Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-15, 18:43   #871
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex
Dot.: czy szamponetka si zmyje?

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Poka wiadomo嗆

Co do szamponetek z Palette to r闚nie si zgadzam, pami皻am 瞠 to by豉 moja pierwsza przygoda z farbowaniem... i kolor kasztanowy okaza si nie do pozbycia, towarzyszy mi przez wiele miesi璚y Troch p騧niej, maj帷 na uwadze trwa這嗆 koloru si璕n窸am po rubinow czerwie ale akurat w tym przypadku trwa這嗆 zawiod豉 i musia豉m powtarza farbowanie co 3 tygodnie (kolor wyp逝kiwa si b造skawicznie, w rezultacie w這sy przybiera造 odcienie r騜u ) Ale oczywi軼ie refleksy pozosta造.
czerwienie generalnie szybko si wyp逝kuj i p這wiej - nawet farby
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 19:12   #872
aneczka90-90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108

moja znajoma farbowala sobie wlosy szamponetka i kolor utrzymal sie troche dluzej niz bylo napisane na opakowaniu, ale zmyl sie calkowicie, poza tym narzekala, ze strasznie wysuszyly sie jej od tego koncowki wlosow.

ja osobiscie nJESZCZE nigdy szamponetka nie probowalam
aneczka90-90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-15, 23:33   #873
martuskaa2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do martuskaa2

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Poka wiadomo嗆
Martusiu ja kupowa豉m w sklepie internetowym bo r闚nie nigdzie nie mog豉m go dosta.
chyba jednak bede musiala poszukac na internecie bo w sklepach nigdzie jej nie ma
martuskaa2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-17, 17:22   #874
mundziolek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 219
GG do mundziolek
Arrow Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

I jeszcze mam nast瘼uj帷y problem...Chodzi o to 瞠 moje w這sy s w z造m stanie(wypadaj,s suche itp) i nie mog ich czesto farbowac a jesli ju to odpowiednimi(delikatnymi) farbami....Mo瞠cie mi poleci jaka farba jest w tym przypadku najlepsza(najbezpieczniej sza)???Dodam 瞠 chc przefarbowa w這sy z ciemnego br您u na ciemny blond...A mo瞠 najbezpieczniej w tej sytuacji by這by stosowanie szampon闚 koloryzuj帷ych???Je郵i tak to jakich???Prosze o pomoc...
mundziolek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-17, 17:42   #875
aaricia8
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 663
Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

Obawiam si, 瞠 je郵i chcesz rozja郾i w這sy, to szampon koloryzuj帷y nie pomo瞠. Trzeba nieco bardziej inwazyjnego zabiegu - rozja郾iania.
aaricia8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-17, 17:56   #876
@monika
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Po rozja郾ianiu w這sy napewno jeszcze bardziej sie przesusz,czego efektem mo瞠 by ,, siano na glowie", mog te bardziej wypada.Jest to do嗆 radykalna zmiana,sama to kiedy przerabia豉m i po takim zabiegu musia豉m 軼i望 w這sy. Wydaje mi si, 瞠 powinna wybra sie do fryzjera i on oceni jaka farba b璠zie odpowiednia.
@monika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-17, 18:35   #877
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Arrow Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

hmm....no to nie ciekawie;-( Ale jak rozjasnialam w tamtym roku to nie mialam przesuszonych...Powim nawet ze wygladaly bardzo zdrowo....Gdybym chciala farbami rozjasniac to bym musiala robic to kilka razy bo mam ciemne wlosy...a moze raz rozjasnic jakas lagodna farba a potem nakladac szamponetke???bo ja nie chce miec jakiegos jasniutkiego blondu bo mi nie pasuje....zalezy mi na jakims ciemniejszym odcieniu blondu...
Stary 2007-03-17, 18:41   #878
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Niestety, 瘸dna szamponetka nawet troch nie rozja郾i w這s闚, mo瞠 je najwy瞠j przyciemnic.

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-17, 18:45   #879
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Lightbulb Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Niestety, 瘸dna szamponetka nawet troch nie rozja郾i w這s闚, mo瞠 je najwy瞠j przyciemnic.
hmm;-( No to mnie zalamalas;-( A skad wiesz??Masz z tym jakies doswiadczenia??
Stary 2007-03-17, 18:57   #880
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Wiem to st康 瞠 te mia豉m okres w kt鏎ym marzy豉m o blondzie. Nawet farba z Loreala, kt鏎 tzryma豉m i tak z 15 minut d逝瞠j ni powinnam rozja郾i豉 moje w這sy o najwy瞠j 2 tony. Tak瞠 z do鈍iadczenia wiem 瞠 rozja郾iacz duu穎 mo瞠, bo ten znowu trzyma豉m ( na szcz窷cie robi豉m wtedy tylko pasemka ) kr鏂ej ni by這 napisane w ulotce a w這sy by造 niemal bia貫

