy woda w wannie robi豉 si fioletowa. I oczywi軼ie po pewnym czasie mia豉m pi瘯ne odrosty

Wiele moich znajomych strasznie narzeka這 na t z pozoru niewinn szamponetk. Nie mog napisa, 瞠 jest dobra, skoro w moim przypadku okaza豉 si by niewypa貫m.
Stary 2006-02-10, 00:27   #365
Lovisa
Zakorzenienie

To u篡豉s szamponu czy szamponetki? Bo to te nie to samo, ale mniejsza o to [szampon - do 24 my, szamponetka - do 8 my澕 Nie zgadzam si z opini twojej fryzjerki w takim razie, gdy wedle tego, co m闚i, powinnam mie na g這wie siano, czy cos gorszego [w ko鎍u po takiej ilo軼i i cz瘰totliwo軼i], a nie mam. Zreszt, wystarczy poczyta opinie na KWC, szamponetki Palette maj bardzo przychylne, co wcale mnie nie dziwi.
Stary 2006-02-10, 00:35   #366
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
To u篡豉s szamponu czy szamponetki? Bo to te nie to samo, ale mniejsza o to [szampon - do 24 my, szamponetka - do 8 my澕 Nie zgadzam si z opini twojej fryzjerki w takim razie, gdy wedle tego, co m闚i, powinnam mie na g這wie siano, czy cos gorszego [w ko鎍u po takiej ilo軼i i cz瘰totliwo軼i], a nie mam. Zreszt, wystarczy poczyta opinie na KWC, szamponetki Palette maj bardzo przychylne, co wcale mnie nie dziwi.
Szamponetki do 8 my (tej w saszetce).

Sama przed chwil zerkn窸am z ciekawo軼i na KWC

No c騜, ka盥y ma inne w這sy, kt鏎e r騜nie reaguj (je郵i to ma znaczenie-ja mam cienkie, 鈔ednio g瘰te). Mam niedobre do鈍iadczenie z szamponetk Palette, dlatego nie b璠 jej nikomu poleca.

Autorka w徠ku wyra幡ie da豉 do zrozumienia, 瞠 szuka farby zmywalnej, po kt鏎ej nie b璠zie odrost闚- co w przypadku Palette, je郵i nie nieuniknione, jest bardzo cz瘰te. Dlatego t opcj lepiej Jej od razu odradzi.
Stary 2006-02-10, 00:47   #367
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Palette, Wella -szamponetki to koszmar. 疾by chocia wychodzi ten odcie co trzeba.

Szamponetki tylko z MARION!! s 鈍ietne. Mia豉m kiedy czerwon wi郾i (boski soczysty kolor), a teraz mam ciemny blond (zeby maskowa odrosty).
W這sy si b造szcz i nic im sie z貫go nie dzieje
a i s zmywalne
Stary 2006-02-10, 00:54   #368
Lovisa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez froggie
Palette, Wella -szamponetki to koszmar. 疾by chocia wychodzi ten odcie co trzeba.

Szamponetki tylko z MARION!! s 鈍ietne. Mia豉m kiedy czerwon wi郾i (boski soczysty kolor), a teraz mam ciemny blond (zeby maskowa odrosty).
W這sy si b造szcz i nic im sie z貫go nie dzieje
a i s zmywalne
Uzy豉m Marion raz - pierwszy i ostatni. Kolor ciemny bordo. Po dw鏂h myciach zrobi sie tego buraczany, wyj徠kowo ohydny i wcale nie zmy si tak szybko. Z Palette przynajmniej zmywa si, nie zmieniaj帷 koloru na dziwaczny i niepo膨dany i zawsze wychodzi jak trzeba [z這ta mied奭.
Nie generalizowa豉bym wi璚, bo jak dla mnie to szamponetki z Marion s paskudne. Co osoba, to opinia.
Stary 2006-02-10, 16:12   #369
wertusia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 028

