Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-09, 10:00   #511
loneliness
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 568
Dot.: szamponetka...? ;)

M鎩 kolorek 鈔edni br您 PALETTE wyszed bardzo 豉dnie - tak jak chcia豉m... wygl康a jak m鎩 naturalny, nie rzuca si w oczy, a w這ski s zdrowsze, maj g喚boki odcie i w og鏊e och i ach szkoda, 瞠 si nied逝go zmyje ...
loneliness jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-09, 17:58   #512
ewusia174
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: szamponetka... :D

Witam!! Mam w這sy o kolorze ciemny blond. Chcia豉bym u篡 szamponetki o kolorze platyny tylko nie wiem czy naprawd wyjdzie mi taki kolor. Z jakiej firmy radzicie u篡 szamponetki poniewa kolor w這s闚 mog zmieni tylko na wakacje gdy chodz jeszcze do szko造... Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie Z g鏎y dzi瘯uj
ewusia174 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-09, 19:56   #513
~grusia~
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
GG do ~grusia~

Cytat:
Napisane przez ewusia174
Witam!! Mam w這sy o kolorze ciemny blond. Chcia豉bym u篡 szamponetki o kolorze platyny tylko nie wiem czy naprawd wyjdzie mi taki kolor. Z jakiej firmy radzicie u篡 szamponetki poniewa kolor w這s闚 mog zmieni tylko na wakacje gdy chodz jeszcze do szko造... Mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie Z g鏎y dzi瘯uj
Tez sie zastanawialam jakie wyjda. Wiem ze napewno nie takie jasne, ale zastanawialam sie czy bede jasniejsze
~grusia~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-09, 20:14   #514
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez ewusia174

Jesli oczekujesz , 瞠 szamponetka rozja郾i Ci w這sy to sie zawiedziesz, szamponetki nie zawieraj rozjasniacza ( szampone koloryzujace tez nie). Pewnie Twoje w這sy uzyskaja tylko jakas po鈍iat.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-10, 16:35   #515
zaneta99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Szamponetka... POM荅CIE!

Hej dziewczyny!
Sa wakacje, chcia豉bym pofarbowac sobie w這sy. Lubie sie wyr霩nia, wi璚 wymy郵i豉m 瞠 poforbuje sobie w這sy na... r霩owo
Oczywiscie nie chce miec takiego koloru juz do konca... Tylko na jai czas. Chce sobie pofabowac w這sy szamponetka, ale mam du穎 pyta i niepewnosci...
Czy ona sie zmyje? Czy to jest bezpieczne? Jak d逝go ona bedzie mi sie czymac na w這sach?Mam bl康 w這sy, jezeli pofarbuje r霩owa szamponetka, nie wyjdzie jakis inny kolor? Jakiej firmy mam kupi szamponetke, zebym by豉 pewna ze wsyztsko mi wyjdzie?
Je瞠li co wiecie lub tez farbowa造smcie sobie w這sy na jakis wyr霩niajacy sie kolor napiszcie mi o tym! POSZE O POMOC!!!!
Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam wszystkie osoby z tego forum!!!
zaneta99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-10, 19:59   #516
iza91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 183
GG do iza91
Dot.: Szamponetka... POM荅CIE!

"Nikt nie pope軟ia wi瘯szego b喚du ni ten, kto nie robi nic tylko dlatego, 瞠 mo瞠 zrobi tylko troch."
E. Burke

"Cz這wiek, kt鏎y nie zmierza do jakiego celu, nie osi庵nie 瘸dnego."
iza91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-10, 20:06   #517
@netka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Jak d逝go b璠zie si utrzymywa kolor na twoich w這sach zalezy od tego jak u 篡jesz szamponetk. Tak ma 6 my czy na 24. Oczywi軼ie to nie prawda i tak naprawde to co niby po 6 myciach ma znikn望 znika po jaki 12 a ta po 24 po jakis 30. Tak przynajmniej jest u mnie.
Co to bezpieczne? Je郵i nie masz uczulenia ani alergi to tak.
Stary 2006-07-10, 20:07   #518
iza91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 183
GG do iza91

http://www.fryzjer.net/forum/viewtopic.php?t=5876
Szmponetka napewno si zmyje. Niestety na opakowaniu jest napisane, 瞠 zmywa si po 6-8 myciach, a bywa r騜nie. S造sza豉m, 瞠 to zale篡 od kondycji w這s闚. Im s豉bsze w這sy, tym kolor d逝瞠j si trzyma.

