Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-30, 22:49   #601
darietta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 494
Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z was uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

a mo瞠 mo瞠cie poleci inny jakis dobry szampon i nie drogi bo niestey musze farbowac co miesi帷 w這sy
darietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-07, 10:31   #602
kaarolciaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 479
Pyt. dotycz帷e szamponetki :)

hej
czy uda mi sie zafarbowa br您owe w這sy blond szamponetk?
bo nie chce niszczy w這sk闚 farb.. ani zn闚 czeka az mi odrosn..
mo瞠 jest jaka szamponetka dzi瘯i, kt鏎ej mi sie to uda?
z g鏎y dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam!!
Stary 2006-10-07, 11:00   #603
wnika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 991
Dot.: Pyt. dotycz帷e szamponetki :)

nie uda sie
szaponetka wlosy mozesz zafarbowac jedynie na kolor/odcien ciemniejszy niz masz obecnie

'Musisz wierzy, 瞠 to mo瞠 si zdarzy
bo przecie gdzie tam jest kto, kto te w to wierzy...
On Ci wybra, dawno temu wymy郵i Ci sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, 瞠 to Ty...'

wnika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-07, 13:25   #604
anniaa

Wiadomo軼i: 13 687

nie da sie szamponetka zafarbowa w這sy jasniejszym kolorem ni si ma na g這wie... wydaje mi sie 瞠 szamponetki to mog tylko przyciemnia w這sy...

Nigdy nie zmienisz swojego 篡cia dop鏦i nie zmienisz czego, co codziennie robisz..

anniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-07, 14:23   #605
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez kaarolciaa Poka wiadomo嗆
hej
czy uda mi sie zafarbowa br您owe w這sy blond szamponetk?
bo nie chce niszczy w這sk闚 farb.. ani zn闚 czeka az mi odrosn..
mo瞠 jest jaka szamponetka dzi瘯i, kt鏎ej mi sie to uda?
z g鏎y dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam!!
szamponetka nie ma w豉軼iwo軼i rozja郾iaj帷ych.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 12:48   #606
kaarolciaa
Raczkowanie

dzieki za odpowiedzi
tak my郵a豉m ale mia豉m nadzieje ze moze jednak
a jaka farba zmywalna?
pozdrawiam!
Stary 2006-10-08, 13:04   #607
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

szamponetka s逝篡 tylko do pog喚bienia naturalnego koloru w這s闚 lub przyciemnienia, rozja郾i niestety ni si nie da. Proponuj u篡 jakiego szamponu koloryzuj帷ego np. Wella, Marion.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 13:47   #608
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 411

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka wiadomo嗆
szamponetka s逝篡 tylko do pog喚bienia naturalnego koloru w這s闚 lub przyciemnienia, rozja郾i niestety ni si nie da. Proponuj u篡 jakiego szamponu koloryzuj帷ego np. Wella, Marion.
Szampon koloryzuj帷y te nie rozja郾i w這s闚.

Z br您u na blond mo積a przej嗆 tylko dzi瘯i farbie, czasem do sp馧ki z rozja郾iaczem, zale積ie od koloru wyj軼iowego i docelowego
Stary 2006-10-08, 14:05   #609
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

mo積a te spr鏏owa rozjasni w這sy rozja郾iaczem i po這篡 na to szampon koloryzuj帷y.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 15:48   #610
niqska
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka wiadomo嗆
mo積a te spr鏏owa rozjasni w這sy rozja郾iaczem i po這篡 na to szampon koloryzuj帷y.
nie polecam 陰czenia rozja郾ianych w這s闚 z szamponetkami!! bo wychodze ca趾iem inne kolory niz sie chce mie moga by 鄴速e rude itepe szaponetka to nie bezpieszne narzedzie nie zawsze sie zmywa do konca albo w豉snie w po陰czeniu z rozja郾ianymi w這sami wychodza r霩ne wstretne kolory ;o
niqska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 19:56   #611
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka wiadomo嗆
Szampon koloryzuj帷y te nie rozja郾i w這s闚.

Z br您u na blond mo積a przej嗆 tylko dzi瘯i farbie, czasem do sp馧ki z rozja郾iaczem, zale積ie od koloru wyj軼iowego i docelowego

Dzi瘯i farbie rozjasniaj帷ej ku 軼is這軼i bo sama farba blond bez takowych tak瞠 nic nie zdziala.