Mi zalezy na tym, by kolor si d逝go nie trzyma )
Chodzi mi tylko o kr鏒ko trwa陰 zmiane.
wertusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-10, 17:38   #370
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

tak czy siak Palette odradzam i szampon i szamponetke (farb nie uzywalam) Po szamponie nic z w這sami zrobi nie moge,nawet henna nie poradzi豉 sobie z rozja郾ieniem (pomijam stan moich w這s闚) Szamponetka wychodzi ciemniejsza spiera sie fakt ale i tak lekko odcie po niej zostaje (nie schodzi ca趾owicie do zera).
ps. szamponetke mia豉m bordo teraz po niej mi zosta rudawy, szampon mialam ciemny braz - wyszedl jak czarny,od 1,5 roku nadal na wlosach mam (dzieki bogu juz tylko na po這wie :P)
czarna_orchidea21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-10, 18:02   #371
jokooo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176
GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo

ja mia豉m winna czerwie wysz這 a za winne to chyba bylo marion firma

Kocham Ci

jokooo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-10, 19:30   #372
Varinia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Je郵i mo瞠sz sobie pozwoli na to, by wyda troch wi璚ej pieni璠zy, to polecam koloryzacje ton w ton w salonach, w kt鏎ych pracuj na kosmetykach L`oreala. Koloryzacja ta nazywa si DIACOLOR. Maj bardzo 豉dne naturalne odcienie. Kolor bardzo subtelnie si sp逝kuje i uwierz mi, 瞠 po dw鏂h miesi帷ach nie mam 瘸dnych odrost闚. Aha jest to bardzo 豉godna koloryzacja dla w這sa, poniewa nie zawiera amoniaku i tylko niewiele, bo ok 3% wody utlenionej. Zabieg kosztuje 100 z.

Kiedy uzywa豉m r騜nych pianek koloryzujacych kupowanych w marketach i wtedy kolor si nie wyp趾iwa do ko鎍a, niestety. Poza tym kiedy udasz sie do salonu, to jest wi瘯sza szansa, 瞠 nie wyjdzie tobie na g這wie co nieoczekiwanego.
Varinia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-10, 20:14   #373
wertusia
Zakorzenienie

Kupi豉m sobie dzisiaj szamponetke Marion, czekoladowy br您.
P騧niej chyba pofarbuje, wiec jutro napisze co i jak =D
Stary 2006-02-10, 22:35   #374
wertusia
Zakorzenienie

W豉郾ie trzymam farb na w這sach
Ciekawe co z tego wyjdzie ...
Stary 2006-02-10, 23:06   #375
wertusia
Zakorzenienie

W豉郾ie wysuszy豉m w這sy
No wiec kolor nie wyszed taki ciemny jak na opakowaniu Ale w這sy s ciemniejsze Rzeczywi軼ie mam 豉dny po造sk i w這sy s mi瘯kie w dotyku.
Jak narazie mi si podoba =) Zobaczymy ile mi sie utrzyma na wlosach !
Jutro zamieszcze jak捷 fotke na kt鏎ej widac moj nowy kolorek.

Dobranoc
Stary 2006-02-11, 16:12   #376
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

hej

Z natury mam br您owe (takie jasnobr您owe) w這sy i wczoraj pofarnowa陰m je szamponem koloryzuj帷ym Marion na 24 mycia kolor ciemna czekolada i bardzo mi si to podoba . Te szamponetki marion na 4 mycia te s ok, ale bardzo szybko si zmywaj i kolorkiem nawet si nie nacieszysz . W ka盥ym razie polecam
Pozdrowienia

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-11, 22:17   #377
wertusia
Zakorzenienie

No to zamieszczam fotke.
Szczerze- to prawie r騜nicy nie widac.
ALe sami sobie ocencie )

Pierwsza fotka to ja przed, a druga to ja po farbowaniu - dla sprostowania, to ta bia豉 kropka na wlosach to jest p豉tek 郾iegu =D
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC04710_resize.jpg (34,9 KB, 232 za豉dowa)
Stary 2006-02-11, 22:21   #378
wertusia
Zakorzenienie

W tamtej odpowiedzi nie chcialy sie dodac dwie fotki ;/
Wiec dodaj teraz to zdj璚ie, na ktorej jestem po przefarbowaniu ;]
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05497_resize.JPG (107,7 KB, 310 za豉dowa)
Stary 2006-02-17, 20:10   #379
coca_cola
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 540
Szamponetka

