Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-01-28, 17:27   #721
kania8400
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: jak to mozliwe???

jak najbardziej palett- do 24 myc! probuje juz wszystkiego (szampony rumiankowe i odzywki) jedyne co mnie zastanawia to uzycie szamponu przeciw逝piezowego-bo podobno nie powinno sie go stosowac do delikatnej sk鏎y g這wy i to bez 逝piezu!
kania8400 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-28, 17:40   #722
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: jak to mozliwe???

Po pierwsze szamponetka i szampon koloryzuj帷y to dwie r霩ne rzeczy - ten drugi jest w豉snie do ok 24 my, a w przypadku Palette ma w豉軼iwo軼i farby , nie zostaje na powierzchni ale przenika do 鈔odka w這sa st康 kolor jest tak trwa造.
畝den szampon rumiankowy, cytrynowy itp nie pomo瞠, te specyfiki nie rozja郾iaj nawet naturalnych w這s闚 jak b喚dnie sie s康zi ale jedynie podkre郵aj kolor blond. Nie jestem zwolenniczk szampo闚 przeciw逝pie穎wyc przy zdrowej sk鏎ze g這wy( mo瞠 w豉郾ie spowodowac 逝pie, lub przesuszenie sk鏎y g這wy co spowoduje przet逝szczanie), ale prawda jest taka, 瞠 dobry szampon tego typu wymywa barwnik z w這sa, wi璚 przyspiesza p這wienie koloru. Nie jestem pewna czy uda Ci si my kolor do ko鎍a( raczej niemal pewna, 瞠 nie), by mo瞠 pozostan Ci zabiegi fryzjerskie.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-29, 21:39   #723
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu***************

wiec mam jasny blond na glowie.jest troszke pod kolor slomkowy ale chcialam by mial odcien bardziej taki golebi i zeby zlikwidowac ten odcien zloty. pluknki wymagaja czestego powtarzania a ja chcialabym raz nalozyc szamponetke i przez jakis czas cieszyc sie zimnym srebrzystym polyskiem a takie dostepne???macie jakies propozycje?
Stary 2007-01-30, 14:12   #724
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

up up up
Stary 2007-01-30, 14:51   #725
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: szamponetka bardzo jasny popielaty blond za zlikwidowanie zoltego tonu*********

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
wiec mam jasny blond na glowie.jest troszke pod kolor slomkowy ale chcialam by mial odcien bardziej taki golebi i zeby zlikwidowac ten odcien zloty. pluknki wymagaja czestego powtarzania a ja chcialabym raz nalozyc szamponetke i przez jakis czas cieszyc sie zimnym srebrzystym polyskiem a takie dostepne???macie jakies propozycje?
Jest taka szamponetka z Londy, kt鏎a wiza瘸naka ju takiego czego pr鏏owa豉 w豉郾ie przy jej u篡ciu. Podobny efekt da koloe skandynawski albo platynowy blond z Poly Briliance ( to farba) u篡wa豉m jej do ozi瑿ienia odcienia.

Marilyn Monroe
Stary 2007-01-30, 19:08   #726
rzyrafka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 598

polecam szampon Mrion Maribell, genialnie eliminuje 鄴速y odcie blond闚- sprwadzi豉m
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 20:02   #727
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

no wlasnie ale mi te szampony nie odpowiadaja.jakies moje wlosy sa wtedy takie szorstkie i splatane
Stary 2007-01-30, 20:32   #728
rzyrafka
Zakorzenienie

jest zdaje sie jakas maska z tej serii do kompletu- mo瞠 to by pomog這 a dodatkow wzmocni這 efekt?
Stary 2007-01-30, 20:41   #729
rzyrafka
Zakorzenienie

http://www.marionkosmetyki.pl/?strona=maribell.htm poszukaj na tej stronce
Stary 2007-01-30, 20:48   #730
goosja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Question Szampony kolryzuj帷e, br您 a ciemny blond... pomocy :)

