Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-18, 12:10   #691
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka
Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z wsz uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

Witam
Te jestem fank tego szamponu u mnie w ma造m miescie jest 豉two dost瘼ny zw豉szcza w sklepach zielarskich.
Kolor ciema czekolada oraz sredni br您 wychodza bardzo 豉dnie,w這sy maj mega po造sk i nie niszcz sie jak po farbie-to du篡 plus dla kogos kto musi je cz瘰to farbowa.
Podrawiam
Stary 2007-01-18, 17:25   #692
darietta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 499
Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z wsz uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

Cytat:
Napisane przez faustissima Poka wiadomo嗆
Podbijam. Kieruj pytanie do poznanianek: czy wiecie gdzie mo積a dosta szampon 24 mycia? Bo jak pytam, to na mnie patrz jak na hmmm, osob z matplanety :P.
Pozdrawiam

ja tez jestem z poznania i szukam tego szamponu juz od wielu miesi璚y i kiedys zobaczy豉m go w do嗆 nietypowym miejscu w kiosku w tym zielonym przy przystankach odrazu ale niestety mia豉m juz inne szampony wiec nie kupowalam na zapas bo mysla豉m ze bedzie a tu pech i zn闚 musze szukac go bo kobietka nie wie kiedy bedzie go zn闚 mia豉 jak komus z poznania uda sie go dostac to bede wdzieczna za informacje pozdro
darietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-18, 20:15   #693
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483
Dot.: Szamponetka

dziewczyny co s康zicie o szamponetkach multi color effect joanny? na KWC ma dwie opinie , ale pozytywne , a na opakowaniach ca趾iem fajne kolorki s
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-18, 21:20   #694
R騜yczka_89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 801

Hehe ja tez mialam ten sam problem:P z marionu mi zeszla a ze shwarzkopf'u nie!Podobnie jak kupilam farbe do 24 zmyc z Marionu to zmyla mi sie po 3 myciach!! w tym przypadku to feler no ale coz zrobic:P niestety ja do tej pory mam refleksy na wloskach po tej szamponetce:/ wrr..juz od jakichs 3 lat!!:/
Noc,gdy ca造 鈍iat 酥i,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marz,瞠 Ty ze swej gwiazdy 郵esz my郵i swoje,tak bardzo pragn z Tob by i marze tych nie przerwie mi nikt,nie ma na 鈍iecie miejsca,gdzie bym odej嗆 chcia豉,bo tylko tu s razem serca dwa: Ty i Ja..
R騜yczka_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-18, 21:21   #695
R騜yczka_89
Rozeznanie

Hehe ja tez mialam ten sam problem:P z marionu mi zeszla a ze shwarzkopf'u nie!Podobnie jak kupilam farbe do 24 zmyc z Marionu to zmyla mi sie po 3 myciach!! w tym przypadku to feler no ale coz zrobic:P niestety ja do tej pory mam refleksy na wloskach po tej szamponetce:/ wrr..juz od jakichs 3 lat!!:/ech..
Noc,gdy ca造 鈍iat 酥i,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marz,瞠 Ty ze swej gwiazdy 郵esz my郵i swoje,tak bardzo pragn z Tob by i marze tych nie przerwie mi nikt,nie ma na 鈍iecie miejsca,gdzie bym odej嗆 chcia豉,bo tylko tu s razem serca dwa: Ty i Ja..
Stary 2007-01-18, 21:21   #696
R騜yczka_89
Rozeznanie

wybaczcie za post pod postem ale wyskoczyl mi jakis blad na wizazu:/
Stary 2007-01-18, 21:50   #697
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

Dziewczyny - nie widze problemu - wejd嬈ie na stron producenta i napiszcie do nich pytanie, gdzie mo積a znale潭 dany produkt...
Stary 2007-01-18, 22:08   #698
faustissima
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Cytat:
Napisane przez darietta Poka wiadomo嗆
ja tez jestem z poznania i szukam tego szamponu juz od wielu miesi璚y i kiedys zobaczy豉m go w do嗆 nietypowym miejscu w kiosku w tym zielonym przy przystankach odrazu ale niestety mia豉m juz inne szampony wiec nie kupowalam na zapas bo mysla豉m ze bedzie a tu pech i zn闚 musze szukac go bo kobietka nie wie kiedy bedzie go zn闚 mia豉 jak komus z poznania uda sie go dostac to bede wdzieczna za informacje pozdro
A w kt鏎ym kiosku i przy jakich przystankach? Czy瘺y przy teatralce?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Dziewczyny - nie widze problemu - wejd嬈ie na stron producenta i napiszcie do nich pytanie, gdzie mo積a znale潭 dany produkt...Dzisiaj 17:25
Celna uwaga Chyba z niej skorzystam
Stary 2007-01-19, 12:14   #699
darietta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 499

