Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-11-15, 16:59   #631
elmoska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 427
GG do elmoska Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do elmoska
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Dziekuje za odpowiedzi

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA

elmoska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 17:04   #632
karolcia_kola
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

Cytat:
Napisane przez *Vivi* Poka wiadomo嗆
nigdy nie kupuj nic z Palette, o gorszej firmie nie s造sza豉m...ja polecam Well
Ehh gdybym wiedzia豉 o tym wcze郾iej (przed farbowaniem)
Teraz to juz si osobi軼ie przekona豉m i drugi raz nie pope軟i tego b喚du...Pozostaje mi tylko czeka a mi to z w這sk闚 zejdzie...Tylko ile jeszcze?!
karolcia_kola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 17:13   #633
Judyta~
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 386

Niestety, nawet moja fryzjerka powiedzia豉, 瞠 Palette to tragiczna firma. Najmniej schodz帷ym kolorem jest w豉郾ie "ciemna czekolada" - na "Damskiej Torebce" ka盥a z dziewczyn, kt鏎a ni ufarbowa豉, mia豉 odrosty jak po farbie, a kolor nie zszed wcale.
Ja ufarbowa豉m Castingiem L'Oreala, mia zej嗆 po 6 tygodniach i co? min窸y ponad 3 miesi帷e, a ja mam odrosty. Dobrze, 瞠 mam ciemnobr您 w這sy,a ufarbowa豉m na czarno (kolor potem blednie i staje si br您owy), ale wyobra瘸m sobie coby zrobi豉 np. blondynka w takiej sytuacji.
Najbezpieczniejsze sa chyba szamponetki 3-5my.
Judyta~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 17:25   #634
mala77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 234

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Poka wiadomo嗆
Niestety, nawet moja fryzjerka powiedzia豉, 瞠 Palette to tragiczna firma. Najmniej schodz帷ym kolorem jest w豉郾ie "ciemna czekolada" - na "Damskiej Torebce" ka盥a z dziewczyn, kt鏎a ni ufarbowa豉, mia豉 odrosty jak po farbie, a kolor nie zszed wcale.
Ja ufarbowa豉m Castingiem L'Oreala, mia zej嗆 po 6 tygodniach i co? min窸y ponad 3 miesi帷e, a ja mam odrosty. Dobrze, 瞠 mam ciemnobr您 w這sy,a ufarbowa豉m na czarno (kolor potem blednie i staje si br您owy), ale wyobra瘸m sobie coby zrobi豉 np. blondynka w takiej sytuacji.
i tu sie b璠 k堯ci.
pomalowa豉m w這sy w豉郾ie taka na 5 my, pod koniec lipca. Poprawi豉m na urodzinki, 6,08. kolor w豉sny mam ciemny blond, malowa豉m na rudo. no i nadal mam na w這sach rude refleksy /najbardziej na ko鎍闚kach/
mala77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 18:27   #635
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez *Vivi* Poka wiadomo嗆
nigdy nie kupuj nic z Palette, o gorszej firmie nie s造sza豉m...ja polecam Well
Zgadzam sie

Jak powiedzialam mojej fryzjerce ze chce farbowac Pallete to zbladla i powiedziala ze to najgorsza farba i nie tylko ona..

Zreszta wypowiedzialam sie szerzej z fotkami na ten temat w watku:
Farby ktore klamia.

