Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-06-05, 17:35   #61
bl康i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
Dot.: Szamponetka

dokladnie ,zgodze sie z ashley 18 ,a na czarno chyci ci na bank ,ja farbowalam nawet na ciemny blad szamponetka i wyszedl prawie czarny ;/ prawda jest bolesna potem nie pomoze mycie 10razy dziennie ,masakra ,ale na pocieszenie pwoiem ze nie ma koloru czarnego w szampoonetce do 8 zmyc ,jedynie szamponetka koloryzujaca 24 zmycia ,w 8 zmyciach jest granatowa czern ,odradzam bo wyjda ci sztuczne jak nie ejstes brunetka ,.
bl康i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 21:57   #62
Vivienne
... ale nie Westwood

Wiadomo軼i: 24 628

Szamponetka? Odradzam!

Do tej pory nie moge si otrz御n望 po tym jak na jasny blond u篡豉m rudo-czerwonej szmponetki... Masakra... Po 8 myciach nic, po 20 kolor zaczal jakos zlazic, po 40 wlosy byly 穎lte
W sumie to inny przypadek,ale wydaje mi sie, ze tu byloby podobnie.

A tak w ogole... To ja nie wiedzialam,ze sa CZARNE szamponetki!
[jestem zacofana ]

Stanis豉w Lem

Vivienne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-06, 08:14   #63
bl康i
Raczkowanie

nie maczarnych szamponetek na malo zmyc ,najwyzej od 24 zmyc ,;] wiem bo sama probowalam i glupote zrobilam ,
Stary 2005-06-06, 15:12   #64
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

dziewczyny zgodze si , 瞠 to ryzyko uzyc szamponetkiale naprawd S czarne SZAMPONETKI do 8 myc np
szamponetka palette instant color nr 20-granatowa czer, wiem, bo w豉snie wyci庵n窸am z p馧ki , gdzie le篡 sobie i czeka na sw鎩 czas, bo ja stale zmieniam kolory w這s闚, a obecnie zn闚 frabuj na czarno to taka szamponetka nie jest mi potrzebna
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-06, 15:31   #65
bl康i
Raczkowanie

mowilam wwe wczeniejszej wypowiedzi ze jest granatowa czern ale nie ma czernej szamponetki bez zaznych mieszanek polysku NIE MA NIESTETY ALE JA ODRADZAM
Stary 2005-06-06, 15:44   #66
Mariti
Wtajemniczenie

Rzeczywi軼ie niedoczyta豉m Twojej wypowiedzi.Tyle , za ta granatowa czer z szamponetki niemal wcale nie r騜nie si od normlanej, ale mo瞠 to sprawa w這s闚, ja swoje naturalne mam 逮rdni bl康.
Stary 2005-06-06, 15:50   #67
bl康i
Raczkowanie

Ja Bym Sie Bala Uzyc Granatowej Czerni ,na Jasnych Wlosach Wyjdzie Duzy Polysk Niebieskiego ,takiego Granatowego Niestety ,
Stary 2005-06-06, 15:50   #68
Przezlosliwa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 321
GG do Przezlosliwa

ja maj帷 kolor blond chcia豉m sobie 'na chwil' zmieni na ciemny br您. Wyszed pomara鎍zowy! Ruda marchewa trzyma豉 si do czasu a zafarbowa豉m na ciemny br您 farb Pallet (nie wiem, jak dok豉dniej si pisze ). Rudy trzyma si przez rok.
A farba by豉 dobrej firmy, ale niestety ju nie pami皻am jakiej. dlatego przestrzegam!

Agencja Interaktywna Pozna

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, 瞠 osi庵ni璚ie go wymaga czasu. Czas i tak up造nie"

畝dne jedzenie nie jest a tak dobre, by by這 warte chocia瘺y kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-06, 15:54   #69
bl康i
Raczkowanie

Mi Na Poczatku Jak Wzielam Szamponetka Ciemny Braz Wyszly Fioletowe ;/ Powaznie ;/ Nie Rozumie Tego Do Dzis Czemu ,
Stary 2005-06-11, 17:22   #70
shminek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
Wink Dot.: Szamponetka

