Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-06, 18:25   #571
maryhaha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Dot.: Czarny Szampon Koloryzuj帷y Nie Do Zdobycia????

hmmm o szamponetkach firmy marion juz sie nasluchalam za duzo negatywnych opinii- np. mojej siostrze w ogole nie zszedl (a mial zejsc po ok 6 myciach) i pozniej miala normalne odrosty...
a czym mozna zrobic wlosy zeby byly czarne ale zeby ten kolor zsedl calkowicie...??? prosze o odp
maryhaha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 19:51   #572
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez maryhaha Poka wiadomo嗆
hmmm o szamponetkach firmy marion juz sie nasluchalam za duzo negatywnych opinii- np. mojej siostrze w ogole nie zszedl (a mial zejsc po ok 6 myciach) i pozniej miala normalne odrosty...
a czym mozna zrobic wlosy zeby byly czarne ale zeby ten kolor zsedl calkowicie...??? prosze o odp

Raczej nie ma takiej opcji.Nawet je郵i ktos napisze, 瞠 szampon koloryzuj帷y w odcieniu czarnym zszed ca趾owicie nie jest powiedziane, 瞠 u Ciebie tez tak b璠zie.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 20:08   #573
ziomek111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

a szkoda :/ bo mi by tez sie to przyda這... chociaz przez to farbowanie i moja glupote wlosy mi tak lec ze boje sie ze wylysieje :/
ziomek111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-07, 21:17   #574
kaja-sz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 532
Dot.: szamponetka...? ;)

ja ostatnio uzywlalam szaponetki Wella. Bardzo jestem zadowloona chcociaz kolor wyszedl ciemniejszy niz na opakowaniu ale wiedzielam o tym wiec wzielam sredni blad i mam ladny kolorek ciemnego bladu
trzymalalam krocej bo balam sie ze bedie za mocny.
wsloki sa ladne i blyszczace, wygladaja bardzo zdrowo
polecam
kaja-sz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-09, 12:50   #575
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a jak sie ma szamponetka do ju pomalowanych trwa陰 farb w這s闚? Bo ja w豉郾ie mam ju pomalowane (nie rozja郾iane tylko przyciemniane) w這sy na z這ty br您 i teraz chcia豉bym tren kolor pog喚bi szamponetk bo si troch zmy, ale s造sza豉m, 瞠 mo瞠 wyj嗆 ca趾iem inny kolor, np. jaki zielony, albo czerwony! A mo瞠 lepiej i嗆 z tym do fryzjera?

Jesli masz kolor ciemniejszy i chcesz go poprostu pog喚bi lub od鈍ie篡 mo瞠sz 鄉ia這 si璕nac po szamponetk, nic zielonego nie wyjdzie .( oczywi軼ie jesli chcesz pog喚bi kolor wybierz szamponetk o podobnym odcieniu

Marilyn Monroe

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2006-09-09 o 13:54
Stary 2006-09-09, 13:51   #576
julka:)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 367

Cytat:
Napisane przez Thalia2006 Poka wiadomo嗆
DObry jest szampon koloryzuj帷y z Welli, nie zawiera amoniaku. A Palette bron boze nie uzywaj, b璠ziesz mia豉 zniszczone w這sy..
Wlasnie!Czy to prawda ze on tak strasznie je niszczy> I ze po Palette bardziej wypadaja wlosy? bo ja w sumei od zawsze farbuje wlosy szamponem z tej firmy i okropnie mi sie wloski przezedzily.A wiec czy to prawda?
how much I care"

I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-09, 13:54   #577
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez julka:) Poka wiadomo嗆
Wlasnie!Czy to prawda ze on tak strasznie je niszczy> I ze po Palette bardziej wypadaja wlosy? bo ja w sumei od zawsze farbuje wlosy szamponem z tej firmy i okropnie mi sie wloski przezedzily.A wiec czy to prawda?
Z do鈍iadczenia wi瘯szo軼i u篡waj帷ych jej wiza瘸nek wynika , 瞠 tak. Choc s i takie, kt鏎e t firm sobie chwal.

Marilyn Monroe
Stary 2006-09-09, 16:34   #578
pa貫czkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Dziewczyny ostrzegam! Palette Instant Color Jest do niczego! Ma豉m 郵iczniutki rozja郾iany blondzik i postanowi豉m zobaczy jak by mi by這 w ciemniejszym Mo瞠 troche przesadzi豉m bo kupi豉m 2 saszetki ciemnego br您u. na pocz徠ku fajniutki kolorek, cieszy豉m sie ale nie trwa這 to d逝go umy豉m w這sy 2 razy a kolor zmieni sie najpierw na jasny br您 a potem na rudy mine這 ju 2 miesi帷e a kolor rudo podobny utrzymuje sie do dzisiaj i nie pomog這 trzymanie szamponu przez p馧 godziny. Czekam cierpliwie chocia znajomi m闚i 瞠 nawet mi pasuje. Potem se jeszcze raz instrukcje przeczyta豉m i tam by這 napisane 瞠 nie polecaj stosowania na rozja郾iane w這sy. To pewnie dlatego tak d逝go sie kolor trzyma. Kurcze ,wybieram sie do fryzjera bo mam do嗆. pozdro.
pa貫czkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-15, 12:50   #579
anastasia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 384
jak zmywa sie granatowa czer??-szampon wella.