Wi璚 mam dylemat Moje w這ski to naturalny ciemny blond + resztki pasemek w kolorach blond i cieeemny br您.
Ostatnio wpad豉m na b造skotliwy pomys, zafarbowania ca貫j g這wy na jaki br您ik Gdybym chcia豉 zrobi to farb, nie by這 by problemu, bo tego typu kosmetyk wychodzi na w這sach taki, jaki by powinien :P Niestety moje w這ski s zniszczone i nie chc ich dodatkowo obci捫a. Wyb鏎 pad na szampon koloryzuj帷y.
Teraz pytanie do Was kochane wiza瘸nki:
Czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy podobne do moich jakim szamponem- br您 (odcie nie wa積y) i jak to wysz這 Ewentualnie, jaki szampon polecacie do takich, hmmm... kolorowych w這sk闚 jak moje?
Czekam na odpowiedzi
goosja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-30, 21:26   #731
malgomalgo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
Dot.: Szampony kolryzuj帷e, br您 a ciemny blond... pomocy :)

HEJ!
Powiem Ci jak ja zrobi豉m, na koniec lata chcialam pozbyc sie blond pasemek, mam dlugie w losy, z natury taki naprawde ciemny blond, nie chccialam ich zniszczyc wiec wybralam sie do profesjonalnego sklepu z kosmetykami fryzjerskimi i tam polecono mi Wella Color Touch, tzn szampon z serii Natura, odcien taki bardzo ciemny blond, teraz juz nie pamietam czy byl to porostu odcien 6, czy moze nawet 5. Tak doradzila mi pani, ktorej powiedzialm ze chce wrocic do naturalnego koloru.
Efekt byl taki ze wlosy przez pierwsze 2 tygodnie byly ciemniejsze niz mam naturalnie, ale jak to z szmponami bywa kolor sp逝kiwal sie systematycznie, oczywiscie duzo szybciej z blond pasemek, ale ca造 czas wygladalo to naturalnie i wyglada do teraz, teraz mam poprostu sw鎩 kolor z czego jestem bardzo zadowolona. W przyszlosci napewno jeszcze nie raz zaszaleje, ale dzis juz wiem ze bedzie to napewno szmpon koloryzujacy jesli juz, i bardzo mozliwe ze wlasnie z welli bo dla moich wlosow jest naprawde 豉godna i ma ladne kolory, takze trudno jest cokolwiek zepsuc.

tu jest ten odcien, ktory wyglada na bardzo ciemny, ale wez pod uwage ze sie splukuje, wiec wychodzi bardzo naturalnie po 2-3 tyg:
http://www.wella.pl/hairdresser/prod...re03/index.jsp#

Jedynym mankamentem jest cena. za taki kolor w tubce + takie cos z czym musialam to rozrobic( wiecie o co chodzi) dalam cos jakos ponad 40 zl.No ale warto bylo
Stary 2007-01-30, 21:31   #732
goosja
Raczkowanie

Dzi瘯uj za odpowied :P Szuka豉bym czego ta雟zego, do 20z
Jednak je郵i nie znajd, to na pewno wypr鏏uj Welle
Stary 2007-01-30, 21:51   #733
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Mimo i w這ski s zniszczone, mo瞠 Ci wyj嗆 ciemniejszy kolor (je郵i mowa o szamponach koloryzujacych) ale on powoli bedzie si "spiera". Mo積a te potraktow帷 je - jak b璠 za ciemne - szamponem przeciwlupiezowym. Kolorek zejdzie szybciej i bedzie taki jak na opakowaniu

Zasn cicho i w szklanej trumnie 鄉ierci martwym pokocham ju sercem...
czarna_orchidea21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 09:49   #734
nicolaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 768

rzyrafka a gdzie mo積a kupi taki szampon? i w jakiej mniej wiecej cenie on jest?

nicolaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 10:07   #735
blueania
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 378

chyba w naturze je widzialam
blueania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 10:29   #736
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

ja mia豉m pasemka blond i ciemny br您, i te robi豉m szamponem, tyle 瞠 z marionu-s bardzo delikatne dla w這s闚. no i oczywi軼ie z rozja郾ianych sp逝kuje si szybciej. u mnie po d逝篡szm czasie od farbowania wygl康a to tak, 瞠 mam jakby 3 odcienie br您u. ca趾iem oki nawet. i z ka篡m farbowaniem te kolory bardziej si wyr闚nuj.
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 10:51   #737
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

http://www.burak.pl/oferta.php5?Wysz...erta_sklep=387

http://www.burak.pl/oferta.php5?Wysz...erta_sklep=387

co muslicie o nich?
Stary 2007-01-31, 11:20   #738
goosja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NiU貼a_ Poka wiadomo嗆
ja mia豉m pasemka blond i ciemny br您, i te robi豉m szamponem, tyle 瞠 z marionu-s bardzo delikatne dla w這s闚. no i oczywi軼ie z rozja郾ianych sp逝kuje si szybciej. u mnie po d逝篡szm czasie od farbowania wygl康a to tak, 瞠 mam jakby 3 odcienie br您u. ca趾iem oki nawet. i z ka篡m farbowaniem te kolory bardziej si wyr闚nuj.
I tu pojawia si problem :P
Chcia豉m zafarbowa w這ski albo L'Oreal Casting, albo Marion Meribell, albo Londa Shinny Colors. Niestety nigdzie nie mog znale潭 瘸dnego z tych szampon闚...
Stary 2007-01-31, 13:08   #739
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

