Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-07, 20:25   #391
biamilka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
GG do biamilka
Dot.: Turkusowa szamponetka

Dok豉dnie takie same jakie i ja widzia豉m! ciesze sie ze s dost瘼ne u nas,napewno skorzystam!wog鏊e 鈍ietna stronka
biamilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 21:25   #392
Blablak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959
Dot.: Turkusowa szamponetka

Cytat:
Napisane przez Mary_Kate
http://www.koszulki.win.pl/go/_categ...=18_245&page=5 drogie s tu farby, ale super kolory
Fajne s. Podobaj mi si te te tusze do w這s闚 i nawet nie s takie drogie.
Blablak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 16:35   #393
skrzat1988
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Szamponetki

Chcia豉m si dowiedzie po ilu myciach tak naprawd "spiera si" kolorek uzyskany przez szamponetk ,tam jest napisane ,瞠 6-8 my ,ale s造sza豉m r騜ne opinie...I kt鏎ej firmy je郵i ju s najlepsze szamponetki ? I czy szamponetka to to samo co szampon koloryzuj帷y ? Z g鏎y dzi瘯s za rady
skrzat1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 18:43   #394
anestet-ka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 572
Dot.: Szamponetki

wiem jedno- nie polecam szamponetek Palette! mia這 sie zmyc po 7 myciach a w rezultacie poprzez braz i czerwien przeszlo do rudego. I juz tak zosta這.
anestet-ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 19:50   #395
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

podpisuj si pod negatywn opini nt. szamponetek palette.. osobi軼ie nie u篡wa豉m, moja siostra mia豉 t w徠pliw przyjemno嗆.. nie do嗆 瞠 na pocz徠ku kolor z豉pa krzywo i musia豉 poprawia, to nie zmy si po tych 6-8 myciach tylko wyra幡y by jakie 3 miesi帷e troch za d逝go jak na szamponetk sama natomiast kiedy-kiedy u篡wa豉m welli.. nazywa這 to si shaders chyba nie jestem pewna czy jeszcze s.. ale jak przysta這 na szamponetk szybko si zmywa造 bez 瘸dnego 郵adu a do tego pozytywnie wp造wa造 na w這sy
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 21:50   #396
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 370

Marion sa najlepsze uzywalam kiedys i polecam nie zawiedziesz sie na pewno na nich uzywalam czekoladowy braz i bylam zadowolona efekt utrzymywal sie do 7 myc

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 10:43   #397
nati-mo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 519
GG do nati-mo

jatez nie polecam szamponetek z tegoz oto powodu: wogole nie chcwytaja, a jak juz cos zlapia wlosieta to po pierwszym myciu nic nie zostaje :/chociaz moze to wina moich wlosow, ktore jakos nie przyjmuja farb. do 8 zmyc zmywaja mi sie po jednym, do 24 zmywaja sie po osmu, a normalne farby siedza mi na wloskach 3-4 miesiace tak wiec wiele zalezy od rodzaju wlosow i od koloru oczywiscie - szamponetki bardziej lapia jasne wloski i z nich sie trudno zmywaja

->
nati-mo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 11:18   #398
As!a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355
GG do As!a

A czy szamponetki te zawieraj amoniak i inne z貫 rzeczy, kt鏎e znajduj si w farbach i niszcz w這sy?
As!a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 16:43   #399
Zar
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348

Zastanawiam si, czy na wakacje nie zaszmponetkowa sobie na czekoladk Ale boj si... Czuczenka, czy ta szamponetka, to ze wzystkich w這s闚 zejdzie... czy te zale篡 od w這s闚... Mam nadzieje, ze od szamponetek :P
Zar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 19:32   #400
pinksnickers
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

na opakowaniu faktycznie widznieje napis ze kolor zmuje sie po ok 6-8 myciach. tak naprawde jednak wszystko zalezy od kondycji wlos闚. je瞠li s choc troszke zniszczone ( chodzi nawet o jedno farbowanie) to kolorek moze sie bardzo d逝go utrzymywac, i mazna sie liczyc z tym ze blady odcien pozostanie.
moja kole瘸nka kt鏎a by豉 blondynk u篡豉 szamponetki palette w kolorze bordo, po trzech miesiacach miala w這sy jasno r騜owe!! musiala pokryc je farb blond bo inaczej by nigdy nie zesz這.
pinksnickers jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 19:35   #401
pinksnickers
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