Malowa豉m srednim br您em wysz造 wrecz czekoladowe,potem ciemnym br您em wysz造 naturalne takie z rudym blaskiem.. Kolezanka malowa豉 mahoniem mia豉 rude,ognisto rude a po czym bardzo ciemnym,mo瞠 i granatowej czerni(?)br您owe jak czekolada.Moim zdaniem szamponetka jest gorsza od farby,nie wiadomo co wyjdzie a trzyma sie d逝瞠j nic 8my ;] 奸ady ostatniej mam do dzi ;-]
Stary 2005-06-11, 20:23   #71
marrtuska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dok豉dnie!! w這sy farbowane szamponetk nie schodz po tylu myciach ile pisze!! ja w zesz貫 wakacje farbowa豉m w這sy szamponetk i do tej pory gdzie niegdzie mam kolor ten na kt鏎y farbowa豉m!!
marrtuska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-11, 20:48   #72
Guni
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 505
GG do Guni

Nom ja tez kiedys sobie zamarzylam o czarnych wlosach. Pomyslalam ze zrobie szamponem koloryzujacym palette do 24 myc, bo w razie gdyby cos mi sie nie spodobalo to sie zmyje. Skutecznie sobie to tak wytlumaczylam :P Nie mialam racji-nie zmylo sie, taki szampon dziala jak farba. Nie wygladalam tak zle, ale gdy odwidziala mi sie czern to dluuuga droga schodzilam do jasniejszego koloru... Nie chce Ci odradzac farbowania na czen-niektorym pasuje, ale proponuje przed taka operacja upewnic sie czy bedziesz zadowolona. Moze umiesc swoje zdjecie w jakims programiku do "symulacji wygladowych"?

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 20:01   #73
Julia90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Szamponetka czarna... czy zejdzie?

Jej tak marze o czarnych w這sach na wakacje... i nie wiem niestety co zrobi poniewa przeczyta豉m 瞠 szamponetka wcale sie nie zmywa... mam w這sy w kolo瞠 鈔edniego br您u... ale ja chcem czarne... mo瞠 ktos ma jak捷 wyprubowan szamponeteke... co radzicie?
z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Julia90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-17, 22:55   #74
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Szamponetka czarna... czy zejdzie?

Hej ,no wi璚 z szamponetkami bywa r騜nie tzn u jednych dziewczyn schodz jak nale篡 , nawet czarny , u innych wcale. Znam taki przypadek , 瞠 nawet nie chwyci豉 czarna szamponetka ( a kole瘸nka mia豉 rudawe w這sy przed jej zakladaniem, bo tak瞠 hmmm)tak wi璚 sytuacja jest niepewna. Jesli uwa瘸sz , 瞠 b璠ziesz wygl康a豉 dobrze w czarnych w這sach ( ale oczywi軼ie chodzi mi o obiektywn ocen) to zaryzykuj, natomiast gdy nie jeste tego pewna, raczej odradzam .
Stary 2005-06-17, 23:34   #75
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 827

Cytat:
Napisane przez Julia90
Jej tak marze o czarnych w這sach na wakacje... i nie wiem niestety co zrobi poniewa przeczyta豉m 瞠 szamponetka wcale sie nie zmywa... mam w這sy w kolo瞠 鈔edniego br您u... ale ja chcem czarne... mo瞠 ktos ma jak捷 wyprubowan szamponeteke... co radzicie?
z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
Poszukaj w archiwum. Ten temat przewija si, co jaki czas.
Je郵i dobrze pami皻am do dziewczyny radzi造, 瞠by my w這sy szamponem przeciw逝pie瞠m wtedy szybciej schodzi „szamponetka.”. Ja nigdy nie pr鏏owa豉m, wi璚 nie mog potwierdzi, 瞠 ten spos鏏 dzia豉.
U篡wa豉m szamponetek Wella i Palette (ale bardzo dawno). Wella schodzi豉 bardzo 豉dnie, a Palette wcale, wi璚 to mo瞠 zale篡 od firmy.
Pozdrawiam
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-18, 00:02   #76
Przezlosliwa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 321
GG do Przezlosliwa

Mi nie chcia zej嗆 rudy - i nie zszed. Musia豉m go zakry br您em Palette. 疾by doda pikanterii - wcale rudego nie chcia豉m - mia by br您. Nie cierpi i nie ufam szamponom koloryzuj帷ym! Wi璚 raczej bym nie ryzykowa豉, je郵i nie jeste przekonana.

Agencja Interaktywna Pozna

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, 瞠 osi庵ni璚ie go wymaga czasu. Czas i tak up造nie"

畝dne jedzenie nie jest a tak dobre, by by這 warte chocia瘺y kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-19, 15:38   #77
zapachciala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
prosz wejdzcie wa積e ! szamponetka

Witam Chcia豉bym si spyta was czy wyjdzie mi kolor szamponetki (Londa) platynowy bl康 na w這sach jasno-br您owych ? Chcia豉m sobie ko鎍闚ki pomalowa.