Tez jestem za uzywaniem Welli- wlosy sa miekkie blyszczace kolor schodzi a nie rudzieje jak z Palette

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-15, 18:48   #636
201707171556
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 619

Cytat:
Teraz to mnie wystraszy豉, ja jestem jasn blondynk a w豉snie planuj zrobi sobie jakis br您 Co ja zrobi jak nie zejdzie??
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-21, 12:39   #637
ewek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 360
Question szamponetka 'burgund' :(

witam
ponad 4 miesiace temu zafarbowalam wlasy szamponetka o kolorze burgund, ktora powinna zejsc po 6-8 myciach a ona wciaz sie utrzymuje na wlosach !!! mam takie czerwone przecieki, ktore sa po prostu paskudne ! probowalam przykryc je inna szamponetka (braz, ciemna czekolada, sredni braz) a w miejscach gdzie byly czerwone pasma robil sie rudy ! a kiedy schodzila szamponetka wlosy znowu byly czerwone ! dodam ze myje wlosy codziennie. Co moge zrobic zeby zeszla ta szamponetka ? so moze jakies sposoby ???? prosze o pomoc
ewek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-21, 14:28   #638
Kobieta_s這necznik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 176
Wpisy w blogu: 2
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

Oooo jej . MIa豉m kiedys podobn przygod z szmponetk Marion, ale w kolorze miedzianej czerwienii . Spr鏏uj przefarbowa wlosy na jaki czerwonkawy kolorek . Polecem Ci szampon koloryzuj帷y Loreal Casting G喚boka Czerwie. dobrze i r闚nomiernie pokrywa w這sy i ma taki odcie br您u z lekko mahaniowym po造skiem, 郵iczny
Kobieta_s這necznik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-21, 15:37   #639
ewek
Raczkowanie

dzieki za odpis ;* jednak teraz bym bardzo chciala wlosy w kolorze zlotego brazu znacie jakies szamponetki w tym kolorze ?? a nie chcialabym farbowac wlosow farba bo mam bardzo slabe wlosy i cienkie i boje sie ze zaczna mi wypadac
Stary 2006-11-21, 16:08   #640
Kobieta_s這necznik
Zakorzenienie

Ca豉 przyjemno嗆 po mojej stronie hihih Wiesz wydaje mi sie, 瞠 taki z這cisty brazik Ci nie wyjdzie 豉dnie szamponem je瞠li masz te plamy Jaki jest Tw鎩 naturalny kolor w這s闚 ??
Stary 2006-11-22, 11:54   #641
ewek
Raczkowanie

moj naturalny kolor to blond
dodam ze te czerwone plamy sa na gorze glowy (tak mniej wiecej zajmuja 1/4 wlosow) a konce sa wlasnie w kolorze takiego slicznego zlotego brazu a na samej gorze rosna moje blond wlosy, tak wiec nie ciekawie one wygladaja i wlasnie bardzo bym chciala wyrownac kolor moich wlosow
Stary 2006-11-22, 14:15   #642
ewek
Raczkowanie

chyba jednak zafarbuje sie
znalazlam link z super kolorem http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1164040841

powiedzcie mi jaki to jest konkretnie kolor ??? i z jakiej firmy najlepiej sie zafarbowac ?
Stary 2006-11-23, 16:00   #643
Kobieta_s這necznik
Zakorzenienie

Hm, ja my郵, 瞠 ta dziewczyna ma baleja . O ile si nie myl, to widz tam odcienie orzecha laskowego i be穎wego bl康u. Poszukaj w fabrach Garniera
Stary 2006-11-23, 18:43   #644
myShaczeQ
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 767
GG do myShaczeQ

ja proponuje wizyte u dobrego fryzjera, ktory powinien poradzic cos na te plamy samej to roznie moze wyjsc.

A tej pani musisz sie zapytac kto ja w photoshopie obrabial

Nigdy ale to nigdy nie wyszedl mi taki kolor na glowie jaki bym chciala ;/ a mialam wszyskie mozliwe rodzaje farb chyba i pudelko co innego a wlosy co innego stad moje sceptyczne nastawienie

myShaczeQ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-29, 18:41   #645
Czarna14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

A ja mam pytanie... Co my郵icie o szamponetkach firmy joanna?? Dok豉dniej o tych http://www.joanna.pl/produkty/multicolor/
Czarna14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-29, 20:33   #646
Kobieta_s這necznik
Zakorzenienie