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-08, 19:58   #612
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez niqska Poka wiadomo嗆
nie polecam 陰czenia rozja郾ianych w這s闚 z szamponetkami!! bo wychodze ca趾iem inne kolory niz sie chce mie moga by 鄴速e rude itepe szaponetka to nie bezpieszne narzedzie nie zawsze sie zmywa do konca albo w豉snie w po陰czeniu z rozja郾ianymi w這sami wychodza r霩ne wstretne kolory ;o

Smerfeta pisa豉 o szamponie koloryzujacym , miedzy nim a szamponetka jest jednak spora r霩nica.
Og鏊nie po這瞠nie czegokolwiek na rozja郾ione w這sy zawsze wi捫e si z jakims ryzykiem, na takich w這sach kolor wychodzi intensywniejszy lub jasniejszy ni powinien, bo w這s pozbawiony jest pigmentu 9 przynajmniej w jakim stopniu)

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-08, 20:08   #613
pa貫czkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Napisane przez niqska Poka wiadomo嗆

O tak! to prawda. Mia豉m taki problem bo nalozylam szamponetke na moje w這sy, kt鏎e sa rozjasniane i kolor na poczatku byl prawie normalny ale jak sie po 1 myciu zmyl to byl rudy

Jesli nie chcesz farba ich meczyc mozesz sprobowac s豉bszym rozjasniaczem
Szamponetka moze poglebic istniejacy kolor lub zmienic o 2 tony ale nie rozjasnic
pa貫czkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-11, 17:21   #614
kaarolciaa
Raczkowanie

nie chodzi mi tylko o niszczenie w這s闚 bo juz czekam po速orej roku a禦i odrosn a jeszcze trochce zosta這 i nie chce zn闚 od nowa czeka..a kusi mnie ten blond..chyba jednak zaryzykuje hehe..
a co do tego ze na rozja郾ionych wychodzadza okropne kolorki to wiem na blond zrobi豉m kasztanowa (pomyli豉m z br您ow ) i wyszed czerwony!
a jakie farby koloryzuj帷e polecacie?
pozdrawiam!
Stary 2006-10-12, 11:16   #615
mcgosia83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
GG do mcgosia83

Witajcie,
farbowa陰m ostatnio w這sy farb Palette - Skandynawski Blond. niestety wyszed kolor Barw Szwecji - 耗ΡY!
Moje pytanie i zarazem prosba o pomoc brzmi: Czy moge za豉godzic ta spraw uzywaj帷 szamponetki o ciemniejszym kolorze np. jasny br您 (nie chc by wysz造 za ciemne bo jestem blada)? czy w og鏊e szamponetka pomoze? Prosz r闚niez o porade jaki ma by kolor ewentualnej szamponetki badx farby.

Dzi瘯i
mcgosia83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-12, 15:00   #616
niqska
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

mcgosia83! ja niedawno farbowa豉m w這sy jaka szajsk szmponetk jakis br您 to by z czerwonym po造skiem :| jak mi si ju zmy kolor mia豉m rudy odcie na moich k豉czkach co mnie wkurza這, pofarbowa豉m pozniej t ca zawsze szamponetka czyli 鈔edni br您 palette i teraz mam normalne w這sy nie zmy豉 mi sie do konca ta szamponetka 鈔edni br您 ale kolor obecny jaki mam bardziej mi odpowiada ni poprzedni rudy my郵e 瞠 mo瞠sz spr鏏owac z tym jasnym br您em ale trzymaj tak na w這sach go 25 minut zeby nie by az tak intensywny, bo jak wspomnia豉 jeste blada
niqska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-12, 16:00   #617
mcgosia83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
GG do mcgosia83

Dzi瘯i niqska.

Pozdrawiam
Stary 2006-10-30, 21:53   #618
libra22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 034
GG do libra22
Dot.: Co lepsze? Farba do w這s闚 czy szampon koloryzuj帷y?

No w豉郾ie ja te s造sza豉m, 瞠 szampon bardziej niszczy w這sy ni farba ale jak jest naprawde? Nie wiem stosowa豉m i to i to...a w這sy i tak mi wypadaj , wi璚 jakie mniejsze z這 wybra?
Stary 2006-10-31, 09:56   #619
natali86
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 176
Wpisy w blogu: 2
Send a message via Skype™ to natali86
Question Czy to dobry pomys?Malowa szamponetk czy nie?Jak tak to jaki odcie?