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Poka wiadomo嗆
Dziewczyny - nie widze problemu - wejd嬈ie na stron producenta i napiszcie do nich pytanie, gdzie mo積a znale潭 dany produkt...
juz tego prubowalam ale nie odpisuja wida nie zalezy im na klientach ale mozna pr鏏owa mo瞠 do kogo odpisza do mnie nie odpisali a szampon widzia豉m na przystanku na ogrodach
darietta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-22, 13:56   #700
niepsuj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
rozja郾ianie w這s闚 po szamponach koloryzuj帷ych

dzi odwiedzi豉m dwie fryzjerki. obie powiedzia造 mi ,瞠 mam sobie poczeka a mi odrosn w這sy bo one nie wiedz jak si za to zabra.
moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. obecnie moje w這sy s ciemnobr您owe z tym 瞠 farbowane szamponem koloryzuj帷ym firmy palette a nie farb.
bardzo bardzo chcia豉bym je rozja郾i do ja郾iutkiego br您u.
no i co ja mam zrobi? niemo磧iwe 瞠by nic nie pomog這.
czy farby rozja郾iaj帷e sa dobre? je郵i tak to jakie? bardzo prosz o rad.
((((
niepsuj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-22, 19:02   #701
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: rozja郾ianie w這s闚 po szamponach koloryzuj帷ych

Cytat:
Napisane przez niepsuj Poka wiadomo嗆
dzi odwiedzi豉m dwie fryzjerki. obie powiedzia造 mi ,瞠 mam sobie poczeka a mi odrosn w這sy bo one nie wiedz jak si za to zabra.
moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond. obecnie moje w這sy s ciemnobr您owe z tym 瞠 farbowane szamponem koloryzuj帷ym firmy palette a nie farb.
bardzo bardzo chcia豉bym je rozja郾i do ja郾iutkiego br您u.
no i co ja mam zrobi? niemo磧iwe 瞠by nic nie pomog這.
czy farby rozja郾iaj帷e sa dobre? je郵i tak to jakie? bardzo prosz o rad.
((((

Po pierwsze to nie jest niemo磧iwe, radz i嗆 do dobrego salonu. Fryzjerki , kt鏎e m闚i, 瞠 trzeba poczeka a odrosn poprostu nie wiedz jak si za to zabra ( albo nie potrafi, albo nie maj u siebie odpowiednich 鈔odk闚). W dobrym salonie nie b璠zie wi瘯szego problemu, cho czy uda si to zrobi za jednym razem ????? Byc mo瞠, skoro chcesz zej嗆 tylko do jasnego br您u, ale mo瞠 trzeba b璠zie zrobic dwa zabiegi lub trzy , to wi捫e si z kosztami w dobrym salonie.

I Najwa積iejsze: poczytaj o DEKOLORYZACJI ( wpisz haslo w wyszukiwark wiza穎w), bo bez wzgl璠u czy schodzisz z ciemnego br您u, br您u lub czerni procedura b璠zie taka sama.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 11:09   #702
annLee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 269

Dla wszystkich poznanianek:
kupi豉m ten szampon w ma貫j drogerii na S這wackiego(Je篡ce)
niedaleko "prosiaczka"

Szampon pokry 豉dnie wszystkie w這ski-nawet siwe
kolor adekwatny z opisem
豉dnie pachnie
w這ski super b造szcz帷e
zobaczymy jak si b璠zie zmywa,ale na razie jestem bardzo zadowolona
no i 6,50 mam kr鏒kie w這ski,wi璚 na 2 razy wystarczy

No2

"tylko nudne kobiety maj
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 14:29   #703
Panicara
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
W這sy na ferie ;]

Hej ! Mam problem chce mie czarne w這sy na ferie ale chce 瞠by kolor po 2 tygodniach znik czy znacie mo瞠 jakies dobre szamponetki ?!
Panicara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 14:59   #704
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: W這sy na ferie ;]

Cytat:
Napisane przez Panicara Poka wiadomo嗆
Hej ! Mam problem chce mie czarne w這sy na ferie ale chce 瞠by kolor po 2 tygodniach znik czy znacie mo瞠 jakies dobre szamponetki ?!

