Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-29, 13:23   #481
Vanilla Angel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Dot.: Naturalny br您 - kt鏎 szamponetk uzyskam?

Cytat:
Napisane przez vivian
R闚nie bardzo gor帷o polecam szamponetk Mariona- czekoladowy br您 w豉郾ie mam na w這skach i jest bardzo 豉dny. Teraz mi sie podoba Pozdrawiam
nieeeeee tylko nie marion-czekoladowy br您!!! mi wyszed ciemno rudy na pasemku.....
Vanilla Angel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 15:15   #482
sylia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 603
Dot.: Naturalny br您 - kt鏎 szamponetk uzyskam?

no pewnie,瞠 nigdy nie wyjdzie identyczny...nawet jak si zrobi fotk swoich w這s闚 to na fotce jest inny ni w rzeczywisto軼i...a co dopiero m闚i o farbie :P

sylia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-06, 19:54   #483
sweet_mystery
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740
szamponetka...? ;)

hey, hey!!
w koncu mamy wakacje razem z nimi przyszla chec zmiany czegos na glowce.....postawilam na zmiane koloru ale nie chce farby, tylko szaponetke, bo nie che sie potem meczyc z odrostami...:/ i w ogle to zmiana raczej tylko na wakacje
no i w zwiazku z tym mam pytanie, czy po takiej szamponetce do ilu tam my kolor zejdzie calkiem?? bede miec po tych ilus tam myciach calkiem swoj??? no i jak firm polecacie??
pozdrawiam goraco
Stary 2006-07-06, 21:53   #484
eve(L)ek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208
Dot.: szamponetka...? ;)

ja bym u篡豉 szamponu koloryzuj帷ego z Palette .. utrzymuje sie do 24 my.. hm.. chociaz wiadomo zalezy jaki kolorek.. bo te ciemne trudniej sie smuwaja ale zawsze po jakims czasie sie ca趾owicie zmywa造.. taklk by這 w moim przypadku buzzzzka
Stary 2006-07-06, 21:54   #485
sweet_mystery
Rozeznanie

up up
prossssem o odp
Stary 2006-07-06, 21:55   #486
sweet_mystery
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez eve(L)ek
ja bym u篡豉 szamponu koloryzuj帷ego z Palette .. utrzymuje sie do 24 my.. hm.. chociaz wiadomo zalezy jaki kolorek.. bo te ciemne trudniej sie smuwaja ale zawsze po jakims czasie sie ca趾owicie zmywa造.. taklk by這 w moim przypadku buzzzzka

dzi瘯i za odp ja chce jakis blondzik slyszalam ze farby pallete bardzo niszcza wlosy, szampony koloryzujace tez???
Stary 2006-07-06, 22:25   #487
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

Ja szmponetkom m闚ie zdecydowanie NIE, a ju tym bardziej Palette. Kolor praktycznie nigdy nie wychodzi taki jak na opakowaniu, no i nie zmywa sie tak jak to napisa producent. Ja szamponetki u篡豉m raz w 篡ciu (takiej na 8 my) i po p馧 roku mia豉m jeszcze odrosty na w這sach, pewnie mia豉bym i d逝瞠j, ale zrobi豉m sobie pasemka i potem ju tego nie by這 tak bardzo wida. No a je郵i chcesz blond, to szamponetk na pewno nie rozja郾misz w這s闚

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-06, 22:31   #488
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

je郵i juz zdecydujesz sie na szamponetke czy na szampon koloryzuj帷y omijaj szerokim 逝kiem palette, bo moze okaza sie, 瞠 nie zejdzie wcale. Szamponetki og鏊nie sa zdradliwe ( szczeg鏊nie w豉snie te z Palette) i cz瘰to zdarza si , 瞠 utrzymuj si d逝瞠j ni powinny,kolor jest nieadekwatny do zaprezentowanego na saszetce czy schodz nier闚nomiernie. Og鏊nie jednak wakacje s do嗆 d逝gie , a ch耩 zmiany napewno du瘸, farba to koloryzacja trwa豉 wi璚 jedynym wyj軼iem jest w豉snie 闚 szamponetka ( tylko si璕nij po cos innego ni Palette, np Londa)I tak jak by這 juz napisane- 瘸den szampon koloryzuj帷y ani szamponetka nie rozja郾i w這s闚 bo nie zawieraj rozja郾iacza ( si陰 rzeczy- szamponetka daje w teorii kolor nietrwa造 a rozjasniacz wyp逝kuje pigment z w這sa-efekt trwa造
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-07, 00:09   #489
sweet_mystery
Rozeznanie