Witajcie,
mam d逝gie w這sy siegaj帷e do po這wy plec闚.Od 1, 5 roku chce wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 z jasnego bl康u (baleja) na m鎩 naturalny kolor ciemny blad. Moje w這sy wygl康aj tak, 瞠 do lini uszu mam ciemny bl康, a dalej jasny bl康 baleja. Wiem, wiem bardzo rozbierzne kolory, ale upar豉m si 瞠 koniec z malowaniem i niszczeniem w這s闚 No i uda這 mi sie wytrzymac 1, 5 roku
Dzisiaj mnie nasz豉 mysl, czy mo瞠 nie pomalowa sobie tych jasnych bl康 w這s闚 szamponetk tak 瞠by wyszed kolor mniej wi璚ej podobny do mojego naturalnego Pomalowa豉bym tylko te jasne w這ski, tak 瞠by kontrast nie by a taki duzy.. Wiem 瞠 b璠zie ci篹ko tak dobra, ale od czego mam Was Kochane Wiza瘸nki Licze 瞠 co pomo瞠cie , doradzicie Czy to wog鏊e jest dobry pomys

Czemu ty si z豉 godzino z niepotrzebnym mieszasz l瘯iem?
Jeste?
A wi璚 musisz min望.
Miniesz?
A wi璚 to jest pi瘯ne.

"Inaczej serce 膨da, inaczej my郵 s康zi, inaczej 鈍iat spogl康a, inaczej los rz康zi"

Jak zrozumie sens s堯w, kt鏎e nie pad造, ze strachu, 瞠 mog co zepsu...?

Edytowane przez natali86
Czas edycji: 2006-10-31 o 13:41
natali86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-31, 18:26   #620
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Czy to dobry pomys?Malowa szamponetk czy nie?Jak tak to jaki odcie?

Cytat:
Napisane przez natali86 Poka wiadomo嗆
Witajcie,
mam d逝gie w這sy siegaj帷e do po這wy plec闚.Od 1, 5 roku chce wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 z jasnego bl康u (baleja) na m鎩 naturalny kolor ciemny blad. Moje w這sy wygl康aj tak, 瞠 do lini uszu mam ciemny bl康, a dalej jasny bl康 baleja. Wiem, wiem bardzo rozbierzne kolory, ale upar豉m si 瞠 koniec z malowaniem i niszczeniem w這s闚 No i uda這 mi sie wytrzymac 1, 5 roku
Dzisiaj mnie nasz豉 mysl, czy mo瞠 nie pomalowa sobie tych jasnych bl康 w這s闚 szamponetk tak 瞠by wyszed kolor mniej wi璚ej podobny do mojego naturalnego Pomalowa豉bym tylko te jasne w這ski, tak 瞠by kontrast nie by a taki duzy.. Wiem 瞠 b璠zie ci篹ko tak dobra, ale od czego mam Was Kochane Wiza瘸nki Licze 瞠 co pomo瞠cie , doradzicie Czy to wog鏊e jest dobry pomys

Moim zdaniem nie jest to dobry pomys, po pierwsze w這sy rozjasniane maj to do siebie , 瞠 kolor na nich trzyma si kr鏒ko .Szamponetka natomiast ma do siebie to , 瞠 sama w sobie tak瞠 trzyma sie na w這sach niezbyt d逝go ( do 8 my) , w dodatku najczesciej schodzi nier闚nomiernie i tworzy w miedzyczasie r霩norakie barwy i odcienie. Niepotrzebne zawracanie sobie g這wy. Moim zdnaiem , jesli chcesz unikn望 軼inania w這s闚 a wr鏂i do naturalnego koloru , powinnas ufarbowac w這sy farb w kolorze naturalnego odcienia- tak b璠zie najpro軼iej i chyba najlepiej, Sa tu jednak pewne problemy : z rozjasnianych w這s闚 pigment zosta wyp逝kany i barwnik farby nie b璠zie si wi璚 mia czego trzymac, wobec czego z pasemek kolor b璠zie zmywa sie szybciej, pocz徠kowow mo瞠 tez na nich chwycic ciemniejszy ( ale ten problem zlikwiduje owo szybsze zmywanie si). Wobec czego zabieg farbowania b璠zie musia豚yc powt鏎zony conajmniej dwukrotnie ( kiedy juz farba z pasemek wyp逝cze si) a i potem w miejscu paseme odcie mo瞠 by ja郾iejszy , z tym, 瞠 b璠zie to mialo raczej wygl康 refleks闚. Wiem- chcesz uniknac niszczenia w這s闚- ale to spos鏏 najszybszy, szamponetka nic nieda, poza tym dzisiejsze farby nie s ju tak inwazyjne jak kiedy ( a farbowanie jest mniej niszcz帷ym zabiegiem ni rozjasnianie. je郵i dodatkowo wybierzesz si z tym do dobrego fryzjera , a on zastosuje profesjonaln farbe nie powinno byc problemu

