Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-02-04, 13:47   #781
Sierra Leone
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Cool Dot.: Piepszone szamponetki ;/ HELP!

Te kiedys po szamponetce wlosy zrobily mi sie rude OMG... ale kupila kolor jasny brozowy, potem ciemniejszy i tak powoli kolor schodzil i powracal moj naturalny, ale troche to trwalo tak z 5 miesciecy :|
Sierra Leone jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 13:50   #782
szajajaba
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 40 691
Dot.: Piepszone szamponetki ;/ HELP!

...

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-02-05 o 12:15
szajajaba jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 13:53   #783
cute.girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130
Question Dot.: Szamponetka :) Prosze o rade :*

no thx
ale ile moze kosztowac wizyta u fryzjera ??
jeszcze raz przypominam mam brazowe wosy i chce miec blad
mam krecone wlosy tak troszke za ramiona
ja 1 raz pujde do fryzjerki z farbowniem i nie wiem jak to wyglada
ME

moj watek o sieci Orange & i wymarzonej rozwoej komorce
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172772
cute.girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 14:00   #784
Sierra Leone
Raczkowanie

Smile Dot.: Szamponetka :) Prosze o rade :*

Ja mieszkam w Szczecinie i za (wiadomo) mycie strzyzenie prostowanie ( bo mam kr璚one w這sy tak do ramion) i siedze przez 10 min z odzywka zaplaci豉m 160zl. Ale fryzjerka dok豉dnie dobrala mi kolor ;] Ale pamietaj potem sie g逝pio wygloda z odrostem wiec co 2 miesioce na odrosty do fryzjera smiegac trzeba ;] Moje odrosty kosztuja potem tak z 70zl w sumie to nie jest drogo a efekt jest Nie boj wybirez dorego fryzjera, pogadaj z nim, powiedz jak sie malujesz na co dzien i czy kolor kt鏎y chcesz miec bedzie pasowal nie mozesz siedziec jak cicha myszka ja sobie zrobilam rozmowa z fryzjerem i wyszlo elegancko
Stary 2007-02-04, 14:01   #785
Larisa9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Dot.: Szamponetka :) Prosze o rade :*

ok. 70 z ale to juz zalezy od salonu;] w jednym naplacisz 50 a w innym 100 roznie to bywa;] pozdrawiam pa
Larisa9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 14:05   #786
cute.girl
Raczkowanie

Wink Dot.: Szamponetka :) Prosze o rade :*

Sierra ja to wlasnie taka cicha myszka jestem ;p
hehehe
ale to ja blond chce miec tylko na wakacje, jak mi sie spodoba to na dluzszy czas, a co do odrostow to mama sie jusz tym zajmie
heheh, no a jak mi sie blond nie spodoba to odnowa na ciemny braz sie przefarboje
ale to z prostowaniem musi byc ???

Stary 2007-02-04, 14:16   #787
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Dot.: To Co Powinnam Zrobic ?

Cytat:
Napisane przez cute.girl Poka wiadomo嗆
Moj kolorek to --> http://www.garnier.com/img/dispatchf..._mannequin.jpg
(nie taki sam ale podobny! mam naturalne wlosy, i chce zmiany)
A chciala bym osiagnac cos takiego --> http://www.burrystander.com/not%20as%20blond.jpg

wiec ajkiej farby powinnam uzyc ?
(farbowac mi bd mama)
Moja kole瘸nka aby uzyskac taki kolor (mia豉m blond w這sy) u篡wa豉 p逝kanki i wychodzi豉 jej taka a'la platynka, ale nie by豉 blondynka z natury, musia豉 wpierw zafarbowac swoje w這sy
Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 14:20   #788
Sierra Leone
Raczkowanie

Nie no co Ty nie muis byc z prostowaniem ;] ja poprtu nie lubie kreconych wlosow a takie mam wiec chcialam zeby mi wyprostowali ;] Wiec idz z mama do fryzjrea mamy zawsze chca jak najlepiej i dobrze doradza Bedzie dobrze ale nie zmienija za czetso koloru, wiesz potem bede sie wlosy lamac itp... :|
Stary 2007-02-04, 14:26   #789
cute.girl
Raczkowanie