dzi瘯uj za odpowiedzi
moj naturalny kolor to ciemny blond i po prostu chcialabym jakos zmienic ich odcien ;] cos nowego nie chce zadnych barbiowych blondow - fuuuj... mysle ze znajde cos fajnego i napewno nie wybiore pallete..
pozdrawiam!
Stary 2006-07-07, 09:37   #490
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Ja u篡wa豉m szamponetek Marion na 8 my, potem na 24 mycia, ostatnio u篡豉m Loreal Casting. Wszystkie w kolorach br您u, czekolady, raz bordo. Heh, no i zawsze by豉m zadowolona z koloru... Ale teraz tak po czasie my郵, 瞠 szamponetki to nie do ko鎍a dobry pomys, bo kolor spiera mi si na rudo... I podobno nigdy do ko鎍a kolor po szapomnetce si nie spierze.
Powodzenia

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-07, 10:14   #491
kasia135
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194

ja kiedy (tylko na sylwestra) na這zy豉m szamponetk tylko na 3 mycia!
dopiero w lutym si zmy豉, u篡豉m te szamponu z palette na 24 mycia - kolor zszed po 3! i gdzie tu logika?
kasia135 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-07, 18:14   #492
sweet_mystery
Rozeznanie

hmmmm.....no w豉郾ie!
Stary 2006-07-07, 18:33   #493
kinga(kinia)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 120

Cytat:
Napisane przez kasia135
ja kiedy (tylko na sylwestra) na這zy豉m szamponetk tylko na 3 mycia!
dopiero w lutym si zmy豉
mialam bardzo podobna sytuacje. Przefarbowalam sie dwa, trzy lata temu w wakcje na "czerwony odcien granatu". Kolor mial sie zmyc po 3,4 myciach, a tu lipa. Zmywalam to prawie na koniec wakacji! Mimo ze fajnie to wygladalo to zaluje, bo ta cala szamponetka zniszczyla mi i tak slabe i cienkie wlosy. Nie wiem jakie masz wloski, ale jesli cienkie, malo puszczyste, slabe itp to jeszcze dobrze sie zastanow, gdyz mnie takie troszke szalone zabiegi oslabily wloski
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-07, 18:37   #494
Thalia2006
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 234

DObry jest szampon koloryzuj帷y z Welli, nie zawiera amoniaku. A Palette bron boze nie uzywaj, b璠ziesz mia豉 zniszczone w這sy..
Stary 2006-07-07, 18:40   #495
sweet_mystery
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Thalia2006
DObry jest szampon koloryzuj帷y z Welli, nie zawiera amoniaku. A Palette bron boze nie uzywaj, b璠ziesz mia豉 zniszczone w這sy..
a ile kosztuje ten szapmon koloryzujacy Welli????
Stary 2006-07-07, 18:44   #496
Anarchia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 676
szamponetka na pasemkach

po prostu czuje wielka potrzebe posiadania brazowych w這s闚 :P i tu jest problem- chce zrobic sobie szamponetk, jasny braz jakis, ale tak zeby mi zeszlo po max tygodniu, a mam pasemka. robilam sobie w czasach m這dosci hehe czesto szamponami w豉郾ie (i to rude!) i zawsze szybko schodzi這, ale wtedy mia豉m tylko 6 pasemek na czubku g這wy. teraz si boj, nie chce straci blondu ;P
robi造軼ie kiedy szamponetk na pasemkach?
i jaka schodzi najszybciej?
Anarchia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-07, 18:51   #497
Thalia2006
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 234

11-12 z, jest dobry, sama od jakiego czasu tylko tego u篡wam, dok豉dna nazwa Wellaton Soft Color. Zaraz Ci napisz o tym szamponie, bo wyj窸am go z szafki

Wellaton Soft Color to delikatny szampon intensywnie koloryzuj帷y, kt鏎y podaruje w這som naturalnie wygl康aj帷y kolor jak r闚nie intensywny i d逝gotrwa造 po造sk. Wyj徠kowe naturalne sk豉dniki, takie jak wosk pszeli i keratyna, chroni struktur w這s闚 i pielegnuj je od 鈔odka.
Stary 2006-07-07, 23:38   #498
sweet_mystery
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Thalia2006
11-12 z, jest dobry, sama od jakiego czasu tylko tego u篡wam, dok豉dna nazwa Wellaton Soft Color. Zaraz Ci napisz o tym szamponie, bo wyj窸am go z szafki

Wellaton Soft Color to delikatny szampon intensywnie koloryzuj帷y, kt鏎y podaruje w這som naturalnie wygl康aj帷y kolor jak r闚nie intensywny i d逝gotrwa造 po造sk. Wyj徠kowe naturalne sk豉dniki, takie jak wosk pszeli i keratyna, chroni struktur w這s闚 i pielegnuj je od 鈔odka.

