Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-07-13, 11:58   #31
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896
szampon koloryzuj帷y na rozja郾iane w這sy

Cze嗆 Wszystkim.

Rozja郾ia豉m w這sy z czarnego i teraz mam fajniutkie ober篡nowe. Niestey kolor szybko si zmywa, mimo 瞠 k豉d豉m na nie mocna farb. Na rozjasnianych w這sach to niestety normalka, wiem .

Chc zachowac 豉dny kolorek, a nie m璚zy w這sk闚 farb, tylko da im toch luzu. Chociaz w這sy nie s zniszczone ani specjalnie wysuszone, to przecie nie b璠 k豉d豉 farby co 2-3 tygodnie

Co my郵icie o pomy郵e, aby co 2 tygodnie robi kolorek "od鈍ie瘸j帷" w這ski bezamoniakowym szamponem koloryzuj帷ym? Chyba to zbytnio nie szkodzi w這som, nawet rozja郾ianym?

Co myslicie?

Anka
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-13, 13:59   #32
streptococus
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 784
Re: szampon koloryzuj帷y na rozja郾iane w這sy

no witam ... mam prae pytan do Ciebie ...
1,Ten czarny kolor ktroy rozja郾ia豉s to twoj naturalny ??? 2,jaki wyszedl tobie odcien po rozja郾ieniu
3,no i jakiej farby badz rozja郾iacza uzylas to rozja郾ienia i jaka farbe po pokrycia wloskow ??? ...
wydaje mi sie ze jesli jeszcze raz zafarbujesz farba wloski to kolorek powinien sie dluzej trzymac na wloskach a pozniej poroflilaktycznie aby pozbyc sie odrostow lub jakis przebariwen mozesz stowowac co 2-3-4 tygodnie szamponik ..on taknie niszczy wloskow ....to moje skromne opinie ..jelsi mzoesz to odpowiedz na moje pytanka kotre sa powy瞠j....Ka鄂a

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-13, 15:12   #33
ank@
Rozeznanie

Witaj Kasiu

Ch皻nie odpowiem na Twoje pytanka:

1. Czarny nie by naturalny, tylko farbowany od 6 lat mocnymi farbami.
2. Rozja郾ia豉m produktem, kt鏎y nie wymaga nak豉dania farby, rozja郾ia od razu na kolor ciemnoczerwony (robi豉m gesty baleja). Robi豉m go sama w domu, bo fryzjerzy stwierdzili, 瞠 si nie da i w這sy musz odrosn望 (phi!!!)
To by profesjonalny rozja郾iacz firmy Leo Ognista czerwie ( w sklepach fryzjerskich).

Mo瞠 kto pomy郵i, 瞠 ja ten produkt reklamuj. Guzik prawda, on mnie naprawd uratowa od depresji wiecznie czarnych w這s闚!!! Nie przypuszcza豉m, 瞠 co takiego istnieje, i to jeszcze jest poskim produktem...

Dzi瘯i Kasiu za porad, spr鏏uj z tym szamponem, mo瞠 si uda
Stary 2004-07-13, 17:45   #34
streptococus
Rozeznanie

acha no to fajnie ze poradzialam cos
ja tez chce sie rozjasnic tylko ze ja mam wlosy brazowe i chce je na blond zrobic mam anadzieje ze mi to wyjdzie :d czekam na porady forumowiczek ale jakos nie umiem sie odczekac odpowiedzi ..no nic zycze powodzenia i pa

pozdrovionka

taaadaaaam
Stary 2004-07-14, 10:13   #35
ank@
Rozeznanie

Witaj hej.

Podobno wszystkie w這sy da si rozja郾i na blond opr鏂z czarnych.
Je郵i tw鎩 br您 jest naturalny to w 100% mo瞠sz zrobi blond, je郵i br您 jest farbowany to potrzeba tu fachowej porady - zale篡 czym by造 farbowane, jak d逝go, w jakiej s kondycji, bo mo瞠 Ci wyj嗆 cudowna 鄴速a jajecznica na g這wie

Ja radz uda si na konsultacj do dobrego salonu fryzjerskiego. Konsultacje s darmowe, potem si zdecydujesz albo nie.

