Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-02-07, 21:22   #811
pakosta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 912
Dot.: szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolor闚.

Moje w這sy maj kolor og鏊nie nazywany ciemnym blondem. No z tym 瞠 aktualnie w zwi您ku z zim, brakiem s這鎍a i og鏊nym brakiem witamink闚 zrobi造 si szaro-matowo-zielono-pomara鎍zowe.

Chcia豉bym je troszk przyciemni szamponetk i nada im blask, i pomy郵a豉m o przekl皻ym Palette. I teraz odwo豉m si do Waszego doswiadczenia:

Szukam br您u o ch這dnym odcieniu, kt鏎y wraz ze schodzeniem nie b璠zie zmienia si w rudy!

Jaki kolor by軼ie poleca造?
pakosta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 22:12   #812
koniczynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245
Dot.: czy kto u篡wa szamponetek Joanny?

uu to takiego kolorku wole nie miec jednak hehe Dzi瘯i A mo瞠 kto jescze u篡wa tych szamponetek?
koniczynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 23:36   #813
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

ciesz si 瞠 mo瞠 komu pomog豉m ale musze przyznac ze kolor si zmywa (na szcz窷cie)
kate25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-07, 23:39   #814
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

Ja ostatnio na這篡豉m szamponetk bodaj瞠 Kawowy br您. Trzyma豉m j na w這sach tyle czasu, ale by這 napisane na opakowaniu, a kolor nie chwyci w og鏊e!! A w這sy mam troch ja郾iejsze od tego, co mia這 wyj嗆. Jedyne co zauwa篡豉m, to po造sk, ale w ciep造m odcieniu, co jako mi do kawowego br您u nie pasuje... NIGDY WI犴EJ.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-08, 10:24   #815
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

ja mia豉m kasztanowy br您 i jestem bardzo zadowolona w這ski l郾i帷e , mieciutkie -fakt szybko si zmywa no,le chyba specyfik szamponetki jest w豉snie jej szybka zmywalnosc
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-08, 10:58   #816
Justyna33333
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 462
GG do Justyna33333

Podpinam sie pod w徠ek. Czy kt鏎a u篡wa豉 tych szampon闚 koloryzuj帷ych?Jak d逝go si utrzymuj, s intensywne?
I teraz ju dodaj do nich linka
http://www.joanna.pl/produkty/festiv...ctive/braz.asp
Stary 2007-02-08, 13:19   #817
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Widz mo瞠 drogie Panie, czy kawowy br您 da jakikolwiek efekt na naturalnych w這sach 鈔edni blond?
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-08, 13:50   #818
Amberella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 110
GG do Amberella

Cytat:
Napisane przez pakosta Poka wiadomo嗆
Moje w這sy maj kolor og鏊nie nazywany ciemnym blondem. No z tym 瞠 aktualnie w zwi您ku z zim, brakiem s這鎍a i og鏊nym brakiem witamink闚 zrobi造 si szaro-matowo-zielono-pomara鎍zowe.

Chcia豉bym je troszk przyciemni szamponetk i nada im blask, i pomy郵a豉m o przekl皻ym Palette. I teraz odwo豉m si do Waszego doswiadczenia:

Szukam br您u o ch這dnym odcieniu, kt鏎y wraz ze schodzeniem nie b璠zie zmienia si w rudy!

Jaki kolor by軼ie poleca造?
Pod陰czam si do pytanka, r闚nie szukam takiego kolorku .
Amberella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-08, 14:13   #819
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Joaa masz pi瘯ne w這sy!
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-08, 14:21   #820
linett
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Smile Dot.: szamponetka, rodzaje szamponetek (firmy), paleta kolor闚.

Odradzam bardzo szamponetki. Bardzo wysuszaja wlosy. Robia z nich siano. Doslownie siano. Potem kolor sie zmywa i niewiadomo co ma sie na glowie. Bo zawsze nawet po 20 umyciach jakis ta polysk zostaje. Kolor robi sie taki brudny. A najgorsze sa RUDE SZAMPONETKI. Na poczotku kolor jest taki intensywny, mocny a potem wygloda strasznie. Wiem bo sama to przezylam.
linett jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-08, 16:51   #821
myShaczeQ
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: szamponetka 'burgund' :(

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Niestety te szamponetki zostawiaj taki paskudny kolor Jedynym sposobem zeby sie pozbyc to pasemka, albo jaka inna farba
no wlasnie inna farba niekoniecznie pokrywa te refleksy ;/

myShaczeQ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-09, 12:06   #822
Alisha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47

pewnie 瞠 da, w ko鎍u wyj軼iowy kolor jest bardzo jasny, ale musisz nastawi si ze chwyci do嗆 ciemno. a nawet bardzo ciemno.. tak my郵 w ka盥ym razie
Alisha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-09, 12:58   #823
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

A ja sie podczepiam pod pytanie.Czy jedna szamponetka starczy mi na wlosy do ramion geste?Czy musze uzyc 2?Bo jak farbowalam zwykla farba to cala szla na raz. Interesuje mnie brazy uzywala ktorys?Moga sie spierac na cieplo byle nie wyszly czerwono brazowo.