acha...
ja szamponetki czasem stosuje, jak stwied\rdze ze moje w這sy s bez wyrazu a nie chce ich jeszcze meczyc farb. Zauwa篡豉m ze szamponetyka bez wzgl璠u na odcien ( ciemne kolory) podsyci kolor wczesniej farbowanych w這s闚. tj. jak farbowa豉m wi郾ie i zrobi豉m w這ski br您em to wyszed mi i tak wisniowy tyle ze odswierzony.
pinksnickers jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 20:56   #402
Kasiekkk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Ja uzywam szamponu do koloryzacji firrmy wella *soft color* jestem zadowolona kolorek trzyma sie znakomicie i wloski sa zdecydowanie bardziej lsniace,miekkie i gladkie.Ten szampon posiada w sobie keratyne i wosk pszczeli ktore wplywaja znakomicie na nasze wloski.Polecam
Kasiekkk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-18, 14:41   #403
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

szamponetka ma s豉bsze dzia豉nie od szamponu koloryzuj帷ego, kiedy u篡wa豉m szamponetek palette dla wzmocnienia kolorku, jednak marne by造 tego efekty, bo to s bardzo s豉be produkty i naprawd kiepsko kryj. Teraz u篡wam szampon闚 koloryzuj帷ych.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-11, 16:33   #404
kkatee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 147
Dot.: Zmywalna Farba Do W這s闚- Jak Wybra Firm ?

KOSZMAR !!!!!!! dzisiaj kupi豉m szamponetk Marion kolor bordowy (ja mam w這sy cimny blond/jasny br您) i c騜.... nie do嗆 瞠 wyszed m totatlny burak, a mia wyj嗆 ciemny kolor (ogl康a豉m katalog, na opakowaniu te wygl康a這 inaczej)a sprzedawczyni zapewnia豉 mnie o dobrym efekcie ko鎍owy, to na dodatek nie chce si zmy !!!!!!!! na g鏎ze g這wy kolor wog鏊e sie nie zmy a na ko鎍ach mam p馧 bordo, a p馧 swoich... wyglada koszmarnie !! sprubuje jeszcze kilka razy umy te w這sy, jak to nic nie da to chyba skocze z okna! jutro mam wyst瘼 teatralny i musze jako wygl康a po ludzku szczerze... nie polecam
kkatee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-12, 15:33   #405
mroczna_magnolia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Zmywalna Farba Do W這s闚- Jak Wybra Firm ?

Ale przecie L'Oreal Casting jest bardzo dobry. Fakt, ze do軼 d逝go trzyma sie na w這sach, ale jest fantastyczny W這ski sa mi貫 w dotyku, b造szcza, no i kolor te super
mroczna_magnolia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 15:20   #406
Aneta_-
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Smile Jaka szamponetka??

Mam zamiar wyfarbowa sobie w這ski szamponetk( bo na nic innego mama mi nie zezwoli) ale moze to i dobrze bo nie chce niszczy w這s闚 normalnymi farbami. Jednak mam problem, totalnie nie wiem jaka firma ma dobre produkty tego typu i na oko這 4 mycia, a nie jak moja kolezanka mia豉 napisane, ze kolor schodzi po 4 myciach a ona nadal ma kolor po 3 miesi帷ach . Mam nadzieje ze doradzicie mi tez kolorek niestety nie moge za豉czyc swoich zdj耩, gdy zosta豉m brutalnie pozbawiona aparatu fotograficznego (wyjazd brata) ale mam:
- zielone oczka z wyrazistymi obwudkami teczowki
- 鈔edniej karnacji ale raczej jasnej niz ciemnej
- kolorek w這s闚 ciemny braz
Jeszcze nie sko鎍zy豉m szk馧ki, wiec nie moze to byc kolor zbyt abstrakcyjny, ze sie tak wyraze. My郵a豉m o cieplejszym i ciut jasniejszym brazie lub o brazie z po造skiem fioletu albo wisni nie znam profesjonalnych nazw.
Prosze o propozycje firm i kolork闚 kt鏎e wygladaja na do嗆 naturalne.
Ps. wszelkie blondy i rudosci wykluczam mam ciemna oprawe oczu czerniutkie rz瘰iska do嗆 geste i czarne jak noc brwi. Wiec jasne kolorki nie spasuj. Z g鏎y dzi瘯uje
Aneta_- jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 15:33   #407
rumiana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148
Dot.: Jaka szamponetka??