"Nikt nie pope軟ia wi瘯szego b喚du ni ten, kto nie robi nic tylko dlatego, 瞠 mo瞠 zrobi tylko troch."
E. Burke

"Cz這wiek, kt鏎y nie zmierza do jakiego celu, nie osi庵nie 瘸dnego."
iza91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-10, 20:26   #519
Mariti
Wtajemniczenie

Ostatnio sporo by這 podobnych w徠k闚- u篡j wyszukiwarki wizazowej. W skr鏂ie :
-uniekaj Palette ( choc nie wydaje mi sie by by tam kolor r霩owy)
-szamponetka zmywa si zazwyczaj p霩niej niz powinna ( choc nie we wszystkich przypadkach)
-zazwyczaj zmywa si nier闚nomiernie
-czasem nie zmywa sie do ko鎍a ( choc nie jestem pewna czy tak mo瞠 byc w przypadku koloru r騜owego)
Stary 2006-07-10, 20:27   #520
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez @netka
. Tak ma 6 my czy na 24. Oczywi軼ie to nie prawda i tak naprawde to co niby po 6 myciach ma znikn望 znika po jaki 12 a ta po 24 po jakis 30. Tak przynajmniej jest u mnie.
Co to bezpieczne? Je郵i nie masz uczulenia ani alergi to tak.
Netka szamponetki zmywaj si do ok 6-8 myc, to co zmywa sie przy ok 24 myciach to juz szampon koloryzujacy co nie zmienia faktu, 瞠 obie formy sa formami koloryzacji nietrwa貫j
Stary 2006-07-10, 20:42   #521
Blue sky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 742
GG do Blue sky

Czy kolor uzyskany z szamponetki splywa pod wplywem deszczu farbujac przy tym skore i ubranie???
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-10, 20:46   #522
@netka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

he...no nie wiem...ale przecie w czasie deszczu nie b璠ziesz specjalnie sta豉 na dworze...a kilka kropel ktore spadn na w這sy napewno nie spowoduj odbarwie...
Stary 2006-07-10, 20:57   #523
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Blue sky
Czy kolor uzyskany z szamponetki splywa pod wplywem deszczu farbujac przy tym skore i ubranie???

Wiesz co, napisz z w豉snego do鈍iadczenia..raz mia豉m ciemn szamponetk na g這wie , la這, a by豉m swie穎 po farbowaniu ( farbuje od11 czy 12 lat ) dzieciak jak si bawi na dworze nie my郵i o parasolu. Jaka stru磬a mi po czole polecia豉 - z czego kumpele mia造 niez造 ubaw- ale nic wi璚ej. Wi璚 raczej nie ma wizji pofarbowanych szamponetk twarzy i ubra Z tego co wiem, kolezanki , kt鏎e u篡wa造 szamponetek, nie mia造 takich przyg鏚.
Stary 2006-07-10, 21:36   #524
giganciara
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 827
GG do giganciara

Cytat:
Napisane przez Blue sky
No ja znam przypdek. Wracalysmy z kolezanka na rowerach i zlapal nas deszcz, mialysmy do domu jeszcze 2 km, w tym czasie z jej wlosow plynela strugami woda z farb. Zanim dojechalysmy do domu miala cala twarz plecy upackane ruda farba :/ Radze uwazac. Chyba ze ta szamponetka byla jakas wadliwa.

A co do tematu - na rozjasnianych wlosach szamponetka bedzie sie napewno trzymala dluzej niz powinna.

"ucz si sztuki 篡cia, hip-hop to m鎩 sensei.."

giganciara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 10:29   #525
zaneta99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny!Mam jeszcze jedno pyt. a jak to jest z basenem? je瞠li pofarbuje sobie wlosy szamponetk nie moge chodzic na baseny i nie moge moczyc wlosow? Jezeli bym uwaza豉 i wchodzi豉 tak po pas do wody, jest mzoliwe ze kolor mi sie bedzie zmywa? bo niekt鏎zy bardo chlapia
??????????????
_________________________ _________________________ _
dzieki za wszytskie rady i informacje
zaneta99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 14:41   #526
ewusia174
Przyczajenie

A jednak pofarbowa豉m w這sy szamponetk...I nic! ;( Zero jakiej kolwiek zmiany w moim wygl康zie W這sy jedynie sta造 si bardziej mi瘯kie...
ewusia174 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 19:34   #527
diancia
Przyczajenie

Question Dot.: Szamponetka czarna... czy zejdzie?

sluchaj cie mam ten sam problem a moze i gorszy poniewarz ja mam blad wloski i bardzo chcialabym pzez wakacje przefarbowa zszamponetka w這sy na czarne...ale do ko鎍a wakacji musze je zmy bo inaczj wywal mnie ze szko造..b豉gam doradzcie mi jak mam u篡 (tzn jakiej firmy) i czy warto wogule...pomocy!!!!:confu sed:
diancia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 20:25   #528
diancia
Przyczajenie

Dot.: Szamponetka czarna... czy zejdzie?

sluchaj cie mam ten sam problem a moze i gorszy poniewarz ja mam blad wloski i bardzo chcialabym pzez wakacje przefarbowa zszamponetka w這sy na czarne...ale do ko鎍a wakacji musze je zmy bo inaczj wywal mnie ze szko造..b豉gam doradzcie mi jak mam u篡 (tzn jakiej firmy) i czy warto wogule...pomocy!!!!:confu sed:
diancia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 20:57   #529
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898
Dot.: Szamponetka czarna... czy zejdzie?