Bez wzgl璠u na to jak szamponetk w這sy zafarbujesz istnieje spore ryzyko, ze kolor tak szybklo nie zejdzie.Szczeg鏊nie dotyczy to czarnego koloru, kt鏎y lubi d逝go utrzymuywa si na w這sach, nier闚nomiernie schodzi ( najcz窷ciej przy szamponetce Palette). Z drugiej jednak strony wiele zale篡 od podatno軼i w這sa, niekt鏎ym zmywaj si bez 郵adu i szybko. Przejrzyj w徠ki o szamponetkach , bo by造 ju pododbne topici, obawiam sie jednak , ze nic konkretnego Ci nie doradzimy.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 16:09   #705
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

Hmm niez豉 by豉 szamponetka Palette i u mnie r闚nomiernie schodzi豉... Ale na bank Ci nie zejdzie po tych dw鏂h tygodniach, szamponetki teoretycznie tylko "oblepiaj" w這sy barwnikami ale w praktyce 幢e si zmywaj, niestety, wi璚 przygotuj si, 瞠 zostan Ci 郵ady koloru po feriach a mo瞠 i na to, 瞠 b璠ziesz musia豉 je zafarbowa 瞠by pozby si tego koloru wszystko zale篡 od w這s闚
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 16:22   #706
shockwaves
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 698

Mo瞠 czarna henna szybciej zejdzie ni szamponetki. No i jest zdrowsza.
shockwaves jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 17:09   #707
kate_003
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Opisz swoje w這sy. Jaki maj kolor, dlugo嗆 i czy je farbowa豉?
kate_003 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-26, 23:45   #708
Panicara
Przyczajenie

Sa 鈔edniej d逝go軼i moznow wycieniowane.. w這sy s podatne na falowanie , maja kolor br您owy , nie by造 farbowane wcze郾iej .
Stary 2007-01-27, 00:02   #709
Kachulec
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 338

Mo瞠 spr鏏uj z ciemniejszym br您em od Twojego. Te szamponetki i tak bardzo cz瘰to daj ciemniejszy efekt ni podany na etykiecie-jeszcze nie s造sza豉m,aby komus wysz這 ja郾iejsze ni mia這

Nieprzyzwoicie uparta i troszk z這郵iwa

Kachulec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 16:52   #710
Panicara
Przyczajenie

Dzi瘯i dziewczyny a mo瞠 polecicie jeszcze jak捷 firme ?
Stary 2007-01-27, 19:26   #711
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

http://www.joanna.pl/produkty/multicolor/5012.asp

moze sprobuj tej
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-27, 19:34   #712
Kachulec
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 338

Cytat:
Napisane przez Panicara Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny a mo瞠 polecicie jeszcze jak捷 firme ?
Ja raz u篡豉m szamponetki palette-w這sy mia造 by miodowy blond,a wysz造 du穎 ciemniejsze.

Za drugim razem u篡豉m Londy - w這sy mia造 by naprawd jasne, a wysz造 mi br您owe

Nie potrafi poleci takiej kt鏎a da efekt zgodny z oczekiwaniami i z tym co pokazuj na etykiecie, chyba 瞠 zrobisz jak moja kolezanka i kupisz szamponetke palette czekoladowy braz, najpierw mia豉 czarne w這sy, p騧niej zacz窸a si sp逝kiwa i w ko鎍u osi庵n窸a ta swoja wymarzona czekolade

Nieprzyzwoicie uparta i troszk z這郵iwa

Kachulec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 12:45   #713
natina2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 072
GG do natina2

hihi nie szkodzi
w豉郾ie sie zastanawiam czy nie farbn望 sobie w這s闚
Stary 2007-01-28, 14:39   #714
kania8400
Przyczajenie

jak to mozliwe???

dwa miesiace temu postanowi豉m zmienic kolor w這sow! nigdy ich nie farbowa豉m wiec zdecydowa豉m sie na szampon koloryzujacych (kolor mia zejsc po 24 myciach)! efekt by straszny bo zamiast sredniego brazu wyszed czarny a w這sy nie sa juz takie delikatne jak wczesniej! myje w這sy codziennie- wiec teoretycznie tego koloru nie powinno juz byc. fakt,ze kolor jest juz troche jasniejszy ale chcia豉bym miec juz naturaly kolor w這sow(jasny braz)! co zrobic by jak najszybciej odzyskac naturalny kolor w這sow? prosze o pomoc! z gory dziekuje!
kania8400 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 14:52   #715
gryzelda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 189
Dot.: jak to mozliwe???