Tak jak w tylule:jak zmywa si szampon koloryzuj帷y granatowa czer z welli??
Chodzi mi o odcie jaki w這sy przybieraj po kilku lub parunastu myciach.

Pozdrawoam
Stary 2006-09-15, 13:00   #580
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743
Dot.: jak zmywa sie granatowa czer??-szampon wella.

Ale chodzi ci o szampon czy szamponetk? Bo zasadnicza r霩nica. Szamponetka jest bez amoniaku. Je郵i masz ciemne w這sy, to granatowa czer nada im mo瞠 czarny po造sk z granatow nutk. Jesli s jasne, to w og鏊e nie z豉pie albo wyjdzie co dziwnego.
Jesli masz na my郵i szampon koloryzuj帷y do 24 my, to kolor czarny nie zmyje sie raczej wcale. Sama takowym farbowa豉m w這sy dawno temu, ale z innej firmy.
Stary 2006-09-15, 14:14   #581
anastasia
Raczkowanie

chodzi mi o szmpon 24 mycia.
swoje w這sy mam br您owe i zawsze u篡wa豉m szamponu 24 mycia z welli ciemny br您,ale on jak sie troche wyp逝cze to nieco rudawy odcien.
jestem wlasnie ciekawa jaki odcien po pewnym czasie przybieraja w這sy zrobione wlasnie granatowa czernia.

obawiam sie tez ze moze sie ten kolor nie zmy :-/
Stary 2006-09-15, 14:21   #582
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Moja kolezanka robi豉 dawno temu Wella soft color, odcieniem Palisander. Ten kolor w og鏊e jej nie z豉pa na w這sy naturalnie ciemny blond. Wi璚 trudno mi powiedziec czy czarny si zmyje, czy nie, odnosnie tych szampon闚. Ale z do鈍iadczenia z czerni wiem, 瞠 nawet szampon dzia豉 jak farba. Kolor nie zmywa si. Ale nie przekonasz sie, je郵i nie spr鏏oujesz, moze najpierw zr鏏 jakies jedno pasemko?
Stary 2006-09-15, 15:12   #583
anastasia
Raczkowanie

dziekuje za odpowiedzi.

jezeli ktos ma jakies doswiadczenia z tym szamponem to czekam na sugestie
Stary 2006-09-15, 16:05   #584
Ania17ok47
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

wiataj) ja od dawna farbowa豉m w這ski tym klorem i szmponem, mam w這sy z natury br您owe, uzywajac tej farby przez oko這 miesiac moj kolor w這skow rzeczywiscie by czarny pod s軟ce mieniacy sie granatem..nastepnie po造sk granatowy zmywa sie a w koncowej fazie dzia豉nia szmponu mia豉m w這ski ciemno br您oweswoja droga przemysl dobrze decyzje o zafarbowaniu sie na ten kolorek jesli mas zjasna cere bedziesz wygladac ostro, blado i niekorzystnie, jelsi moge cos polecic to mam teraz na w這skach burgund i jestem zakochana w tym kolorku))pozdrowionka )
Ania17ok47 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-15, 17:07   #585
anastasia
Raczkowanie

dziekuje Aniu za wyczerpuj帷 odpowiedz .Masz racje musze to sobie porz康nie przemy郵e.

pozdrawiam
Stary 2006-09-15, 18:48   #586
*Vivi*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

Kochana ja dzisiaj sobie zafarbowa豉m tym szamponem w這syTylko, 瞠 ''ciemny br您'' i wyszed jak prawie jak czarny ale ciesz si, cho w ja郾iejszym jest mi 豉dniej c騜 licze na to, 瞠 cho troch si zmyje heh
Teraz stoj ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskona貫...
*Vivi* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-15, 20:20   #587
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Ja tez farbuje szamponami do 24 myc, ale czerni nigdy nie mialam, farbuje ciemnymi odcieniami czerwieni

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-16, 10:29   #588
Monica17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

hejka:Pz welli czy zinych sa beznadziejne moimzdaniem probowalam i nic nie zlapalo najlepiej sprobuj z Marion granatowa czern ja mialam bardzo fajna..tylko na sloncu wyglada jakbys miala fioloetowe wlosy:Ptroche sie ze mnie brechali ale byl luz;pteraz riobie trwala czarna regularnie
Monica17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 14:59   #589
Neliia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Szampon koloryuj帷y po farbowaniu