Wink Dot.: Szamponetka :) Prosze o rade :*

Sierra, ja tez mam krecone i czesto prostuje wloski
ale ja sie farbuje przed wyjazdem, i nie bd miec duzo kasy

Stary 2007-02-04, 14:31   #790
Sierra Leone
Raczkowanie

Tylko nie przesadzj z prostowaniem. Kiedys czesto prostowalam i mi sie starsznie wlosy popalily wrecz spalily ! Muisz miec specjalne produkty do prostowania ktore skutecznie chronia wlosy. Z Welli sa takie koszt ok.50zl ale naprawde b. dobre. Dostaniesz je u fryzjera ale pamietak jesli farbniesz sie na wakacje i bedzie duzo slonce musisz chronic wlosy Moje wlosy juz wiele przeszly bo zrobilam ten blad ze ufarbowalam je w czerwcu kiedy bylo okropone slonce :| bardzo mi sie wowczas wysuszyly
Stary 2007-02-04, 14:31   #791
Margaret90
Rozeznanie

Cute.girl tylko chcia豉bym Ci powiedzie, 瞠 nie zawsze wychodzi taki kolor podczas farbowania o jakim si marzy. Moja kole瘸nka fakt mia豉 逕這sy blond, ale przed tym farbowa豉 si tonerem na india雟ki br您. Po dw鏂h miesi帷ach kolor zszed, wtenczas posz豉 i zafarbowa豉 si u fryzjera na blond( chcia豉 mie jasny a wyszed s這necznikowy) dlatego jest pewne ryzyko, jednak uwa瘸m, 瞠 farba jest lepsza w tym wypadku od szampon闚. Aha...i p逝kanki b璠 niezb璠ne
Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 14:36   #792
cute.girl
Raczkowanie

Sierra, bez obaw prostuje wlosy jakies 2 lata
wiec mam wprawe, przed prostowaniem nakladam odzywke,
a wlosy myje szamponem na zniszczone wlosy
Margaret : thx, napewno bd pamietac

Stary 2007-02-04, 14:57   #793
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Szamponetka nie ma zdolno軼i rozja郾iaj帷ych wi璚 takow nic nie zdzia豉sz( aby rozja郾i w這sy nalezy wymy z nich pigment, ani szamponetka ani szampon koloryzuj帷y tego nie za豉twi). Jesli masz naturalny kolor moze wystaczy farba blond rozja郾iaj帷a ( podkre郵am, rozja郾iaj帷a a nie zwyk豉 farba blond), ale aby dobrac odpowiedni odcie musia豉by miec jakie doswiadczenie z takimi 鈔odkami. Oczywi軼ie ja郾iejszy kolor uzyskasz rozja郾iaczem, ale on jest ju bardziej inwazyjny ( przy dobrych preparatach piel璕nuj帷ych nie powinno by problemu). Doradzam wizyt u fryzjera, kt鏎y zastosuje odpowiedni 鈔odek.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 15:01   #794
ruumi
Rozeznanie

ja mysle 瞠 szamponetka nie m sensu robic gdy masz cimne w這sy,chyba ze na podobny kolor ktory rozswietli twoje w這sy
ja tez mam ciemne i nameczeylam sie strasznei z farbami :Pchcia豉m miec czerwone,jezeli jeszcze nie farbowa豉s to lepiej odrazu uzyj jakies farby ktora ci nei przyciemni ich jeszcze(jezeli chcesz miec jasnijsze),bo niby szamponetki sie zmywaja ale kazda farbopodobna rzecz pozostaje zawsze troche na w這sach
ruumi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 20:56   #795
rubia82
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

cute. girl
Z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 szamponetka blond nie zmieni koloru ciemnych w這s闚. Sama rozja郾ia豉m w這sy z ciemnego blondu na bardzo jasny przez sze嗆 lat. Najgorsze by造 jednak bardzo widoczne odrosty. Powr鏒 do naturalnego koloru by do嗆 d逝gi.
rubia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 21:35   #796
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25
czy kto u篡wa szamponetek Joanny?