Witam! jakim szamponem farbowalas wloski takim w saszetkach i czy tubce? czy to czasem nie pallet?
gryzelda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 16:02   #716
ma豉 migotka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 280

te tak mia豉m przygod z saszetk. Mia wyj嗆 kolor 郵iwkowy, kt鏎y szybko si zmyje... wyszed mocno fioletowy, kt鏎y d逝go si nie zmywa,potem zmieni kolor na rudawy,a posz豉m do fryzjera. ..
Nie martw si kolor zejdzie.Kup sobie szampon przeciw逝pie穎wy (te szampony wyp逝kuj kolor),albo rumiankowy (rozja郾i w這ski)
ma豉 migotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 16:13   #717
Glamorous
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

mi zamiast platynowego blondu wyszedl paskudny rudy kolor, od razu udalam sie do fryzjera zeby cos z tym zrobil i bylo okey, tobie tez tak radze lub wlasnie tez szampon rumiankowy lub przeciwlupiezowy jak pow juz mala migotka jest dobrym rozwiazaniem
mam nadzieje ze bedzie okey
Glamorous jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 16:22   #718
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

no to sa wlasnie szamponetki ppamietam szal na rude wlosy farbowane szamponetkami ktorych kolor mial zejs po kilku myciach a dziewczunki chodzily nawet pol roku z rudymi dopoki jch nie zarafbowaly lub obciely.im wlosy bardziej zniszczone tym kolot bardziej sie wrzera i trudniej sie go pozbyc
Stary 2007-01-28, 16:24   #719
venus in furs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 743

jesli na 24 mycia to pewnie palette...szczerze mowiac nie mog豉 gorzej wybra, ja to cholerstwo pr鏏uj zdrapa ju drugi rok...uda這 mi si doj嗆 do mlecznej czekolady, ale na sw鎩 naturalny z這tawy blond jeszcze d逝go poczekam...P鏦i co farbuj odrosty coraz jasniejszymi farbami.Je瞠li jednak masz mocne, proste w這sy (mi na kr璚onych fryzjerka kategorycznie odm闚i豉) mo瞠sz popr鏏owa dekoloryzacji-w tej kwestii polecam wiza穎w wyszukiwark.

edit: jeszcze jedna rzecz mi si przypomnia豉. Kolor troch schodzi,je瞠li u篡wa si maseczek do w這s闚-n.p Dove. Trzeba na這篡 tak mask na wyp逝kane ciep陰 wod i troszk odci郾i皻e w這sy, zawin望 w foli, rozgrza suszark, na這篡 r璚znik lub ciep陰 czapk i posiedzie 20-40 minut.Potem,rzecz jasna, dok豉dnie sp逝ka. Je瞠li o mnie chodzi, ze wszystkich sposob闚 na wyp逝kanie koloru(szampon przeciw逝pie穎wy,cytryna+ s這鎍e w lecie itd.) ten da najbardziej spektakularne efekty. Poza tym,przy stosowaniu maski Twoje w這sy 豉twiej dojd do siebie po farbowaniu tak wyniszczaj帷ym 鈔odkiem,jakim jest szampon palette

Moje w這sowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2007-01-28 o 16:47
venus in furs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 17:24   #720
kania8400
Przyczajenie

mam nauczke i juz nigdy tego nie zrobie! nie wiem co mi odbi這-chyba chec zmiany siebie zaczynajac od w這sow! probuje juz wszystkiego-szampony rumiankowe: typu Timotei do bl康u i odzywka oraz odzywki w p造nie typu Gliss Kur -w這sy jak jedwab- nic nie pomaga a juz zaczynaja pojawiac sie odrosty-fakt,ze naturalne to jasny braz ale zmieszany z tym czarnym g闚...nem wyglada fatalnie! chce jak najszybciej sie tego pozbyc-moze polecicie mi jakis niedrogi,dobry salon fr! pliz. pozdrawiam
kania8400 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.