Hejka
jestem nowa uczestniczka na forum

niestety witam sie w dosc smutno

bylam dzisiaj u fryzjerki
przeszlam dekoloryzacje bo mialam prawie czarne wlosy
chcialam miec czekoladke
no i coz wyszlo...
jasny jasny braz z domieszka czekolady

jak moge sobie sciemnic o 1 ton chociaz

myslalam o szamponie koloryzujacym

prosze o pomoc...
Neliia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-21, 15:06   #590
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Szampon koloryuj帷y po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Neliia Poka wiadomo嗆
Hejka
jestem nowa uczestniczka na forum

niestety witam sie w dosc smutno

bylam dzisiaj u fryzjerki
przeszlam dekoloryzacje bo mialam prawie czarne wlosy
chcialam miec czekoladke
no i coz wyszlo...
jasny jasny braz z domieszka czekolady

jak moge sobie sciemnic o 1 ton chociaz

myslalam o szamponie koloryzujacym

prosze o pomoc...
Oczywi軼ie szampon koloryzuj帷y da rad ale musisz liczyc sie z tym, 瞠 powinnas odczekac jaki czas ( przynajmniej 2 tygodnie,a najlepiej trzy ze wzgledu na stan w這s闚).Radz przeczyta tez w徠ki na forum o naturalnym przyciemnianiu w這s闚 , mo瞠 cos tam znajdziesz ciekawego dla siebie

Marilyn Monroe
Stary 2006-09-21, 15:12   #591
Neliia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Szampon koloryuj帷y po farbowaniu

Dzieki za odpowiedz
zerkne na te forum
Neliia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-26, 14:45   #592
Blue sky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 742
GG do Blue sky

ja chce miec rude wlosy ale nie wiem jaka szamponetka je potraktowac, nigdy jeszcze nie zmenialam koloru wlosow i troche mam cykora
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-26, 14:55   #593
Niliessa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 133

Jeny..dziewczyny a ja wlasnie mam zakupione dwie saszetki szamponu Palette Ciemny braz :P Headlines rozjasnil mi wlosy no i chce chociaz troche zatuszowac to niechce narazie farbowac , bo styling byl robiony niecale 5 dni .. i by to za szybko bylo. A teraz wrr... az strach po tych komenatrzach
Niliessa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-26, 19:50   #594
Miss_Sixty
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Moja kole瘸nka kiedy u篡豉 szamponetki. Powtarzam szamponetki!!
I kolor na w這sach trzyma jej si 3 miesi帷e! Wygl康a豉 oble郾ie. Zamiast jakiego br您u wyszed rudy... No i musia豉 oczywi軼ie swoje d逝gie w這ski za ramiona 軼i望 na pazia...
Miss_Sixty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 22:29   #595
darietta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 490
dziewczyny czy kt鏎a z was uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kupi

i czy naprawde jest taki dobry
darietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 22:32   #596
Dezzire
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 180
Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z wsz uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kupi

nie ma fotki??
Dezzire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 22:35   #597
darietta
Wtajemniczenie

Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z wsz uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

chcia豉m wkkleic adres strony ale chyba nie umiem bo cos nie wysz這
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11238

to jest szampon koloryzujacy marion maribell 24 mycia
Stary 2006-09-30, 22:43   #598
Dezzire
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 180
Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z wsz uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

teraz ok a wiec kiedys kiedys dawno juz z jakies 7 lat temu uzylam ten szampon na mojej mamie hmm to nyl chyba kasztan i bardzo szybko sie zmyl ale to bardzo szybko ale kolor byl ladny potem uzylam go ja na swoich blond wlosy polozylam tycjan i strasznie dlugo mi sie trzymal zmywal mi sie minimalnie i kolor wyszedl tez ladny wiec chyba polecam ale sa rozne rodzaje wlosow jak widac ja jedych szybko sie zmywa na drugich bardzo powoli (zaznaczam ze moja mama tez ma blond)
Dezzire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 22:45   #599
kasia20a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141

ja uzywa豉m ciemnego blondu jak mialam rozjasnione w這sy efekt rude f這syokropny kolor fujj dlatego juz jej chyba nigdy nie uzyje
kasia20a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 22:46   #600
darietta
Wtajemniczenie

Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z was uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

ja mam w這sy br您owe i niestety siwe dlatego uzywam szampon闚 koloryzujacych przez ca造 czas uzywa豉m palett ale strasznie wypadaja mi w這sy i obawiam sie ze od tego szamponu chcia豉m spr鏏owac teraz czegos innego i polecono mi gdzies na forum w豉snie ten szampon ale ja nie moge go nigdzie dostac w Poznaniu
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.