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-17, 19:06   #881
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Post Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

wiec chyba w takim razie bede musiala pozostac przy farbie;-( a jakiej firmy polecacie???
Stary 2007-03-18, 12:22   #882
@monika
Raczkowanie

Najlepiej by by這 gdyby najpierw usun窸a kolor ten kt鏎y masz teraz na g這wie dekoloryzatorem, my郵,瞠 rozjasni w這sy o kilka ton闚,a dopiero potem nalo篡豉 farb z kolorem wyj軼iowym.Nie mog Ci natomiast poleci firmy,bo min窸o sporo czasu odk康 ja tak zrobi豉m, a teraz jest tyle nowo軼i,瞠 nie chc Cie wprowadza w b陰d.
Stary 2007-03-18, 12:51   #883
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Question Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

Cytat:
Napisane przez @monika Poka wiadomo嗆
Najlepiej by by這 gdyby najpierw usun窸a kolor ten kt鏎y masz teraz na g這wie dekoloryzatorem, my郵,瞠 rozjasni w這sy o kilka ton闚,a dopiero potem nalo篡豉 farb z kolorem wyj軼iowym.Nie mog Ci natomiast poleci firmy,bo min窸o sporo czasu odk康 ja tak zrobi豉m, a teraz jest tyle nowo軼i,瞠 nie chc Cie wprowadza w b陰d.
a dekoloryzator niszczy wlosy,tak??boje sie e zostane lysa.....;-( macie jakies doswiadczenia z dekoloryzatorem?
Stary 2007-03-18, 17:40   #884
@monika
Raczkowanie

Niszczy tak samo jak rozja郾iacz,bo musi wybarwi ten kolor, kt鏎y masz.Najlepiej jak zrobi to fryzjer,nie radz ekperymentowa w domu,poprostu szkoda w這s闚.Mam tylko pytanie,mam rozumie w這sy wcze郾iej by造 malowane farb czy szamponem?
Stary 2007-03-18, 20:27   #885
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Post Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

Cytat:
Niszczy tak samo jak rozja郾iacz,bo musi wybarwi ten kolor, kt鏎y masz.Najlepiej jak zrobi to fryzjer,nie radz ekperymentowa w domu,poprostu szkoda w這s闚.Mam tylko pytanie,mam rozumie w這sy wcze郾iej by造 malowane farb czy szamponem?
farba...i to kilkukrotnie...najpierw byly kilka razy rozjasniane i farbowane na blond potem kilka razy farbowalam na ciemne odcienie...
Stary 2007-03-19, 10:08   #886
iskralight
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 655

...to chyba jendak sobie odpuszcz.... tym bardziej 瞠 teraz mam d逝gie i zdrowe w這sy (kiedy po niemi造ch przygodach z farbowaniem i rozja郾ianiem straci豉m 1/3 w這s闚), dlatego chcia豉m zrobi co dla odmiany, tak na chwilk. Ale z tego co widz, to nie warto....

Dzi瘯uj wam dziewczyny za rady i odpowiedzi
iskralight jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-19, 15:38   #887
izuxyz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 466

Ja farbowa豉m szamponetk palette naturalne (nie farbowane nigdy wcze郾iej) w這sy i mia豉m kilkucentymetrowe odrosty - fakt, kolor prawie si zmy i by bardzo zbli穎ny do naturalnego no ale odrosty by造...
izuxyz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-19, 15:41   #888
kleo14
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 150

ja takze nie polecam szamponetek palette moja trzyma juz ponad miesiac, mylam juz wlosy wiele wiele razy a to cholerstwo nie chce zejsc
w ka盥y czas - duch czekaj帷y w prochu.
kleo14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-19, 15:51   #889
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez kleo14 Poka wiadomo嗆
ja takze nie polecam szamponetek palette moja trzyma juz ponad miesiac, mylam juz wlosy wiele wiele razy a to cholerstwo nie chce zejsc
generalnie produkty z palette nie ciesz si w鈔鏚 ich uzytkowniczek zbyt dobra opini - szkoda tylko,瞠 w豉郾ie "polak m康ry po szkodzie" dlatego ja zawsze przestrzegam kogo kto chce si farbn望 palette przed tym co go czeka
poza tym kole瘸nka kiedy sama ufarbowa豉 sobie w這sy palette, po jakim czasie te chcia豉 si pomalowac, ale ju posz豉 do fryzjera, tylko...瞠 fryzjerka nie chcia豉 jej robi koloru na g這wie jak dowiedzia豉 si czym mia豉 wcze郾iej malowane w這sy i powiedzia豉 jej,瞠 po prostu nie wie jaki kolor jej po farbowaniu wyjdzie
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-19, 19:37   #890
@monika
Raczkowanie