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-31, 20:58   #621
natali86
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 176
Wpisy w blogu: 2
Send a message via Skype™ to natali86

dziekuje Ci Mariti za wyczerpujaca odpowiedz
szamponetka faktycznie nie trzyma sie zad逝go na w這sach i strach pomyslec jaki by m鏬 mi zostac kolor po jej zmyciu mo瞠 jakis rudy Na to si wi璚 nie zdecyduje Co do farby to kiedys doradza豉m si si fryzjerki co zrobic z odrostami i r騜nic kolor闚 Twierdzi豉 瞠 mo積a poprostu czeka a w這sy odrosn albo tak jak Ty m闚i豉 瞠by dobrac odpowiedni kolor farby.Niezdecydowa豉m sie wtedy na ten zabieg i tak sobie my郵 瞠 chyba teraz te na to nie p鎩d Obieca豉m sobie nigdy w 篡ciu przenigdy 瘸dnej farby !!!! B璠 regularnie podcinac w這sy tak 瞠by pozbywa si tego okropnego bladu i jako wytrwam do ko鎍a Mam nadziej 瞠 wytrwam Pozdrawiam

Czemu ty si z豉 godzino z niepotrzebnym mieszasz l瘯iem?
Jeste?
A wi璚 musisz min望.
Miniesz?
A wi璚 to jest pi瘯ne.

"Inaczej serce 膨da, inaczej my郵 s康zi, inaczej 鈍iat spogl康a, inaczej los rz康zi"

Jak zrozumie sens s堯w, kt鏎e nie pad造, ze strachu, 瞠 mog co zepsu...?
natali86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-31, 22:34   #622
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni

przez polowe zycia koloryzowalam wlosy szamponami koloryzujacymi, niedawno jakis diabel podkusil mnie na farbe. To byl jeden z wiekszych bledow jakie popelnilam, nie dosc, ze wlosy staly sie matowe, szorstkie i farba wyblakla po 2 tygodniach to zniszczylam koncowki. Wrocilam do szamponow koloryzujacych ( mysle, ze nie niszcza tak jak farba-nie maja amoniaku). Kolor, przy co dwodniowym myciu wlosow trzyma sie ok. 4 tygodni, wlosy sa blyszczace i odrosty nie tak widoczne ( wyraznie odcinajace sie ) jak po farbie. Nakladam szampon na odrosty i potem tylko rozczesuje na reszte wlosow na 5 min. Farba tez musialam odswiezyc kolor na dlugosci, bo wlosy mialy "sprany"kolor. Osobiscie preferuje szampony Loreal Casting i Garniera Movida. Czasami dla odswiezenia koloru i nadania polysku nakladam pianki koloryzujace Loreal, trzymaja sie ok. 4 mycia.( dla mnie najlepsze) . Nigdy wiecej FARBY!
Ale to tylko moje skromne zdanie.
evamoni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-01, 12:42   #623
Mariti
Wtajemniczenie

W takim razie , trzymam kciuki i 篡cz powodzenia w d捫eniu do celu

Marilyn Monroe
Stary 2006-11-01, 17:54   #624
lalinkaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

ja tez jestem za szamponami, jesli nie chcesz drastycznie zmieniac koloru.ja wlasnie wczoraj zapodalam sobie casting loreala braz i zlapalam taki kolor jak chcialam
lalinkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 15:14   #625
elmoska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 427
GG do elmoska Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do elmoska
Wlosy farbowane szamponetkami

Czy ktoras probowala?? Chodzi mi o farbowanie wlosow szamponetkami. Niby kolor schodzi po 7 myciach. Ja mam blond pasemka i chcialam na "troszke" je przyciemnic, ale nie wiem jaki bedzie efekt koncowy.Tzn. czy odzyskam swoj kolor z przed pofarbowania wlosow.