Pozdrawiam Anka
Stary 2004-07-19, 11:06   #36
Martinaf
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 846
GG do Martinaf
Szampon koloryzujacy

Witam. Chcialabym kupic sobie na reszte wakacji szamponik koloryzujacy a na KWC jest ich barzdo malo. Zalezy mi na tym zeby zmywal sie juz po jakis 3 myciach poniewaz chce zmienic kolorek z ciemnego blondu na jakas ladna czekoladke i nie chce zeby ten kolor pozostal do wrzesnia. Kiedys zrobilam sobie na wycieczce koncowki wlosow czerowna szamponetka ktora mial zyc sie po jakis 5 myciach a niestety pozostala mi na wloskach i w efekcie musialam podciac wloski. Nie chce znow popelic tego bledu wiec zwracam sie do was z prosba zebyscie doradzily mi dobra zmywalna szamponetke.
pzdr
Martina

"M篹czy幡i pragn by zawsze pierwsz mi這軼i kobiety. Kobiety maj subtelniejszy instynkt — wol by zawsze ostatni mi這軼i m篹czyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-19, 11:10   #37
sarenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 213
Re: Szampon koloryzujacy

nie da rady. blond na czekolad i na 3 mycia..

generalnie szamponetki s逝膨 do wzmacniania koloru albo zmiany o ton..

WESOΧCH 名I﹗!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-19, 11:31   #38
Martinaf
Rozeznanie

GG do Martinaf

No znaczy sie moga byc tesh takie na jakies 6 myc i nie musi byc czekolada. Moze byc cos co wyjdzie jaka jasny braz. Ja mam taki ciemny blond. Prosze podajcie jakas nazwe szapomniku....pliss

"M篹czy幡i pragn by zawsze pierwsz mi這軼i kobiety. Kobiety maj subtelniejszy instynkt — wol by zawsze ostatni mi這軼i m篹czyzny".
Oscar Wilde
Stary 2004-07-19, 15:21   #39
ank@
Rozeznanie

Na jasnych w這skach, zw豉szcza jak s troszke podniszczone, jest du瞠 ryzyko, 瞠 kolor nie do ko鎍a si zmyje, nawet po szamponetce mog zosta Ci jakies sprane resztki tego br您u.
Moja kole瘸nka, blondynka, tak si dorobi豉 na r騜owo
Farbowa豉 piank Viva albo co w tym rodzaju, mia這 si zmyc po kilku myciach. Intensywny r騜 si zmy, ale zosta...majtkowy r騜. Musia豉 przefarbowywa w這sy.
Uwa瘸j!
Stary 2004-07-19, 15:27   #40
Martinaf
Rozeznanie

GG do Martinaf

Nom ja mam taki cieemny blond. Mialam kiedys ta pianke viva cos tam z welli chyba fioletowa ale zmyla sie calkowicie Czekam na propozycje szamponetek
pzdr

Oscar Wilde
Stary 2004-07-19, 21:49   #41
Martinaf
Rozeznanie

GG do Martinaf

hallo prosze pomozcie

Oscar Wilde
Stary 2004-07-19, 21:57   #42
Rena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 21 524
Wpisy w blogu: 6

Probowalam calkiem nie dawno nalozyc szampon o kolorze czekolady na wlosy blond (tez zalezalo mi na zmianie na chwiele) i efekt byl taki, ze tylko troche sie zrobily ciemniejsze i jakies matowe. Krotko mowiac chyba sie nie da osiagnac takiego efektu bez farby
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-30, 08:49   #43
Shandusia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 593
GG do Shandusia
szamponetki...

chcialabym spr鏏owa jakiego szamponu koloryzuj帷ego,takiego do ok.6 my,ale jakie kolorki pasuja do br您owych w這s闚(鈔edni br您),mam te piwno-zielone oczy(w zalezno軼i od pogody )ahia...jeszcze jedno...jakies p馧 roq temu mia豉m jasne pasemka...szampon zmyje si z nich p騧niej do ko鎍a?
Shandusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-31, 18:17   #44
Shandusia
Wtajemniczenie

GG do Shandusia
Re: szamponetki...

up
Stary 2004-07-31, 22:45   #45
Sylwuniaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
GG do Sylwuniaaa

Milady, ja te niedawno kupi豉m sobie tak z ciekawo軼i szampon koloryzuj帷y, wybra豉m kolor chyba wi郾i je郵i si nie myl, napewno chodzi o fiolet i niestety klapa... Nie by這 wida 瘸dnego efektu, 瘸dnej widocznej zmiany, kolor pozosta taki jaki na pocz徠ku. Te mam br您owe w這sy jak Ty, wi璚 nie radz kupowa ciemnych szampon闚 koloryzuj帷ych, typu wi郾ia itp. bo niestety nie b璠zie 瘸dnego efektu, jedynie lekki poblask tego koloru szamponu.Radz wybiera kolory blond itp.A je郵i chodzi o "czas trwa這軼i takiego koloru na w這sach" to rzeczywi軼ie jest tak jak napisane na opakowaniu, zmywa si szybko, nie ma wi瘯szych k這pot闚...Pozdrawiam serdecznie!!
Sylwuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-07-31, 23:20   #46
Martinaf
Rozeznanie