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-09, 18:22   #824
ilo16na
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 870
Wpisy w blogu: 4

Podbijam i

• "Dop鏦i walczysz, jeste zwyci瞛c"

ilo16na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-09, 19:52   #825
Satin'n Lace
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438
Dot.: Szampony kolryzuj帷e, br您 a ciemny blond... pomocy :)

goosja i jak farbowa豉 ju w這ski ?

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-09, 21:40   #826
Tequillaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Ja zastosowa豉m naturalny blond i wyszed mi identyczny jak na opakowaniu, w這sy mi貫 w dotyku mi璚iutkie. Jestem zadowolona. Wklei豉 bym fotke ale nie mam
Polecam ten produkt za tak niewiele
Tequillaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-09, 21:44   #827
Tequillaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka wiadomo嗆
A ja sie podczepiam pod pytanie.Czy jedna szamponetka starczy mi na wlosy do ramion geste?Czy musze uzyc 2?Bo jak farbowalam zwykla farba to cala szla na raz. Interesuje mnie brazy uzywala ktorys?Moga sie spierac na cieplo byle nie wyszly czerwono brazowo.
Wydaje mi si, 瞠 jedna szamponetka na tak geste i do ramion w這sy mo瞠 nie starczy.
Stary 2007-02-09, 22:08   #828
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka wiadomo嗆
ja mam g瘰te i d逝gie w這sy i wystarczy豉 mi jedna szamponetka (ku mojemu wielkiemu zdziwieniu) bo farby zawsze musia豉m mie dwie inne szamponetki zreszt te dwie, a tu mi豉 niespodzianka robi豉m w豉snie br您em i nie zmywa si na czerwono
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-10, 11:05   #829
moren
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 297
GG do moren

Ja kupi豉m wczoraj 2 szamponetki granatowa czer,bo nie by這 czerni z Marion (do 24).W poniedzia貫k pr鏏ujeTylko,kurcze,chc ia軛 w豉郾ie troch bardzej d逝gotrwa貫go efektu,a na moich w這sach wszystko sa豉bo si trzyma
Zasatanawiam si tylko,czy na moich w這sach-bardzo g瘰tych,do 這patek 1 szamponetka z豉pie?Czy mo瞠 lepiej u篡 2?Nie mog znale潭 pojemno軼i szmponetek Marion,tam 1 to by這 troch za ma這
moren jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-10, 14:27   #830
madziaa100
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Prosimy o zdj璚ia przed i po
madziaa100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-10, 15:20   #831
nicolaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 768

No to ja sie wypowiem na temat Joanny.
Kupilam szamponetke ale dokladnej nazwy nie pamietam- wiem ze bylo to cos z effect color, piaskowy blond. Mam w這sy farbowane wiec pomyslalam sobie ze odswieze kolor bo tak tez pisalo na opakowaniu. Pierwsze wrazenie przerazenie bo szamponetka byla koloru czerwonego wiec jak tak siedzialam sobie to balam sie ze wyjdzie jakis braz czy rudy ale jednak zmylam po 15 i kolor sie nie zmienil i nawet odrosty nie sa tak widoczne. Ale nie wiem czy bede dalej eksperymentowala z szamponetkami

nicolaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-10, 15:50   #832
variete
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

Cytat:
Napisane przez linett Poka wiadomo嗆
. A najgorsze sa RUDE SZAMPONETKI. Na poczotku kolor jest taki intensywny, mocny a potem wygloda strasznie. Wiem bo sama to przezylam.

zgadzam sie, kiedys farbowalam kilkakrotnie wlosy szamponetkami w kolorze miedzianym. teoretycznie kolor powinien zniknac po kilku myciach. ja mialam natomiast po nich odrosty jak po farbie ! bardzo trudno schodza te rude kolorki. ostatecznie musialam pofarbowac wlosy zwykla farba u fryzjera zeby sie pozbyc tego koloru
variete jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-10, 20:38   #833
angel18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75
GG do angel18