R闚nie ch皻nie pos逝cham porad do鈍iadczonych Mam taki sam typ urody co Ty. Chc troche poeksperymentowac z w這skami, ale chodz do "surowej" szko造 i nie mog pozwolic sobie na du瞠 wybryki w wygl康zie. Nie chc w m這dym wieku niszczy sobie w這s闚 i gdy ju bym si zdecydowa豉 na farbowanie, p騧niej trzeba to ju robi co jaki czas. Odrosty... A szampon koloryzuj帷y b璠zie 進wetynm rozwi您aniem. G堯逕 myj przewa積ie codzienni e lub czasami co drugi dzie wi璚 szybko bym pozby豉 si kolorku. Ale chocia na jaki czas odmieni si Mo瞠 przejrzymy takie szamponiki na KWC i zdecydujemy, kt鏎y b璠zie najlepszy? Z tego co widz szampony na ok. 5 my nie maja najlepszych opini, a na 24 si nie zdecyduj...
rumiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 15:41   #408
Aneta_-
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-

..chym b璠e szczera na szamponetkach i szamponach koloryzuj帷ych wog鏊e sie nie znam a w這sk闚 nie chce niszczy, ale skoro mamy podobny typ urody to sprzymierzymy si造??!! =)
Aneta_- jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 19:33   #409
Hisoka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 410
GG do Hisoka

szamponetki s do pupy :/ Przynajmniej dla blondynek, bo kolor po pierwszym myciu jest ju du穎 gorszy,a potem d逝go trzeba go si pozbywa. Jak ju ci si nie podoba, zaczynasz bardzo cz瘰to my w這sy i potem masz przesuszone. Ja teak mia豉m jak sobi ciemn czerwie zrobi豉m-czerwie by豉 郵iczna,ale po pierwszym myciu to ju by pomidor, potem marchewa, brzoskwinia i kurczak. Wszystko trwa這 kupe czasu, bo tylko pierwsz mycie da這 tak gwa速own zmian koloru.

Z odcieni poleci豉bym co z czerwonawych [ale uwaga! czerwie zawsze mocno trzyma]. Nie s康z 瞠by ja郾iejszy kolor z豉pa dobrze, bo w ko鎍u w szamponetkach nie ma nic rozja郾iaj帷ego.
Hisoka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 19:42   #410
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

z tymi szamponetkami to jest tak, 瞠 jednym mocno chwytaj w這sy i za nic nie chc si wyp逝ka a drugim nawet nie wida, 瞠 co z w這sami robi造 pod tym wzgl璠em. Ja swego czasu u篡wa豉m szamponetek Palette - mam 鈔ednio br您owe w這sy, toner 豉dnie wyr闚nywa ich kolorek u篡豉m raz Welli, ale nic mi nie chwyci這 s jeszcze przer騜ne p逝kanki koloryzuj帷e do w這s闚, henny warto popyta w sklepach. Teraz ju chyba ma這 kto u篡wa toner闚, modniejsze s farby i szampony koloryzuj帷e - co nie znaczy 瞠 lepsze dla naszych w這s闚, bo niestety je niszcz, a szamponetki s raczej bezpieczne co do koloru to je郵i masz ciemne w這sy to nie wiem czy szamponetka radykalnie zmieni Ci kolorek i czy wog鏊e b璠zie wida efekty, ale je郵i ju zamierzasz spr鏏owa to polecam Ci wszelakie odcienie br您u , np. czekoladowy br您
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 19:52   #411
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Te mam ciemnobr您owe w這sy i od pocz徠ku roku u篡wam szamponetek .
Ze mn by這 to tak...
najpierw u篡豉m szamponetki marion na 4-8 my w kolorze ciemna czekolada (po tygodniu koloru ju nie wida, ale wyszed naprawd 豉dny, taki b造szcz帷y i wbrew pozorom - mimo 瞠 z natury te mam ciemne w這sy - wida by這 spor r騜nic w kolorze).
Potem po 2 tygodniach na這篡豉m szamponetk w kolorze bordo, te marion na 4-8 my. Kolor by boski, ale te szybko si zmy. Dlatego po 2 tygodniach znowu u篡豉m tej szamponetki.
Kiedy znudzi mi si kolor bordo, kupi豉m szampon koloryzuj帷y na 24 mycia w kolorze ciemna czekolada i od tego czasu regularnie raz na miesi帷 go u篡wam . Jest bardzo fajny, tylko ma jedn wad - po jakich 2-3 tygodniach w這sy staj si takie rudawe... Chocia w sumie wszyscy m闚i, 瞠 mi ten rudawy kolor pasuje i my郵, 瞠 znowu si farbowa豉m .
Czyli og鏊nie polecam szamponetki . Nie wiem dok豉dnie, jakie maj sk豉dniki, jak wp造waj na stan w這s闚 itp., w ka盥ym razie moich w這s闚 w 瘸dnym wypadku nie zniszczy造, a par dni po 'kolorowaniu' by造 o wiele bardziej l郾i帷e i zdrowiej wygl康a造. To fajny spos鏏 na takie ma貫 metamorfozy, bo to zawsze poprawie humor, no nie?