GG do Martinaf

Witaj. Z wlosow rozjasnianych takowy szamponik moze ciezko schodzic.Moja kolezanka miala problemy ze zmyciem kolorku z rozjasnianego wczesniej pasemka. Jednak mimo wszystko niedawno zrobila to samo. Niektorzy chyba nigdy nie naucza sie na bledach :hehe:

Oscar Wilde
Stary 2004-07-31, 23:21   #47
Martinaf
Rozeznanie

GG do Martinaf

Aaa i jeszzce jedno. Szaponetki nie rozjasniaja wloskow wiec blond odpada. Pzdr

Oscar Wilde
Stary 2004-08-02, 16:34   #48
Shandusia
Wtajemniczenie

GG do Shandusia

uppp.mo瞠 ktos jeszcze co doradzi...
Stary 2004-09-04, 19:05   #49
hotgirl6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
szamponetka nie do zmycia

witam w sierpniu wybieraj帷 sie na 郵ub postanowilam zafarbowac sobie w這sy szamponetk na 6-8 my koloru winnej czerwieni;kiedys farbowalam w這sy farb ale kiedy tylko odzyskalam moj kolor i scielam farbe nie chcialam juz farbowac w這s闚 dlatego uzy豉m szamponetki z mysl ze odzyskam swoj kolor po ustalonej ilosci my...niestety my bylo 2 razy wiecej niz powinno a kolor nadal sie utrzymuje...chcialabym spowrotem sw鎩 kolor czy dekoloryzator zmyje szamponetke?czy mam czekac kolejne 20 myc "mo瞠"zejdzie....pros z o rade...
hotgirl6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-04, 19:38   #50
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 827
Re: szamponetka nie do zmycia

Ja te jestem ciekawa odpowiedzi na twoje pytanie.

By豉m w podobnej sytuacji. Ja musia豉m czeka a w這ski odrosn. Nie wiem czy r騜ni si taka szamponetka od zwyk貫j farby, bo ja nie widz 瘸dnej r騜nicy.
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-05, 11:25   #51
streptococus
Rozeznanie

Witam szamponem przeciwlupiezowym mozna zmyc najprawdopodobniej kolor wloskow tak mi fryzierka mowila pozdrawiam

pozdrovionka

taaadaaaam
Stary 2004-09-05, 22:47   #52
Kasiulka__
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 993

Ce
Moja kole瘸nka mia豉 podobny problem...z tym 瞠 ona ma ciemnobr您owe naturalne w這sy a pofarbowa豉 je sem saszetk 6-8 my Palette w kolorze czarnym ...po幡iej po jakim tygodniu(oczywi軼ie termin 6-8 my prawie min掖 ) jush jej siem znudzi ten czarny koror i poszla do sklepu gdzie kupi豉 t saszetk i zapyta豉 siem sprzedawczyni jak zmy ten kolor... a ona odpowiedzia豉: "Prosz my przez jaki czas g堯wk Head&Shoulders..." wi璚 spr鏏uj i TY bo jej pomog這 po kilku myciach kolor zszed...
Powodzenia i CmokaS
Kasiulka__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-16, 14:20   #53
elizkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
szampon koloryzuj帷y

Przeszpera豉m troch forum i ma這 na ten temat, wi璚 za bardzo si nie powatarzam .
Mam jasny baleja czy tam pasemka, jak zwa tak zwa, a raczej ju miedziano-鄴速awy, bo wcze郾iej mia豉m farb jasny br您 z這cisty. Odrost te ju jest, czyli m鎩 naturalny ciemny/鈔edni blond.
Po d逝gich bojach z baleja瞠m i w mi璠zyczasie z farb, ch熰 da troch spokoju w這som, ale to co mam teraz niespecjalnie mi odpowiada i dlatego pomy郵a豉m o szamponie koloryzuj帷ym, bo podobno mniej szkodliwy i bez amoniaku.
Chcia豉bym wi璚 si璕n帷 po jaki kolor zbli穎ny do mojego naturalnego, ale nie wiem co mi mo瞠 wyj軼 za "cudo" na g這wie.
Mo瞠 kt鏎a z Was ma do鈍iadczenie np. z szamponem wella: orzech laskowy albo 鈔edni blond, bo te w鈔鏚 szampon闚 jako tako s zbli穎ne do mojego koloru. Czy d逝go si trzyma? Czy zmywa si r闚nomiernie?
A mo瞠 inne rady?
Dzi瘯uj z g鏎y i pozdrawiam!
aha! na tej stronie s odcinie z welli:
http://www.wella.pl/consumer/consume...wtsctabela.jsp
elizkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-09-17, 21:54   #54
elizkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Re: szampon koloryzuj帷y

