Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-06, 19:05   #961
flyhigh17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310
Dot.: Najlepsza farba na 24 mycia

Heh..Ja nie polecam w豉郾ie farby Palette. Moja kole瘸nka w wakacje farbowa豉 sobie w這sy na kasztanowo farb Pallete 24 mycia i nie zmy豉 jej. Po miesi帷u by這 widac odrosty.
pozdrawiam.
flyhigh17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-06, 20:31   #962
anydualk29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

To jak nie palette, to co, lubi zmienia sw鎩 wygl康 i szukam dobrego szamponu. Pomozcie
anydualk29 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-06, 20:57   #963
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 147
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez anydualk29 Poka wiadomo嗆
To jak nie palette, to co, lubi zmienia sw鎩 wygl康 i szukam dobrego szamponu. Pomozcie
Dobre opinie zbiera Casting L'Oreal ("delikatny szampon koloryzuj帷y ton w ton"):
http://www.lorealparis.pl/Catalog/fr...AB5EB3F4300%7D

Jest delikatny, ale producent obiecuje, 瞠 kolor utrzyma si nawet do 6 tygodni, wi璚 to nie 24 mycia (chocia w sumie?).
Doris1981 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-06, 23:20   #964
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Tak, L'oreal Casting jest bardzo fajny, wlosy ladnie blyszcza i nie niszczy ich, a czy sie zmywa nie wiem, bo ja farbuje wlosy praktycznie co miesiac wiec nie doczekalam nigdy do tych 6 tygodni. W kazdym razie farba bardzo dobra i do tego w opakowaniu znajdziesz niezla odzywke. Minusem dla mnie byl maly wybor kolorow a szczegolnie odcieni czerwieni, jakie mnie akurat interesuja

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-07, 12:39   #965
anydualk29
Raczkowanie

To sprobuje Lorea'l moze mi sie sprawdzi. Ale jak ktos jeszcze na cos wpadnie to pisac co ewentualnie jeszcze =)))
Stary 2007-05-08, 09:39   #966
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witaj
Mo瞠 szampon z Marionu,kolor ciemna czekolada-bardzo lubi ten szampon.
Pozdrawiam
Stary 2007-05-08, 18:40   #967
blackdaisy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 934

U篡wam L'oreala Casting od 3 lat ca造 czas,ale to jest bardzo trwa造 szampon!!
Wi璚 ci ostrzegam. Ja o篡wam koloru czarnego, mo瞠 jest on wyj徠kowo 'wytrwa造', nigdy nie u篡wa豉m innego z tej serii bo strasznie kocham ten kolor.
W這sy po nim s l郾i帷e, no i co najwa積iejsze dla mnie NIE S ZNISZCZONE, mimo, 瞠 jak juz pisa豉m u篡wam go bardzo d逝go.
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-08, 22:42   #968
kaja-sz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 532

Ja r闚nie go uzwyam i on jest napawrde bardzo trwaly. Farbuje wlosy nim co kilka mniesiecy odcieniem brazu (naturalnie mam ciemny blond). Wlosy wygladaja bardzo ladnie sa lsniace a kolor jest naturalny. On praktycznie wogole nei schodzi z moich wlow lekko wyblaknie po kilku myciach ale mysle ze nei da sie nim potem wrocic do naturalnego w sensie ze sie zmyje za jakis czas calkiem. Dla mnie minusem jest takze maly wybpr kolorow bo chcialabym czysty braz a te brazy tam maja czerwonawe refleksy ktore schdoza ale dopiero po kilku myciach...
kaja-sz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-09, 09:10   #969
st95lp
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134
GG do st95lp

Ja wczoraj skusi豉m sie na Casting po wielu pozytywnych opiniach na temat tej farby ale moje uczucia sa mieszane. Z jednej strony wlosy 豉dnie blyszcza, sa miekkie. Z drugiej kolor wyszed o wiele ciemniejszy niz ten na opakowaniu (u篡豉m br您u 400 albo 500 a wysz造 prawie czarne) i w jednym miejscu nie pokry豉 moich w這s闚. Srednio oceniam.
Stary 2007-05-09, 11:35   #970
kaja-sz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 532

Zapomnia豉m doda ze na pcozaktu starsznie smeirdza moje wlosy tak ta farba co zmywa sie dopiero po kilku myciach :P
kaja-sz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-14, 21:06   #971
burst
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Szampony Koloryzuj帷e Marion

hej
te w豉snie mam zamiar uzy tego szamponu bo te poczyta豉m o nim na KWC, wydaje si warty spr鏏owania, cho troszk si boj bo to b璠zie m鎩 pierwszy raz w farbowaniu w這s闚...