Mam pytanko.. Jezeli pofarbuje wlosy szamponetka [ np na 5 myc] to wiadomo, ze za kazdym razem, gdy bede myla wlosy czesc farby bedzie schodzic, a woda bedzie danego koloru wiec jak pojde na basen to woda tez sie zabarwi? bo bedzie mi strasznie glupio jezeli woda za mna bedzie sie zabarwiac heelp !
coca_cola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-17, 20:46   #380
ijaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 984
Dot.: Szamponetka

Ja kiedy farbowalam w這sy szamponetk (na potrzeby przedstawienia ) i kolor po ka盥ym myciu by mniej widoczny, a woda sp逝kiwana z w這s闚 nie by豉 zabarwiona.
Nie masz si o co martwi, mozesz 鄉ia這 maszerowac na basen.

...i przyrzekam Ci, u鄉iech ka盥ego dnia, kaw o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-22, 13:27   #381
mmm_marlena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64
Dot.: szampony koloryzuj帷e z saszetek

ja kiedys zrobilam sobie fioletowe pasemka wlasnie ta szamponetka no i nie schodzily po 8myciach... zeszlo mi to dopiero po jakichs 30-40 myciach;/ no i jeszcze pozostawilo po sobie rudawy slad na moich blond wlosach;] a tydzien temu postanowilam wlasnie tez szamponetka potraktowac caa貫 wlosy srednim brazem, no ale jush po 1 myciu duuuzo koloru zeszlo z wlosow ;] wiec raz dziala to taq a raz taq;p

yes, I am

mmm_marlena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-22, 13:45   #382
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896
Dot.: szampony koloryzuj帷e z saszetek

Tylko je郵i zdecydujesz si na szamponetk to NIE KUPUJ PALETTE! Ona nie zejdzie cho熲y nie wiem co, tzn sraczkowate plamy zostan, jak si zmyje...
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-26, 22:14   #383
Mary_Kate
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
szampon koloryzuj帷y

witam.
planuje na wakacje u篡 czarnego szamponu koloryzuj帷ego jednak mam pewien problem, poniewaz zosta造 mi jeszcze zrobione oko這 p馧tora roku temu rozja郾ione pasemka i zastanawiam si czy nie bedzie to zbyt ryzykowne dla moich w這s闚. mam jeszcze jeden dylemat... czy jezeli w jakis spos鏏 szampon nie bedzie chcial zejsc to bede mogla u篡 kolejnego szaponu tym razem w odcieniu moich naturalnych w這s闚? Troch to zagmatwa豉m, ale bardzo prosze o rade.
pozdrawiam.
Mary_Kate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-28, 21:06   #384
Mary_Kate
Przyczajenie

Dot.: szampon koloryzuj帷y

up up
Stary 2006-03-06, 17:26   #385
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.

Wiadomo軼i: 6 432
Turkusowa szamponetka

Czy wog鏊e istnieje taka?? je郵i tak to powiedzcie jakiej firmy i w jakiej cenie
TuRQoUiS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-06, 17:31   #386
biamilka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
GG do biamilka
Dot.: Turkusowa szamponetka

Istnieje istnieje..ale nie w Polsce widzialam w Hiszpani r騜nokolorowe szampotetki jakie tylko chcesz kolorki,buteleczka kosztuje ok.10 e ale starcza na kilka razy,jak jestes zainteresowana za豉twie ci
biamilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-06, 17:31   #387
patrysie鎥a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105
GG do patrysie鎥a

Wiem, ze na pewno jest pianka taka co farbuje wloski , ale tylko do 1 mycia. To pianka z Vivy. Ale watpie czy by Cie to zadowolilo
Osttanio na allegro widzialam w dziale "wlosy" farbe wlasnie w odcieniu turkusu:P
Stary 2006-03-06, 21:48   #388
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.

Wiadomo軼i: 6 432

a jakie s te inne kolory?? : az jestem ciekawa
TuRQoUiS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 01:43   #389
biamilka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
GG do biamilka

R騜ne..鄴速y zielony pomara鎍zowy turkusowy niebieski granatowy...okolo 15 kolor闚
biamilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 20:03   #390
Mary_Kate
Przyczajenie

http://www.koszulki.win.pl/go/_categ...=18_245&page=5 drogie s tu farby, ale super kolory
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.