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA

elmoska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 16:46   #626
*Vivi*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Ja farbowa豉m w這sy szamponetkami ju trzy razy. Za pierwszym razem kolor zszed mi ca趾owicie, za drugim te schodzi, ale w這sy mia造 juz intensywniejsz barw. Niby 24 mycia a kolorek utrzymuje si znacznie d逝瞠j, ale to mo瞠 zalezy od firmy 鄉ia這 mozesz sie zafarbowa
Teraz stoj ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskona貫...
*Vivi* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 16:46   #627
BuBuSiuNia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Hmm..no wlasnie nie wiem cyz dobzre zrozumialam pytanie ale ejsli chodzi o to czy jak pomalujesz je szamponetka to czy w koncu wrocisz do poprzednego kolorku tzn do tych pasemek blond jak sie spluka szmponetka? jak o to to ja tez jestem ciekawa
chcociaz ja mam wrazenie ze raczej nie..
BuBuSiuNia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 16:56   #628
karolcia_kola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

Ja pofarbowa豉m sobie w這ski (m鎩 naturalny kolor to z這ty bl康) na jasny br您 (Palette do 24 my) na zako鎍zenie roku szkolnego.Przez wakacje mi zesz這 prawie ca趾owicie.Uradowana tym przedsi瞝zi璚iem kupi豉m zn闚 szamponetk tym razem w kolorze czekoladowy br您 (Palette do 24 my)...Pofarbowa豉m je sobie 1 wrze郾ia i nadal,cho myj w這sy codziennie mam bardzo ciemne w這sy (tylko ko鎍闚ki mi troszk rozja郾ia造 i mam delikatne blond odrosty).Jestem z lekka za豉mana tym faktem,bo mam teraz na g這wie kolor bli瞠j nieokre郵ony (mieszanka wielu odcieni ciemnego br您u z kasztanem i rudym i do tego te odrosty blee ).Mam nadziej,瞠 kiedy jeszcze mi ta szamponetka zejdzie...
karolcia_kola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 16:57   #629
elmoska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 427
GG do elmoska Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do elmoska

Cytat:
Napisane przez BuBuSiuNia Poka wiadomo嗆
Hmm..no wlasnie nie wiem cyz dobzre zrozumialam pytanie ale ejsli chodzi o to czy jak pomalujesz je szamponetka to czy w koncu wrocisz do poprzednego kolorku tzn do tych pasemek blond jak sie spluka szmponetka? jak o to to ja tez jestem ciekawa
chcociaz ja mam wrazenie ze raczej nie..
Tak chodzilo mi dokladnie o to POZDRAWIAM

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA

elmoska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 16:59   #630
*Vivi*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola Poka wiadomo嗆
Ja pofarbowa豉m sobie w這ski (m鎩 naturalny kolor to z這ty bl康) na jasny br您 (Palette do 24 my) na zako鎍zenie roku szkolnego.Przez wakacje mi zesz這 prawie ca趾owicie.Uradowana tym przedsi瞝zi璚iem kupi豉m zn闚 szamponetk tym razem w kolorze czekoladowy br您 (Palette do 24 my)...Pofarbowa豉m je sobie 1 wrze郾ia i nadal,cho myj w這sy codziennie mam bardzo ciemne w這sy (tylko ko鎍闚ki mi troszk rozja郾ia造 i mam delikatne blond odrosty).Jestem z lekka za豉mana tym faktem,bo mam teraz na g這wie kolor bli瞠j nieokre郵ony (mieszanka wielu odcieni ciemnego br您u z kasztanem i rudym i do tego te odrosty blee ).Mam nadziej,瞠 kiedy jeszcze mi ta szamponetka zejdzie...
nigdy nie kupuj nic z Palette, o gorszej firmie nie s造sza豉m...ja polecam Well
Teraz stoj ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskona貫...
*Vivi* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.