pa

"...Ka盥y wsch鏚 s這鎍a Ciebie zapowiada,
nie pozw鏊 nam przespa poranka..."

burst jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-14, 22:08   #972
lukrecja222
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 430
Dot.: Szampony Koloryzuj帷e Marion

mo瞠 kto wie gdzie w Wawie mo積a kupic?
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 19:55   #973
Pipi6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: rozja郾ianie w這s闚 po szamponach koloryzuj帷ych

A czy jest jakas roznica miedzy dekoloryzacja po fabowaniu farba trwala, a szamponem zmywalnym? Bo ja tez chcialabym rozjasnic wlosy po szamponie. W sumie juz raz mi sie kiedys udalo, stopniowo, bo nalozylam na to farbe blond, a ze wyszla katastrofa, to pobieglam do fryzjera, ktory zrobil na to pasemka, na ktorych przetrwalam pare lat, ale znowu mi sie brazu zachcialo. A teraz zaluje i od razu chcialabym miec blond, bez eksperymentow.
Pipi6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 11:57   #974
niepsuj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Pipi6. Ja obra豉m taka taktyke. ;P
Nie farbuje w這s闚 ca造ch tylko odro軼iki i to dobry kawa czasu. I chyba rzeczywiscie cierpliwosc pop豉ca bo moje w這sy s ja郾iejsze. w dodatku mamy lato i s這鎍e napewno mi troche pomo瞠.
Mi tez proponowano pasemka ale ja za zadne skarby bym sie na nie zgodzi豉 :P
nie wiem w jakim stanie s Twoje w這sy ale ja postanowi豉m swoich nie katowa. Mo瞠 i s niejednolite kolorystycznie ale wygl康aj naturalnie
jak sobie ejszcze troch poczekam to si doczekam mojego jasnego br您u :P
Zastan闚 si milion razy zanim cokolwiek zrobisz pozdrawiam ciep這 i powodzenia ))
niepsuj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 14:42   #975
czw鏎ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Mo瞠 pomo瞠 Ci troch m鎩 spos鏏. Przez lata mia豉m baleja blond i pewnego pi瘯nego dnia co mi si odwidzia這 i zrobi豉m sobie w salonie Matrix kolor Mokka. By strasznie ciemny i mroczny, a ja nie mog豉m si do niego przyzwyczai. Zacz窸am my w這sy szamponem rumiankowym, smarowa豉m w這sy sokiem z cytryny przed myciem i trzyma豉m oko這 godzinki. Dosz這 s這鎍e i powiem szczerze, 瞠 kolor nie przypomina ju Mokki tylko hmm.... taki 鈔edni br您. Od wizyty u fryzjera min掖 miesi帷. Jeszcze troszk poczekam i zrobie sobie pasemka blond na g鏎ze a sp鏚 i reszt w kolorze ja郾iutkiego br您u lub ciemnego blondu. Mam nadziej 瞠 fryzjerka da sobie rad.
czw鏎ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 14:48   #976
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Cytat:
Napisane przez czw鏎ka Poka wiadomo嗆
Mo瞠 pomo瞠 Ci troch m鎩 spos鏏. Przez lata mia豉m baleja blond i pewnego pi瘯nego dnia co mi si odwidzia這 i zrobi豉m sobie w salonie Matrix kolor Mokka. By strasznie ciemny i mroczny, a ja nie mog豉m si do niego przyzwyczai. Zacz窸am my w這sy szamponem rumiankowym, smarowa豉m w這sy sokiem z cytryny przed myciem i trzyma豉m oko這 godzinki. Dosz這 s這鎍e i powiem szczerze, 瞠 kolor nie przypomina ju Mokki tylko hmm.... taki 鈔edni br您. Od wizyty u fryzjera min掖 miesi帷. Jeszcze troszk poczekam i zrobie sobie pasemka blond na g鏎ze a sp鏚 i reszt w kolorze ja郾iutkiego br您u lub ciemnego blondu. Mam nadziej 瞠 fryzjerka da sobie rad.
Po cytrynie mo瞠 by problem z uzyskaniem odpowiedniego koloru. Sok z cytryny "zdziera" ochronn powierzchni w這sa, przez co czupryna wydaje si ja郾iejsza, jednak na這穎ne na ni farby zwykle przyjmuj rudawo-z這ty odcie, b康 na rudo si wyp逝kuj. Trudno uzyska odcienie ch這dne.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-30, 23:19   #977
lorelei
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 947
Wpisy w blogu: 1
GG do lorelei
Dot.: dziewczyny czy kt鏎a z wsz uzuwa豉 ten szampon koloryzujacy gdzie mo積a go kup

Potwierdzam - szampon Maribell jest wyj徠kowo dobry i trwa造, lepszy od Loreal Casting . Rezultaty jak po farbie, a 豉godny jak szampon. Stosuj ciemn czekolad i kasztan - idealnie pokrywaj siwe w這sy.