Cytat:
Casting podobnie jak Palette wrzera si we w這sy.... ja mam pipielaty bond zafarbowalam najpierw czekoladowym br您em pallete a potem ciemnym br您em z Castingu bleee
Stary 2006-12-01, 21:35   #647
martuska18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 165

Witaj! Ja sie dzis farbne豉m na 'burgund' ale nie szamponetk tylko farb I tez na koncach mam piekny kolorek, taki jaki chcia豉m. Ale na czubku g這wy to taki wysniowy mam :| Niewiem jak to bedzie przy normalnym swietle s這necznym hehe
Ja jak farbowlam szamonetk to tez mi szybko nie zesz這, kolor wyblak troche ale nadal mialam go na wlosach, temu odwarzylam sie na farbe. Moze ty tez sprobujesz poprostu wybrac farb. Uzyj rozjasniacza aby plany znik造 i wtedy przefarbuj sie A ten obrazek to moim zdaniem BLOND NR 7 firmy Garnier. Slicznie wygl康a. Polecam
martuska18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-01, 23:21   #648
Angelika16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 286
GG do Angelika16

A wi璚 Ewek pyta豉 co to za kolor na tym zdj璚iu!Robi豉m Garnierem Ciemny br您
Angelika16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-09, 10:19   #649
sikorkatina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Red face Szamponetka

Drogie dziewczyny!

Chcia豉bym prosi was o rad.Mam w這sy ciemny br您,ale podkusi這 mnie 瞠by zrobi blond pasemka i to domowym sposobem.No i mam je teraz ju od kilku miesi璚y ale niestety znudzi造 mi si.Nie wiem co teram mam zrobi 瞠by ich si pozby i wr鏂i do swojego naturalnego koloru.Mo瞠 farbn望 szamponetka?
Prosz was o pomoc wiem 瞠 mog na was liczy
Buziaki
sikorkatina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-09, 10:32   #650
nula88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 291
GG do nula88
Dot.: Szamponetka

Nie radzi豉bym szamponetk

One maj to do siebie, 瞠 nie zawsze wychodzi nam na g這wie kolor jakiego by鄉y sobie 篡czy造 Poza tym je郵i potraktujesz w這ski, a konkrtenie te pasemka blond br您ow szamponetk to gwarantuj Ci, 瞠 b璠ziesz mia豉 rude pasemka

Lepiej wybierz si do fryzjera, albo w domku sobie zafarbuj. A je郵i koniecznie chcesz szamponem, to nie z Palette i nie tym na 6 my

nula88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-09, 10:47   #651
nice6irl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 192

Kiedys tez robilam sobie blond pasemka, a pozniej, kiedy mi sie nudzily szlam do sklepu i wybieralam sobie farbe koloryzujaca o podobnym odcieniu do mojego naturalnego. Przykrywala dosc dobrze jasniejsze wlosy. Nie bylo widac odrostow. Z czasem farba sie splukiwala- wiadomo. Zostawaly gdzies jasne fragmenty, ale wtedy zawsze przychodzila mi ochota zrobic sobie jeszcze raz pasemka Pozdrawiam
Stary 2006-12-09, 14:08   #652
sikorkatina
Raczkowanie

Dzi瘯i za rady i prosz o wi璚ej
Stary 2006-12-10, 13:08   #653
melba100
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Arrow szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolor闚.

Hey.
Przeczyta豉m dos這wnie wszystko na temat szamponetek...i stwierdzam 瞠 boj si. mam naturalne w這sy koloru jasnego br您u. Boj sie wypadania w這s闚, tego 瞠 si nie zmyje...chocia nie chc radykalnej zmiany...tak naprawd to zale篡 mi na tym 瞠by w這sy by造 b造szcz帷e, 瞠by wygl康a造 zdrowo. Czego mam u篡.... i jakiego koloru??
Czy w necie s jakie palety kolor闚 do obejrzenia?
Pozdrawiam
Stary 2006-12-10, 13:24   #654
sikorkatina
Raczkowanie

Dot.: szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolor闚.