Cze嗆 Dziewczyny
mam w這sy jasny blond (farbowane), ostatnio w豉郾ie mam wra瞠nie, 瞠 jakie takie za jasne... kolor ju nie jest ciekawy, troszk po鄴趾造 - wi璚 chcia豉bym ten kolor troch stonowa i zastanawiam si nad saszetkami Joanny -Multi Color Effect - czy mia造軼ie z tym do czynienia? za陰czam linka
http://www.joanna.pl/produkty/multicolor/5003.asp

najbardziej podoba mi si ten kolor naturalny blond, tylko jakiego efektu mog si spodziewa? troszk si boj, 瞠 wyjdzie co jeszcze bardziej 鄴速awo- rudawego... co o tym s康zicie???
kate25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-05, 17:39   #797
Alisha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Dot.: czy kto u篡wa szamponetek Joanny?

Witaj
Ja skusi豉m na t Joann i nie 瘸逝je, naprawde pi瘯ny kolor (kasztanowy br您), w這sy mi璚iutkie i l郾i帷e. Kolor zmywa sie ekspresowo, no ale co, juz wole to ni tzw. everlastingi jak np. palette
Nie wiem jak to wyjdzie na blond- by豉m kiedy blondynk i wszystkie takie szamponetki wychodzi造 mi bardzo rudo, ale to moze moja specyfika.
Generalnie - bardzo dobry produkt za 鄉ieszn kase. Moze spr鏏uj najpierw na pasemku jak to wychodzi?
pozdrawiam
Alisha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-05, 21:00   #798
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

dzi瘯i, w豉軼iwie, 瞠 te na to nie wpad豉m, dobry pomys z testem na pasemku a tak na marginesie to pi瘯ne s te ciemniejsze kolorki (przynajmniej na opakowaniu- kasztanowy br您 i kawowy br您 - po prostu miodzio!) jakie mia豉 w這sy przed zafarbowaniem? kolor wyszed tak jak na zdj璚iu? pozdrowionka!
Stary 2007-02-05, 21:12   #799
lisa87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Ja te polecam te szamponetki, za taka kase to mozna co kilka myc stosowac a w這ski sa potem takie l郾i帷e i g豉dziutkie!! Ja jestem szatynka i stosowa豉m oberzyn ale te Multi Color Effect musz by tej samej jako軼i.
Pozdrawiam
lisa87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-06, 21:50   #800
martuska18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 165
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

Cytat:
Napisane przez ewek Poka wiadomo嗆
czesc
przez dluzszy czas uzywalam szamponu do blond wlosow i musze przyznac ze te czerwone pasma sa mniej widoczne ale teraz robi sie taki miedziany/rudy tak myslalam ze moglabym zrobic plukanke zeby naturalnie rozjasnic wlosy, znalazlam takie cos : 1/2 kubka naparu z rumianku + sok z cytryny (z nieca貫j po堯wki) wylac na w這sy po umyciu szamponem lub te ten瞠 napar mieszac z szamponem i tym myc w這sy.
stosowalyscie takie cos moze ? pomoze ?
Minelo juz troche czasu ale teraz mam ten sam problem co ty. Wi璠z moze podzieliszz sie swoimi doswiadczeniami z tym wynalazkim? Pomoglo?
martuska18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 13:03   #801
koniczynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245

hej do豉nczam sie do pytanka jak to szybko schodzi? I czy to nie niszczy mocno w這sk闚? Niech ktos powie jak stosowa te szamponetki!!
koniczynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 13:05   #802
Kajeczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 069

奸iczne kolorki i w這sy mi璚iutkie. Ale szybko si zmywa.
Kajeczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 13:11   #803
iszsza
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 444