Mia豉m czarny szampon koloryzuj帷y Marion na 24 mycia. Zszed po jakich 3-4 tygodniach, ale zostawi beznadziejny rudy kolor... potem zakry豉m go szamponem Loreal Casting, a teraz chcia豉m zrobi jasne pasemka u fryzjera, a okaza這 si 瞠 na w這sach farbowanych szamponetk wyjd one 鄴速e (podobno... ja ci庵le mam nadziej i szukam lepszego fryzjera :/).
Tak瞠 uwa瘸j na szamponetki...
Powodzenia

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-13, 22:42   #530
Apoteoza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: Zmywalna Farba Do W這s闚- Jak Wybra Firm ?

w tym sklepie : http://www.czf.pl/ kupicie farby Majirel, Diacolor i wiele wiele innych
pozdrowionka
Apoteoza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-16, 16:24   #531
ka_tie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
szamponetka

chce sobie przefarbowac wlosy czarna szamponetka, mam ciemne brazowe wlosy, chcialabym wiedziec jakie szamponetki sa najlepsze i czy zmywaja sie bez problemu
ka_tie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-16, 16:29   #532
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka
Dot.: szamponetka

Witaj
Najlepsze s chyba z marion
Pozdrawiam
Stary 2006-07-16, 19:17   #533
wnika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 991

jesli chcesz zeby sie zmyla bez zadnego problemu to napewno nie palette - mam ciemna czekolade na 24 mycia, jestem po ok 60 a kolor co prawda mniej intensywny ale dalej sie trzyma... mi to akurat odpowiada ale wiem ze inne dziewczyny narzekaja ze trudno go potem wyplukac z wloskow

'Musisz wierzy, 瞠 to mo瞠 si zdarzy
bo przecie gdzie tam jest kto, kto te w to wierzy...
On Ci wybra, dawno temu wymy郵i Ci sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, 瞠 to Ty...'

wnika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-17, 00:30   #534
Mariti
Wtajemniczenie

Zdecydowanie unikaj Palette, ci瞛ko si zmywa, nawet zwyk豉 szamponetka( choc nie u wszystkich )
Stary 2006-07-17, 00:55   #535
Ewusia_marchew
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 470

Polecam Marion sama jakie 2 tygodnie temu zrobi豉m sobie owoc granatu (szamponetk, 瞠by latem nie niszczy w這s闚 farbami i tak maj wystarczaj帷o problem闚 ). Tylko z tym zmywaniem jest gorzej, bo u mnie kolor nie zblad w og鏊e (a my豉m ju w這sy z 10 razy), mnie to nie przeszkadza, ale je郵i Tobie zale篡 na szybkim spraniu si kolorku to wybierz jednak inn szamponetk...

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015

Ewusia_marchew jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 16:00   #536
ewelinka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92
Red face zmywanie szamponetki

no wi璚 jestem tu nowa szuka豉m podobnego w徠ku ale nic nie znalaz豉m. wi璚 je郵i jest jednak jaki podobny to podajcie mi prosz do niego link i nie krzyczcie moim problemem jest to 瞠 pofarbowa豉m sobie w這sy szamponem koloryzuj帷ym palette kolor ciemny rudy nie pamietam dok豉dnie odcienia. Kolor po 2 myciu przesta si wog鏊e zmywa a szamponetka by豉 na 5-6 my postanowi豉m jeszcze raz sobie przefarbowa w這sy szamponetk tej samej firmy identycznym kolorem jak m鎩 naturalny czyli ciemnym blondem. kolor po 2 myciu zn闚 si zrobi rudy kole瘸nki z innego forum doradzi造 mi szorowanie efekt jest taki 瞠 rude w這sy mam tylko na czubku g這wy i grzywce dalej mam naturalny kolor. jak zmy ten kolor s造sza豉m 瞠 nizoral mi pomo瞠. Prosze o pomoc z g鏎y dzi瘯uje
ewelinka92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 16:25   #537
Ma豉.Kasiulka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: zmywanie szamponetki

Jest co takiego jak p逝kanka,ale nie wiem czy zadzia豉 na szamponetk.DZIEWCZYNY !! nie kupujcie szamponetek Palette !!! s造sza豉m wiele negatywnych opinii.kolor jest trwa造 i nie chce si zmywa! to taka mala przestroga
pozdrawiam
Ka鄂a
Stary 2006-08-10, 18:14   #538
ewelinka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92

ja teraz te zm康rza豉m nie to 瞠 nie chce sie zmywa ale zmywa sie nie do ko鎍a co wygl康a okropnie
ewelinka92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 20:33   #539
rose121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

mam podobny problem tylko ja farbnelam sobie w這ski szamponem do 24 myc wellaton (mahoniowy) i wyszed czerwony cos strasznego i nie mam pojecia jak sie go pozbyc moze ktos mial podobny koszmar i cos poradzi????
rose121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-10, 21:02   #540
rose121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

up....
rose121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.