psia kostka naprawd nikt nie mo瞠 mi poradzi.
chlip chlip
elizkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-01-24, 18:18   #55
anna1979
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
JAK ZMY KOLOR FARBOWANY SZAMPONEM KOLORYZUJ。YM

chia豉bym zmy kolor ciemny bronz na mojej g這wie i wr鏂i do natrualnego cimnego blondu - czy jest jaki spos鏏 opr鏂z cz瘰tego mycia w這s闚 , kt鏎y szybko i skutecznie usunie szmpon koloryzuj帷y ? Z g鏎y dzi瘯uje za rady !
Stary 2005-02-27, 22:44   #56
bellissa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 460
GG do bellissa
szampon koloryzuj帷y kt鏎y zmieni odcie w這s闚 a potem napewno zejdzie- jaki???Do pani Gra篡nki i dziewczyn :)

Chcia豉bym na chwil zmieni kolor w這s闚 a w豉軼iwie tylko odcie bo m鎩 mi si troch znudzi i poszukuj jakiego szamponu koloryzuj帷ego albo czego w tym stylu kt鏎y po kilku myciach zupe軟ie zejdzie z w這s闚 i wog鏊e mi ich nie zniszczy. M鎩 kolor to blond, taki miodowy, a chcia豉bym 瞠by w這ski by造 bardziej popielate. Wiem, 瞠 takie schodz帷e szampony nie rozja郾iaj w這s闚 ale zale篡 mi 瞠by po prostu zmieni odcie (ale nie przyciemnia) Tylko strasznie nie chc zniszczy sobie w這sk闚 i mie potem odrosty kt鏎e b璠 musia豉 ca造 czas farbowa. Dlatego zale篡 mi 瞠by ta farba napewno zesz豉. Czy znacie mo瞠 jakie takie specyfiki?
Tak my郵a豉m o tej saszetce podobno zmywa si po 3 myciach ale z niekt鏎ych wypowiedzi boj si 瞠 mo瞠 si nie zmy tak 豉two... No i czy taki szampon koloryzuj帷y mo瞠 wysuszy i zniszczy w這sy?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5188
Pozdrawiam
bellissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-28, 01:48   #57
bellissa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 460
GG do bellissa
Re: szampon koloryzuj帷y kt鏎y zmieni odcie w這s闚 a potem napewno zejdzie- jaki???

up
bellissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-28, 17:42   #58
Sophie86
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 436
Re: szampon koloryzuj帷y kt鏎y zmieni odcie w這s闚 a potem napewno zejdzie- jaki???

Wydaje mi sie,ze szamponetka welli bedzie dobra>Moge polecic Ci jeszcze londe,bo nie ingeruje tak bardzo w kolor wlosow.Na pewno nie musisz sie obawiac,ze sie nie zmyje,czy cos w podobnym rodzaju,bo odcienie blondu ladnie schodza.
pozdrawiam

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 15:24   #59
Ewaa_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Szamponetka

Chcia豉bym mie czarne w這sy, ale obawiam si tego, 瞠 jak zafarbuje, to mi si niespodoba i co wtedy? S造sza豉m, 瞠 mo積a farbowa szamponetk, kt鏎a schodzi po 8 myciach. Mam tylko pytanie, je瞠li mam kolor w這s闚 ciemny blond, to czy szamponetka jest na tyle silna, 瞠 rzeczywi軼ie zafarbuje mi na czarno, a nie wyjdzie mi jaki zielony??
Ewaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 15:39   #60
ashley18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188
GG do ashley18
Dot.: Szamponetka

Radzilabym uwazac na szamponetki. Fakt faktem na opakowaniu jest napisane ze kolor schodzi po 8 myciach, ale przewaznie rzeczywistosc jest ciut inna :P
Ja rok(!) temu farbowalam (szamponetka) wlosy i do tej pory mam gdzieniegdzie przeblyski farbowanego koloru
Tak wiec raczej kolor nie zejdzie po 8 myciach :P
ashley18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.