Cytat:
Napisane przez goosja Poka wiadomo嗆
I tu pojawia si problem :P
Chcia豉m zafarbowa w這ski albo L'Oreal Casting, albo Marion Meribell, albo Londa Shinny Colors. Niestety nigdzie nie mog znale潭 瘸dnego z tych szampon闚...
fakt, ja wiem, 瞠 za ka盥ym razem nie幢e szuka豉m szamponu z marionu - jak dosta豉m to kupowa豉m od razu zapas a teraz polowa豉m na ich farby i nigdzie nie ma tego koloru, kt鏎ego szukam....
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 13:27   #740
goosja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NiU貼a_ Poka wiadomo嗆
fakt, ja wiem, 瞠 za ka盥ym razem nie幢e szuka豉m szamponu z marionu - jak dosta豉m to kupowa豉m od razu zapas a teraz polowa豉m na ich farby i nigdzie nie ma tego koloru, kt鏎ego szukam....
No w豉郾ie :P
Zazwyczaj w drogeriach spotka mo積a szampony, kt鏎e nie ciesz si zbyt dobr opini (np. takie palette jest chyba najbardziej powszechne ).
Dlatego zastanawiam si nad kremem koloryzuj帷ym- Joanna Festival Elegance
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11753
jednak to jest chyba farba... a strasznie boj si o moje w這sy, nie chc zniszczy ich jeszcze bardziej. U篡wa kto mo瞠 Festivalu z Joanny?
Stary 2007-01-31, 13:42   #741
czarna_orchidea21
Rozeznanie

No niestety Joanna to farba, w dodatku niekt鏎e dziewczyny te pisa造, 瞠 jest szkodliwa, co prawda nie jak Palette,ale jest chyba na 2 miejscu pod tym wzgledem. Poszukaj mo瞠 w necie jest Marion. A jak nie to mo瞠 szampon Welle Soft Color?

Stary 2007-01-31, 14:06   #742
goosja
Raczkowanie

No to mam problem :P
Farb chc wzi望 w ostateczno軼i, wola豉bym szampon...
I teraz w sumie nie mam poj璚ia co my郵e o Palette. Moje dwie przyjaci馧ki u篡waj czekoladowego br您u, kolorek wychodzi ca趾iem ca趾iem. Jak na razie nie skar篡造 si na skutki uboczne. W這ski mamy takie same (tzn. kolor i pasemka :P), wi璚 na prawd nie wiem co my郵e o Palette
Z drugiej strony ju dwa tygodnie poluj na Casting lub Maribell, wi璚 pewnie za par dni si mocno wkurz i zam闚i przez internet ;P
Z drugiej strony zamawianie przez internet jest ryzykowne, bo monitor przek豉muje kolory...

Dziewczyny, co mam robi?
Stary 2007-01-31, 16:08   #743
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goosja Poka wiadomo嗆
No to mam problem :P
Farb chc wzi望 w ostateczno軼i, wola豉bym szampon...
I teraz w sumie nie mam poj璚ia co my郵e o Palette. Moje dwie przyjaci馧ki u篡waj czekoladowego br您u, kolorek wychodzi ca趾iem ca趾iem. Jak na razie nie skar篡造 si na skutki uboczne. W這ski mamy takie same (tzn. kolor i pasemka :P), wi璚 na prawd nie wiem co my郵e o Palette
Z drugiej strony ju dwa tygodnie poluj na Casting lub Maribell, wi璚 pewnie za par dni si mocno wkurz i zam闚i przez internet ;P
Z drugiej strony zamawianie przez internet jest ryzykowne, bo monitor przek豉muje kolory...

Dziewczyny, co mam robi?
Szampon koloryzuj帷y Palette ( podkre郵am szampon nie szamponetka) zachowuje si podobnie jak farba, dlatego lepiej by這by ju gdyby u篡w豉 dobrej farby ni tego szamponu.