Ale podejrzewam, 瞠 podczas tych wszystkich zabieg闚 scina豉 w這sy?A tak wog鏊e to jakiej s d逝go軼i?
Stary 2007-03-19, 19:38   #891
@monika
Raczkowanie

og鏊nie s w dobrej kondycji?
Stary 2007-03-19, 20:56   #892
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Exclamation Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

Cytat:
Ale podejrzewam, 瞠 podczas tych wszystkich zabieg闚 scina豉 w這sy?A tak wog鏊e to jakiej s d逝go軼i?
no wlasnie nie scinalam ich.....dlugosc????eh...p odcielam 3 dni temu....siegaja prawie do zapiecia od stanika....niby syscy mowia ze wygladaja ladnie,ze super slnia i wogole ale moim zdaniem sa sztywne(chyba spalone) i co gorsza strasznie wypadaja;-(
Stary 2007-03-19, 21:34   #893
@monika
Raczkowanie

Spalone w這sy zregenerowa豉m tanim specyfikiem,w這s w p造nie ziaja, a na wypadanie pom鏬 mi szampon Neril Garniera i ten sam tonik,jakie witaminki do 造kania,moze by skrzyp polny.
Stary 2007-03-19, 21:36   #894
@monika
Raczkowanie

wiem 瞠 masz ochotk na zmian koloru,ale w這sy s do嗆 d逝gie-nie szkoda ich
Stary 2007-03-19, 21:47   #895
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Unhappy Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

Cytat:
wiem 瞠 masz ochotk na zmian koloru,ale w這sy s do嗆 d逝gie-nie szkoda ich
wiesz co...masz racje.....chemia tylko niszczy wlosy.....chyba poczekam na odrost naturalnych;-) tak bedzie najlpiej;-) bynajmniej jak beda mi wypadac to bede wiedziec ze to nie jest od farbowania....a niger garniera mialam ale mi to nic nie dalo;-( a nawet wypadaly mi jeszcze gorzej;-( ;-( ;-( stosuje teraz krzyp(pije), henne wax, seboradin lotion(wcierana w skure glowy), seboradin(szampon), olejek rycynowy, nafta, i inne szampony na poprawinie kondycji....i nic mi to sysko nie daje;-(
Stary 2007-03-19, 22:25   #896
@monika
Raczkowanie

po zastosowaniu neril garniera w pocz徠kowej fazie w這sy wypadaj, to mo瞠 tym sie zrazila i odstawi豉 szampon, potem ju zaczyna swoje dzia豉nie,a tak poza tym dobrze,瞠 zmieni豉 zdanie ,mam nadziej,瞠 wytrwasz,pozdr
Stary 2007-03-19, 22:48   #897
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek
Lightbulb Dot.: Jaka farba?A mo瞠 szampon koloryzuj帷y?

dlugo trwa ta poczatkowa faza bo minelo juz 5 tygodni a efektow zadnych;-(
Stary 2007-03-21, 20:13   #898
goosja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Dot.: Szampony kolryzuj帷e, br您 a ciemny blond... pomocy :)

Kurcze dziewczyny, przepraszam, 瞠 tak d逝go nie pisa豉m
W這ski zafarbowa豉m Castingiem- Jasny br您 i by豉m 鈔ednio zadowolona. Kolor wyszed raczej ciep造 i trzyma si nieca造 miesi帷. Za chwilk dodam fotki w這sk闚 zafarbowanych Castingiem (kolor wyj軼iowy to ciemny blond z pasemkami platynowymi i czarnymi)
goosja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 20:19   #899
goosja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg casting1.JPG (94,5 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg casting2.JPG (95,4 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg casting3.JPG (112,8 KB, 46 za豉dowa)
goosja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 20:35   #900
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

Cytat:
Napisane przez goosja Poka wiadomo嗆
Wi璚 mam dylemat Moje w這ski to naturalny ciemny blond + resztki pasemek w kolorach blond i cieeemny br您.
Ostatnio wpad豉m na b造skotliwy pomys, zafarbowania ca貫j g這wy na jaki br您ik Gdybym chcia豉 zrobi to farb, nie by這 by problemu, bo tego typu kosmetyk wychodzi na w這sach taki, jaki by powinien :P Niestety moje w這ski s zniszczone i nie chc ich dodatkowo obci捫a. Wyb鏎 pad na szampon koloryzuj帷y.
Teraz pytanie do Was kochane wiza瘸nki:
Czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy podobne do moich jakim szamponem- br您 (odcie nie wa積y) i jak to wysz這 Ewentualnie, jaki szampon polecacie do takich, hmmm... kolorowych w這sk闚 jak moje?
Czekam na odpowiedzi
Polecam w徠ek - br您owow這se farbowane http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116314

(jesli chodzi o Casting - to ciemny blond wyjdzie, jak jasny br您 )

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.