Ja ostatnio [wczoraj] zrobi豉m sobie w這sy szamponetk z paletty do 24 my i jestem bardzo zadowolona.M鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki 鈔edni br您 i u篡豉m szamponetki te br您. Musze powiedzie 瞠 wysz這 bardzo fajnieMoim celem by這 pozbycie si jasnych pasemek no i si uda這.W這sy wygl康al naturalnie i 豉dnie si b造szcz.Polecam
Stary 2006-12-10, 13:53   #655
melba100
Raczkowanie

hmm... bardzo du穎 naczyta豉m si w necie na temat palette..... boj si bo chyba kosemtyki firmy schwarzkopf mi nie s逝膨. kiedy stosowa豉m szampony i balsamy mia豉m straszny 逝pie no i wypada造 mi w這sy.... dlatego boj si u篡 tej szamponetki. b璠 szukac po innych firmach. nie chc radykalnej zmiany..... w豉軼iwie nie zale篡 mi na zamianie koloru....chc tylko 瞠by moje w這sy odzyska造 po造sk, bo u篡wm od篡wki i wygl康aj 鈔ednio chocia s zdrowe. kurcze nie wiem co zrobi......
Stary 2006-12-10, 14:12   #656
rozmarynek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 360

hm........ ja sie zastanawiam w przysz這軼i nad mu郾ieciem sobie 1/4 czesci glowy od dolu na czarno, albo wog鏊e sie czarna zrobic Tylko tez sie boje SKUTKOW UBOCZNYCH.
Pozdrawiam.
rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-10, 15:48   #657
melba100
Raczkowanie

zdecydowa豉m si na orzechowy br您 marion, ale tylko na pr鏏 przetestuj pukiel w這s闚 ze spodu. zobacz co wyjdzie, ewentualnie p騧niej kupi czekoladowy br您 i zobaczymy.....
moja babcia, kt鏎a ma juz troszke siwych w這s闚 chce skorzystac z szamponetki... zaznaczam 瞠 w m這do軼i mia豉 czrne jak kruk i nigdy ich nie farbowa豉!!!..... ciekawa jestem co jej wyjdzie....
Stary 2006-12-10, 17:46   #658
Pysio24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 623
Question Szamponetka platyna a pasemka blond

Witam! Nie wiem czy taki w徠ek ju by,ale nie mog znale嗆 nic podobnego.
Mam takie pytanie: mam w這sy z pasemkami blond, ale jak wiadomo blond troch 鄴趾nie.U篡wa豉m szamponu welli Regenal ale okropnie wysuszy mi kiedy w這sy i przesta豉m go u篡wa.S造sza豉m,瞠 mo積a na takie w這sy po這篡 szamponetk- my郵a豉m o platynie, ale nie wiem czy to zadzia豉 w spos鏏 oczekiwany- o篡wienie koloru- czy wog鏊e nie zadzia豉, a mo瘸 wr璚z wyjd mi w這sy w nieokre郵onym kolorze? Prosz o pomoc i z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.

Edytowane przez Pysio24
Czas edycji: 2006-12-10 o 18:07
Pysio24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-13, 15:07   #659
Czarna14
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 401

Dziewczyny czy 瘸dna nic nie wie o szamponetkach joanna?!
Czarna14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-12-20, 14:32   #660
martin_jas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Pasemka a szmapon koloryzuj帷y, prosze o porad i pomoc

Witam, do tej pory robi貫m pasemka jeydnie farb, teraz chc spr鏏owac szamponem koloryzuj帷ym do kilku zmy, czy szamponem, s wog鏊e mo磧iwe pasemka ( dodam i chodzi mi o blond pasemka)?? Mam kolor w這s闚 blond, ale ciemniejszy i chodiz mi o ja郾iejsze blond pasemka, mozliwe?
martin_jas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.