Marilyn Monroe
Stary 2007-01-31, 16:17   #744
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Casting wiem,瞠 jest w Rossmanie.
Co do palette... Teraz mo瞠 i wszystko pi瘯nie 豉dnie, ale w這sy po nim s t瘼e, zaczna wypada jes赧 b璠zie sie u篡wa這 jej cz窷ciej,a najwi瘯szy problem pojawi si w momencie, gdy b璠ziesz chcia陰 zmieni kolor... mog si nie rozja郾i, 豉ma... Wiem co o tym, pare lat farbowa豉m na Czekoladowy br您 Palette. Po roku (gdy ju przesta豉m) chcia豉m je lekko odbarwi, nawety henna si nie rozja郾i造 :| By造 bardzo zniszczone. Palette 豉dnie trzyma kolor nie powiem, ale w這s nie幢e dostaje...

Stary 2007-01-31, 16:58   #745
goosja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21 Poka wiadomo嗆
Casting wiem,瞠 jest w Rossmanie.
Co do palette... Teraz mo瞠 i wszystko pi瘯nie 豉dnie, ale w這sy po nim s t瘼e, zaczna wypada jes赧 b璠zie sie u篡wa這 jej cz窷ciej,a najwi瘯szy problem pojawi si w momencie, gdy b璠ziesz chcia陰 zmieni kolor... mog si nie rozja郾i, 豉ma... Wiem co o tym, pare lat farbowa豉m na Czekoladowy br您 Palette. Po roku (gdy ju przesta豉m) chcia豉m je lekko odbarwi, nawety henna si nie rozja郾i造 :| By造 bardzo zniszczone. Palette 豉dnie trzyma kolor nie powiem, ale w這s nie幢e dostaje...
S造sza豉m, 瞠 w Rossmanie nie ma polskiej instrukcji... Ale dla takiego szamponu jestem sk這nna do po鈍i璚e (podobno jak si zadzwoni na infolini L'Oreala, to mi豉 pani konsultantka powie co i jak ). Zastanamiam si jeszcze, gdie blisko mnie jest drogeria Natura...? Bo tam podobno Casting kosztuje 14.99 i gratis od篡wka z L'Oreala do w這s闚 farbowanych
Stary 2007-01-31, 17:58   #746
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Tyle wizazanek u篡wa這 Castingu,瞠 na pewno znajdziej informacje na wizau jak nakladac itd. Ja juz nie pamietam, ale wiem, 瞠 w w徠kach dziewczyny pisa造 co i jak

Stary 2007-01-31, 18:38   #747
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

up up up
Stary 2007-01-31, 18:54   #748
goosja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21 Poka wiadomo嗆
Tyle wizazanek u篡wa這 Castingu,瞠 na pewno znajdziej informacje na wizau jak nakladac itd. Ja juz nie pamietam, ale wiem, 瞠 w w徠kach dziewczyny pisa造 co i jak
Ju wiem, gdzie kupi
W moim mie軼ie jest Drogeria Natura (nawet nie wiedzia豉m ), a tam Casting w promocji, kosztuje 14.99 i do tego od篡wka :P
Wielkie farbowanie za tydzie Nie mam jeszcze poj璚ia jaki wezm odcie (waham si mi璠zy kasztanem, mahoniem, a jasnym br您em Bo chc uzyska 鈔edni br您, ale podobno zawsze wychodzi odcie ciemniejsze :P), ale obiecuj, 瞠 zaraz po farbowaniu napisz
Stary 2007-01-31, 20:05   #749
Mysiakk26
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
Hello,co prawda teraz nie jestem juz blondynka ale przez d逝gi czas by豉m,mia豉m rozja郾iane w這ski,wysz造 troche 鄴ltawe,kole瘸nka mi doradzi豉 abym kupi豉 sobie szampon do w這s闚:WELLA REGENAL(czarne opakowanie),on jest taki fioletowy i naprawde nadaje w這som kolor platyny i srebra,najlepszy efekt uzyskasz jak b璠ziesz go stosowa przy kazdym myciu,POLECAM i pozdrawiam.
Mysiakk26 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-31, 20:19   #750
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

go tez mialam:Pmam dlugie wlosy i taki szampon na krotko starczal bo slabo sie pienil.zastanowie sie jeszcze

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.