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 19:54   #412
Syringa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 931
GG do Syringa

Ja pami皻am, 瞠 swego czasu u篡wa豉m Palette - kolor rubin i raz mi si zdarzy這 Lond wypr鏏owa - kolorek bodaj瞠 ober篡na - mam bardzo ciemne w這sy, wi璚 zyska造 jedynie po造sk - w przypadku Palette bordowo-rubinowy, a Londy lekko fioletowawy. Za ka盥ym razem by豉m zadowolona
Swoj drog, to na moje w這sy ledwo co starcza造 3 saszetki

A co do trwa這軼i - kolor si trzyma bardzo d逝go - na pewno d逝瞠j ni te przewidziane 9 my czy ile tam U mnie by這 z 2 miesi帷e minimum Z czasem si spiera

Denerwowa這 mnie jedynie to, 瞠 za ka盥ym razem przy myciu, czy jakimkolwiek zmoczeniu w這s闚, od razu 'puszcza造' kolor. Nawet na pi瘸mie cz瘰to mia豉m plamy koloru w這s闚

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdj耩

Syringa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 21:49   #413
Asie鎥a_86
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 612
GG do Asie鎥a_86

Ja z w豉snego do鈍iadczenia mog poleci szampon Palett na 24 mycia mi si trzyma ju od 鈍i徠 Bo瞠go Narodzenia ( kolor czekoladowy br您) nie widz 瞠by po nim moje wlosy by造 zniszczone itp. a kolor jest naprawd nasycony.
Asie鎥a_86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-22, 12:56   #414
Motylek1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146

...blagam!!!!!!!!!!!!!!!! tylko nie palett!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!niszczy i schodzi nierownomiernie-nie polecam.........

te jestem posiadaczka ciemnych w這s闚(prawie czarnych,cos ko這 ciemnej czekolady)...kiedys nasz這 mnie zrobienie sobie jakis pasemek fryzjerka poleci豉 mi blond pasemkamasakra!!!!!! !!!!!!!wysz豉 jaka 鄴速a jajecznica!!!!!bleeeeeeee eeeee po jakims czasie kupi豉m sobie szampon do 24 myc z wellatonu(ciemny braz ,13z)wyszed idealnie...normalnie jak m鎩 w豉sny(co najlepsze-zakry te nie udane pasemka)...w這ski mialam mieciutkie,kolorek po 2 tyg.zacza sie wymywac,ale ca造 czas by na nich po造sk...minusem sa male opakowania,w這sy geste ciut za ramiona-i trzeba by這 juz 2 opakowania kupic...
Motylek1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-23, 11:38   #415
rumiana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Po tych wypowiedziach co mi si odechciewa farbowania szamponetkami, a Ty Aneta - zdecydowa豉 si na jak捷?
rumiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 22:24   #416
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Co lepsze? Farba do w這s闚 czy szampon koloryzuj帷y?

Mam dylemat...Co jest lepsze? Farba do w這s闚 czy mo瞠 szampon koloryzuj帷y? Mam zamiar zmieni kolor w這s闚, ale nie mam poj璚ia co wybra...Prosz o rady!
m-i-s-i-a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 22:42   #417
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 335
Dot.: Co lepsze? Farba do w這s闚 czy szampon koloryzuj帷y?

mo瞠 wybierz najpierw szampon koloryzuj帷y na 24 mycia, a jak Ci si kolorek spodoba to kupisz w takim lub podobnym odcieniu farbe, kt鏎a sie nie zmywa, w przeciwie雟twie do szamponu
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 22:45   #418
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a

SKRAWKA dzi瘯i za podsuni璚ie mi tego pomys逝! Hmm...czemu ja na to nie wpad豉m?
m-i-s-i-a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 22:46   #419
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

ze swojego do鈍iadczenia moge powiedzie tyle ze szmponetka nigdy nie wyjdzie taki kolor jaki bedzie zamierzony, a kolor tak samo jak i przy farbie nie zmywa sie, chociaz z這瞠nie producenta jest zupe軟ie inne, no a farb je郵i kolor nie wyjdzie identyczny jak zamierzony to na pewno bedzie prawie taki sam.

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 22:55   #420
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 335

z szamponetk mia豉m osobi軼ie do czynienia tylko raz i by豉 to ta kt鏎a jest na za陰czonym obrazku, i mimo i jest to niby 鈔edni blond, wyszed taki jak na opakowaniu - jasny br您, i kolor zszed po miesi帷u, mo瞠 p騧niej a po kolorze nic nie zosta這.
I jeszcze jedno - szamponetka napewno nie rozja郾i ci w這s闚, jest za s豉ba, ale przyciemni przyciemni.
pozdrawiam
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.