Ja tez mam jedno pytanko mam w這sy teraz farbowane jasny br您 ( naturalne tez mam jasny braz tylko takie mysiawate, nijakie ) kolor tych farbowanych juz sie troche wyplukal i chce je troche ozywic.pomysla豉m wiec o Castingu tylko zastanaiwam sie czy jasny braz nie wyjda za ciemne... to moze pofarbowac ciemnym bladem i wtedy wyjda jasne br您iowiutkie takie o jakie mi chodzi. Prosze poradzcie co lepsze ten braz czy ciemny bl康?? tak sie zastanawiam teraz czy ten ciemny blad wogule za豉pie na moich w這sach??
angel18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-12, 13:13   #834
moren
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 297
GG do moren

Zdecydowa豉m si na 2 szamponetki na raz.Na pocz徠ku my郵a豉m,瞠 to dobry wyb鏎,wszstko sz這 w dobrym kierunku.Ale niestety-moje ciemno br您owe w這sy s nadal br您owe Mo瞠 tylo gdzieniegdzie z豉pa這 i po造sk jest fajny.I tyle.Opr鏂z oczywi軼ie wszystkiego:wanny,sk鏎y,r 璚znika w kolorze niebieskim Ju nie wiem,czy to ja co robi 幢e,czy to te szampony mie nie 豉pi (Marion-tylko po造sk w wybranym kolorze,Marion do 24 myc-z豉pa,ale chyba tylko na 2-3 mycia ).My郵a豉m,瞠 tu b璠zie lepiej,no ale cu...
moren jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-12, 16:56   #835
koniczynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245

Ja zrobi豉m sobie wczoraj naturalny ciemny blond i jestem baaardzo zadowolona polecam wszystkim bo wlosy sa jakby grubsze mocniejsze maja sliczny po造sk s g豉dkie w dotyku i bardziej proste a kolor 郵iczny wielowastwowy (mia豉m pod nim pasemka) trzyma豉m 35 minut na g這wie. Mam nadzieje 瞠 zostanie jak najd逝瞠j! Chyba cz窷ciej b璠 robi sobie tym szamponem a tak wog鏊e na stronie pisze 瞠 to nie niszczy w這s闚 czy kt鏎as z was mo瞠 to potwierdzi?
koniczynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-12, 17:43   #836
doorcia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
szamponetka na blond pasemka

mam pewn w徠pliwo嗆, chcia豉bym si sprawdzi wnowym kolorze w這s闚 i jednoczesnie przekona do zmiany mojego m篹a, obecnie mam blond pasemka ale kusi mnie intensywny br您, chcia豉bym skorzysta z szamponetki ale nie jestem pewna czy nie zostawi na rozja郾ianych w這sach trwa造ch 郵ad闚, co by這by niekorzystne gdybym si jednak nie spodoba豉 w ciemnych w這sach...
prosz o rad!
doorcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-12, 20:08   #837
Tequillaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez koniczynkaa Poka wiadomo嗆
Ja zrobi豉m sobie wczoraj naturalny ciemny blond i jestem baaardzo zadowolona polecam wszystkim bo wlosy sa jakby grubsze mocniejsze maja sliczny po造sk s g豉dkie w dotyku i bardziej proste a kolor 郵iczny wielowastwowy (mia豉m pod nim pasemka) trzyma豉m 35 minut na g這wie. Mam nadzieje 瞠 zostanie jak najd逝瞠j! Chyba cz窷ciej b璠 robi sobie tym szamponem a tak wog鏊e na stronie pisze 瞠 to nie niszczy w這s闚 czy kt鏎as z was mo瞠 to potwierdzi?
Potwierdzam nie niszczy
Stary 2007-02-12, 22:56   #838
kaczorka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 375
Dot.: szamponetka na blond pasemka

szamponetka moze zostawi trwa貫 郵ady na jasnych w這sach
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-12, 22:59   #839
kathja86
BAN sta造

Wiadomo軼i: 179

baaaa.. na pewno zostawi slady.. sama tak kiedys zrobilam i wyszedl super efekt po jakims czasie powininen sie jednak zmyc (ale napewno nie po 8 myciach..)
kathja86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-13, 07:03   #840
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

nigdy ci te 郵ady z blondu nie zejd! B璠ziesz musia豉 albo znowu rozja郾i, albo farbowa dalej na ten br您

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.