Ja r闚nie polecam te szamponetki. S dobre by podrasowa kolor w這sk闚. Stosowa造 je moja siostra i mama. S tanie, a ich jakosc jest zadowalaj帷a. A 瞠 si zmywaja to chyba normalne ??
iszsza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 16:55   #804
Alisha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Talking Dot.: czy kto u篡wa szamponetek Joanny?

ja mam w這ski w kolorze w豉snie kasztana, czyli kolor pt. kasztanowy br您 jak znalaz dla mnie
kolor wyp逝kuje sie ekspresowo, ale jak juz pisa豉m dla mnie to nie wada, w ko鎍u mog sobie nalo篡c za dwa tygodnie nast瘼ny (tyle mi mniej wi璚ej wytzryma przy codziennym myciu w這sk闚).
generalnie nie uzywam farb sklepowych, farbuje w這sy l'orealem richesse, ale te kolory by造 tak pi瘯ne na Joannie ze nie mog豉m sie oprzec i naprawde nie 瘸逝je. u篡豉m juz drugi raz - nie zmini mi drastycznie koloru, w這sy s bardziej l郾iace i soczyste. Mam du穎 pasemek i Joanna nie przykry豉 ich ca趾iem, co dla mnie tez jest plusem bo w這ski s bardziej naturalne, wielowymiarowe..
pozdrawiam
Alisha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 17:07   #805
Justyna33333
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 462
GG do Justyna33333

Podpinam sie pod w徠ek. Czy kt鏎a u篡wa豉 tych szampon闚 koloryzuj帷ych?Jak d逝go si utrzymuj, s intensywne?
Stary 2007-02-07, 17:13   #806
ewek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 360

witaj
nie robilam ta plukanka. ktos mi powiedzial ze rumianek spowoduje ze wlosy moga zrobic sie bardziej miedziane wiec wolalam nie ryzykowac zrobilam sobie cieniutkie pasemka. jasny braz z jasnym blondem
widac jeszcze troche tego miedzianego ale o wiele mniej a poza tym nie mam juz odrostow
pozdrawiam
ewek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 17:41   #807
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Niestety te szamponetki zostawiaj taki paskudny kolor Jedynym sposobem zeby sie pozbyc to pasemka, albo jaka inna farba
Stary 2007-02-07, 18:29   #808
koniczynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245

a mia kto naturalny blond? 郵icznie wygl帶 na opakowaniu mo瞠 si zmy nawet po tygodniu ale 瞠by taki wyszed a wie kto gdzie takie szamponetki s do kupienia w krakowie bo patrzy豉m w dwuch rossmanach i drogerii ko這 domu i nie ma
koniczynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 19:42   #809
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

no wi璚 ja w豉郾ie skusi豉m si na ten naturalny blond i efekt nie jest powalajacy - z tym, 瞠 spodziewa豉m si tego, bo mam bardzo mocno rozja郾iane w這sy, a wiadomo, 瞠 na takich efekt zawsze jest bardziej intensywny (nawet na tej szamponetce by這 takie ostrze瞠nie ) , wi璚 mo瞠 jak kto nie ma takich rozja郾ionych w這sk闚 to efekt b璠zie lepszy. Sam szampon pokry 豉dnie i r闚nomiernie, w這sy po umyciu by造 super mi璚iutkie i o dziwo od篡wione, zapach bardzo mi造, taki owocowy. No a odcie - na moich w這sach wyszed do嗆 ciep造 -sama nie wiem czy bardziej 鄴速y czy rudy - kole瘸nce w pracy podoba si i okre郵i豉 go jako miodowy zreszt, mo瞠 p騧niej uda mi si wklei fotk to same zobaczycie jak to wysz這
Stary 2007-02-07, 20:09   #810
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

no wi璚 zamieszczam fotk jak wyszed na moich w這sach ten naturalny blond a tymczasem id my, mam nadziej, 瞠 szybko si sp逝cze trzymajcie kciuki

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2007-02-07 o 23:35
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.