dzi瘯i wielkie!!
Stary 2006-07-07, 23:55   #499
loneliness
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 568

kurcz a ja sobie kupi豉m szamponetk z palette w豉郾ie ;p i jutro mam zamiar robi...
na szcz窷cie jest ona w moim naturalnym kolorze, wi璚 mo瞠 nie b璠zie tak 幢e
loneliness jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 12:16   #500
Angel_ek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

ja odradzam palette...
Le輳 na mi瘯kich pragnieniach mi這軼i
Dotykam kraw璠zi mojej wolno軼i
砰cie p造nie, a ja siedz w windzie mojego 篡cia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczeg鏊nych mojemu 篡ciu nadziei
Angel_ek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 14:08   #501
sweet_mystery
Rozeznanie

dzisiaj kupilam kremowy szampon koloryzujacy JOANNY Festival Attractive, kolor - karmelowy blond tylko troche....mam cykora nigdy nie zmienialam koloru moich wlosow....no i sie troche obawiam...
Stary 2006-07-08, 14:42   #502
Blue sky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 742
GG do Blue sky

Podobno te sa bardzo dobre

http://www.allegro.pl/item113793468_...do_wlosow.html
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 14:48   #503
Blue sky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 742
GG do Blue sky

jeszcze tu:

http://www.twojecentrum.pl/venita/
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 15:35   #504
Katarynka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 362

kupi豉m szamponetk Londy odcie golden brown, taka w dw鏂h saszetkach. moje w這sy (ciemny blond + naturalne pasemka) s NIECO ciemniejsze, ale z rudawym po造skiem... nie spodziewa豉m si co prawda efektu jak u pani ze zdj璚ia na saszetce, no ale chocia troszk... c騜, trudno. Napewno kiedy to powt鏎z, ale potrzymam na w這sach dlu瞠j, ni pisza na opakowaniu.
Katarynka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 15:42   #505
vivian
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385
GG do vivian

Dwa tygodnie temu uzywa szamponetki Mariona ma 8 my- czekoladowy br您 i kurde bardzo szybko mi si zmya trzyma豉m ok. godziny....dzisiaj znowu jej uzy豉m a w這sy mam suche jak siano, ale za to jaki piekny kolorek...tylko szkoda, 瞠 tak kr鏒kotrwa造
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 16:16   #506
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
GG do paulina__89

sweet_mystery i jaki efekt ? moze wklejsz zdjecie przed i po? tez sie zastanawiam nad tym karmelowym blondem
paulina__89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 17:13   #507
loneliness
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 568

Ja w豉郾ie u篡豉m mojej szamponetki :P Palette, kolor 鈔edni br您 [czyli taki jaki mam - chcia豉m tylko go 'pog喚bi', 瞠by taki szary nie by ]
P鏦i co siedz jeszcze z mokrymi w這sami, wi璚 niewiele wida, ale pod 鈍iat這 prze鈍ituje mi jaka czerwono-bordowo-rudawa po鈍iata
loneliness jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 17:38   #508
paulina__89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
GG do paulina__89

Cytat:
Napisane przez loneliness
Ja w豉郾ie u篡豉m mojej szamponetki :P Palette, kolor 鈔edni br您 [czyli taki jaki mam - chcia豉m tylko go 'pog喚bi', 瞠by taki szary nie by ]
P鏦i co siedz jeszcze z mokrymi w這sami, wi璚 niewiele wida, ale pod 鈍iat這 prze鈍ituje mi jaka czerwono-bordowo-rudawa po鈍iata
jesli mozesz to wklei efekt tzn jak juz skonczysz itd
paulina__89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-08, 23:43   #509
sweet_mystery
Rozeznanie

oj neiw iem czy mi sie uda fotke pstryknac, raczej nie, bo nie moge znalezc kabelka do kompa ale kolor wyszedl ladny podoba mi sie
Stary 2006-07-09, 09:42   #510
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 090
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Dziewczyny a jak sie ma szamponetka do ju pomalowanych trwa陰 farb w這s闚? Bo ja w豉郾ie mam ju pomalowane (nie rozja郾iane tylko przyciemniane) w這sy na z這ty br您 i teraz chcia豉bym tren kolor pog喚bi szamponetk bo si troch zmy, ale s造sza豉m, 瞠 mo瞠 wyj嗆 ca趾iem inny kolor, np. jaki zielony, albo czerwony! A mo瞠 lepiej i嗆 z tym do fryzjera?
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.