Dzi瘯i.
zapachciala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-19, 15:50   #78
Aka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 960
GG do Aka24
Dot.: prosz wejdzcie wa積e ! szamponetka

Nie jestem ekspertem ale moim zdaniem nie wyjdzie Ci taki kolor. Co napewno we幟ie ale nie taki.
Aka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-19, 16:03   #79
zapachciala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Talking Dot.: prosz wejdzcie wa積e ! szamponetka

szkoda mo瞠 spr鏏uj .
zapachciala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-19, 16:35   #80
bl康i
Raczkowanie

nie wyjdzie ci ,niesety ,szamponetka nie zawiera urtleniacza i nie da sie nia rozjasniac ,najwyzej przyciemnic ,szkoda kasy ;] nie trac.lepiej jak chcesz to zrob sobie farba ;] wkoncu to tylko koncowki
Stary 2005-06-19, 16:39   #81
Nierika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 867

Oj, raczej nie.. Watpie czy cokolwiek wyjdzie, ale mozna sprobowac... Tragedii raczej z tego nie bedzie
Nierika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-19, 16:45   #82
bl康i
Raczkowanie

szkoda kasy bo nie chyci ,to tak jakbys pomalowala sobie plakatowymi farbkami wlosy i zmyla ;]
Stary 2005-06-19, 16:45   #83
Laura2112
Rar鏬

Wiadomo軼i: 56 611
Wpisy w blogu: 141
Send a message via Skype™ to Laura2112

Kiedy robi豉m szamponetk Palette jasny blond, a mam ciemny blond i nic kompletnie nie chwyci這, tylko b造szcza造 pi瘯nie
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.

🌹14 lat z Wiza.pl

Nie mog chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 22:10   #84
aurelia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 429

Mam w豉snie taki problem.Jaki czas temu pofarbowa豉m sobie w豉郾ie szamponetk na pi瘯ny czarny kolor...No i niestety, teraz nie wiem co mam zrobi, bo kolor za nic ne chce zej嗆.Wiec w pi徠ek wybieram si na baleja.Niestety musz rozja郾ia w這sy aby si tego pozby(((P.S.M鎩 naturalny to br您.
aurelia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 22:12   #85
aurelia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 429

Dlatego nie radze pr鏏owa.No chyba 瞠 na d逝uuuuu瞠j chcesz mie czarne w這ski....
aurelia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 22:42   #86
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

zalezy jaka szamponetka - nie polecam szamponetki palette bo sie wzera we w這sy i na pewno nie zejdzie!!
czarna_orchidea21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 22:44   #87
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Zalezy od w這s闚, ja stosuje szamponetki palette i schodz mi bez problemu.
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-26, 18:15   #88
femme666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Mia豉m ten sa, problem ale postanowi豉m zaryuzykowa.Najpierw kupi豉m czarn

szamponetk PALETTE no i niestety na moim jasnym br

zie nie by這 郵adu czarnego, tylko lekko przybrudzony m鎩 naturalny odcie.Dlatego w豉郾ie postanowi豉m zainwestowa co dro窺zego i kupi豉m szampon koloryzuj

cy LOREAL'a kt鏎y mia si zmyk chyba po ok. 20 myciach. W efekcie rzeyczywi軼ie uzyska豉m czarny odcie. Poza tym w這sy by造 zdrowe i b造szcz

ce. Do tej pory moje w這sy sa troszke ciemniejsze ale na prawd nieznacznie i nie ma 郵adu odrost闚. Polecam ten szampon, a gdyby kolor utrzymywa si za d逝go lub by zbyt intensywny u篡j najzwyklejszego szamponu rumiankowego -takiego za kilka z.
femme666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-26, 18:17   #89
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

ja farbowalam kiedys szamponetka palette na jakis taki rudawy kolor, no i niestety nie chcial on mi zejsc, wprawdzie troche sie zmyl ale i tak po pewnym czasie mialam widoczne odrosty
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 18:56   #90
Tusio
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 572
Wpisy w blogu: 1
Question Szamponetka

Chcia豉bym zafarbowa sobie czupryn szamponetk (na rudo),ale chc by w 100% pewna,瞠 kolor ZEJDZIE!!!
My郵a豉m nad Viv,Velli,taki kolor na 2-3 mycia.
Polecacie?
Tusio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.