Czy wie ktos gdzie go kupi w Krakowie ? B璠 wdzi璚zna za pomoc .
lorelei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 11:30   #978
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Ja Castingu nie polecam, kole瘸nka pofarbowa豉 czerni i po tygodniu ju nie by這 郵adu. Jak my豉 si pod basenowym prysznicem lecia豉 na ni czarna woda.

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 14:23   #979
akisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 068

Loreala nie mia豉m, Palette jest trwa造 bardzije ni farba Garnier 100% Color...Chyba jedyny dobry to Wellaton Soft Color- zmywa si, w odr騜nieniu od Palette
Stary 2007-06-04, 17:24   #980
LEW
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Zdecydowanie polecam Casting Loreala (ale starsz wersj ,nie reklamowany obecnie casting cream)R闚nomiernie si wyp逝kuje,nie niszczy w這s闚 ,pi瘯nie je nab造szcza.
LEW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-05, 15:13   #981
anydualk29
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LEW Poka wiadomo嗆
Zdecydowanie polecam Casting Loreala (ale starsz wersj ,nie reklamowany obecnie casting cream)R闚nomiernie si wyp逝kuje,nie niszczy w這s闚 ,pi瘯nie je nab造szcza.
no wlasnie z tego starego nie moge znalezc w moim miescie koloru a z nowym nie mam problemu
Stary 2007-06-05, 15:27   #982
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez anydualk29 Poka wiadomo嗆
no wlasnie z tego starego nie moge znalezc w moim miescie koloru a z nowym nie mam problemu
A ja w豉郾ie polecam nowy Casting. Z braku laku, bo w zasadzie chcia豉m jeszcze stary kupi, kupi豉m nowy ciemny br您 (300) i jestem bardzo zadowolona. Chocia faktycznie w這sy mniej b造szcz, ale kolorek mniodzio.
Stary 2007-06-05, 18:10   #983
LEW
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Mi zosta造 jeszcze 3 opakowania starego,potem przerzuc si na gloss
W niekt鏎ych drogeriach naturana mo積a jeszcze znale潭 te stare za 9,99 ,niestety nie moje kolory
LEW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-06, 16:05   #984
anydualk29
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LEW Poka wiadomo嗆
Mi zosta造 jeszcze 3 opakowania starego,potem przerzuc si na gloss
W niekt鏎ych drogeriach naturana mo積a jeszcze znale潭 te stare za 9,99 ,niestety nie moje kolory
No w豉snie ja tez nie moge dobrac =/ ale no coz kupie nowy ))
Stary 2007-06-06, 17:07   #985
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Casting, stara wersja. Szmponetki Marion.I przejrzenie KWC.
Stary 2007-06-06, 17:14   #986
domi7ks
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 167

Pallette "ciemna czekolada"
domi7ks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-06, 17:48   #987
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Mnie wysusza
Stary 2007-06-19, 21:50   #988
Baczesia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Ratunku!!!

Niedawno kupi豉m szamponetke o kolorze bordo ale nie spodziewa豉m si 瞠 ten kolor jest tak bardzo intensywny. Wstyt mi sie z takim kolorem pokazywa a na dodatek znajomi mi powiedzieli 瞠 wygladam jak stara babcia jestrm z豉 sma na siebie. Niewiem gdzie rozum podzia豉m. ale prosze dobradzcie mi jak moge szybko i niedrogo pozby sie tego koloru tylko tak aby nie zniszczy w這s闚???:pli z: Mo瞠 s jakies domowe sposoby?? Prosze o rade bo ju normalnie wriuje dziekuje z g鏎y
Baczesia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 21:56   #989
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 385
Dot.: Ratunku!!!

Chyba gdzies na tym forum czytalam, ze mycie szamponem przeciwlupiezowym pomaga. Ja sprobowalabym jeszcze szamponow czyszczacych, takich co sie stosuje raz w tygodniu, zeby zdjac z wlosow lakiery, pianki itp. Umyj pare razy, moze cos pomoze.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-19, 21:57   #990
(:Iza:)
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 344
Dot.: Ratunku!!!

jesli to zwykla szamponetka to proponuje czeste ( nawet kilka razy dziennie ) mycie wlosow szamponem oczyszczjacym ( do wlosow przetluszczajacych sie ) kolor powinien zejsc po kilku dniach , a poki co kup inny kolor i "zamaluj" ten
(:Iza:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.